Új privát üzeneted érkezett!

Májusig dolgoztam januártól. Vagy május végéig. Akkor? Asszem nincs meg a 180. Akkor nem lehet?

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Mocorgás

Első babánál a 20. hét körül érződik először. Második babánál az ember előbb észreveszi, mert már tudja mire kell figyelnie.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Pumukli

Most látom csak a hozzászólásodat! Látom írtál nekem külön. Annyira pörög a fórum, hogy nem vettem észre. Értem, tehát nekem is lehet. :)
Akkor intézkedem is minél előbb.
Ez jó hír. Akkor május végéig jobban állok majd anyagilag. :)

Olvasok tovább.

KépKép

KépKép
anika78
 
 

 
 

Nicole
a tgyásodat vedd alapul, a táppénz kb annyi. Igy el tudod dönteni, hogy megéri-e.

Nekem nem lesz Tgyás, mert szülést megelőző két éven belül nem volt meg a 180 napom. 2007-ben csak 3 hónapot dolgoztam.
Akinek úgy jön ki, hogy van , vagy pl visszament dolgozni a 2 gyerek között, annak jár a tgyás.
pumuklii
 
 


Még valami, most hivott a barátnőm, hogy volt szemésznél és császározni kell majd. És nem a dioptriától függ, hanem vmilyen szemfenékvizsgálattól...
pumuklii
 
 


pumukli, kapsz TGYÁS-t Te is.

"A jogosultsághoz szükséges előzetes 180 napi biztosítási időbe be kell számítani a biztosítás megszűnését követő táppénz, baleseti táppénz, terhességi-gyermekágyi segély, gyermekgondozási díj folyósításának idejét is"
Vendég
 


Bema!

Nálunk Samunál Apa csak később érezte jóval a mocorgást. Inkább a rúgásokat érezte. Mondjuk, volt néme anyai szövet ( :) ), ami elválasztotta a fiúkat egymástól, de az sokszor előfordult, hogy láttuk a hasamban a mozgást, odatette a kezét, és abbamaradt. Szégyellős a volt a huncut. :)
Vendég
 


Panndi, igazad van, beleszámít a 180 napban. De az összege miatt szinte ugyanazt kapnám , mintha gyed-et kapnék.
Ezen sokat agyaltam régen, tb tv-t, táppénzre vonatkozó szabályokat, és nem nagyon fogtam fel. EZért megkérdeztem a bérszámfejtőnket, csak már nincs meg a levele sajna....
Legjobb lesz, ha Ancsikat megkérdezzük.
pumuklii
 
 


Ancsa, írtam privit.
pumuklii
 
 


sziasztok

Annyira jó, hogy már mások is érzik, nem vagyok első fecske :)

Mónika örülök, hogy kezded feldolgozni mindenre azt mondják, hogy túl kell lépni rajta, és csak előre nézni és minden jobb lesz:)

Nem hiszem el, megint meg kell bűvölnöm a képeket :(

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Huuuu,egész nap mamámnál voltam....gyorsan visszaolvastam.Reagálni most nem fogok tudni mindenre...

Amúgy én is annyira figyelem a babát.Ha fekszem a kezemet a hasamra teszem és próbálom megkeresni merre lehet...bizti hülyeség,de va h érzek vmi kis bugyborékolást.intha a gyomromban kavarogna vmi,csak éppen kicsit lejjebb...na persze lehet h ez még nem a baba.... :wink:

annus11
 
 


Most akkor a táppénzt már értem, de a következő GYÁS-t nem! :-) Pumukli, Panndi, befolyásolja a következő GYÁS összegét, ha elmegyünk táppénzre vagy nem? Attól nem csökkenthet a GYÁS összege, ha táppénzre megyünk, ugye?

Én nem sajnálom a munkáltatt, nálunk 2003 óta nem volt fizu emelés, plusz elvették a bónuszok nagy részét, úgyhogy ennyi talán belefér....

Én az elsőnél 18 hetesen éreztem a magzatmozgást, mert nagyon vékony volt a hasfalam, most zsírosabb vagyok, de ezt hamarabb érezzük, úgyhogy egy 16. hétben reménykedem! :-) De JÓ nektek!!

Anita, nagyon édes a pocakod!!!! és igenis szép vagy! Teszek majd fel én is, amint látszik, de most még inkább csak a hízást látom, ez a 3 kiló mind hasra jött fel.
Vendég
 


Szerintem beleszámít az időbe, de összegbe nem. Nem veszik az egyik ellátás alapjába bele egy másik ellátást...
pumuklii
 
 


Szia Pumuklii!

Válaszoltam! 8)

KépKép
ancsika80
 
 


Köszi Ancsa!
Bekopizom ide is, mert volt több Tgyás-os kérdés.

"Ha 2009.05., akkor a 2008. évi jövedelem lesz az alapja.
Esetedben nincs 180 naptári napi jövedelem 2008. évben, ezért nem lehet a táppénz számítás szerint számolni a TGYÁS-t!
A TGYÁS, esetedben a min. bér 2X/30 (2009.évi), vagy ha a saját kereseted (szerződés szerinti) ennél kevesebb, akkor annak a 30-ad része lesz az alap! "

Panndi, így mégis jól gondoltam én ezt, nagyjából. Ezért nem választom újra a tgyást a gyed helyett.

Bocs az egész napi GYÁS/GYED okoskodásért, főleg az első babásoktól, akiknek teljesen egyértelmű a helyzetük. :-)
pumuklii
 
 


Nicole

Szuper a kép!! Nagyon édesek! :)

A táppénz egy pici százalékát nem a munkáltató fizeti?
Ha igen, akkor nincs is képem a bérszámfejtőnktől megkérdezni melyik jobb. Valakivel mégis ki kellene számolni, de asszem nekem nem kérdés a táppénz.

Sokat gondolkodom azon milyen lesz 2 pici gyerekkel. Nicole nektek aztán nem lesz semmi.

Évi
Gratulálok! 5. baba? Készíts vonalzókat!!!

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Helló, mindjárt megzavarodok, alig tudtam visszaolvasni! A Tgyás témába én nem folynék bele...
Nicole, nagyon édik az ikrek!
Hihetetlen, hogy van aki már érez valamit! A khm... Anyai szövet nálam is befigyel, de én ettől belül majd jól érezhetem, csak kívülről lesz nehezebb nem?
Móncsi, de jó, hogy jöttél, nheked van csak igazán lelkierőd és fantasztikus személyiséged, hogy így tudsz nekünk drukkolni!Nagyon nagy dolog! Hálás vagyok, hogyha csak picit is, de ismerhetlek!
Dóri, azok a témák én már nem is tudom hogy kerültek elő... Én nem is emlékszem rájuk. A vetélésről beszéltünk többször, akinek volt. De itt tudtommal császárt az ikres anyukákon kívül senki sem akar, és az abortuszon se gondolkodott senki...
Anita tök csinos vagy! És tök szép pocid van már! Nekem még mindig csak úszóguni-hegyek! :shock:
Puszi mindenkinek!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szofi

Sajnos nekem is úszógumi. :) De azért felül kezd látszódni, hogy nem a hájtól gömbölyödik.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Még azt nem írtam, hogy Anita, béküljetek ki gyorsan, és szerintem nagyon szép vagy. Sokan szeretnének én olyan ronda banyák lenni! :D

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Na most értelmetlen lett szóval:
Sokan szeretnének én szerintem olyan ronda banyák lenni!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Jó reggelt Kismamik!
Nagyon jó, hogy ennyire kitárgyaltátok a GYED, GYES,TGYÁS, táppénz témát, így legalább tudom, mit kell tenni majd a második babánál:)

Nikole, azért azt a plafonig csap a vér anyira nem vicces, kár, hogy mondta a doki... most parázhatok azon... egy kismamát szerintem nem kellene ilyennel rémísztgetni egy dokinak. Mindegy, reménykedem, hogy nem lesz császár, vagy ha igen, addigra arrébb vándorol.

Hú, lányok, akkor már tényleg érezhetjük a babákat... még a doki is megkérdezte!:) Annus, én is olyan bugyborékolás félét éreztem, mintha egy beszorult levegő odébb vándorolt volna a hasamban a bőr alatt nem sokkal...

Voltam védőnéninél, a vérnyomásom nagyon alacsony: 93/60, minimális fehérjétt nálam is kimutatott a tesztcsík a vizeletben, de be sem vezette a kiskönyvbe, annira kevés. Sokaknak van ennyi állítólag. Egyébként az elkülönítőben fogadott... na, akkor ez is vicces.. már nem parázom, mosolygok. Lehet, hogy 5 perccel azelőtt egy rubeolás gyerkőcöt vizsgáltak ott. Mindenesetre jól kezet mostam mikor hazaértem... A mérlege 2 kilóval többet mutatott, mint az enyém otthon. Mondta is, hogy mindneki mondja, hogy ez többet mutat. Akkor mi lenne, ha úgy írná be, hogy levonná azt a többletet? :)
Ő azt mondta, hogy lehet élőflórás joghurtot enni.

Anita, nagyon édi a pocid.... méghogy banya.... :)

Mozza, én is tapasztalom a férjemen a fészekrakó ösztönt. Örülök is neki, nagyobb biztonságban érzem magunkat.
vanni
 
 


pumukli, ancsika: okéoké, de a törvény mást ír :?
Vendég
 


Jó reggelt!

Köszönöm a pocak dícséreteket,meg persze azt is hogy nem vok banya.
Tegnap már nem tudtam jönni,mert a dokinál csúszás volt,meg rossmannoztam utána.Így sikerült apucival egyszerre hazaérnünk.Gyors lefürdött és elmentünk anyumék,meg végre megköszöntöttük a dédikét.
Férjemmel kibékültünk,amúgy kicsit én is túlreagáltam.De ezt a hormonoknak tudom be.
Pocaktesó nagyon jól van és gyönyörű.Rettenetesen mocorgott,alig tudta a nyakiredőt lemérni.De sikerült,1.8 mm. CRL 58mm
A doki nagyon kedves és jól átnézte a babát.Viszont azt nem mondta hogy a lepény holt tapad.
Mocorgást szerintem én is érzek,sokszor bugyborékol,meg olyan furi.De én Grétivel is már 16 hetesen éreztem.Gondolom azért,mert szinte csak bőr van rajtam.Meg mikor érzem,hogy ott a pici,akkor mozog a hasam ütemesen és érzik akkor is ha odatesszük a kezünket.A védőnő és anya szerint is a kis szívét érzem.
Majd hozok kképeket,csak még lekell varázsolnom anyuék a fényképezőről.
Szép napot!!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Pumukli!
Nekem bár első baba,de mégse olyan egyszerű a gyes/gyed stb kérdése,mivel én még nem dologztam....de már megoldottuk :wink:

Ma megyek kórházba,keresztanyámat műtötték tegnap,volt egy cisztája....na majd jövök!

annus11
 
 


Még valami aztán eldugulok.
Szóval tgyást fogok kapni szülés után, csak a max gyeddel lesz egyenlő.
Panndi, én is olvastam a tv-ben, amit te, de nekem meghaladta a képességeimet az egész értelmezése, meg kiragadtunk 1 mondatot, lehet a tv-ben van más, ami ide vonatkozik még. Ezért is kérdtem Ancsa segítségét, mert neki ez a szakmája :-)
pumuklii
 
 


Halihó, csak bekukk!
Minden OK. Ma megyek Szegedre, nem hiszem, hogy tudok jelentkezni vasárnapig... De még du. beugrok!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Csak a képeket tudtam gyorsan átpörgetni, de gyönyörű babáitok vannak! Olyan jó látni, hogy mindenki szépen gyarapodik! :lol:

Tegnap voltam a 12 hetes uh-n. Eléggé felizgattam magam, olyan fejetlennek éreztem a kórházban a dolgokat. De most már minden rendben, megnyugodtam és tudok örülni az eredményeimnek. Szóval: láttam a kicsi szívverését, de sajna nem hallottam, mert nem olyan a gépük. Úgy vártam már! :(
Eredmények:
CRL: 56mm
BDP: 20mm
AC: 58mm
Tarkóredő: 2mm

Van több adat is, de azokat nem tudom mit jelentenek, majd utána nézek!
Meglepi volt viszont, hogy egyből uh után kombinált teszt szűrésre küldtek. Fel sem tudtam készülni rá, máris megcsapoltak! De azért az tök jó, hogy ingyen megcsinálják minden kismaminak a 12. uh után közvetlenül.
Találtak viszont egy myomagöböt, amivel azt mondták nem kell foglalkoni, úgy hogy nem is nagyon teszem. Remélem minél előbb felszívódik, hogy ne foglalja a helyet a babám elől.

Egyelőre ennyi, mindenkinek szép napot! (most kinyomtatom gyorsan az előző oldalakat, hogy a vonaton végre be tudjam pótolni a hiányosságaimat!)

Kép
csadra
Piliscsév
 
 


Sziasztok,

Hu mióta nem voltam de olvasni olvastam persze csak erőm nem volt irni semmit...a képek nagyon szépek a babáknak pedig már annyira jó szép baba formájuk van!

Sajnálattal olvastam hogy elmentek a babók...ehez nem is sokat lehet szólni,,de bizzatok és nemsokára baba legyen a ti pocakotokban is újra.

Jó sok témát is kiveséztetek.

Én is voltam dokinál kedden, és minden ok láttam a kis izgő mozgó babót, a szivét ahogzan dobogott a kis kezeit meg lábait annyira jó érzés volt.Ja és már 36 mm! :D

Én sajna továbbra is roszul vagyok a lig birok két vukkozás közt valamit csinálni is a lakásban na meg Jázminnal is kimozdulni kihasználni ezeket az utolso őszi győnyőrú napokat!

Na most ennyi voltam Jázmin nem nagyon birja mikor gép előtt úlok! :D

Szép napot nektek!

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Helló!

Itt a terhesség elejefele még elő-elő fordul, hogy úgy érezzük, mintha éreznénk őket (én is így vagyok... :) ), de nem mindig ők azok. Kicsit naturalisztikus, de azért leírom (bár biztos sokan tudjátok): emésztésünk eléggé átrendeződik az első hónapokban, és fura dolgokat művel, ami NAGYON hasonló (és nagyon hasonló helyen történik) a babák általunk is érezhető első mozdulataihoz. De azért az idő előrehaladtával egyre biztosabban tudjuk majd, hogy ők azok! :)

Szofi! Azt szokták mondani, hogy a kerekded anyukák később érzik a babájukat, de ez nálam nem így volt. Már nagyon hamar éreztem (vagy véltem, hogy érzem) Samut. Úgyhogy sztem csak a külvilág érzékeli nehezebben, hogy mi zajlik bennünk... :)

Ancsa! Mi a szakmád? Nekem is jól jönne némi szaktanács, a GYED vs. táppénz ügyben (hirtelen kicsit ijesztően sok dolog történt, amik nagyon sokba kerülnek, hát nem mindegy, mennyi pénzt kapok szülésig...) ha tényleg tudsz segíteni, személyreszólóan. :) Köszönöm előre is.

Mindenkinek szép hétvégét!
Vendég
 


Sziasztok!!!
Rengeteg a dolgom,csak dobok egy képet a Kistesónkról!!!

Puszi Kép

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Sziasztok!

Visszaolvastam pár oldalt, azokra reagálnék:

Mozza
Az orvosom szólt éppen tegnap, hogy az AFP-s vérvételre ne készüljek a cukros oldattal, mert már később a 26. heti vérvétel során fogják a terheléses vércukorvizsgálatot megcsinálni. Eddig én is úgy tudtam, hogy az AFP-re vinnem kell az oldatot, pedig ezek szerint máshol ez nem így van. Lehet, hogy ahova te jársz, ott a 16. hétben csinálják ezt a vizsgálatot?

Annus
Nevettem mikor írtad több oldallal korábban, hogy: Kinek van szinte egy idős terhes ismerőse, rokona? Hát nekem! :-) Sógornőm 1,5 hónappal előbb fog szülni, az unokatestvérem pedig 1 hónappal később mint én. És még össze sem beszéltünk! :lol:

Szofi!
Bár már többen megnyugtattak, csak szólok, hogy az én babómnak is 2mm lett a tarkóredő mérete. De nem izgulok, te se tedd, mert ez teljesen normális! :)

Évi!
Eddig te voltál velem kb. egykorú kismama, látom megváltozott a helyzet, egy kicsit előrébb haladtál! :) Gratula a kisfiúhoz!

Dóri!
Jó hogy csatlakoztál hozzánk! Isten hozott! Ja és gratula jól megy a fórumos "próbálkozásod"! :lol:

Szép hétvégét mindenkinek! Én meg olvasok tovább...

Kép
csadra
Piliscsév
 
 


Anita, egyre szebb képeket küldesz nekünk... Annnnnnnnyira irigyellek!!!! :oops: :lol: :lol:

Heni

Kép
szheni
 
 


Na helló, lányok!

Még gyorsan egy puszidobásra benézek, mielőtt indulunk. Alig várom, hogy holnap az osztálytalálkozón közölhessem a nagy hírt!!!! :D :D :D
Anita nagyon édes kis UFO-d van! Ezt nem sértésnek, hanem csupa szeretetből írtam! Az enyém is olyan! Nagyon cuki!
Csadra, úgy örülök, h még valaki 2 mm-es tarkóredős.
Ági jó sokáig nem voltál, már hiányoztál! sajnálom a Vukokat...
Dóri, én is szoktam naturális dolgokat érezni! De az turira nem a gyerek, hanem a danone Activia feldolgozó üzem :)))

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Hali, küldök magamról egy képet, hogy jobban el tudjatok képzelni... :P Kép Íme én Dániában tavaly

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Hát ez nem valami jó lett! :(
Talán ez jobb lesz. A baloldali a tesóm, a jobboldali meg én... :? Kép Buli

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szofi, nagyon helyes vagy és a közös képen is szépek vagytok! Jó, hogy tettél fel képet! Jó bulizást Szegeden!


Csadra, nekem most nincs velem egyidős terhes ismerősöm, de Gyöngyvirágnál a legjobb barátnőmmel 3 nap különbséggel szültünk, még egy éjszakára közös szobában is voltunk! :-) (Köszönet ezért Kecskeméti Vera szülésznőnek).

Ma mi is elmegyünk, anyóslátogatás lesz már megint...., vasárnap este jövünk haza, remélem kibírom valahogy, nem könnyű eset, de bízom benne, hogy most már karácsonyig nem megyünk.

Kellemes hétvégét mindenkinek!
Vendég
 


EZ jó, Böbi.
Én is így gondoltam, most 7végén voltunk, és már csak karácsonykor megyünk, még nem tudják. Gondoltuk egyszer ők is feljöhetnek Pestre, és majd itt programozunk.
Nekünk csak az a bajunk, hogy nem szeretünk Majával egy szobában aludni, mert ilyenkor nem alszik senki. És teljesen ellfáradva jövünk haza.
pumuklii
 
 


Sziasztok lányok! :lol:

TB-s vagyok, és szívesen segítek bárkinek, csak küldjetek privit, mert azt mindíg megnézem! 8)
Egyébként nálam mindig kéznél van az egészségbiztosítási törvény, csak azért nem a szöveget írom, mert az elég száraz, és nem is mindig közérthető. :roll:
Igyekszem segíteni! :)
A bérszámfejtőnek ill. a TB-nek a munkahelyeken kötelessége kiszámolni, hogy mivel jár jobban az ember. A tp-nek az 1/3-ad részét a munkáltató fizeti, de a TGYÁS-t már teljes egészében a OEP! :wink:

Na ennyit a melóról, most én jövök: :D
Azt hittem már nem jön VUK, de reggelente újra bejelentkezik! Legyen már végre vége! Ráadásul elkaptam valami torokgyulladást is, és a dokim felírt egy antibiotikumot, amit nem nagyon akarok bevenni, ezért a gyógyszertárban vettem Tantum verdét, valaki ismeri? Használ? :?:

Hú, mennyit írtam! :lol:

KépKép
ancsika80
 
 


Soha nem tudjuk mit hoz a holnap,
úgy kell élni hogy soha ne bánd a múltat.
S ne bántsd azt ki neked irányt mutat,
Fogadd meg tanácsát s kövesd, kutasd.
Hidd el nem akar ő neked rosszat,
Mint egy angyal őrzi az álmodat,
Ha eltévedtél, és erősen akarod,
A helyes irányt tőle megkaphatod.
Átvezet majd életed rossz napjain,
Bíztat majd, hogy ezután jó következik.
Hisz minden reggel felkel a nap,
S minden nappal új esélyt kapsz.
Új esélyt kapsz, hogy boldog lehess,
Új esélyt hogy a múltat eltemesd!

Kellemes hétvégét és vigyi Magatokra...puszi:Moncsi
mónika36
 
 


Sziasztok!!
Szofi nagyon helyes vagy.
Nem tom lányok,hogy még jobban "ismerjük" egymást,nincs kedvetek iwiw-en ismerősnek jelölni??De csak akkor ha nektek nem gond.
Moncsi,könnyeket csaltál a szemembe!!!!
Szép hétvégét mindenkinek.Én még holnap leszek,de úgy néz ki,apa szabad vasárnap és megyünk vásárolni!!!

Puszi

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Hoztam egy pocakfotót, ez mai :) Kép
Vendég
 


Helló, Csajok!

Szépek vagytok! :)

Móni! Kívánom, hogy így legyen... :)

Ancsa! Kitartás, nem tart örökké! Egyszer csak vége lesz... :) Öhm... Köszönöm a lehetáséget, akkor majd megpróbálok egy értelmes privit írni. Hátha kiderül vmi. Tudom, hogy a bérszámfejtőnek tudnia kell, s ki is kell számolnia, csak a suliban még nem tudják, és nem akarom, ha lehet, őket megkerülve a bérszámfejtőhöz fordulni, viszont azért jó lenne tájékozódni. Szóval akkor írok. Csak előások vmi dokumentumokat... Nem oly egyszerű... :)

No, jó éjt mindenkinek! :)
Vendég
 


Sziasztok!

Szofi, Örülök, hogy láthatlak! :) Nagyon helyes vagy, és éppen olyan kedvesnek látszol, mintahogy megismertelek! :) Szép hétvégét! :)

Moncsi, ez a vers nagyon szép, köszi! :)

Anika, köszönöm! :) Azért nem tettem fel vonalzót, mert a két nagyobb már régen nem baba :wink: , három vonalzó pedig nem fért el! :o Viszont majd keresek mind a 4-ről fotót, és örömmel bemutatom nektek őket. :)

Panndi, azért a sok rosszullét ellenére is domborodik az a pocak! :) Gratula!

Ne haragudjatok, hogy csak ennyit tudtam, de még alig látok, olyan álmos vagyok, párom elviszi a modemet, ezért gyorsan beköszöntem!
Mindenkinek szép szombatot, jó egészséget!

Puszi: Évi

Kép
Kép
evemama
 
 


Szofi, szuper a kép! Sugárzó kismami vagy! :)

Panndi, dudorodik már az a pocak.... :)

Anita, én bejelöllek szivesen az iwiw-en, írd meg priviben hogy talállak meg!

Ancsika, ktartás vukhoz! Csak elmegy hamarosan! A tantum verdét nekem is ajánlotték, mikor nem akartam rendes gyógyszert bevenni... és a sósvíz is jó, öblögess vele, az megöli a bacikat...

Farkas, kitartás az anyóslátogatáshoz! Nekem sajnos nincs is igazán lehetőségem megismerni az anyósom, mert Németországban él, és csak egy évben 2-3 szor látjuk egy vacsira, ha eljön Magyarországra... sokan azt mondják örüljek, amíg messze van, hát, én azért igényt taranék rá mint nagymama.... :) Ő egyébként még nem tudja, hogy jön a baba...

Kutyafüléről nem tudtok valamit?
vanni
 
 


Jó reggelt!!

Panndi,Te is nagyon csini kismama vagy!!!!!
Ancsika a tantum verdét én sem ismerem.Én kb.2 hete mikor beteg voltam,sinupret cseppet ittam.Van drazséba is és nagyon jó.Lehet kismamáknak is.Engem az hozott helyre.
Évi,várjuk a képeket a gyerekekről!!!!
Vanni,a bejelölést azért gondoltam,mivel itt már nagyon sok mindent tudunk egymásról,meg elég sok időt töltünk "együtt".De ezzel nem akarok senkit megsérteni,aki nem adja ki a személyes adatait.Remélem nem néztek bolondnak!?Csak így könnyebb képeket is nézni.
na mindegy.
Úgy néz ki,holnap csak eljutunk vásárolni végre.Már alig várom.Ma délután menni kéne a keresztapum köszönteni,de nagyon lusta vok.Majd látom.

Szép napot!!!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Vanni,küldtem privit!!!
Puszi

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Dóri!
Gyönyörű a kisfiad!!!!Te pedig nagyon csini vagy!! :)
Látom,könnyen megtaláltál! :D Köszi

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Sziasztok!

Mi még mindig Szolnokon.Pihizünk,bár én tegnap is sokat mászkáltam....
Nekem estére kezd el fájni a poci és akkor jön a hányinger is! :roll: Pont tegnap poénkodtam h addig mondogatom h lassan el kéne múlni a hányingernek,hogy azon kapom magamat h már a 40.hétben járok és még mindig van hányinger :lol: :lol:

Képek szupik!Én is megpróbálok pocakfotót csiálni,ha másképp nem megy akkor a tükör elött :wink:

Iwiwen nyugodtan bejelölhettek,Borsiné Fancsali Annát keressétek :lol: Csak akinél nem egyértelmű,küldjön privit h kicsoda :oops:

Na pihenek tovább!Ha már egyszer hétvége van :lol:

annus11
 
 


Kép Kép


nem valami profi :), de már régóta ígértem, a pöttyök a tükör miatt vannak

mai képek

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Nagyon csini kismami pocakfotók jönnek sorba :lol: :lol:
Én még nem merek feltenni, mert bár nődögél a pocim én úgy látom még inkább csak a husi látszik :oops: Az meg nem olyan szép :oops:
Viszont iwiwen engem is bejelölhettek ha van kedvetek, Bencze-Maul Viktória a becsületes nevem.

Kép
bema
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: