Új privát üzeneted érkezett!

Mimilee!
Nekem olyan is volt, ha nem volt pé, nem volt mensi se.

Princzike!
Akkor majd gyere gyorsan a hírekkel :!:

Ma megállapítottam, hogy én aztán f**** anyuka vagyok.
Gyerek délután felkel, elmegy wc-re. Utána apa rendezte, kijön a wc-ről, én meg elkezdtem öltöztetni, hogy megyünk a temetőbe, közbe meg apával beszélgettünk. Mikor végeztünk a temetővel bementünk anyósékhoz. A gyerek játszott, kicsúszott a trikója, azt mondja apa betűri. Tolja le a nadrágját, hogy a trikót betűri a bugyiba. Először csak keres olyan értetlenül, azt mondja, "te, ezen a gyereken nincs bugyi" :shock: :oops: :D . A hülye anyja elfelejtett rá bugyit adni :oops:
Remélem nem fázott meg :oops: .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Éssss laptető :D :D :D :D . Lehetne valami foganatja is :D .

Látom, itt elég sok mindenkinek gondja van az anyóssal. Nekem szerencsém van, nagyon normálisak, bármikor lehet rájuk számítani, jól kijövünk. De hogy ne örülhessek nagyon, van egy b***** sógorom :x :x :x :x .Ma is jól felhúzott vele anyósom :evil:

Kép

Kép
ranita1979
 
 


hát sajnos a nők nagyrészének nem jó a viszonya az anyosával... :?
de én tuti nem leszek köcsög anyos!!!!! :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Nita!
Egyelőre szöszke msn címét találtam meg. Ha van msn-ed, esetleg ezt megpróbálhatnád.
szoszke87@live.com

Mimike!
Majd holnap írok, ha nem gáz, mert ma már nagyon fáradt vagyok.
Egyébként szerintem a peteéréstől függetlenül megjöhetne a mensink. Van egy barátnőm, akik végül a lombikon kötöttek ki, totál nyugodt volt, tökéletes 28 napos mensikkel, aztán peteérése meg évek óta nem volt.

Most mindenkitől elköszönök, megsimizem az uramat, aztán aluszkálok egy jót. Puszi, és jó éjt!
bikfy
 
 


Ranita,
nekem olyan még nem volt, hogy ne lett volna mensi. persze, a "gyerekgyártásnak" is csak most álltunk neki élesben, úgyhogy mikor legyen össze-vissza a piri, ha nem most :) tipikus én...
azért remélem, még megjön egyszer... mert különben honnan tudjam, hogy hol kezdődik az új ciklus?
hát lányok, bonyolult a női szervezet, az már biztos...
szerintem én lassan lefekszem... úgyhogy jóéjt mindenkinek, álmodjatok szépeket.
mimi
mimilee
 
 


bikfy felvettem..meglátjuk jelentkezik e..
jó éjt nektek! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok.Most már ígérem én sem fogok eltűnni,sőt majd úgy küldetek el innen,ha nekiállok feltenni a millliónyi h....e kérdésemet.... :lol: :lol: Jó lesz??????
Szóval el is kezdem...most,hogy eldöntöttem,hogy tényleg kismama vagyok és meggyőztem magam,hogy minden oké,melyik lesz az első vizsgálatom?Csak sima hüvely uh?Vagy lesz vérvétel is (utálom)?Hány vizsgálat vár rám???(na meg ehhez hasonló kérdéseim....)Mikor kell mennem védőnőhöz???
Na befejeztem....de ha valaki esetleg tud egy oldalt ahol ez mind mind le van írva emberi nyelven,az is elég nekem.....
Addig is köszi csajok,nagyon aranyosak vagytok ám!!!!
Megyek dolgozni,ma egész nap egyedül leszek..... :? :shock: :x Isteni lesz már érzem!!!!

Vernike

Kép
vernike25
 
 


VERNIKE!!! :D :D :D

NAGY GRATULA NEKTEK!!! VIGYÁZZATOK MAGATOKRA, JÓ EGÉSZSÉGET KÍVÁNOK!!!

Kép
judi79
 
 


Sziasztok!

Vernike, nagy gratula, nagyon örülök Neked! Remélem hamarosan mindannyian követünk. Mondjuk Princzike, még ma?!
Princzike, nagyon mennek a drukkok a pozi tesztért!

Táblát szerdáig tuti nem tudok tenni. Addig nem leszek az excel táblám közelében.

Ölelés mindenkinek!

Kép

Kép
luli
 
 


Mimi, sehogy sem lehet, hogy mégis esetleg :?: :?: :?:

Kép

Kép
luli
 
 


Reggelt Mindenkinek :)

Hát egyenlőre nem szolgálhatok jó hírekkel :(.
Reggel csináltam tesztet, de úgy néz ki, hogy a teszt nem működött, mert a kontroll csík sem akart megjelenni rajta.
Így egy kicsit még tartja bennem a lelket ez a dolog. Na ilyen Clearblue tesztet sem veszek többet. Ma megyek és veszek másikat.
De sajna nem érzem magam babásnak :(. Mondjuk a melleim elég érzékenyek 2-3 napja. De szerintem ez normális így mensi közelében.

De már teljese bolond vagyok. Egész éjszaka azt álmodtam, hogy teszteltem és Zebrás lett. Totál be vagyok már kattanva.

Szerintetek milyen tesztet érdemes ezek után venni?

Kép

Kép
princzike
 
 


Jóreggelt Lányok,

Princzike,
itt a Gabrielt dícsérték nagyon a többiek, esetleg próbáld meg azzal. remélem pozitív leszel!!!!

Luli,
édes vagy, de nem. hacsak szűznemzéssel nem.

itt Pesten hatalmas köd volt reggel, most meg ezerágra süt a nap.
remélem, mindenkinél.

kellemes, zebrás hetet mindenkinek :)
mimilee
 
 


Sziasztok!

Zsu (svs) nincs túl jó passzban, m a kombinált teszt pozitívat mutatott ki neki down kórra, ha minden igaz jövő héten megy amnióra és utána 2 hét az eredmény. Szegény nagyon maga alatt van. (remélem nem haragszik meg h leírtam)

Vernike! az első vizsgálat kézi vizsgálat, majd hüvelyi uh, aztán van vérvétel is (minden trimeszterben 1). Az elején ha minden ok, havonta egyszer kell menni, aztán (ha jól emlékszem :oops: ) a 8.-tól havi 2*, a 36. héttől hetente. Védőnőhöz akkor kell menni ha a doki megállapítja a terhességet és van szívhang is. (kb 7. héttől)

Princzike! Ne add fel!!! AZ álmok nem hazudnak!!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


pruci kszi hogy megírtad!!reméljük mégse beteg a baba...ha beszélsz vle mon megneki hogy puszilom és szoritok neki nagyon!! :wink:
verike a vérvételekre készűlj fel..lesz egy pár..de ézre se fogod venni...a babáragondolj. :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Pruci az én puszimat és simimet is add át légyszi Zsunak.

Vernike örülök, hogy pozitív vagy :lol: Olyan király két csíkos volt a teszted, hogy itt nincs helye parának!!! Nem lett volna szabad más fajtát venned. Egyébként meg azt írtad azon is két csík volt, csak az jóval halványabb. Na és akkor mi van?? A csík az csík, a dobozára is rá van írva. NYUGI

Én a hétvégén összekanalaztam a kis lelkem romjait és most megint reménykedve nézek ennek a hónapnak is elébe...
DE! Leírom nektek, hogy mitől félek :roll: Eddig nem sok embernek beszéltem róla. Szóval Barnus születése után előjött egy elég alattomos betegségem. Mégpedig a pajzsmirigy alulműködés. Nagyon sokára vettük észre mert a tűnetei sajnos aluszékonyság, fáradékonyság, hízás, hajhullás stb. Ezeket én egy darabig a baba kontójára meg szoptatásra fogtam. Először azt hittem biztos cukorbeteg vagyok, mert néha alig bírtam lábra állni a fáradtságtól. Ráadásul már elég késői stádiumban mentem dokihoz, de mára hála az égnek sikerült gyógyszerrel helyreállítani a dolgot. Csak sajna 3 havonta kell vérvételre járnom és ellenőriztessem megam ill. életem végéig gyógyszert kell rá szednem. Kb. egy éve rendben van így a pajzsmirigyem. Azt mondták a terhesség miatti hormonváltozás hozta ezt elő és már sosem fog helyre állni. A dokit augusztusban kérdeztem, hogy ez jár e valami kockázattal baba ügyben, de azt mondta semmivel. Én mostmár úgy gondolom inkább egy nőgyógyászt kérdeznék meg erről, mert attól tartok a teherbe esési lehetőségem nem e rosszabbodik így. De rettegek a választól. :roll: :oops:
Bocs hogy túl hosszú voltam, de úgy éreztem be kell titeket avatnom ebbe.

Kép
[/b]
nyanya77
 
 


Szia Nyanya
Csak nyugodtan :) Egyébként én is rettegek, hogy valami jó kis alattomos dolog van nálam is. Jövő héten megyek endokrinológushoz, hogy a cukrot és a pajzsmirigyeket jól átnézzük.
Nem is tudom minek örülnék jobban. Ha találna valamit, és akkor kiderülne, hogy ezért volt annyi felesleges próbálkozás vagy ne találjon semmit és akkor csak azért nem jön össze, mert teljesen rá vagyok parázva a dologra.
Abban reménykedek még, hogy esetleg a teszt, amit veszek holnap reggel pozit mutat. De ezt sajna most belül nem így érzem :(
Szerintem ez a hónap sem volt sikeres.

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike,
:x :x :x :x :x :x . Így már én is jártam. Jó még szerintem a medi-lab is, meg a hcg, a one step is.
Akkor megy a további drukk :!: :!: :!: :!: :!:

Nyanya!
Szerintem ha gyógyszerrel most rendben van a pajzsmirigyed akkor abból semmi gond nem lehet.

Ma meg megsütöttem életem első kakaós csigáját, finom lett. De lányok, hogy én mostanban mennyit bírok enni. Szinte állandóan a kaján jár az eszem :oops: .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Ja, és szerintem nem lesz semmi gond a terhességgel még így sem.
Akkor én mit mondjak? Nekem a prolaktinom volt az egekben. Most addig kell ezt a nyavajás gyógyszert szednem, amíg teherbe nem esek.
Hogy utána mi lesz? Ki tudja.

Kép

Kép
princzike
 
 


Beatrix :?: :?: :?: :?: Teszt :?: :?: :?: :?:

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Nyanya,
a gyógyszerre mi van ráírva? nem említi a terhesség alatti szedés kockázatát?
az egyik legjobb barátnőmnél diagnosztizálták ugyanezt a betegséget, nem sokkal a terhessége előtt. de szerencsére hamar összejött a baba, és nem volt vele gond. de neki is kell kontrolra járnia azóta is.

itt egy cikk bővebben: http://www.babanet.hu/faq/tergon18.php

"Kérdés:
32 éves nő vagyok, s már van egy egészséges 8 éves gyermekem, akivel veszélyeztetett terhes voltam. Szeretném tudni, hogy merjek-e vállalkozni újabb terhességre, ha hypothireosom van. Naponta szedem gyógyszereimet és rendszeres kontrollon is részt veszek. Szeretném, ha egészséges gyermekem születne de senki sem nyugtat meg 100%-osan.
Válasz:
Érdekes kérdést tett fel. A hypothyreosis (a pajzsmirigy elégtelen működése), ha nem kezelik, gyakorlatilag kizárja a terhességet, mert meddőséget okoz. Kezelt esetben azonban jó az esély a teherbe esésre. Annyit tudunk, hogy ezeknél a terhességeknél a magzat fejlődési rendellenességeinek gyakorisága valamelyest emelkedett, de ez jórészt azon múlik, hogy mennyire jól állítják be a pajzsmirigy betegség kezelését. Azt javasolnám, hogy, ha teherbe esik, mindenképpen olyan centrumban szüljön, ahol járatosak az ilyen, szövődményes terhességek gondozásában."

szóval szerintem az tök jó, hogy kezelteted magad, mert akkor biztosan minden rendben lesz!!! :wink:
mimilee
 
 


lányok mindenkivel minden rendben lesz..jolmondom ugye?! :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Na, megvettem az újabb tesztet, de most Gabriell-t vettem.
Remélem beváltja a hozzá fűzött reményeket :) Bár már nem sok jóval kecsegtetem magamat.

Nagyon gyanús ez nekem, hogy még inszem mellett sem tudok teherbe esni. Most már aztán mindent megtettem, hogy menjen. Tea, Aspirin, Closti, stb.
Szerintem jól fog jönni ez az endokrinológiai kivizsgálás. Majd most megyek jövő hét kedden.
Ilyenkor úgy kívánom, hogy ezeket a kivizsgálásokat fel lehessen gyorsítani, hogy ne kelljen mindig ilyen sokat várni rá :(


Ami a legjobb, nálunk még lesz egy kör karcsúsítás decemberben. A franc ebbe a gazdasági helyzetbe :evil:

Hogy lehet így teherbe esni, ha az ember sík ideg, hogy megmarad-e a munkája vagy nem. Ha nem, akkor meg talál-e másikat. :evil:

Na de nem akarok senkit untatni ezzel a hülye problémával.

Kép

Kép
princzike
 
 


Teri
Tényleg nagyon jó lenne, ha most ez az álom bejönne és a ma megvásárolt teszttel tényleg pozit tesztelnék.

A reggelin csak egy vízszintes csík látszott (a terhességet +-szal jelzi), a tesztcsík meg meg sem jelent. Így a papír azt írta, hogy nem működött megfelelően.

Kép

Kép
princzike
 
 


Minden féle képpen mensis hasfájást kellene érezni kb. mensi környékén, ha valaki babás? VAgy ezt embere válogatja?
Mindenkinek ilyen volt?

Kép

Kép
princzike
 
 


Sziasztok!

Reggel teszteltem, és akkora negatív lett, hogy az csak na. Már-már arra gondolok, hogy nekem direkt olyan tesztet adnak el, ami csak negatívat mutat :D:lol::lol: Ma van a 33. napom, de még semmi. Kicsit barnázgatok ugyan, de ennyi. Kissé tanácstalan vagyok. Medipreggel teszteltem, érzékeny is, meg drága is(sajna). Ha szerdáig nem jön meg, bejelentkezek a dokihoz.. Én ezt tényleg nem értem. 31 napra már jött meg, de 33-34???!!! Ráadásul szedek Bromot, és mióta szedem, mindig 27-29 napra jön meg(többnyire 28 ). Szóval nem értem.. Talán pár nap múlva megint tesztelnem kellene..

Hát velem ennyi.
Vernike! Nagyon örülök, hogy helyreraktad magadban a dolgokat, így is kell! Nem lesz semmi gond ;)

Pusszantás
Bea
abeatrix
 
 


Bea
Gratulálok a pozitív teszthez. :)

Éljenek a Zebrások :!: :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike,
:shock: :roll: :?: Bea negatívat tesztelt :!:

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Hello lányok! most egy kicsit (nagyon) el vagyok kettyenve. elvittem a cicáimat új gazdikhoz. tudom, hogy jó helyen lesznek, de olyan csend van, és nem mászik senki fel a lábamon, mikor gépezek.... :cry: :cry: :cry: :cry: hogy hozzá tud nőni egy ilyen kis csöppség az emberhez. na de vagy ők vagy a baby. és az utóbbi!

Cicagazdik!!!!! Ma hányt az egyik cica (BOCS :oops: ) és egy féreg vagy mi volt benne, mint egy giliszta, csak kisebb és sárgás(api szerint galantféreg). szerintetek ez veszélyes az emberre? Lesz nekünk is vmi bajunk?Vagy az új gazdiknak? mondjuk náluk nem bennt lesz. segítsetek! köszi

Bea :cry: , de ha nem jön meg sztem tesztelj még egyet!
Princzike! nekem fogalmam sincs mit kellene érezned. :roll:
Nekem egy pár napja szurkált a petefészkemnél, ma meg már középen a hasam alja. de pém még tuti nem volt. a hőm ma is 36.3 A jónás naptár szerint 5-én lesz pém, így gondolnám, hogy holnap már emelkedik. majd kiderül reggel.

Kép
kissedi
 
 


Princzike!

Én már nem bírtam volna, már tuti megcsináltam volna azt a gabrielt. Ha van baba már délután-este is ki kell hogy mutassa.
Én az égvilágon semmit nem éreztem. Mindig azon imádkoztam, hogy érezzek már valamit, mert akkor biztos minden rendben van :D .
Apáéknál végül most nem küldtek el senkit. Még.

Egyébként pont anyukám mondja, hogy az autólízingjük 10ezerrel lett több :shock: :shock: :shock: . Azért az nem semmi :shock: .

Edi!
Remélem jó helyre kerültek a cicák, gondolom hogy hiányoznak.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Na megyek fürcsizni! Jó éjt nektek!

Kép
kissedi
 
 


Edi,
a cicáknak mindenképpen féreghajtót kell adatni, és ezt háromhavonta ismételni (mi most éppen jócskán késésben vagyunk, és valószínűleg férges is az egyik cicánk, holnap megyünk neki gyógyszerért). Nektek meg esetleg nem ártana egy széklettenyésztés, hogy kiderüljön, átkerült-e belétek (nem minden megy át, de van, ami tud), és ha igen, ti is kaptok rá gyógyszert. Megértem, hogy hiányoznak!

Bea,
a próféta szóljon Princzikéből! :D És egyszer már talán írtam, de a barátnőm három héten át folyamatosan negatívakat tesztelt, elment a dokihoz, és hét hetes terhes volt! :)

Princzike,
nemcsak embere, de babája is válogatja, hogy mit érzel, amikor terhes vagy. Nekem mindhárom terhességem teljesen más volt. Kíváncsi vagyok, a negyedik milyen lesz. :D (Remélem, nem hányós, mert hányni szerencsére egyikkel sem hánytam. :P )
Drukkolok holnapra!

Nyanya,
van itt a babaneten egy lány, aki kétszer elvetélt, és csak utána nézték meg a pajzsmirigyét, amiről kiderült, hogy alulműködött. Ezt beállították neki, utána nagyon hamar terhes lett, és minden gond nélkül kihordta a babát, aki egészségesen megszületett! Úgyhogy ne aggódj, az a fontos, hogy amikor babás leszel, olyan dokihoz menjél, aki otthon van a témában!

Én meg holnap megyek megint vérvételre, aztán a házidokihoz, és megszereztem egy szakember telefonszámát is, akit felhívok majd, szóval haladnak a dolgok.

Jó éjt!

E.
euonymus
 
 


Lányok, olyan aranyosak vagytok!!! Én is remélem, hogy Princzikéből a próféta szólt!:lol:

euonymus: azért ez a 3 hétig negatív tesztek dolog eléggé furcsa... Hogyhogy nem mutatta ki??? Ha van baba, HCG-nek lennie kell a vizeletben(és vérben is, bár gondolom vérvételre nem ment a barátnőd), vagy rosszul tudom???

Amúgy piri sehol, hasfájás sehol.. csak egy "csöppnyi" idegeskedés, hogy mi lehet velem... :? :shock:

Jó éjt mindenkinek!
abeatrix
 
 


Sziasztok.Sajnos nagyon rossz híreim vannak lányok...Tegnap du.felhívtam a dokimat,hogy bejelentkezzek 3 hét múlvára adott időpontot ha nincs panaszom.Kérdeztem mi a panasz mert mióta meg kellett volna jönnie görcsölök,naponta 2-3 alkalommal meg néha iszonyúan beleszúr....gondoltam meg írtátok,hogy ez természetes....HÁT NEM AZ!!!!Ez a korai vetélés első jele sajnos.Azonnal berendelt magához,2 órát vártam nála a soromra....aztán egy adag recepttel elküldött táppénzre a hétre.Kaptam magnézium port,e vitamint,elevit helyett most gravidát,meg valami hüvelykapszulát ami megelőzi a korai vetélést...Szóval most próbálja bennem tartani kia manót,egész hazáig bőgtem este fél 9kor állítottam be a főnökasszonyomhoz,elmondtam neki mindent,elég aranyos volt és bíztatott,hogy nem lesz gond...pihenjek.Azt mondta a doki,hogy 2 nap alatt max.meg kell szűnnie a görcsöknek ha nem,akkor még kaphatok egy inyekciós kúrát,de az már tényleg az utolsó esély.Meg írt fel valami jód oldatot is,azt telefonon kell megrendelnem.Hát gondolhatjátok milyen ideg vagyok.De reménykdünk nagyon,hogy nem lesz gond.anyuék még semmit sem tudnak,nem tudom mit szólnak majd hozzá.....
Szorítsatok nekem lányok nagyon....

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Vernike,
Meg is vizsgált vagy csinált UH-ot?
Mi azért mondtuk, hogy ez normális, mert bizonyos mértékig az is. Ahogy nő a baba, nyúlnak a méhszalagok, azt mind lehet érezni. Legalábbis nálam úgy volt. Azt nem tudhattuk, hogy milyen erősek ez a görcsök.
De próbálj meg nem aggódni, minden rendben lesz, pihenj sokat. A gyógyszerekkel már biztos minden rendben lesz.
És lányok még egy példa nekem arra, ha kiderül a terhesség gyorsan el kell menni dokihoz, ha tetszik neki ha nem. Nem arra várogatni, hogy mikorra lesz szívhang. Én majd biztos ezt fogom tenni, bár eddig én sem így vélekedtem.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Bea
Bocsi :oops: :oops: :oops: :oops:
Ne haragudj, én meg voltam róla győződve, hogy pozitívat teszteltél.
Tök hülye vagyok már. Remélem nem haragszol! Tényleg azt olvastam valamiért hogy pozi lett a teszt.
Bocsi, bocsi, bocsi.

Kép

Kép
princzike
 
 


Ranita.Remélen nem értettetek félre,nem azért írtam,hogy írtátok ez normális mert hibáztatni akartam valakit,dehogy is,csak azért írtam le,nehogy valakivel ezért gond legyen.Teljes mértékbe egyetértettem veletek,nem is paráztam rajta,mert igazából napi 2-3 alkalommal szúrkált bele,de azt mondta a doki,hogy az a legjobb ha semmit sem érzel...ő egy nagyon alapos ember,semmire bajnak nem akar esélyt adni,ezért tette amit tett,de megnyugtatott hogy nem lesz szerinte gond.Nem vérzek,ma már görcsölni sem görcsöltem (még)szedem a gyógyszereket,megerősödika méhfalam és remélem nem lesz gond.A 4 napot kipihenem rendesen,és talán minden rendben lesz....És teljesen igazad van,itt az én példám,pozitív teszt után irány a doki.Nem uh és vizsgált meg,azt mondta,hogy biztosan nem lát semmit még.Majd 3 hét múlva ha addig minden rendben lesz.Most már csak egy ilyen kis tompa fájást érzek,remélem a méhfal erősödésétől van...

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Ranita
Örülök, hogy apánál minden ok a munkahelyen! Remélem így is marad.

Edi
Euo jól mondja. Féreghajtó kell a cicáknak. És ti is jobb, ha elmentek és nézettek magatoknál ilyet.

Euo
Köszi :)

Sajnos lányok reggel a teszt akkora negatív lett, hogy ennél negatívabb nem is lehetett volna :cry:
Most eléggé el vagyok kenődve. Ráadásul após szombat óta nálunk van, ma megy haza, így még a dühömet sem tudtam kiadni.
Most várom, hogy megjöjjön. Szerintem úgy péntek felé meg is érkezik. :(

Kép

Kép
princzike
 
 


Vernike
Pihenj sokat, és ne gondolj mindenféle szörnyűségre.
Még szerencse, hogy idejében elkaptátok. Nem lesz semmi gond!
Veled vagyunk és szorítunk :!: :!:

Kép

Kép

Kép
princzike
 
 


Vernike,
nem is gondoltam, hogy minket hibáztatsz. Nem is azért írtam, ne haragudj, ha úgy hangzott :oops: :oops: :oops: .
De ha az orvos azt mondta, hogy minden rendben lesz, akkor bízz is benne, hogy úgy lesz. Puszi :D :D :D

Princzike,
jajjjjj :x :x :x :x .Fenébe , fenébe, fenébe :evil: :evil: :evil: :evil:
Mi lesz a következő lépés?

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Princzike nagyon sajnálom a tesztet,és köszönöm amit írtatok.Remélem én is nagyon hogy nem lesz vele semmi gond.Megbeszéltem vele,hogy odabennt marad :P
Bocsi Ranita akkor én értetem félre egy kicsit....
www.goldsys.hu még ezt ajánlotta a doki,de ezt most egy picit hanyagolom 1-2 napra mert 400 ft mardt holnapig a pénztárcánkba... :cry: :cry:

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Vernike,
most tiszta lelkiismeretfurdalásom van :oops: :oops: :oops:
Eszem ágában sem volt megbántani. De hülye vagyok :cry:

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Dehogy bántottál meg,ne mááááá.Nincs semmi baj,imádlak benneteket és 100%-ig megbízok bennetek!!!!Nincs semmi baaaaaaaaaj!!!Ne izgulj,puszillak!!!

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Akkor jó :D :D :D

Tényleg Ácica kismaminkkal mi lehet?
És Irdab, Loulou,Jucc :?: Hol vagytok má :?: :?: :?:

Na, elhúzok a dolgomra :oops: Sose érek a pakolás végére, fut a ház. Egyszer rendet rakok, félrenézek, aztán kezdhetném is előlről :D

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Ranita
Most azt hiszem, hogy ebben a hónapban pihi lesz. Már mint privi nődokiból. Jövő hét kedden megyek endokrinológushoz. Most már nem tudom, hogy mit gondoljak miért nem jön össze.
Ez volt a harmadik inszem. Elég gáz. Lehet, hogy nálam is pajzsmirigy gondok vannak, csak én nem veszem észre. A fene se tudja. Inkább nem is merek találgatni, mert még egy rakat betegséget találok, hogy mi bajom lehet. Inkább mondja meg ez a doki.
De természetesen ez is sajna fizetős móka lesz :( A végén már csak arra fogok keresni minden hónapban, hogy az orvosokat kifizessem, hogy mondjon már nekem valaki valamit, hogy miért nem jön már össze ez a gyerek :!: :!: :?: :?:

Franc :evil:

Szerintetek, ha elmegyek sima sztk-s rendelésre, az ottani doki is felírja a Clostit? Eddig mindig a privi doki írta. De most nem akarok inszemet, csak legalább legyen peteérésem.
NAgyon félek attól, hogy a bogyó nélkül nincs, ugyanis, mikor először mentem idén télen ehhez a dokihoz, akkor sem látott UH-n semmit. Egy árva petét sem az 10-ik nap körül.

Teljesen mélyponton vagyok :cry:

Kép

Kép
princzike
 
 


sziasztok!
vernike pihzz sokat polcold fel a lábad..ilyenkor ez a legjob!!!!!!!!
és minden a legnagyob rendben lesz!
egyépként nem értem mért mondta a dokid hogy a korai vetélés jele.anno én is görcsölgettem és it van a máté nézi a tv-t...
a rózsaszines folyás az a korai vetélés egyértelmű jele..... :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Nitácska.A lábfelpócolást nem említette,de már fel is raktam ahogy elolvastalak.... :)
NEm tudom akkor miért mondta,gondolta ártani nem árt egy kis erősítés,jobb megelőzni a bajt...csak engem tojatott be vele rendesen...

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Sziasztok!

Gratula Vernike, ne izgulj, mert ezzel csak mégjobban ártasz!
Pihenj jo sokat!!!!!!!

Sajna akinek megjött, de aki negát tesztelt, még pozi lehet!

Velem minden oké, várom az afp eredményét, én most ettől stresszelek, hogy milyen lesz.
encike 2
 
 


Encike
Szerintem nem lesz nálatok se semmi gond. Csak nyugi. :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Sziasztok!

Vernike tessék megnyugodni! Nem lesz semmi gond. Az a lényeg, hogy sokat pihenj és főleg ne stresszelj, mert az csak árthat. De tényleg! Az idegeskedés a legrosszabb, amit most tehetsz. Próbálj meg kikapcsolni. Vegyél egy jó könyvet és olvassál.

Mimi köszi a cikket, ari vagy. Elolvastam a gyógyszerem tájékoztatóját. Csak annyit ír, hogy alapvető és elengedhetetlen a terhesség ideje alatt az anya és a baba biztonsága miatt is, hogy a pajzsmirigy hormonok normál szinten legyenek tartva. Nos ez nálam megvan. Most már alig várom, hogy beszéljek erről egy nőgyógyásszal, csak akkor fogok megnyugodni.

Képzeljétek tegnap színházban voltunk :lol: Legutóbb akkor voltam, mikor Barnus a pocakomban volt. Annyira jó volt :lol: Az Operettben néztük meg a Rómeó és Júliát. Hát csajok én még álmomban is énekeltem, szinte beleégtek az agyamba a dalok. Gyönyörű volt, nagyon-nagyon tetszett, még sírtam is a végén. :oops:

Encike ne parázz nagyon ettől az afp-től. Nekem anno nem lett jó és én is tiszta ideg voltam, mikor elküldtek genetikai uh-ra. De sosem felejtem el a dokit aki az uh-ot csinálta. Azt mondta mielőtt még megnézett volna, hogy nyugodjak meg, ilyen értékkel gyönyörű egészséges babák szoktak születni. Nagyon nem mindegy, hogy mikor veszik le a vért. Ha kicsit is előbb v később már nem jó az eredmény.
De most jut eszembe neked már van két szép lánykád :lol: Akkor meg minek osztom én itt az észt.

Kép
nyanya77
 
 


Sziasztok.A ne idegeskedj,annyira ma délután nem ment,majd megölt az ideg,mire anyuék hazaértek.Elmondtuk nekik a jó hírt,közöny volt anyukám részéről 2 falat közbe azt mondta vigyázzak magamra,apukám lelkesebb volt,azt mondta már alig várta,meg,hogy legyen Noel a neve...aztán megbeszélték mikor lesz disznóvágás.....no comment.ez van.Többet nem is vártam,csak tudmám miért stresszeltem magam 3 órán keresztül rajta és ártottam szegény gyereknek vele... :evil: :x
Holnaptól már tényleg pihi.....

Vernike

Kép
vernike25
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?