Új privát üzeneted érkezett!

Viki aztán nehogy kellemes meglepetés érjen :wink: :lol:
Vendég
 


Kata!
Nem lesz gond!!! A vv-ből úgy is látszik majd!

Boni!
Az lenne a csoda ha spontán jönne.
20150601134430
 
 


Viki,
majd meglátjuk...
Ti még szoptattok Bonival, nem? Azalatt nem lehet teherbe esni, nem?

i.kata
 
 

 
 

Kata,

nyugodj meg, 12. 30-kor minden kiderül. :wink: Főleg, hogy a doki sem mondta, hogy rosszkor mentél volna. :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Jófej volt a doki, mert mondta, hogy a Puregon dobozán az van, hogy 300 egység van benne, de valójában egy ampulla 420-at tartalmaz, úgyhogy nyugodtan használjak 1 ampuulát 2 szurira. Azt a tollat meg kell tanulnom használni :roll:

i.kata
 
 


Kata,

én úgy tudom, hogy szoptatás alatt is teherbe lehet esni azért szoktak felírni szopatós fogalmzás gátlót.
Viszont én megfogadtam, hogy soha töbet nem szedek semmi ilyesmit, ha védekezni akarunk azt majd megoldjuk másképp. Én még mindig úgy gondolom, hogy a hosszú évekig szedett fogigátló zavarta össze a hormonjaiat. :roll:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Kata,

a tollat nagyon egyszerű használni, mondjuk nekem Gonal F tollam volt de szerintem ezek nagyon hasonlítanak egymásra. Nekem egy nővér mutatta meg a Kaáliban, persze csak elméletben mivel aznap még nem kellett GOnalt szúrnom, de gyakorlatban is nagyon egyszerűen ment a dolog.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic,
nem úgy van, hogy szoptatás alatt megemelkedik a prolaktin és az gátolja a teherbeesést? Végülis mindegy. Nem hiszem hogy itt bárki csalódott lenne, ha spontán becsúszna egy kistesó :wink:

i.kata
 
 


Na én megyek suliba, majd 5 körül jövök a hírekkel.

i.kata
 
 


Kata,

igen úgy van, de nem mindenkinél, és nem tudhatod, hogy épp nálad magas-e a prolaktin vagy sem. Nekem a hormonjaim annyira össze-vissza voltak régen, hogy azon sem lepődnék meg ha nem emelkedne meg szopatáskor. :roll:
Ha természetes úton szülök akkor mi is kb 1 évet várunk majd a következővel, ha császárral akkor viszont úgy tudom, hogy többet kell várni, nehogy a második terhesség szétszakítsa a varratokat. De persze ezt is csak hallottam, nem tudom, hogy mi az igazság...

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


KAta szopizás alatt is lehet valaki babás!

Viki sikertelen próbálkozás után is lehet valaki spontán babás..
MOnic nekem is felírták fogamzásgátlót, de nem szedem be :oops:
Vendég
 


Boni,

akkor egy véleményen vagyunk :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Na hali, de jól elvoltatok itt délelőtt! Tesóbaba!!!!!!!!!!!!! A kis telhetetlenek! :lol: :lol: :lol:

TWIST ++++++++++++++++++++++++++

VICKY
Örülök, hogy meg tudjátok venni a gépet!
Remélem a koncertjegyet viszont el tudod passzolni 4xes áron, jó lesz majd babakocsira! :wink: :lol:

MARA
Ebből is lácc. mennyire káros a kóla.
Ne hajtsd túl magad, jobbulást, és várun kvissza!

BONI
Tecc a vonalzók! :shock: :lol:

MONIC
látom estig tartó programok várnak rád, szép napot!

KATA
+++++++++++ sztem minden okés lesz, várunk a hírekkel!
Ha a kotyvasztós szurit megtanultad ezzel sem lesz gond!

Én ma elintéztem a beutalókat, remélem nem felejtik el, de azért bemegyünk korán majd csüt-ön érte, ha esetleg mégis elfelejtik akkor ki tudják állítani mielőbb.
Tehát csüt-ön robogunk pestre a BMC-be, szabik aláírva, semmi akadály nem gördülhet elénk, max egy full + teszt! :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Ditus!
Megy a drukk a konzira ;)

Nagyikád hogy van?

