Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nálunk nem kor függő, hogy 2 vagy 3 embriót ültetnek vissza. A doki nekem azt mondta, meglátjuk hogy alakulnak a dolgok és majd akkor dől el, hányat kapok. Gondolom ha csak 3 lesz, akkor visszakapom mindet.

Na vágtatok is tovább, csak kutyát sétáltani szaladtam haza. Megyek le Tatára a szakdogám miatt...

Jók legyetek!

i.kata
 
 


Sziasztok!

Megjöttem az uh-ról.
Endo: 10,5 mm
Tüsző: jobb o.17,5 mm
17-én kell mennem uh-ra megint, akkor meg is mondja a doki, hogy melyik protokoll lesz.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


sziasztok Lányok,

ÚGY HIÁNYOZTOK!!!

az előző oldalt végigolvastam!

Dituli: remélem a 6. inszem be fog jönni, ha legrosszabb esetben nem ,akkor összejön a dec-i lombik, és te is poz tesztet rakhatsz a fára, mint Boni (ha jól emlékszem ő volt!).

Linácska: neked is mennek a drukkok a köv stimu nélküli inszemhez.

Kata: hajrá lombik!!! megy a millió ezer drukk!!!!!!

visszanézek még , hátha vannak fenn képek!

mi jól vagyunk! Nándi baba egyre intenzívebb , egyre nagyobbakat rúg, hullámzik a pocak, én meg egyre nehezebben mozgok, egyre nehezebben alszom, egyre kevesebbet. most már csak a jobb oldalam szabad, mert se hason, se háton ügye nem lehet aludni, és ráadásul Nándi bal o-on fekszik, és sokszor még ki is rakja magát, nem merek ráfeküdni! babaszobát hétvégén rakjuk puccba, kipakoljuk a nem odavalókat, nagy meló lesz.
néha kicsit unatkozom, ha már megcsináltam a házimunkát, inkább csak punnyadok, nincs semmihez semmi kedvem. már odáig süllyedtem, h néha belenézek a parlamenti közvetítésekbe is. de mónikashow-t még nem nézek! :lol: bár a celeb showkat nyomatom, mert este nem sok választék van! :twisted:

sok puszi mindenkinek!! nagyon hiányoztok!!
vigyázzatok magatokra és egymásra!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 

 
 

ja, és mindenkinek megy a drukk , nem csak azoknak, akiket kiemeltem!!

Némóka: remélem már megvan a pocakszúrós vizsgálati eredményetek, és minden rendben volt!! ú, nem is tudom, h ki lesz!! megyek visszanézek még!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


CSIBIKÉM
Örülök, hogy tudtál jönni!
Sajnálom a kevés alvást, remélem Nándika jó fiú lesz, és amikor megszületik többet hagy aludni mint most! :wink: :lol:
Kérünk képet a szobáról és csak óvatosan, te inkább csak irányíts!
Sokat gondolok rátok, és Te is hiányzol nekünk, remélem a férjed meglep téged karira egy laptoppal! :wink: :lol: :lol:

BUMI
Szuper eredmények!

Hol van mindenki??? :roll:

dita75
 
 


Bumi,
akkor a következő ciklusban indul is a lombik?
Gyógyszer nélküli ez a szép eredmény, ugye?

Csibi,
te is hiányzol nekünk! Tessék kunyizni valami egyszerű gépet, amin megy a net.

i.kata
 
 


Czinki,

örülök, hogy jelentkeztél, sajnálom, hogy még nincs otthon net :cry:
Nándi fickó ari lehet a mutatványaival, nagyon vigyázz magatokra :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


köszi csajok!!! :lol:

Némóka: KisNémó csajszi v kissrác?? olyan kivi vagyok!!

rakok fel egy képet nemsokára, hát szörnyedni fogtok!!! :oops: :lol: :lol: fentről nem találom szörnyű nagynak a pocakom, de ha oldalról látom magam, ledöbbenek!

Boni, Vikimami: srácaitok nagyon jóképűek!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Kép

Kép

szóval most már nagyon várom, h jöjjön Nándi! azért a képek magukért beszélnek! most már nagyon terhesnek érzem magam!!

jaj, tényleg! Éviék még egyben vannak?? hányadik héten tartanak? jól vannak???

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


czinkeb: Nagyon aranyos kismami vagy. Ha a jelenlegi jelentkezőm nem kéri, akkor van egy apple laptopom 40.000-ért. Netezni lehet vele, de már 10 éves lesz. De jó állapotban van.



vicky79
 
 


Sziasztok!

Ma ismételten nem voltam netközelben...

Viszont voltam kineziológusnál. Hát nem tudom mit csinált, miért csinálta, nem is akarom megérteni, vagy megfejteni, de a lényeg, hogy jól esett. :lol: 4 hét múlva megyek újra.

Czinki,
de jó, hogy jelentkeztél! Szép nagy pocakod van, és még milyen szép nagy lesz :lol: Nekem az utolsó két hétre kellett új gatyát vennem, mert a terhes farmer nem volt jó többé. Mentem dokihoz, szerencsére hosszú felsőben, mert a gatya ki volt gombolva alatta, hirtelen akkor nem tudtam szerezni másikat. :lol:

Monic,
mindenképpen meg fogom kérdezni a 3-at, hátha, ha meg nem, akkor 2-ből lesznek ikreink :lol: Én nem tudom, teljesen ikerpárban gondolkodom. Azt is tudom, hogy egytől is nagyon boldog leszek, de ha a tesó bevillan, akkor egyből kettő.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Czinki,

nagyon szép kismami vagy, egyáltalán nem borzasztó a hasad. :wink:
Nemonénak kislánya lesz :wink:

Linácska,

Lili is megmondta, hogy ikrek lesznek nem?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Vicky: köszi, a gépet még megtudjuk oldani. a páromnak van egy tartalék elfekvő laptopja , nem kérték vissza a mhelyén. de úgy volt, h kap a párom netet, de a gazd válság miatt ugrott a dolog. :twisted:

Linácska: kineziológusokról én is jót hallottam! remélem nektek is bejön!!
én már nem akarok semmi kismamisat venni magamnak. bár párom munkatársának az utolsó 2 hétben kellett venni egy új cipőt (auchanban megvették a legolcsóbbat), mert nem fért semmibe se a lába már!! :o

csajok, ha vagytok még!!
Éviékkel mi van??
Némókáéknak kijük lesz??

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinki,
Némókának kislánya lesz, Éviék jól vannak, írt pár napja. Röviden címszavakban :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Czinkikém, köszi az aggódást, élek és virulok :) Kicsit lassan vonszolom már magam, de nem panaszkodom :) Nagyon szép a pocid! Ja, és tudtad, hogy pár héten belül Szigetszentmiklósra költözünk mi is? :wink:

Bocs mindenkitől, majd igyekszem még jönni majd :oops: :oops: :oops:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


de jó, bár én fordítva gondoltam!! :lol: Némókáéknak fiú, Monicéknak lány!! hát nem jött be!!
de jó, bár most itt annyi fiú lesz, h majd verekedhetnek KisNémókáért!!! :lol: :lol:
de jó, h Éviék jól vannak!! hányadik héten vannak?? már a 30. hetet betöltötték nem?

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Évi: de jó!!! akkor majd tolhatjuk együtt a gyerkőcököt!! hova költöztök?? majd még dumálunk! mi az oázistól 3 percre lakunk, Miklós téren. tök jó lenne, ha a közelbe lennétek majd!! :lol:
látom, most már 27 hetesek lesztek! az szupi!! pont most mondta egy munkatársam, h ikertesójával csak 1 hónappal korábban jöttek és 2,5 kg-osak voltak mindketten! remélem sikerült kórházat találni és jó dokit is!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinki, majd megírom priviben a címet, oké? Jó lenne tényleg majd együtt babakocsizni :)
Dokim ugyanaz, mint a Dórinál, szóval már régen megtaláltam, és ő is az István kórházban dolgozik. Szülésre a január 18-at néztem ki, pont aznap töltjük a 37 hetet :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi: akkor mégis az istvánban fogsz szülni?? mert azt mondtad, h keresel olyan kórházat, ahol van koraszülött részleg. de hát akkor nem lesz rá szükségetek!! ez nagyon szupi!!

na most már mennem kell!
puszi mindenkinek!! jó volt hallani felőletek!! nagyon hiányzik a sok csevegés, nagyon hiányoztok!!!

ja,
Dituli: remélem sikerült otthon mindent megbeszélnetek és most már nyugodtabb lesz az életetek!!

megy mindenkinek a drukk!!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Na megérkeztem, kb. 2 órája mosógépet szerelünk!
A gyerek mindig tele van aprópénzzel, és képtelen kiüríteni a ruháit, vagy 300 Ft-ot szedtünk ki a mosógép szűrőjéből, és legalább 60l vizet mostam fel! :roll:
Persze megint én voltam a hibás, hogy nem nézem át a cuccait! Jaaaaaaaaaa! Mondtam, hogy akkor mától ő mos, és fogdozza ő a gyerek csurom sáros cuccait amiből ömlik ki a mocsok.........stb........... :twisted:

dita75
 
 


ÉVI
De jó hogy jöttél! Én drukkolok a január 18nak, mert akkor még BAK-ok lesznek, mint ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉN! :lol: :lol: :lol:

CZINKI
Nagyon aranyos vagy! A pofid is kikerekedett! :wink:
Sztem teljesen normálisak a méretek! :wink: :lol:
A nővéremnek nagyobb hasa volt, amikor megszületett a Vivi szinte lement minden a babával együtt!

dita75
 
 


Cinke édes Nándilak! :lol:

az a fránya apró ..de remeélm nem adtad vissza neki :wink: :wink:
Vendég
 


BONI
Nemsokára lesz a szülinapja és mindenkitől pénzt kért, mondtam az apjának, hogy itt a pénz!!!!!!!!! Mind az övé lehet!

Ollllllllllan izomlázam van! :shock:
40 perc kőkemény Réka kondi, ez a nő egy gyilkos, már el is felejtettem, hogy ilyen náci stílusa van.......... tök kedvesen dumálgat a torna alatt, de közben halálra kínoz a gyakorlatokkal........ :roll: :lol: :lol: :lol:
Remélem holnap lábra tudok állni, mert azért a 40 perc felét elmismásoltam, egyszerűen nem bírtam, a szívem kiugrott a helyéről, és 200 volt a pulzusom, de muszáj! :? nagyon szeretnék itthonra egy futópadot, és jó lenne 2naponta usziba járni, de az meg nincs a városban! Marad a nácis video! :roll:

dita75
 
 


Csajok,
egy-két órája annyira szúr mind a két petefészkem, hogy nagyon. De 6. napon márcsak nem lehet peteérésem. Amúgy csináltam LH tesztet is, de tök negatív. Mitől lehet, vajon?

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska,

fogalmam sincs, hogy mi okozhatja. :roll:

Dita,

sajnálom, hogy a mosógépet kellett szerelni. Így már én is jártam, pedig mindig azt hiszem, hogy jó alaposan átnézem a ruhákat :roll: Szerintem ilyen mindenkivel megesett már, ráadásul nálad a sártól és kosztól bonyolultabb áttúrni a zsebeket.

Lehet, hogy valamilyen front közeleg? Nagyon fáj a fejem és a hasam is eléggé görcsöl, szerintem keményedik is. Ettem MagneB6-ot és pihenek, remélem, hogy reggelre elmúlik.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Le is fekszem, jó éjt mindenkinek!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Czinke,
De jó, hogy jöttél! Nagyon csini kismami vagy, és szép nagy már a pocakod! :D

Dita,
Mosógép :evil:
És egy 10 éves gyereknek mire kell pénz?

Kata,
Köszönöm a Grace klinika infókat!
Máris írod a szakdolgozatot?

Monic,
Tényleg sikerült befejezned az újra könyvelést?

Bumi,
Hajrá lombik!++++++++++++++++++++++++++++++

Ma sok munkám volt azért nem jöttem napközben, aztán délután elmentem az Árkádba vásárolgatni, mert holnap lesz a férjem szülinapja. Vacsi után pedig bealudtam a tévé előtt, most meg itt ficánkolok. :roll:
Rég raktam már fel pocakfotót:

Kép 24. hét

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Csibi,
nagyon csini vagy! :lol:
De jó lesz nektek Évivel!!!

