Új privát üzeneted érkezett!

Maggie,
Gratulálok a kisfiúhoz! :)

Vucuska,
Nagyon jó a kép, aranyosak úgy ketten! A táblába írlak! :)

Üdv
Kriszta

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Kép
tubikriszta
 
 


Sziaztok!

Voltam ma szülésfekészítőn a SOTE-n egy barátnőmmel :).
Nagyon izgi volt, és érdekes, még 3 hétig lesz elfoglaltságom keddenként emiatt...

Kriszta!

Neked is tudom ajánlani, kövi kedden szülőszobalátogatás lesz :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 

 
 

Vucuska!

Nagyon édesek a babák! :)

Már most szekálják egymást. :)

Witch!

Én is járok felkészítőre!
Szerintem is nagyon érdekes. 5 alkalom, é az 5. a szülőszoba látogatás.
Az igazsághoz ugyan hozzátartozik, hogy én nem itt fogok szülni, hanem a Jánosban, de oda nem tudnám megoldani a feljárást, viszont a szülőszoba látogatást nem akarom ott sem kihagyni.

Kép
nika28
 
 


Sziasztok!

Vucuska, gratulálok a képhez és a szuper eredményekhez!!!!!!

Mi tegnap voltunk uh-on. Már 2,43 cm! :D Minden rendben. Legközelebb 3 hét múlva kell mennem.

Lányok, segítsetek! Ti magatoknak intéztétek az integrált szűrést vagy a doki irányított a megfelelő intézménybe?

Nika, főleg a Te véleményedre lennék kiváncsi. Úgy néz ki, én is Sz dokinál maradok, bár még nem tudtuk megbeszélni a részleteket, mert tegnap is rengetegen voltak nála. Nem tudom, hogy ő küld el, ha igen, akkor az Istenhegyire? Vagy nekem kell bejelentkeznem, azt viszont mennyi idővel korábban kell?

Bocs a sok kérdésemért!

Pussz

KépKép
süni76
 
 


Maggie!
Gratulálok a kisfiúhoz!

TubiKriszta, Nemone!
Nektem meg a kislányokhoz gratulálok! Szenecsére lányok is születnek, nekem az ismerettségi körömben csak fiúk vannak.

TubiKriszta!
Köszi hogy beírtál a táblába.

Vuki!
Mi újság veled?

Juzsika!
Hogy vagy?
Hematóma felszívódott már?

Kira!
Nagyon ügyi vagy. Én is állatkás vagy szivárványos falat szeretnék a gyerekszobába. ha lesz kép mindenképpen rakd fel, mert kiváncsi vagyok rá.

Noki!
Köszi. :D
Nyomon követem ám az eseményeket veled kapcsolatban és nagyon drukkolok egy gyönyörű karácsonyi ajándékért!!! :wink:
Ahogy olvastam, nem semmi ára van a Cirisban a lombiknak. nagyon drukkolok!!!!!

Mó!
Köszi!
Én is remélem hogy kétneműek lesznek. Az lenne még aztán hab a tortán! De a lényeg természetesen az egészség.


Nika!
Hát igen, az egyik már most elég rugdalózós, a másik meg rendesen tűri. :D Azért remélem jó tesók lesznek.

Süni!
Szépen fejlődik akkor a te babód is. A mi babáink is 20 és 21 mm voltak ebben a korukban.
Én kombinált teszten voltam az Istenhegyin és nekem annak idején Zeke mondta hogy szerinte menjek el mindenképpen oda és csináltassam meg a lombik illetve az ICSI miatt. Ezt meg is beszéltem a rendes nőgyógyászommal, aki magzatvízvételre akart küldeni. Nem kellett semmi beutló. A nőgyógyászom küldött az egyik dokihoz, mondta hogy hozzá jelentkezzek be, mert őt ismeri. Amikor az Istenhegyin a biológus megmondta az eredmény én rákérdeztem hogy javasol-e további vizsgálatot (integrált, négyes teszt) és azt mondta hogy olyan jók lettek az eredményeim hogy nem kell további vizsgálat.
Szerintem beszéld meg a dokiddal, gondolom Szűcs doki is javasolni fogja.

Kép
vucuska
 
 


Vucuska, köszi az infót. Már csak egy kérdés. Mennyi idővel kell előtte bejelentkezni?

KépKép
süni76
 
 


Süni!

Nekem is ajánlotta Sz. doki, de én itt Fehérváron csináltattam meg, így nem kellett felautózni miatta.
A 12. héten szokták megcsinálni, úgyhogy szerintem próbálj meg már most időpontot kérni, nehogy lemaradj.
Igaz nem tudom, hogy mennyire telítettek, de az a biztos, ha előbb érdeklődsz.
Szépen fejlődik a csöppségetek! :)

Mi is ma voltunk a dokinál!
Szép nagy már a babóca....először azt mondta a doki, hogy kislány, erre mind a ketten jól kikerekedett szemekkel néztünk, de aztán meglett a herezacskó, és benne a golyók is. :)

Kép
nika28
 
 


süni!

Jó két héttel előtte érdemes időpontot kérni, a dokim mondta mindig ezt...

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Köszi a segítséget!

Nika, nagy lehetett a meglepődés az uh-on :D Örülök, hogy meglettek a "tartozékai" :D

KépKép
süni76
 
 


Sziasztok!

Még csak bekukkantottam hozzátok:)

Sünike! Szépen fejlődik a Csöpp! :)

Én már alig várom az ultrahangot. Addig olyan bizonytalan az ember lánya, hogy egyáltalán van-e ott még valaki, fejlődik-e stb. :?
nellike
 
 


Nellike!

Nagyon örülök a hírnek!!! És tényleg hogy ketten vannak odabennt.
Mikor mész uh-ra legközelebb?
Ez aztán az igazi előkarácsonyi ajándék.
Most biztos minden rendben lesz!!!!!

Kép
vucuska
 
 


Nellike!

Addíg, amíg nem éreztem manó mocorgását, állandóan aggódtam, hogy van e ott még valaki, ez természetes, én szorítok neked :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Witch,
Köszi, hogy szóltál, mikor kezdődik a szülőszoba látogatás? Ti mikor mentek?

puszi
Kriszta

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Kriszta!

Fél 3 kor lesz, kedden, és most a könyvtárba van tali :) Mi előtte talizunk, negyed 3kor a lépcsőnél a bejáratnál, ha van kedved te is oda jöhetsz :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!

Aranyosak vagytok, de még nem biztos a kettő. Én már az egynek is örülnék, ha tudnám, hogy odabent van. Néha görcsölget a hasam, persze nem durván. Múlt pénteken éjjel görcsölt egészen erősen, de azóta hál istennek elkerülnek az erős mensi jellegű görcsök. Remélem amíg vérzés nincs, baj sem lehet. Ugye?? :?

Hétvégén csinálok egy tesztet, idáig még egyet se csináltam ugyanis. Hátha attól megnyugszom. Nem mintha az sokat jelentene, de hátha könnyebb lesz jövő csütörtökig kibírni. Akkor megyek az első uh-ra. :)
nellike
 
 


Nellike!

Ne izgulj, a görcsök teljesen normálisak.
MagneB6, vagy Magnerot tabletta jó rá. Pihizz sokat, ha megteheted!:)

Kép
nika28
 
 


Lányok!

Kész a babaszoba! :)
Ma összeraktuk a kiságyat......nagyon szuper! :)

Már csak egy szekrény kell, mert nem fogunk elférni a mostaniban, de már ennyivel előrébb vagyunk:)

Kép
nika28
 
 


Witch,
Köszi az információt, az a baj, hogy holnap nem tudok elmenni, mert be kell jönnöm dolgozni és nem tudom eltenni amit itt kell csinálni. MEg tudnád nekem kérdezni, hogy láttam egy papírt ami azt mutatja, hogy november 25-én is lesz ilyen szülőszoba látogatás, hogy akkor mikor lehet menni?

Nika,
Ha lesz képed a kész szobáról, akkor szólj! biztos nagyon szép lett.

Lányok,
Ugye Ti még nem csomagoltátok ki az ágyneműt meg ilyeneket, vagy igen? már 100%-ékos készültségben van a szoba?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Kriszta!

Persze, teszek majd fel képet. :)

Mi csak ezért csomagoltuk ki az ágyneműt, hogy lássuk egyben, hogy mutat...:)
Úgyis ki fogom mosni, így teljesen mindegy, hogy be van e csomagolva vagy nincs.

Végül úgy döntöttünk, hogy mégsem kell szekrény, mert kiszanáltam egy csomó mindent, és így simán elférnek a pici rucik.
Ma el is kezdtem kimosni őket, és szépen el tudom pakolni.
Nem akarom későbbre hagyni, mert már így is eléggé fáj a derekam, de most még bírom a vasaló állvány mögött. :?

Kép
nika28
 
 


Kriszta!

Persze megkérdezem, kövi héten gyerek orovs lesz, ha van kedvev jönni írj :)

Nika!

Várom én is a képet a szobáról :)
Én is mosok lassan már alig kell egy két dolog a manónak :)

Lányok!

Nektek is fáj a derekatok? Néha a hátam is fáj, mintha keresztbe akarnék szétszakadni... Mókás...
Az orvosok szerint a 30. héttől illő összekészíteni a mama és baba pakkot...
Ti hol vettetek kismama pizsit? Mert azért 10.000 Ft-ot nem tudok darabjáért adni, és ugye nem ártana legalább még két pizsi, mert egy hálóingem már van, de a hálóinget utálom... :oops:
Ha tudtok jó helyet ahol lehet extra méretű pizsit kapni (kicsit nagyobbacska vagyok :oops:) , szívesen veszem az ajánlatokat...

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Witch,
Nekem unokatesom a sote-n szült, ahol mi is fogunk és mondtam neki én is a pizsit és azt mondta, hogy nem jó,mert kényelmetlen és hogy amikor vizsgál az orvos, örülsz, ha le tudod venni, így jobb a hálóing. Mondjuk ő nem császárral szült, de a császáros szülésnél szerintem meg biztosan jobb. Én inkább halóinget viszek (én sem szeretem), és viszek egy tréning ruhát, ha nagyon fáznék és azt is felveszem, végül is elég sokat csak a szobában leszel.

Amúgy nekem is fáj a hátam néha, de inkább este felé. Meg tegnap jól kipakoltam anyukáméknál a padlást, mármint szanáltam nem cippeltem, de estére én olyan voltam mintha a lábamra mázsát kötöttek volna, szóval rájöttem, hogy így 29 hetesen nem kéne ilyeneket csinálni...
amúgy ma már csak izomláz érzésem volt a baba, meg amikor piheni akarok akkor kezd el mocorogni :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Witch!

Én sem szeretem a hálóinget, de azt mondta a védőnő, hogy sokkal kényelmesebb, és ha jön az orvos vizitre sokkal kellemetlenebb a pizsamát levenni, mint a hálóinget felhúzni.

Nekem is nagyon fáj a derekam és a hátam, néha úgy érzem, hogy szét akar nyílni a hátam.
Éjjel amikor felkelek WC-re, 5 percet ülök még az ágy szélén, mire el tudok indulni. :?
És a megfordulás sem egyszerű....

Kép
nika28
 
 


Kriszta!

A babák miatt 1000 fok van a kórházba, én rövidújjú pizsit vagy hálóinget viszek, amúgy nekem pl a műtéteim után nem okozott gondot a pizsi. Viszont akkor szoptatós hálóinget kell venni, és azt sem igazán találok...

NIka!

Az esti progi nekem is ismerős, és éjszakánkénkt mindezt 4szer, 5ször adom elő :shock:

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Witch,
igen a szoptatós hálóinget sem egyszerű találni, ha meg találsz akkor kb 5-10eft körül mozog az ára. Én vettem sima hálóinget és van egy nagyon jó varrónő ismerősünk, aki megcsinálta nekem, hogy jó legyen. és így legalább olcsóbben megúsztam. Ha van ismerősöd vagy varrónő, aki megcsinálja szerintem érdemes.
A másik, hogy én sem vagyok kisdarab, sőt még erősebb vagyok mint Te szerintem :)

Lányok,
ma voltam a védőnőnél, a terhesség kezdete óta 1 kg-ot híztam, hihetetlen, de el sem hiszem komolyan, kérdeztem is tőle, hogy a baba már több.
Nálatok volt már a védőnő, hozzánk jövő hónap elején jön.

Nika,
éjszaka nekem is sokszor fel kell kelni pisilini, de szerencsére nekem nem fáj úgy a hátam, mint Neked és Witchnek, de még fájhat...kitartás és már nemsokára a kezünkbe tarthatjuk a babókat.

Többiek, veletek minden rendben?
Kira? Régi és új lányok?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Sziasztok!
Irigykedem, hogy egyeseknél már a babaszoba is készen van. Persze nem akarok én semmit siettetni, már ettől az állapottól is boldog vagyok :D

Bejelentkeztem a 12. heti kombinált szűrésre az Istenhegyire. Nov. 26-án megyünk. Kiváncsian várom.

További kellemes (vagy inkább gyors???) babavárást mindenkinek!

KépKép
süni76
 
 


Süni,
Ne irigykedj, hiszen hidd el hamarosan eljön Neked is az idő. Szerintem mindannyiunk nevében mondhatom, hogy emlékszem még arra, amikor én voltam 10 hetes és hihetetlen milyen gyorsan elment azóta az idő. Szóval nemsokára már Te is ilyen cipőben fogsz járni :)
A 16 hetes ultrahangnál a könnyed ki fog csordulni, mert hihetetlen aranyos pindur babát fogsz már látni.
Amúgy minden rendben veled gondolom, ami nagyon jó hír!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


segítséget szeretnék kérni

a labor erdményeim közül a fehérvérsejt szám jelentősen magas. eredményem 16,0; egység G/l; ref.tartomány: 4-11.

Köszönöm ha valaki tud segíteni.
juzsika
 
 


szia tubikriszta tényleg csak 1kilót híztál?hihetetlen.de jó neked! de kevésnek tűnik,mert a 9 hónap alatt össz én 8-9 kilót híztam,és arra mondták,hogy normális meg akkor szülés után nem is maradt rajtam semmi.persze ez csak az első 3 szülésnél volt így.Az ikreknél dupla ennyi volt.vigyázz magadra.sok puszi.

mó73
 
 


Juzsika!

Érdemes lenne elmenned a fogorvoshoz, ha még nem voltál, mert lehet, hogy van egy rossz fogad.

Én is így jártam..nekem 15,0 volt a fehérvérsejtem....
Mindenképp magasabb a terhesség alatt, elvileg 13,0-ig normális.

Kép
nika28
 
 


Kriszta, Witch!

Én a piacon vettem olyan hálóinget aminek elég mély a gombolása.
Ugyan nem a 2009-es módi, de a kórházba megteszi, és csak 900 ft volt darabja.

Kép
nika28
 
 


Momó,
Számomra is hihetetlen volt hogy csak 1 kg, de ez köszönhető a diétának. Minden orvosom azt mondta, hogy ez nagyon jó és így tovább. A baba teljesen jól van, átlagos súlya is van. azért így is elég kövérke vagyok, szóval nem is baj, hogy nem híztam annyit.
remélem, hogy Ti jól vagytok és minden rendben van veletek!

Nika,
én is piaci hálóinget alakítattam át, mert annyira nem volt nagyon lent a kivágása, ezért kértem a varrónőt, hogy még kicsit mélyebbre vágja.

Juzsika,
nekem is magasabb volt, most nincs nálam a papír, hogy mennyivel, de igaza van Nikának lehet rossz fogtól, meg amúgy is terhesen magasabb egy kicsit. Én is beparáztam és a védőnő megnyugtatott. Ha van már védőnőd őt is felhívhatod, ha még orvoshoz nem jutottál el.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Sziasztok!
Itt vagyok ám, olvaslak is Titeket, csak nagy a pörgés, de mindjárt le is írom.
Kriszta!
1 kilót híztál?? Ez hihetetlen! :) Én már 13- nál tartok! :oops: De szerencsére nem látszik rajtam.
Leírom mi történt velem. Aki nem bírja, inkább ne olvassa, mert nem túl guszti. De amit én átéltem ebben a 2 napban azt nem kívánom senkinek és ha csak 1 ember olvassa ezt és ráismer a problémájára, már megérte leírni.
Hétfőn észrevettem, hogy ott lent nem stimmel valami. Tükörrel megkuksiztam és ami látvány fogadott az elég horrorisztikus volt. Annyira megilyedtem, hogy alíg tudtam telefonon elmondani mit látok, mert annyira sírtam. Kb 2-3-szor akkorára van dagadva a kisajak és a csikló és tele van kék-lila kinövésekkel, duzzanatokkal. De valami giga csúnya. Fájni nem fáj! Úgyhogy nem tudom mióta van ott. Rákerestem a neten, hogy mi lehet ez, de már ilyen helyekre nem mertem felnézni, ahol a daganatosság van részletezve. Én biztos voltam benne, hogy ez rák. Úgyhogy míg eljutottam a Dokihoz, biztos öregedtem vagy 5 évet. De szerencsére kiderült, hogy ez értágulat, másnéven visszér. Csak annyira ritka dolog ez, hogy nem is hallani róla. Nem akadályozza a normális szülést és utána el fog mulni. Csak arra kell vigyázni, hogy ne sérüljön, mert akkor nagyon fog vérezni. Na de tényleg csak azért írtam ezt le, hogy bárki ilyet tapasztal, ne tojjon be úgy mint én. Okoz még meglepiket ez a terhesség...

Kép
kira76
 
 


Kira,
én már hallottam róla, de még nem láttam ilyet. Igaz biztos, hogy én is mint Te vagy még jobban be*tam volna, mert amúgy is elég hipohonder vagyok. Akkor mostmár megnyugodtál és minden rendben lesz. Nem tudnak adni rá valami homeopátiás bogyót? és ez mikor fog elmúlni neked szülés után vagy lehet, hogy addig még? ez gátolja, hogy természetes úton szülj vagy nem?
Szorítok, hogy minden rendben legyen!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Kriszta!
Szerencsére nem gátolja a természetes úton való szülést. Bár most nem tudom elképzelni, hogy ne gátolná, de ha a Doki azt mondja, hogy nem, akkor biztos így van. Nem fog elmúlni míg meg nem szülök, úgyhogy hozzá kell szoknom a gondolathoz, hogy ez van. Én egyáltalán nem vagyok izgulós szerintem, de ettől most sokkot kaptam. Külömben meg azt mondja a Védőnénim, hogy attól lehet ez, hogy rosszul fekszik a baba és elnyomott valamit. Hát nem tudom, de igazából mindegy is. Változtatni nem tudok rajta. A homeobogyórol nem mondott semmit, vagyis nem ajánlott semmit.

Kép
kira76
 
 


Kira,
Akkor még mindig jobb, mintha nagyobb fájdalmad lenne vagy a babával lenne valami. Pikk-pakk elmegy ez a 8-9 hét :)
gondolom várod már nagyon. REndben vagytok már házügyileg?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Kira!

Képzeld, az öcsém született így, de anyunak ott teljesen viszeres lett, és a lábai is... Ő sajna emiatt császárral szült, de azóta eltelt 25 év :)... Már sokkal fejlettebb az orvostudomány :)
Kirtarás, már nem sok van hátra...

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!
Witch!
Szerencsére sehol máshol 1 deka visszér nincs, csak ott ahol leírtam. Nem tudom elképzelni, hogy így természetes módon is lehet szülni, de a Doki ezt mondta. Na meg ha császár lesz sem érdekel. Akkor az lesz! :) Ennél nagyobb bajom ne legyen. Bár most kicsit érdekes a gyerekem mérete. Ha így folytatja oriás bébi lesz belőle. 88 mm a feje és Nika mondott egy helyet, ahol megvannak a méretek kor szerint és ez 35 hetesnek felel meg. Hát szép! :? De a Doki csak dicsér, hogy mlyen szépen fejlődik és csak így tovább...
Kriszta!
A lakás még mindíg folyamatba, de már tényleg nincs sok hátra. Az a baj, hogy csak hétvégén tudja csinálni a férjem. De már tényleg nem vészes...

Kép
kira76
 
 


Sziasztok!

Elég rég jelentkeztem.... :oops:

Jól vagyunk, csak az ilyenkor szokásos tünetek vannak, mint nálatok is: derék- és forgó fájás. :?
Vannak néha jóslófájások is és elkezdtem tágulni. Múlthét pénteken voltam dokinál, 3100-as a méhszájam :D Jövőhét szerdán nst.
Ja, és nagyüzemben mosom-vasalom a baba ruhákat :lol: :lol: Olyan furcsa-jó érzés volt, hogy levághattam azokról a bodykról a cimkét és kimoshattam, amiket még 5 évvel ezelőtt vettünk, amikor elkezdtük a babaprojektet, hogy végre....!

Kira
Én nem is hallottam még, hogy ott is lehet visszér. :shock: én is nagyon megijedtem volna

Maggie
Gratulálok a kisfiúhoz!

Kriszta
Gratulálok, hogy csak 1 kg-ot híztál! Ügyi vagy!
bessy76
 
 


Bessy!

Mit jelent a 3100? nekem legutóbb 3000-et írt a doki, de nem tudom mi a jó, és hogy ez mit jelent :oops:

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!
W[b]itch,[/b]nekem is 3000-et írt a doki, de nem mondott semmit, így gondolom, hogy nem lehet baj. Azért ha valaki tudja, akkor megírhatja :)

Bessy,
Örülünk, hogy jól vagy, már nem is olyan soká itt lesz a baba. De jó :) Kitartást! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Felrakok egy táblázatot a méhszájról. A 3100 azt jelenti, hogy elkeztem tágulni. A 3000 még teljesen zárt. Eddig nekem is az volt.
Nektek nincs olyan furcsa szúró szerű érzés a hüvelyben? Állítólag az már a tágulás

3000 zárt méhszáj, a méhnyak 3 ujjnyi
2000 zárt méhszáj, a méhnyak 2 ujjnyi
1000 zárt méhszáj, a méhnyak 1 ujjnyi
3100 3 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső méhszáj, a középső és belső méhszáj még zárt
2100 2 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső méhszáj, a középső és belső méhszáj még zárt
1100 1 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső méhszáj, a középső és belső méhszáj még zárt
3110 3 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső és középső méhszáj, a belső méhszáj még zárt
2110 2 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső és középső méhszáj, a belső méhszáj még zárt
1110 1 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső és középső méhszáj, a belső méhszáj még zárt
3111 3 ujjnyi méhnyak, teljesen nyitott méhszáj
2111 2 ujjnyi méhnyak, teljesen nyitott méhszáj
1111 1 ujjnyi méhnyak, teljesen nyitott méhszáj
bessy76
 
 


Bessy,
Köszönjük a táblázatot, én még nem érzek szúró érzést inkább csak az egyik oldalon olyan hasógatót, de hogy az mi azt nem tudom :? igaz nem mindig csak ritkán.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Kriszta
Igazán nincs mit :wink: :D én is még régebben töltöttem le, ha eljön az ideje, tudjam mi az amit ír a doki :)
Most nézem a kislányod nevét a vonalzódon. Nagyon szép!! :D
bessy76
 
 


Bessy,
Köszönjük. Elég határozott szülők vagyunk :D , mert még két héttel ezelőtt egy másik név volt ott, de ez már a végleges :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Bessy!

De jó, hogy jelentkeztél! :)
Már a finish-ben vagy. :) Nemsokára babázhatsz. :)

Kép
nika28
 
 


Szia Nika! :D
Igen, már nem sok van vissza, aztán utánam és Adri után nagyon sokan szültök januárban :D :D gyorsan megy az idő...
bessy76
 
 


szia bessy! nekem nagyon furcsa,hogy te már ilyen hamar tágulsz!nem mondta a doki?én már mikor erős fájásokkal jelentkeztem szülni,akkor voltam 1 ujjnyira.de ezek szerint mindenkinél más.szia

mó73
 
 


Tubikriszta!

Nagyon szép a név, amit választottatok. Ritka de gyönyörű :wink:

"A szépség mindenütt ott van, nem rajta múlik, hogy nem látjuk meg."
(Rodin)
rony77
 
 


szia tubikriszta,ha meglesz a kicsi,remélem teszel majd fel képet róla,mert szertném majd látni.akartam kérdezni,hogy iwiw-en nem vagy fönt?vigyázz magadra,szia

mó73
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?