Új privát üzeneted érkezett!

na, akkor a honapban babásodóknak mondom, hogy ez a novemberi kép:
Kép

ki drukkol még a Hamiltonnak? bár általában utálják. :oops:
Vendég
 


P.Kata
Tök jó az a zebrácska...és, hogy pont novemberi. :shock: :lol:

Mi Raikkönenesek vaggunk a párommal, ezért most Massának drukkolunk.Kéretik az eredményt nem megírni mert csak este 8 után nézzük felvéltelről...párom addig dolgozik. Azért nagyon nagy szívás lenne Hamiltonnak ha elbukná a világbajnoki címet így az utolsó versenyen mit tavaly...szóval sajnálnám.
vizkriszisback
 
 


Krisz!
Én szoktam propoliszt enni. Van itthon talbletta, csepp és propoliszos méz formában. :lol: Természetes antibiotikum, így nagyon jó gyulladáscsökkentő, ezért is jó az endóra. :wink:

Kata!
Novemberi zebrára igényt tartok! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 

 
 

Kata!
Èn is Hamiltonnak drukkolok!!!!!!!!!!!! Hajrá!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Kép
susy75
 
 


Csáó! :lol:

Lili!
sajnálom tesód..... :( de klassz h ilyen rendes rokonai vannak 8)

Kata!
a te kisfiaddal minden okés lesz!sztem ne halogassátok, nekem 2,5 éve vették ki(nem írom meg mennyi voltam :oops: ), és nagyon kegyetlen dolog volt...sztem egy középkori kínzással felért.... :shock: :evil: (éberen....)
ja, de azóta nem köhögök, mint ahogy 15 éve, és nem vagyok szinte soha beteg :wink:
barna nincs ugye? :roll: holnap nézd meg a postaládát!!!! :P

Krisz!
nagyon ügyi vagy propolisz ügyben :D űú

Kukac!
nem is volt buli a hétvégén? :roll: :shock: :? :lol:

Susy!
szijjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjja 8)

én nem nézem a forma 1-et, az gáz?... :oops: :roll:

Gröni!
jujj, ez a vizsg.nem hangzik jól... :?
de a babuci majd kárpótol :D

klassz a novemberi zebra, sztem mindenkinek jut! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Nem akartam senkit ijesztgetni a történetünkkel.Sajnálom,ne haragudjatok érte.
Csak jó volt kiírnom magamból,mert néha sok a teher.
11 éves voltam mikor ez történt és azóta sem tudtam feldolgozni.Bár ezt nem is lehet igazából,csak meg lehet vele tanulni együtt élni.Csak nekem meg itt van ez az endo dolog.


Zsófi!

Köszi az infót a vonatokról.Szuper lenne,csak sajnos tényleg messze van.A csajozás meg jó dolog nekik.Örülök neki,mert tudom hogy a férjem elfogadta velem együtt ŐT is.

Kata!

Én azóta is azt mondtam mindenkinek hogy bízni kell.Neked is ezt tudom mondani.Sajnos Bálint skarlátos volt a műtét előtt,így várni kellett volna vele,csak nem lehetett,mert a torokmandulái szinte összeértek.
Vendég
 


Sziasztok drágáim!

Gratula az új babásaknak! :D

Nagyon szorijjok mindenkinek a távolból! :D

Susy!
Imádlak! Végre valaki az én emberemnek szurkolt! És milyen jól! Imádtam az utolsó 4-6 kört. És imádom Hamiltont. Meg persze az egész McLaren csapatot is! A pasim meg persze Ferraris! :D Igaz baromira megsajnáltam Massa-t is. :( De hát ilyen a játék :lol: Győzött a jobbik!!!!!! :lol:

Köszönöm a hiányolást és a drukkokat. Lehet, hogy segítenek. Talán lesz békülés köztünk. Eddig csak kex volt! De még milyenek!? :lol: Nem költözött vissza még, de ami késik ......!
Szép estét mindenkinek!
Holnap talán írok többet.
Puszi mindenkinek!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kolibri28 2008.11.02 20:41-kor.
kolibri28
 
 


Hupsz! :oops:
Most látom, hogy Kata is a mi táborunkat erősíted! :D :oops:
A lényeg, hogy Hamiltoné a győzelem! :lol: 8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kolibri28 2008.11.02 20:41-kor.
kolibri28
 
 


Akartam írni, hogy HAMILTON!
Bocsi, fáradt és boldog vagyok! :oops:
kolibri28
 
 


Kolibri!
Èn majd szívinfarktust kaptam a végén!!!! :evil: Azért most nagy szerencse is kellett hozzá, de a végeredmény a lényeg!!! :lol: :lol: :lol:
Drukkolok, hogy kibéküljetek apával!! :P

Vicuska!
Szijjja! 8)
Mikor mész dokihoz?

Mami!
Még egyben???

Gröni!
Hamarosan babázol!! :wink:

Csóközön Mindenkinek!!! :D :P
susy75
 
 


Susy!
Hát , én is majdnem. :) Aztán kisikítottam magamból a feszkót rendesen. :lol: Kölök nem tudta, hogy mi a bajom. Most megbolondultam, v. sem? :lol: Jó! Persze aláírom, hogy kellet hozzá egy nagy adag szerencse is. De rendesen megdolgozott a jólmegérsemelt címért! :lol:
Seeeeegény Massa meg onnan előről nem is látta, hogy mi történt mögötte. Azért xar lehetett nagyon. És nagyon megható volt ahogyan zokogott. :( Ha ő nyerte volna meg vb -t , akkor azt is nagyon megérdemelte volna. De nem lehetnek egyszerre ketten az elsők! :( :D

Jó éjt mindenkinek, babázóknak és majd babázóknak! :D
kolibri28
 
 


Szép estét!

Én is Hamiltonos vagyok! :wink: Imádom a kis csoki fejét! 8) És úgy örülök, már tavaly is megérdemelte volna! Igaz a mai teljesítménye alapján nem! De összességében igen! Itt azért benne volt az égiek keze! Massát nagyon sajnálom, ahogy törölgette a szemét, szegényke! :(

Kolibri!

Aztaaaa, sutyiba kekszeltek! :lol: Ez tök izgi lehet, rég volt már benne részem! :oops: 8) Örülök, hogy alakul a dolog! Gyerkőc, hogy bírja nélküle? Vagy nincs még meg az a nagy kötődés köztük?

Susy!

Te is minnyá szűlsz! :wink: Hogy vagy? Cukrod rendben? Hogy bírod a diétát? Én már bűnőzök, nem bírom kaja nélkül, éhes vagyok! :oops: Pedig bekéne tartanom, hiába jó már a cukrom, a lepény már nem az igazi!

Lili!

Ez borzasztó! Nagyon sajnálom! :cry:

Bizony Vicuska! Már nem gondolok a fájdalomra csak az lebeg a szemem előtt, hogy hamarosan veéünk lesz, mindegy mi vár még rám! Te hogy vagy?

Ticsi!

Igen csütörtök! Jó még az a memórija! :P

Kata!

Az márcsak egy kicsivel több, mint egy hét! :wink: De tényleg messzinek tünhet, mikor bizonytalanságban van az ember! Kisfiadnak mielőbbi felépülést és nem lesz semmi gond sem! Persze természetes, hogy félted, aggódsz!

Fenci!

Asszem te kérdezted a nemét...hááát, eddig kétszer látták fiúnak, a 12 és a 15 hetesen, aztán asszem a 24-esen egyértelműen lánynak mondták! Valszeg a köldökzsinór kavart be, de akkor nem is doki nézte, hanem szonográfus, a lányt már doki mondta! Azóta sem láttak fütyit! Így azért nem veszem készpénznek! Nagyon szar így vásárolni is, hogy nem személyszerint vásárolok, hanem amit bármilyen nemű bébi tud hordani! Azért már bánom, hogy nem mentem mozizni!

Pompom!

Ez biztató, akkor tényleg ne mássz le apjukodról! :P Hődet méred? :roll:

Tavika drága!

Nagyon boldog szülinapot itt is! :wink:

Krisz, Zsófi!

Nagyon drukkolok nektek!

Gyugyi, Nati!

Merre vagytok?

Nem tom mikor jövök legközelebb, ma végig jósolgattam a napot, görcsölget a derekam is! Kezd izgi lenni! Ha valami van értesítek mindenkit, akinek megvan a száma!

Kép

Kép
gröni
 
 


Muszáj volt visszajönnöm, mert nem hagyott nyugodni a dolog, hogy Marietta is ma ünnepel! Tudtam, hogy van még valaki, de nem ugrott be hirtelen..... :oops:

Szóval Marietta: Nagyon boldog szülinapot kívánok neked! :wink:

Kép

Kép
gröni
 
 


Tavirózsa, Csipcsab!!!
Kép
Nagyon Boldog Születésnapot kívánok Nektek!!!!

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok!

Boldog szülinapot a szülcsinaposoknak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Én ma reggel néztem meg az F1-et...hát nem volt semmi....de hogy a ferrari hamar örült...már elfelejtkeztek Glock-ról...pedig én még figyeltem árgus szemekkel és sajnos volt is miért izgulni...gondolom MAssának is mondták, hogy nyert....(az interjút már nem néztem).Hát ez van, valóban megérdemelte volna mindkettő. :?

Egyeztettem időpontot holnapra a Kaáliba.Csak 1-re megyünk vv-re és 2.30-ra uh-ra...így meg tudom tartani az első 4 órám és csak 1 marad el. :D Jó, hogy nem muszáj 8kor levenni a vért. Mert ugye nálunk tanároknál nincs szabi akkor amikor akarod és táppénz meg nincs úgy, hogy egy nap igen másnap nem....

Iszok rengeteg folyadékot, szedem a sok táplálékkiegészítőt, jól vagyok.Tegnap hullahoppáztam vagy 10 percet és bicajoztam is ennyit...de azért éreztem a pocim, úgyhogy nem erőltettem nagyon.
vizkriszisback
 
 


Krisz!
Azért csak óvatosan a mozgással! Most első a petenövesztés! Kiváncsi vagyok, hogy mit mutat a holnapi uhu. :lol:

Vicuska!
Hát persze, hogy volt buli!!! :lol: Péntek este. Kaja, pia, tánc. és a legszebb az volt, amikor az este végén azt mondta az uram, hogy én voltam a legszebb. :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Csipcsab, Tavirózsa! :lol:

Boldog szülinapot!
Kép

Gröni!
jóslók??????hűha.....mindjárt csütörtök!drukk 8) én csajra szavazok :wink:

Suzy!
magadról?????anyukád elment?jól vagy, ugye? :roll: :D

Kukac!
ez az!!!!! :lol: bíztam benned h helyettem is bulizol! :lol:
már csak 1 nap :wink:

Krisz!
drukk du.-ra :D

Kolibri!
ez nagyon jó hír!!!!!!!!!!!!!!! 8) :lol:

Én szerdán megyek dokkerhez, már majdnem 1 hónapja nem láttam a kicsit,( mert ugye a 12 hetes uhut nem láttam :evil: ),de majd most! :lol:
holnap meg rászántam magam végre h lmegyek fogorvoshoz, meg védőnőhöz is. :roll:
Vendég
 


napot!

Olvasó kaotikus üzemmód!


Vicuska

Hogy bírod ki, hogy 1 hónapja nem láttad? Én meguhuznám magam a helyedben minden nap! :d

Nekem annyira lassan telt az idő, pedgi 4 hetente mentem, és 2* 4dztünk is, no az első az no komment!

Lombikosok hajráffff!

Szülinaposoknak, és is millijó gratula! Igyatok, bulizzatok helyettünk is!!!!!!!!

Kép
ticsimû
 
 


susy, kolibri, gröni

szép nap volt a tegnapi. én csak immel-ámmal láttam, mert pont fürdetésidöre tették a futamot arendezök, igy csak a riporterek kiabálására néztem ki. majdnem felakasztottam magam a vége elött 3 körrel, de mekkora katarzis volt a cééééél. az édes gyözött, megzabálom. Massát sajnáltam, férjem mondta is, ilyen szomoru futamgyöztest még nem látott. krisz, jövöre Massa fog gyözni, ö is megérdemli. azért jobb a Hamiltonnak, hogy nem ujoncként nyerte a vb-t, tanulja meg, hogy meg kell dolgozni érte:).
azért egész éjjel vudubabáztam az esöért, ö esöben jo.

lili, vicus

mindenképpen kivetetjük Peti orrmanduláját, mert nem állapot az állando nátha.

vicus drága, megjött a utro, örök hála, nagyon köszönöm. barna már csak mérsékelten, de azért használom a bogyokat, fö a biztonság.

kolibri
én is imádom a mosolyszünetes kexet, abba ki lehet adni a mérget :oops:

krisz
mi volt uh-on?

ticsi
kitartás. mesélj majd, hogy osztod meg magad a kettö gyerek közt, ha minden igaz, én is igy leszek.

vicus
fogorvos? utálom. csak ha már bögök a fájdalomtol, akkor megyek. fájdalomcsillapoto szurit lehet kérni, az csak helyi, minek szenvedjen az ember lánya, ha nem muszáj.

lombikosok, növesszétek azokat a petéket, tavaszi november van, a zebra is megmondta:)
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi a köszöntéseket.

Tegnap jöttünk haza Hévizről. Nagyon szupi volt.

Zsófi!

DRukk!!! Most szurizól??
csipcsab
 
 


pompom!! igen mérem, még semmit nem lehet kiolvasni belőle!!gratulálok a nyulós nyákhoz :) neked h alakul a hőd??

fenci!! pont most jöttem meg a masszörtől aki megköpölyögözte a hasam. irtozatosan fájt. itt ahol lakom több lánynak is segitette a tehetbeesést.

csipcsap, tavirózsa boldog születésnapot!!

kolibri!! izgi lehet nagyon, de remélem azért hamarosan hazaköltözik.

gröni!! már nagyon izgulok érted!

KépKép
dike
 
 


ööööö

KépKép
dike
 
 


ja és én massanak drukkoltam, nagyon sajnáltam!! :(

krisz mi volt az uhun?

KépKép
dike
 
 


ne hari de laptetűt szeretnék, annyira fájt a köpölyögözés, és már nem akarok többet menni, szóval babás szeretnék lenni ebbe a hónapba de nagyon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KépKép
dike
 
 


laptetűűűűű

KépKép
dike
 
 



KépKép
dike
 
 


még mindig nem jött össze :( mármint a laptetűűűű!!most már atadom másnak. mondjuk pompom neked???siess

KépKép
dike
 
 


:)

Mit csinált pontosan a hasaddal az a masszőr..? És hogy tudott annyira fájni..? :? Remélem hamar elmúlik, és azt is hogy nem kell többet menned.

A hőmet most nem mérem minden nap, mert változatos időpontokban kell ébrednem, így meg nincs értelme, de tudom hogy volt pé-m, együtt is voltunk akkor a párommal, úgyhogy nem is töröm magam nagyon. Ha lesz jövő hónap, megint mérem majd rendesen. De azért remélem nem lesz. :)
Vendég
 


A hőről jut eszembe.. hihetetlen ez a fertilityfriend.. több ezer hőgörbe, kategóriákra, címszavakra lebontva. Simán ellennék vele órákig, ha hagynák. :)
Dike, még mindig nem sikerült regisztrálni?
Vendég
 


Csipcsab, Tavirózsa
Nagyon Boldogot!!!!
gtünde
 
 


Csipcsab, Tavirózsa!!!

Kép
Vendég
 


Kép
Kép
Kép
Kép
gtünde
 
 


pompom!! vákumozták a hasam 3 üvegcsével, igy felszippantotta a hájam:)
nem még mindig nem tudtam regisztrálni, de már nem is kell, mert babás leszek::) ugye?? remélem te is. én se azonos időbe mérem, mert összevissza keltem. de azért feljegyeztem.

KépKép
dike
 
 


köszi Tünde a táblázatot, pont azon gondolkodtam h pompom mióta probálkozik.. :wink:

KépKép
dike
 
 


Gtünde!
Köszi a táblát. 23 cn.-en vagyok. :lol:

Csipcsab!
Nahát, itt voltatok a szomszédban???? :lol:
Holnap kezdem a szurikat, már úgy izgulok, és nagyon várom. 3 hét és babás leszek, el sem hiszem. :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Húha, ez a hájszippantás nem hangzik túl szimpatikusan.. :)

Júniustól próbálkozunk igazán, bár előtte sem vittük túlzásba a védekezést... a megszakítás annak számít egyáltalán? :) Na mindegy, szóval több mint egy éve "védekezgettünk" így hébe-hóba, azzal a hozzáállással, hogy ha baba lesz belőle, örülünk neki. Nem lett baba, viszont júniustól már elmaradt a hébe is meg a hóba is, úgyhogy most fiú és lánynevekkel felszerelkezve várjuk a gólyát. :)
Vendég
 


Pompom!
Hát én most jöttem a barátnőmtől, aki 38 hetes terhes és ők is hébe-hóba védekeztek!!! :lol: :wink: Úgyhogy nemsokára megszülteik a kis hébe-hóba! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Húúú csajok!!!
Bocsi!! Pedig még nem is ittam!!! :oops: :oops: :oops:

Kép


Kukac!!!!

Laptetű!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! És tutiii a kukacod!!! :P :P :P :P
Vendég
 


Nati!
Hát akkor ivásra fel!!! :lol:
És láttad, hogy a babám nézi a kis kukackát? :lol:

Laptetűt nem akartam Dike elől elhalászni. :oops: Én anélkül is terhes leszek ebben a hónapban! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Hali!

Holnap megyek uhura. :D

Ma már nagyon elfáradtam...du is tanítottam még 5 órát.

Zsófi
Csak azért mozogtam mert állítólag kell egy kicsit, hogy jó legyen a vérellátás lent. :shock:

GTündi
3. lombik van folyamatban, ezúttal long protokoll.
Ciklus hossz: 28 nap.
vizkriszisback
 
 


tündi
de aranyos vagy, hogy betettél a táblába :D

pompom
szerintem a Hébe jó lánynévnek, a Hóba meg fiunak :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Tettem a másikba képeket, át lehet kukucskálni!
Mamival mi van?
Grönikém :D Szoríjjad még egy kicsit!

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Kukac!!!!
Tényleg!!!! Hajrá baba!!!!!!!!!

Bobóka!
Én má meglestem!!!! Nagyon szépek, Márk má ilyen nagy????????
Vendég
 


Kata, köszi a tippet, de csak annyi a bibi, hogy nem passzolnak a vezetéknévhez. :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi még 1 x a drukkokat . Aranyosak vagytok! :D

A névnaposoknak és a szülinaposokat Isten éltesse! Sok boldogságot. :D

Krisz!
Holnap remélem minden ok lesz az uh-n. Hajrá lombik! :D

Vicuska!
Végre szerdán láthatod a babókátokat! :D Apácskát is vidd magaddal! :D

Zsófi!
Holnapra drukk a szurihoz! :D

Nati!
Én már ittam. :lol:

Kismamik nagyon ügyesek vagytok! Tartsátok még bent a babókat!

Babázó mamikat meg irigylem! :D :D :D Jó nektek!

Dike!
Ilyen optimizmus szerencsét hoz! :wink: :D

Ma eléggé le vagyok zuhanva. :( kb. 3 hete voltunk a céggel menedzser szűrésen amiben volt nődoki is.
Ma kaptuk meg a leleteklet. :shock: :(
A vérképem nagyjából jó. De a pajzsmirigy funkciók egy kicsit a határ fölött vannnak. :( Ráadásul a kenetem bakteriális vaginosist mutat. :( Amire eddig nem volt semmi tünetem. De legalább a chlamydia negativ. És a cytologia is P2 megint. Valaminek kell örülni is. Kaptam Dalacin hüvelykrémet meg patikai h.kúpot. Semmi nem utalt erre és 2 hónapja fejeztem be a Gynevac-ot. Ezek szerint teljesen feleslegesen szurkáltattam magamat. :evil: Nem tudom mi jöhetne még. Most el vagyok keseredve. Ráadásul szerintem ha én lokálisan használom az antibiotikumat akkor a páromnak meg tbl. kéne szednie. De ezt nem említi meg a vizsgáló orvos. Holnap jön a kolléganőm és iratok azért vele.
Bocs ha sok voltam. De ez most betett. :(

jÓ ÉJT!
kolibri28
 
 


most értünk haza, még nagyiéknál is voltunk mutatni a dvd-t :D álmos vagyok :P dobok sztárfotókat :D
Kép
Kép

méhlepény: mellső falon magasan méhszáj felett
magzatvíz mennyisége átlagos
szívműködés ritmusos, 152/min
ép koponya, normál agyszerkezet
Jól telt gyomor és hólyag
zárt hasfal és mellkas
négy végtag ábrázolódik
orrcsont látható
CRL ülőmagasság 56 mm
fej átmérő 18 mm
nyaki redő 1,7 mm
fej körfogata 72 mm
has körfogata 62 mm
combcsont hossza 7 mm
becsült súly 61 g
adatok alapján magzat 12+2

Kép
gaby25
 
 


Gabi!
Gratula a sztárfotókhoz!
Biztosan klassz élmény volt látni is ahogyan mocorog! :D A teknősbéka jel elég pozitív gyanus! :lol: Nem? Vagy nem jól láttam?
:D
És milyen nagy már a picurka a becsült kora több, mint a számított!!
kolibri28
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a jókívánságokat!
Marietta,én is sok boldogságot kívánok Neked!
Vendég
 


Kolibri
nekem is volt baci, és p2. jövőhéten nézetem újra, elmúlt e, ha már tömtem magam antibogyóval terhesen :S
amit esetleg fütyülőnek nézel, az a köldökzsinór :lol: még nem tudni a nemét picurinak :wink:

Kukac, Krisz
most lesztek babásak, érzem :D ++++++++++++++++++++++

Kép
gaby25
 
 


Lili
húú, hát az szörnyű, hogy egy mandulaműtétnek ilyen következménye lett :? :cry: nekem 17 évesen vették ki, nem altattak, ájultam közben

Vicuska
nem semmi, hogy nem mutatták a a picit 12. hetesen :evil: mi most fizetősön voltunk a magzati diagnosztikai központban, ahova a véred is érkezett :P és egy bazi nagy plazma tv volt a falon, amin láttuk a kis drágánkat :D és 12 perc felvételünk van. A-Z-ig megnézte, a következő UH-ra is ide fogunk jönni

Gröni
dokinak pont mondtam az esetet, hogy ilyen picinek kisfiút mondtak neked, és azt mondta, ilyen picinek még nagy a klitorisza, és összekeverhető :P :wink:

Kép
gaby25
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?