Új privát üzeneted érkezett!

Jázi!

Boldog szülinapot!!!!!
Kép

Beu és Lőrinc
beu
 
 


Jázi!

Boldog szülinapot!!!!!
Kép

Beu és Lőrinc
beu
 
 


Szándékos voltKép
Ennyire kívánomKép
B.
beu
 
 

 
 

Sziasztok Kép
Csak gyorsan: Julcsi marhára fogzik, kakija kénkőszagú, étvágya nem volt túl jó a hét végén, most azért bekapott egy Túró Rudit csoki nélkül az ebéd után, ami sajnos kicsit sós lett (tejszínes-tárkonyos pulykaragu, durumtészta, de tejföllel fogok korrigálni, közben már kitaláltam). Ebben az iszonyú szélben meg nem is sétálunk, de tegnap görkorit öltöttünk és úgy toltuk a kocsiban őt, hát, volt egy fílingje .... KépKépKép

Mano2 Kép
6 mm egy szám, tehát a 11 cm az kábé 18-19-es méretnek felel meg. Mondjuk 20-as cipő kell. De próba nélkül úgysem veszel cipőt KépKépKép

Norka Kép
Boldog szülinapot Jáziboynak!!! KépKépKép

Klár Kép
Megasztár: szerinted Edmond nem alulintonált egy kicsit? Nekünk nagyon sérti a fülünket, vagy mi halljuk félre? Tény, hogy van kisugárzása, de ez sztem kevés.

Miszike Kép
Család KépKépKép Főleg az összeugrasztani akarás Kép
De az élet Benneteket igazol és nektek dolgozik, fiatalok és szépek vagytok, úgyhogy ne hagyjátok, hogy kikezdjenek titeket!!! Beki csuda aranyos a képen.

Momo Kép
Beteg Timi Kép Lehűlt szoba pláne Kép

Zulu Kép
Jobbulást! KépKépKépKépKépKép (gyógyenergiák)

Orsoly Kép
Kicsi a világ, mi is oda jártunk, ahol Leslie muzsikált, még félidősen is bekukkantottam a haverokhoz ... Azóta már kiürült a hely, de most talán Leslie újra feldobja majd! Persze hangja télleg nincs nagyon, de fejlődik, és oltári bulit tud csinálni, ez jó KépKépKép

Ajjaj, megint ölbemancizás van, úgyhogy most ennyi ...

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Itt vagyok...

Zsombi kapott kúpot, 38.6 volt megintKép. Egyébként vírusa van. Doki néni szerint nagyon az elején vagyunk, lehet, hogy rosszabb lesz Kép.
Szandi "belehalt" a szuriba Kép, de kapott három matricát, úgyhogy kibírta.

Beu
Pedig olyan diplomatikus voltam, nem azt mondtam, hogy tőle kapta el, csak azt, hogy amikor átjöttek, elég rossz bőrben volt.
Szocpol: [url=URL]https://www.otpbank.hu/otpportal2000/[/url]

Momo
Köszi a tanácsot. Echinacea-t nekem gondolod? Nekem mégsincs semmi bajom, lehet, hogy csak attól éreztem rosszul magam, hogy Zsombi beteg.
Én családom sem semmi, de legalább egészség terén nem ilyenek.
Timinek jobbulást!!!

Zsuzsó
Dana nem semmiKépKép Mintha Zsombit látnámKép

Évi
Édik vagytok együttKép

Apropó szocpol, tényleg csak akkor kaphatunk, ha össze vagyunk házasodva?

Megyek, hátha most többet eszik v. iszik Zsombi
Toffi
toffifee
 
 


Norka,
Boldog szülinapot Jazinak!Kép
KépKép

Ari,
Boldog névnapot!Kép
Álldogáló leányod édes kispofaKép
Kakastoll?!Kép

Ilyen időt!?! Eltűnt az erkélyről a balkonládánkKép

Toffi,
Szandi megkapta az oltást? Hogy viselte?
Drukk hogy ne legyen beteg Zsombi (sem)!

Zulu,
Jobbulást a gyerkőcöknek!
Kis beteg aranyosKép

Zsuzsó,
Kerti törpe édesKép

Elli,
Gratula a kúszáshoz!Kép
Jó szórakozást!

Manó2,
Ügyes vagy (jól játszottál)Kép
Jobbulást Dorkának!
Lehet, hogy hülyeség amit írok, mert még nem vettem cipőt Roninak. Én úgy gondoltam, hogy körberajzolom a tappancsát és azt próbálom bele a cipőbe.

Orsoly,
Óriási gratula a kistesóhoz!

Zsuzsi,
Mindenevő MikiKép

Miszike,
Hát nem csodálom, hogy depi vagy. Sajnos a mi családunkban is van ilyenKép
Nagyon szép lepke! Üvegre festetted?
Vasárnapi képKép

Franyó,
Futkosó AnkaKép Megnézném.

Hát nem jutottam a végére, de indilnom kell a
dokihoz.

Maci_2
maci_2
 
 


Orsoly Kép
Látod, milyen ló vagyok, hát a kistesóhoz nem is gratuláltam, pedig akartam, csak a nyafimanci összezavart KépKépKép
Szal GRATULA!!! KépKépKép

Kangi
kangi
 
 


Sziasztok!

képek szuperek, mint mindigKépKépKép

Norka,
nagyon bódog születésnapot Jázminnak!!!Kép
(gyerekére vigyázó anya és kislányruhás Jázi képek szuperek!)

Zulu,
jobbulást Malacnak!!!+++++++ nagyon bágyadt volt a képenKépKépKép, Macó, hogy van? és te?

Toffi,
Zsobinak is jobbulást!+++++++ remélem dokinő tévedet és nem lesz rosszabb!!! matricás oltott Szandinak is gyógypuszik!
Köszi, akkor szeretném elkérni a leírást és megkérdezni, hogy milyen kötött leírásaid vannak?
Téged éredekel vmi minta, mert látom kötőtűket veszel, szívesen küldök párat.Kép

Franyó,
nagyon jóóók az új képek Ankáról!!!KépKépKép

Miszike,
ne légy depis! megértem, hogy rosszul esik, de ne foglalkozz vele, az a lényeg, hogy szeretitek egymás a férjeddel és szép kis család vagytok Bekivel!KépKépKép
Pillangó szééép!

Klár,
leveled megkaptam, válasz is ment.

Momo, Orsoly,
én is olllyan szívesen gömbölyödnék veletek, csak előbb le kéne dobni 20-25kg-t.Kép

Van valakinek ötlete, hogyan szabadulhatnék meg ekkora tehertől rövid úton??????????????
Esetleg megvan vkinek a Cindy Crawford féle Új dimenzió kazetta? mit tud? mennyi volt? kapható-e még? "csak" ennyi kérdésem lenne.Kép

Betegeskedőknek, fogzósoknak(Bence is fogzik ezerrel) jobbulást és kitartást, depiseknek fel a fejjel, pocakosodóknak jó gömbölyödést!!!
Megyek, mert Bence szétkapta a lakást és uzsonnaidő is van mindjárt. Pusza
Timici
timici
 
 


Sziasztok megint Kép

Zsuzsó, Évi
ruhákat pakolászó lánykáitok Kép nem mondom, hogy Dani nem csinál ilyet Kép

Beu
lassan meglesz az 1000. hozzászólásod, láttad?

Kangi
görkoris séta Kép
ebben a szélben mi sem megyünk ki, pedig postára is kéne menni...

Toffi
sztem Zsombinak is adhatsz Echinaceát, hátha attól hamarabb lekűzdi a kórt
egyébként már nálunk is volt olyan, hogy dokinéni azt mondta, még az elején van rosszabb lesz, de nem így lett Kép

felébredt...
Andi
psandi
 
 


Kangi: most volt bulija ott megen Leslienek, dugig volt a hely parom szerintKép Es annyira ismeri mar egymast mindenki igy Megasztarilag, hogy pl a Pely Barna odalepett a paromhoz es bemutatkozott neki, merhogy ot meg nem ismeriKép Es azert szerintem nagyon jo hangja van a sracnak, csak epp a tobbieknek jobbKép

Ja es ugyan nekem nincs olyan jo fulem mint a paromnak (o zenelt is, en csak zenesulis voltam), de nekem nem serti a fulem EdmondKép

Timici: nekem mondod? En is epp elkezdtem fogyozni (jelzem, mar terhes voltam, igy dobtam le 5 kg-t, hmmm. Ja es Lackoval is epp elkezdtem fogyozni amikor pozitiv lett a teszt, szal vigyaznom kene ezekkel a fogyokurakkalKép). Ja es en a szenhidrat-dietat csinaltam, nem az Atkins-felet, csak ugy, a cukrosdietat (amit pl te csinaltal a terhesseg alatt), es igy 2 het alatt lement 5 kgKép

orsoly
orsoly
 
 


Képzeljétek, az előbb majdnem ránkdőlt a háztető a hülye ács miattKép Persze a férjem se piskóta, mert nem bírta egyértelműen elmondani a szakinak, hogy össze akarjuk nyitni belül a két tetőt, az meg lazított a munkán. Így most, amikor szedték ki a fölöslegesnek tűnő gerendákat, az egész recsegve ropogva megindult (gondolom, az orkánszerű szél se használ a stabilításának). Én ollllyan marha ideges lettem, hogy keresztbe le tudnám nyelni az összes töketlen pasitKép

A jó hír viszont, hogy exnej aszonta, nem pereskedik, belemegy az ügyvédünktől kapott ajánlatbaKép Visszaszívok minden ocsmány gondolatotKép

Na pá, megyek szemlézni, megrepedt-é belül a ház?

Momo


Momo
momo
 
 


Orsoly,
szerintem Atkins azért tudhat valamit, mert én ugyan nem csináltam olyan drasztikusan, de a nasinak kolbászt meg sajtot eszek szisztéma remekül bevált, simán fogytam tőleKép Timici, szerintem te is tehetnél vele egy próbát, még a végén tesó nélkül marad Bence fiú, és azt nem venném a lelkemreKép
Viszont most képtelen vagyok bármiféle diétára, mert amit megkívánok, azt biza 10 percen belül le is kell nyomnomKép

jött a pasi, megyek jól letolniKép

Momo


Momo
momo
 
 


Zsombi nem evett, csak egy fél kanálnyi kaját, ivott kétszer, aztán legyűrt egy fél babapiskótát, aztán megsajnáltam Kép, adtam cicit. Most olyan, mintha semmi baja sem lenneKép

Timici
Szandi azt mondja, úgy érzi, mintha eltört volna a kezeKép (még soha nem volt eltörve semmije)
Van itt néhány (kb. 15) Fürge ujjak, otthon, anyukámnál maradt a lényeg, de szerintem az már ott is marad...
Minta érdekelne, de csak ha tudsz hozzá küldeni napi 2-3 óra plusz időtKépKép (megbeszéljük)
Tegnap Ovizuál felé sétáltunk, itt van "mellettünk", ma viszont a szélben örültem, hogy eljutottam a dokiig.

Andi
Milyen formában lehet az Ech-t Zsombinak? Én is remélem, hogy nem lesz doki néninek igaza, de azt mondta, hogy lehet, nem azt, hogy biztosKép

Momo
HáztetőKép ilyenkor eszedbe szokott jutni, hogy ne idegeskedj?Kép
Exnej nem perel, az klassz! És így mennyibe kerül az ügy?

Toffi
toffifee
 
 


Sziasztok,

Orsoly,
Nagy gratula a pocaklakohoz. Nalunk is igy keszult a masodikKép)

Kangi,
Gorkoris setaKép)

Miszike,
CsaladKép De ti szeretitek egymast es ez a lenyeg!
Apas kep nagyon jo!

Minden babo nagyon cukor. Nem sorolok, mert kihagyok valakit. Ja szennyesruha kosar nalunk is slager amKép

Momo,
Timi szobaKép HaztetoKép
Viszont peren kivuli egyezsegKép

Maci2,
Mi volt a dokinal?

Zulu,
Jobbulast betegeidnek!!

Toffi, Jobbulast Zsombinak. Matricatol gyogyulo SzandiKép)

Beu,
Seta egy ideig sajna nem megy, mert jelenleg kulfoldon elunk, de ha hazamegyunk bepotolhatjukKép

Elli,
Gratula a kuszashoz!!!

Evi,
Petranak szep meretei vannak

Psandi,
Nekem is gyengebb volt az elso alkalommal, na de utanna kov.-nel potoltamKép

Mi tegnap megint csavarogtunk egy nagyot, bar inkabb minuszban merik a homersekletet odakint. A lanyom marticasodott, egesz nap olben akar lenni, ha nem ordit, ha felveszem meg vigyorogKép
Es mondja, hogy mamamama..., meg babababa..., bar egyenlore mindennek de olyan jo hallani.
Viszont a orias jatek kutyat egyertelmuen auau.. hanggal azonositja be.

Angi
angela2
 
 


Tofi,
Megprobalhatod az Oscillococcinumot is! Olyan, mintha cukorkat szopogatna. De vizben is feloldhatod!
Echinaceabol D4-es, esetleg C5-os potencialt (bar ferjem eskuszik az Echinacea cseppekre, de az tomeny alkoholos)! Jobbulast Zsombinak!

Miszike,
Ne depizz! Csalad van, jobb, mintha nem lenne, es kinek tokeletesek az osei? Anyam is mar sir a telefonba, hogy az ocsem lehet, hogy meg akar nosulni (es Anyunak nem jon be annyira az Ocsi baratnoje)! A lenyeg, hogy ti jol megertsetek egymast, es osszetartsatok!
Alkotasod nagyon szep, es persze lilasapkas Beki is!

Ruhak kozott turkalo, futkoso, tipego, bujocskazo gyerkocok is mind-mind nagyon edik!

Jaziboyt Isten eltesse sokaig, adjon neki sok-sok boldogsagot, egeszseget! Kép

Mar nekunk is csak ket napunk van hatra a csecsemokorbol! Kép Szomorkodom is rendesen, nem lesz tobbe csecsemo a haznal!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Timici,
nekem meg van a CC-től az Új dimenzió kazi. Szerintem egész jó mert nincs benne ugra-bugra.
A,B,C terv van az A 12 perc, B 17perc és a C 45 perc. Média Mark-ban vettük ősszel, kb. 2000 forint volt. Mostanság nem csinálom mert nincs energiám rá.Kép Még 12 percnyi se.

Cipő vétel:
Olyan helyen érdemes szerintem venni ahol profi az eladó és segít.
Én azt szoktam csinálni, hogy levágok egy akkora darabot a szívószálból amekkora a lányom lába és azt próbálom először a cipőbe. Azon látom, hogy mennyi hely van még. Azt szokták még mondani az anyukák, hogy amikor a gyereken van a cipő és áll, a sarkánál be kell nyúlni és ha befér az újj akkor jó. Fúú, remélem érthető..

Orsoly,
hatalmas gratula!!!

Tina
tkriszta
 
 


Toffi
hát én úgy adtam Daninak, amikor beteg volt, hogy az első 2 nap 3x3-4 bogyó, aztán 3. nap már csak 2x3, 4.nap már csak 1x és meggyógyult Kép
és Cebiont is adjál

Momo
exnej hurrá Kép
háztető viszont Kép

Andi
psandi
 
 


Toffi,
akartam írni, de Andi megelőzött az Ech. bogyesszal. Zsebi simán elszopogatjaKép

pusssz
Momo


Momo
momo
 
 


Tina,
kösziKépmégis milyen jellegű gyakorlatok?
hasizomerősítés meg ilyesmi vagy olyan callanetics féle?
Timici
timici
 
 


Írjátok a diétákat, én is úgy fogynék 5-6 kilót, de nem merek diétázni, mert eddig ha próbáltam, mindig olyan vérszegény lettem, hogy min. 1 évig szedhettem a vasat, amit nem bírokKép. Marad a kisebb adag kaja + bicó v. torna itthon (már egy hete nem volt semmi)

Zsuzsi
Köszi az infótKép
Megpróbálom még ma valamelyiket beszerezni, remélem, nem tart sokáig a szülői (utálom, Apa szokott menni, mert az elsőnél kiakadt, hogy én miért dühöngök. Azóta ő dühöngKépKép)

Andi
Neked is köszi a bogyóst!!!Kép
Cebiont vettem hazafelé...

Momo
Neked is kösziKép
Szerintem Zsombi nem fogja elszopogatniKép, de egy bogyeszt megérKép

Toffi
toffifee
 
 


Tofi,
Testkontroll egy kis ugrokotelezessel es kenyes-reszek-tornajaval egybekotve?

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok,

Orsoly,
NAGY NAGY GARTULA az ujdonsult pocaklakodhoz! KépKépKép

Toffi,
Jobbulast a Te Zsombidnak! Egy kis gyogydrukk: KépKépKépKépKépKép Az Echinachea-t en is ugy adtam Zsombinak, mint PsAndi, nalunk is hasznalt. Kép

Miszike,
ne hagyd, hogy kiakasszon a csaladod. Lassan Apukad is ra fog ebredni, hogy felnott a kicsi lanya, mar ferjnel is van, gyereke is van, es megvan nelkule is. KépKép

Zulu,
jobbulast a Tajfunjaidnak! Neked is egy kis gyogydrukk, es depihessento KépKépKépKépKépKép

Kangi,
turo rudi csoki nelkul Zsombi majdnem egyetlen kajaja, amit hajlndo megenni a tapszeren es az ujsagpapiron kivul. Kép

Norka,
JAzinak boldog szulinapot! KépKépKépKépKép

Zsuzsi,
sohase mondd, hogy soha, ki tudja, lehet, hogy kedvet kaptok es belevagtok meg egy pocaklakoba, hatha kislanyka lesz...Kép

Momo,
haztetos sztori horror. Nem csodalom, hogy megijedtel. Kép Lettek repedesek? Kép

A fenykepen levo babocak gyonyoruek, kitartast es jobbulast minden nemevo, beteg, fogat varo babocanak es anyukajanak! Kép

Hetvegen a MAtraban voltunk, csak 3 napra, de olyan jo volt kicsit kikapcsolni. Kép

Most nezem az ablakot.
Nalatok is irtozatos hovihar van? En meg ilyet nem lattam, tok remiszto, ahogy vizszintesen ezerrel szaguldanak a hopelyhek, es alig lehet latni valamit az ablakon at. Visszajott a tel? Brühühüüüüü....Kép

Gombóc
gombóc
 
 


Gomboc,
Nalunk tegnap delben volt ugyanilyen hovihar. Egyik percben meg sutott a nap, aztan besotetedett, felkerekedett a szel, es ot perc alatt leesett vagy 4-5 centi ho "vizszintesen", ami aztan rogton el is olvadt! Csak epp a szivbaj jott ram, hogy jonnek haza a fiuk a korcsolyazasbol! Aztan egy ora mulva megint kisutott a nap!

Kajalassal odaig jutottunk, hogy en mar kenyeren (es cicin) kivul mast nem is kinalok Mikinek, annyira idegesit a pruffogese, fejrazasa!

Ja, nem is meseltem, tegnap a bolhapiacon lattam egy csengos mozdonyt, "csengos mozdony" felirattal, ami azt hiszem mindannyiunknak volt gyerekkoraban. Szerintem nem mukodott, a ficko bizonygatta, hogy ez ertekes es nagyon regi, 60-as evekbeli darab (en inkabb a 80-as evek derekara saccoltam, nekunk otthon tobb is volt, meg Daninak is kapott). 15 Eurot akart erte kerni a ficko. Majdnem megkerdeztem, ha hozok nehany ilyen roncsot 10-ert megveszi-e? Otthon tele van a szekreny hasonlo ereklyekkel, "wertvolle Sammlerstück"-okkel! Kép
De ugy megorultem a hazainak a kis falusi piacon!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok,

Már megint jó rég nem jelentkeztem,de sajnos,mint írtam a barátom influenzás lett és aztán szegény Artúr is beteg lett,lázas(38.6 hónaljban)náthás és köhögött is. Mostmár szerencsére a láz elmúlt és a köhögés is enyhült. Aztán én kaptam el,nekem is 38fokos lázam volt 1 héten keresztül és hörghurutom is,ez utóbbi még megvan,láz már szerencsére nincsen.
De azért van jó hírem is, Artúrnak elkezdett kibújni az első fogacskája,már egy hete jön és kint van kb 2-3mm. Nem tudom másnál is ilyen lassan jön-e a fogacska (lehet,csak én vagyok túl türelmetlen Kép).

Orsoly,
Nagy gratula a pocaklakóhoz! Boldog pocakosodást kívánok!

Norka,
Jazinak nagyon sok boldog szülinapot!

Zsuzsi,
Így utólag is boldog évfordulót! nagyon szép virágokat vettél és a képek is nagyon szuperek a családról. Megünnepeltétek az évfordulót?
Mikinek készülsz valami különleges szülinapi tortával? (emlékszem,hogy te autó alakú tortát is tudsz) Hátha 1 éves korában megjön az étvágya.

Miszike,
Sajnálom,hogy így áskálódnak ellenetek. Próbáld hamar túltenni magad rajta,nem ér annyit,hogy szomorkodj! Beki nagyon aranyos a képen. Jó költözést!

Momo,
Remélem nem lett komoly baj,ugye nem repedt meg a ház? Örülök,hogy a tartásdíj ügy rendeződik,remélem nemm kér el olyan iszonyú összeget az ügyvéd. Végül milyen kocsit vesztek? A Peugeot 307 SW-t én is megnéztem (de csak a weben) hát nagyon tetszik!

Urszila,
Julkának gratula az új mozgásokhoz!

Elli,
Kevinnek is gratulálok a kúszáshoz. Érezzétek jól magatokat!

Évi,
Petrának szép méretei vannak!

Ari,
Boldog névnapot!

Klár,
Kicsi Sajtkukac mit csinált ma?

Psandi,
Sajnos nem tudom,még szülés óta nem jött meg (Continuint szedek).

Zulu,
Jobbulást!Hogy van Malac?

Zsuzsó,
Nagyon aranyos kertitörpéd van! Pocakbaba mikorra van kiírva? Tudjátok már a nemét? És hogy fogjátok hívni?

Timici,
Én is az Atkins féle diétát próbáltam és nekem bejött,hátha neked is sikerül. Az utóbbi 4 Story magazinban van erről a fehérjediétáról szó és vannak benne receptek meg az ételekről táblázat is. Szurkolok,hogy sikerüljön.

Beu,
Szocpolról én is azt az Otp-s linket tudtam volna, de nekem nem működik a link. Remélem sikerül megtalálnod az infókat. Házvásárláson gondolkoztok?

Manó2
A Siesta cipő weboldalán van egy olyan táblázat,ami megmutatja,hogy ilyen és ilyen lábhosszra és lábfejkerületre hanyas méretű cipő való.
http://www.siesta-shoes.hu/
a Tippeken belül van a pontos lábméret alatt.

Angela,
Üdv! én úgy emlékszem nyáron még írtál a Friss babákba (én még csak olvastam). Örülök,hogy visszajöttél.

Maci_2
Nagyon sajnálom,hogy el kell Ronit választani. Nehéz lehet most nektek. De a te egészséged tényleg nagyon fontos muszáj vigyáznod rá.
A doki mit mondott?

Toffi,
Beteg Zsombinak jobbulást! Nagyon sajnálom,hogy ilyen tapintatlan a sógornőd. Sajnos az ember nem válogathatja meg a rokonait (legalábbis nem mindet).

Holnap reggel jön hozzánk a védőnő (a múlt héten jött volna de lemondtam a betegség miatt). Nemrég jöttünk át egy új gyerekdokihoz,gondolom ilyenkor ez a szokás.
Hozzátok is jár a védőnő?
Mindenesetre jól kitakarítottam,nehogy szó érje a ház elejét Kép

Sziasztok,
Ildi
azur
 
 


Timici,
pl: kitörésből (ha jól tudom, hogy így hívják) kell kártyát felszedni a földről. Van hasizom is.
Nem emlékszem milyen a Callanetics. Régen jártam.

Tina
tkriszta
 
 


Sziasztok!

Újra itt vagyunk! Szombaton este érkeztünk vissza - nagyon nehéz útunk volt,de túl éltük.(hatalmas viharba került a gép)

Vissza olvasni sajna nem nagyon tudtam még csak ezt az oldalt,tehát jól levagyok maradva mindenféle történésről.

Rólunk néhány szót:
Marcikám kúszik mászik mint a villám, nem győzöm utolérni,és olyan helyekre tűnik el ahól nem is gondolnám ,aztán úgy eszik kanállal (kanálból) mintha mindig is csak az lett volna.És Van egy fogacskánk VÉGRE!!!!!!!!!!!
Ja és rengeteget dumál,és mint mindig nagyon kis mosolygós,vidám gyerkőc.
A Svábhegyre NEM KELL TÖBBET MENNÜNK!!!!!!!!!!!!!!
(csak egy záró vizsgálatra amikor már stabilan jár-ez a mozgásfejlődés vége,és ezzel zárják le a kezelésük végét)
Már nem tornázunk úgy hogy a gyerek van hogy reggel 11-ig alszik mint a bunda,-gondolom bepótolja amig a tornáztatás miatt nem lehetett szegénykémnek.KépKépKépKépKép

Nagyon sokat fejlődött amíg otthon voltunk,és nagyon jól éreztük magunkat otthon.

Na dióhéjban ennyi,most olvasó üzem módra kapcsolok.

Mariann&Marci
M&Mariann
 


Sziasztok

Most olvastam a nagy hírt Orsoly: Hatalmas Gratula a pocaklakohoz.

Minden babának gratula az uj dolgokhoz.

Márk már jobban van és én is meggyogyultam szerencsére.
A baj csak az, hogy nem akar enni ma voltunk a dokinéninél és nem hízzot semmit.


Na jó most ennyi
sziazstok
Andy
andy78
 
 


Szent ég, a mai idő mindannyiunkat a gép elé kényszerített ? KépKépKép

Nos :

Jaziboy, boldog cülinapot neked Kép

Hófordulósoknak boldog hófordulót (Urszi, Leszter Kép)

Kisbetegeinknek jobbulást - sajna ilyen szemét időben ez nehézkes.

Szidom az időt - pedig bentről nézve Anyuéknál valami fantasztikus volt, mikor megindult a hóvihar, és 1 perc alatt hófehér lett a kert. Mondjuk a fákat nagyon megviselte az orkán, de szerencsére mind a helyükön maradtak Kép
Csak azt nem tudom, hogy a holnapra lefixált sétaprogramunkkal mi lesz, ha hóviharos idő marad... ha görkorit húzok, tuti lehetek mobil hóember is 1 kint töltött óra után Kép

Na Megasztáros csapat...
Edmonddal semmi baj nincs. Nem hamis szerencsére, illetve az a minimális, ami esetleg előfordul, az az izgalomtól lehet. A műúltkori You az viszont nagyon szarul sikerült neki, valljuk be.
Hamiskás a Schmidt Verácska (meg nagyon gyengécske is), nekem az Ibolyka nagyon "egysíkú".. illetve nagyon keskeny az a tartomány, amit ő igazán jól meg fog tudni oldani (a hangbéli adottságai miatt).

Momo, mit zenéltél ??? Még a végén kiderül, hogy a szobának lehetne saját zenekara is ? Kép
Jövőre a "Friss babák Öregei" néven mi is elindulunk a Megasztáron ? KépKépKép

azu, régen láttalak Kép
Pusszantom az egyfogút is soxor Kép
Foga lassan fog kijönni, Ancsának az alsó kettő már vagy 3 hete kibújt (vagy 4? ), és még mindig csak kb. 3 mm-nyit állnak ki az ínyből. A napokban kibújt felső metszőnek pedig csak a kis sarka áll ki napok óta Kép Viszont talán lassana mellette lévő is kibújik, és akkor jajj anya cicijének Kép

Ari, boldog névnapot Kép

Egyébként jó, hogy én is szedem a gyogyócskámat (Cerazette), de arról azt írják, hogy amig az ember szedi, valszeg nem is fog menstruálni. Egyébként meg a szoptatás is fogamzásgátol, FELTÉVE, hogy nincs (asszem az éjszakát is beleértve) 6 óránál hosszabb kihagyás 2 szopi között. Vagy 4 ? Ne ez alapján fogamzásgátoljatok pls, mert nem vállalok ennyi plusz babát, de valahol olvastam az elméletet.

Mosodás ifjak édesek Kép Meg az összes fénykép tündéri.

Na most megyek és kicsit kikapcs. Ma elég szétszórt vagyok, látszik az üzin is.

Majd jövök :


Klár
clarissa
 
 


Azur!

Azért a siestás táblázattal vigyázni kell, én remekül megállapítottam belőle hogy Emmának 19-es lába van (még augusztusban), meg is vettem a 19-es cipőt és vissza kellett cserélnem, mert épp végigérta lába. Úgyhoyg inkább úgy mondanám hogy +1 szám.

Látom téma a megasztár: Hát én nem értek a zenéhez, de nekem speciál bántja a fülem az Edmond hangjaKépKép:Kép És a most kiesett Dér Henrietté sem tetszett. Ezen kívül még nem tetszik a Smith vera, a többi elég jó, d enekm az Evelyn a favorit, úgy összességéban amit a színpadon csinál. Mondjuka "közönségkedvenc" pimasz stílusa is nagyon unszimpi, de csak amikro bezsél, ahogy énekel az elég jó.

Manó, a botfülű

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Gombóc
Mátra fincsi lehetett Kép
itt is vízszintesen esett a hó és dölöngéltek a fák

Azúr
jól kikaptátok ezt az influt Kép jobbulást
a fogacska meg nem nőhet ki egyetlen nap alatt Kép

Mariann
nagyon ügyesen fejlődik Ikertesónk Kép gratula a fogacskához is!

Anyósék most mentek el, hát mit mondjak, örülök Kép Apósom kicsit irritál, amikor mindenre mondja, hogy PERSZE hát az így meg úgy van, és bármit mondok, egyből vágja rá a megoldást, az nem baj, ha nincs is olyan lehetőség, ő azért mondja, na mindegy
Danit leraktam, nem szopott, mert nemrég vacsizott igazikaját, a mellem majd ki durran, úgyhogy megyek fejni...

köszi a mensis válaszokat, kicsit elhamarkodott volt gyengének minősíteni, most ömlök... (bocs)

Andi
psandi
 
 


Sziasztok!
koszonjuk a soksoksok felkoszontest.Zsebre tettem mindet,mikozben picit potyogtak a konnyeim... Kép
Nosztalgiazas kozben visszakerestem az egy evvel ezelotti iromanyainkat. Beu azt irta,folyton klotyora jar, Kangi lepcsozott ezerrel, Miszikenek elfolyt a nemtudtamije (kesobb kiderult persze Kép ) Zsuzsi bitorolta az elso helyet joooo sokaig Kép Szoval ooolyan jol esett...

Beu
Koszi az extra koszontest Kép

Kangi
Gorkoriii?? De allati lehetett!

Miszike
Jaaaj ez a csaladi ugy ooolyan csunyan hangzik Kép Remelem eleresztitek a fuletek mellett, vagy talaltok valami megoldast ...

Momo
Hideg szoba brrrr....
Teto Kép
Pertelenseg! Kép Kép

Toffi
Lazas poronty Kép
Szandinak is pusszancs a szuri helyere.

Lanyok
Nemtom lattatok-e a DMben Kecskemeti kajak 99Ft.os aron unatkoznak a polcon.

Angi
auau Kép

Zsuzsi
Ne szomorkodj! Csecsemo nem lesz, de tini annal tobb! Kép

Leszter, Urszila
Nektek is gratula a hofordulohoz Kép

Mariann
Igazi joooo hirek! Kép Fogacskahoz is gratula.


Mi ma eleg sokat maszkaltunk a szel ellenere. Szulinapi zsuron voltunk baratnomeknel akiknek egy napon szuletett a csajszijuk Jazival. Tok buli volt Kép
Amugy kiscsajom hihetetlen jokedvu mostanaban (koppkopp) es olyan jo,hogy naprol napra tobbet tud kifejezni abbol amit szeretne.Es hozza az akarmit ha kerem, szoal ecceruen kommunikal. Annyira orulok Kép
Na nem romantikazom tovabb. Elteszem magam holnapra.. Kép
Azert az elso kep+1 ev kulonbseget meg megmutatom.
egy naposan :
Kép
Es egy evesen:
Kép
es a piskota+joghurt "torta"
Kép
Tsok mindenkinek
Norka s Jaziboy
norkini
 
 


Hali Csajok!

Csak röviden, mert soka meló, és holnap még suli is.

Jázminnak boldog szülinapotKép, és Mikinek is előreKép, ha nem érnék ide! Sajna elég valószinű...

Orsoly, pocakmanódhoz nagy gratula! Rendes tőled, hogy nem hagyod Momot egyedűl émelyegniKép!

Momokám, látod mégis kisüt a nap, és exnejben is van vmi emberiKép. Tetővel mi lett végül? Ács"mesteren" remélem jól leveritek!

Miszike, lökött rokonoknak toll a fülükbe! (Vagy tőlem lehet a fenekükbe isKép).

Képek szuperek, nekem is kéne leszippantani az aparátról, dehát az is idő...

Remélem mi két hét dögrovás után végre kikászálódunk a feketeerdőklinikából, Danó már volt bölcsiben, Zsófimnak még volt hőemelkedése. Mert persze benyaltunk valami influenzaszerűséget múlt szerdán. Magas láz meg taknyolás kis köhögéssel spékelve... Viszont most már nem egy hét lemaradásban vagyok, hanem kettőben...

ehh megyek, nem kesergek
Pussz
Zsófi

ui. küldtem mindenkinek mélt, ahol gond volt, és jelezte. Akihez nem ért oda, dobjon már meg egy működő mélcímről, please!!
csucsuka
 
 


Norka Kép
Jaaaaaj, annnnnyira édes a kép! A mindhárom! És a torta csodaszép, mondd, egész tenyérrel csapott bele, vagy csak ujjacskájával piszkálta?! KépKépKépKép

Orsoly Kép
Na most már én is lemehetek újra, megkérdezem bennfentes cimbit, mikor lesz újra koncertje a jó Leslie-nek KépKépKép

Klár Kép
A Friss Mamák Öregjeiben az én hangszerem a kesztyű lesz, abba fogok dudálgatni KépKépKép

Auu, kezdődik a butulásom, csápussz!

Kangi
kangi
 
 


Szülőit túléltem (számomra sok értelme sajnos nem volt). Hazaértem, minden oké, Zsombi meglátott, üvöltés, gyerekvigyázók rögtön elmenekültek (lehet, hogy többet nem is vállalják?).
Videó bekrepálva, kazi jól áll benne, de nem ment be teljesen, Szandi mondta, "azért jó erősen kellett nyomni, hogy bemenjen a kazetta", na most aztán se be, se ki.
Szandi keze fáj, annyira, hogy már sántítKép.
Zsombi megette vacsorára azt a gyümit, amit reggel bontottam neki + csíptem neki egy csomó margarinos kenyeret, tátogott, mint a kis fecskékKép
Dióhéjban ennyi a késő délutáni események sora...

Zsuzsi
Testkontroll: az, ami szerint délig csak gyümölcs? (tovább nem tudom)
Ugrókötelezni nem szoktam, de Szandinak vettünk 3 éve egy trambulint, azon szoktam ugrálni (azt nem hallja az alattunk lakó), de sokáig nem bírom + kényes részekre előkerestem a Thera szalagomat (van egy Béres Alexandra-féle gyakorlatsorom). Köszi a tippet, testkontrollt ha nem találok, segítesz? (attól nem lesz vashiány? vagy mindent lehet enni?) Előre is kösziKép

Gombóc
Köszi a gyógydrukkot Zsombi nevébenKép
Mátra bizti klassz voltKép

Azúr
Türelmetlen fogacska-váróKépKép
Jobbulást Artúrnak és Neked!
Rokonság: ez van, ezt a pasit szeretem, sajna vele jár...

Mariann
Csupa-csupa jó hírKépKépKép

Klár
Szandi után Continuint szedtem, nem mensiztem. Zsombi után megkaptam a Cerazette-et, mensi is volt, közti vérzés is (vagy az egyik, vagy a másik, üres nap alig)
Szopi-fogi-gátlásról én két órát tudokKép
ZenekarKép én majd csápolok, mert semmihez nem értekKép

Norka
Puszi átadva SzandinakKép
Micsoda különbség az az egy évKépKép
Torta szupiKép

Zsófi
Jobbulást a manócskáknakKépKép
Jó sulizást!

Enyém Apa most telefonált, hogy odaértek valami L-betűs helyre (Kép), ahová délben szerettek volna, most mennek vacsorázni. Elzengtem, hogy már csak én vagyok okésKép Persze a fürdőkádban nyúlást el kellett felejteni, mert Zsombi felébredt a telefonra, viszont egy kis cici csodákra képesKép

Szép álmokat MindenkinekKép
Toffi
toffifee
 
 


Toffi,
Jobbulást nektek!
Eljutottál a szülőire? Látom, igen.

Momo,
Szegény Timi, jobbulást!
Nálunk is Roni szobája hűl le leghamarabb. Bár azért nem ennyire.

Zsuzsó,
MosásKép

Évi,
KépekKép
Szép méretekKép

Momo,
Drukk, hogy a ház bírja ezt a fránya szelet!
Ez ám a jó hír, megegyezésKép

Angi,
Beszédes babócaKép

Gombóc,
De jóKép És merre voltatok a Mátrában?

Azúr,
Gratula a fogacskához!Kép
Azt hiszem az elválasztás inkább engem viselt meg (szerencsére), de most már én is elfogadtam a helyzetet.
Védőnő nem jár hozzánk, aminek én nagyon örülök (nem csípem szegényt).

Angi, Azúr,
Doki felírta a gyógyszert. Diéta továbbra is. Kicsit elszomorított. Szerinte (csak tudja) ha helyreáll a pajzsmirigyem, akkor még magasabb lesz a cukrom. Ja, és jövő héten újabb „randi” vérvétellel kombinálva.
Viszont majdnem elvitt a szél útközbenKép vagy Kép

Mariann,
Mennyi örömhír!Kép
Gratula a fogacskához és a kúszás-mászáshozKép
SZUPI hogy nem kell többet SvábhegyezniKép

Norka,
Kommunikáló Jazi, jó nekedKép
Képek szupikKép Megértem, hogy nosztalgiázol.

Lányok!
Képzeljétek el, megkaptam a rendőrségi határozatot! Már csak pár helyre kell elrohannom, hogy a biztosító fizessen.

Szél-letépte balkonládánk nem került megKép

Maci_2
maci_2
 
 


SZiasztok!

Norka
JÁziboy annyira aranyos az összes képen, és a torta is nagyon szuppppi lett Kép

Klár
csatlakozhatok a zenekarhoz? Kép 7 évig hegedültem + énekkaroztam

Maci
kb. meddig kell szedned a gyógyszert?
láda Kép

Andi
psandi
 
 


Maci_2 Kép
Balkonláda Kép

Toffi Kép
Sántító Szandi KépKépKép

Jaj, azt meg elfelejtettem írni, hogy vannak új szavaink:
Varjú: Ká-Ká Kép - ezt Apacuka tanította neki vasárnap délelőtt, míg én kialudtam magam Kép Állítólag egy órán át károgott neki, mire Julcsi nagy kegyesen elkárintotta magát KépKépKép
Nyuszi, nyulacska : Ma-ma (mak-mak, gondolom én naivan Kép)
Néni: Né-nini
Ciri (Simogatás): Tyiszi
Pötty (anyajegyem az államon): Pitty
Hinta: Hiiii

Ezenkívül élénken fújdogál a buborékfújó láttán, és minden ételre vonatkozó kijelentésre hangosan közli, hogy "Nyam-Nyam" KépKépKép

Beu Kép
Ma volt a védőnéni, és felsötétített, hogy a konstruáló játékokat inkább a fiúk szokták játszani, a lányok meg inkább beszélnek. Ezért ne csodálkozzak, hogy Lőrinc ügyesen rakogat egymásba dolgokat, hiszen minden bizonnyal talpig férfi (ugyebár Kép), kislányomat pedig miért érdekelné az ilyesmi, hiszen számára a szövegelés az érdekesebb, mivel egészen nőből van KépKépKép
azért megnyugodtam, hogy nem szellemileg visszamaradott a lányom Kép

Usziban ma csak ők ketten voltak, és Julcsi nagyon ügyesen tanulgatja a karúszót, Apacuka meg kidurran a büszkeségtől Kép

Jó éjt!
Kangi
kangi
 
 


Na ciao csajok Kép

Kangi, irigykedem nagydumaFranci Julcsira KépKépVégighallgatnám a kis szövegládát Kép Lehet, hogy én fogom majd Ancsámat hozzád (vagy a párodhoz ? KépKép) beszédgyakorlatra küldeni ? Rengeteget dumálunk neki, mondhatom, nincs kuka a családban, az én gyerekem viszont leragadt a mamamamamama és a TAJTAJ c. szövegeknél. Jó, tudom, fiatalabbak vagyunk, de...

Macikettőm,
Biztosítóbarohangálás Kép Pár napi hideg élelem, túrabakancs, pártucat BKV jegy, babyszitter... ha ez mind össze van készítve, csak akkor indulj útnak Kép
És nagyon szorítok, hogy gyorsan túl légy a gyógyszereiden....

PSAndi,
Hát persze. Egyelőre van egy Kangink, aki vállalta a kesztyűbedudálást, van egy hegedűsünk és énekesünk/vokalistánk (ez volnál Te), nekem mondjuk a gitár, basszusgitár meg boci-boci tarka szinten a billentyű megy, esetleg némi kornyika...
Következő lépés a még pár taggal bővülünk és új műfajt hozunk létre c. lépés lenne Kép NA ? Kép

MANÓCIT pedig felkérjük, hogy legyen zenekarunk állandó kritikusa KépKépKép

Na most megyek, kicsi fordításgyakorlatom volt mára, mit ne mondjak, rámfért. Még kiteregetem a mosógépben leledző cuccokat, utána tejelek, majd alszom Kép

Csóóknektek :

Klár
clarissa
 
 


Norka,
Jázinak nagyon boldog szülinapot!!! A nózikája már újszülött korában is pont olyan puszilnivaló turcsi volt Kép.
"Miszikenek elfolyt a nemtudtamije" KépKépKép

Ari,
kakastoll Kép. Elég morbid Kép.

Évi, Zsuzsó,
mosó(illetve pakoló)nőitek édesek!

Timici,
varrnivaló babaruha-mintáid nincsenek véletlenül? (Mert kötni azt sajna nem tudok.)

Kangi,
dumáló-karúszó Julcsi nagyon édi lehet! Kép

Zsuzsi,
Apucinak mutattam a képeiteket, a bőröndösre megjegyezte, hogy tiszta klónok ezek a srácok Kép. Miki még mindig a kedvencünk Kép.

Gombóc,
Mátrai telelés jól hangzik Kép. Nálunk sajna nincs hó, csak kipróbálatlan szánkó Kép.

Azur,
itteni védőnőt nagyon szívesen láttam, jött is gyakran. Remélem a tiétek is rendes lesz! Kép

Mariann,
kúszó fogashoz gratula Kép!

Andi,
apósok már csak ilyenek, hogy mindent jobban tudnak KépKép.

Csucsuka,
gyógyulgassatok szépen!
"feketeerdőklinika" Kép

Toffi,
mi olyan rémes egy szülőiben? Hadd készüljek fel lelkiekben! Kép

Maci,
remélem a gyógyszerektől hamar jobb lesz a helyzet!
Igen, a lepit üvegre festettem.

Beu,
régebbi kérdésedre visszatérve: sajnos a jófeleségesdi kivitelezésének lehetősége egyenesen aránylik a hangulatomhoz Kép. Na most akkor gondolhatod, hogy néz ki a lakás KépKép.
Pakoló Lőrinc ari lehet. Nincs kép róla?

Klár,
remélem holnap nem lesz hóvihar! Kép

Jaj, lányok, annyira aranyosak vagytok, hogy együttéreztek Kép. Mára már jobb kedvem lett Kép.

Ez a kép ma vacsinál készült. Ha fáradt és nem nagyon éhes, akkor többnyire csak így eszik, hogy egyet neki, egyet nekem Kép.
Kép

Pusz
Miszike
miszike
 
 


Sziasztok!

Meg vagyunk mi is.
Tegnap voltunk a doktorbácsinál, kezdődő trokgyulladás, olyan csunyán kühüg, hogy rossz hallgatni.
Mondta a doki olyan kruppos köhögés, így ha gond van hiodeg levegő, párásítás.Na ez igazán szupi, egy gondal több.

Láza most még nincs, de azt mondta a doki addig jó.

Tegnap voltam edzésen semmi kommentár nem volt a hétvégével kapcsolatosan, persze csak én meg egy ifista csaj voltunk lent...

Manó: remélem Dorka a hét végére meggyógyul, és talizhatunk.

Most ennyire futotta
felkelt a kisasszony, és öltözni kell, pelus csere, na meg a gygyszerek beadása, orrporszívó...

Jók legyetek
Manó2+Dorottya

Kép
Kép
dorka2
 
 


Sziasztok

Így még soha nem voltam... Zsombi sokkal rosszabbul van, lázkúp nem ért semmit, kínomban adtam neki Panadol szirupot 8-kor, az levitte a lázat, de már megint tüzel a homlokaKép (9.45 van). Ha nem aludna rajtam, megpróbálnám a hűtőfürdőt... Szandi éjjel hányt (úgy néz ki, csak bezabált, de akkor is Kép). Várjuk a doki nénit, de csak rendelés után jön (12 után). Gyógyszertárba nem tudok elmenni, küldeni sem tudok senkit Kép Mindenki olyan messze van és dolgozik...
Éjjel nem mertem elaludni, nehogy valami nagy gáz legyen...

Kangi
Dumás JulcsiKépKép Kis károgóKép, édes lehet...

Miszike
Vacsis kép nagyon klasszKépKép
Szülöi szerintem az óvó nénik miatt rémes, mindig olyan csont hülyéket fogtunk ki (az előző oviból is menekültek el a csoporttársak, ebből is fogynak). Az a bizonyos első szülői, amin kiakadtam, arról szólt, hogy a kislányoknak túl hosszú a hajuk, a kisfiúknak meg túl rövid, nem tudnak kanállal enni, nem tudják kitörölni wc után, különben is, nekik nem az a dolguk, hogy megtanítsák a gyerekeket ezekre bla-bla-bla... Akkor voltak a gyerkőcök 3(!) évesek. El is ment a kedvem az egésztől. Meg folyton izélgettek bennünket, hogy Szandi miért van 8 óránál többet oviban.
Biztosan nem mindenütt ilyenek, mi mindkettőt így fogtuk ki. Ami normális volt, az az első bölcsi, azóta meg Kép

Manó2
Edzés: nálunk, amíg atletizáltam, aki nem járt edzésre, az nem indulhatott versenyen
Jobbulást Dorkának!!!

Zsuzsi
Találtam egy csomó infót a testkontrollról és egy csomó kritikátKép

Szandi nagyon igényelne engem játékhoz, de így, egy alvó Zsombival az elejemen ?Kép Mert ha lerakom, egyből felébred...

Megyek, mert már fáj a nyakam, Zsombit is le kell valahogy varázsolnom, mert kész a mosás.

Milyen szépen süt a napKép
PusziKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


PsAndi, Klár,
Még nem tudom, meddig kell szednem a gyógyszert. Jövő hétfőn megyek UH-ra, kedden vérvételre + dokihoz. Talán akkor már tud konkrétabbat mondani. Hetente vérkép és cukor ellenőrzés.

Kangi,
De jó, egész kis szókicstárKép

Klár,
Bébiszitternek itt van a párom, a héten nem dolgozik.

Miszike,
VacsiKép

Manó2,
Mielőbbi gyógyulást Dorkának!

Toffi,
Szegény kis betegekKép Jobbulást!

Megyek, mert nem szeretném, ha odaégne az ebéd.

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!

Kangi
dumagép Julcsi nagyon édi lehet Kép

Miszike
közös falatozás nagyon jóóóó

Manó2
Dorkának jobbulást

Toffi
hányó Szandi és lázas Zsombi Kép azért ha felébred, lehet hogy érdemes lenne kipróbálni a hűtőfürdőt. Bár nemsokára megy a dokinéni

Maci2
jó sokat kell majd vizsgálatokra menned Kép Ronira tud majd valaki vigyázni addig?

Dani reggel olyan édes volt, odabújt hozzám és elkezdte "puszilgatni" (inkább megenni Kép) az arcomat és közben nagyokat röhögött Kép

Andi
psandi
 
 


Sziasztok!

Mélyen magam alatt üdülök, úgyhogy csak pár szóKép
Házunk még áll, de ez nem a mesterembereknek, csak az égieknek köszönhetőKép
Férjemtől olyannyira ki vagyok akadva, hogy legszívesebben elküldeném 1 hét szabira...jó távol tőlünk. Majd panaszkodok konkrétabban is, ha lesz erőm.

Klár,
több, mint 10 évet tangóharmonikáztam, nagyon szeretem hangszerKép De asszem, nem igazán zenekari darabKép

Kangi,
nagyon sokat dumál már a lányod, roppant irígyKép Akkor az én lyányaim fiúgéneket hordoznak?...mert mindkettő baromi sebességgel tanult meg kezelni minden formaillesztős cuccot, viszont a beszéd...(Timi talán most kezd úgy érthetően dumálniKép)

Toffi,
őszinte együttérzésem beteg Zsombi miattKép Ma reggel én is kevésnek találtam egyszál magamat, amikor rájöttem, férjem itthon hagyta a pisimintát és el kell vele szaladnom a laborba. Végül győzött a kényszer és alvó Timit magára hagyva elrobogtam Zsebivel én, felelőtlen anyaKép Ilyenkor tényleg osztódni kéneKép

Képzeljétek, Zsebi már tömködi a sütifalóba a formákat. Olyan édes, ahogy szédültre forgatja a formát, hogy sikerüljön beilleszteni a likbaKép Viszont beszédben, úgy érzem, Timit is túl akarja szárnyalni, mert még egy értelmes szótagot se bírt kinyögniKép

pusssz
Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok!

Köszi a szoc.polos infókat. Megtudtam, amit akartam. Kiderült, hogy vénségesen vén vagyok a bevállaláshoz. Kép

Toffi! Na, szépen vagytok! Szegény Zsombi! KépJobbulást neki! Sikerült eljutni a gyógyszertárba? Szandi pedig remélem, már nem sánta! Kép

Angi! Erre nem emlékeztem. Hol éltek? És meddig? Én gyerekem is mamamázik meg bababázik. És a hamm-mal meg a pá-pá-val próbálkozik. Ez utóbbiakat már jókor mondja. A többit csak úgy, ahogy jön.Kép

Gombóc! Zsombi étrendje határozottan érdekes Kép Mátráért irigy! Mivel múlattátok az időt?

Zsuzsi! A múltkor láttam egy anyagot a tv-ben. A Váci utcában (többek között) van egy bolt, ami a szocreálbeli játékokat árulja méregdrágán. Esetleg beadhatsz néhányat Kép Ez most a trendi! Egy tök fiatal menő csávó csinálta, azt se tudja, mi az a hetvenes évek.

Azúr! Örülök, hogy jobban vagytok. Ez a legrosszabb, mikor végig megy a családon a betegség. Védőnő bejön néha, de minek. Kép Ingatlanvásárláson erősen gondolkodunk, lehet hogy meg is maradunk ezen a szinten. De csitt, egyelőre egy szót se többet. Fog elég lassan jön.

Mariann! Húúú, gondolom megijedtetek a viharban. Szuper híreket mondtál, úgy örülök, hogy Marci ilyen jól fejlődik!!!! Nagy kövek zuhantak le a szívetekről, hogy nem kell tornázni, meg a Svábhegyre menni, ugye?

Andy! Ne aggódj az evése miatt. Legfeljebb nem lesz nagyétkű gyerek.

Norka! De jó ötlet ez a visszaolvasás. Én is elkezdtem nosztalgiázni.Kép Jók a képek! Lőrinc is eszeveszetten mondja a magáét, meg mutogat, csak nem nagyon értem. Ő viszont láthatóan ért engem. Mostanában határozottan puffancs, ha valami nem úgy sikerül, ahogy akarja, rikoltozik ezerrel.

Momo! Hát veletek mindig történik valami! KépKépKép De legalább nem unatkoztok. Vigyázz magadra, és ne stresszelj!!! A volt feleség elállása pedig kifejezetten jó. Dumás Zsebi Kép Viszont nagyon ügyes!

Maci! Már semmi szopi nincs? Roni mit szól hozzá? Simán megelégszik a tápival?

Kangi! Micsoda dumálás! Ez már határozott beszédelőzmény! De édes lehet. KépKépKép Ezek szerint visszajött a hangja. Apa károgása se lehetett rossz Kép Lányod szellemi képességei felől nekem egy percig sem voltak kétségeim. Neked igen? Kép

Klár! Taj-taj mit jelent? Szerintem ne türelmetlenkedj. Majd beszél, ha ő is szükségét érzi. Én is várom már, de ezt aztán nem lehet sürgetni. Én nagybőgőztem. Ja, a babakocsis linkeket még meg sem köszöntem. Végül vettem egy PP Plikot.

Miszike! Majd csinálok most már valami pakolós képet. Mondjuk egy konyhát vihar után. Kép Tegnap újabb szekrényt fedezett fel, ahova be lehet mászni. És ki lehet esni. Ez most az új szórakozás. Jó az etetés Kép

Manó2! Jobbulást Dorkának is! Krupp! Jujj!Kép

Andi! Puszilgató, röhögcsélő Dani édes lehetett. KépEngem rendszeresen vállon harap a fiam. Olyan kis izé mostanában. Puszilgatni se hagyja magát. Megvan a szó az izé helyett: vadóc! Nem mindig, csak ha rájön Kép Hajtok az ezerre, de mostanában elég ritkán jön össze az írás.

Timici! Ha megtudsz valami tuti diétát, oszd meg velem. Csak a diéta olyan bonyolult. Örülök, ha egyáltalán eszem valamit, nemhogy válogassam meg az étkezésem. Én a terhességem alatt koleszterincsökkentő diétát csináltam, az elég jó volt, sokáig nem híztam, csak minimálist. Csak végül kifolyt a fülemen a brokkoli, egy kis karfiollal keveredve, és akkor elkezdtem zabálni mindent.Kép És akkor megindultak a végére a kilók is. KépÉs ez a tendencia azóta is tart.KépKépKép

Évi! Milyen kis vigyori Petra!Kép

Franyó! Anka megint olyan kis puszilgatni való a képeken!Kép

Zsuzsó! Dana a lavórbanKép

Jeeee! Nagy lemaradást hoztam be!!!

Beu
beu
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon régen nem írtam már, konkrétan hónapok óta!
Hetente, kéthetente beleolvasgattam levélhömpölybe, de válaszra már sohasem futotta.
Már biztos nem is emlékeztek ránk...

De itt az uj idöszámitas! Van ADSL-ünk igy bármikor netezhetek, és nem kell az orát lesnem.
Magunkról:
Képzeljétek Ilang már bő egy hét múlva fél éves lesz, teljesen el vagyok ezen hülve!

Egyszercsak elkezdett forogni, és mászást imitálni (nagyon vicces) és édes! Kép
Eddig csak szopizott szinte, de nem hizott rendesen, 3 hét alatt mindösszesen 50 gr-ot. Kép
Szóval elindult a banán-alma és társai evészet, de nem valami nyerő. Kép

Lányok!
Egyenlőre fél banán, fél alma délelőtt délután, meg a csipkebogyó tea, amiért él-hal, na meg a napi 5-6 szopi. Ettől fog hizni?

Mégegy kérdés!
Átalussza az éjszakát már vagy 4 hónapja, de mostanában, hogy elkezdett forogni éjszaka rendszeresen felébred, hogy felkenődött a rácsokra. Hol a lába(i), karja(i) lognak ki ami miatt nem bir mozdulni. Kép
Megtanulja, hogy nem foroghat a világ végére, ha a kiságyban van?

Bocsi most megyek, mert a lányom irdatlan nagyot alkotott a pelusba (idáig hallottam Kép ), és elindult a konyha felé!!

(ex)Tündér
(nem fogadta el a rendszer a korábbi azonositómat Kép )
Recus
 


Momo Kép
Méghogy a tangóharmonika nem zenekari darab?! Hát a Budapest Klezmer Band meg nem is zenekar már teneked?! KépKépKép
Otthagyni muszájt Timi KépKépKép Hát ez gáz lehetett ...

Mano_2 Kép
Dorka kruppgyanúja Kép

Miszike Kép
Nagyon édes az etetős kép!!!

Andi Kép
Harapdáló Danika nagyon cukorbárány lehetett! Kép

Megyek a nagyon nagyterhes barátnőmhöz. Sietnem kell, nehogy meginduljanak a fájások, mire odaérek Kép Á nem, 26-ra van kiírva ...

Na pussz
Kangi
kangi
 
 


Beu,
hidd el, én lennék a legboldogabb, ha pár napig nem történne velünk semmi azon kívül, hogy valamelyik gyerek letekerte az összes budipapírt, kiborította a szemetest, falra hányta a borsót és az ivólevet...stb (mert hogy tegnap azért ezek is mind szerepeltek a listánKép)
Szoc.polKép De a levénségezés csak a bevállalásra vonatkozik, nem? Vagy ha már meglenne a két gyerek, akkor se kaphatnál? Nekem úgy rémlik, Orbánék eltörölték a 35 éves korhatárt, de lehet, hogy azóta lemaradtam valami újabb kormányintézkedésrőlKép
Ha szert teszel esetleg még egy gyermekre, tuti a fogyókúra, receptre nincs is szükségKép

Norka,
nagyon édes Jázi a képekenKép

Majd szétszakad a fejem, vagy az idő, de inkább a férjem a ludasKép
Megyek főzni, pá
Momo


Momo
momo
 
 


Kangi,
jóvannnaKép Én csak az eddig összegyűlt jelentkezők és hangládáik ismeretében gondoltam ígyKép

pusssz
Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok!

Elköltöztünk, hurrá, hurrá, de még nincs ADSL Kép. Most gyorsan összeszereltem a gépet a konyhában (mindenhol zsinórok, kábelek én meg az asztalnál kuporgok és csak eddig ér el a telefonzsinór) és egy vagyonért modemmel olvasgatok.
Sajnos csak ezt az oldalt olvastam el félig-meddig, nem tudok mindenkinek írni, bocs. Kb. 2 hét és lesz "rendes" internet és végre én is akkor jöhetek amikor csak akarok,nem kell a telefonszámlától rettegnem Kép.
A betegeknek jobbulást (nálunk bevált az Oscillococcinum Levinél és nálam is), a szülinaposoknak gratula, pocakosoknak úgyszintén!
Pusza, Virág és Levi
virga
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?