Mikor is tesztelsz?

Katus!
Elvileg nem lehet teherbeesni, mert ugye szopi alatt egekben a prolaktin. De hát láttam én már karón varjút..... :lol:
20150601134430
 
 


VIKI
Én is láttam! Bár az a csaj nem nagyon szoptatott! :roll: :?
Pénteken már este nem használtam utrot. Elvileg múltkor 2 napra rá jött meg piri, ha jól emlékszem. De lehet, hogy 3.
Szerdán lehet, hogy még dobok egy utolsót, ha addig nem jön! Most hallottam P_Lillától, hogy neki 5 nap mire végre megjön utrozás után. :shock:

LINACSKA
Neked mennyi volt? Ja te most nem kaptál progit ugye?
Sajnálom az 1. cn-t, még nem is mondtam. :cry:

dita75
 
 


Ditus!
Elő adtátok a kölöknek h hogyan képzelitek a hétvégéit, tanulást, stb? bocsi ha már írtad
20150601134430
 
 


Viki
Majd jövőre vezetjük be, mert apácska bevállalt ebben az évben minden szombatra melót, és akkor igazságtalan lenne mindenkivel szemben, hogy amikor nálunk van, csak szombat du. tud jönni.
Amúgy most hétvégén direkt megcsináltam mindent, hogy ráérjek vele foglalkozni. szombaton végig játszottunk miután kitakarítottuk a szobáját, apuka aluszkált, amikor felkelt elmentük a temetőbe, meg sütit venni, ott már kicsit eszetlenkedett, később magukra hagytam őket, hogy egy kicsit nézhessem Scofield-ot! :lol:
Másnap délelőtt kutyát sétáltattunk az erdőben, apa is jött. Aztán mikor hazaértünk mondtam, hogy tanuljanak amíg én főzök. A gyerek hisztizett, de elmagyaráztam neki, hogy mi sem hisztizünk amikor dolgozni kell menni, és hogy neki a tanulás a munkahelye. Ha ő nem tanul mi sem fogunk dolgozni, nem lesz mit enni sem.
Azt mondta kibírja kaja nélkül! Nnnnnnnna ezen nagyokat hahótáztam, majd soroltam a többit, nuku ajándék, nuku ezazamaz........... benéztem hozzájuk a szobába de elterülve néztek valamit a tévében könyv a földön hevert. Ránéztem a drága papára csúnyán, erre közölte, hogy majd ebéd után tanulnak. :twisted: Ezt bírom, hogy még ő húzza!
De végül tényleg tanultak, bár a kedves párom a közepén bealudt, hát fasza, hogy fekve kell tanulni! Úgyhogy ahogy elnézem a történéseket minden rám fog maradni! :roll:

dita75
 
 


Értem! Tehát addig még Apáját is jól meg kell nevelned!!! Követekkezetesen és korbáccsal! :D
20150601134430
 
 


VIKI
Én megértem a páromat, hogy baromi fáradt, hisz tényleg látástól-mikulásig dolgozik, hogy nekünk mindent meg tudjon adni és most hogy inszemeztünk még több pénz kellett a sok gyogyit megvenni, de hisz nektek ezt nem kell magyarázzam! Az egészből azt akarom kihozni, hogy míg a saját gyerekemnél természetes lesz hogy én veszem ki a nevelésből, törődésből a nagyobb részt azért ez a gyermek akárhogyis nézem nem az enyém, és ezt neked nem tudom hogy elmagyarázni, mert nem voltál még ilyen helyzetben és remélem nem is leszel, de ez merőben más ......... nem tudom leírni az érzést egy ösztön inkább nem is érzés, ahogy a madár is kilöködi a fészkéből az idegen tojást, na valahogy így érzek én is. Lehet, hgoy ha kisebb korában ismertem volna meg még jobban egymáshoz idomulunk, de a legcarabb korszakban ezt elég nehéz kivitelezni! :roll:

dita75
 
 


Dita,
nekem utro után mindig rendesen megjött, abba sem kellett hagynom, de Duphaston után 6 nap volt legutoljára. Most progi nélkül jött rendesen.

Viki,
bejelentkeztem péntekre kineziológushoz, Te tudod mi történik ott? Úgy vagyok vele, hogy már mindent megpróbálok, hátha mégsem lesz lombik.

Olyan fáradt vagyok, reggel közel 3 óra alatt értem be dolgozni. Olyan bosszantó, hogy egy figyelmetlen ember miatt több ezer szenved. Még így is, hogy tudtuk, hogy zárva az M5, de a főút is járhatatlan volt, úgyhogy mindegy volt abszolút.
Ráadásul apa tök beteg, ennek megfelelően nyavalyog. Na de tényleg beteg. Lili is, úgyhogy a héten már nem is dolgozom. Úgysincs mit.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska!
Én még nem voltam ilyenen ,csak hallottam róla nagyon sok jót.

http://kineziologia.5mp.eu/web.php?a=ki ... s6SNYqPBrb
20150601134430
 
 


Nagyon jó híreim vannak, Kata írt sms-t és jók lette az eredményei, úgyhogy holnaptól kezdődik neki a stimu.
Puregont és /2 decat kell szúrnia. :lol: :lol: :lol:

Kata,

hafél decát kell szúrnod akkor 1 ampullát kétszer is hasnálhatsz nem kell kidobnod, nekem a dokim mondta, hogy kétszer lehet ugyanazzal szúrni :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Na én mentem, csak enni ugrottam haza, este majd jövök :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Katus!
De szupi!!!! Moncsi köszi a jó híreket!!!!!
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Kata,
Örülök, hogy jó lett az eredményed! Hajrá stimu! :D

Twist,
Drukk mára!++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Monic,
Jó kis programod van ma. :?

Mara,
Azért gyere felénk néha! A neveken még gondolkozom, majdcsak jön egy ihlet, vagy egy álom és akkor eldöntöm, hogy mi legyen a neve a bébinek.

Ma voltam vérvételen (10 kémcső :? ), és megcsinálták a terheléses cukorvizsgálatot is. Citrommal sem volt jobb az a cukros lötyi, de azért kibírtam.
Aztán 12-re kellett mennem szív UH-ra, és teljesen egészségesnek látszik a kislányunk szíve. Sőt, a doktornő megnézte a fejecskéjét is, és most látszott a felső ajka is, éppen ásított a drága, és természetesen az is nrendben van. Remélem, most már nem találnak ki nekem külön elfoglaltságot a következő hónapokban! :roll:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Kata hajrá szurik!

nemone örülök,hogy minden rendben!
Vendég
 


Némóka!
Nagyon örülök h minden rendben volt! 10 kémcső :shock: Maradt még véred?
20150601134430
 
 


Kata,
hajrá stimu!!! Hogy birod ezt a sok szurit???

Nemoka,
gratulálok a jó eredményekhez! Nincs esetleg képed? Mondjuk egy ásítós :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


NÉMÓKA
Bakker téged aztán lecsapoltak szakszerűen, viszont szuper hogy minden okés! :lol:

KATA
Juhéjjjjjjjjjjjjjjjj! Hajrá inszem, hajrá lombik! Remélem nemsokára követlek!

LINACSKA
Bakker én most kaptam mindkettőt (2x1 duphaston, 3x1 utro), na akkor várhatok a pirire! :roll:

dita75
 
 


Sziasztok!

Monic,
köszi a többiek informálását! :wink:
Mondta a doki, hogy egy deca=2 alkalom.

Linácska,
párodnak jobbulást! A kineziológus feltárja a lelki eredetű problémákat, nem? Nem ez az, amikor magadelé tartod a karodat éskérdéseket tesznek felésaz izommozgásokból kiszűrik, hogy a bibi.

Dita,
hajrá férjnevelés! Egész jól haladsz :lol:

Némóka,
örülök, hogy a Pici Lánnyal minden OK!

Szóval: holnaptól mehet 200 egység Puregon és fél deca, meg szednünk kell a párommal 2 féle gyógyszert, azokat még nem néztem meg, hogy mik.
A puregonon gondolokdom, hogy ha én egy ampullát 2x használok, akkor nyugodtan használhatom ugyanazt a tűt, ugye? Mondjuk még nem vizsgáltam meg a dobozt, de egy ampullához gondolom 1 tű jár.

i.kata
 
 


Sziasztok Lányok! Megjöttem az inszemiről. Köszönöm a szorításokat!:)))))) Bejött a dolog, mert most nagyon flottul ment minden, ELSŐKÉNT hívtak be, mindenki előtt. Csodálatos volt, végig mosolyogtam elégedetten, totál nyugodt voltam, jól éreztem magam. Ráadásul a nővérkék is és még akik ottvoltak, tök aranyosak voltak velem, bíztattak. És most hagytak sokáig feküdni is teljes nyugalomban, majdnem el is aludtam:)
És ma nem is voltak sokan, szóval teljesen nyugodt tudtam lenni, nem is várattak meg, szóval kellemes volt az egész:)
Minden KIRÁLY VOLT! :wink:

Kata, nagyon örülök, hogy indulhat a stimud!!!!!!!!!!!!!!!!!! Legyél nagyon ügyes és kitartó, csak így tovább! Hajrá tollhasználat!:)

Dituli, nincs még piri? Na, ezt már szeretem!!!! :wink:
Csak így tovább a férjnevelésben!

Linácska, a harmadik napon mész UH-ra? Jön a következő inszemi?

Desviki, imádnivaló Lackó! Remélem, hogy nekem is lesz ilyen cukorfalat kisbabám és a mai nap szerencsét hozott!:))
Hallottam én is a kinezelógiáról, segít a belső kötéseket, gátló dolgokat feloldani. Egy barátnőm volt ilyenen és nagyon jónak találta.

Nemone, nagyon örülök, hogy veled is és a pici lánnyal is minden rendben! Valahogy pótold a sok elvesztett vért, esetleg egy kis pohár borral....
Vendég
 


Sziasztok!

Nem tűntem el, csak egy kis időre, de még jó, hogy senki se kérte számon az ígéretem :wink: Elutaztunk tegnap vidékre és későn értünk haza, úgyhogy ma egész nap szinte csak aludtam meg feküdtem. Egész nap savanyú káposztát ennék, (és eszek is) úgyhogy tegnap este az étteremben amíg wc-n voltam az anyuék rendeltek egy nagy tállal. Persze nagyon megörültem neki , meg is ettem a felét, mire kihozták a levest, úgyhogy nem kerültem sokba, már ami a vacsorát illeti, mert utána semmi se fért belém :)

Némóka! Már éppen sms-t akartam írni, hogy mi volt ma az uh-n, de látom, hogy minden rendben. Szuper! :) Nekem az Enikő tetszik jobban, de a Renáta se rossz :)

Linácska! jobbulást a családnak!

Dita! Remélem jobban van a nagyid!

Kata! Szuper, hogy kezdheted a stimut, a Puregon Pentől meg ne félj, nagyon egyszerű a használata is és cseppet se fáj vele a szuri (nemúgy, mint a Deca :evil: ) Ha a decapeptylt megtanultad beadni, akkor rosszabb már nem jöhet, mert szerintem az a leggörényebb. Csíp, fáj, szúr, feszít...

Egyébként a 2. stimunál már nekem is Gonal F-et írt fel a dokim. Az is hasonló "tollba" van betárazva, mint a Puregon és ugyanazon az elven működik. Ha figyelsz, nem nagyon lehet elrontani. Hajrá!

nellike
 
 


Twist!

Nagyon drukkolok, hogy sikerüljön és hidd el, sokat számít, hogy ilyen nyugodt voltál végig és tudtál pihenni utána. :wink: :)

nellike
 
 


Nellike, aranyos vagy, hogy máris kívános lettél!:)) A kovi ubit is szereted? Az is fincsike.
Van már hányingered reggelente? Melyik magzatvédő vitamint szeded? MagneB6-ot is szedsz esetleg? Tökre érdekel minden!!!

Köszönöm a bíztatást, remélem, hogy minden okés lesz most! :wink:
Vendég
 


Twist!

Nocsak-nocsak! Érdeklődünk, érdeklődünk??

Most, hogy így mondod a kovi ubit is szeretem. :oops: meg mindent ami savanyú! Érdekes viszont, hogy az édességekre, amiket idáig imádtam rá se birok nézni. Anyáék ma cukrászdába mentek és elemezte nekem, hogy milyen krémeseket evett, hát mit mondjak, nem hozott lázba. Hányinger még nincs és remélem nem is lesz.
Aludni viszont már most bárhol el tudnék bármilyen mennyiségben
:) Na, meg a cickók feszülése! Nem mondom, látványelemnek nem rossz, de pl. hozzáérni nem nagyon lehet :wink:

Én Gravidát szedek, meg Folsavat, na meg méhpempőt mézzel keverve. Szerintem a sok káposztából pótolom, ami még kimaradt :) A túrót már utálom, nem is ettem már egy hete :)

Magne B 6-ot nem szedek folyamatosan, de mivel péntek este begörcsölt a hasam, kicsit megijedtem és másnap bevettem egy szemet, meg tegnap egy szemet.

Kielégítettem a kíváncsiságod?

nellike
 
 


Nellike,
merre voltatok a hétvégén?

Twist,
Super, hogy ilyen jók voltak a körülmények az UTOLSÓ INSZEMEDHEZ! :wink:
Megígértem, hogy beszámolok: a mai gyógyszereim 41e-be kerültek, de ezek csak hétfőig lesznek elegek, amikor legközelebb megyek vizsgálatra. Van benne 3 ampulla puregon 300NE, meg 2-2 doboz valami tablettás, amit a páromnak is és nekem is szednem kell és egy doboz Betadin kúp. Úgyhogy eddig 67e-nél tartok :roll:

i.kata
 
 


Mara,
tegnap írtad, hogy valami gond van a gyomroddal. Nagyon együtt tudok érezni veled :oops: Nekem 3 napja megy hasam, de ami érdekes benne, hogy egész nap semmi bajom nincs, viszont késő délután nagyon durván rámtör a hasgörcs...

Monic,
te a Propur cseppet használtad? Vettem tegnap, hát nagyon durva íze van. Nem vagyok egy nagy kólás, de ma vettem, hogy tudjam inni a cseppeket. :oops:

i.kata
 
 


Igen, köszi Nellike!:))))) :wink: A Gravidát éhgyomorra szeded reggel, vagy mikor veszed be? Nekem attól hányingerem van, kivéve, ha evés után szedem be.
Az szuper, hogy nem kívánod az édességet, az csak jó:)

Kata, hát igen, ezek drága gyogyik voltak, de hát most ez a lombik mindent megér, mert neked is az első és egyben UTOLSÓ Lesz!:))))) Egyszer el lehet "bulizni" ennyit, érted mi van...:-))) :wink:
Érdekes, amit a hasmenésről írtál, mert nekem ez a Choragon szuri óta van. Most is volt du. görcsök meg minden és hasi-masi.
Tegnap és ma reggel pedig hányingerem volt. E hónapban valahogy egyik szurit sem bírtam olyan jól, mint eddig. És a hasmenés csak du. van, ahogy írtad. Nem lehet, hogy valami vírus tombol most? Vagy csak a szurik nálad is?
A lombik előtt hogy lehet együttlenni? Előtte, utána szabad valamikor?
Vendég
 


Twist,
nem hiszem, hogy a szuriktól lenne nekem, mert amikor rámjött, akkor már jóval több, mint egy hete szúrtam a decát. Az együttlétete nem tudom. Előtte gondolom ugyanúgy, mint inszem előtt, utána még nem tudom. Majd ha már ott tartunk megkérdezem :wink:

Lombikos kismamik,
a decának hol van a fele? Én nem látok rajta semmi jelölést... Saccolni kell?

i.kata
 
 


Szezso,
holnapra++++++++++++++++++++++++
Annyira izgulok Érted. Majd gyere a JÓ hírrel! :wink:

i.kata
 
 


De jó, hogy elszállt írhatom újra!
Csajok nekem a szuriktól semmi bajom nem volt. Egyedül a Gynevacnál volt egyszer, hogy a hasamban furákat éreztem, mintha kis állatkák nyüzsögtek volna odabent. Apának ennél keményebb tünetei voltak, de azt kell mondjam megérdemelte! :wink: :lol:
Nálam a 3x1 clostinál voltak frankó tünetek, a falat kapartam egy-egy ciklus közepén. A felszedett kilókról meg ne is beszéljünk!

NELLIKE
Nekem nem kell babásnak lennem, hogy kápit egyek, bárhol, mármilyen mennyiségben, mert egyszerűen imááááááááááádooooooooooooom! :lol:
Ahogy elnézem nagyon bízol az ikrekben, nemsokára kiderül! REmélem nálatok is vegyespáros lesz!

TWIST
ÖRülök, hogy kellemesen telt az uccsó inszemed!

KATA
Propur csepp ........brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.......... rá gondolok rosszul vagyok, két héten át bírtam szedni, komoly problémát okozott, ilyen förmedvényt még sosem kényszerítettem magamba, jól el is tettem mélyre, és megvettem a kis mézes csodámat, az fini és még hatásosabb is! :lol:

dita75
 
 


Megjöttem :)

Nemone,

nagoyn örülök, hogy minden rendben van a kislányotokkal, a névválasztástnem szabad elsietni. Még van időtök. Ha nekünk lányunk lett volna nem biztos, hogy a végén is Inez Viktória maradt volna :roll:
Én ma kaptam a beutalót a terheléses vércukorra, nekem a 24. héten kell túlesnem rajta.

Nellike,

én sem kívántam az édességet a terhesség első 20 hetében. Aztán most van hogy megkívánom, de akkor egy-két kocka csoki vagy egy kis nutella elég, a sütiket nem kívánom továbbra sem. Viszont a palacsintának nem tudtam ellenállni, soha nem is tudtam :oops:
Savanyúkáposzta: én is meg voltam/vagyok veszve érte, anyukám az én kedvemér tart otthon mindig, mert amikor rámjön akkor azonnal enni akarok belőle :lol:

Kata,

használhatsz egy tűt kétszer nyugodtan. Ez tuti, nekem a dokim mondta.
És igen, a Propur cseppeket ittam, még most is van belőle és tényleg nagyon rossz íze van, én is csak kólába cseppegtetve tudtam meginni de még úgysem valami finom. Viszont a kisbabáért mindent.

Twist,

nagyon örülök, hogy ennyire rendben ment az inszem. Nagyon drukkolok, hogy az utolsó legyen+++++++++++++++++++++++

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Kata,

a decát saccolni kell, mert igazán nem lehet eldönteni, hogy hol van a fele. Én próbáltam szemre eldöteni, utána alkoholos filccel megjelöltem kb a felét és utána ajelölésig adta be a párom.
De nem igazán van jelentősége szerintem, a baba így is úgy is sikerülni fog neked :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic,
köszi, akkor nem én vagyok a vak, csak egyszerűen nincs bejelölve :lol:
Merre jártál ma?

i.kata
 
 



dita75
 
 


Kata,

Délelőtt terhes tanácsadáson voltam, délután orvosos tanácsadás volt, rögtön 2 pecsétet kértem mert múltkor elfelejtettek adni. Úgyhogy december 1-jén kell mennem utoljára,utána nem nagyon fognak látni engem.
Délután pedig a munkahelyemre mentem be pletykázni, aztán pedig körmösnél voltam.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Dita,

nagyon jó oldal, bele is feledkeztem a kérdések és válaszokba :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Szezsó!

Drukkolok én is neked holnapra, majd jelentkezz, hogy mit lehet tudni!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kata! Ebben azért nem tudok neked segíteni,mert nekem végig napi egyet kellett adni, meg se néztem, hogy van -e rajta rovátka, de ha te mondod biztos nincs.

Összebújásról meg csak annyit, hogy a BMC álláspontja szerint a várakozási idő alatt NEM lehet összebújni! A hirtelen vérbőség és a méh összehúzódások miatt nem tanácsos. Ezt egyébként a Zita West "Gyermeket szeretnénk! " című könyvében is tiltja.

Dita! Én nem beleéltem magam, nekünk az orvosunk mondta , hogy a kettő baba nem kérdés, a kérdés az, hogy mi van a harmadikkal. Persze attól még bármelyik felszívódhat sajnos bármikor így a kezdet kezdetén. Az is lehet, hogy mire megyek az első uh-ra már egy sem lesz velünk. Azért remélem egy legalább velünk marad. :?

nellike
 
 


Monic,
akkor ma sem unatkoztál:-) Danika is jól bírja a pörgést.

Dita,
ez a story nagyon durva... De szerencsés véget ért :lol:

i.kata
 
 


Nellike,
ilyet ne is gondolj, hogy egy sem!!!
Mikor mész uh-ra?

i.kata
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: