Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

kb. másfél hete nem voltam net közelben,most 1 órámban tellett elolvasni,amit azóta írtatok....!

hát nem semmi!!! :D

Azt hiszem én voltam az első,aki arról írt,h elveszítettem a "Kicsikémet" és szomorúan látom,h azóta Mónika és Sziszkó is a sorstársam lett!

Lányok,én is együtt érzek Veletek!
A legjobban én tudom,mit érezhettek most!

Nekem 2 hete mondta meg a doki a 10.héten,h nincs szívhangja a picinek. másnap műtét!

Ha valamelyikőtöket érdekli,szívesen megosztom az infókat!!

Engem most az éltet,h januárban minsent megtegyek,h újra terhes legyek!

Minden Kismamának gratulálok a jó hírekhez!

Pusziii

Jovana
jovana
 
 


Jaj,az elöbb kimaradt vmiért egy mondatom: az infókat arra értettem,h beleástam magam abba,h ilyenkor miket kell,lehet szedni: gyógykészítmények,gyógyteák...stb.
Ha valamelyikőtöket érdekli,szívesen elmondom!
jovana
 
 


Sziasztok!

Annus!
Egy másik topicon találtam meg a 12. uh-n készült 2 perces vidót.
Megnéztem.Gratulálok!Olyan jó volt nézni!És arra gondoltam,hogy rmélhetőleg nekem is lesz nemsokára ilyen videó a kezemben! :lol:

Na jó éjt lányok :!:
sziszkó29
 
 

 
 

Most csak arra van időm h azoknak írjak akiknek elment a baba!
Mivel én is átestem rajta nyugodtan írhattok nekem ha kérdésetek van.Én sem ültem a babérjaimon!Elmentem egy másik dokihoz többek között,és mindent bevetettem h mihamarabb itt legyen ez az új jövevény!Ha bármiben tudok segíteni szóljatok,hátha neekm is lesz pár hasznosítható infóm!!!! :wink:


Az ikres fotó csudajó!!!!
Na rohanok,majd jövök!!!

annus11
 
 


Sziasztok,

Jovana, Annus, engem érdekelne a dolog. Remélem nem leszek már soha ebben a cipőben, csak kiváncsi vagyok, hogy mit tehettem volna.
AZ ikres foto nagyon jó. :-)

Anita
pumuklii
 
 


Az ikres fotó tényleg szuper! Milyen szépen kivehető mind a 2 csemete!

Szofi, köszi a bókot, viszont kezd fiúsodni a lányom, egyre elevenebb! :-)

Jovana, örülök, hogy ilyen pozitív a hozzáállásod, így is kell! Drukkolunk mind a hármótoknak, hogy minél hamarabb összejöjjön a baba!
Vendég
 


Sziasztok!!!
Rég nem voltam,de annyi minden összejött.Férjem nem dolgozott hétvégén,így együtt voltunk,sokat csavarogtunk.
Nagyon sajnálom,akiknek elment a baba,kitartás!!!!Hamarosan nektek is egészséges babátok lesz!!!
Nekem az eredményeim jók.Híztam is másfél kg-t.Már 41kg vok. :D
Grétike is jól van.Hétvégén vásárolunk,ha nem dolgozik férjem,mert már sürget az idő.Hétvégére minuszokat mond,ami a meleg után biztos rosszul esik majd.
Csütörtökön megyek a dokihoz nyakiredős uhára.Még most fogom látni a babát először.Mivel az első uh katasztrófa volt.Izgulok,hogy minden rendben legyen.
Szépek a pocakfotók és a nagytesókról készültek is.Gyönyörő topic tesók!!!!Majd teszek én is fel Grétikéről képeket.Meg csinált hugom pocakfotót is,csak még náluk van a gépen.Majd rakok fel.
Örülök,hogy mindenki jól van.

Szép napot!!!!

Anita

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Vucuska: de jó, hogy jelentkeztél!!! Nagyon jó a foto! Nálunk sajna nem fért bele már mindkét babóca, pedig 14 hetesen voltunk 4D-n :roll: De van kép róluk külön-külön, majd felteszem én is. Nekem már rendesen pocim van, pedig kilóra még csak 2 kg jött fel. Mindenki azt hiszi, hogy már félidős vagyok :shock: És tényleg Marcival kb akkor volt ekkora hasam, sőt...

Kép
Kép
nikole
 
 


Sziasztok!

Ma mentem a beutalóért a dokihoz a 12 hetes UH-ra, és közölte, hogy ha már ittvagyok, és megvan a 11 betöltött hetem, rögtön essünk is túl rajta. Szóval, minden OK, azt mondta az UH-s néni! 4,5 cm a drága, a gép szerint 11+4, tehát 2 nappal több. BPD 15 mm - ez mi is? Fej átmérő?
Nyakiredő 2mm. Ezen picit parázok, mert eddig mindenkinek ilyen 1,7 volt... Tudja valaki, mi a normális tartomány? És mikor Down-kór gyanús, ha több, vagy ha kevesebb...??? Orrcsontja is van, és kaptam képet, majd felteszem.
Nagyon édi volt, kalimpált össze-vissza, ökölbe szorított kezecskékkel boxolt, és nagyon édesen nézegetett. Totál el voltam érzékenyülve... Szerintem olyan kis szép szabályos mindene!!
Puszi!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


BPD a fej átmérő.
Nyai redő adatokat nem tudok, de ha már most láttátok az orrcsontot, akkor nem lehet gond, mert a Down-osoknál az csak később látszik.

1 hét és én is megyek :-) De messze van még!
pumuklii
 
 


Szofi!

Tök jó!
A lényeg h minden oké!A nyakiredő talán 1-2 között kell lennie.De most így hirtelen nem tudom h milyen eredmény jelentene vmi bajt...

Pumukli!
Hamar eltelik azaz 1 hét!!!Én holnap megyek legközelebb!Szóval már csak 1et kell aludni!!!

Nikole!
Huuu akkor pocifotót is kérünk!Az nem baj ha csak külön fértek bele a képbe,a lényeg h szépe fejlődnek!!

Anita!
Akkor neked is csak pár nap és láthatod a babát!!!Kitartás!

annus11
 
 


Nyaki redőnél 3 felett van Down-kór gyanú, szóval nyugi :)
Vendég
 


Sziasztok!

Még egyszer köszönöm a gratulációkat és a drukkokat is! :)

Azt gondolom integrált tesztre kell mennem a Klinikákra, de a dokim semmit nem mondott, csak, hogy genetikai vizsgálat. Egyébként már meglehetősen dühös vagyok, mert egészen egyszerüen nem veszik fel a telefont, nem tudok bejelentkezni. Most bejelentkeztem hétfőre 4D-s genetikai UH-ra és lehet, hogy hagyom is a francba a Klinikát, hiszen igazából úgyis megtartom a kicsit, ha beteg is.

Vucuska, tényleg szuper a fotó! :)

Szofi, Ne aggódj, a határ 3 mm, az a gáz, ha ennél több! De bőven belül van Minike! :) Vérnyomásod?

Remélem mindenki jól van! :)

Puszi: évi

Kép
Kép
evemama
 
 


SziasztoK!

Évi
Miért kell genetikára menned? Ne haragudj, ha már írtad, de én új vagyok itt. :)

Valóban 3-ig jó a nyaki redő.

Jövök még, most mennem kell.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Szia Anika!

Mert elmúltam 35 éves!


Évi

Kép
Kép
evemama
 
 


Annus, te hogyhogy már megint UH.ra fogsz menni holnap?
De jó neked,...
pumuklii
 
 


Sziasztok Lányok!

Nem vesztem el, csak nincs most gépünk, most is csak egy pill.,mert kölcsön van a gép! :cry:

Szívből sajnálom azokat, akik elveszítették a babát, de majd az élet hamarosan kárpótol titeket is! :wink:

Ma voltam a 12. hetes UH-n, meg a down-szűrős vérvételen is!
A babókám 6 cm kereken, a nyaki redő 1 mm!!! :D :D
Az uh-s néni, nagyon édes volt, rajtam próbálta ki az új gépet, így kaptam egy csomó képet, még 3D-set is!! Annyira édes a picike, de nagyon nyugis volt végig, a szeme előtt tartotta az ökölbe szorított kezecskéit! Az uh-s néni szerint inkább kislány, mint fiú! :lol:

Annyira megkönnyebbültem, ja és 12+4 a méretek alapján!

Puszi nektek, igyekszem jelentkezni, amint tudok! Hiányoztok nagyon, ám! :cry:

KépKép
ancsika80
 
 


Üdv!

Itt mindenki írogat fényképekről. De azok hol vannak? Azokat látom csak, amiket az üzenetekbe szúrtatok be. Vmi bennfentesnek kell lenni? :)

Nem ígérek semmit, azért írtam, hogy nem vagyok társalgós-típus, mert kicsit idegennek érzem a virtuális kapcsolatokat. Nektek nem fura? Sok-sok szerettem van, akiket - értsétek jól - ismerek. De talán a fotók segíthetnek kézzelfoghatóbbá tenni a dolgokat. :)

Hajrá a vizsgálatokhoz! Kívánom, hogy mindenkinél minden rendben legyen!

Sziasztok! D.
Vendég
 


Óóóó. Csak nem a fotóalbum nevű helyen vannak a képek? Mindjárt utánanézek. :) Egy nyomozó veszett el bennem... :)
Vendég
 


Sziasztok,
íme a tegnapi fotónk :)
remélem látszik :) Kép

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Dóri!

Képeket általában ide szoktunk felteni a fórumba.De van olyan is akinek van albuma.
Amúgy nem mindenki teszi fel rögtön a képeket,max csak beszámol róla h kapott :lol: Aztán mi meg könyörgünk h tegye fel :lol: :lol:
Nekem egyáltalán nem fura h itt beszélgetünk!Lényegében ez nem egy ismerős szerzős oldal,de valljuk be kinek van pont vele egy idős terhes ismerőse,rokona.Hiszen aki nincs éppen benne az nem tud segíteni,nem tudja megosztani a tapasztalatokat stb.Szóval szerintem ez nagyon hasznos!Az h közben az ember akár igaz barátokra is akad,az már ráadás :lol: (nekem egyre több olyan barátom van akikkel a közös téma hozott össze egy fórumon és azóta is tartjuk a kapcsolatot,persze nem csak virtuálisan :wink: )
Tehát csak biztatni tudlak h írj továbbra is!

Ancsika!
Örülök h neked is minden oké volt a 12.heti uhn!A lényeg h nálad is szépen fejlődik babóca!

Pumukli!
Hát 2 hete voltam utoljára!Amúgy most a dokimhoz megyek,ad beutalót gondolom ilyesmi.És eddig mindig volt uh is,remélem most is lesz.Bár nem tudom h a 12.hét után hüvelyit csinál e...sose figyeltem h hasi van e vagy hogy van ez :wink:

Évi!
Ez a klinikák most melyik?A SOTE?Te nem a dél pestibe jársz?Látom nálad is zavaros ez a genetikai uh....az meg felettébb idegesítő h nem tájékoztatnak rendesen!! :evil:

annus11
 
 


Eszti!

Szupi a fotó!Naná h látszik!!!!

annus11
 
 


Sziasztok!

Hát, akkor nyakiredő OK. Bár nem örülök, hogy az én babócámé eddig a legvastagabb... :(

Annus, beírnál a tábliba, hogy nov.28-án megyek legközelebb a dokihoz? (Még mellékes infó, hogy jöv. csüt-ön megyek a kombinált vérvétel részére)

Ancsika, Te is hiányzol nekünk! Gratula a szép eredményekhez!

Evemama, köszönöm kérdésed, a vérnyomom el van. Reggel-este mérem. Az esetk 50%-ban az első szám 120-130/normál, a másik 50%-ban 130-140/emelkedett, de nem magas.140 felettit azóta az egy eset óta nem mértem. Érdekes, hogy a második szám viszont mindig a normál tartományban van, 85 alatt, az soha nem nagyobb... Kíváncsi vagyok doki majd mit mond, holnap elmegyek végre tényleg a háziorvoshoz.
Botrány, hogy képtelenek normálisan tájékoztatni!!!

Szeszter! Tök jó a kép! Viccen kívül, az enyém pontosan ugyanilyen! Nem is kell, hogy feltegyem! :lol:

Köszönöm mindenkinek a választ a tarkóredős kérdésemre!
Üdv!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Ki kell próbálnom, hogy sikerült-e az aláírásomat megvalósítanom. Lehet, hogy még nem a végleges, de egyenlőre talán ok.

Szofi! Vérnyomás: az előző terhességemnél végig figyelnem kellett, mert lehetett volna magas (enyhén szólva kerekded vagyok baba nélkül is...), de végülis tényleg magas (sys. 140 felett) otthon mérve talán 1-2x volt, és csak az orvosnál volt mindig magas... Gondolom, most is így lesz... :) Rámbízták, hogy figyeljem, s mert minden rendben ment, nem kellett gyógyszert szedni. De nem kell félni, ha kialakulna vmi, azt is nagyon jól kordában lehet tartani gyógyszerrel.
Vendég
 


Szofi, gyerünk gyerünk, rakd fel Te is :) Várjuk :)
Annus, én nov 21-én megyek megint dokihoz. Beírod?
Akkor beszéljük meg az AFP-t, meg ír fel még vasat a dokibá.
Szép estét mindenkinek.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Dóri, nagyon szép lett a vonalzód! csatlakozom Ancsikához, fórumon is lehet plusz barátokat szeretni, akárhány barátja is volt eddig az embernek. Ha csak egymásnak nyújtott segítségről legyen is szó, már az is nagyon jó dolog, hogy egyáltalán vannak ilyen fórumok. Úgyhogy gyere bátran!

Anita, jó, hogy jöttél! Jól látom, hogy 41 kg vagy??????? na, akkor Neked nem kell az elhízástól tartanod!!! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Ancsika, gratulálok a babucihoz, és a jó tarkóredő eredményhez! :)

Eszter, nagyon édes a babód! :)

Annus, a Dél-pestibe járok, de a genetikai vizsgálatot az I. Női Klinikán végzik (innen következtettem, hogy az integrált teszt). Azóta már többekkel sikerült beszélnem, hol a genetikára, hol az ultrahangra kapcsoltak, végül kiderült, hogy a vérvételre/4D-re csak és kizárólag pénteken (!) lehet bejelentkezni. :twisted: Na itt lett elegem, hétfőn megyek a 4D-s vizsgálatra, és még aznap a dokihoz.
Kukkoltam ám a blogodba! :wink: A sátras képen jót derültem :lol:

Szofi, örülök, hogy azóta nem volt nagyon magas! Remélem a dokinál minden rendben lesz holnap, drukkolok!!!

Dóri, nagyon jó lett a vonalzód! :)

Mindenkinek szép estét, jó éjszakát! :)

Pusz: Évi

Kép
Kép
evemama
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszi a drukkokat! :D Olyan jó, hogy így lelkesítjük egymást!
Évi, nagyon szorítok, hogy a genetikán minden OK legyen, de szerintem ez nem is kérdés! :wink:
Böbi, úgy látom, Te kimaradtál abból a sokkból, amikor Anita bevallotta, hogy harmincvalahány kiló... :lol:
Dóri, szuper lett a vonalzód, nagyon szép! És az idézetet is kiskerestem a Zsoltárokból. Én sem vagyok egy virágszál... :shock: Erről már többször is írtam, de hát jókedélyű nagydarab csajoknak is lenni kell a világon! :D Még egy, a képet úgy tesszük fel, hogy a doki kinyomtatja az UH-ról, bescanneljük, és aztán becsatoljuk a file-t az üzenetbe!
Puszi mindenkinek, szép álmokkat!
Ja, még egy! Mozza, lécci ne felejtsd majd el megírni, hogy mi a gond az élőflórás joghurttal...? :roll: Köszi előre is.

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Dóri, most látom, azt írod, az előző terhességednél! Van már ezek szerint egy gyermeked? Kisfiú vagy kislány? Mennyi idős? Hogy hívják? És köszi a biztatást vérnyomás ügyben... Rám fér! :)

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Helló. :) Igen, vhol van az 1. bejelentkezésem, és abban megírtam, hogy van egy október-16-án-múlt-1-éves kisfiam. :) Sámuel. Most jön az 1. foga, épp most sírdogált picit. :( De nagyon jó baba! :)
Vendég
 


Dóri!
Látom sikerült rábeszélni h ez a fórum nem olyan vészes dolog!Tuti a vonalzód!!

Évi!
A lényeg h hétfőn mész és megnéznek!Minden oké lesz!!Hátremélem lesz időm irogatni is bele....ma az alapbeállításokkal elment az időm...amúgy az a bizonyos kép...azt hiszem elötte este fogant a picurkánk :wink: Amúgy ez a házassági évforduló reggelén készült! :lol:

Szofi,Eszter!
Táblit frissítem!

Én most rendeltem képeket...bár a gépen fenn van egy csomó,de időközönként rendelek albumba is.Most kb 160 képet sikerült kiválogatni :roll: De van amit a nagymamák kapnak :wink:

annus11
 
 


Jó reggelt!

Lemaradtam, mint a borravaló... :?

Két hányás között Zsófi és a szombati vizsgára való tanulás teljesen lefáraszt :?

De majd felveszem a tempót, és üdv az újaknak :D
Vendég
 


Dóri

A kisfiadnak nem készítesz vonalzót? :)

Évi
Akkor már értem, azt hittem ennyire aggódsz, hogy egészséges lesz e. Én azt hiszem be fogom érni a 20. heti genetikai ultrahanggal és talán egyszer egy 4D-re is elmegyünk. Mi a 4DGenesisnél voltunk és maximálisan elégedett voltam velük.
Én picit mégis izgulhatnék, mert nem tudtam a babáról, viszont szoptatok, ezért vigyázok magamra. Egyébként 31 leszek januárban.

Panndi
Mit tanulsz? Nekem szakdolgozatot kell írnom, de nincs erőm rá.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Vállalati információs rendszerek, utolsó vizsgám a főiskolán, utána már csak befejezem a szakdolgozatot és államvizsga.
Vendég
 


Jó reggelt!!

Dóri üdv közöttünk,gyere bátran!!
Böbi,igen 41kg vok,de már híztam is pedig másfél kg-t. :D Anno Grétivel is így volt,vele 15kg ment fel a 36.hétig.
Ezért is vagyok gondba,mert a kismama gatyóim hasba jók,de comb,fenék,katasztrófa.Nincs mit belepakolnom.Viszont a kis 25-ös gatyáim,nem mennek a hasamra.Bandázst kell vennem.De majd talán vasárnap.ha férjem szabad.Itt a környéken nem lehet kapni,max Debrecenbe.Remélem szabad lesz,mert Grétinek is vennem kell egy halom téli holmit.
Holnap megyek dokihoz,de már ideges vagyok.Mi lesz még holnapig. :shock:
Vérnyomásom még mindig alacsony,de képzeljétek csak az elemes kütyükkel mérve.A belgyógyon a régi higanyossal mérték és tökéletes volt.Majd ezt megemlítem a dokimnak.Szerintem próbálja ki az is akinek magasat mérnek,mert az elemesek anyumnak mindig magasabbat mérnek sokkal.
Panndi nem lehet könnyű neked,sajnálom hogy még mindig hánysz.Hétvégén nekem is sikerült,mert a kórházban voltunk mamimnál és sokat lifteztünk.Így hazafele alig tudtunk megállni,éppen sikerült a kocsitakarítást megúszni.Bár lehet az is a gond,hogy én ha utazunk,hátra ülök Grétike mellé.
Képzeljétek!!Anno ugye nem volt kocsink,aztán írtam hogy kaptunk egyet anyuméktól.Most meg a férjem egy vadiúj kocsit kap a főnökétől,hogy azzal hordja az embereket.Jó mi??Mostmár lesz kettő,Használhatja itthon is,bár román rendszámos lesz.
Na dugulok,mert manóm ébredezik.
Még egy kérdés.Szerintetek Grétinek hol érdemes jó meleg télikabit venni??Cora?Tesco??Vagy van most valami nagyobb bababoltba akció????Bár tescoba megyünk mindenképp mert összegyűjtöttem a pontokat a beszélő plüssre.Kiváltom neki.
Szép napot!!!!
Ja!!AFP-re december 1-én kell mennem!!

Puszi:Anita

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukk csak. Az előbb hívtak a Kárpát u.-ból (a 4D rendelőből), hogy van egy üres helyük, kérem-e, én persze naná! :) Úgyhogy ma du. 14.20-ra megyünk, gondoljatok rám! :) Majd hozok képeket! :)

Addig is mindenkinek minden jót kívánok! :)

Pusz: Évi

Kép
Kép
evemama
 
 


Anita, mi decathlonban vettünk Majának a múlt héten téli felszerelést (kabát + gatya). Jó meleg, februárban megyünk síelni, oda is jó lesz neki.

KÉpzeljétek, Maja éjszaka belázasodott. Ma mentünk volna 18 hós szurira, de így elnapolva-hetelve. És az a gáz, hogy a kis lüke nem akarta bevenni a lázcsillapítót, pedig eddig simán benyomtam neki a nurophent. Persze most, is, csak kicsit gáz volt a tiltakozás miatt, kicsit öklendezett tőle. Most már megint kezd melegedni, negyedórája bebújt az ágyába és elaludt, ilyen se volt még. Szegénykém...
Meg eddig mindig a popóban mértük a lázat, de múltkor már nem tetszett neki, utána hetekig nagy kűzdés volt a pelenkázás, azt hitte, hogy megint lázmérés lesz. Igy most gondoltam felavatom a digitális lázmérőt, 1 percet kéne kibírnia nyugton, de nem megy neki. Este hoz apja fülbedugós lázmérőt, az csak 1msp. Az se fog tetszeni neki, utálja, ha a fülét piszkálom...

Valakinek nem volt hasonló gondja?
pumuklii
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek szép jó reggelt!!
Anita, akkor most aztán nincsen hiány szállítóeszközökből!
Dóri, igen, csinálj a kisfiadnak is vonalzót! :D
Évi, azonnal gyere, amint megvolt az élmény, és a fotókat is kérjük!!!
Megint jó a vérnyomim... :)
Annus, ha lesz időd, majd dobsz egy táblit?
Puszi mindenkinek!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Pumukli, sajnos nem vagyok képben kisbaba-lázmárásben egyelőre. De sok szeretettel kívánok Majának mielőbbi gyógyulást!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Má mindgyá befejezem a pofázást, de még azt akartam kérdezni, hogy hogy tudsz állítani a vonalzódon, ha akarsz?

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Pumukli!!
Nekünk Gréti nem sokszor volt beteg.Asszem elöször olyan 4 hónaposan,vagy még később.Ugye mi is popóba mértük,de annyira nem akarta,hogy kimeredt,a láza meg rohamosan emelkedett.Ekkor vettünk egy fül és homlok lázmérőt,ami egy pillanat alatt megméri.Csak így tudtuk neki mérni.Bár azóta,látván a nagyoktól,engedi hónaljba is ha olyan a kedve.Ne erőltesd a fenékbe mérést én próbáltam az elején.De csak azt értem el vele,hogy még betegség után is hetekkel később nyafizott pelus cserre közben.
Megnézem a boltot neten amit írtál.Nem tom van e Debrecenben??
Gréti még a kúp dugástól retteg,de néha kellett,mert hamarabb hatott,meg éjjelre jobb volt.Meg ő mindig köhög nagyon,így hörgőtágítót kap kúpként.Hát ezt elég bedugni egy 2 éves csajnak!alig birok vele olyankor.De akkor tud este pihenni.
Na megint hosszúra sikerült.Bocs.
Jobbulást a kis Majának!!!!!Amúgy a torka??

Puszi:Anita

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Szofi!
Hát szállító eszköz az van.Az egyik oda lesz mindig apánál mert azzal viszi az embereket.A másik meg itthon áll majd.Én meg vizsgálatokra mehetek rokonnal,vagy busszal. :evil:
Sajnos nincs jogsim :( :( :(
Nem tom hol kell állítani a vonalzón.Szerintem csak akkor tudsz ha újra csinálod.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Muszáj lesz kúpot adnom neki, ha felébred, ha egyszer a szájába nem engedi. Homlokmérős is van, az elég annyira, h kb tudjam hogy lázas-e. Napközben jó lesz így, estére meg már lesz fülbedugós.
Nincs semmi más baja, egyelőre, csak a láz. Nem taknyos. Bár torkát nem néztem, lehet az lesz. Azt mondta a doki, hogy ha ma is lázas lesz, akkor holnap megnézné. Már be is jelentkeztem.
Másik nagy gond majd az orrszívós időszak lesz, ha meglátja a porszívót már menekül, toporzékol, úgy kell lefogni....

Megnéztem, nincs felétek decathlon. Azt hittem Debrecenben lesz, de nem.
pumuklii
 
 


Hi,

Nem fér bele még 1 vonalzó az aláírásomba, asszem. De majd kipróbálom. Ezért lett Samuról a fotó az avatarom. :)

Adok a táblázatba adatokat. Legközelebbi vizsgálat: nov. 27. Be van lőve az AFP dec. 7-ére, de az csak közelítő időpont, majd gondolom 27-én pontosítunk. Dél-Pesti a kórházunk, Tolnay Lajos az orvosunk.

Bár még nem vagyunk 2 év körüliek, de én mindig popsiban mértem Samu lázát. Sosem tiltakozott különösképpen. De ez a legényke egy különlegesen nyugodt baba (elnézést, már kisgyermek... :) ). Összes ismerősünk mindig csodálkozik, mennyire. :)

A vonalzón lehet állítani, ha megnézed az aláírásodat a profilban. Ott láthatod a dátumot, amikorra várjátok. Azon lehet változtatni viszonylag egyszerűen, csak a számon kívül más karaktert ne változtass meg!

Hajrá a ma vizsgálatosoknak. Aztán várjuk a híreket!

Még mindig fura így levelezni (vagy mit csinálni...), de azért próbálkozom... :)
Vendég
 


Szerencsére betegség-kúp ügyben nem tudok segíteni, még nem volt rá szükség :D
Vendég
 


Remélem nem lesz komolyabb baja Majának!
Az orrszívás még mindig gáz nálunk is.Meg Gréti ha náthás nem jön neki szinte semmi,inkább hörög az orra és a torka között.
Köszi hogy megnézted,én még nem jutottam addig Grétitől.Erre nem sok minden van.Pl.ágyat is Ikeából veszünk neki,unokatesóm hozza haza.

Na megyek teregetni.

Puszi

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Pumukli: én nagyon csalódtam a fülhőmérőben. Mi a múlt héten voltunk betegek, és reggel már éreztem, hogy TÜnci lázas, de még csukva volt a szeme. Gyorsan megmértem a fülhőmérővel, ami 39,2-t mutatott. Persze rögtön bepánikoltam, de szerencsére Tünci fel is ébredt, és megmértem a popsijában is, kiderült, hogy csak 38,4 a láza. Hát nem mindegy egyáltalán! Szóval teljesen megbízhatatlan a fülhőmérő! Bár lehet, hogy típustól is függ.

Kép
Kép
tinu
 
 


Ettől félek én is, nővérem is ezt mondta, hogy össze-vissza mér. Az biztos, hogy a legmegbízhatóbb a popsis módszer.

Panndi, Zsófi nem volt még lázas egyáltalán? Maja se volt sokszor beteg, kb 2-3x volt eddig.

Múlt héten megkaptam az első "táppénzes" fizetésemet. Nagyon jó megint jól keresni :-)
pumuklii
 
 


Sziasztok!

Pumukli, jobbulást Majának! gyöngy nekem a fülhőmérőt utálja, mert 4 hónapos korában beszakadt a fülébe a fülbevaló, kórházban szedték ki neki, azóta nem engedi, hogy hozzányúljunk, ráadásul hiába csak egy másodperc, azt jól be kell illeszteni, nem mozdulni, csak úgy pontos. Most én is a homlokhőmérőn gondolkodom.

Anita, a homlok lázmérő olyan, hogy csak a homlokához kell odatartani?

Én 38 felett éjszakára kúpozok, mert lázgörcs veszélyesek vagyunk, mind a hárman tesók azok voltunk és a tesóim gyerekei is, így nála is fenn áll a veszély. Egyelőre engedi, de úgy tudom, hogy 1.5 év után erősödik meg igazán az akaratuk. Én gyűűűűűűűlöltem a kúpot!!!!!!

Ismerősöktől úgy hallottam, hogy az orrszívót minden gyerek utálja, nekem is ordít, de próbálom barátkoztatni vele, bekapcsolt állapotban a kezébe adom, ismerkedjenek és 2. - 3. napon már szokta engedni, hogy csináljam (nálunk általában 10-15 nap egy orrfolyásos időszak).
Vendég
 


Pumukli, a Gyed-et feladtad és táppénzre mentél? Én is ezt szeretném, de nem tudom, hogy megéri-e, mert már tavaly is csak 8 hónapot dolgoztam, a többi táppénz meg GYÁS volt.
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: