Új privát üzeneted érkezett!

Hedvig,
ja! Kép Pont ezt mondtam én is. Csak kicsit több lére eresztve, ahogy szoktam, de mit tegyek, ha egyszer beindulok... Kép
solya
 
 


Tényleg nem kell a Bánhidynél terheléses vércukor vizsgálatra menni??? De jó! Kép És ez minek köszönhető?
sziasztok
Pöttöm Panna
pöttöm_panna
 
 


PP,
nem tudom, de a védőnőt nagyon nehezen győztem meg róla, hogy jó ez így mindenkinek! Kép
solya
 
 

 
 

Sziasztok!

PP,
honnan veszed, hogy nem kell a Bánhidy dokinál vércukor terhelésre menni?
Nekem jövőhét kedden kell mennem!

Hegvig,
te hogy úsztad meg?

Gabi
Kosza Gabriella
 


Mondjuk az én védőmőmnek szerintem tökmindegy, nem tűnt nagyon profinak...
És tesztreggelis vércukor-vizsgálat sincs? De jó, de jó, egy vérvétellel kevesebb! Kép
Pöttöm Panna
pöttöm_panna
 
 


Sziasztok,

Nem én kértem.
Összesen 9 kg-ot híztam a terhesség alatt,semmi gondom nem volt végig,a családban nem volt cukorbeteg.
Ezek alapján ő úgy döntött,hogy nem kell elvégezni a vizsgálatot az én nagy örömömre.

H.
hedvig
 
 


Gabi,
Hedvig és Solya is azt írták, hogy nekik nem kellett. Reméltem, hogy ez a Bánhidy betegeinél valami általános tendencia...
De ezek szerint mégsem. Kép
PP
pöttöm_panna
 
 


Ági! erre a 4honapra már nem akarok senkit.A dokimmal ugy beszéltuk meg,hogy szerinte is elég 3-4hetente bemenni.Utánna már visszamegyek a saját orvosomhoz.Csak addig kellett amig pocakos vagyok.Nagyon irigyellek hogy te már babázhatsz!!!! Én is már szeretnék itt tartani. Pirus! Akkor szerinted jolenne egy szülésznőt is választani? Nézzd meg légyszi hogy jol küldted el,mert a szülitörténetedet nem találom sehol.Az e-mail többi részét megkaptam.Bea
g.Bea
 


PP,

lehet, hogy Hedvignek és Solyának a terhesség alatt felszedett kilói miatt nem kellett. Értem itt, hogy Hedvig 9 kilót gyarapodott összesen, és gyanítom hogy Solya is e körül.

Én a 23-ik héten járok, eddig +8 kilóval. Lehet, hogy ezért kell mennem. Kép

Gabi
Kosza Gabriella
 


Gabi,
én kb. 26-3o kilót híztam az elsővel. De tény, hogy nálunk sincs cukorbeteg a családban és a vérképeim végig rendben voltak. Kép

PP,
ezek alapján gondold végig a védőbeszédedet! Kép
solya
 
 


Solya,
akkor nem szóltam. Azt hittem valami köze lehet a gyarapodáshoz. Kép
Kosza Gabriella
 


Én eddig -1 kilónál tartok (-3-ról -azaz 42 kilóról - indultam, de mostanra sikerült 2 kilót visszatornáznom). Szóval talán még van remény... Kép Bár még az elején vagyok a hízásnak, tudom.
PP
pöttöm_panna
 
 


PP,
42 kiló vagy???
Kosza Gabriella
 


Azt hallottam, hogy az első két harmadban felszedett kilókat szorzod kettővel a harmadik harmadban. Kép

Szép kis mennyiséget összebeszélgettünk! :o) Nekem mennem kéne dolgozgatni, nem ér! Kép

És van némi elmaradásom isKép
PP, Bea,
üdv Kép!
solya
 
 


Gabi,
hát Pöttöm Panna, hány kiló legyen? Kép
solya
 
 


Solya,
ha úgy van ahogy írod, talán én is megállok 25-30 kg között.
Jézusom! Kép

De ennyire Pöttön??? Kép
Kosza Gabriella
 


Gabi,
igen, de jól áll neki! Kép

És asszem kezdj el nem nassolni! Kép
solya
 
 


Bea, csatolt fileként küldtem!

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Gabi,
neeem, már 44 kiló vagyok! Kép
Pöttöm Panna
pöttöm_panna
 
 


Sziasztok!

Ami a vércukor és a súlygyarapodás közötti össefüggéseket illeti... Én + 8 kgot híztam és terhességi vércukrom volt.
Nekem normál teheléses vércukornáál a második érték kiemelkedően (9,2-es) értéket adott vissza, auztán berángattak 1 napra a kórházba megfigyelésre és persze folyamatos evés és vérvétel után kitalálták, hogy kicsit diétázzak.
Mivel dinnye szezon kellős közepén tartottunk eszem ágában sem volt diétázni. Így is szumma +8 -volt az eredmény.

Üdv: Krizsi
Krizsi2
 


Sziasztok!

Hú, nagyon beindult a topic!!!
Köszönjük szépen a névnapi jókívánságokat!
Képzeljétek, behívtak 2. körre arra a melóhelyre, ahova elsőnek jelentkeztem! Jó sokáig emésztették a múltkori interjút, már azt hittem, nem is jelentkeznek! KépKép

Annamari
muter
 
 


Sziasztok!

Annyira jó volt ma olvasni Titeket!!!!!

Annamari!
Boldog névnapot Balázsnak!

Pirus!
Nyugi! Én is egyedül vagyok a Valent klubban.

üdv: Terika
terika
 
 


Kata,
ez ugye nem Szilvi szülése volt? Kép
solya
 
 


Sziasztok!

Annamari,
gratula a melóhelyhez.

Solya,
biztos jól áll PP-nek, hiszen anno voltam én is 46 kiló... Kép
Soha nem voltam egy nasizós típus. Most sem vagyok az, csak ha bemegyek a kamrába, egy-egy csoki olyan szánalmasan tud nézni rám. Tegnap például egy XL sport szelet könyörgött, hogy segítsek rajta, mert nagyon melege van a ruhájában.. Hát én megsajnáltam... Kép Kép

Shine,
neked kell menned vércukor terhelésre?

Gabi
Kosza Gabriella
 


Solya!

Deee....de pszzz majd meséli, ha akarjaKép

Kata

Lányok, én éjjel azt hittem, megszülökKép Nme fájt semmi, de olyan nagyon rosszul voltam!!!
Anna egész este ugrált, már néha majdnem sírtam, úgy fájt, amit csinált estére elkezdett iszonyúan égni a gyomrom. Ülve lefeküdtem (ülve feküdtem), ha csak megmozdítottam a fejem, vagy beszéltem, égett a torkomban a sav, és nagyon nagyon szarul voltam. Ráadásul el se tudom magyarázni, mi bajom volt.....Peti ráadásul aludt délután, ezért nem akart lefeküdni még éjfélkor se, apja kínlódott vele a nappaliban. veszekedett vele (már Ő is álmos volt) ment a nyafogás mintkét részről. Aztán odajött hozzám, bújt volna szegény, aztán pillanatok alatt elaludt.
Mostanában kakaófüggő, hihetetlen mennyiséget iszik meg.....nem is eszik persze...de éjjelente 2-3 üveggel, attól marad csöndben, különben üvöltözi:-Apucika (hehehe) Kakaóóóóóóóóóóóóó

Úgyhogy most már nagyon nagyon nyűglődöm.....jó lenne ha már kinn lenne a csaj, lehetőség szerint természetes úton...Mert még pluszban a hasi sebre is vigyázni itt a Peti mellett....

Na megyek használati utasítást gyártani, hlnap reggel anyuval lesz, és ilyenkor a következő a menetrend:

1Kép Dóra a felfedező számítógépes játékon
2Kép Pöttyös kutyus (101 kiskutya) dvd-n
3Kép Dóra 1/2 9-kor a nickelodeonon,
4.) Dóra videóról, mert kitör a gyalázat, hogy vége.....

Nomármost, anyám műszakilag, hát hogy is fogalmazzak finoman....nincs a toppon.

Amire egyesével leírom: a gépet hogy kapcsolja be, hogyan játsza végig a játékot,
A dvd csak akkor megy, ha nem megy a videó, azon beállítani a magyar hangot, elindítani....

áááááááááááhhhhhhhh

pusz: Kata
LadányiKata
 


Üdv Mindenkinek!

Kata, mennyi időtök van még hátra?
Lehetnek ezek már joslófájások?

Üdv: Krzsi
krizsi2
 
 


Sziasztok!

Gabi: nem tudom, mert majd cask jövő héten hétfőn megyek a dokihoz. Gondolom, akkor majd elküld. Nem hiszem, hogy megúszom. Igaz, én nem is félek tőle. Kép
shine
 
 


Szia Shine,
neked is Bánhidy a dokid? Ezek szerint most már tényleg hetente kétszer van magánrendelése?
Pöttöm Panna
pöttöm_panna
 
 


solya
 
 


Sziasztok!

Annamari!
Hogy áll a bölcsizés?

Solya!
Hm. Akkor hasonló cipőben járunk ajándékilag. Én már kinéztem egy sorozatból az autószerelő műhelyt, nagyon helyes rajzok vannak benne, ezt egyedül is tudja nézegetni (remélem, mert elég fárasztó kétfelé mesélni. A nagynak a Pöttyös Pannit, a kicsinek meg a Boribont).
Szerintem Andris a legjobban valami IGAZI műszaki dolognak örülne. Leginkább egy telefonnak, a játékra rá se néz, de infóvonalak géphangjaival szívesen beszélget KépKép
a.
angi
 
 


Mi ez a Boribon? Már annyit hallottam róla, de szégyellem, nem tudom mi ez.
Ötlet. Karácsonyra kapott Máté szerelőállványt mindenféle kütyüvel! Imádja!
solya
 
 


Solya!
Teszek a profilomba egy Boribont, ide nem engedi. Csak Neked fényképeztem.
Ezt már kb. egy éves kortól meséltem mind a kettőnek, nekem is mesélték régen, sajnos nem kapható már az összes, bár most láttam újabb, keménykötéses kiadást, 790 Ft kb. 25 oldalért.
Nekem még megvan néhány régi.

Barkácsdolgai vannak Andrisnak is, elég jól elfúrogat a műanyaggal, meg kalapál, nade azért az a fénypont, amikor Apa igaziból fúr. Akkor kipirult arccal nézi KépKép
angi
 
 


Bocs, Solya, nem nagyon látszik a szöveg, direkt kis felbontással csináltam, hogy ide betegyem a szövegbe.
angi
 
 


Angi,
köszi! Mostmár van legalább rálátásom Boribonra. Ha látok, lehet, hogy emgpróbálom, mert ezt még Máté élvezné, akár egyedül olvasni is. Mert most éppen az a sikk. Mindent "ededül!"Kép
solya
 
 


Sziasztok!

Angi!
Már 2 hete bölcsisek lennénk, de belemásztunk ebbe a hülye influenzába és Balázsnak ma van az első tünetmentes napja, így jövő hétfőn kezdjük csak. Pedig dejó lett volna, főleg, ha tényleg felvesznek erre a helyre. Kéne találnom egy aranyos bébisintért is, de egyszerűen nem bírom senkire rábízni Balázst, csak ismerősre, közülük pedig senki nem vállalja el. KépKép Nem tudom, mi lesz így.

Solya!
Úgy látom, Máténak is új korszaka van éppen. Balázs újabban azt csinálja, hogy kiköti a cipőjét, aztán közli, hogy hoppppáááá. Felborítja a hokedlit és: hoppppáááá. Imádja a cipőket, megy ki a polchoz és közli, hogy cipőcipőcipő és pakolja le mindet. És egyre többször vagyok anya! Nem aja, nem ana, hanem ANYA! KépKép
Ma voltunk dolgozóban elhozni a fizupapírokat, hát egy olyan igazi hanyattdobós hisztit levágott a folyosó közepén. Kép Nem baj, oda már úgyis csak felmondani megyek! KépKép

Képzeljétek, jövőhéten megyünk 3 napra síelni Balázs nélkül, már úúúgy várom!!!

Annamari
muter
 
 


Sziasztok!

Annamari! Balázsnak én is sok boldog névnapot kívánok!
Daubner: én nem vagyok nagy sütievő (Egy évben egyszer eszek sütit. Azt is a szülinapi tortámból, amit nagymamám ad nekem.) és nem is tudom, hogy hol van ez a hírhedt cukibár. Megírnád a címét augusztus 1-ig? KépKép
Grat a második fordulóhoz!

Pirus! Egy ici-picit megkésve Kép kívánok Zsombinak nagyon sok boldog szülinapot! Nagyon szép kisfiú!

Egyéb FanClubosok: Én is egymagam (de töretlenül)tartom itt a Melczer FanClubot.

Csilla! Köszi a kutyás infót. A Cica augusztus óta nincs idehaza. Vendégségbe van adva Nándi miatt, anyósomék viselik nagy szeretettel a gondját. Egyszerűen nem tudtam elképzelni a macskaszőrt a gyerek szájában. Kép

Magunkról: Nándinak jan. 21-én kibújt a két alsó fogacskája. Feb. 1-én töltötte a fél évet, ebből kifolyólag el is kezdtük a kiegészítő táplálkozást. Almalével, ill. almapéppel indítottunk, de sajnos nem aratott sikert a dolog. Holnap az alma-banán keverék lesz az étlapon, de ehhez a változathoz sem fűzök nagy reményt. Kép
Elkélne egy kis bíztatás e téren. Sokáig (csak) szoptatott anyukák, segítsetek! Kép

Üdv: Benő
beno
 
 


Hajrá Benő! Hajrá Benő! Hajrá benő! KépKépKép
solya
 
 


Szasztok!

Na, ma velem van tele a topic! Kép Dehát mit csináljak, annyira fel vagyok dobva, holnap megyek interjúra a TÜV-höz, és ma felhívtak mégegy helyről! KépKép

Benő!
Nálunk ugyan nem ment a 6 hónapig csak anyatej, valamivel korábban, 5-5,5 hósan elkezdtük a hozzátápit. Ami nem jött be: reszelt alma. Ami bejött és most pont szezonja van: párolt alma anyatejjel összeturmixolva, kanálból sűrűn vagy nagylukú cumiból hígan. Nagyon szerettük még a sütőtökpürét, valamint a céklát (ezt képes volt Balázs 2 étkezés között inni is, főzőlevével hígítva). Ezek mind édeskés kaják, úgyhogy valószínűleg menni fognak.
Fontos, hogy egyszerre egyfélét adj, ha esetleg kiütést vagy hasfájást okoz, egyből tudd, mi a bűnös. A banán is nagyon-nagyon ment, egyszerűen simára turmixolva. Ha félsz, hogy nem fog menni, tegyél bele pár csepp anyatejet, mi így kezdtük és anyatejjel bármit megevett Balázs! De tényleg, pár csepp, amit éppen kinyomsz a cicidből elég, szerintem csak az illata miatt ragaszkodnak hozzá a babák a szilárd kajánál.
Ami még nagyon jó, az a sárgarépapüré. Arra vigyázz, hogy a srépa is, a sütőtök is, a cékla is sárgíthat, úgyhogy csínján velük!
Nyugodtan nézzél üveges kajákat is, de ne a ráírt hónapot nézd, hanem hogy mi van benne! Nestlé srépa pl mehet, hipp alma, őszibarack is, talán a kecskeméti szilva is, úgy emlékszem (atyaég, már másfél éve!!! Kép).

Annamari
muter
 
 


Sziasztok!

Annamari!
Gratula az interjúkhoz!

Benő!
Nekünk nagyon bevált a Hipptől az áfonyás alma. (De lehet,hogy ezt már 7-8 hónapos kora körül adtam.)

üdv:Terika
terika
 
 


Jaj, Csajok! Milyen jók vagytok! Feltöltődtem energiával. Köszi-köszi-köszi!
Anyatej illata? Érdekes, de jó ötlet. Kép
A sütőtököt megfőztétek, vagy sütőben megsütöttétek? Sütőben több órán át kell sütni, nem? Sárgaságot? Íííííízgulok! Kép
A védőnő meg a gesztenyés üvegesre esküszik...

Üdv: Benő
beno
 
 


Csak besárgulhat a bőre. Sára pl. sárgarépamániás. Szép szolis tudott néha lenni. Kép
Sütőtököt nem tudom, de úgy emlékszem nem kell úrákig sütni. Anyósom feldarabolja kisebb szeletekre, kockákra, mittudomén, reggel van, és úgy teszi be, fólia alatt. Szerintem fél óra alatt megpuhul. De én nem vagyok egy őstehetség sütőtökben (sem) Kép

És Benő,
próbáld meg majd krumplival az almát. Sára csak úgy ette, Mátét nem említem, de láttad, hogy ő gyakorlatilag mindenevő! Kép Gazsi is csak azért maradhatott életben, mert előtte megbeszéltük: kutyát nem! Kép
solya
 
 


Solya!

Mindent fogtam. Kép Köszi!!
Na igen, Máté tud valamit! KépKép

Pusza: Benő
beno
 
 


benő,
nem hiányzik vki a profilodból? Kép
solya
 
 


Edgárra gondolsz? Kép Nekem még nem, de Apának igen. Húsvétkor sem jön még vissza velünk, mert Nándi akkor kezd majd el mászni. Apának már beadtam... :-O
beno
 
 


Nem éppen rá gondoltamKép
solya
 
 


Sziasztok!

Hát a mai napom érdekes volt. Előszöris reggel 9-kor szólt a telefon és ékes angolsággal érdeklődtek, hogy alkalmas-e az időpont most egy telefonos interjúra. Hát persze. Épp egy interjúra készültem és a kávémat ittam. Kép Gondoltam, legalább bemelegítek kicsit. Ez jól is sikerült, de a másik!
Az ember, akivel leleveleztük az egészet, mondta, hogy elnézést, gyorsan átnézi az anyagomat. Aztán közölte, hogy ez mind szép és jó és nagyon passzol a tevékenységükhöz, de ők tulajdonképpen most egy másik területre keresnek embert és ezen a területen ő nem dönthet, úgyhogy egyeztet az illetékessel és pár nap múlva mindenképp jelentkeznek. Komolyan mondom, sírni tudtam volna! Több levélváltás, fizetési igény megbeszélése, satöbbi után az embernek nem esik le, hogy én nem az vagyok, akit keresnek?! Ráadásul nem is kompetens! Legszívesebben a fejéhez vágtam volna egy-két válogatott kedvességet, de ez a cég régi nagy álmom és nehogymár ezen múljon, hogy elbukom vagy nem!
Most, hogy leírtam, megint jól felhúztam magam!

Balázs legújabb szava: sózsák!!! vajon miért??? Kép

Annamari
muter
 
 


Sziasztok!

Annamari! Meg tudlak érteni, ezt velem is eljátszották pár alkalommal.Kép Volt olyan, hogy 4x mentem be interjura, mindig más emberkéhez, mire végre az illetékes elé kerülhettem. Komolyan, úgy érztem magamat, mint egy ló a vásárban, még jó hogy a fogsoromat nem vizsgáltákKép
A szép az volt, hogy mire az 5. meghallgatásra hívtak volna, egyetlen nap alatt találtam egy szuper állást, így kicsit kárörvendve és szofisztikált hangnemben lemondtam az interjút. Ismerve magamat, nem is biztos, hogy ennyi rosta után tetszett volna ez a steril hely.

Benő, én csak Solyához tudok csatlakozni hozzátáplálás témában. Zsombi elsőre befalta az almás bébiételt, a kanalat is úgy kellett kimenekítenem a szájából, hogy azt meg ne egyeKép Azóta is mindenevőKép A kutyánkat azért mi sem engedjük!Kép
Ez is, mint sok minden, nagyban gyermekfüggő! Drukkolok, hidd el, nemsokára meg lesz az első sikerélmény is!Kép

Pussz
Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Sziasztok!

Mostanában igyekszem sűrűbben jönni, hogy izgulhassunk együttKép
Tegnap voltam UH-n az Andreánál.
Hááát, nem tudom, a Peti 4 nappal volt "fiatalabb" az uh-n amivel összehasonlítottam, mint most Anna, de anna nagyobb....

összehasonlításként (első érték Anna)

BPD:96/96 HC:349/332 AC:325/299 FL: 74/71

Ami kicsit izgat: Petinél II-es értettségű volt a lepény, most II-III.A szülésznőm is doki is azt mondta, semmi gondKép A szülésznő szerint lehet, hogy kicsit hamarabb jön. Szerintetek a szervezet tudja, hogy a leepény már nem az igazi, akkor beindul a szülés???
Ja, szerencsére megfordult, fejjel lefelé vanKép

Doki tobábbra is oltári jó fej, múltkor meséltem, nem, hogy megjegyezte, hogy talán vastagabb cipőben kéne járnom (ezt szeretem benne, hogy törödik velünk). Persze Apának úgy adtam tovább, hogy ki fogok kapni, ha legközelebb is abban megyek.
Ilyedtében vettünk egy 12,000-ft-os cipőt. sosem volt még ilyen szép bőr cipőm.
Mutatom a dokinak, mesélem, erre:-mit kér? Kocsit, házat? Mit rendeljek ?KépKépKépKép
Annyira bírom a humorátKép

A baba ahogy Ő mondja: "be van betonozva"

Két hét múlva találkozunk a klinikán, megnézi a ctg-t, megvizsgál. Szerintem akkörül lesz baba

Anyutól kaptam ooolyan szép köntöst + 2 pizsitKépKép
A pizsik jó vastagok, de gyönyörűűűek (kínai azértKép ), u.o. macimintásak, mint a köntös. Egyik pizsi nnnagyon sötét piros, a másik u.o. mint a köntös. A köntös tolyáshélyszínű...olyan belül bolyhos, kívül flotir szerű anyagból....nappal lesz rajtam szabadidő helyett. Meg két vékony pizsit is kaptam, + papucsot. ÚGyhogy ma még száradnak, de holnap mehetekKép

Benő..hogy rohan az idő, már hozzátáplálás!! A sütőtök anyatejjel nagyon jóKép Bár Peti nem szerette (de ez semmit), én nagyon szeretem. Ha apróra vágod a tököt, fólia alatt, ha "belezuhan " a kés, akkor puhaKép
A reszelt alma banánnal is jó...a banántól picit fáljt a pocak, nehezen jött a kaki utánna....de a Hipp banán-almától. A házitól semmi baj nem volt.
Ami még: krumpli-alma, vagy répa alma...
kövezzetek meg (de nnneee) de Peti mindig jobban szerette az "ütősebb ízeket", mi a húslevesben főtt répát-krumplit turmixoltuk össze....azt ette. Na meg a cserkészkolbászt.....de ez egyedi esetKép

Puszi, menek, mert még pizsiben vagyunk

Kata + Peti + Anna/Gergő (akinek jól fog állni a sok rózsaszín) és aki papíron 26 nap múlva érkezikKép
LadányiKata
 


Kata!

Én lekéstem valamiről? Anna időközben Gergő lett? Jaj, nem értem...Kép

Nagyon drukkolok Nektek!!!Kép

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


SziasztokKép)


KAta csak nem időközben kisfiusodot Anna?
De jó nekem is ilyen doki kéne, mert tegnap séta közben kitörtem az egyetlen normális cipőm sarkátKép Ezek a fránya felfagyott gödrös utakKép( Tényleg jut eszembe, ha ezt lefotozom és viszek két tanut akkor szerintetek kaphatok kártérítést, úgy mint ha az autónak esik baja ilyen uton?KépKép

Amúgy ahogy öregszik a méhlepény, aszerint reagál rá a szervezett, így elképzelhető, hogy manócskád elöbb szeretne majd kibujni, mint ahogy megjosólták a jövetelét.

Annamari
Sok sikert az állásvadászáshoz. Sajnos sokszor nem is veszik ezt komolyan, csak szorakoznak az ember lányával, azt a fönök valakijének a valakiét veszik fel a végén, de azért közben berángatják az embert vagy 5ször, hogy ne kivánja többszörKép

Benő
Ki az az Edgárd?Kép

Solya
Kérdés, mi még elég kicsik vagyunk ugyebár, 2 hónaposak és hála az égnek van elég anyatejcsim, mostanában anyukám azzal traktál, hogy háromhónapos környékén adhatok már neki sárgarépalét. Most nem tom mi a jó és mi a nem, mert ugyebár amig szopik addig nem kell hozzátáplálni, ha nagyon szomjas mikor felébred vagy ha csuklik akkor szoktam neki néha adni egy kis forralt és lehütött vizet, mást a tejen felül nem kap. Akkor most jó vagy rossz, ha mondjuk később viz helyett, vagy mellett? adok neki frissen csavart sárgarépalét, vagy ráérek vele 6 hónapos után is?

Felajánlás:
Akinek tudok szivesen segitek könyvvásárlás ügyben. Friss vagy még tuti kapható könyveket olcsóbban, mint a bolti ár betudok szerezni, akinek szüksége van rá. (Könyvesboltban dolgoztam, mielött manó érkezett, ezért vannak kapcsolataim nagykerekben) Ha ezzel tudok valakinek segiteni szivesen megteszem.
Azt megjegyzem, hogy a könyvleértékelés 70-80-90% os helyekkel nem tudok versenyre szállni, azok sajna érdekes módon szerzik be a portékáikat. Itt igazán az újdonságokra gondoltam, amik egyre méregdrágabban kerülnek ki a polcokra.

Szép napsütést kivánok mindenkinek

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?