Új privát üzeneted érkezett!

Jövő héten megyek dokihoz.

Szerintem elvonási tünetei vannak a szervezetemnek azért, mert nem szedem clostit. Vagy ez hülyeség? De ha terhes lennék már kimutatná és akkor miért barnázok, néhai miért fáj picit a hasam?
Majd jövő héten kiderült.

Kismamik vigyázzatok magatokra!!!!!!!

timejka
 
 


Timejka: Majd a doki megmondja. De azért remélem lát is valakit bent:)

Pici: Hú ez nagyon jó ha már a 11DPO -n kimutattja. Erős kis babus van a pocidban:)

Kép
csucsu05
 
 


timejka szerintem ezek nem elvonási tünetek! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Timejka: A closti akkor is hat még ha most nem szedted. Lehet attól fáj a pocid vagy attól van a barnázás. na meg még meg sem jött. Lehet babás vagy.

Kép
csucsu05
 
 


Timejka:Hátha! :wink: ++++++++++++++++3

Amúgy tényleg még utána 2 hónapig van hatása a clostinak!

Csucsu:Te mikor akarsz tesztelni?Hanyadik dpo-n?

Kép

Kép
syl100
 
 


Nektek is előrébb van a babanet egy órával? :?

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl_ Nem tudom mikor tesztelek. ma vagyok a 22. napon. Nekem 30napos a ciklusom. Jó lenne hétfőig kihúzni tesztelés nélkül. Amúgy ma egész nap fáj a hasam és püffedt vagyok. Jó lenen ha ez nem lenne mert igy bizakodok. Na de előre nem örülünk.
Meglátom milyen lesz a közérzetem és úgy tesztelek. Jó lenne megvárni a piri időpontját.
Hát meglátjuk , hoyg tudom megállni.

Kép
csucsu05
 
 


Picimami!
Akkor tessék gyorsan táppénzre menni!Had erősödjön az a baba!!!!Én amúgy csakakkor kezdtem az utrót amikor először voltam dokinál.Tehát 4+4en,vagyis az már akkor 5 hét volt,mert közben kiderült h nagyobb a baba!

Syl!
Igen,a babanet órája még mindig nem állt át...lehet nem is fog :lol:

annus11
 
 


De ha baba lenne, azt már kimutatná a teszt szerintem.
Lehet, hogy már az agyamba van valami bibi?

timejka
 
 


Timejka!
Elképzelhető h a szervezeted játszik veled...lehet h nálad is vmi hormongond lépett fel stb.Sajna így látatlanba nehéz bármit is mondani,de a doki biztos tud rá vmi okosat!

annus11
 
 


Timejka: Nincs emmi baj a fejedben hidd el. Nem mindenkinek mutattja ki korán a teszt.

Kép
csucsu05
 
 


Picimami: dugdosd az utrót csak szaporán, abból bajod nem lehet. Ha alacsony a progiszinted, akkor kell az utró. Annus te szerencsés vagy, mert neked minden rendben volt a hormonokkal, neked csak azért kellett szedni az utrót, hogy tutira menjetek. Olyan jó neked, irigykedem egy kicsit. És milyen a kismamaság? Még pár hét és már félidős vagy, hogy szalad az idő. Észre sem vesszük hogy telik az idő és már a születéstörténeteddel jössz majd, meg a babafotókkal :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Csucsu:Én a 21.napon vagyok és én 31 napost ciklust számolok.
Nekem a 15-16.nap volt pé-m.Ha vasárnapig nem kezdek el barnázni,akkor ellövök egy 10-es érzékenységűt!Neked is van olyan ,ugye?

Kép

Kép
syl100
 
 


Felhívtam ma a dokimat,hogy szeretnék 3.meg 21.napi hormont nézetni!Mondta,hogy persze,ha megjön menjek be a 3.nap a kórházba keressem meg és ad laborkérőt és mehetek is vérvételre!
Középidőbe meg uh-val néz majd.
És mind ezt ingyen ,mert nem hív be a magánrendelőjébe,hanem a kórházba bonyolítunk le mindent,csak mobilon rászólok és ennyi!
Nagyon ritka az ilyen orvos,szerencsém van vele! :D

Kép

Kép
syl100
 
 


Tök jó Syl, akkor teljesen végigkövetitek a ciklusodat, amiből sokminden kiderül majd. Hát tényleg ritka az ilyen doki.

KépKép
csige-bige
 
 


uh-val szerintem csak egyszer fog nézni,de nekem így is jó.

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl: Abból az egy uh-ból is kiderülám sok minden. Na meg a két vérvétellel is előrébb lesztek.
De lehet addig nem jutsz el mert babás leszel.
Van nekem is 10-es tesztem. Mikor lehet előszőr azon talán látni a csikot ha babás vagyok. A 10napon??

Kép
csucsu05
 
 


Syl!
Ez tök jó!A lényeg h jó kezekben vagy!Remélem minden oké lesz,vagy fény derül ha vmi baj van!

Csige!
Igen,végül nem volt hormongondom,szerencsés vagyok télleg!
Amúgy elkezdtem blogolni,vagyis elkezdtem egy új blogot,mert a régit még az esküvős oldalon vezettem.It majd nyomon követhettek ha nem tudok majd annyit jönni a végén,lezsnek képek stb.

annus11
 
 


Sziasztok!

Picimami: gratulálok!! drukkolok, dugdosd az utrot szorgalmasan, és pihenj minél többet!!

Syl: tök jó, hogy mész hormonvizsgálatra és megnéz a dokid is!!

Timejka: ne keseredj még el, lehet csak korai volt az a teszt! én még drukkolok!!

nita: te akkor már clostizol, helyes!

Annus. rosszulléteid elmúltak teljesen?

Csige, csucsu: remélem ti is jól vagytok!

Gabi: ti hogy vagytok?

Én voltam ma a védőnéninél, megkaptam a könyvemet:)).
Hányingerem, émelygésem nagyon ritkán van, sokszor eszek keveset. Álmos viszont nagyon vagyok, sztem a munka miatt, 7végén nincs ilyen bajom. Tegnap is már fél 9-kor aludtam.

Puszi nektek, további szép napot!!
Vendég
 


Puszedli: Örülök ha jól vagy. És gratula a kiskönyvhöz:)

Kép
csucsu05
 
 


Puszedli: gratula a kiskönyvedhez!
Syl: mikor tesztelsz?
misszike
 
 


Csucsu:a 10-es érzékenységű Gabinál is már 10dpo-n kimutatta.Mikor lesz a 10.dpo-d?

Misszi:Szerintem vasárnap reggel tesztelek egyet az lesz a 11dpo-m.De lehet inkább várni kéne vele!Nem tudom még! :roll:

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl: Na ez jó kérdés mikor lesz a 10dpo-m. Most talán a 8 on vagyok.

Kép
csucsu05
 
 


Akkor már péntek reggel tesztelhetsz?Nem?

Kép

Kép
syl100
 
 


Sziasztok!
Nagyon aranyosak vagytok.

Kedden megyek dokihoz, most már nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi ez, főleg ha esetleg addig nem jön meg.

Mindenkinek drukkolok, hogy sikerüljön. Nagyon szép karácsonyi ajándék lenne egy uh fotó a karácsonyfán, vagy a Télapóra. Végülis mindegy, hogy mikor.

timejka
 
 


Jó reggelt mindenkinek.
Annus!
Ma hívom a dokimat , és majd elmondja mi lesz.
Az utrót már dugdosom.
Bár még Uh korai. De majd ő elmondja.
A héten még jönnöm kell melóba.
Jövőhéten már szeretnék pihenni.
Álmos vagyok...

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Picimami! Hatalmas gratula! Kívánok egészséges és jó pocakosodást!! Vigyáz magadra!!

Hát csajok tegnap csalódtam kicsit a dokinál. Azt mondta nem csinál uh-t, mert még úgysem látja az életjelenséget. Igaz, nincs is a magánba uh! Pedig rengeteg pénzt elkér egy vizsgálatért.. Szóval nem nyugodtan meg igazán.. Megvizsgált, azt mondta tuti terhes vagyok, tyúktojás nagyságú a méhem, jó helyen van a baba.
Majd 25.-én kell mennem uh-ra, akkor már kell dobognia a szivecskéjének.
Egyébként azért is nyugtalan vagyok, mert elmúlt minden tünetem. A hasam sem szurkál, nem érzem, meg a cicim is leállt...
Hát szerintem hétfőn elmegyek az itteni volt dokimhoz egy potya uh-ra, csak a nyugi kedvéért.. Nagyon hülye vagyok szerintetek??

Mindenkinek drukk aki hamarosan tesztel..

Kép
szilvia80
 
 


Kép

Tegnap esti, és a ma reggeli tesztem.

Szilvia80!
Köszönöm a gratulációt.
Nyugodj meg. Próbálj keresni egy másik orvost, aki csinál neked ultrahangot.
Hogy megnyugodj

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Szilvi: Ne izgulj nem tesz jót. A doki érezte , hoyg jó helyen van. nyugi. persza ha elmész uh-ra azt megértem. Dea tünetek hol előjönnek hol elmúlnak. Ez természetes:)

Pici: A másik topicban is irtam ez szuper erős lett most:) Minden okés :)

Kép
csucsu05
 
 


Teszt szupi lett!!!!Szépen erősödik!!!


Szilvi!
25én????Az még 3 hét!!! :shock: Én a helyedben tuti elmennék uhra,ne mondja már h nem lát semmit!!!!Micsoda hülyeség!És h nincs neki h a magánba...na nem is mondok semmit!Akkor ne kérjen pénzt,meg hívjon be oda ahol van uh!Amúgy biztos minden redben,de hát mégis!Miből gondolta h nem dobog még a szive?Uh nélkül ezt nem lehet megmondani :roll:
Amikor én 4+4en voltam a dokimnál kérés nélkül rögtön uht csinált!Legalább a petezsákot láttam :lol:
Szóval nem vagy hülye nyugi,csak kismami :lol: :wink:

annus11
 
 


Szilvia: nem csoda hogy csalódtál. Elég fura dokid van, bár így ismeretlenül nem mondok véleményt róla, de nem szoktak ilyen fiatal terhes kismamát megvizsgálni kézzel, csak uh-val szokták megnézni. Nekem midenki azt mondta, hogy nem tesz jót a magzatnak, ha ilyen korán bolygatják, ezért szoktak még az ilyen korai szakaszban korai hüvelyi uh-t csinálni. Szerintem menj el egy normális dokihoz, mert uh-val szépen lát mindent, még ha szívhang nincs is ilyen korán.
Én ma megyek dokihoz, Annus te pedig előttem :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Sziasztok!

Pici: szépen erősödik a csíkod!!
Párod tudja már?

Szilvia: nem vagy hülye, én is elmennék másik dokihoz UH-ra.
És nyugalom, minden rendben lesz!!!

Én megkérdeztem a dokimat, h dec. 9. előtt nem-e csinálhatnánk egy UH-t, csak kíváncsiságból. Azt mondta természetesen csinál, csak ne aggódjak.

Szóval a dokidnak is sztem Az UH-nak kellett volna lennie az első vizsgálatnak!! Nyomás másik dokihoz!!

Csige: mesélj mi volt a dokinál!

Annus: te is mész ma?

Nálam semmi különös, fáj a fejem kicsit.
Vendég
 


Szilvi szerintem 6 hetesen már simán van szívhang. Ha nem hagy nyugodni akkor keress másik orvost, aki csinál minél hamarabb uh-t. Tényleg ne idegeskedj, ott a baba és 9 hónapig ott is fog maradni.

Puszedli kiskönyv tulajdonos, de jó!

Mennyi kismami lett!

timejka
 
 


Sziasztok,

Pici: gratulálok!! De jó! Egyre erősödik a csíkod is! Örülök Neked! 10-es érzékenységű teszttel csináztad az elsőt? Én pénteken tesztezek 10-sel...de nincs sok reményem. Vigyázz Magatokra!
kexi
 
 


Syl: szerintem akkor már tesztelhetsz! De azért maradjon még egy teszted,mikor kiderült vetélés előtt,hogy baba van a dologban,nekem a 12dpo még - volt,csak akkor mutatta ki amikor meg kellett volna jönnie! (bár már nem tudom milyen érzékenységű teszt volt :oops: )
Picimami: ez igen! Pihenj sokat!
Csige: majd mesélj mi volt a dokinál!
Szilvia: érdekes a dokid! Nekem az 5. hétnél anno kimutatta már az uh a petezsákot,Te pedig már 6 hetes vagy! Szerintem keress másik dokit! Már csak azért is,hogy megnyugodj! :wink:
misszike
 
 


Kexi!
Igen 10-es erősségűvel.
És egyre szebb és erősebb.
Kívánom neked is szívből.

Puszedli!
Aranyos vagy.

Olyan jól esnek ezek a szavak.
Kicsit még para vagyok, amíg nem láthatom, és nem lát doki.
De érzem minden rendben lesz.

Pénteken megyek Uh-ra. Majd mondta a dokim 3 hét múlva megint, akkor már lesz szívhang és végtagok is.
De meg akarom beszélni vele, ne várjunk 3 hetet :D :oops: :oops:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Csige! Annus! Várunk vissza az orvostól titeket. :D

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


puszedli pénteken megyek uh-ra..remélem hatott a closti......
gratula minden kismaminak vigyázzatok magatokra.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska!
Nagyon szorítok, hogy szép nagy tüszőid legyenek. :D

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Sziasztok

Én csak nem bírtam ki és elmentem uh-ra az sztkba, kőbányán, arra volt dolgom.

Nyugtassatok meg légyszi mert én már tuti rémeket látok.

A petezsák 9 mm, crl 7 mm. ls ezt nem tudom 7 mm. Méh tyúktojás nagyságú. Azt mondta szerinte kisebb a terhesség, szívhang még nem volt, de mintha látna már benne valamit.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Bocsi nem ls hanem fs és 9 mm

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


mi micsoda az UH-s papíron:
LMP: utolsó menstruáció időpontja
GA (LMP): LMP szerint számolt hetek száma
EDD (LMP): LMP szerinti szülési időpont
EFW Hadlock: a bébi becsült súlya

Average US GA: az ultrahangos mérések szerint a hetek száma átlagolva
EDD (Average US GA): a mérések által meghatározott szülési időpont

CRL: ülőmagasság
BPD: fej átmérője keresztben
OFD: fej átmérője hosszában
HC: fej kerülete
APD: a gerinctől a hasfalig mért távolság
TAD: mellkas átmérője
AC: haskörfogat
FL: combcsont hossza
APAD: has hosszirányú átmérője
APTD: has keresztirányú átmérője

FL: combcsont
TIB: sípcsont
FIB: szárkapocscsont
HUM: felkarcsont
RAD: alkarcsont

YS: szikhólyag
Vendég
 


Gabi1!
Szerintem minden rendben van. Pár nap még és lesz szívhang is.
Nekem azt mondta a doki, menjek pénteken, majd 3 hét múlva.
És akkor lát szívhangot és végtagokat.
Ami 8. hét
Szóval még lehet korai lenne.

Puszillak
És nyugodj meg

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


nincs fs.
Én mikora számításaim szerint voltam 5+3 körül UH-n, 12 mm-es volt a petezsák és nem látszódott benne senki:(.
Sztem normális, minden rendben van gabi!!!

http://www.brooksidepress.org/Products/ ... cannin.htm

lentebb van egy táblázat, hogy a petezsák (salk sac) hány hetesen mekkora.
Vendég
 


Gabi: na csak elmentél akkor uh-ra. Az a lányeg, hogy jü helyen van és minden oké.

Kép
csucsu05
 
 


na most felhívtam a szülésznőt és mondta hogy crl-t még nem is írhattak hisz az csak embriónál meg magzatnál van. Ezért volt nekem fura, és az fs az combcsont, újabban így is jelölik. Úgy hogy akkor jól jártam. ezekután kitudja mit nézett.

Csucsu nem emlékszel te melyik dokinál voltál itt az sztk-ban? Most a Horváth doki van és róla a Nori elég jókat mondott, ő volt már nála akkor. (tudod ő is Halásztelken lakik)

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Na megjöttem a dokitól!
Nov19én megyek AFPre,majd nov 27v 28án a 18.heti uhra!!!Megvizsgált és megnéztük uhval is a Maszatkámat.Rögtön mondta h jó nagyra nőttünk :lol: Ezt már a méhem nagyságánál megjegyezte :lol: Aztán láttam ahogy dobog a pici szive.De kivételesen épp pihent,de kicsit bezörgettünk akkor intett h oké,mostmár hagyjatok :lol:
Képet kivételesen nem kaptam,de hasi uh lévén nem is látsott vmi jól...még le se mérte,gondolom nem is nagyon tudta volna,azért nem egy hiper gigantikus uhja van :wink:
Ja és felít vmit vaspótlásra...vmi Fer...?????sajna nem tudom kiolvasni :oops: ...szóval most próbálom kinyomozni,aztán legrosszabb esetben felhívom :lol: Vki nem tudná esetleg beazonosítani? :roll:

Szóval minden oké odabenn!!

annus11
 
 


Gabi1.
Nézd ez érdekes.
Szóval nyugodj meg.

http://www.ehd.org/movies.php?mov_id=39 ... =38&cell=6

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Annus!
Ferro-Folgamma lehet hogy ez az??

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


gabi az a lényeg hogy jó helyen van a baba!!!!!!!!!!!egészséges ő mint a makk!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?