Új privát üzeneted érkezett!

Én is vagyok, csak főleg olvasóban, mert mire oda kerülne a sor, hogy írjak is, mindig van valami...

Kakilás azért van evés után, mert az evés maga serkenti az emésztőnedvek termelődését és a bélmozgást is. És a fokozott bélmozgásnak köszönhetően könnyebben jön a kaki is, helyet adva a következő adag kajának. :) (Na, ez most eléggé okoskodásnak tűnt, de ezt hallottam/tanultam, gondoltam leírom.)

Celesztina: Jobbulást a lányoknak, főleg Launak.

Nagyon szép babákat láttam, és ügyesen hintázó druszát is. :) Tényleg minden baba nagyon ügyes és édes.

Mi is nemsokára tervezzük a következő babás projektet. Nem akarok sok korkülönbséget a két gyermek között. Meg én már nem is vagyok 20 éves.

Olyan jó olvasni a hozzátáplálásról, olyan jó, hogy írtok, mert mi is nemsokára elkezdjük, és már előre parázok. De már nagyon várom is! :)

Most már megyek is, nemsokára úgyis felébred a kis virágszálam.

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Minivideó Emmáról. Most ez nála a sláger, minden tiszta nyál.
http://www.youtube.com/watch?v=QTL5V3gRROo

Holnap én is kipróbálom a paradicsomos krumplit.
Ebédre egyébként Emmának sincs türelme pempőt enni, pár kanál, de aztán megy a harc, amíg meg nem kapja a tápot. Aztán még jöhet pár kanál pép, de fél, nehogy éhen maradjon :D

Ollem, Bogi nagyon aranyos!

Gondoltam én is, hogy Nici videója alatt Szekeres A. szól, csak nem voltam biztos benne. Az esküvőnkről készült egy klipp, azon is ő énekel, annyira rólunk/rólam szól, hogy mindig elsírom magam, ha megnézem.

KépKép
KépKép
atizka
 
 


...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.14 14:09-kor.
Vendég
 

 
 

Nono,

nem írtad, hogy vagytok?

KépKép
kisfruzsi
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.14 14:10-kor.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.14 14:10-kor.
Vendég
 


http://www.youtube.com/watch?v=gesFUEzBsMY

Bogiról video....

Hinta..már megint

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.14 14:10-kor.
Vendég
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.14 14:11-kor.
Vendég
 


Örülök, hogy jobban vagytok Nono! Szerintem lassan minden rendbejön, és szonja is újra a régi lesz! Ne okold magad, szupi kemény csaj és jó anya vagy!!!!

Alma még mindig csak repked, nem kúszik, mászik..

KépKép
kisfruzsi
 
 


Sziasztok,

Szia Nono :) gyönyörűek a gyerkőcök, most már tényleg gyertek valamikor!! Két kis szöszi :) Nálunk úgy alakult, hogy Csenge sötétbarna, Kisati meg szőke, de mégis hasonlítanak egymásra :)
Ettől a szellemvilágos dologtól feláll a szőra hátamon.. ezt a talin is beszéltük, hogy a gyerekek állítólag x éves korukig látják a szellemeket :shock: :shock: :shock:
Jó a vicced :)

Kép
Kép
mango.
 
 


Kép apánál elaludt dobolás közben...
Kép Kép aztán letette apa, de a dobverőt nem engedte el... Kép

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Fruzsi Alma repked és kurjantgat :) Apának miért nem jött be a körtés székes poén?? :)

Kép
Kép
mango.
 
 


Mary hát ezek a képek nagyon édesek :)

Kép
Kép
mango.
 
 


Bogi csuda jó fej!

Mango,

Ne is mond, szerintem a szomszédok is ki vannak :lol: Úgy sikít, most ez az új nála és nagyon tetszik neki!
Hát lehet, hogy nem a poént nem értékelte csak a szék nem tetszett neki annyira :lol:
A szellemek brrrr én mindig nézem a Szellemkkel suttogót nemkéne, mert elég besz..ri vagyok :oops:

KépKép
kisfruzsi
 
 


:D Csengének is a hangja a fegyvere :) ha valaki el akar venni tőle valamit, elkezd kiabálni.. egyszer odament egy gyerekhez a játszótéren és csak úgy sikított egyet, szerencsétlen gyerek meg rohant a nagypapihoz..
Tetszik az etetőszéketek! Kezd kicsit lelkiismeretfurdalásom lenni, hogy mi néhány dolgot a legegyszerűbb módon intéztünk el.. pl. az etetőszékünk is a legegyszerűbb IKEA-s darab :oops: :oops:
Mi a Médiumot néztük mindig :) meg volt egy időszakunk, amikor egy csomó horrort néztünk Apával. Láttunk vagy hatvanat, de egyik nevetségesebb volt, mint a másik..
Én attól is becsinálok, ha reccsen egyet a tv
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mango. 2008.11.07 09:47-kor.

Kép
Kép
mango.
 
 


Ez a játszóteres történet nagyon jó volt :lol: :lol: :lol: Azt hiszem nálunk landolt Csenge alteregója alias Kiss Alma :lol: Nem baj, majd együtt mindenkit lesikítanak a mászókáról vagy a csúszáról!

Miért baj, hogy nem csicsáztátok túl a dolgokat?? Mi ezt az etetőszéket ajándékba kaptuk (csak mi vettük meg9, különben nem hiszem, hogy ilyet vettünk volna..

Jaj én is imádom a misztikus, félelmetes filmeket, de Apa nagyon sokat van el itthonról a meló miatt, így nem merek egyedül ilyenekt nézni...

KépKép
kisfruzsi
 
 


csúsza=csúszda, nem csusza :lol:

KépKép
kisfruzsi
 
 


Azt hiszem lefekszem, Apa most írt sms-t, hogy késik a gépe...már nem várom meg ébren.
Jó éjt Mamik!

KépKép
kisfruzsi
 
 


CSak egy gyors bejelentkezés:

Valaki a múltkor kérdezte, hogy van-e hipoallergén tejpép. A Milupának van, csak extra drága, a Rossmannban kb. 1300,- FT-ért egy doboz.

Kép

Kép
nóna
 
 


Atizka: Nagyon édes a berregő Emma! Anyám szerint én is sokat berregtem babakoromban, Bogi most inkább pff és sss hangokat ad ki a száján, de berregni is próbál.

Mango, Kisfruzsi: Bogi is sokat sikít. Sikít röhögés közben, sikít hiszti közben és sikít csak a maga kedvére is. Jót nevettem a Csengés sztorin, nagyon vicces lehetett, ahogy lesikította a gyereket a játszótérről (szegény gyerek biztos halálra rémült)... :lol:

Ollem: Bogid nagyon-nagyon édes, az én lányom még nem művel ilyeneket, most ő a felüléssel próbálkozik.

Nono: Lehet, hogy csak átmeneti Szonja változása, és nemsokára ismét a játszótér réme lesz, ahogy visszanyeri erejét és magabiztosságát (bár lehet, hogy kicsit kevésbé lesz verekedős, amit gondolom nem is bánnál). Gyerekkoromban én a sötéttől féltem, az árnyaktól, de hamar kinőttem. (Emlékszem, mindig felkeltettem anyukámékat, hogy nézzék már meg nekem, mi van pl. a szekrénynél, mert tuti van ott valami, ők megnyugtattak, hogy nincs ott semmi vagy felkapcsolták a villanyt, mert nem hittem el, és mikor megnyugodtam, visszaaludtam.)

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Jó reggelt!!

Fruzsi de az egész úgy volt, hogy Csenge a szokásos kis stílusában futkosott fel-alá a játszin, ez a gyerek, meg tátott szájjal állt :) Csenge odafutott és leüvöltötte, a kissrác meg abban a pillanatban elfutott :)
Én már mondtam,h. Alma viselkedése kísértetiesen hasonlít Csenge 1,5 évvel ezelőttiére, úgyhogy kösd fel a gatyót :)

Most néztem meg Csenge kiskönyvét, 1 éve, november 13-án, közel egy évesen 8650 gramm volt, Kisati 7 hónaposan fogja kb. elérni ezt a súlyt :shock: :shock: :shock:

Kép
Kép
mango.
 
 


Fmariann Gyulájának és Medina Attilájának boldog féléves szülinapot!
Kép

Bolygó, sikerült már Bogi füléből kiszedni a fülbevalót?

Ollem, a múltkor te kérdezted, hogy birizgálják-e a fülbevalót. Emma (még) nem piszkálja, nekem anno azt mondta a védőnő, aki kilőtte neki, hogy ő fél éves kor előtt javasolja, mert akkor még nem bántják, utána meg már megszokott dolog lesz. Ezzel ugyan nem segítettelek ki, de talán kérdezz meg valakit, aki fülbelövéssel foglalkozik, hogy mi a tapasztalata.

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Félévesknek boldog félévességet! :D

Csajok, drukkoljatok ma, nemsokára hozza a bátyám a 2 hónapos babáját, 3as ikres leszek...(orvoshoz viszi sógornőt)...remélem, túlélem ép idegekkel....de a további napk tuti könnyebbek lesznek "CSAK" 2 picivel... :lol:

Kép
babyteve2
 
 


Kamilla!

Hogy van Norci?

Marcianya!

Meg akarom nézni Marcit a picibaba.hu-n...3 hós kép van róla ott???
Meghariznál, ha beküldeném Bogiról az egyik dobverős képet???

Celesztina!

Lau hogy van?

Lekri!

Bogi mostanában majdnem minden kaja közben/után kakil...
Tegnap este megetettem, kicsit még fent volt, aztán éjfélkor sirdogált (mi még ébren voltunk...) és föléhajoltam
és éreztem, hogy kaki van.
szerencsére Bogit sikerült félálomban tartanom pelenázás közben.
Peluscsere óvatosan, aztán cumi és aludt. Peluscsere közben se volt végülis túl éber...

Köszönöm a Bogi bókokat. :D

Hozok még sikítós videót.....ha nem baj...???? :oops:

Bolygó!

Aha helyet csinál a kajának a kakilással....mi is mindig ezt mondjuk apával..
Na nálatok is hamarosan kistesó lesz?

Vajon ki lesz az első újra babás??? :roll: :lol:

Atizka!

Emma nagyon édes! Brüm brüm...Bogi is szokott hasonlót....de akkor amikor mérges....

Annyit emlegetitek Nici videóját....elsiklottam felette....
vissza kell mennem megnézni. :oops:

Nono!

Aranyosak, szépek a gyerekeid! Milyen ügyin áll Márk!!! Látom szeret pancsizni. :D

Kisfruzsi!

Bogi is szokott repkedni.... :lol:

Mango!

Nem semmi a játszótéres sztori. Látom Csenge a játszótér réme... :lol: 8)

Én is szoktam nézni a szellemekkel suttogót.....
de honnan jött ez a téma.????

Bolygó!

Bogi még nem akar felülni....majd egyszer ő is...igaz, hogy a fejét emeli meg hátát is, meg amikor megfordul,
majdnem felül....hát majd rájön....most a hintát nagyon élvezi.... :lol:

Atizka!

Akkor majd utána járok a fülbevalós dolognak.
hú bocsi még valaki irt erre a kérdésemre neki is köszi. nem emlékszem.... :oops:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Babyteve..... :lol:

Hirtelen úgy olvastam, hogy 3-as ikreket hoznak és így 5 gyereked lesz egyszerre.... :lol:
Aztán még egyszer elolvastam és leesett, hogy 3 baba.... :oops:
biztosan menni fog... :D ha kettővel elbírsz, még egy....és csak 2 hónapos...
:lol:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Marcianya!

Merre jársz?
Ma még nem voltál erre..... :?:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Sziasztok!

Végre előkerültünk mi is!!! :oops:
Annak ellenére, hogy nem írtam, nagyjából figyelemmel kísértelek titeket, és gyönyörű babákat láttam mindenhol. És, hogy nőnek... pedig nem rég még olyan pindurkák voltak, most meg már azt leshetjük, hogy mikor másznak el mellőlünk... :roll:

Röviden rólunk: (gyorsan összefoglalom a dolgokat)
Még 2,5-3 hónaposan kórházban kötöttünk ki vesemedence-gyulladással. 11 napig bent voltunk, azóta minden hónapban járunk vesegondozásra, nehogy megint baj legyen. Hogy mitől volt nem tudni, de akkor nagy sláger volt ez a betegség a kicsiknél legalábbis Tatabányán.
Sátánkám még szopizik, bár egy-két bébidesszerttel már próbálkoztunk. Elértük azt, hogy kinyissa a száját, és kérje a gyümölcsöt.(Ha láttatok már zárt szájat, akkor ez még annál is jobban össze volt szorítva, nehogy beférjen a kanál... Persze ezen túl vagyunk :lol: )
Egy hét különbséggel kibújt már mindkét fogacska, amikkel már tisztességesen harap. 2-3 hétig nme sokat aludtunk, de hasonló tüneteink voltak, mint egyeseknek itt(bocsi, nevet nem tudok hirtelen mondani :oops: ) (Iszunk pár korty vizet-teát, cumi szájba, és alvás. ) De túl vagyunk rajta.
Mozgásban ott tartunk, hogy minden gond nélkül kúszik a rosszcsont. Már sokszor négykézláb van, és néha lábujjhegyre is áll, ahogy támasztja magát a kezecskéivel. Apa pocakjánál meg hasonfekvésből simán felnyomja magát, és fel is áll.
Néhány adat:
születéskor: 4270 gr, 56 cm
1. hónap 5270 gr, 59 cm
2. hónap 6850 gr, 62 cm
3. hónap 7500 gr, 66 cm
4. hónap 8000 gr, 67 cm
5. hónap 8200 gr, 69 cm
6. hónap kb.8900 gr, 72 cm Ezek csak az én méréseim. Majd jövő héten lesz 6 hós státusz.
Túlestünk az első hajvágáson, mert már mindenki kislánynak nézte az én édes kisfiamat. Így, most vagány! 8) Majd rakok fel képet!

Na, ez nem lett vmi rövid! Ha valamit kihagytam, akkor nyugodtan kérdezzetek! Megpróbálok kicsit aktívabb lenni....és válaszolni! :)

És minden hófordulósnak és félévesnek gratulálok én is!!!

Mariann
Kép

Kép
fmarian
 
 


FÉLÉVES BABÁINKAT BOLDOG FÉL ÉVES SZÜLINAPOT!!!!!!

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


FÉLÉVES BABÁINKNAK BOLDOG FÉL ÉVES SZÜLINAPOT!!!!

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Kép A nagy bealvás :lol: Kép Kép Én csak ittt ülök...:DKép Kép Kép Kép

Nem sikerült sorba feltölteni... de szerintem így is jó :)

Mariann
Kép

Kép
fmarian
 
 


Fmarian!

Milyen édes a kis Gyuszkó!
Mosolygós! És tényleg mekkora haja volt...
és az alvási póz...
Hol hintázik?
És gratulálok a kis fogacskákhoz! (nálunk is ez a helyzet éjjel sirdogálás, ivás, cumi és alvás...)
Amiket írtál. nagyon ügyi a kicsi fiad.
jól van már? sajnálom, hogy kórházban volt...

Péntek van....ennek köszönhető a pangás...
na mentem kávét főzni....

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


NAGYON BOLDOG FÉLSZÜLINAPOT!

FMARIANN, GYULÁNAK Kép

MEDINA, ATINAK
Kép

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


Sziasztok
végre nekem is jutott időm írogatni.
így most jó hosszú leszek, ezért elnézést! :oops:
És több részletben, mert bénázik a net..

A képek csudajók, még még még!!
:D :D :D :D

Féléves ’kiskamaszoknak’ és a hófordulósoknak is Boldog Boldogat!!!

Celesztina,
Mi felnőtt ortopédiára akartunk menni a talpunk miatt. Bogit nem vittem, csak gerinc-csipő-hasi uh-ra, kb 2 hósan, ott minden oké volt. Miért viszed Julcsit?
(hú, most, hogy kimondtam, annyira megtetszett ez a név –is. Nem gond, ha kistesónak lenyúlom az ötletet? :D )

Mary,
Sajnálom, ami a barátotokkal történt. Szegény kicsi gyerkők.. :cry:
Parapüré krumplival az én kedvencem is! Hogy csinálod? Édesíted valamivel? Én eddig nem próbáltam Boginál, mert az üvegesek mind cukrozottak én meg lusta voltam főzni... :oops:
Nővéred hogy van?? Hogy derült ki? Kitartást nektek, mielőbbi jobbulást neki!!!!

Atizka,
Köszi a talpbetét linkeket, megnézem!

Eveliza,
Én is hasonlóképpen ki vagyok akadva, hogy mindenhová heteket kell szervezni, hogy eljussak, és akkor is max 1 szabad napom van a héten. :evil: Viszont szívesen felügyelek Lizára, ha te dokihoz mennél!! Merre laktok? Mi MOM park környéke. Nem esünk útba? :D Aztán majd Te is pesztrálnád Bogit. Én mindig itthon vagyok, hiszen tudod, anyusors… :D

Kisfruzsi,
„a kis drágánk piros szemekkel szipogva nézet rám...olyan szemrehányó volt a tekintete” :D ez nagyon édes volt..annyira így van nálunk is… De örülök, hogy sikerült megcsinálni a „műtétet”!! És a monokli mitől lett?? Összeverekedett a dokival?? :shock:
Hajrá 2010, a kis „tolófájásokkal érkezőnek”!! :lol: (azért én legközelebb kihagynám azt a részt… :lol: )
Szellemekkel suttogót én is nézem! :D
És Bogi is sikít egy ideje, néha a hiszti előszele, de néha pusztán vidámságból. Komolyan gyakran fáj a fülem, olyan erősen megnyomja! Füldugesz rulez.. :?
Vendég
 


Marcianya,
Ne is mondd, én is sorra fedezem fel az anyósomra utaló „jeleket” Bogin... :shock: Majd meglássuk, mi sül ki belőle. Éntőlem csak az orrát kapta. :lol: :?
Hát ez a „gyerekszáj” nagyon tetszett!!! :lol: :lol:

Nálunk is üres a kiskönyv. Pedig egyszer már kérdőre vontam a dokinénit, de akkor is elírta véletlen... Mindegy, mérni én is tudom itthon..
Védőnő pedig nem jár hozzánk Bogi 4 hetes kora óta. :D

Kata,
Add át őszinte gratulációmat a nagyidnak!! :D Már ismeri régebb óta a szerencsés vőlegényt, vagy ez egy hirtelen szerelem? Remélem, jól kijönnek majd! Az ilyen hírektől olyan jó kedve lesz az embernek. :lol: (én amúgy rettegek az öregségtől.. :oops: )

Virág,
Én is odarakom Bogit magam mellé, ha mosogatok, főzök, teregetek, stb. (babakocsiban felültetve), és annyira jól elvan ilyenkor. Bekapcsolom a rádiót és táncolunk.. :D
Feltétlen ragaszkodsz ahhoz a kórházhoz, ahol szültél, vagy inkább máshol megpróbálnád a sima szülést?
A bibid érzed még? Tegnap találkoztam 3 kismamával, beszélgettünk és kiderült, hogy mindegyik „császárnő volt” és még mindegyiküknek fáj a sebe néha. Normális ez 5-6 hónap után? (Mondjuk én is érzem a gátmetszés helyét.)

Lekri,
Gratula a forduláshoz!! :D
Milyen szavakat mond Levi? :D
Vendég
 


Meztelenkedés: én is hagyom pucéran, hogy szellőzzön az „altájék” szinte minden nap, jó sokat. Nekem irtó rossz érzés volt, mikor szülés után azokat a giga betéteket kellett hordani, hiába zuhanyoztam napi 3x, sokszor viszketett. Már elnézést. Szegény kölköt úgy sajnáltam ebben a melegben ilyen nejlonbugyiban..

Alvás: Bogi most alszik kb 11 óta. F9kor ébredt, aztán kaja, játék és mikor hisztizni kezdett letettem aludni. Egy nyikk nélkül csönd lett. :shock: :D Ilyen már többször volt, de mindig elfelejtem, hogy úgy látszik igényli a délelőtti alvást. Bezzeg du nem alszik csak, ha séta vagy torna után kifárad.

Bolygó,
Raksz fel képet Bogidról?
Nálunk is olyan f-v hang féle megy most gyakorlásképp, és ennek az az eredménye, hogy ha evés közben is gyakorolni támad kedve, akkor mindent szétköpköd.. :roll:

Mango,
Ez a szellemvilágos-szellemlátós dolog szerintem is ijesztő.. Én ezt nem hallottam még, kicsit aggasztó, ha így van de nyilván kizárni nem tudom.. Miket hallottatok még?
Nekem is a horror volt a kedvenc műfajom régebben. Még terhesen néztem a kaptár 4-et, de annyira féltem, hogy az ijedtség árthat a babónak, hogy gyakorlatilag csukott szemmel néztem végig. Mikor jött a tam-tam ijesztgetős zene, bár elfordultam… Hát így meg mi értelme? :lol: Azóta csak ritkán nézek ilyesmit, mert érzem, hogy rosszat tesz a hangulatomnak, stb.. mert ha egyedül vagyok otthon, akkor rettegek.. :oops:

Emi, Nóna
Köszi a tejpép infot. A Hipp-et próbáltam, az még a Milupánál is drágább volt, és nem is HA. (És nem is jött be neki…de asszem ez az állaga miatt, szóval némi szünet után próbálom újra.)

Babyteve,
Megy a drukk, ott van még a harmadik tökmag? :lol:

Na most eldugulok. :lol:
Esetleg még képecskékkel jönnék, ha nem vágtok orrba érte.. :oops:
Vendég
 


Bori!

Paradicsompüré krumplival....
üvegest kap Bogi.
Kisfruzsi már csinált sk-t...


Én Bogim is alszik...már fél 11 óta....
Nővérem elvileg jön holnap anyámékhoz (szomszédban laknak) úgyhogy majd megmondom hogy van.
Már rég nem beszéltünk...sajnos nem vagyunk jóban egy "kedves" ismerősömnek köszönhetően....hosszú lenne elmesélnem....

Képek jöhetnek...!!! :lol:

Jaj nem is írtam....

Bogi tegnap ezt ismételgette apa ujjának rágása közben....
DA-DA-DA-DA-DA......DE-DE-DE-DE-DE.....
Itt voltak szombaton meg vasárnap a barátnőmék (10 hós a fia) és szerintem tőle hallotta....ő mondta egyfolytában....
Jó mi????

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Bori!

Van egy sikítozós videóm...vagyis kettő...
az egyik hisztibe fulladt....
szerintem a te Bogid is így csinálja....
Egyszerűen nem tudom feltölteni őket...
amiket tegnap feltöltöttem fél napot szórakoztam velük...

Na hol vannak már azok a képek???

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Volt egy kis őrület Mirának köszönhetően, de most már rendeződött a helyzet :lol:
(Tök jó 3 babóval....megyek etetni ismét... :lol: )
Majd mesélek...5 körül jönnek Szonjáért.

Köszi a drukkokat!

Kép
babyteve2
 
 


Végre sikerült....

Bogi sikítozik...pelenkázás előtt mindig bedobja...bizti szereti a tiszta pelust... :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=lbrrQfTSwqw

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Babyteve!

Kitartás... :lol:
Mit csinált Mira?
Én is megyek etetni...

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a fél éves köszöntést!

Vagyok, csak olvasóban! Majd igyekszek visszaolvasni és reagálni. Nagyon szép és ügyes babók vannak. Ati még csak kúszik. De nem baj! Majd elindul egyszer, addig legalább nyugtom van. :)

Megyek, mert jön apa haza! Hétvégén biztos nem jövök! Most lesz az 1 éves házassági évfordulónk! :)

Edina


Kép
medina83
 
 


Medina!


Gratulálok a házassági évfordulóhoz!