Némóka,
Te is nagyon csini vagy! :lol:
Még csak forráskutatást kell csinálni és meg kell tervezni a szerkezetét. "Csak"...pedig ha ezeket már tudom, akkor szinte meg is írhatnám simán.

Én is tűzök aludni, hosszú volt ez a mai nap is, főleg hogy még bevállaltunk egy kis IKEA-zást is :oops:

i.kata
 
 


MONIC
Holnapra hideget mondanak, biztos azt érzed..... jó pihit, aludj jól!

NÉMÓCI
Hol a tornadressz??? :wink: :lol:

Hát én is általában fejtetőre állítom a ruhákat és kirázom, de annyi kosz jön ki belőle, hogy idegrohamot kapok. A jó múltkor is beleállt a tenyerembe valami szúrós tüskés gaz ami a nadrágja szárára volt ragadva, ki volt fordítva az egész gombócba levágva a szennyes elé én meg nagy elánnal felvettem és azonmód bele is állt a tenyerembe! Nnnnna azóta úgy ahogy van bevágom a gépbe, így fordulhatott elő, hogy lóvé is került a gépezetbe!
Látjátok így kell pénzt mosni! :) :) :)

Én még tévézek egy kicsit, meg Nellikétől megirigyeltem a sav.kápit így azt majszolom, update 1 mielőtt megszólalna valaki! :lol: :lol: :lol:
De amúgy jóccakát mindenkinek!

dita75
 
 


Dita,
Készült házi használatra tornadresszes kép is. :wink:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Némóka,
nagyon sok boldog szülinapot a férjednek!!!

A petefészekszúrkálás mára elmúlt. Lehet, hogy a kineziológus csinált valamit? Azt mondta, bármi testi tünet előfordulhat, de ha valami nagyon durva, akkor ne orvoshoz menjek, hanem hozzá, és hívjam bármikor.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Mórning!
Linacska
Örülök, hogy jobban vagy!

Nálunk szakad az eső! Nincs kedvem felmenni a városba, A motor kulcsát sem találtam, gyalog meg meghalok! ISZONYAT IZOMLÁZAM VAN! :roll:

dita75
 
 


Sziasztok!:)
Linácska, nagyon jókat hallottam általában a kineziológusokról, sokszor javasolták nekem is. Jó, hogy már nem szúr a petefészked és remélem, hogy valami csodát hozott el hozzád:) :wink:

Próbáltam tegnap is megkeresni a lányt, aki egy másik fórumra felírta, hogy 2009-től csak 2 embriót ültetnek vissza, de nem válaszolt még, hogy ezt hol olvasta. Amint válaszol, akkor megírom nektek is. Bevallom, hogy kutattam a neten és én ilyen hírt nem találtam. Gyanítom, hogy nem is igaz az egész.... :wink:

Nemone nagyon szép a pocid, szép a ruhácskád is:)

czinkeb: Szuper jó, hogy Évivel tudtok együtt babakocsit tologatni majd:)))
Nagyon örülnék, ha valaki a mi környékünkön is lakna közületek. De hát innen mindenki messze van...:-(
Vendég
 


Van a családban egy 3 éves kisfiú. Szerintetek mit vegyek neki Karácsonyra? Legózni már szokott egy ilyen pici gyerek?
Olyan kéne, hogy minél nagyobb ajándék legyen (terjedelemben) és minél olcsóbb:)))

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.08 10:19-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Dita!

Sikerült megszerelni a mosógépet?
Egyébként én is bak vagyok ám :wink: (jan.15) Ügyi vagy a tornával!

Monic!

Tegnap (meg mondjuk tegnap előtt is :roll: ) én is extra sokat keményedtem, akkor ezek szerint tényleg lehetett a fronttól...

Némóci!

Hipercsinos vagy :) Gyönyörűséges poci :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Twist!

A Corában most van kilós műanyag építőjáték vásár, 1390 Ft kilója. Nem lego, de hasonló kockákból áll (már amennyire lányos anyaként értek az ilyesmihez :oops: :wink: :roll: ) Viszont olcsó és terjedelmes :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 



Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Köszi Évi, ez nagyon jól hangzik!:)))
Vendég
 


ÉVI
Sikerült, apa egy zseni! :lol:
Te is Bak ez siráááááááááááály! :lol:

TWIST
Jópofa a Mikimanó! :lol:

Na szarrá áztam, de végül sikerült feladni a lottót, de ha nem nyerünk akkor

Kép

dita75
 
 


Ditus, volt már nagyobb nyereményed valamelyik játékon?
Én most luxorozok, hátha valami összejön. Azzal egyszer nyertem 53 000 Ft-ot, azóta sem semmit....
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm a pocakdícséretet, teljesen belepirultam... :oops:

Évi,
De jó, hogy most többet jössz! Gyerkőcök most nyugisabbak?

Linácska,
Örülök, hogy elmúlt a szúrkálás! Akkor lehet, hogy tényleg a kineziológus miatt volt, de remélem ez csak jót jelent!

Twist,
Én a keresztfiamnak egy műanyag golfkészletet vettem a 3. szülinapjára, és örült neki.

Ma sajnos nincs szép napunk! Szegény férjemnek ez lesz élete legrosszabb szülinapja. Reggel felhívta a nagymamája, hogy felköszöntse, 2 órával később meg telefonált az anyja, hogy meghalt a nagyi. Megállt a szíve. :cry: :cry: :cry: Most elment az anyjához, és együtt mennek intézkedni.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Monic,
Tényleg hátha Te tudod. Jár még 3 nap fizetett szabadság közeli hozzátartozó halálakor? Szerintem most jobb lesz, ha nem hagyja a férjem egyedül intézkedni az anyját.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Nemoka,
jár pótszabadság, de csak két nap. És neked is, bár nem tudom, neked ez releváns-e. Házastárs közeli hozzátartozója esetén is járt. Mikor most szeptemberben meghalt a nagypapám, a férjem is megkapta. Sajnálom, hogy így alakult :cry:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Köszönöm, közben megtaláltam, hogy csak 2 nap jár.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Nemone, őszinte részvétem a férjed nagymamája miatt! Szörnyű, ami történt:-((((
Szegény párod, biztosan nagyon megviselhette a dolog, persze téged is. Én úgy tudom, hogy 2 nap szabi jár hozzátartozó halálakor, nálunk legalábbis így van.
Vendég
 


Sziasztok! Pár napja nem 'jártam erre', hogy mással kössem le magam, de sajnos nem járt eredménnyel. Ma megjött. Óramű pontosan akkor amikor (nem) kellett . El vagyok keseredve. Annyira bíztam a csodában... :cry:

Irány 2. inszem!

Gabesz
gabesz_83
 
 


Nemone! Részvétem a nagyika miatt!

Gabesz
gabesz_83
 
 


Hát ez tényleg nem a legszebb nap! :(

NEMONE
Nagyon sajnálom a nagyikát! Ennél rosszabb nincs is amikor a saját szülinapján az ember elveszít egy közeli hozzátartozót!
Jár a két nap, asszem halotti anyakönyvi kivonatot kell vinni mindkettőtöknek!

GABESZ

:cry:
Ismerős a szitu!
Hajrá második inszem!
Engem hasonló "okosságokkal" láttak el anno, hogy ne éljem bele magam annyira, de belátom - most már - hogy teljes mértékben igazuk volt.
Neked is csak ezt tudom javasolni, én már elég régen nem ejtettem még egy könnycseppet sem, mert tudom, hogy lesz babám, csak még MINDIG VÁRNOM KELL, és meg kell küzdenem érte!

dita75
 
 


Gabesz, jaj, nagyon, de nagyon sajnálom:(((((((
Menj el hamar a dokihoz, hogy indíthassák a következő inszemit és hidd el, két hét múlva már újra ott az esély a babócára:) Hidd el!
Most javaslom, hogy nyiss ki egy üveg bort, nézz meg egy vidám filmet és pihenj sokat, készülj fel a következő inszemire. Hiszen mindjárt itt lesz! :wink:
Vendég
 


Köszönöm Lányok. A sírás már meg volt. Azt hiszem kicsit megnyugodtam, most jöhet a bor, meg a film. Hamarosan haza ér Apa is és akkor már sokkal jobb lesz. ÉS HAJRÁ 2. INSZEM!

Gabesz
gabesz_83
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: