Új privát üzeneted érkezett!

Hajni :)
:D nagyon örülök nektek :) Már nem mertem kérdezni mi van.

Kata :)
Mikor jöttök Pestre szemüveg ügyben? Arra gondoltam, ogy összeránthatnánk egy talit az Ikeába, ha amúgy is mennétek oda.

Pompi :)
Az én fiamnak a kék-szürke-zöld tetszett, de barna-bézs nem is volt abban a decthlonban, ahol mi voltunk.

Petyaanya :)
Nagyon aranyos a kicsi lány :)

Jesszus, most látom, hogy már 3/4 6, az én fiiam meg még durmol. Mikor fog így este aludni :shock: Megyek felkeltem.

wish
 
 


Hajni,
Hipp hipp hurrá! De jóóóóóóó!!!! Csendes gratula!

Én is rágerjedtem a fűzögetésre, én ezt néztem ki:
gyümölcös

Kép
bandika
 
 


Hajni!
Nagyon örülök neked. :) :) Tovább mennek a drukkok!

Bandika!
pont most vettem a gyerekeknek ilyet.:)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 

 
 

Zsebi,
:lol: Hol vetted? Holnap megyünk Pestre, de a józsef krt. nem igazán esik útba.

Kép
bandika
 
 


Csajok! Ha vki tud aranyér-ügyben jó tanácsot adni, nagyon várnám, akár priviben is!

Kép
Kép
emma1976
 
 


Bandika!
Igazából én rendeltem a Fakopáncstól de ilyen ált mindig van a guliverben is meg a Régió játéknagykerben is. Hátha valamelyik jobban útba esik.

Emma!
A férjem a gyógyszertárban szokott kenőcsöt venni rá neki be szokott jönni mikor érzi hogy baj van kenegeti pár napig.

Katyerinával mi lehet nagyon eltűnt mostanában.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Köszi csajok! :D A mai csík is nehezen akart előjönni, de ez már rendes csík! :lol: Ma ET+9!
20140901102739
 
 


Hajni! Még pár nap és Rendes Csík hamarabb előjön, mint a Kontroll. :lol: Gratula a lassú, de Rendes Csíkhoz is!

dkata
 
 


Wish! Jó ötlet, szólok, ha tudok már valamit, mikor megyünk.

dkata
 
 


Hajni

szívből gratulálok, nagyon örülök nektek :D
meg is lepődtem, ahogy olvastam, hogy már letelt volna a 2 hét, de aztán látom, hogy ET+8 napon már teszteltél.
Lehet, hogy azért látszik már ilyen hamar, mert többen vannak :D :D :D :D :D
Én amúgy biztos voltam benne, hogy sikerülni fog, mert már nem voltál olyan görcsös, mint amikor még egyáltalán nem volt gyereked.

Kép
zsuzsi73
 
 


Hajni!
Nagyon örülök!!! :lol: :lol: :lol:

Emma! Nekem volt vele problémám szülés után, de magától megoldódott. Barátnőmnek viszont volt egy kisebb ambuláns műtétje, de privát nagyon profin fájdalommentesen megoldották.

Dani tegnap először felállt magától!!! :lol: Az etetőszékben. :shock: Eddig nem volt soha becsatolva, most már be van. :D

Holnap és jövő héten megyek nyelvvizsgázni, szorítsatok! Nem tartok tőle különösebben (kopp,kopp) csak egyszerűen időm és kedvem nincs tanulni. :oops:

Kép
jud71
 
 


Hajni!
:):) Nekem is az jutott eszembe nem egyedül van a babóka. :)

Jud!
Drukkolok a nyelvvizsgához és maximálisan megértem hogy se kedv. se időd nincs a tanulásra. Kisfiad nagyon ügyes.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok

Hajni
Nagy nagy gratula Nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Emma
Mastu kenőcs - nálunk apjuknak ez jött be, elég hamar rendbehozta.

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Csajok, bocs, de ezt be kell ide tennem:

"Vicces!! Avagy komoly???? AZAZ Vecics! Agavy kmoloy!

A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnuamálny áitllsáa sznreit a szvkaaon bleül nincs jlneestőgée annak, mkénit rdeeőzndenk el a btűek: eyegüdl az a fntoos, hgoy az eslő és az uolstó betű a hlyéen lygeen; ha a tböbrie a lgnoeyabb özeássivszsg a jleezmlő, a sövzeg aokkr is tleejs mrtébéekn ovasalthó mraad. A jnleeésg mgáayzrataa az, hgoy az erbemi agy nem eyedgi btűeket, hneam tleejs sazakvat ovals.
Íme a bzoinytéik!

És mnyeyrie iagz"

:lol: :lol: :lol: Hogy mikkel tudnak foglalkozni emberek! Pl. én is, tanulás helyett. Jud, együttérzek, én hétfőn nyomulok a vizsgámra. Daninak gratulálok a felálláshoz! :lol:

dkata
 
 


Hajni
Gratulálok! :D

Wish
Elfelejtettem írni, Balázsnak milyen jól áll a fülbevaló. :lol:

Kata
Kicsit későn reagálok: a konyhában sarokpad van, Eszter kap egy vastagabb párnát a popója alá, és azon ül. Így kényelmesen eléri az asztalt.

Én is ilyen fűzögetőst rendeltem, plusz van egy aranyos kis pörgettyű (Jancsi bohócos). A gyerekek nagyon szeretik. Meg egy katicás kasztanyettát. Hadd szóljon! :lol:

Kép
petyaanya
 
 


Sziasztok!

Hajni drága!
GRATULÁLOK!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kata,Jud,
szorítok a vizsgákhoz!

GYerekek gyönyörűek!

Ma reggel jöttem haza a kórházból,túlvagyok a műtéten!Egyáltalán nem viselt meg-a császár után bármit túlélek-,de 3 napig nem láttam a fiúkat,és ebbe majd bele őrűltem!

Andi
Kép
aanda
 
 


aanda,
nem csodálom a beleőrülést, viszont nagyon stramm vagy! Gratulálok, h túl vagy rajta!

hajni,
neked is szívből gratulálok, várjuk a további napi teszteket (vajon honnan van neked annyi "maradék" teszted? :shock: :roll: ) és drukkolunk! (milyen tesót szeretnél Olivérnek? fiút vagy kislányt?)

jud,
gratula a fiadnak. Nemsokára eljön az a pillanat is, ne aggódj, h leszíjazva nyomja ki magát! :wink: :lol: Drukkolok a nyelvvizsgádnak! Angol?

kata,
te sem vagy őrült... 8) (hogy emberek mivel foglalkoznak... teccszettt ez a duma) :lol: De egyébként télleg...! Ma láttam a BK-t, Gézánk pl. egész napját azzal töltötte, hogy hú, mit titkol az XY. Jobb dóga sincs. Ez kész! Jó-jó, ez csak egy film, de azé' jó idegesítő volt!

Na puszi: Pompi
(köv. életemben pimpomglányként regisztrálok, jó?)
/hogy emberek mivel foglalkoznak alvás helyett!/ :shock: 8)

KépKép
pompomlány
 
 


Pompi,
erre a BK-ra muszáj reagálnom. Sztem gyakszilag nézhetetlen lett, annyira irreális az egész cselekményfolyam, a Miklós gaztettei, meg a Klaudia behülyülése. Most baromira lebuktam, de pl. tegnap, tegnapelőtt, már egyszerűen nem volt ingerenciám nézni, pedig este csak butulni szeretek már, mikor letettem a gyerekeket.
Na de majd a Szombat esti láz kárpótol mindenért!

Andi!
Örülök, hogy minden rendben ment!

Hajni!
Ügyes voltál, szorítok, hogy minden rendben legyen!

KépKép
lili73
 
 


Mi az a BK? :shock:Ja, rájöttem, a barátok közt... Oszt erre úgy nem jöttem rá, hogy én is néztem! :shock: :shock: :twisted: :roll:

Andi! Akkor minden rendben? Sajnálom a fiúk nélkül levést, biztos nagyon rossz volt. De nekik is az a jó, ha anyával minden oké! És hát ha generáloztatni kell, akkor generáloztatunk, ugye... :lol: :lol: :lol:

dkata
 
 


Lili!
Este már én is csak butulni szeretek :) csak az a gáz napközben meg nincs időm okosodni így csak leépülök :( :oops:

Andi!
De örülök hogy írtál és minden oké veled. És a fiúk kivel voltak ők hogy viselték anya nélkül?

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi,
ezzel sajna én sem vagyok másképp! Bár már azon kapom magam, hogy tévé helyett kinyitok egy könyvet, kezd hiányozni az értelem :lol:

KépKép
lili73
 
 


Heló!

Köszi csajok,arik vagytok!
Úgy néz ki,hogy minden oké velem egyenlőre,1 hónap múlva kontroll vérvétel lesz.Utána kell visszamennem a dokihoz,addigra megjön a szövettan eredmémy is.
Fiúk Apával és Anyuval voltak itthon,szerencsére nem viselte meg őket a távvollétem.Megértették,hogy "anyának bibis a nyaka,és a doktorácsi meggyógyitja!"Nem beszéltem velük telefonon,ha véletlenül hallottam a hangjukat a tel.-ba,már a bőgés határán voltam,de nem mindig bírtam visszatartani a könnyeimet.

Andi
Kép
aanda
 
 


Zsuzsi,
szerintem nem görcsösség kérdése. Az elsőnél meg se fordult a fejemben, hogy nem sikerülhet, sose gondoltam volna. De az tény, hogy kicsit már másképp álltam a mostanihoz.

Jud,
gratula Daninak! :D Hogy sikerült a szombati vizsga?

Zsebi,
én már egynek is nagyon örülnék! :roll:

Anda,
Hős vagy, gondoltam ám rád! Fiúk pedig nagyon ügyesek voltak, hogy ilyen jól viselték a hiányod!

Pompi,
tesó mindegy lenne, csak lenne...

Nekem kicsit rossz kedvem van, nem nagyon tudok örülni a csíkjaimnak... :( A mai meg a tegnapi egyre halványabb... :cry: Tudom, hogy elvileg irreleváns (hogy Orsi szavaival éljek :lol: ) a csík erőssége, de nyilván erősödnie kéne, ha nő a hcg, nem? Ráadásul már egyáltalán nem fáj a hasam meg a melleim! :( Úgyhogy sokat nem várok a holnapi vérvételtől, jaj, olyan sz*r! :cry:
20140901102739
 
 


Haaaaaaaaaaaaaaaajni!
Na nehogy má a finisben ad fel olyan szépen haladtál eddig olyan ügyesen csináltad. Igen is bízzál a törpödben aki ott ül a hasadban. A csíkokkal meg ne foglalkozz a lényeg hogy a vérvételen minden okés lesz hagyd a teszteket.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Hajni!
Nekem a cicim 12 hetességig semmit nem feszült! Vhogy teljesen más most szoptatás után, mert a fulltejes cicihez képest ez a terhességi dolog semmi. Zalánnál az alapállapothoz képest tök éreztem, most meg 2 héttel ezelőttig semmi, most meg csak ha Zalán játék közben nyomkodja.
Abban igazad van, hogy vérvétel után lehet örülni, szóval ezerrel drukkolunk, írj minél előbb, mennyi az annyi!

Kép
Kép
emma1976
 
 


Hajni

jöhetnél már, szerintem sokan várunk.

Kép
zsuzsi73
 
 


Zsebi, Emma,
köszi a lélekerősítőt, ma már inkább nem is teszteltem. :roll:

Zsuzsi,
már biztosan rég megvan az eredmény, de a doktornő közölheti csak, Ő meg ma nagyon elfoglalt. Úgyhogy én is türelmetlenül várok... :roll:
20140901102739
 
 


Sziasztok!!

Hajni,ne már,egész délelőtt erre vártam!!!!!!Küldj egy sms-t ha tudod már!!!Nagyon izgulunk!!!Puszi

Kép Kép
meli1118
 
 


Hajni! Megjöttem a vizsgáról én is, első gondolatom Te (TI) voltál... Várom nagyon én is az eredményt!
(Ötötst kaptam és befejeztem a tanfolyamot, és soha többé nem akarok egyetlen vizsgát se!!!!!)

dkata
 
 


Hajni
azért a dokinő szakíthatna már Rád időt... Mi 11 körül tudtuk...

Kép
Kép
emma1976
 
 


Kata,
gratulálok, nagyon ügyes voltál!:D Na végre, hogy már Neked se kell többet...! :lol:

Meli,
Dénesnek boldog másfelediket! :D Nagyfiú!

Emma,
hát, tényleg szánhatna..., reggel óta le se veszem a szemeim a telefonról... :?

Még mindig nem hívtak, pedig én már kétszer is odaszóltam! :( Vmiért nem nagyon akarják közölni velem... :( Ma már lehet, hogy nem is tudom meg... :cry: Hívjam föl őket harmadszor is? :? Már biztos utálnak...
20140901102739
 
 


Na, fölhívtam!
Hcg 203 :D , progeszteron viszont alacsony, utrót meg kell emelnem 4*2-re. Remélem, elég lesz...:roll: 2 hét múlva UH! Szerintetek elég?:?: Na, most még jobban izgulok... :? :roll:
20140901102739
 
 



Kata,
biztos? Te miket kaptál a progi-hiányodra? Az előző, nem sikerült terhességemnél volt kevés a progi...
20140901102739
 
 


Tudod, hogy semmi se biztos! :lol: :lol: :lol:
Nekem mindig kevés volt valószínűleg, amikor nem sikerült. De a lombik meg a stimulált ciklus azért az elejétől vezérelt, azaz az elejétől alakítják a progit is a többi hormonnal. Nekem ezt így magyarázták... és ezzel "megágyaznak" a babának. Én csak 3x1 Duphastont kaptam, amit 3x2-re emeltek egy kis barnázásnál (ami valószínűleg a másik félig beágyazódott petesejt távozása miatt volt). Nem kaptam mást, és elég volt. :lol: :lol: :lol:

dkata
 
 


Hajni :D
ezek jó hírek!!!!!
szedd az utrot és hajrá!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Kata, Orsi,
akkor most kicsit megnyugtattatok, köszi! :roll: :D
20140901102739
 
 


Hajni! :lol: :lol: :lol: Tök jó! :lol: :lol: :lol:
Képzeld, én vizsgáztam először, és mikor kijöttem, elmentem megvenni a fűzőcskét meg a gyurmát. Gyurma szuper, egész délután gyúrtunk. :lol:
Ilyen:
http://amijatek.hu/shop_artdet.php?shop ... ami_764624

dkata
 
 


Hajni
Szuper HCG! Progira nem szokás szurit adni? Mennyi volt a kevés? Nekem z-nak 190 volt, csodabébivel csak 90

Kép
Kép
emma1976
 
 


Kata :D
Neked meg nem is gratuláltam :oops:
GRATULÁLOK!!!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


emma1976 írta: csodabébivel csak 90

spontán ciklusban ált. alacsonyabb szokott lenni.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Hajni, Orsi, köszi! (Úgy féltem, mert pont most volt aktuális a havi migrénem (is), és hát ritkán örülök neki, de marha mákom van, mert most kezdődik... :cry: )

Wish, elvileg holnap mennénk Pestre, kivéve ha nem tudom összeszedni magam vagy hányok... Meg este ki akartam tanulmányozni ikea.hu-t. :lol:

dkata
 
 


Hajni!
Gratulálok és további durkkok mennek . :)

Kata!
Gratulálok neked is nagyon ügyi voltál a vizsgán. Mi is imádunk gyurmázni.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Hajni

gratulálok, nagyon örülök nektek :D :D :D

Kata

neked is gratulálok, miből volt ez az utolsó vizsga?
ez a gyurma mennyi idős kortól ajánlott?
Vajon a gyurmázás Olivért is érdekelheti már?
Egyáltalán az ő korában milyen játékokat vegyek neki szerintetek?
Szeretnék pár újat venni.

Kép
zsuzsi73
 
 


Zsuzsi :D
Lili már gyurmázik, régóta.
nyomkodja, meg sodor.
egy próbát megér.

lassan kezdheted akár a duplo állatokat. a kockák még felelslegesek, de a figurák már jól jöhetnek

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Hajni! Gratula! Mennek a drukkok! :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Zsebi! Köszi!

Zsuzsi! Neked is köszi, nemzetközi adózás volt. (Mondtam is a barátnőmnek utána, miket meg nem tanul az ember, sőt mikből bizonyítványt nem szerez, közben meg nem is értek hozzá. :cry: ) Gyurma érdekelheti Olivért is, de nehogy azt hidd, hogy nálunk nagy "alkotás" folyik... vagyis alkotunk, én + Ádám, Bálint meg kilapítja, összegyúrja, dobozba rakja. Nagyon szereti. (Most hogy Play Doh-t vettem neki, mutattam Ádámnak is, emlékszik-e rá, hogy neki is volt ilyen. Nem emlékezett. Aztán kibontottuk, és annyit mondott: "De anya, emlékszem. Emlékszem az illatára." Ezek olyan jó pillanatok, ha Bálint nem lenne, Ádám se lenne ilyen közel hozzám. Hát ezért (is) jó 1 tesó. :lol: )
Ilyet is vettem, de ezt el kellene raknom "télapóra":
http://www.regiojatek.hu/image.php?product=06566_0
Vehetsz neki vastag ceruzát, filctollat (kimoshatót), nyomdát, fakockát, duplót vagy más nagy darabos építőt. Vagy mivel autós a Te gyereked is, én most autópályát nézek neki, olyan autómosós vagy garázsos kivitelben. A Wader-nak vannak jó masszív kisautói, olyanunk van egy csomó, van ezerféle pálya is. :lol:
No, megsült a kenyerünk, vacsora. :lol: :lol: :lol:

dkata
 
 


Orsi, Bálint már érdeklődött Olivér-idősen a duplo iránt, bár sok építésünkbe került, mert szétszedni szerette, nem győztem összerakni! :lol: Bár Ő ilyen motoszka-molyolós fajta. :lol:

dkata
 
 


Kata,
nagyon jó gyurmát vettél! Én vmi biogyurmát vettem Olivérnek, viszont ahhoz nincsenek ilyen kütyük, hogy formázni tudja. Na, nem is nagyon játszik vele! A régiósat nem tudom megnyitni.

Emma,
ó, olyan hülye vagyok, hogy nem kérdeztem meg! :twisted: Azon jár mindig az agyam, ha a doktornővel beszélek, hogy nehogy elfelejtsek megkérdezni vmi fontosat, és közben tökre elfelejtem megkérdezni a lényeget. :oops: SZóval nem tudom, mennyi az annyi. :( De az jó, hogy alacsony progival is sikerülhet. Köszi, hogy leírtad!

Zsebi, Zsuzsi, Hanna,
nektek is köszi, hogy drukkoltok!

Zsuzsi,
Az én Olivérem vmiért nem szereti a gyurmát, nem szereti megfogni főleg, mert a dobozát pakolgatja, de annyi. Viszont a duplóval már régóta játszik, pakolgatja a kockákat, az embereket a járműbe, az állatokat az alaplapra, sőt, még a virágot is simán ráteszi! Most meg már rutinos is benne! :D Viszont a Clementoni puha kockákkal se játszik, pedig szerintem azok tök jók, Ő vmiért mégse szereti. Szereti viszont még a sütifalót dobálgatni, meg van neki egy FP vetítője, most az a nagy király, dugdossa bele a filmeket! :D
20140901102739
 
 


jah, formabedobó is jó már lassan ennyi idősen
ott színeket is lehet tanulni, meg szortírozni

playdoh, de idővel kiszárad és nekem nem sikerült visszapuhítanom :cry:
van egy másik spanyol, az jobban bevált

nekünk gyurmából mr teljes készletünk van mindenféle kinyomókkal, vágókkal, kiszúrókkal, fiúk nagyon szeretnek gyurmázni

ujjfestéket is ki lehet már próbálni ennyi idősen

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: