Új privát üzeneted érkezett!

köszke! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Edi,
ment privi :)

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Ok Ranita olvastam :lol:
Na Nita tessék itt a laptető is... :wink:

Kép
kissedi
 
 

 
 

Nitaaa :D :D :D
Én pályáztam rá :D :D :D
De neked adom, csak hozzon szerencsét.

Ma sose megyünk haza :?

Kép

Kép
ranita1979
 
 


na megyek elintézem a fiukat..nem bírnak magukkal...nagyon belemerűltek a játékba..!
szép jóéjszakát nektek!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Mi meg nem megyünk bulizni. :roll: Úgyvolt, hogy este dizsizünk, de apikám olyan édesen alszik, hogy nem ébresztem fel.
Na megyek én is lassan. puszika nektek. legyetek jók!

Kép
kissedi
 
 


Ranita: lehet hoyg nekem is az idő miatt fáj ennyire a fejem?
Egész nap hasogat, mikor jobban-mikor kevésbé... :?
De már egész jól megszoktam.

És isteni lett a tárkonyos csirkeragu levesem, olyan jó volt látni ahogy a párom falja :lol:

Csajok, nézitek a Szombat esti láz-t?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Jó reggelt Hétalvók!

Pingi!
Hogy csináltad ezt a tárkonyos levest? Nálunk ma tárkonyos libaleves lesz és csak remélem, hogy jól sikerül.
bikfy
 
 


Mi az hogy hétalvók???
Kikérem magamnak...vasárnap ilyen korán kelni... :lol: :lol: :lol:

A leves röviden: zöldségek (sárgarépa,karalábé, fehérrépa, hagyma) kis kockákra vágav, olajon megpirítva. A csirkemell kockázva apróra, beleteszem, összepirítom, csak annyira hogy megfehéredjen a hús. Már itt is bőven fűszerezem, főleg fekete és fehérbors és ételízesítő, aztán ha fehér a hús mehet a liszt. Nem túl sok, de úgy kapja össze szárazra az összetevőket. Pirítom egy két percet,majd felöntöm vízzel. Beledobok 2 húsleveskockát, tárkonyt szórok bele mértékkel, plusz két fokhagymát 4db-ra vágva beledobok. Felfőzöm, majd kis lángon főzöm tovább amíg minden meg nem puhul minden. Nagyon gyors, és nagyon finom.

Ma nem leszek itt amúgy :cry: , páromat kísérem CT-re, aztán a szüleimmel megyünk a Kékesre sétálgatni és késő-ebédelni.

Mindenki legyen jó, és szép vasárnapot nektek!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Pingike!
Korán???? Hasatokra süt a nap! :D
Legyen nagyon szép napod!
Köszi a levest, én úgy tudom, van aki még tejfölt és egy pici citromlét is tesz bele. Kipróbálom így is, úgy is. Puszi!
bikfy
 
 


pingi köszi hogy leírtad a receptet..ki is nyomtattam és meg is fogom csinálni....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szép napot!
Pingi! irigyellek a kirándulás miatt. Én is szívesen sétálgatnék, olyan kellemes idő van, és ilyenkor gyöngyörű az erdő.
de most főzök, este meg valszeg megyek apiért. Nem szeretek este vezetni, de hát annyira hazaakar jönni. :roll: :lol:
Nagyon fincsi lehet a leves :wink:
Én göngyölt vagdalt húst csinálok, hozzá hasábburgonya, meg lehet, hogy párolok vörös káposztát. Most leves nem lesz, mert holnap után úgyis kiönteném a húslevest,meg nem is nagyon vágyom most rá.
Na megyek mert megég a husi :?

Kép
kissedi
 
 


kissedi isteni menü lesz nálatok is!
nekem ma nem kell főznöm mert tegnap csináltam brokkolikrémlevest zsemlekockával meg gulyásleves is van....ami nem leves mert sok a sűrűje..leve alig van direkt! :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hű Nita ti ennyire levesesek vagytok, vagy csak így jött össze. :lol: Imádom a gulyás levest!!! A brokkoli meg hát nem a szívem csücske. :roll: :oops:

Kép
kissedi
 
 


Na megyek vasalni! de azért még néha benézek, ha túlélem a sok vasalni valót :lol:

Kép
kissedi
 
 


nem vagyunk annyira levesesek de már a pörkölt meg az ilyeneket unjuk..nemsűrűn van leves..most bepotoljuk! :shock: :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hahó! Van itt valaki?
Hát nem tudom szokta e valaki nézni ezt a Senorita Szöszit. Hát én soha nem láttam még, most meg unatkozom és belenéztem.eszméletlen, hogy valakit ezért fizetnek, hogy hülye. :twisted: Más hullává dolgozza magát sz@ros 60 ezerért más meg milliókat kap érte, hogy h.lye mint a s.gg! bocs, hogy kiakadtam, de kész vagyok.

Kép
kissedi
 
 


Én itt vagyok,de még nem láttam ezt a műsort.Mostanába alig tv-zek valamit.Én a győri kézis csajokon buktam ki.... :evil:

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Viri
Megjött. Pénteken alig akart, de már láttam az előjeleket, de szombat reggelre már olyan szintem görcsöltem. De már két napja.... tök megőrülök tőle. Ilyen még nem volt már rég.

Bikfy
Örülök, hogy sikerült átbeszélni és szurkolok nektek nagyon!

Vernike
Miért is aktuális neked a kórházos dolog?
Nem lesz nálad semmi gond. Viszont nem kéne, hogy minden féle nehéz dolgokat cipelj és jól megerőltesd magad. Tessék pihizni!

Pingi
Ne mondj ilyen hülyeséget. Örülünk, hogy írsz. Nem utálunk ki ezért!

Ranita
Az jó hír, hogy anyósnak nem esett semmi baja.

Hát lányok... anyós témához nem nagyon tudok hozzá szólni. Szerencsére vagy 130 km-re lakik tőlünk. Azért jó a viszony köztünk. Főleg, hogy ekkora a távolság :wink: Csak a gyerektémával tud az agyamra menni. De már arról is leszoktattuk egy kicsit. Olyankor, mikor felhozza mindig összeszorul a szívem. :(

Úh mennyi finomságot főztetek ma :) Nyami-nyami. Én most hétvégén nagyon hanyag voltam. :roll: Igaz párom versenyezni volt vidéken, így magamnak nem is nyagyon volt kedvem főzni, így csak egy kis tepsis húst csaptam össze magamnak.
Viszont ma elmentünk és ettünk libát. Na az isteni volt :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Edi
Én egyszer néztem bele, de hát inkább nem mondok semmit. Szerintem IQ néha minuszban szárnyal :roll:
Viszont gyönyörű helyeken járnak. Lehet, hogy nekünk is hülyének kellene lenni és lehet, akkor keresnénk ennyit vele :lol:

Vernike
Miért? Mi van a kézis lányokkal?

Kép

Kép
princzike
 
 


Princike miben versenyzett a párod, ha szabad kérdezni?
Hát lehet,hogy vissza kellene festenem magam szőkére, és hülyét játszani. :roll:

Kép
kissedi
 
 


Princzike bocs, kihagytam a z-t :oops:

Kép
kissedi
 
 


Na puszi mindenkinek! Megyek apiért majd, úgyhogy készülök.
Jó éjt!!!

Kép
kissedi
 
 


Edi
Kendozik :)

Nita
Neked meg szurkolok. Remélem ebben a hónapban babásodsz :)
Lehet hogy h***e vagyok, de mi az az LH teszt?

Kép

Kép
princzike
 
 


Haaa,vezettek 7 góllal az első félidőben aztán meg kikaptak...

Vernike

Kép
vernike25
 
 


princzike az lh teszt kimutatja mikor van pé-d!
nekem például mostanába lesz..tegnap is csináltam akkor egyforma erős volt a két csík ma viszont a tesztcsík joval erősebb mint a kontrollcsík.... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jaj de jó Nitácska!!akkor apára fel és csak szeresd nagyon!!!!

Vernike

Kép
vernike25
 
 


vernike tegnap meg előtte is együtt voltunk..lehet ma tartunk szünetet..elvégre minden nap nem jo..de majd meglátjuk mit hoz az este!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát csajok, már nem vagyok tiszta. Nem azt hittem 18.57-kor, hogy 8 óra 57. :oops: :lol:
Így még leszek egy darabig.
:wink:
Nita hajrá-hajrá!!!

Kép
kissedi
 
 


kiseddi köszi! :lol:
előfordul ha elnézi az ember az időt..... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita.én mindíg úgy voltam ezzel az egy nap pihenővel,hogy "és ha pont ez a nap kell a babónak?"És ha apa nem tiltakozott (ő sosem
)akkor :oops: :oops: És itt a baby,de én állati szerelmes vagyok tudjátok :P :oops:

Vernike

Kép
vernike25
 
 


De jó nektek Vernike! Én is szerelmes vagyok ám :wink: Úgyhogy ma este, vagyis éjjel, mert lesz éjfél mire ágyba kecmergünk, szóval megpróbálom elkapni apikám. Bár már volt pém :roll: :oops:

Kép
kissedi
 
 


vernike ha akar ugyis jön a tesóbaba!!!!!tegnapi együttlétünk alatt elégg fájt a méhem... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ha volt,mert a hőmérő nem mutatta ki.aztán meg bekrepált, úgyhogy....

Kép
kissedi
 
 


Na Nita az nem jó. és szted miért fájt? nem fel vagy fázva egy kicsit?

Kép
kissedi
 
 


Nekem meg a hasam szurkál néha, pl most is. tegnap délután volt egy kis rózsaszín csíkocska a törölközőn,de azóta nem. Remélem akkoriban ágyazódott be a kis csibénk.. :wink:

Kép
kissedi
 
 


Igen volt Kissedi,hogyne lett volna!!Jön az a babó...bízz benne,apit akkor most szeretgesd csak azért mert szereted!!!Nekem is nagyon hiányzik már api :oops: ,de most el vagyunk tiltva :cry: :cry:
Nita,igazad van....

Vernike

Kép
vernike25
 
 


na most szólt api, hogy később menjek érte, úgyhogy csak 10 után indulok. Pedig már most álmos vagyok.nem tudom hogy fogok így vezetni :roll:

Kép
kissedi
 
 


Lehet akkor szbadult ki a leányzója Nitának...nekem is fájt akkor....

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Hű Vernike. Én még nem is gondolkoztam ilyenen, hogy ha terhes leszek mi lesz a szexel? Mindegy a babáért mindent. van két keze... :lol: meg ott az enyém is :oops:

Kép
kissedi
 
 


És meddig lesztek eltiltva? vagy még nem tudod?

Kép
kissedi
 
 


kissedi szerintem lehet tul mélyre ment a párom... :oops: most a petefészkeim érzem..de nem vészes...az lh szerint most van pé-m... :roll:
felfázva tuti nem vagyok..nagyon vigyázok... :wink:
általába a 12.hétig tilos a sex és ha utána lehet is csak nagyon ovatosan...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Komolyan??????????????Ne máááááááá...nekem még nem mondta meddig nem lehet....de hát a babáért mindent.
De akkor azért lenne egy kérdésem,ha már ez így szóba került.Apa szerszáma miatt nem lehet,mert hátha túl mélyre megy,vagy az orgi miatt??Mert ha csak api miatt az nem olyan nagy gáz...

Vernike

Kép
vernike25
 
 


:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Ilyen hülye kérdést... :oops: :oops: :oops:

Vernike

Kép
vernike25
 
 


az orgazmus miatt is meg a kishaver miatt se lehet ilyenkor.... :oops: :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


ahjajajajajjjjajja......még van 7 hetem addig...ahajajajhajahajj

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Sziasztok

Megjöttünk a kirándulásból, fent voltunk a Kékesen. Csak a friss levegő az ami jó volt, azon kívül akkora köd volt hogy az orromig sem láttam. :( Ja és hideg. 5 fok.

Kissedi: hány km-ert kell vezetned?Nagyon vigyázz az úton, sok helyen olyan csúnya köd van, és nyirkos minden...

Erről jut eszembe, megszereztem egy hete végre a jogsimat, amint megjön fogok is vezetni, de eszembe jutott, hogy lehet hogy kellene olyan biztonsági öv tartozék, hogy baj esetén ne nyomja meg a hasamat. Ti erről tudtok valamit? jó, vagy nem jó, kell vagy nem kell?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


de majd kérdezz rá a nőgyógyászodnál!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


az lesz.
A biztonsági öv tartozékról én is hallottam már,de tapasztalatom nincs,ismerősök körében se láttam még...

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Na én megyek aldni,holnap ovi,jó éjt mindenkinek! :P

Vernike

Kép
vernike25
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?