Új privát üzeneted érkezett!

Szia GOrsi!

Mi nem megyünk holnap! Kép


BMárti

BMárti
bmárti
 
 


Sziasztok!

Most beszéltem Mártival telefonon és mivel csak ők jöttek volna, így a tali elmarad.

Gorsi
gorsi
 
 


Köszi a hozzászólásokat, már lehíggadtam. Marad a szóban szájbarágás. Én sem a szigorú napirendhez ragaszkodom, inkább az oda nem figyelés érintett igen rosszul. Nem hiszem, hogy kényeztetésnek vette Vili a dolgot, akkor nyilván nem hisztizett volna (és nem azért mert én nem vagyok itthon) éhesen, pisisen én sem éreztem volna jól magam. Azzal egyetértek, hogy a nagyszülők kényeztessenek nyugodtan, de az minimum elvárás, hogy az áltlauk ismeretlen innivaló dobozát elolvasák mielőtt a gyereknek adják, vagy rámcsörögjenek. Egy bébiszittert ilynért tuti el küldtem volna.

Többit este.
Norci
norci
 
 

 
 

GOrsi!
Mi megyünk Rékástul!Kép
Már ki is nyomtattam az útmutatót!
Norci!
Nyugi! A nagyik már csak ilyenek, de eleven bizonyíték épp Te vagy, hogy végzeteset nem tesznek a gyerekekkel KépKépKép.
Edit!
Szia itthon! Riki mekkora már!
Cory! Gratula Zsomának a forduláshoz!
Tikk, Danimama! GyógyKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKéphegyek!
Bogancsi!
FőziKép, pulcsiKép, párodKépKép.
Andysj!
Nagyon szépek a lányok!
BMárti!
Megélni biztos nem, de olvasni egyszerűen jóóóó a kalandjaitokatKépKépKép.
Menta!
DokiKép
Mi vagyogatunk. Tegnap elmentünk Ligázni, meg utána a melóhelyemre. Nagy bátran sétálva + vésztartalék kendővel. Egész jól boldogultunk. Odafele az utsó pár métert kellett Lucát cipelni. (Mert már untam kavicstól-kavicsig közlekedniKép) Hazafele felesbe mentünk két illetve négylábonKép. Azért igen boldog voltam, hogy hazaértünkKépKép.
Réka 3. lett az iskolai prózamondó versenyen.

Borcsa

Borcsa
KépKépKép
borsts
 
 


Jaj-jaj GOrsi! Akkor nem megyünkKépKép.
Szomorú Borcsa

Borcsa
KépKépKép
borsts
 
 


Sziasztok!

Megint megy föl a lázam... Kép Lányok, mondjatok már valami bíztatót! Légyszi. Tényleg kivagyok. Asszem ilyenkor kellene egy kis depibogyó meg elvonulás a világtól, ahogy a sztárok csinálják. De nekem hétfőn dolgoznom kell, ha a fene fenét eszik is, mert most kb. két hónapig óriási hajtás lesz bent. És most már egyszerűen nem hiányozhatok többet. És nem győzöm a kaják kitalálását és megcsinálását, és a mosásokat, leszedéseket, a folytonos szervezést. Most sikítani szeretnék... Gyerek szeretnék lenni!
Megyek vacsorát adni a népemnek. Nekem ki ad vacsorát??? A fenébe, hisztizek itten. Olyan jó, hogy legalább nektek kiborulhatok!
bogancsi

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
bogancsi
 
 


Bogancsi: jobbulást!! És kitartás! A sulisokat nem lehet befizetni a menzára? Mert ha ti a férjeddel meg tudjátok oldani, hgoy valahol meleget egyetek napközben, akkor nem kéne minden nap főzni. Az sokat könnyítene, nem? A fickóm is mindig a kitalálásra panaszkodik Kép
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Márti, Borcsa
Csak benéztem, naná!Kép Hát akkor gyertek! Talizzunk!Kép

Gorsi
gorsi
 
 


Sziasztok!


bogancsi
Sok-sok nyugi- meg gyógyKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép
Én egy gyerekkel és nem-főzéssel ki tudok néha bukni... Neked meg pláne jogod van hozzá Kép

Zafi
Aszittem, már Petizel is Kép ... Nálunk még minden OK, bár szerdán a ctg-n nem alkotott mintaszerű görbét... kivételesen aludt Kép ... aztán szegényt jól megtaszajgatta kívülről a doki. Volt eredmény... csak aztán úgy elbújt jobb oldalra, hogy még 2 poronty simán elfért volna bent... Kép Nem értem, akkor máskor miért nem akar elférni... Kép ja... megint mondtam a dokinak, hogy nekem erre a 3 hétre még szükségem van, hogy elkészüljünk .... Kép Ennyire nem tudott előre mondani semmit... de a hétre még igen... szerinte még bent marad Kép De azért már elkezdtem összepakolgatni a cuccot... legalább a sajátomat Kép

cory
Mennék én már akár holnap is... de még mindig "dáthabenő" vagyok... Kép De úgy néz ki, megmaradok... De nem fertőznék senkit...

Szerencsére Anyáéknál síszünet van, a héten kényeztettek Kép ráadásul vírust sem tudott hazahozni... Kép Most megpróbálom magam meg Csengust is távol tartani ezektől... egyikünknek sem hiányzik az influenza...
Olyan nagylány lett...
Tegnap a játszótéren már közölte, hogy nemsokára lesz tesója... ha kibújik Kép Lehet, hogy tényleg felfogja már?

Edit
Jó, hogy újra vagy!!! KépKépKépKépKép
Nem semmi, hogy Riki bukfencezik már, meg tornázik... vajon kitől örökölhette ... KépKép

Látom, azért senki nem marad ki a 2 évesek hisztijeiből Kép... helyes Kép Csenge olyanokok kiakad, hogy na... pl. hogy ő nem Csenge, hanem Csenguska... Kép ha úgy akar lépcsőzni, hogy a kezem fogja, de én csak a kabátját fogom, mert kb. 5 baba van a kezében... akkor hiszti... olyankor egyszerűbb visszamenni a lépcső aljára, és előről kezdeni... inkább ez, mint a fél napos hiszti... Kép Az egyik leggyakrabban hallot mondat: Csak én, mindig csak én... egyedül Kép ismerős? Kép

... muszáj mennem aludni... 2 napig semmit nem tudtam, múlt éjszaka már talán 2-3 óra is sikerült... lenne mit pótolnom...

jóéjt
Rebiék

Csenge (2001.11.07.), Levente (2004.02.13.), Emese (2006.11.08.), Réka Zselyke (2009.03.11.)
rebi
 
 


Sziasztok!

Szerintem mindenki ismeri a szüleit annyira, hogy meg tudja ítélni, rá meri-e bízni a gyerkőcöt. Nekem se a kényeztetés ellen van kifogásom, mert a nagyszülőknél ez belefér bőven, hanem azzal, hogy sajnos nem mindegyik nagyszülő tudja megítélni hogy mit szabad megengedni a gyereknek és mit nem. Már ha csak apukámból undulok ki, aki már idős, s valljuk be őszintén régen voltam én már Nelcsi korú. A múltkor pl mindenféle pacsuli kölniket öntött Nelcsi fejére, már a nyaka is tele volt. Persze a gyerek élvezte, hát apámnak eszébe se jutott, hogy a szemébe is mehet. Teljesen rosszul lettem, mikor megláttam. Vannak még ilyen húzásai, szóval én is mindent a szájába rágok, ha otthagyom, mert félek, hogy ennél különb dolgokat is megtehet. Attól is ki tudok akadni, ha etetem a gyereket, s megjelenik egy zacskó ropival a kezében, s dirrekt mutogatja a Nelcsinek, nehogy véletlenül megegye az ebédet. A múltkor csörgött a telefon, kimentem, hát tele volt a gyerek szája ropival, az ebéd már persze nem kellett. Hát ilyenkor valahogy nem tudok elnézően mosolyogni, mert azért nem azt kell látnia a gyereknek, hogy hogy kell anyát átvágni. Nem így kell szeretni egy gyereket, hogy mindent megengedek neki. Apukám sajnos ezt így látja, de azt is beismeri, hogy sok mindenről fogalma sincs és ő nem sértődne meg egy napirendi leíráson. Az más kérdés, hogy nem is merném egy teljes napra rábízni.
Anyukámnál azt figyeltem meg újabban, hogy nem mer mondani Nelcsinek semmit, amit esetleg nem akar. Ez azóta van, mióta beszél, s megmondja, hogy nem akarja. Ekkor elkezd alkudozni vele, ígér neki fűt-fát, végül a gyerek már annyira makacs ellenállásba ütközik, hogy semmi se hatja meg és jön a hiszti a beígért sok-sok csábító ajánlat ellenére. Na ez se tetszik nekem, de anyukám kezelhető, szerencsére. Már megbeszéltük nevetve, mikor megmutattam neki, hogy velem hogy viselkedik a gyerek hasonló szituban, mikor kérek valamit tőle. Szóval látta, hogy hova jut el zsarolással, megvesztegetéssel, s hogy ez mennyire nem jó. Ezért mondom én, hogy nekik is meg kell tanulniuk, hogy nem minden a gyerkőc körül forog, mert hát ők nem tehetnek róla, hogy annyira imádják Őket. Kép A kényeztetés az meg minden gyereknek jár és sok-sok pici engedmény is, hisz mi is úgy nőttünk fel annak idején, s imádtuk a nagyikat is ezért. De egy picit segíteni kell nekik, de tényleg úgy, hogy ne sértődjenek meg, ők régen voltak anyukák, s nagyinak lenni sokkal kevesebb felelőséggel jár. Kép MAjd mi is megtudjuk. Kép

Rita
krita
 
 


Sziasztok!

Bogancsi: Jajajajaj, ez szörnyű!!!!!!KépKép Bogancsi nem tudjátok ezeket a napokat egyszerű kajákkal kihúzni, amit a lányok is meg tudnak csinálni (szilvásgombóc, mákos/sajtos/bolognai tészta stb...) vagy pizzát rendeltek? Nem is tudom mit lehet ilyenkor csinálni, csak túlélni kell! Remélem ma már jobb napod lesz. A szöszös ruhákra én azt szoktam csinálni, hogy vagy még 2-3 öblítőprogramra teszem az egészet, persze a lámaszőrös pulcsi nélkül vagy szépen a megszáradt ruhákat celluxos kézzel (a kezemre tekerem fordítva, hogy ragadjon) és szépen egyenként leszedem a szöszöket...Nagyon idegesítő dolog, de más megoldást én sem találtam..Kép
Mindenképpen rád fér egy kis pihenés, séta a jó levegőn, próbálj egy félórát lazulni, hátha erőre kapsz vagy legalább jobb lesz a kedved!!!! A krumplifőzelék miatt ne csinálj ekkora ügyet, sajnos romlott árut is árulnak (tejfölös volt, ugye?), nem tehetsz rólaKépKépKép

Edit: olyan jó volt hallani rólatok!!!! Kép Riki hatalmas lett! Dorka is tud bukfencezni, nagyon élvezi, de ugrálni még mindig nem tudunk, nem értem Dorkát mert az egyszerűbb dolgokat nem tudja (lépcsőzés pl. elég bizonytalanul megy), de bukfencezni és gyertyába állni, biciklizni a lábaival, az meg megy... Rikivel szoktál tornázni, milyen gyakorlatokat érdemes ilyenkor csinálni???
Bronzbohóchoz én is szívből gratulálok? Miért nem volt fair a zsüri???

Bocsi most be kell fejeznem, mert a férjem sürget, Dorka útlevelét kell meghosszabbítatnunk. Na megyek.

Sziasztok,

Zafi: szurkolok!!!!Kép

BSzilvi: hogy vagy?

Üdv:
Zsuzsiék
zsu26
 
 


Sziasztok!

Nem tudjátok mi Beja babaruhás honlapja?

Üdv: zsuzsi
zsu26
 
 


Zsuzsi,
www.babaruhabolt.hu
Szila
szila
 
 


Zsuzsi!

Nyomoztam. Kép

www.babaruhabolt.hu

Zsuzsa

beababa
 
 


Szila! nem ér! Kép
A másik winchimen rajta volt, most meg kerestem az archívban, aztán hirtelen eszembe jutott, és második próbálkozásra be is ugrott a cím.:

Zsuzsa

beababa
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi!
Dorkanak boldog névnapot kivanunk!Kép
Nem szoktam Rikivel kulon tornazni,o amit lat,azt utanozni szokta.Kép
Szerintem amit lehet mar tanitani,az a mély belégzéssel a magastartas.Az biztos tetszik neki.Az ugrast talan ugy megmutathatod neki,hogy guggolasbol felugrasz.Szoktatok "Sétalunk,sétalunk,egy kis dombra lecsucsulunk"-et jatszani?Az is jo.Riki imadja.Kép
Parom koszoni szépen a gratulaciokat!KépHogy miért nem volt fair a zsuri?Mint mindenhol itt is mar elore tudta a zsuri,hogy kinek mit fog adni.Hiaba volt nekik mindenkinél nagyobb sikeruk és ezt nem elfogultsagbol mondom.Ja,kulondijnak Monaco varos kulondijat nyerték.KépAz pedig egy nagy kupa.