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Te Mary! Ez nem is sikítozás! Szerintem inkább énekel :lol: , gurgulázásokkal tarkírva.
Holnap megyünk Kisbérre. Szoktatok délután sétálni? Esetleg egy kis séta közben összefuthatnánk. Bár írtad, hogy holnap nővéredék is jönnek, és én sem tudom, mikor indulunk haza, csak gondoltam, ha már ott leszünk, jó lenne egy villámtali veletek. (Ha még olvasod egyáltalán holnapig...)

Babyteve, először nekem sem volt egyértelmű, hogy akkor most ki vár 3-as ikreket, párszor elolvastam, hogy akkor most mi is a szitu valójában :oops:

Medina, boldog évfordulót, érezzétek jól magatokat.

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Mary, köszi a dicséreteket!
A picurka anyósék felé félúton egy kis játszón hintázik. Hely híján itthon esély sincs arra, hogy bárhová fel vagy lerakjunk neki egy hintát. De imádja! Ezért, ha jó idő van már kint is vagyunk...
Amúgy rendben van, ha eltekintünk attól, hogy jobban oda kell figyelni. Sajnos akinél egyszer előjön a vesemedence-gyulladás az később is hajlamos rá. A poén, hogy általában lányoknál gyakori. Mikor bekerültünk a kórházba (elsőként) utánunk hoztak egy 16 éves nagylányt, másfél éves kisfiút, másfél éves kislányt és egy akkor 5 hetes picurkát aki szintén fiú volt!Tehát valahol valamit nagyon elszámoltak... :roll:

A sikítozás nálunk is előjött újra. Volt egy időszak, hogy minden nap azt hallgattuk, és már azon gondolkoztunk, "beolajozzuk" hogy ne nyekeregjen annyira! :lol: :lol: :lol:

Képzeljétek most anyóséktól jöttünk mert ő nem tud eljönni... Tegnap műtötték a lábát! :twisted: Na a lényeg, hogy Gyuszikám már mászott lent a földön... Igaz csak egy fél méter, de haladt előre... És már néha olyan ügyesen teszi a kezét előrébb... Ha nem figyelek, tényleg eltűnik majd pillanatok alatt!!!

Kiskönyvben nekünk sincs sokminden. Nálunk is csak a súlyát mérik. A hossz miatt nem is szólok. Úgyis mérem itthon, mert kell a babanaplójába...

Medina, Boldog házassági évfordulót!
(Nekünk okt. 20-án volt)

Mariann
Kép

Kép
fmarian
 
 


Mary, Bogi tényleg énekel!!! Néha nálunk is van hasonló előadás... :D

Mariann
Kép

Kép
fmarian
 
 


Sziasztok!

Féléveseknek hófordulósoknak boldogságosságot! Azoknak is akikről múlt héten lemaradtam!

Medina!

Boldog évfordulót nektek is!

Mary!

Zétinek 2x is le kellett játszanom az éneklő/sikítozó Bogis videót :lol: Annyira tetszett neki, hogy mikor vége lett elkezdte újra követelni :P Légyszi máskor hosszabat csinálj :wink: !


Mariann!

Nagyon édes a kis Gyuszkó! És az a séró :shock: Eddig nem is láttam olyan fiúcskát, akinek hosszabb/több haja van mint Zézének...de csak eddig :wink:

Borsika!

Az avatarodban levő képen nekem nagyon hasonlítasz Brad Pittnére :roll: :D bocsi, ha ezzel megsértettelek, de ahányszor ránézek mindig így látom...

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Atizka!

Szerencséd....pont otthon leszünk és igen volna kedvem egy sétához....
mikor? hánykor?
Hú most majd meglátod milyen kövér vagyok....b :lol: És Bogi milyen hisztis... :lol:
most is hisztizik...

Énekel???
Biztosan az anyjától tanulta.... :lol:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Atizka!

Jöhettek hozzánk, aztán megyünk sétálni, hm?
Mit szólsz? Kicsit barátkozhatnak a csemetéink.... :lol:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Mary, közben írtam pü-t!

KépKép
KépKép
atizka
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?