Új privát üzeneted érkezett!

vicuska!! jaj de jó volt látni az uhus képeket, én csajszinak nézem :)

susy! örülök h jól vagytok!! szépen növesztgeted őket :D

gröni, mami!! izgulok értetek!!

pompom!! remélem ugy lesz ahogy irtad! lh-t leirták. lényeg két egyforma csik! ami még nekem nem volt.

kolibri!! amit leirtál mind jót jelent, remélem elcsipitek! :)

amugy én is győrbe jártam iskolába 8 évig és ott is laktam az akkori barátommal! van köztetek győri?

KépKép
dike
 
 


Kolibri, hajrááá! :wink:

Dike, én még sokat járok vissza Győrbe családlátogatóba, sulikat is ott végeztem, nagyon szeretem. Ha már elég Bp-ből, akkor oda rohanok vissza. :)

Zsófi, hogyhogy te szúrod magadat? Párod átengedte a terepet, vagy így sajátkezűleg biztosabbnak érzed a dolgot?
Vendég
 


pompom! te melyikbe? én a bercsényibe gimibe, és az apáczaiba fősulira.

KépKép
dike
 
 

 
 

Dike :)
Révai, Apáczai :wink:

KépKép
zapáné
 
 


Dike :)
Hol voltál gyakorlaton?

KépKép
zapáné
 
 


Gyugyi!
Akkor jó csomózást Neked 2-ára!!!! :wink: :wink:

Dike!
Öket???? :roll: :roll: :roll: Csak egy van!!!! Szerintem.... :lol: :lol:
susy75
 
 


Szép estét csajok!

De édesek vagytok, hogy gondoltatok ránk! :D

Hát, megvolt a nagy varratszedés! Nem volt kellemes, de rosszabbra számítottam. Igazából az fájt, ahogy kitágított a doki és ahogy kihúzta a drótot! Merthogy az volt benn! :shock: Hát, olyan volt, mint a villanyvezeték és még a vége is úgy volt megkötve! :lol: Még jó, hogy nem kamatyoltunk, mert apjuk pórul járt volna! :lol: Viszont ahelyett, hogy beindulnának a dolgok, nagy a csend! Eddig azért itt fájt, ott fájt, most meg semmi! Sétálgattunk vagy 2 órát Győrben, bementünk a Tescoba, mert ollót és vízhőmérőt elfelejtettünk venni, gyakorlatilag 3 órát talpon voltam és semmi! :shock: Mégcsak nem is vérzek, pedig erre külön figyelmeztetett a doki, hogy nem kell futni ha lesz, ez természetes! Viszont így nagyon kellemes babásnak lenni, olyan jól érzem magam, hogy nem feszül semmi a hüvelyemben! Szabadnak érzem magam, nincs az a hülye diszkomfort érzésem! Asszem nem babázunk mostanában, de azért döngeti a kijáratot a kis huncut és, mintha a hasam egy kicsit lejjebb lenne, letudok hajolni végre! Nem is lenne jó még, ha jönne, mert nem múlt el a gyulladás, amit valszeg a varrat csinált, eléggé feszült már és ezért gyulladt be! De azért mikor kihúzta a varratot és megvizsgált egy ujjnyival tágabb lett a külső méhszáj! Na, majd meglátjuk, mert azért elég friss a dolog, ha pár nap múlva nem lesz semmi, nekiállok dolgozgatni! Jövőhéten megyek NST-re, kiváncsi vagyok mi lesz! 20-án kell visszamennem a dokihoz, remélem nem fogok! Nagyjából ennyi! Ja, a lényeg :oops: egymásnak eshetünk apjukkal! 8)

Majd jövök még, ne haragudjatok, hogy önző voltam, azért elfáradtam ma, főleg lelkileg!

Szép jó éjt mindenkinek!

Kép

Kép
gröni
 
 


Gröni, jó hogy jelentkeztél, és még jobb hogy jól vagy. :)

Dike, én a fősulit már Pesten műveltem, általánosba és gimibe jártam Győrben, az utóbbi a Móra volt, és mindez pár évvel előtted. :)


(nem bírok aludni...)
Vendég
 


Jó reggelt kedveskéim...

igen igen tudom tudom szégyelljem magam és társai és teszem is :oops:

nagyon jól esik nekünk is hogy sokat gondoltok ránk, lám ki is tartunk még.... :lol:

ugy néz ki 7főn befexem és már bent várjuk ki az indulást ami a dokkero szerint bármikor bekövetkezhet, teljesen elsimult a méhszájam és egy ujjnyira nyitva a belső méhszáj is. Nagyon szépen fexenek, ugy néz ki nekilátunk nomrálisan aztán möglássuk 8)

ugyhogy a hétvéégn még őrült módon beszerzés, rohangálás, így aztán lehet nem is kell megvárni a befekvést :wink: na nem mintha erőltetném, hogy jöjjenek, majd ha akarnak....

puszi mindenkinek,,,most nem tudok senkire külön koncentrálni de érezzétek légyszi, hogy átahatja a topikot összes összes szerencsekivánatom


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Pálinkásat :!:
Kép

Gyorsan, mert ma ügyelek! :?

Gröni :) Mami :)
Mindenem csuriban!!!!!!
Kép

Pompom :)
Móra?????? :shock: :shock: :shock:
Épp oda indulok ajtót nyitni.........
Ki volt az osztályfőnököd?
Basszus....Ha alsós is ott lettél volna, én is lehettem volna az ofőd!
:shock: :lol: :lol:

Mennem kell.....

KépKép
zapáné
 
 


Susy!
Igen hasba, bőr alá! :lol:

Gröni!
Ezek szupi hírek! És nem olyan nagy baj, ha pár hetet még bír odabent és időben érkezik! :lol: Hajrá keksz!!!!! :lol:

Lmami!
Te aztán jól húzod! Csak hogy tudd. Te vagy a példaképen! Utánozni foglak, oks???? :lol: Drukkk!+++++++++++

Pompom!
Hát először azt gondoltam, hogy majd a férjem. De így egyszerűbb. És nincs mindig itt. Fél 7-kor szoktam beadni. Tegnap 4-kor hazajött 5 percre, majd este 8 után. Én meg mindig magammal vagyok! :lol:

Én csak nőgyogyihoz jártam Győrbe. :lol:

Ma itthon vagyok, évfolyamdolgozatot kellene írnom. De nem haladok vele. :roll:

KépKép
zsófikukac
 
 


Zapáné, ez tök jó, hogy ott tanítasz. :) Gátainé volt az ofőm, ha jól tudom ő azóta nyugdíjba ment... abban az évben végeztem, mikor Horváth Miki lett az igazgató. Jó korán nyitod azokat az ajtókat. :)

Zsófi, tényleg ez a szuris dolog így logikus. :)

Nálam semmi fejlemény (még jó), viszont nekiálltam tonnányi pogácsát sütni, amolyan feszkólevezetésként. Nagymamám jövő héten kórházba vonul, úgyhogy részemről durva mértékű aggódás. :(

Remélem mindenkinek nagyon szép napja van, csodás az idő odakinn.. na és ezek az őszi színek... imádom nagyon.
Vendég
 


Szasztok! :D

Mamika!
kezem-lábam csuriban !jó lenne ha nem kéne befeküdni,nem? :lol: szerintem a hétvégi császkálástól kipottyannak a picik :wink:

Gröni!
te is nagyon ügyi vagy!megvolt a keksz apával? :lol:

Kukac!
nekem nem volt hőhullámom..asszem...de nekem nyár közepén volt, amúgyis melegem volt ugye :shock: én is magamat szúrtam, mert ha apa szúrta, jobban fájt. :roll: ja, mielőtt beadod, melegítsd fel a 2 tenyered között és akkor nem csíp :wink:
(most megsértődtem, h nem én vagyok a példaképed..... :twisted: ikrekre gyúrsz? :D )

Gyugyi!
de jó h jöttél!drukk a csomózáshoz! 8) csak 2 napot leszel bent ugye? :roll:

Suzy!
örülök h minden rendben...
:D :D pocifotó?

az enyém még nem publikus....még sok rajta a háj, de azért már láccik h babás has(asszem :oops: ) :lol:

Fenci! :?: hol vagy kismami társam? :roll:
Krisz? hogy állnak a tüszők? :D

tegnap majd megpusztultam..már sírtam kínomban..úgy fájt a gyomrom+hányinger, h 2 napja semmi szinte nem tudtam enni...nagyjából ez megy hétfő óta.... :? :roll:
ma talán már kicsit jobb :roll: hogy mi a csudától? :shock:
Vendég
 


Vicus!
Most lebuktam. :oops: Nem bánnám! :lol: Szóval Te vagy a másik példaképem, oks??? Egyenértékű Lmamival. :lol:

Nem lehet, hogy a gyomorsavad van az egekben? Barátnőm ilyenkor be szokott dobni egy jägert, neki segített. Gyerek meg alkesz lesz, mert egész terhesség alatt fent volt a gomorsava. :lol:

Pompom!
Küldjél pogit!!!! :lol:

Már 4 oldal kész a dogámból. :lol: Du a könyvtárban voltam. nem lehet a könyveket kihozni, így bevonultam laptoppal. És megállapítottam, hogy tv, internet nélkül sokkal jobban megy a dolgozatírás. :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


zapáné.

szociálpedagógusként végeztem, sok helyen voltam gyakorlaton.

susy

upsz, elirtam, bocsi :)

KépKép
dike
 
 


Képzeljétek, tegnap vettem egy szűk szárú farmert, olyan csizmába valót. Hát jó szűk mindenhol. :oops: :wink: Este mutatom az uramnak, mire ő mérgesen: ezt most minek kellett, nemsokára úgysem tudod felvenni, ha nő a hasad! :lol: Hát nem Drága!!! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Dike!
nem baj! :lol:
En is szociálpedagógus vagyok/lennék!!! :P

Vicuska!
Oksi, dobok poci fotót, de akkor te is!!!!!!!!!!!! :wink: :wink:

Zsófi!
Hajrá szakdoga! De azért nem irigyellek!!!

Gröni, Mami!
Persze, hogy gondolunk rátok! Már várom nagyon a az infókat,mikor valaki beírja, hogy megszültetek!!!!!!

Mami!
Ikrekkel nagyon szépen kihúztad!! 8) :)

Gröni!
A végén még te is eljutsz a 40 hétig. Ügyi vagy te is!!!!! :wink: :wink:
susy75
 
 


Kellemes péntek estét!!! :D
Tök jó........

Dike :)
Akkor nem nálunk voltál gyakorlaton. :wink: Sok kistancsi jár hozzánk.

Kukac :)
Ez tényleg aranyos volt!
Mit nem adtam volna egy laptopért anno, mikor én írtam ilyeneket!!! Írógéppel készült az első szakdogám..... Rendesen ott volt a bőrkeményedés a jobb mutatóujjunkon a sok írástól.

Pompom :)
Na, azóta Mikibá is nyugdíjba ment. Én meg pont akkor jöttem vissza gyesről! Elkerültük egymást. Danyi Gábort nem ismered véletlenül!
Nagyikádért szorítunk....

Vicuska :)
Igen, két napot. Parázok ám!:roll:
Van egy OFF kérdésem. Meddig normális a macseknál a tüzelés? Két hete nem alszunk. Katasztrófa. Már szinte be van rekedve a sok varnyogástól. Bezzeg nappal kusssol..... :twisted:

Suzy:)
Huuu, de közeleg a vége Neked is!!!!

Gröni:)
Naaa, mi a helyzet??? Tessék jelentkezni óránként!:lol: :lol:

Mami:)
Te is!!!!! :lol:

No, menek mosogatni. Porszízás kész van, csak a konyha áll romokban....

KépKép
zapáné
 
 


Mami
Szorítok :)

Vicus
Jók lettek a képek :)

Kolibri
Köszi a bíztatást.
Legalább annyi kiderült ennél a dokinál, hogy a másik felírta a papíromra már az első alkalommal, hogy neki a dolog PCOs gyanús, de amúgy nekem semmit sem mondott.
Most ennek járok utána, hogy tényleg vagy csak k****g és hagy itt kétségek között vergődni. És ez a leletem mind 2008 ferbruári.

Kép

Kép
princzike
 
 


köszönjük a drukkokat, jol ment a mütét, minden oké volt, de igy is elég gáz volt. a
korházban rendesek voltak nagyon, kedvesek voltak az ápolok a
gyerekekkel, beszélgettk velük, hogy ne izguljanak, tényleg le a
kalappal a türelmük elött. én is ben tlehettem, ami nagyon jo volt,
bár enni és külön ágyat nem kaptam, igy dög fáradtan jöttünk haza csüt
reggel, az egész délelöttöt végigaludtam. peti nehezen ébredezett,
illetve felébredni simán felébredt,már éberen hozták ki a mütöböl, de
utána egy orát még sirdogált, fájt mindene. gondolom ez az altatás
hatása. meg ugye negyed 1kor jött ki, addig se enni se inni nem
szabadott, és inni is csak utána 2 orával, enni meg délután 5kor. na
szegény hamar benyalta a danette pudingot. egyszer hányt voiz után,
alvadt vért, biztos lenyelte, ami még lefolyott. hamar elfelejtjük az
egészet remélem. lelkileg elég megrázo volt, annyi elönye volt, hogy
vele lehettem csak, ugyse jut rá sajnos elég idö mostnaában. csoimo
mesét olvastunk, vittem feladatmegoldos füzetet (matricás:). most már
jol van, 2 hétig nem mehet oviba.
meg a korterembe szerda
este jött két fiu, velük elvolt már, addigra jbban is volt. hát,
remélem most már nem lesz annyira beteges.

gröni, mami
huuu, már 37.hét, nem hittétek ti sem, igaz? azért jobb igy, mint korababaszüléssel.

volt szo a nevekröl: az Ármin nekem is nagyont tetszett és a névnapja a megismerkedésünk és a házassági évfordulonkon van, de apának nem tetszett. a Kamilláthallottam Kaminak, Millának és Millinek becézni, sztem nagyon édes név igy becézve. Én végigszülném a fél naptárat, annyi név tetszik.

szurisok, jol haladtok, mindent bele :!:

babázóinkkal mi van? kivannak, mint a liba :roll:
Vendég
 


Halihó!

Gröni, Mami
üdv a finishben!!! :D

Susy
Még tarts ki egy kicsit!!! :lol:

P.kata
Tuti sokkal jobban lesz a csemetéd ezek után!!! :D

Debreceni hírek:
Nyh:9mm :D , jobb oldalon (ahol a múltkor 5 készülődött)egy 12,5 mm-es, 4 kisebb tüsző(nem tom mennyivel), a bal oldalon 3 db 12,5-es.
Kaptam 4 fajta szurit, mivel lehet kevergetni őket...így 2 vagy 3 szúrás lesz naponta.Hétfőn 10.cn kontroll.Ha naponta 2 mm-ert nőnek a tüszők akkor hétfőre már 18mm-esek lesznek.Akkor már lehet nem is kapok több növesztőt, csak repit és szerdán punkció, vagy még kapok egy adag szurit és csüt punkció.Ezeket csak én számolgatom, doki még semmi ilyesmit sem mondott. :lol:

Szóval eddig nem rossz úgy gondolom.

Na készülődök...apa nemsoká jön haza. :D Szép jó éjt!
vizkriszisback
 
 


Tegnap elötti pocak! (Vicuska te jössz):lol: :lol:

Kép
susy75
 
 


Krisz!
De izgalmasan alakul!!! Drukkolok nagyon, remélem te is babás leszel végre!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:

Csajok kell az utánpótlás, Vicuska volt az uccsó kismamink!!!!!!!
susy75
 
 


sziasztok!

Susy, nagyon helyes a pocid! :wink: Még pár hét és "mindenórás" kismami leszel :wink: :lol:

Kata, örülök, hogy túl vagytok rajta és minden rendben!

Krisz, akkor jövő héten (is) érted mennek a drukkok! Mindjárt leszívás, de izgalmas! :wink: :lol:

Gröni, nagyon kíváncsi vagyok, meddig bírja még bent a Picúr! Láthatóan nem érzi rosszul magát bent :wink: :lol:

Lmami, a jövő héten már babázol?! :shock: :lol: Irigy-irigy :oops: :lol: És persze drukk a szép szüléshez!

Zsófi, csak így tovább a szurikkal! Nagyon tecc a hozzáállásod! :wink: :lol: és jó példaképeket választottál :wink:

Fenci, nem fogod elhinni, voltunk 4D-n és láttak nálam is 2. lepényt :shock: ugyanolyan, mint amiben Manó van, csak mellső falon. Manó édesen cuppogott rajta a kis szájával :lol: Kb 15 uhun voltam eddig és senki nem mondta :roll: Azt mondta az uhus néni, hogy nem gáz, szülésnél úgyis kijön...

Kolibri, hát ez tényleg érdekes a pajzsmirigyeddel...Mindenképp nézesd meg még egyszer, viszont a házidoki csak TSH-ra tud beutalót adni, T3, T4-re csak szakorvos. Ha elmész a konzilium-os dokihoz, ő ott helyben mindent megcsinál, UH, vérvétel, és pár nap múlva kapod meg a leletet.
Békülés hogy halad?

Ha nem bánjátok, hoztam Valakit :wink: :
Kép

Kép

Már 1800 g a Drága, születési súlyát 3500 körülre saccolták.

Pocifotóval is jövök hamarosan :wink: :lol: !

Pussz, szép hétvégét!

Kép
vickybabe
 
 


Vicky

De jól látszik manó! :D És milyen SZÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉPPPPPPPPPPP!!! :D
vizkriszisback
 
 


Viki!
Gyönyörű a kisfiatok!!! És szerintem hasonlít Rád!!! :wink: :lol: (bár a férjed nem láttam még)

Krisz!
Ezek jó eredmének, ugye? :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


"Csak az tud élni,ki mindig nevet,kinek szívéből nem fogy a szeretet,kinek lelke élettől vidám,a világ szépségén ámulva csodál.Ki minden könnyből szivárványt fakaszt,ki minden sziklából virágot szakaszt,ki élete gondjain könnyen átrobog...
Csak az tud élni:KI MINDIG MOSOLYOG"(Anonym)

Élünk!

:D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
ticsimû
 
 


aztaaa, susy, mekkora pocak? jol áll ám:) hogy birod? alvás, fürdés hajolás megy még?

viki, de édes a baba, milyen szépen látszik a szája és a nozija:) mentek még 4d-re? bár mindjárt láthatod élöben is :lol:

princzike
mik a további lépések? ujra meg kell csináltatni a vizsgálatokat?

pompom
én is szeretm az öszi szineket, mindig fotozom a faleveleket, nem a forma, hanem a szine a lényeg. mamádnak sok drukkot, neged meg egy adag megnyugvást. mi baja? tudtok majd látogatni?

kolibri
békülés? pé-t elkaptátok? azért ha babát akarsz=akartok, nem ártana összeköltözni :lol:

divat a két méhlepény :?:

nati
betgek gyogyulnak? hogy megy a munka és a 3 gyerköc+apa? klónoztatod magad, hogy mindenre jusson idö :shock:

végefelé járo kismamik???
Vendég
 


Zsófi

Igen, eddig jónak tűnik.
Nekem az elsőnél 6-ot tudtak leszívni, amiből 4 termékenyült meg asszem és 3-at kaptam vissza (8,8,9 sejteseket).Nyh sztem nem volt ilyen vastag...és a 16. napon volt csak a punkció.

A 2.nál végig beteg voltam a stimu alatt...4 petesejt lett, de már az is csodaszámba ment, asszem mind megtermékenyült, de lehet, hogy 3 ..de nem osztódtak szépen és csak 1db 4 sejtest kaptam vissza.Itt a 12. nap volt a punkció.

Mindkettő short protokoll volt de a mostani long. Elég más a stimu..remélem ez végre bejön!Na meg akkor az endom is aktív volt, most meg remélem nyugszik meg hát szedem a propoliszt is. :wink: :D

Hőhullám?
vizkriszisback
 
 


Krisz!

Ez az endo nagyon alattomos betegségnek hangzik...Milyen kezdő oka van? Ez is visszavezethető vmire?
A long mitől más, mint a short, leszámítva a nevét... :D

Szépek a pocik, és a 4d-k...irigységmirigyem kiújult... :D

Ha még együtt lesz a topic 2 év múlva, akkor még tán én is teszek el hasonlókat...

Kata

Szerencse, hogy jól végződött a műtét, most má csak gyógyulgatni kell!

Ki micsi a hétvégén?

Amióta kajarendelősbe mentem át, vhogy eltelik a nap mással, de ilyenkor a reggeli főzés elveszi a délelőttöt...de nagyon élveztem! Rájöttem, hogy imádok főzni...amint egyenesbe jött a szopi a görcsökkel nem is fogok rendelni... :D

Kolibri

Az éjjeleink nekünk nagyon jók...8 kor leteszem, tán 9re elalszik, és hajnal 1kor, kel először, aztán van, hogy 4kor 6kor, de olyan is volt, hogy 2kor kelt először, és utána 6kor...akkor meg a nagy is kel már, szóval onnan már mindegy....ami gázos az az egész nap! Ha a nagy csendben van, a kicsi ordít, ha a kicsi alszik a nagy hisztizik! nincs meg az összhang, én ettől idegbaj vok, mert nem haladok a házimunkával...ami gépesített, az oké, de takarítani nem megy, meg a főzés ilyenkor macera, mert elő kellene készíteni...no de sebaj, lesz ez még így se! :D
Ezt akartam, ezt kell megoldani! :D

Kép
ticsimû
 
 


Sziasztok!

Vicuska, hogy alakul a gyomrod? Jobb már egy kicsit?

Zapáné, sajna Danyi Gábor neve nem ugrik be... Viszont Mikibá nyugdíjba vonulása meglepett, valahogy fiatalabbnak gondoltam, de lehet hogy csak a fiatalabb párja miatt, ő matekot tanított nekem.

Susy, szép a pocakod, és az egész kép olyan kedvesen babás. :)

Vicky, tündéri pofija van a kisbabádnak, és tényleg nagyon szép. Én főleg a kis szájacskájánál ragadtam le. :)

Kata, én ősszel születtem, talán ezért vagyok belezúgva az őszi kavalkádba, és szintén fotózok vadul. :) Nagyimnak sajnos rosszindulatú daganata van, ami miatt izotópkezelést kap, viszont a sugárzás miatt nem látogathatom több hétig. Az ápolót idézve: termékeny korban lévő nőnek tilos..

Lányok, én holnap már asszem előrángatom a karácsonyi bizbaszokat a dobozokból, ajtódíszeket, gyertyatartókat, miegymást.. korai meg minden, de jól fog esni hogy leköthetem magamat velük. Az adventi mézessüti naptárat még próbálom nem megsütni. :)
Vendég
 


Pompom

Ne idegelj te is! :d

Sztem nyugodtan süss adventi naptárat, csak ne kezdd el megenni. :d

Kép
ticsimû
 
 


Hali!

Ticsimű
Állítólag a long protokollal több tüszőt szoktak tudni nyerni.
A long azért long mert hosszú. :lol: Az előző ciklus 21. napja körül kezdődik azzal, hogy leállítják a ciklust...a hormonokat bizonyos kívánt szintre hozzák és arra stimlálnak rá...ellentétben a röviddel, ahol arra stimulálnak ami van épp az 1. cn-en.

Az endo misztikus betegség...sajna senki nem tudja mitől van...de egyre több lánynak, asszonynak van. :( Talán régen azért nem volt ennyi ilyen betegség mert hát a terhesség bizonyos fokig védte a nőket és hát régen többet szültek a nők.
vizkriszisback
 
 


Sziasztok csajok! :D

Bocsi az eltűnésért... :oops: Minden nap volt valami este vagy már fáradt voltam olvasni... :roll:

Egyenlőre ezt az oldalt olvastam vissza, de majd megyek kicsit visszafelé is.

Kukac :D Örülök, hogy ilyen ügyin mennek a szurik, csak így tovább. Mikor lesz UH? :roll: Doga elkészült?

Krisz :D Ezek eddig nagyon szép eredmények, küldök rengeteg tüszőnövelőt, csak így tovább! :wink:

Gröni :D Példaképem leszel hogy ilyen ügyin kibírtátok! :D Apát elkaptad vagy azóta sem tudsz leszállni róla, látom a jó hír óta nem írtál... :oops: :lol: :lol: :lol: Most már mindjárt a kezedben tarthatod a babót! :wink:

Mami :D Nem vagytok semmik, hogy a két lurkóval eddig húzzátok. Várjuk a híreket! :wink:

Susy :D Irigyellek hogy már a harmincsokadik hétben jársz! :wink: Te is ügyesen kihúztad. Nagyon szép a pocid! :wink:

Vicus :D Köszönöm, hogy hiányoltál. Olvastam, hogy Te is raktál fel képet előbbre, mindjárt meglesem. Gyomorégés és hányinger monnyon le... :evil: Nekem egyik nap fájt a gyomrom meg a hátam párhuzamosan. Nem tudtam felfedezni semmilyen pózt amiben jól éreztem volna magam.

Ticsi :D Nagyon tetszett az idézeted! :wink: Örülök, hogy jól vannak a lurkóid. Olyan sokszor eszembe jut az az összecsomózott köldökzsinór.... :oops: :roll:

Pompom :D Hajrá karácsonyi díszek. :wink: Már én is elkezdtem karira vásárolni. :wink: Nagyidnak nagyon szorítok!!!

Kata :D Örülök, hogy csemetéd túl van a műtéten. :wink: Mihamarabbi felépülést neki! :wink:

Vicky :D Gyönyörű Levente! Még jó, hogy vannak ezek a 4D-s UH-k és ezt is észreveszik. Neked mit mondtak, honnan származik a második méhlepény???? :roll: :oops: Mérete mekkora? Ugyanakkora mint a hátsó falinak? :roll:

Princzike :D Drukk a keddi endokrinológushoz! :wink:

Írok magamról, aztán visszalapozok.
Most már egyértelműen érzem Márkot, szerdán 3x ki is rúgta a hasfalamat tévézés közben. Rendesen kidudorodott. Gyorsan odaraktam apa kezét is és ő is érezte a következőt. :wink: Tegnap szinte egész nap aktív volt.
Tegnap voltunk az új dokibánál. Először UH volt a szonográfusnál a másik szobában. Mindent megvizsgált és rendben talált, bár Márkot pár nappal fiatalabbnak mérte. Sebaj. Majd behozza. Aztán mikor mindent megvizsgált mondta készen vagyunk. Persze méhlepényről szó nem esett. Mondom neki, pillanat még lenne kérdésem. És mondtam hogy 2 hete a 4D-n láttak még egy méhlepényt ami eléri a méhszájat. Aszongya, hmmm, megnézi, bár ő egyértelműen hátsófalú méhlepényt látott. Kérdezi le is írták? Mondom igen. Nézi hasival, igen lát valamit, de megnézi hüvelyivel, úgy jobban látja. Hüvelyivel tényleg egyértelműen látta és a mérete a melsőfalinak ugyanolyan mint a hátsó falinak. Akkor kérdezem én, miért nem vette előtte észre? Na mindegy. Tényleg rálóg a méhszájra, csinált róla UH felvételt is. (majd felrakom) külső-belső méhszáj zárva. Utána bevitte a leletem a dokihoz hogy megbeszéljék. Aztán mehettem én a dokihoz. Nagyon szimpi pasas, olyan negyvenegy-két év körüli. Nagyon jól elbeszélgettünk, átnézte az összes korábbi leletem és látva a mostani lepényes UH-t mondta hogy akkor sajnos innentől: no szex, semmi megerőltetés, semmi emelés, sok pihenés, fekvés, ülés és kímélő életmód. :oops: :? Kérdezte a melóval mi van. Mondtam dolgozom és hogy napi 2 óra kocsiban. Mondta ez nem jó. úgyhogy jövő héten megpróbálom bent megbeszélni hogy dolgozhassak itthonról (elvileg itthonról is tudok) ha meg szaroznak (remélem nem fognak) akkor meg ad egy papírt hogy veszélyeztetett terhes vagyok és eljövök betegállományba. Így hüvelyi vizsgálat nem is volt, az UH-n egyértelmű hogy zárt mindkét méhszáj és nem akart tovább zaklatni odabent. Legközelebb 6 hét múlva kell mennem, akkor normális esetben nincs UH aszonta, de nekem lesz. Kérek szépen sok-sok drukkot, hogy a drágánkkal és az őt körülvevő mindkét méhlepénnyel minden rendben legyen és még kibírják odabent sok-sok hónapot. Azt mondta ha netán vérzés van, azonnal kórház. Úgyhogy kicsit elkenődtem tegnap... :cry: De a picúrért mindent megteszek, sokat fogok pihenni és feküdni. Amúgy 202 grammnak mérték a drágánkat :wink:

Megyek reggelizni, aztán visszaolvasok és még jövök. Most mááá sok időm lesz itt az ágyikóban.......
fenci
 
 


sziasztok!

Köszönöm a Kisfiam nevében is a szép szavakat! Anyai szívem nagyon büszke rá! :lol:

Ticsimű, kitartás, remélem hamar beáll az összhang a két gyerkőc között aztán akkor könnyebb lesz! Most szültél és máris irigykedsz? :lol: :lol: :lol: Akkor már nem kizárt a 3. tesó? :wink:
Nekünk jó zsufi a hétvége, de nem bánom, tegnap vendégláttunk itthon, ma meg babanézőbe megyünk :lol:

Pompom, a mézes süti sokáig eláll :wink: szóval nyugodtan süsd meg, legfeljebb ha elfogy addig, sütsz még egyet :wink: :lol:

Krisz, Zsófi! Giga-drukkok továbbra is!!!!!!!!!!!! Csak a cél a lényeg, ennek a sok macerának a "végterméke" 1-2 cuki kisbaba lesz!!!!!!!!!!!!

Fenci, a méretét nem mondták, de kb olyan fejlettségű, mint a hátsó fali :roll: Érdekes, hogy Nálad is először észre sem vették, aztán meg rögtön no kex, fekvés stb.
Gratula a kis 202 grammos Márkhoz! És kitartás, minden rendben lesz, Márk olyan ügyes, hogy nem lehet semmi baj! Mindjárt félidőben vagytok!!!!!!!!! :wink: :lol: A melót viszont tényleg ne eröltesd :wink: :lol:

Kép
vickybabe
 
 


És egy tegnapi pocak:
Kép

Zsófi, tényleg rám hasonlít? A barátaink, akik látták, ők is azt mondták...én nem tudom megállapítani... :roll: :lol:

Kép
vickybabe
 
 


Kata, nem megyünk már több 4D-re, majd csak Tesóbabával :lol: . Most sem mentünk volna, de a héten bekattantam, hogy látni szeretném, apa meg nem tiltakozott, úgyhogy gyorsan bejelentkeztünk. :lol:

Kép
vickybabe
 
 


Vicky
Nagyon szép a pocid is!!! :lol: Virtuális simi simi rá!!! :lol:
vizkriszisback
 
 


Krisz, köszi :lol: A laptetűért bocsi :oops: átadom Neked :wink: :lol:

Kép
vickybabe
 
 


azta, viki, te pocid is mekkora :shock: ilyen apa-pocis képet mi is csináltunk, csak apának majdnem akkora volt, mint enyém. megértem, hogy látni akartad a kicsit, ez olyan megnyugtato mindig. és az ember ennyi idö után már naggggyon kiváncsi is. már a türelmetlenség is egyre nagyobb, neked se csak ez a 9 honap volt babavárás, hanem évek teltek el. de a lényeg, hogy pociban a drága :D 6-8 hét és örömtelien babázol meg éccakázol.

fenci
még jo, hogy a régi dokid figyelmetlenségéért váltottál :roll: téleg fura, hogy eddig nem is tudtatok rola, éltétek világotokat :oops: , élveztétek egymást, most meg letiltás. de mindent a babóért, inkább az ö biztonsága a fontos.

gaby??
babázók??
Vendég
 


Kolibri

Az szuper, hogy kaptatok egy lakást :D hullámvölgy aljáról már elindultatok felfele, biztos minden rendben lesz :P

Vicuska
te babód is nagyon édi bédi :D na majd a következő UH-n megtudjuk cunis vagy fütyis :wink:
hát ez a hányinger :? neked volt elején róka koma?

Gyugyi
én egy kicsit le vagyok maradva veled kapcsolatban, régen még te is próbálkozós voltál, most meg csomózás :shock: konkrétan mi történt?

Gröni
varratszedés után 3 óra séta? :shock: a lényeg hogy most jól érzed majd, és babó is hamarosan kibújik :wink:

Lmami
megvolt a hétvégi őrül módon beszerzés? :wink: jövőhéten már lehet babázni fogsz, de jóóóó :D

Zsófi
hát apának igaza van :D terhesnacit tessék venni :P :wink:

Susy
nahát micsoda pocifotó :P én majd akkor kezdem el amikor már egyértelmű nem a puffadás és a háj látszik :lol:

Vicky
jaj de drága :D nem csodálom hogy látni akartad :P :wink:
szép méretes pocak

Krisz
drukk a long protokollhoz +++++++++++++++++++++++++++

Ticsi
remélem mi babónkis ilyen jól alvó lesz éjjel :wink: hajnal 2 körüli kelést már úgyis megszoktam a pisilés miatt :lol: kb mi is ilyen korkülönbséggel szeretnék másodikat, szóval kössem fel a gatyát, mi? :P :wink: csask lesz összhang előbb-utóbb :roll:

Fenci
jó érzés volt megérezni a pici mozgását mi? már én is várom, :P
Hát ez a méhlepényes dolog fura hogy nem vette észre. Biztos minden rendben lesz, pihenj sokat, és hát behatolás nélkül is lehet kényeztetni egymást :wink:

P.kata
vagyok :P gyerkőc jól van? mandulaműtét volt jól emlékszem?

Velem semmi különös, jól vagyok, várom a következő UH-t hogy újra láthassam :D Karácsony előtt fogunk menni :) 19. héten karácsonyi ajándéknak hátha megmutatja mije van :lol:
nézegettünk bababútorokat, olyan jó volt, hogy már nem úgy kell néznem, hogy csak vágyakozok rá , hanem pocakban van a kis drágánk :D Védőnőnél voltam, azt mondta teljesen jó a vérképem, vérnyomásom is jó volt. Mondtam neki, hogy most már csak másnaponta fogom szedni a vitamint, mert nagyobb a baba mint szokásos. Néztem várandós naptárakat, és 12 hetesen olyan 20g körül van nekem meg 61g a becsült. Egyetértett, hogy nem kell minden nap vitamin már.
jövőhéten nézek el háziorvoshoz, meg a nőgyógyászhoz, meg talán fogorvoshoz is, de lehet azt tolom utána levő hétre.

Kép
gaby25
 
 


Viki!
Hát csak egyszer találkoztunk, de emékeim szerint, igen!! Szóval nem csak kedvességből írtam. Akkor csak annyit írok, hogy szép! :wink: :lol: A pocakod meg mekkora! :shock: :lol:

Fenci!
Tessék akkor pihenni, a baba a legfontosabb!!! Minden rendben lesz Vele, most már jó kezekben vagy!!! Nagyon szorítok!!! :lol: Köszönöm a drukkot.

Krisz!
Holnap uhu? Drukk!!!!!++++++++++++++++++
Hőhullám nincs, talán nem is attó volt. :roll:

Csajok, nagyon várom pirit, hogy mehessek a következő szuriért!!! Légyszi küldjétek felém!!!

KépKép
zsófikukac
 
 


Napot!

Bár mingyá itt az este!

Én nem panaszkodok ám, félre ne értsetek...csak a szitut vázolom, a leendő anyukáknak... :D
Imádom a napfelkeltét, vagy a Holdat nézni...sztem én már az egyetem alatt hozzászoktam, hogy az éjszaka nem az alvásról szól! :d

Vicky

Én nagyon remélem, hogy lesz 3. Apjuk most még ellenáll, amit megértek, 10 hónap megvonás után, de sztem 2 év múlva már elkezdünk próbálkozni!
De bevallom mindenkinek, hogy a kínai fogamzásnaptárhoz fogom igazítani a kezdést, hogy adjak esélyt Tündének! Remélem nem szítok vitát megint ezért! Ha előbb olvastam volna a kínai naptárról fel se merül bennem, hogy a januárban fogant gyermekem kislány! Nekem a téli hónapok csak fiút hoznak, most és mindörökké! :D

Én bevállalnék még egy tucat gyermeket, csak idő, és pénzkorlátai vannak... :D


Gaby

Amikor terhes lettem örültem, hogy két év korkülönbség lesz, és milyen jól fognak jáccani...aztán amikor nőtt a pocim, és a nagyot pelusozni, a kajával küzdeni, a boltba lemenni, de anya cipelj hazáig szituk voltak, azt gondoltam kellett volna várni még 1 évet. Nem is konkrétan a szobatisztaság, a beszéd, és a kisebb fajta önállóság miatt, hanem mert ugye veszélyeztetett voltam vele. Nem tudom, hogy alakul majd, eddig úgy érzem Árpit nem vetette vissza a fejlődésben, mert az nincs...szar ezt így kimondani, de olyan reménytelen eset...makacs, és ebből fakad, vagy másból, de nem hajlandó ismételni, beszélni, kommunikálni...na jó az utóbbit muszáj neki, de csak azt teszi, amit ő akar...
Száz szónak is egy a vége! A gyermekedet látva dönts a tesóról! Árpi érdekében azt hiszem nem ártott volna még 1 év, de Ádi csodás emberke...nem tudom mi lenne, ha nem lenne..

Kép
ticsimû
 
 


Sziasztok

Tudom, tudom ....megint nem írtam, de most oka is volt
Meghalt nagypapám :cry: :cry: még nem sikerült feldolgoznom..... nagyon szerettem őt :cry: :cry:

NA, de pénteken voltunk a BMC-ben ahol közölték velünk, hogy minden eredményünk jó lett, kívéve nekem az egyik :cry:
A kenetemben találtak vmi bacit, és most kezelni kell 6 napig hüvelykúppal. Aztán 18-án kell vissza menni, és megismételik a kenetet, és ha negatív lesz, akkor kezdődhet az első inszem.
Ja, megint volt spontán pé-m, úgy hogy egy kicsit reménykedek is. De csak egy kicsit, bár most ebben a ciklusban nem igazán figyeltünk oda :o
Csak most azt nem tudom, ha véretlenül terhes vagyok, és rányomom a kúpot azzal nem-e fogok majd ártani?

Ja, és a jó hír, se policisztás petefészek, se nincsen lh/fsh rossz arány. Mitől gyógyultam meg
:?: :roll: Attól hogy fogytam??
Most azon is elgondolkoztam, lehet sikerülni segítség nélkül is???
De már bele kezdtünk, nem szeretnék meghátrálni. De azért még is jobb lett volna spontán össze hozni a tesót, mit inszemmel?!
Bár, még semmi sincs veszve :lol:

Most megint önző módon csak magamról irtam, remélem elnézitek nekem :oops:

Puszilok mindenkit.

Kép

Kép
edinka
 
 


Sziasztok!

LMami :)
Holnaptól mennek a drukkjaim :wink:
Kitartás, már nincs sok hátra :lol:
Vendég
 


Sziasztok csajok! :D

Első nap estéjén az ágyban.... :D :wink: Egész jól bírtam a lustizást... de a vonalzómat nézve.... még hosszú idő vár ránk így vízszintben... Ma édesek voltak anyukámék, este átjöttek és hoztak nekem egy csomó kispárnát amivel majd körbebástyázhatom magam hogy kényelmesebb legyen a fekvés. :wink:

Vicky :D Nagyon szép nagy a pocid! :wink:

Kata :D Mikor mész legközelebb dokihoz? :wink:

Gaby :D 19. héten már bizti látni lehet majd a nemét a babótoknak! :wink: Én eddig 2 naponta szedtem csak a vitamint, de akkor lehet nekem meg naponta kéne hogy kicsit belehúzzon a drágánk? :roll: :oops: Milyen bababútort szeretnétek? Lesz külön babaszoba vagy veletek lesz? :P Mi ma mentünk volna először bababoltba nézelődni, de elnapoltuk. :oops: :?

Kukac :D Én küldök feléd egy jó adag pirit, remélem tőlem távol marad még sokáig!!!

Ticsi :D Küldök erőt a 2 lurkóhoz! :wink:

Edinka :D Sziaaaa, de régen láttunk! :D :wink: Na látom Ti is nekiindultok az inszemnek! A fogyás biztosan segít!!! Mennyit fogytál? Küldök baciűzőket!!!
fenci
 
 


Fenci
hát a 12. héttől javasolják is hogy elég két naponta a vitamin, ne aggódj biztos belehúz :wink: én meg eleve nem csodálkozom ha nagy baba lesz, mert én 4.20 voltam :lol:
külön gyerekszoba lesz, persze elején a hálónkba lesz a kiságy, addigra csak lesz bútorunk nekünk is :lol: most a nappaliban alszunk kanapén. megyünk vacsizni, utána majd mutatok pár bútort amit néztünk :)

Ticsi
hát igen, nem lehet így könnyű, én majd befogom nyugdíjas nagymamit :lol: :wink:

Kép
gaby25
 
 


Hello csajszikák

már megint halasztást kaptam, mert a ctg nulla összehuzodást mutatott és a dokim figyelt amikor kiszállok a kocsból és jöövk be a klinikára és azt mondta olyan fiatalosan megyek a hat kiló gyerekkel, hogy szerdáin kell csak mennem :lol: :shock:

nagy bevásárlások megvoltak , én már zömmel a parkolóban figyeltem, sajnos magnézium nélkül nem olyan szép az élet....fáj mindenhun nade.......hogy mi a joslófájás és mi a keményedés én sose értettem, lényeg hogy kényelmetlen nya.....




fogadjátok ucsó pocakképemet, halacskák, kutya, pocak cimmel
:roll:


kitartás mindenkinek, még megpróbálok jönni :)

Kép
Vendég
 



Lmami!
Aztaaa mekkora pocak! Háááááááttt, nem irigyellek már... nemsokára biztos kipottyannak a drágák!!!!

KépKép
zsófikukac
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?