GOrsi!Koszonjuk a meghivast,sajnalom,hogy késon lattam.Kép

Rebi!KépHanyadik hétben vagy?Légyszi pocakosok irjatok le nekem,mert nem tudtam kovetni,kinek mennyi idos a pocakbabaja!

Bogancsi!Jobbulast!KépKépKépKépValami megoldast tényleg probaljatok meg talalni,mert a kimerultségtol sem tudsz szerintem meggyogyulni.

Gwen!Nem maradunk itthon végleg.Parom magyar.KépRemélem hamar megoldodik ez a kényszerhelyzet.

BMarti!Aranyos a viragos sztori.KépEgy darabig mi se jottunk ra,hogy Riki akar valamit.De a hangsulybol tudom mar,hogy olyankor mutatni akar valamit.De szol,ha kiboritott valamit,vagy o csinalt valami olyat.Kép

Most ennyi,mert nemsokara megyunk csaladlatogatni.Kép

Sziasztok!
Edit
edith16
 
 


Ja!Elfelejtettem!
BSzilvi nevében irom,hogy sajnos azért nem tud irni,mert rossz a gépuk,de reméli,hogy jovohéten mar tud jelentkezni.

Edit
edith16
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa: Kép

Edit,
könnyítésül egy pocakos tábla:Kép
<pre>
Pocakos anyuk Szülés várható ideje

Zafi 2004.február 20
Rebi 2004.február 29
LadányiKata 2004.március 3
Menta 2004.április 22
Norci 2004.május 20
Gorsi 2004. május 1
Zsuzsi 2004.július 17
Beja 2004.augusztus 15
Krita 2004. szeptember 4-5
Linato
Danimama
</pre>

És egy nagy táblázat is:
<pre>
Anyuka neve Gyerkőc neve Születési idő Születési hely Lakóhely (város-kerület) Többi gyerkőc
Andi3 Luca 01.08.16 Budapest, Kútvölgyi Kórház Kerepes Zsófi (sz.: 1998. december 25.)
Cory Balu 01.09.12 Budapest, Szent Imre Kórház Budapest, XXII. ker. Zsombor (2003. augusztus 31.)
Heni Barnabás 01.09.21 Budapest, MÁV Kórház Szada Boldizsár (2003. november .13.)
Zsuzsa Bea 01.09.25 Kistarcsa Gödöllő István Gábor (1993), Miklós Bence (1995)
Ladányikata Peti 01.10.17 Budapest, SOTE II. Budapest, XIX.ker. pocakban
Szilvi (sztigris) Zsani 01.10.17 Budapest, Jáhn Ferenc Kórház Ócsa Nikolett (2004. január 28.)
Gwen Gwendoline 01.11.01 Saint Herblain (Franciaorszag) Nantes, Franciaország Salomé (1996.február 17.),Anna (1999.december.30.)
Rebi Ildikó CSENGE 01.11.07 Budapest, MÁV Kórház Budapest, II. ker. pocakban
Márti Ármin 01.11.15 Budapest, MÁV Kórház Budapest, IX. ker. Vilka (2003. május 29.)
Tikk Hanna 01.11.21 Budapest, Schöpf-Merei Kórház Budapest, XIX. ker.
Nyuszimanó Donát 01.11.25 Helsinki Petra (2003. szeptember 29.)
Laura Romola 01.11.30 Budapest, Péterfy Kórház Budapest, XVI. ker. Antal (2003. június 5.)
Zsuzsi Dorottya 01.11.30 Budapest, MÁV Kórház Budapest, XI. ker. pocakban
Beja Bálint 01.12.12 Budapest, MÁV Kórház Budapest, IX. ker. pocakban
Zafi Réka 01.12.18 Budapest, MÁV Kórház Budapest, XI. ker. pocakban
Bogancsi Tomi 01.12.18 Budapest, MÁV Kórház Telki Zsófi (1986), Juli (1987) és Dani (1990)
Danimama Dani 01.12.20 Vancouver, Kanada Kanada
BMárti PiciLaci 01.12.23 Budapest, Szent Margit Kórház Budapest, III. ker.
Szila Hanga 01.12.25 Budapest, Péterfy Kórház Budakalász
Linato Korina 02.01.26 Budapest, István Kórház Budapest, II. ker. Miléna (1999.09.01), pocakban 3.
Dzsili Napsugár 02.01.28 Budapest, Szent Imre Kórház Márk László (1992), Máté Richárd (1996)
Gorsi Peti 02.02.01 Budapest, MÁV Kórház Budapest, IV. ker. pocakban
Menta Helena 02.02.03 Budapest, MÁV Kórház Budapest, III. ker. pocakban
SzaBori Bátor 02.02.25 Budapest, Kútvölgyi Kórház Budapest, XV. ker.
Solya Máté András 02.03.08 Budapest, SOTE II. Ravensburg és Budapest, III. Ker. is Sára Réka (2000. december 11.
Andysj Madison Shannon 02.03.22 Carrolton, TX USA San Jose, CA Fatime (1994 aprilis 25.)
Krita Nelli 02.04.19 Nyíregyháza pocakban
Edit Riki (Henrik Sándor) 02.04.29 Budapest Párizs
BSzilvi Peti 02.05.01 Budapest, II. Ni Klinika Budapest, XIII.ker.
Borcsa Barbara Luca 02.05.24 Budapest, HIETE Budapest, Kelenföld Réka Sarolta (1993),
Norci Vili 02.05.31 Budapest, Szent István Kórház Budapest, XI. ker. pocakban
</pre>
Szila
szila
 
 


Szila! Zsuzsa!

Köszönöm szépen a linket!Kép Gyorsak vagytok nagyon!

Most ezt Dóri írja nektek!:
mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmmmmmmmÉÁ_ööööö

Üdv: Zsuzsiék (17)
zsu26
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk GOrsiéktól, nagyon jól éreztük magunkat. Finom volt a palacsintaKépKép.

Dorka!
Nagyon boldog névnapot!
Kép

Borcsa

Borcsa
KépKépKép
borsts
 
 


Borcsa
Örülök, hogy volt tali, mi is jól éreztük magunkat.Kép
Nálunk maradt a popsitörlő, majd legközelebb visszük talira.
Mártiék nemrég mentek el, segítettek még rendet rakni.Kép

Zsuzsi
Dorkának mi is boldog névnapot kívánunk! Kép

Szila
Ne haragudj a kekeckedésért, de legközelebb megcserélnél minket Norcival a pocakos táblán?Kép

Üdv: Gorsi
gorsi
 
 


sziasztok!

gorsi! nagyon jó volt nálatok! hazafelé mindkét gyerkőc elaludt, ármin alszii most is, vilka is, de ő azért szopizni felkelt még!

zsuzsi! dorkának nagyon boldog névnapot!

én is kidőlnék, ha tehetném... vagy tehetem is? hú, lehet, hogy lefekszem...

márti++
márti
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi! Dorkának boldog névnapot!KépKépKép

Ego leszek: elegem van magamból!Kép Annyira unom már, hogy minden percben arra gondolok, hogy menjünk már szülni... pedig hát elvileg még van 2 hetem. Mindenki azzal jött, hogy tuti nem várja ki az idejét a baba és én el is hittem nekik, most meg itt türelmetlenkedek!KépKépKép Annyira szeretném meggyőzni magam, hogy nyugi, ráérünk, de mégis minden gondolatom ekörül forog! Minden este úgy fekszem le, hogy talán ma éjjel! Egyet fájdul vagy keményedik a pocim, már rögtön az órát figyelem, hogy na akkor most majd jön valami rendszer... Jaj, nagyon rossz ám!KépKépKép

Zafi
zafi
 
 


Sziasztok!
Most nagyon faradt vagyok, nem sikerult tul sokat aludnom az ejjel, reggel fel otig csak "szenvedtem".

Csinaltatok a talirol kepeket? Ha igen hol vannak?
Gwen
gwendoline
 
 


Zafi!
Totál áttudom érezni a gondod! Én a Beával voltam így, és amikor a szülés várható időpontja előtt 9 nappal hazaküldtek, hogy nyugi-nyugi, sírógörcsöt kaptam. Aztán a kiírás napján szültem meg a Beát. Ezzel nem azt akartam írni, hogy Te is ki fogod húzni addig, csak azt, hogy totál átérzem amit írtál, és nagyon drukkolok, hogy minél hamarabb találkozhass a Picurotokkal.KépKépKépKép

Zsuzsa

beababa
 
 


Zafi!
Kitartás!!! KépKépKép Ki fog bújni!!! KépKépKépKép

Helena ilyenket mond: "Ideges vagyok!" vagy "Én is felveszem videóra a Mápeccsót." Erre csak nevetni tudtam és azt mondani neki, hogy megőrülök tőled. Erre: " Én is megőrülök." Kép

Meg azt kérte Győzőtől, hogy valami őrült pici darab gyurmából csináljon neki cicát. Erre persze Győző mondta neki, hogy ez nem megy, mert túl kicsi. Erre Helena: Megpróbálod?

Meg egy csomó ilyen. Nemsokára kibújik kisGyőzőm, ha kinyílik a kis nyílás, a méhszáj. Picit fáj, ugye?

Lehet, hogy ezek nem olyan nagy dolgok, de nekem olyan ennivalóak, főleg mert olyan váratlanul mondja ezeket és olyan megfelelő időben és úgy látszik, hogy érti is, hogy mit mond. És én meg nem is tudom, hogy honnan szedi őket, mert én nem mondogatom neki ezeket külön. Ragad rá...

Nektek szokták mondani a gyerkőcök, hogy álmodtak-e valami és, hogy mit?

Puszi!
Menta ++ (30.)
menta
 
 


Sziasztok!

Zafi: próbáld lekötni magad olyan dologgal, ami a babával összefügg, de mégsem a szülésre emlékeztet. Talán akkor könnyebben megy az időKép Hogy sikerült a baldachin? Varrtál mást is? Kép Különben most jön egy hidegfront. Múltkor azt hiszem félrenéztem a naptáromat és nem most lesz telihold, hanem pont 20-án, tehát ha nem a hidegfront, akkor a telihold biztosan érezteti a hatását!Kép Mikor jártok játszótérre, néha találkozhatnánk!

Köszönöm Dorottya nevében is a köszöntőket, végülis nagy ünneplés nem volt, hanem inkább egy kis péntek délutáni kiruccanás: séta a Váci utcában, kirakatnézés, Lánchíd, alagút, MCdonalds (de csak miattam, mert hamburgert kívántam, pedig utálom a mekit, de most...), aztán könyvesboltozás, ott persze kapott egy Nagy Mackó a kék házban-os könyvet, amivel együtt alszik, állandóan olvasni kell belőle...Kép Nagyon kellemes volt, hogy végre a férjem pénteken 4-kor már otthon volt, így azért más minden...

Menta: Én állandóan kérdezem Dorkát, hpgy álmodott-e, de nem válaszol, inkább azt látom, hogy van olyan este, mikor hangosan beszél vagy sír és én hiába megyek hozzá, nem lehet megvigasztalni, mert nem érzékel. Ilyenkor hagyom, hogy magától megnyugodjon, gondolom ilyenkor álmodik (múltkor ezt kiabálta: a tabis hátizsákomat!!!Kép)

Annyira imádom ezt a korszakot, olyan fantasztikusak ebben a korban a gyerekek, mindegyik imádnivaló!Kép Ahogy beszélnek, játszanak, utánoznak minket, figyelnek...KépKépKép

Gwen: ez a fél 5-ös időpont elég szörnyen hangzik! Pihenj, aludj most, aztán számolj be, mi történt!

Cory: gratulálok Zsomának! Úgy nő ő is!

Borcsa: gratulálok Rékának a 3. helyhez! Milyen verssel indult? Ő nem lesz reál beállítottságú?

Most voltunk moziban, a Magyar Vándort néztük meg. vegyes érzelmekkel vagyok, de a vége mégis az, hogy több a jó poén, a szép kép, a jó zene... Szóval végülis csak a stílust kell megszokni és nems szabad, hogy egy történelemi filmet várjon az ember, mert akkor csalódik. Szerintem a mai ifjúságot biztosan megfogja és melyik magyar filmre mennek be a plazaból a gyerekek? A vége tetszett, egész meghatódtamKép

Üdv: Zsuzsi, Dorka és 17 heteske
zsu26
 
 


Sziasztok!

Lehet,hogy kicsit késon szolok,de ha minden igaz,akkor nemsokara lesznek a paromék az RTL Klubban.KépElvileg 9-re kellett menniuk,ugyhogy utana barmikor lehetnek.

Nalunk ma nagy "buli" lesz.Anyukam,hugom és parom szulinapjat unnepeljuk.Kép

Kellemes napot mindenkinek!KépKép

Edit
edith16
 
 


Szila!
Koszonom a tablazatot!Nem is tudtam,hogy ilyen is van!KépKépKép

Edit
edith16
 
 


Edit!

Húúúha, akkor meglesem őket!KépKép

Boldog szülinapot! Kép

Az én apukámnak is ma van a szülinapja és a barátnőm anyukájának is, mi azt mondjuk meg vagyunk áldva ezekkel a vízöntőkkel, mert elég nehéz személyiségekKép De azt hiszem mi extrém vizöntő szülőket kaptunk ki, nagyon jó ünneplést kívánok ebben a csodálatos napsütéses időben!!!!Kép

üdv: zsu
zsu26
 
 


Edit!
Biztosan most lesz az rtl-en, rajzfilm megy ott?

zsu
zsu26
 
 


Sziasztok!

Ebben a musorban lettek volna,de nem mondtak elore,hogy most csak felvétel lesz.KépSzoval februar 22-én(vasarnap) lesz leadva az RTL Klubbon a Kolyokklub cimu musorban.

Zsuzsi!
Koszonjuk a koszontést,mi is viszont kivanjuk Apukadnak.Melyik nap szuletett?A paromnak csak holnap lesz hivatalosan,Anyukamnak 2-an volt,a hugomnak januar 30-an.Kép
A Vizontok tényleg nehéz emberek.Kép

Riki le se szall a novéremrol.KépNélkule sehova sem megy!KépTegnap egyutt altattuk ugy,hogy kozben a novérem mesélt.A mese végére pont kiesett az ujja a szajabol.Ebbol lehet tudni,hogy rendesen elaludt.Kép
Ja,mert nalunk nincsen am mar szopi.Kezdtem bedilizni,hogy minden aldott éjszaka kétszer felébredunk szopizni.Nem tartottam célszerunek pont az éjszakai szopit kiiktatni elsonek.Ezért a délutanival kezdtuk.Aztan az esti kovetkezett,amirol hamarabb leszokott,mint a délutanirol.Viszont az éjszakai még megvanKépKép,de mar csak egyszer ébredunk.Kép

Képzeljétek tegnap elindultunk végre a parommal moziba,de mire odaértunk olyan rosszul éreztem magam,hogy nem mertem bevallalni.KépIgazan nem tudom megmondani,hogy mit érzek,egyszeruen rossz a kozérzetem.A gyomromat érzem inkabb és kohogni is elkezdtem sajnos.Kép

Na,jo eldugulok.
Pusssz!
Edit
edith16
 
 


Sziasztok!

Edit: jaj, remélem, nem influenzás lettél Kép Gyógyok mennek, nehogy az legyen! Ha mégis, akkor MUSZÁJ feküdni !!! Én mégegyszer nem csinálnám azt, amit az elmúlt 2 hétben végigcsináltam, hanem elmennék egy csöndes helyre és egész nap csak aludnék... KépBoldog szülinapot minden illetékesnek Kép

Zsuzsi: Magyar vándorral kapcs.: apa és Zsófi nézte meg először a családból és totál nem tetszett nekik (a barátunk a rendező, ezért még a bemutató előtt látták). Aztán Juli is megnézte, neki egy kicsit jobban tetszett, de azt mondta, hogy olyan, mint egy iskolai amatőr előadás... Lehet, hogy Dani meg én már meg se nézzük...

Mindenkinek: hétfőn 5-től a Pozsonyi Pagonyban diavetítés lesz piciknek. Mi megpróbálunk elmenni Tomival, hátha tetszene neki.

Gwen: miért nem tudtál aludni???

Zafi: megkaptad a mélt? Jobb már a kedved??? Remélem! Kép Kép Kép

Menta: nekem fogalmam sincs, hogy Tomi álmodik-e, mert mivel még nem beszél rendesen, nem lehet tudni, hogy amikor kérdezek valamit, tényleg érti-e a kérdést és tényleg arra válaszol-e Kép No meg folyton viccelődik Kép

Na, holnap megyek dógozni... Egyáltalán nem érzem még gyógyultnak magam, folyik az orrom és a fejem se teljesen tiszta - bár az lehet, hogy már sose lesz Kép Tominak mondtam ma este, hogy holnap korán kelünk, mert megyünk suliba és dolgozni, ő pedig Nagyihoz. A korán-nál mondta, hogy nem, a Nagyinál meg vigyorgott Kép
OFF - Zsófival ma kitöltöttük a felvételi A és B lapokat. Bezzeg a mi időnkben... sokkal egyszerűbb volt minden Kép Ja, és holnap fizetem be a csekkeket... össz. 12ezer ft.! Pedig csak 3 helyre jelentkezik a lyány. Van, aki 10 helyre is...
Na, most már megyek szépítkezni Kép Jó éjt!
pusz: bogancsi

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
bogancsi
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi, Edit! Ne izéljatok már!Kép Nem is nehéz esetek a vízöntők!KépKépKép

Köszönöm a bíztatásokat, ma már kicsit jobban vagyok, de azért sétáltunk egy nagyot, hátha...Kép

Zafi
zafi
 
 


Sziasztok!

Márti
Ármin szeme hogy van? Látszik még a dudor?

Zafi
Nagyon drukkolok, hogy mielőbb eljöjjön a nagy nap!KépKépKép

Bogancsi
Sok gyógy!KépKépKépKépKép

Edit
Neked is gyógyok, hátha nem leszel beteg.KépKépKép

Menta
Találkoztál már az új dokiddal?

Gwen
Nem készült kép a taliról.

Ma este megismerkedtünk az egyik távolabbi szomszédunkkal. Fiatalok ők is, jót kártyáztunk.Kép Peti pedig egy angyal volt, tök jól eljátszogatott, hagyott minket is játszani. Kép

Jó éjt!
Gorsi++
gorsi
 
 


Sziasztok!

Először is két nagyon fonti lemaradás (röstellem, hogy ilyen későn reagálokKép):

Szilvi, gratulálok Nikihez, és nagyon örülök, hogy a komplikációktól nem mentes vajúdás után minden rendben lettKépKépKép

Danimama, gratulálok a pici-pocidhozKépKépKép

Edit, gyógyulj meg gyorsan!!! Gyógyok mennek! KépKépKép

Zsuzsa, Szila, köszi, hogy megadtátok Zsuzsinak a weboldalunk címétKép

Zsuzsi! Miéééért olyan nehéz esetek a vízöntők??? Én is nehéz eset lennékKép??? KépKépKépKépKép

Menta, álom: Fog. sincs, Bácu mit álmodik, nem nyilatkozik sosemKép A Mit álmodtál? kérdésre az a válasz: "Álmodtam." Abban sem vagyok biztos, hogy tudja-e már, hogy mi az, hogy álom.

Zafi mami, elcsépelt szöveg bár, de kitartás!!! El fog jönni, aminek jönnie kellKép Ha esetleg verbálisan is kívánsz nyavajogni, tudod a számomKép

GOrsi, lesznek esetleg taliképek? Kíváncsi lennékKép

Bogancsi, azért én még küldök gyógy-Kép-okat, remélem, nem esel vissza betegségileg!

...
Csak febr. 4-ig volt időm visszaolvasni, aki esetleg kimaradt, ne haragudjatok!

Bácu beteg, ma délután röpke 40 fokos láza volt, egész testes borogatás lett a vége, utána még egy kúp is. Ez akkor most az influenza??? HOlnap talán a nagytudású dokink megmondja...

Én jól vagyok, úgy nézek ki, mint egy 17-18 hetes terhes... mondjuk ennek a nagyrésze hájKép

Sziasztok, jóéjt mindenkinek,
Beja + Bagázs
beja
 
 


Zafi, na ugye hogy nem nehéz esetek a vízöntők??????? KépKépKép

GOrsi, tali-fényképes kérdés visszaszívva! Kép Sajnálom, hogy mi nem mentünk... nem is tudtam volna sajnos menni, vidéken voltunk...

Beja
beja
 
 


Sziasztok!

Mi is betegek lettünk ám, Nelcsikém alig tud aludni náhány órácskát annyira köhög. Persze ki is hány mindent a köhügéstől. Én se úsztam meg, iszonyúan fáj a torkom és a fejem. A férjem is beteg lett. Nagyon aggódok a Picur miatt is a pocimban. Szóval most jól összejött nekünk is. Ráadásul úgy, hogy - mint utólag kiderült - anyósom beteg volt múlt hétvégén, de esze ágában nem volt mondani, hogy ne menjünk, nehogy elkapjuk. Hát írtóra ki vagyok most akadva rá. Megyek, mert Nelcsi már nem bírja a köhögést. Annyira sajnálom szegénykét, a szívem szakad meg.

Rita
krita
 
 


SZiasztok!

Szerintetek miért érez késztetést az összes nagymama arra, hogy felhívjon és közölje, hogy szép az idő és szerinte MINDENKÉPP vigyem ki ma a gyerekeket a levegőre, vagy legalább menjek ki velük az erkélyre????????? Amúgy sem vagyok jó kedvemben, halálosan fáradt és álmos vagyok, mi a fenéért bosszantanak még ilyesmikkel??????? Mit gondolnak, hogy nem látok ki az ablakon? Elegem van abból, hogy programajánlatokkal szinte naponta ellátnak telefonon, de segíteni csak akkor jönnek, amikor épp nekik tökéletesen ideális KépKépKépKépKép Vagyis mindegy, nem akarom, hogy jöjjenek, de hagyjanak már békében az ötleteikkel KépKépKép

Lehet, hogy tényleg nehezen kibírható vagyok, mint vízöntő (nem hiszem), vagy ők azok (szerintem igen)

Gorsi! Ármin szeme ugyanolyan csúnya Kép megpróbálok ma eljutni vele a szemészetre.

Azt hiszem, elegem van a világból, bocs, hogy rátok öntöm kora reggel, de titeket biztosan felvidít a szép napsütés és így talán elviseltek engem is...


Márti++ (az utálatos, mérges, szomorú, csalódott, álmos, fáradt, szenvedő, és még ahány negatív jelző van a szótárakban, minden)
márti
 
 


Márti!
Kitartás.
Szerintem egyáltalán nincs szép idő, mert iszonyatos szél van. Kép
Kitartás!
Nem is olyan nehéz esetek a vízöntők, mi mindketten azok vagyunk Vityával Kép

Zafi!
Neked is kitartás!

Beja!
Boldog szülinapot! Holnap ugye?

Ti ha egyik gyereknek van szülinapja, névnapja vesztek a másiknak is ajándékot, meg az épp ott ünneplő többi gyereknek is? Vili unokatesójának volt névnapja erre minden rokontól a többi gyerek is (így Vili is) kapott ajándékot, nehogy rosszulessen nekik, hogy ők nem kapnak. Én ezt olyan baromságnak tartom, mert szerintem ezt is meg kell tanulni (ezzel együtt az adok örömét is), másrészt hamarosan 6 gyerek lesz a családba, no ha majd mindegyikük névnapjára mind a hatuknak kell ajándékot venni azt anyagilag sem lehet bírni, másrészt igen hamar térdig gázolnánk a játékokban.
Vagy csak én vagyok nagyon maradi?

Betegeknek gyógyulást!

Norci

Ui. Vettünk tök jó kis asztalt kis széket Vilinek az IKEÁ-ban. 2 szék + asztal volt 7900 Ft akciósan. Nagyon ajánlom.
norci
 
 


Márti,
az ilyenen hamar túl kell lépni! Mi lenne, ha megmondanád nekik, hogy neked ez nem segítség, sőt, ez csak rossz, miért néznek gyereknek, amikor két gyönyörű, okos gyereked van, akikért TUDSZ felelős lenni.
Az enyém anyám is ilyen. Anyósom szerencsére nem, ő csak megkérdezné, hogy hová megyünk ma, csaka játszóra, vagy messzebb? Kép
Nálunk egyébként zuhog a hó!

Norci,
nem tudom lebeszélni sem a saját, sem a férjem családját erről a másiknak is adjunk ajándékot, szegénykémnek ne legyen rossz- című műsorról. Én NEM VESZEK CSAK AZ ÜNNEPELTNEK és nem érdekel, hogy mit gondol a többi felnőtt. Ha megkérdezik, elmondom szépen azt, amit leírtál, és kész. Szerintem is meg kell tanulniuk. És csak úgy tudják megtanulni, ha nemkapnak a másik ünnepén ők is ajándékot!

Mindenki gyógyuljon! Úgy tűnik én is ágynak esem, bár még reménykedem! Kép
solya
 
 


Sziasztok!!!

Jajajaj Márti!!!!Kép Buták a nagyszülők és kész! Ne törödj velük! Különben nálunk olyan szél van, hogy max. a közeli óvodába megyünk le, hogy érdeklődjek. A nagyszülők nagyon tudnak okoskodni, de szerencsére két fülünk vanKép
Mi a másik véglethez tartozunk, nálunk a nagyszülők semmit sem kérdeznek, semmiről sincs véleményük, így fogalmunk sincs, hogy hogy állnak hozzánk. Ez sem mindig jó érzés, mert állandó bizonytalanságban érzem magam miattuk. Szóval néha jobban szeretném, ha nyíltan megmondanák mi a bajuk vagy mit szeretnének, mert ez a nagy hallgatás is fel tud idegesíteni!Kép
Mi történt Ármin szemével????
Tudom, hogy még mindig diétázol, de nem lehet néha kívételt tenni? pl. engem egy finom habos kakaó mindig helyre tesz vagy egy finom tea, azt biztosan ihatsz a diéta mellett! Úgy segítenék, nagyon rossz hallani, ahogy morcogi vagy...

Beja: Bácunak sok-sok gyógy megy! Gyorsan gyógyuljon! Borzasztóak ezek a lázak!Kép Gratulálok a nagy pocihoz, kistesó is nagy baba lesz? Nevek vannak már?

Rita: azt én is utálom, ha a családban valaki elhallgatja a betegségét, pedig tudja, hogy gyerekeknék azért nem mindegy. Egyszer jól megijesztettem az anyósomat, hogy mi lehetett volna..., akkor nagy lelkiismeretfurdalása volt, azóta mindenki óvatosabb. Nelcsinek is mihamarabbi gyógyulást kívánunk, sok C-vitamint! Mi köhögésre Drosetux homeós szirupot ittunk, egész jó volt, és az a mellkasra kenhető balazsm is sokat segített.

Vízöntők, bocsi, hogy negatív jelzőkkel illetelek benneteket, tudom, nagy butaság általánosítani! Ne haragudjatok!Kép Csak az én apám és a barátnőm anyja, akik mindketten február 8-án születtek, igazán nehéz természetűek, de az nem azt jelenti, hogy nem lennének pozitív tulajdonságaik (kreatív, lehengerlő modorú, magabiztos, okos, művelt, kifinomult izlés...) Kárpótlásul ime a heti horoszkópotok:

"VÍZÖNTŐ (Január 21. - Február 19.)
Mostanában nagyon különleges érzelmek érintenek meg, s intuitív oldalad is nagyon megerősödött. Előfordulhat, hogy előre "meglátsz" bizonyos eseményeket, vagy történhet olyan is, hogy "látod" más emberek gondolatait, s előbb tudod, mit szeretnének mondani, mintsem szavakba öntenék mondandójukat. Ez a lelkiállapot sok érzékenységgel, de rengeteg bizonytalansággal is jár. Hiszen felborulhatnak azok a bejáratott struktúrák, amelyek eddig gondolatvilágodat, problémamegoldó képességedet jellemezték. Új szemléletek költöznek be életedbe, s gondolataidba, ez pedig változást jelent, amellyel meg kell birkóznod."

Üdv: zsuzsiék (17) Mintha tényleg mozogna a picurkaKép
zsu26
 
 


Sziasztok!
Norci! Pont ilyen asztalt és székeket készülök venni a lányoknak. Meddig akciós nem tudod véletlenül? Mert Miléna beteg és így nem biztos, hogy eljutok az Ikeába még a héten.
A mindenkinek ajándék szerintem is fölösleges. Esetleg a testvérnek egy kis gyümölcs vagy egy doboz színes ceruza az még rendben, de több semmi esetre nem kell.

Márti! Szerintem is vacak idő van. Majd elfújt minket a szél. Pedig 2-re el kell menjünk a doki nénihez.Kép
Próbálj egy kicsit aludni, ha tudsz. Vagy egyél egy kis csokit.Kép

Dzsili! Már nagyon hiányolunk!Kép

Rita! Nelcsinek jobbulást.KépKépKép
Te szedsz valamilyen vitamint?

Zafi! Drukkolok, hogy pocakPeti gyorsan kibújjon.KépKépKép

Bogancsi! Nem is tudtam, hogy fizetni kell a jelentkezésekért. Látszik, hogy régen volt közöm az iskoláhozKép

Edit! Nagyon aranyos Riki a profilképen.Kép
Korinál is az jelenti, hogy rendesen alszik, ha kiesik a szopis ujja a szájából.Kép Anyudnak, párodnak és húgodnak is nagyon boldog szülinapot.KépKépKép

Beja! Bácunak gyógyik és lázcsillapítók.KépKépKép

Zsuzsi! Apudnak és és barátnőd anyujának boldog szülinapot.KépKépKép

Menta! Nagyon édeseket mond HelenaKép
Miléna szokott álmodni és néha el is mondja. Tegnap pl. azt, hogy egy nyuszi simogatta a fülével az ő arcát álmában. Korina csak annyit, hogy anya rosszat álmodtam, félek sötétben.

Gwen! Remélem már kialudtad magad.Kép

Zsuzsa! Miléna egy nappal, Korina néggyel született előbb. Nekem is mindenki azt mondta, hogy akkora a pocim, biztos korábban fogok szülni.Kép

Szila! Majd, ha voltam dokinál én is megírom a szülés várható időpontját. /Szerintem szept.26./

Korina idehozta a hajgumiját és azt mondta anya szölvesszük cofit.
linato
 
 


Sziasztok!

Márti: szerintem gusztustalan idő van. Mi sem megyünk ma ki.

Norci: szerintem is nagy baromság, mi nem veszünk, csak az ünnepeltnek.

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Beja! Boldog szülinapot!KépKépKép
Bácunak meg jobbulást!
Lelki segélyszolgálattal élni fogok, csak győzzél végighallgatni!Kép

Tikk! Gyógyulgattok? Eljutottál a gálára? További gyógyok!KépKépKép

Vízöntő téma: valaki mondja már meg nekem, hogy most akkor febr.18-ig vagy 19-ig tart a vízöntő? Mert különböző dátumokat látok. Nem titkolom, nagyon szeretném, ha PocakPeti vízöntőnek születne, általában jól kijövök a vízöntőkkel, pasiban meg különösen!Kép (apukám is az volt és a férjemuram is az)

Norci! Szerintem is butaság ez a mindenkinek ajándékot adni dolog. Egyetértek, hogy meg kell tanulnia a gyereknek, hogy másokról is szólnak az ünnepek, mindenkinek meg van a sajátja és olyankor ő a központ. És ahogy te is írtad, meg kell azt is tanulni, hogy adni is öröm! Nekem már az is problémát okoz, hogy ahányszor jön valamelyik nagyszülő, állandóan kap valamit Réka, hol kisebbet, hol nagyobbat. Mi már megfulladunk a sok játéktól!

Márti! Nyugi-nyugi! Itt be, ott ki!Kép És tényleg nagyon fúj a szél, zörögnek az ablakok nálunk!Kép A nap szépen süt, az igaz, de csak üvegen keresztül élvezhető!Kép

Zsuzsi, jut eszembe, mi már nemigen megyünk játszóra, mert nem bírok már a Rékával. Babakocsival már nem szívesen közlekedek, mert kihízta (csak 15kg-ig jó), gyalog meg képtelenség. A zebrán annyira siet, hogy átérjünk a zöldben, hogy elhúz. Múltkor majdnem elestünk.Kép

Zafi
zafi
 
 


Sziasztok!
Mostanaban tenyleg egyre tobbet vannak alvasi problemaim. Egyszeruen nem tudok elaludni, mindig forog az agyam ezerrel, nem bir nagyon kikapcsolni. Na de nem az uj Nobel dijas talalmanyomon dolgozom am!!!!Kép
Ebbol a virusos hanyas-hasmenes dologbol meg eleg nehez uj erore kapni. (Legalabbis nekem)

Gorsi: Kar, hogy nincs fenykep.Kép

Marti: Hat mindenki nagyon gonosz, de hat kapcsolodj ki, probalj a csunya, gonoszokrol portret festeni <a href="http://babanet.hu/album/albumimages/1640/29303.jpg" target=_top>peldaul vizfestekkel</a>.
Sikerult egy kicsit felviditanom? Nahat ezeke a franciak nagyon kozonsegesek tudnak lenni, ha az anyosukrol van szoKép
Kepfelirat: Hogyan keszitsunk sikeresen portret anyosunkrol.
Ja es mi van Armin szemevel?

Szila: kuldenel a muffin-gyujtemenyedbol?

Zafi: mindjart itt lesz a nagy nap, most mar tenyleg nem kell sokaig turelemmel lenned. Millio kitartas!!!!!Kép

Solya: a szuletesnapi ajandekok csak az unnepelte, viszont errol az jutott eszembe, hogy mi mindig vettunk kis aprosagokat a nagyobbaknak mintha azt a szuletett kisteso hozta volna nekik, mert amikor a babak szuletnek azoknak mindig van egy csomo kis ajandekuk is.
Gwen
gwendoline
 
 


Sziasztok!
Először is minden betegeskedőnek gyors gyógyulást kívánok!!!!KépKépKép Bea ma már ment bölcsibe, bár nem vagyok benne 100 %-ig biztos, hogy nem csak 2 napos hete lesz megint a bölcsiben.Kép Majd meglátjuk, mondta a vak. Kép

Vízöntő téma: Én úgy tudom, hogy febr. 19-ig Vízöntő, a Vízöntő. És igenis nem nehéz természetűek a Vízöntők.Kép Bár, néha én is nehezen viselem el magam, hát még a környezetem...KépKépKépDe, úgy összességében szerintem vannak rosszabb jegyek is.Kép

Márti!
Valaki már írta, 2 füled van... egyiken be, másikon ki. Volt már, hogy amikor az anyukám elkezdte mondani a magáét, a telefonkagylót eltartottam a fülemtől, néha belehallgattam, hogy még mondja-e beleszóltam a kagylóba, hogy aha, aztán abbamaradt a szóáradat. Bár volt, hogy nagyot szólt a kagyló a helyén, attól féltem, hogy el is törik. (Ennyit a Vízöntők nyugalmáról.Kép )
Nálunk spec. akkora szél van, hogy csak na. Ha nem muszáj nem kéne kivinni a gyerekeket.

születésnapi ajándékok:
Nálunk az ünnepelt kap több ajándékot a nagyszulőktől, és a többiek vmi apróságot (banán, keksz, narancs). Én spec. nem szoktam venni a többinek is, de nem szólok érte, ha a nagyszülők vesznek.Kép

Beja!
Boldog Születésnapot Neked is!KépKépKép

Tikk!
Tényleg eljutottál a gálára? Gondoltam ám Rád, hogy sikerült-e elmenni.

Szisztok Zsuzsa

beababa
 
 


Tenyleg viditas keppen akartam <a href="http://babanet.hu/album/albumimages/1640/29330.jpg" target=_top> IKEA-mackokat mutatni</a>.
Gwen
gwendoline
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk, most már javulgatunk! Én 3 napig a halálomon voltam, Hanna is szörnyen beteg volt, de most talán kezd alakulni a dolog.

Bogancsi! Remélem jobban vagy, engem ez a lázasdi nagyon megviselt. Nem is tudom voltam-e valaha ennyire beteg. Nekem is gond szokott lenni a mit főzzek, mert én meg a férjemnek főzök mindennap ebédet amit elvisz. Én hét elején szoktam belőni, hogy akkor lesz egy krumplis, egy tésztás, egy főzelékes, egy rizses meg egy zöldséges kaja, aztán ő meg leszűkíti hogy milyen legyen a tészta a főzelék és így tovább, aztán menetközben jön hozzá más ötletemKép

Gorsi! Irigykedve olvastam a palacsintákat és a rég nem látott emberek gyülekezőjéről. Nagyon jó lett volna menni.Kép

Zafi! Pihenjél nyugisan! Ha erőltetik bent marad. Én nov.14-re voltam kiírva, de azt mondtaék elég nagy lehet már október végén meglesz, fél családom ideköltözött nov 4 körül, hogy most már tuti mindjárt és amikro mindenki hazament, hogy nem ér rá tovább akkor 1 hetes túlhordás után született HannaKép Azóta is az van amit ő akar nagyjábólKép

Menta! Hanna mondja, hogy mit álmodott, de szerintem fogalma sincs róla mit beszél, csak megszkta, hogy megkérdezem reggel, mert amikro felkel már magától mondja, hogy jót aludtál? mit álmodtál?Kép Ő általában a kisvakonddal álmodik, bár ma azt mondta: anyával álmodtam, vagyis inkább a kisvakonddalKép

Zsu! Miért nehéz személyiségek a vízöntők??

Beja, Krita! Nehogy influenzások legyetek! BorzalmasKép Bár magas lázzal és köhögéssel járKép
Beja neked pedig nagyon boldog szülinapot kívánunk!!

Márti! És a kedves nagyik hol laknak? mert itt szörnyű szélvihar tombol ma.Kép

Na most értem a végére az olvasásnak, ha nem aktuális már egy-két válasz, bocsi.
A gálára eljutottam 39 fokos lázzal, de nagyon jó voltKépKép

Szeritnem még sose írtam ilyen hosszanKép

További kellemes napot mindenkinek

Tikk
tikk
 
 


Örülök, hogy it is úgy gondolkodtok ajándékozás ügyben mint én Kép Akkor hangosan és nyíltan is elmondom majd a véleményemet a párom családjának. Szerintem meg lehet beszélni.
Vitya szerint náluk gyerekkorukban ez azért alakult ki mert vidéken éltek ritkán látták a nagyszülőket és olyankor a nagysüzlők minden unokának akartak kedveskedni.

Gwen amikor kistesó születik az más, akkor persze hogy hoz a pici a nagynak ajándékot Kép

Vili énekel Kép de azt hiszem olyan borzalmas hangja lesz, mitn nekem Kép

Menta!
Álom: Vili is tuti szokott álmodni, mert múltkor pl azt kiabálta álmában, hogy "anya hoz fogkefét", de még nem érti miről van szó, én eddig bementem olyankor, mert azt hittem ébren van, talán fölösleges.

Linato!
Nem tudom meddig akciós az asztal, minden akciós cuccra ki van írva, hogy tavalyi ár, új ár, szóval lehet beetetés, mindenestre nagyon megéri. Mondjuk le kell még lakkozni. Ez már az ovis (nem a bölcsis) méretű szék apa a kisebbet már nem akarta megvenni, meg ahhoz nem láttunk asztalt.
Megyek megpróbálom leteperni a fiam, hogy én is tudjak pihenni.

Norci
norci
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?