Új privát üzeneted érkezett!

Angyal: kezem-labam megint x-ben, multkor bejott! :D :D :D

Kokusz: tok jo hogy tulvagy rajta, most mar semmi rossz nem johet! :D

KépKép
KépKép
tontica
 
 


HÚÚÚ, laptetves lettem. :shock: :lol:
athiz
 
 


Mikor jon mar Angyal? :?

KépKép
KépKép
tontica
 
 

 
 

:D Egy db szépségünk van dobogó szívecskével! :D
Annyira örülök! :lol:
angel37
 
 


Angel! veletek örülök!
Vigyázzatok magatokra! :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


De jó! De jó! De jó!!!!!!!!
ÚÚúúúúúúúúgy örülök!!!!! Akkor most meddig dolgozol még?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


GRATULALOK, SZUPER, SZUPER!!! :D :D :D

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Angel

Hurráhurrááááááááááááá :) :) :)

Csajok köszi a sok "rámgondolást" és drukkot :) jólesik. Én is be vagyok most nagyon sózva várom a dec. 10-et, akkor lesz a konzi a lombikról.
Amúgy jól vagyok, csak fáj a hüvelyem, meg az ajkaim .... szóval ott lenn mindent érzek úgy rendesen. Nem vérzek hálistennek. Lassan kikupálódok remélem és azt is hogy lesz majd szép nyálkahártyám amibe befészkelhetnek majd a bébik :)
kokusz
 
 


Angel, juhééééééj! Akkor nemhiába drukkoltunk. :D

Gratulálok (mert most már azért lehet :wink: !) Kép
athiz
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol:

Livi

Gergő (13), Nándi (6),Nóci(ca) (4)
bali78
 
 


Hurrá!
Gratula!
Szupi! :D

Holnap jövök többet!
nárciszka
 
 


Boni, Kamilla, Tonti, Kókusz, Athiz, Bali, Nárciszka,
köszönöm, aranyosak vagytok! :D

A még várakozóknak szívből, hogy a lehető leghamarabb meglegyen ugyanez az élmény, esetleg duplán! :wink:

A későbbieken még nem akarok izgulni, örülök a MOST-nak! :D
angel37
 
 


Angel

Szívből örülök!!!!!!! :)

anyapoc
 
 


Angel!
Gratulálok! Nagyon örülök NEKTEK! :D

Kép
katica_75
 
 


Sziasztok.

Elnézést, hogy csak most, külhonban voltunk szombat óta.

A lényegeket láttam csak.

Angyalom.
Szívből gratulálok Nektek. Csak így tovább!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kokusz
Olvasom túl vagy a műtéten, neked is csak azt kívánhatom mint Angyalnak, így tovább!!!!


Most mennem kell bocsánat....

Junko
junko
 
 


Angel!

Szupiii, jupiii. :lol: Ez megér egy estet. :twisted:

tjuca
 
 


Kokusz!

Hajrá, hajrá!!! :wink:

tjuca
 
 


Angel!
Szívből örülök!!! :D

Kokusz!
Kívánom neked, hogy a december szépet hozzon!

Kép
Kép
zsazsóka73
 
 


Angel :!: Tudom, Neked ez nem mond semmit, de a Joisten vigyazzon Ratok :!: :wink: Sok boldogsagot kivanok !!!

Athiz, hat igen, telik az ido. Kis Endiketek is mar 1 eves mult. Oliver 7 honapos. Itt egy kep rola:

Kép
katavirag
 
 


sziasztok.

Angel hatalmas gratula :lol: Boldog pocakosodast kivanok :!:

Kép
monyo83
 
 


Katavirág,de édi a kicsikéd! Gratulálok hozzá! Puszild meg a buksifejét a nevemben! :)
athiz
 
 


Katavirág!
Nagyon édes Oliver baba! Kis huncut ezen a képen mint az én Márkóm. :)

Kép

Angel!
Ne is aggodalmaskodjál semmin. Mindig annak kell örülni, ami épp van. És úgyis minden rendben lesz! :P

Tickert nem csinálsz? Melyik kórházban fogsz szülni?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok.

Száni Junkóéknál is van egy apró örömhír azért. Lefialt Dudika kutyám. Egy csöpp kis fekete kikkukut sikerült összehozniuk. Épp nem voltunk itthon a kőművesek hívtak hogy nyöszörgés hallik a farakás alól. Szupi az egész, kár hogy nem bírom kivenni a kiskutyát. Ellenben a zseblámpámat beejtettem ami ott világít 2 napja, mert azt sem bírom kivenni. Hát ilyenek vannak. Mit szóltok?

No nem vagyunk túl szaporák, de lassan-lassan gyarapodik kis családunk. :)

Angyal!
Még az jutott eszembe kérdés gyanánt, hogy mit szólt a nődokid? Hozzá mikor mész? (és jó statisztika javítást kívánok ám
:wink:



Puszi nektek kislányok.

Junko
junko
 
 


Junko!

Na gyrapodunk, gyarapodunk!
Nálunk tavasszal született kiscica de rettentő erőszakos. Folyamatosan nyávog. Vagy kaja vagy simi kell.
Vajon nem zavarja őket a fény? :roll:
Viszont kívülről hangulatvilágítás. Addig kell Garden Party amig le nem merül és ilyen jó az idő. :wink:

Kamilla!
Nagyon helyes kisfiad van. Jobb oldalra adnék egy cuppanóst

Anyapoc!
Miujs' Veszp.-ben?
Én már helyben dolgozom. Kényelmesebb, de azért hiányzik a nagyvárosi fíling.

Nálunk: Tegnap hívtam a győri Kaálit. Két hete az megy, hogy még konzira sem tudnak időpontot adni. Nagyon morci vagyok. Az endo. miatt sürgős lenne. Tbl.-t kéne így is szednem,hogy ne jöjjön visszaa dög. Azok után, ahogy a Barossból megszöktem a hasfelmetszés elől és nem írtam alá a beleegyezőt nem szívesen mennék oda vissza lombikra. Pedig lehet, h gondolkodóba kell esnem.

Bocs, h nem írtam mindenkinek. Ígérem pótolok.

Pusz
nárciszka
 
 


Junko! :wink:
Zseblámpa a kutyaalomban? Végül is a pici szeme úgyis csukva van...

Te hogy vagy?

Kép
Kép
zsazsóka73
 
 


Sziasztok!

Junko

Hát nagy gratula a családnak :):)...ezen a zseblámpás dolgon jót mulattam.... ( :oops: ) Reméljük,hamar lemerül...vagy az csak akkor van,ha nem akarjuk? :roll:
Vedd ezt egy jelnek :wink:!És persze amint lehet,fényképet várunk :)!

Nárciszka (:))

Itt minden rendben :).Még mindig :D!Azt a munkadolgot nem értem... :roll: Hol/hogy-hogy helyben?
hogyhogy nem tudnak időpontot adni?Nem kéne megvárniuk igazán,hogy kiújuljon az endód.... :(
A tapolcai PRI-re nem gondoltatok?

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Angyal!!
Nagyon nagyon örülök Nektek!Probléma mentes pocakodást kívánok!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Gartulálok a 'bővülő" családoknak! :wink: :lol:
Nálunk is gyarapodás volt! :? Bettikénk vénségére hülyült meg! :x Kiszökött 2x pasizni,úgy hogy hétfőn ő is lefialt!5 kicsike volt,de sajnos csak egy maradt meg! :(
Ő Vilike:
Kép
(amikor kéne nem működik rendesen a fényképezőm...)

Kép
Kép
ancsa81
 
 


sziasztok.

junko gratula a kutyulihoz,elajandekozatok vagy megtartjatok?

kamilla katica gyonyoruek a bebik,az en babamat is ilyennek kepzelem el csak fekete hajjal.

narcisz.kaali :twisted: tenyleg lepned kellene hogy nehogy kiujuljon az endod.tenyleg ezt nem veszik figyelembe hogy neked surgos lenne?

ancsa,ez a kutyuli :lol: nagyon edes,gondolom Marci is orult neki.

Rolam semmi.be vagyok tojva,jovo heten (ha lesz merszem)elmegyek idopontott egyeztetni a fogmutetre.A dokino csak anyit mondot nem lesz egy egyszeru menet,hat ezzel jol ramhozta a fraszt.

Kép
monyo83
 
 


Anyapoc!
Tapolca! :shock: Jaj!
Az egyik csajnak punkciókor megszúrták a belét, kimentek a bacik, vérmérgezés lett a vége hasfelvágással. Másiknak valami eret szúrtak meg. Ez utóbbival nem személyesen találkoztam. Mondjuk az első endós, ott ugye nagyobb a kockázat az összenövések miatt.
Belevágtam egy egész más vállalkozásba. Tudod én nem veszprémi voltam csak bejártam.

Ancsa
Édi a Vilike.
Nálatok derült már ki valami?
Hol tartotok? Te voltál már lombikon?
Kicsit lemaradtam.
nárciszka
 
 


Sziasztok!

Anyapoc, Katica, Junko, Katavirág, Monyóka, Kamilla, Juca, Zsazsóka, Ancsa,
köszönöm nektek! :D :D :D

Junko,
üdvözlet a kis kutyubabának! :D Á, sztem a zseblámpa nem gond, Zsazsónak igaza van!
Tegnap voltunk doktorbácsinál, örült ő is! :wink: Egyelőre nincs különösebb extra instrukció, méhszáj teljesen zárt (mondjuk így ennyire az elején mertem remélni, hogy még okés), két hét múlva megyek újra!

Ancsa,
ez a kiskutya annyira édes! :D Tök spanis! Betti kifogott egy fajtatársat apának?
Azt tudod-e, hogy nálunk már új kutyu van? Bocs, csak olyan ritkán írtál... :oops:

Ja, kedves kutyásmamák: jó is egy kis egyke! 8)

Nárciszka,
ez duuurva! Nehogymár visszajöjjön az endo, ha már ennyit foglalkoztatok vele!!! Remélem megoldódik!

Kamilla,
A dokim sajna már olyan kórházban dolgozik, ahol nincs szülészet, sztem jelenleg az egyetlen kismamája vagyok :oops: Ha kórház kell, akkor, azt mondta, hogy vagy szt István, vagy a klinika (koraszülés veszély miatt sztem ez esélyesebb).
Édes a kis fütyised! :wink:
angel37
 
 


Vilike nevében köszönöm! :D :D :D

Monyoka!
Mi van a fogaddal???

Nárciszka!
Teljesen elvan záródva mindkét petevezetőm,nagyon sok összenövésem van!Volt két sikertelen beültetésem,3-3 babával... :cry: Most egyenlőre várakozás van!Egy év telt el az utolsó beültetésem óta!Még nem állok rá készen...
Azért ilyet sem hallottam még hogy nem tudnak időpontot adni :shock:

Angyalom!
Az apa kiléte ismeretlen! :lol: De biztos hogy nem spani mert nincs itt a környéken egy sem!De szerintem is nagyon hasonlít az anyjára! :D
Igen,tudom hogy van egy nagyon nagyon édes Dorka kutyád! :D
Olvasok én,csak írni nem szoktam!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Monyo,
Fogműtét?
Hogy mik vannak! Nem hangzik túl jól. De te úgyis kapsz jó kis érzéstelenítőt úgyhogy csak az orvosnak lesz nehéz menet.
Én is megveszek a sötétbarna sérós bébikért.

Angel!
A beagle (vagy hogy kell írni a bígl-t?)
Na róluk már hallottam! Állítólag van egy kis viselkedési problémajuk!
Helyesen néz ki, de ahol ez a fajta megjelenik ott kő-kövön nem marad.
Na mondjuk a mi keverékünk is megér egy misét. A hét elején pl. marokkózott a fa pálcákból készült tányéralátéttel. (véletlenül a kerti asztalon maradt).

Ancsa!
De mitől van összenövésed?
Ki mondta, hogy el van záródva? Nekem is ki akarták venni mondván,h el vannak záródva. Máshol meg kiderült, h nincs is csak azért van ráírva,h indokolt legyen a lombik.
Hát azt nem csodálom,h nem vagy felkészülve. Én is azért nem verem jobban az asztalt, h kerüljek már sorra, mert a szívem mélyén tartok is tőle sztm. De azért hétfőn felhívom. :lol:
nárciszka
 
 


Ancsa,
állítólag a spanit még akkoris nehéz rávenni, hogy spanival párosodjon, ha össze vannak zárva! :lol: Ezt egyszer tenyésztő mondta.
A mi kutyánknak is mindig a félszemű, farkatlan, stb keverékek tetszettek! :wink:
Vili mindenesetre nagyon cuki! :D

Nárciszka,
ebben sok igazság van! :D A bigó rombol, ahol bír! :roll: Állítólag "csak" kétéves koráig... Elsőkutyásnak határozottan nem való!
De nagyon okos és naaagyooon éééédiiii! És iszonyúan társas! Rágcsálni is akkor az igazi, ha a rágnivalót közben hozzányomja a lábadhoz! :roll: :D
angel37
 
 


Angel :lol:
Két év!
nárciszka
 
 


Már csak 1év3hónap! :wink:
angel37
 
 


Angel!
Akkor ez most hogy van? Hozzá jársz majd gondozásra, de nem nála fogsz szülni? Vagy ajánl maga helyett valakit?

Ancsa! Cuki a kiskutyus. :)

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla,
De nála fogok, nem is enged másnak! Írtam, ha fektetni kell, a két említett kórház valamelyikéban, így lesz a császárral is.
Van szakmai tevékenysége ezekben is, de a fő állása már az onkológiai intézet.
angel37
 
 


ancsa a bolcsifogamat kell valahogy kiszedni,csak fele jott ki a masik fele meg valahol az inyemben van :?
az osszenoveseid a csaszar miatt lettek?

narciszka 10esetbol 8szor nem hat az erzestelenito meg a max adag sem,nem tudom miert.ki lehet birni igy is a furast na de egy foghuzas azert mas.
a te ferjed is sotethaju?enyim fekete mint az ejszaka :lol:

nekem csak keverek kutyaim vannak de azok is szepek es okosak :oops: :lol:

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Ancsa

Hát gratula a kis jövevényhez,annyira édes :):)...egy marék kutya :lol:!A többiek nem bírták? :(...
A távolból küldöm a drukkokat.Remélem,mihamarabb rendet tudsz tenni magadban és elindulhat a projekt... :roll:


Nárciszka

Hallottad,mekkorát csaptam a homlokomra???? :lol
Nekem sincs jó véleményem Tapolcáról,mert sógornőmnek 4szer cseszték el a lombikot.De akkor még nem Káli volt :roll:...Azért gondoltam,hogy hátha változott a helyzet.Meg akkor még nem a Török volt az igazgató talán...
Szl akkor ott van a kutya(stílusosan :lol:) elásva,hogy be vagy rezelve :roll:.....Na de hát tessék már belevágni!!!!!Már annyi mindenen túl vagy!

Monyo

Nagy drukk neked a fogműtéthez....

Angel

Óóóóóó, a magyar vizsla után az egyik fő kedvencem a bigli :D!
Olllyan jó fejek :D!A vizslák is örök bohócok,szl tudom,miről beszélsz :wink:...
Akkor,ha jól értem,végig feküdnöd kell....Nem fognak összevarrni?Vagy ez nem merült még fel?

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Monyóka,
szegény, nagyon durva ez így a fogaddal! :shock:
Nekem egyszer véstek, dupla érzéstelenítővel, de még azt is megemlegetettem! :oops:
A másik felét mikor szedik ki?

Anyapoc,
a doki nem beszélt (még) fekvésről. Ha nincs semmi gond, akkor szerintem még maradhatok szabadlábon egy ideig. Végülis a veszély ott kezdődik, mikor komolyabb súlya lesz a babának és ránehezedik a méhszájra, akkor fog körvonalazódni, hogy bírja.
Hasonló esetet kettőt tudok, egyikük huszonvalahányadik héttől kórház állandó katéterrel, másik 5. hónaptól, mert akkor elkezdett vérezni (de ő végül szinte teljes terminusig hordta!).
Nem tudom, lehet-e nálam méhszájzáróműtétet végezni, gyanítom, hogy kell hozzá méhnynak, nekem gyakorlatilag egy lukat kellene bestoppolni méhtesten :?
angel37
 
 


Sziasztok.
Nehezen indul a napom. Fáradt vagyok.

Tildi!

Már nem világít az elemlámpa, sőt el is tűnt. Azt hiszem anyuka elásta valahová. Macskám nekem is van nééééégy. Nem akarok többet, pedig mindenki csodájukra jár. Félperzsák és 3 hófehér. Jól mutatnak a fekete kutyák mellett.
Hú, hogy még konzira sincs időpont? Mi a fene? MA hívod őket? Írd majd meg mi volt. Ne gondolkozz, vágj bele, majd elkap téged is a lendület. (nekem is nehéz még most is, de amikor elkezdődik már nem törődöm vele, akkor minden hepi)

Monyó!
Jujj, drukk a fogügyhöz, essél túl rajta hamar, mert ez is csak egy gócpont és mint olyan sok mindenre képes...
Naná, hogy okosak szépek a keverékek is. Sőt, sok-sok jó tulajdonság erősödhet föl náluk.

Anyapoc!
Fényképem még nincs. Egyszerűen nem bírom kivenni a picit. De hasonlít Ancsa kutyájához. Csak nagyobb, hullámosabb a szőre. És ha jól sasolom kövérebb. :)

Zsazsó!
Ja végül is a kicsi nem látta, meg lehet melegített is picit a lámpa. :)
Kb. Jól vagyok. Építkezünk, tudod és dolgozgatni is elkezdtem. No meg a sulik. És kitartóan gyereket akarok :oops:

Angyalka!
Ó gondolom nagyon várt már erre a hírre a dokid. És egyébként tünetek? Poci? (nekem az volt az egyetlen, hogy hamar látszott...gondolom neked is fog, mert vékonka vagy)


Fanni!
Jó ha néha benézel. Szoktalak időnként olvasni. Szépek a babák nagyon.:)

Katica!
Olvasom, már otthon vagytok. Szuper, szépen vettétek az akadályokat. Léna pedig gyönyörű, illik rá a neve. :)

Na puszi csajok

Junko
junko
 
 


Junko :)

Reméljük elásta és nem megette! :wink:

Igazából a punkció óta lufi a hasam, így nehéz megítélni, annál nagyobb nem lett! :)
angel37
 
 


Angyal!

Ha megette vón' az jó lenne, mert akkor kikerülne a farakás alól. :)
Na de a hasad már annál kisebb sem lesz. :)

Junko
junko
 
 


sziasztok hoztam neketek kepet :)
Ez az eloszobai halaspolcom kb 500liter akvivizzel,nem mondom hogy nem voltam betojva az elso ejjel amikor beallitottuk.Szerencsere aposom nagyon massziv polcot csinalt es kibirta a sulyt :)
Kép

Kép
monyo83
 
 


Junko,
szép teljesítmény lenne, míg azt kiprodukálja! :lol:

Remélem! :wink: Vagyis, hogy még pár hónapig nem!

Monyó,
hű, mennyi! :)
Tényleg fel ne dőljön az a polc!
angel37
 
 


Hello Csajok

Monyo

Tök jók az akváriumaid, u nem csodálom, hogy izgultál a polc miatt, de akkor jó stramm. Fogügyben mi újság?

Junko

Csak nem ette meg a kutty a lámpát :) biztos édes a kicsi.

Angel

Sokat gondolok rád, és erőt adsz nekem :)

Én még itthon vagyok a héten, a dokim nem engedett melózni. De nem is baj azé még fájok alulról ... :?
kokusz
 
 


Sziasztok!

Angel

Akkor drukkolunk,hogy sokáig kihúzza a méhed :)....Amúgy meg tanuljon meg stoppolni a doki,vazze'! :D

Junko

Szl akkor tök olyan,mint Ancsa kutyája,csak nem :D!
A cicák tényleg szépek lehetnek 8) ...azokról is láttunk már fotót?Mert nem ugrik be,hogy láttam volna.... :roll:
Sulik mennek?Hogy állsz?

Monyo

Akváriumok szuperek :).Az alsókban mi van?
Nekem 160 l-s van,de ez is elég :D!

Vmelyik nap a fiam beleborította a világítást mindenestül... :( Örültem,hogy nem csapta agyon az áram :?....

Ildi már megint eltűnt :twisted: ...vagy a nárcisz elvirágzott 8)

anyapoc
 
 


Upsz,Kokusz...kimaradt :oops:

Szl kellemes lábadozást :)!

anyapoc
 
 


sziasztok.

angel kezded mar felfogni hogy kismama vagy?szerintem en egy jo darabig nem fogom majd elhinni.

kokusz.meg mindig fajogatsz? :? pihenjel amenyit csak tudsz.
talan holnap megyek idopontot kerni a fogdokihoz,bar ez meg nem bizti,mindig talalok valami urugyet es tolom az idopontot :oops: :?

anyapoc.Huu a vilagitassal nagyon vigyazni kell.Nekunk rogzitett vilagitasunk van,az nem mozdithato a polchoz van rogzitve mert nagyon felek az aramtol.
a legalso polcon kis akvik vannak es benne olyan halak amiket szaporitasra szanok csak most tuningolom oket egyenlore.
nekunk is van meg ezen kivul egy 120as es egy 40 lityos a konyhaba.
a 120as a fo akvi,az a legszebb :wink:

Kép
monyo83
 
 


Anyapoc,
kismedencei szabás-varrásban elég penge a doki, de amit nem lehet, azt nem lehet... :wink: Tényleg merem állítani, hogy amit ő nem tud, azt nem lehet!

Mondjuk nem kérdeztem rá külön, de egyik előző esetnél sem történt ilyen tudomásom szerint.

Kókusz,
remélem a lombikok számában nem követsz! :)
Amúgy örülök, ha bárkinek egy kicsi biztatást is adtam! :oops:
Jobb is, hogy most otthon vagy, fájás meg hess!

Monyóka,
néha egészen tisztában vagyok vele, néha alig hiszem, néha még el is felejtem! :shock: Olyankor tuti ám a felismerés! :D

Ne nagyon tologasd az időpontot, szerintem annál rosszabb, minél később tesztek pontot erre a fog-ügyre! Bár elhiszem, hogy érzéstelenító nélkül pokol... :?
Komolyan tenyészteni is fogsz halat? :)
angel37
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?