Új privát üzeneted érkezett!

Csucsu, kexi, misszike szorítok nektek is, Syl neked is!!

Csige örülök, h találtál egy normális dokit!!

Annus: te voltál azon a kombinált szűrésen, amit végeznek ingyenesen? ami egyébként 25 ezer ft lenne? És ha igen, mit csinálnak? Kicsit tudatlan vagyok, bocsi.
Vendég
 


Sziasztok

Lányok nagyon drukkolok nektek hogy szép zebrás tesztetek legyen.

syl tök jó a görbéd. Megy a drukk neked is.

kexi igen tudom, hogy az kell a babónak hogy nyugodt legyek, de elég nehezen megy, állandóan ezen jár az eszem. Na meg azon hogy nem akarok a gyerekeknek megint csalódást okozni. Lehet el sem kellett volna mondani nekik majd csak akkor ha már tutira minden ok, de annyira bíztam/bízom benne hogy most nincs baj, ezért is mertem megmondani nekik.
Apa azt mondta hogy menjünk el hétvégén egy 4 d-s uh -oshoz hogy egy olyan géppel is megnézzenek, egyrészt hogy lássuk van e változás azóta, másrészt több szem többet lát. Holnap délelőtt fél 12-re kaptam időpontot, és kérek képet is.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi: Na akkor holnap végképp megnyugszol. Hidd el nem lesz semmi baj.
Holnap azért gyere rögtön az uh után.

Kép
csucsu05
 
 

 
 

csucsu persze mindenképpen beugrom, utána szülinapozunk.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi: kinek lesz a szülinapja??

Kép
csucsu05
 
 


csucsu keresztfiamnak volt a 18. kedden, azt tartjuk szombaton.

Enyém meg a páromé 19 és 21-én lesz, hát remélem hogy jó híreket kapok szülinapi ajándékként.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi: tényleg mondtad is hogy a kerifiad nagykorú lesz:)
Csak elfelejtettem.
De jó majdnem egy napon van a pároddal a szülinapod?:)
Hidd el jó híreket fogsz kapni ne félj:)
Tudod csak pozítívan.

Kép
csucsu05
 
 


Gabi: nagyon szorítok, aztán gyere majd a hírekkel!!
kexi
 
 


Nekem ez a hónap sem sikerült :(
Ma vagyok a 8.dpo-n és már elkezdtem halványan barnázni!Ez van!
Amúgy ez nálam 7 napig is el szokott tartani!Szerintem sárgatest elégtelenség lehet és emiatt nem jön össze a baba! :(

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/0 ... 16000_.png

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl: És a doki erre mit mond .Nem tud valamit erre adni??

Kép
csucsu05
 
 


Syl: nekem is folyton volt barnázás, igaz mensi után és nálam is sárgatest elégtelenség van. Bromocritint kaptam (gondolom erre), azóta megszűnt.
kexi
 
 


Kexi!
Nekem is sárgatest elégtelenséget mondott az orvos.
De én csak Clostyt kaptam. És nem barnáztam soha.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Syl!
Szortíok azért még neked.
Hamarosan sikerülni fog. Hidd el.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


sziasztok..most nem olvastam vissza..szoval voltam uh-n..azt mondta a doki szépen hat a closti!!!!!!igaz 2 honapig szednem kell mé de sebaj!!a lényeg hogy van haszna..ja és nincsenk ciszták se!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Egyik doki se foglalakozott eddig akiknek mondtam ezt a sok napig tartó a barnázásom!Nem mondtak rá soha semmit! :?
Nekem ez az utolsó clostis hónapjaimban jött elő,előtte sosem volt ennyi napos barna,max.vagy 2-3!

Kép

Kép
syl100
 
 


syl lehet azért nem foglalkoznakvelemert nem jelent semmit. :roll: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát pedig sajna nagyon is,hogy jelent!

Kép

Kép
syl100
 
 


Gabi: talán akkor holnap már megnyugszol egy kicsit. Drukkolok nektek, de hidd el, hogy minden rendben van. Jó szülinapozást nektek.
Syl: szerintem neked is meg kellene nézni a hormonokat és egy olyan dokit kellene keresned, aki komolyan foglalkozik ezzel a problémával.
Nitácska: drukkokok nektek, hogy mihamarabb sikerüljön a baba.

KépKép
csige-bige
 
 


Sziasztok!

Én másik topikba írogatok, de ezt is szoktam olvasni, mert én is szedek clostit. Egy szóra jöttem :D

Syl,
nem próbáltad még a barátcserje kapszulát?
A mensi előtt nekem is szokott lenni kb 5 napig tartó barnázás, tudom milyen rossz és én is úgy gondolom, hogy emiatt nem jön a baba. Olvastam erről a kapszuláról, hogy erre nagyon hatékony. Én kipróbáltam és nagyon bíztam is benne, hogy segít. Valami csodát reméltem tőle, mert a dokinak én is hiába mondtam, csak legyintatt rá.
Szóval most fogyott el a 2. doboz, de már az első után volt olyan változás, hogy az 5 nap helyett csak 2 barnáztam. Tényleg nem tudom, hogy a kapszulának van e köze ehhez, de remélem igen. Egy hét múlva kellene megint megjönnie, kíváncsi vagyok, hogy vajon most hogy lesz.
Azt megkérdezhetem, hogy a lányod előtt is előfordult, hogy barnáztál? Mert nálam nem.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Anita:Szia!
Jó,hogy írtál!
Én a Leo féle Agnus Castust szedem,ez is barátcserje,amúgy ettől a hónaptól kezdtem!Te melyiket szeded?
Tök jó,hogy neked le csökkentette 2 napra!
Amúgy én még pé-ig ittam a málnalevél teát utána meg pé-től a palástot.Te próbáltad már valamelyiket?
Nekem Réka előtt is volt a menszim előtt pecsét,de csak 1-2 napig tartott!
Most nemrég szedtem 6 hónapig a clostit és az utolsó hónapokban lett ilyen durva hosszú pecsételésem!
Te mióta szeded a clostit?
Nekem is 1 hét múlva lenne esedéke a menszim,mint neked!Nekem valszeg meg is fog jönni! :(
De neked nagyon szurkolok,hogy ne jöjjön meg! :wink:
Aztán ,ha van valami híred írd már meg nekem légyszíves!Pussz!

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl: pedig igazad van hisz a barnázás valamit jelent. Nem értem a dokit miért nem foglalkozik akkor vele.

Kép
csucsu05
 
 


Syl,
én a zafír barátcserjét szedem.
Próbáltam a cickát és a palástfüvet is, de azoktól nálam semmi + változás nem volt.
Én 3 hónapig szedtem a clostit, most 3 hónap szünetem van. Úgyhogy ha ez a hónap is sikertelen lesz akkor következő hónapban megint elkezdem.
A Hanna előtt is szedtem, akkor 6 hónapig és pont az utolsóban jött a baba.
Azért az az egy hét barnázás nagyon sok, régebben nálam is volt olyan is.
Nekem is pont 7 nap van még hátra, a vonalzóm csal, és remélem tényleg hogy nem fogok megint 5 napig barnázni, mert akkor felkötöm magam :D . Már előre félek.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Anita:Tényleg?Képzeld nekem is Réka a clostival jött össze mint neked Hanna, és nekünk is a 6.havi clostival!Én is felszeretném íratni majd megint!

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl,
akkor reméljük most megint szerencsét hoz mindkettőnknek.
Nekem a Hanna előtt volt egy drilligem utána kezdtem el szedni a clostit. És most áprilisban volt sajnos mégegy, csak most ugye nem szedtem 6 hónapig. De jövő hónaptól újra. Sajnos nélküle ezalatt a 3 hónap alatt nagyon kitolódott a ciklusom, most is a 24. napon volt a pé. Remélem ha elkezdem szedni egy kicsit majd lerövidíti.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Megjöttem az orvostól.
Minden ok, eddig. :D
De még izgulok nagyon. :oops: :oops: :oops:
Most egyszerre három tesztet is csináltam kínomban. :D
A doki is csinált, neki is pozitív lett, du vizeletből.


Látta a petezsákot, és a jobb petefészekben a sárgatestet
Nyálkahártya 13 mm.
Még nagyon pici a terhesség. Hisz holnap kellene menszinek jönnie ciklus szerint.
De szerinte minden rendben lesz.
3 hétig táppénz, és nyugalom sok pihenés.
Utrogestan+e- vitamin+Magne B6
Nemi élet 3 hétre felfüggesztve.
És szerdán kell vinnem vizetelet, megnézi hogy erősödik vagy sem.
De erősödni fog.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Pici: Nincs itt semmi kérdés. a pici jól van ez a lényeg. :)

Kép
csucsu05
 
 


Pici:Gratulálok!Pihenj sokat!
Azt a 3 hetet meg csak kibírjátok valahogy! :wink:

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl: szerintem is nagyon jól alakul a görbéd... :wink:
Picimami: ne aggódj annyit,nem tesz jót! Nyugodj meg,minden a legnagyobb rendben lesz akkor is! Oksi? Vita nincs :!:
Én ma vagyok a 9.dpon,szerintem Hétfőn csinálok egy tesztet! Szerdán kellene megjönnie,akkor már talán kimutatja,ha mégis lenne ott valaki! Addig meg munka van egész hétvégén! :twisted: Útálom az ilyent!
misszike
 
 


Misszike! Syl! Csucsu!
Nagyon köszönöm.
Megnyugodtam.
Szépen erősödik a teszt.
Minden rendben velünk.
Erős kisbabám van.

Kívánom nektek is ezt az érzést, mielőbb tapasztaljátok meg.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Picimami!

Gratulálok!Bizti minden oké lesz!Tessék pihenni!!!!

annus11
 
 


Köszönöm Kedves Annus!
A Lecitin nekem is bevált :roll: :oops: :oops:
Köszönöm.

Most lehet még szedni?

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Juj télleg!!!A csodaszer :lol:
Persze hogy lehet,sőt!Állítólag ettől okos lesz a gyerkőc!Én most omega 3-6-9et vettem még,attól is okoska lesz a baba!

annus11
 
 


Köszönöm.
Most apácska szedi De akkor én is rákapok újra.
Legyen okos és erős a kis Tökmag.

:D

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Sziasztok

Megjöttem.

Hát lányok kb 10 mázsás kő esett le a szívemről. Totál megkönnyebbültem.

A petezsákban ott a szikhólyag és a szivecskéje is pulzált már. Annyira annyira boldog vagyok és köszönöm hogy tartottátok bennem a lelket.

Itt a kép is róla:)

Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi1!
Nagyon Boldog vagyok, hogy minden rendben veletek.
Most már nyugodj meg.
Ej.. de várom én is a következős Uh-t. :roll:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


picimami ezek ám a jóhírek!!!!!vigyázz magatokra..pihizz sokat!!!!!!!!
gabi neked is nagyon jó hírekk vannak!!!!!!!!gratula!!!!gyönyörű az uh kép!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Gabi: Na mondtam én, hoyg nem lesz baj. Látod szép erős a legkisebb családtag:) Na mostmár nyugodj meg és élvezd a pocakos időszakot:)

Kép
csucsu05
 
 


gabi boldog 8 honapot kívánok!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Gabi!
Nagyon boldog 8 hónapot kívánok.... dönölűszégesz a legkisebb családtag :wink: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


merre vagytok?????????? :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szióka mindenkinek!
Bár látom csak magam vagyok! Azért kérdeznék egyet (hátha valaki bekukkant :wink: )!
Szerintetek kimutatná a 25-ös teszt a 11-12dpon,ha baba lenne? Azon agyalok,hogy holnap nem,de Hétfőn tesztelnék egyet,az a 12.dpo. Semmi tünetem nincsen,őszintén megvallva,nemis reménykedem benne,de azért mégis...tudjátok....talán.... :roll:
Gabi: boldog pocinövesztést :wink:
misszike
 
 


misszike szerintem tesztelhetsz..max ha negatív akkor még mindíg van reményed ... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Megjött piri!

Syl, Anita! Kb. hasonló gondom van a mensivel, barnázással, de csak azóta amióta nem szedem a clostit. A closti előtt tök pontos volt a bajom, barnázás nélkül, aztán jött 3-4 hónap closti és 2 hónapja megőrül a szervezetem, a mensim. Én a Premenst szedem kb. 1 hónapja.

Kedden megyek dokihoz, megmondom, hogy hormonvizsgálatot, vagy valait csináljon mert mérges leszek.

Gratulálok kismamik!

timejka
 
 


timejka jol is teszed ha kérsz vizsgálatot és nem hagyod magad..... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Timejka:Neked hány napos barnázás van a vérzés előtt?
Én 2 napja barnázok biztos még elfog tartani egy darabig! :?
Ha megjön én is megyek 3.napi vérvételre,utána meg 21.napira!
Szerintem neked sem ártana!
Akkor most nem szedsz clostit?Nem is fogsz?

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/0 ... 02400_.png

Már mára a hőm is lejebb ment! :(

Kép

Kép
syl100
 
 


Ez a lecitin mire való,mire jó?
Bárki szedheti?

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl a 3. napi vv miért jó? Bocs, ha hülyeséget kérdezek.

A múlt hónapban kb. 5 nappal előbb jött meg, 5 napig volt meg, 2 nap barna 2 nap pici piri és még egy nap barna. Most a mensi előtt pár nappal pici maszat, majd kb. a 31. napon megjött a bajom rendesen, de ez előtt volt 2-3 barnázás most. Szóval teljesen összevissza.
A clostit most nem szedem. Most vizsgálatot szeretnék és majd utána meglátjuk mi lesz.

timejka
 
 


timejka hajrá!!!!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Timejka:A 3.napin nézik a hormonokat a 21.napiból meg kiderül talán,hogy volt-e peteérésed!

Kép

Kép
syl100
 
 


Akkor ...hatom a hormont, mivel kedden megyek dokihoz és akkor már a 6. napon leszek, na majd meglátjuk.

timejka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?