Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!

Na még amit legutóbb szerettem volna írni,h én is benne vagyok egy találkozóban! :wink:

Nyugtonmalac, nagyon király ez a halloween-es dekoráció a babás oldalon!:D
és nagyon édes ez a szöveg Lilitől!:D
jól olvastam,h te együtt fürdesz a kis Borival?mert mi már nagyon hezitálunk ezen az együttfürdés dolgon!

Ildi,akkor ti már nagy erőkkel szoktatjátok Lottikát az ágyába?
Ügyesek vagytok!Nekem még ez nem megy!Kicsit beletettem nappal az ágyába,de hamar sírni kezdett és ki is vettem!...

Rendesek ezek az emberek akik így rákérdezgetnek a pocikra!
Bár szerencsére nekem eltünt az egész! Igazából kisebb súllyal jöttem haza a kórházból,mint amivel a terhességet kezdtem!:shock:


Kispocok annyira alszik ma!Olyan rossz,ha alszik az a baj,ha ébren van az a baj! :lol: olyan hülye vagyok!

Lányok,én még mindig vérzek!És még minidg friss piros vér jön!
szerintetek elkezdjem szedni az ergam cseppet?szedte valaki?
Vendég
 


Adri!

Én szedtem pár napig az ergam cseppet, de abba is hagytam.Észrevettem, hogy kevesebb tőle a tejem.valahol olvastam is, hogy csökkentheti a tejet.Ábival végig szedtem, de akkor kötelező volt, mert császáros voltam.Most csak a bizti kedvéért írta fel a doki.
Nekem is lement már a hasam teljesen, 3 kilóval vagyok kevesebb mint a terhesség előtt.a szoptatás nagyon fogyaszt plussz nem sok az étvágyam.az édességet tudnám egész nap betolni.Napi egy tábla csoki így is lecsúszik.De ez meg sem lep, ábinál ugyanez volt.
emmalena
 
 


Sziasztok!

Szívtelen anya vagyok?
Ma hajnalban szokásos szopi. De nem ám 3/4 órás mint egyébként, hanem több mint egy óráig nyammogott. Közben próbáltam kideríteni, hogy tényeg éhes és eszik-e vagy csak szórakozik. Nem igazán derült ki. Többszöri fel- és levétel (büfi, peluscsere, stb) után a kisasszony visszakéredzkedett a cicire, de már nem tartotta a szájában, hanem ki-be kapkodta. Én meg meguntam, fogtam magam és visszatettem az ágyába. Persze ott üvöltött még vagy 20 percet, aztán elaludt.... Szabad ilyet? És ha nem, mi ilyenkor a teendő?
Ugyanezt ma megcsinálta a délutáni első szopinál, egykor tettem cicire, negyedórája pedig az ágyába őt magát (most 3/4 3)... az összes szoptatásunk egybeér így is, hogy a fenébe rendszerezzem, help, please! :(
Megmértem, 70 g-t szopizott, tehát nagyon éhes már nem lehet.

Kép
anhel
 
 

 
 

Aggódom Sensiért :roll:

A baba-mama talit meg kéne beszélni majd, hogy mikor lenne jó. Gondolom a hétköznap mindenkinek megfelel...csak délelőtt vagy délután? És kb milyen tájban? Ötleteket kérek!!!

Kép

Kép
tercsimama
 
 


Mtücsök, védőnőről jut eszembe: az enyém mikor kijött kedden, mondta, hogy nem nagyon fogja erőltetni ezt a heti látogatást (hála égnek, mert én sem), és különben meg jön ő a következő héten azért, de ha valami közbejön, akkor megpróbál ideszólni telefonon...csak hát az a helyzet, hogy nekik limitálva van a havi 'céges' telefonálás, mobiljuk nincs, a rendelőből pedig 2000 Ft-ért telefonozhatnak havonta. És hát a legtöbb kismama mobilszám elérhetőséget ad neki...
Fura dolgok ezek: én elhiszem, hogy a védőnő szolgálatot nem veti fel a pénz, de akkor is érdekes...

Kép
anhel
 
 


Anhel!

Simán csinálhatsz ilyet!
Én Ábinál is csináltam, így elég hamar megtanulta, hogy az ágyban van az alvás, és ha a cicihez jut, akkor evés van nem nyammogás, mert utána jön az ágyikó.pár hét és egyenesbe jött, utána semmi gond nem volt vele, kitünő evő és alvó gyerek azóta is.Emmánál is ezt követem, következetesen visszateszem az ágyába kaja után, pláne ha tudom, hogy megette azbadagját, büfizett rendesen, nem kakis stb.szóval szerintem ne csinálj gondot belőle, ha 20 perc hiszti van csak, akkor még szerencsésnek is mondhatod magad:-)
emmalena
 
 


Köszi Emmalena, megnyugtattál. :)
Már kegyetlen anyának kezdtem érezni magam, hogy reggel 6kor szeretnék végre aludni és ezt csak akkor tehetem meg, ha az órák óta nyammogó lányomat visszateszem az ágyába.
Amúgy mennyi az átlag adagja egyszeri szopinál egy Dóri korú babának? Éjjel nem nagyon méregetem, nappal meg tök változó: van hogy csak 40 g, de volt vmelyik nap 90 g is. De inkább a kettő között jellemző 3 óránként. A gyerekorvos szerint ez kevés...tényleg kevés?
Ja, és én sem tudok többet lefejni mint Mtücsök, egyszerűen ennyi van. Ha kaja után fejem, akkor jó ha a két ciciből összejön 60 ml.

Tercsimama, a délután talán jobb, nem? Én legalábbis délig használhatatlan vagyok gyerekkel együtt és külön is. :D

Kép
anhel
 
 


Igen én is a délutánra gondoltam, de be kéne lőni valami kb időt. Mondjuk 14 - 15 körül? Először úgyis csak ismerkedés lesz meg kis babadícsérgetés, aztán ha nagyobbak leszek, akkor lesz érdemes hosszabb időt együtt tölteni, a babák hadd tanuljanak egymástól, hadd kússzanak és másszanak együtt! Bevonom az egész nappalit habtapival és hajrá :lol:
Van egy tök jó kertünk is, be van kerítve, úgyhogy nyáron lehet majd medencézni is a babáknak, anyáknak meg addig eszmét cserélni. Várom már amikor akkorák lesznek a babák, hogy rácsodálkozunk miket csinálnak...

Kép

Kép
tercsimama
 
 


Adri: igen együtt fürdök vele néha néha... Most még fürdőbugyi van rajtam, de ha minden dolog véglegesen lezárult nálam ott lent, akkor elhagyom a fürdőbugyit :)
Most még néha pecsételő foltokat hagyok a bugyimon, tehát még nem vagyok 100-as...
És hát fertőtlenítő hatásu habfürdőnk van... Valami gyógynövényes készítmény, DM-es: aloe, és teafa kivonatos... Lili is velünk van :D Nagyon jó 3an fürdeni, Bori is élvezi, Lili is.
Előre jól lefürdünk zuhannyal, aztán jön a Boris pancsi :)
Eddig Bori volt a legnagyobb malac a kádban, rögtön az első fürdés alkalmával bele kakilt egy jó folyósat a vízbe a füri végén :S Nem győztünk kiugrálni a vízből ;)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Adri: csalás ilyen dolgokat mesélni, mint hogy eltűnt a pocid, és hogy fogytál is... :D Nagyon jó neked! Irigykedem! Rám a kondi terem vár majd... Én ott szeretném a zsírpárnáimat elhagyni...
Gondolkoztam a hipoxy traineren, ismeri valaki? Vajon mikor lehet elkezdeni abban az edzést???

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Emma: neked sincs hasad??? Ez már tényleg csalás! Nekem meg itt fityeg :S -3 kg??? De jó! Én is szeretnék fogyni! Persze gőzöm sincs, hogy hány kg vagyok... Nincs mérlegem :S Lehet, addig jó nekem...

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Anhel: szabad ilyet, de halkabb megoldás az lehet, ha ilyenkor a cici szerepét átveszi egy cumi. :D

Mi is használjuk.

És vagy 4 féle cumit vettem Borinak, ebből csak azt az egyet fogadja el, amit ajándékba kaptunk a felicitas csomagban. :shock:

Remek!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Tercsimama: nekem a délután a kedvencem, mert nagyon nehéz elkészülni délelőtt, és így soha sehova nem érünk oda...
Nem is tudom, hogy megyünk hétfőn a Rókusba... Akkorra kell menni, amikor felébredni szoktam. Tökre nem leszek magamnál :(

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Anhel: a dokinénim mondta tegnap, hogy ha Bori 60ml-t enne az is jó lenne. Ha nyugis, és szépen gyarapszik, akkor minden rendben van, nem kell izgulni, elég a tejcsi. Ha kéri, és adsz neki, az a megfelelő, ha kevés a tejcsi, sűrűbben kér, ennyi. :) Ne órára etess, hanem kérésre, és minden rendben lesz!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Tercsi: nagyon jó lesz majd amikor elkezdenek ügyeskedni a babákok, de ne sűrgesd az időt, mert kisebbek már sosem lesznek, és nagyon gyorsan elszáll ez az idő :( Élvezd ki, hogy most milyen egyszerű a csemete, mert egyre durvább lesz :) És egyre édesebb is... Természetesen. :)

Voltunk lent sétálni, terezni...
Bori aludt egy nagyot, aztán nyafi, én meg cicire tettem... Ahogy elkezdtük, a fejünkre pottyant egy kövér esőcsepp, majd még egy és még egy... Szépen eleredt az eső... Borit pokrócba csavartam, fején egy pelus, anya ázott, Lili apával labdát dobált a kerítésen :D Babakocsira esővédőt szereltünk... Bori 10 perc alatt megevett engem... (szerencsére nem nyammogós fajta) Kiköpött, én bemenekítettem a kocsiba, bebugyola, játékok összepakolása, bicikli ülésének letörölgetése, elindulás, mire kiértünk a nem túl nagy parkból, már el is állt az eső... Hurrá.
Még egy két kört letekert Lili (aki máól már tud állva biciklizni is), és utána jöttünk haza... Bori azóta is alszik az erkély ajtóban... :)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Megyek úszok egyet a kádban... ;)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Nyugtonmalac, én jártam hipoxy traineres edzésre.
Készülj fel, hogy az elején rohadtul fel fogja törni a feneked az ülés. Szerintem várj vele a 6 hetes kontrollig mindenképpen, és kérdezd meg a dokid, mit szólha ha bicajoznál kicsit. :wink:

Kép

Kép
tercsimama
 
 


Nóri egy hónapos, és 4 napos nagylány már...

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
tercsimama
 
 


Sziasztok, volt egy kis vendégség nálunk, ismerőseink jöttek át a 7 hónapos babájukkal, hihetetlen, hogy mekkora volt Lottikához képest!

Tercsimama - Nórika nagyon édes, egyre jobban kedvet kapok, hogy kibontsam a játszószőnyeget :lol:

Adri - nekem 3 hétig volt vérzésem, szerintem lassan neked is befejeződik, tarts ki!

Anhel - leírtam kicsit előrébb, kiló X 150 az a napi adagja, azt oszd el az etetések számával és kijön, hogy elviekben mennyit "kell" ennie a babának. Persze ez babafüggő, nálunk 3,3X150=495, ennek ellenére tegnap 640 ml-t evett.
Szerintem se gáz, hogy betetted az ágyba, a gyerekdoki szokta mondani, hogy anyának is van élete!!!

Sensivel mi lehet???????????

Jaj, írnék még, de nyüszög a leányzó, mennem kell :roll:

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Adri - szoktatjuk az ágyba, igen, de nagyon nehéz szívvel, amikor beteszem az ágyba (bár karnyújtásnyira van tőlem), csak nézem őt, ahogy nézeget és a szívem szakad meg, hogy milyen vagyok, hogy az ágyába teszem, tudom, hülyeség, hisz az az ő ágya és nagyon jó ágy és nagyon jó matrac és szuper színes zenélős dolgok... de muszáj lesz lassan ágyban aludnia!

És irigy-irigy a nulla pocakosok miatt, én már el sem tudom képzelni, hogy lesz valaha normális hasam, most olyan plötty és nagy az alhasam :P :?

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Nusildi, az én hasam is olyan... :oops: :? :cry:

Kép

Kép
tercsimama
 
 


Sziasztok!

Mint tudjátok, nálunk is már jön a következő baba, akkora a hasam. Olllyan cuki... :lol: :? :roll: Pedig rajtam kb. 3 kiló maradt, na persze nem mínuszban... :?

Ergam cseppet én is szedtem egy ideig, mondjuk tényleg nem sokáig, mert valaki azt írta, hogy kevesebb lesz tőle a tej... Nemtom, hogy ez mennyire igaz, mert nem vártam meg...

Nyugtonmalac
Egyhós súlyunk 4440g, magasságunk :lol: 58cm. Legalábbis a védőnő ennyinek mérte csütörtökön, a doki ki is volt akadva, hogy több mint egy kilót sikerült híznunk egy hónap alatt....

Anhel
Kaja után én is visszateszem az ágyba Borit. Egy ideig nyekereg, aztán elalszik. Ha nagyon üvölt, akkor még éhes, akkor folytatom. De ha elalszik a cicin, akkor kiságy... ott általában felébred, és tudjuk folytatni a kajálást...
Ja, és én is rossz anyának érzem magam, hogy hagyom sírni, de én már az elején elhatároztam, hogy nem lesz állandóan kézben és ehhez tartom is magam...

Kaptunk időpontot csípőszűrésre, szerencsére pont akkorra, amikor vissza kell vinnünk Borit a kórházba... :roll: Kérhetek új időpontot, vagy be kell vállalnom, hogy Pestről megyünk Kecskemétre kórházba. Azt inkább kihagynám..

Éhség van... :arrow:

marek
 
 


MI A FENE VAN SENSIVEL???
Kezdek aggódni, jó lenne ha megnyugtatna minket...

Kép

Kép
tercsimama
 
 


Na mi meg kettesben maradtunk itthon estére Pöcögővel!Pedig úgy utálok este egyedül lenni! :?

Emmalena,neked kötelező volt az ergam?nekem is mondta a dokim,h szedjem,de én ezt ennyire nem vettem komolyan! :oops:

Nyugtonmalac, Jó lehetett a vízbekakilós dolog!:D
Le tudnád nekem írni pontosan azt a DM-es fürdetőt?mi is kipróbálnánk!
Egyébként oké,h eltünt a pocakom,de a bőröm olyan puha és a köldököm egy hatalmas kráter úgyhogy én is nagyon szeretnék már tornázgatni,de még annyira benne van a fejemben az a hülye gondolat,h szétszakad a hasam! :lol: Pedig már nagyon szépen begyógyult a vágás!
Na meg,én is akartam ma vinni Julcsit babakocsizni,de mire előszedtem a járgányt el kezdett esni úgyhogy nekünk a séta ma elmaradt!Nekünk nincs esővédőnk sem!
Vendég
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, h nem írtam sms-t, de elfelejtettem magammal vinni a telcsimet, amin keresztül haza tudok küldeni sms-t, az új előfizusom meg vmiért nem engedte, korábban nem próbáltam még, úh nem tudtam. :?

Szal...a lényeg, h okt.31.-én este 9.18-kor (nálatok 10.18 :)) megszületett Ördög Lilla 3446g-al. A hosszát sajnos még nem tudom, nem mérték le, talán hnap a midwife-ot megkérem, mert kijön majd házhoz. 37órás vajúdás után, 15perc alatt sikerült kitolnom a kiscsajt, majd sajnos műszeres kitakarítással végződött a történet, mert nem akart jönni a lepény magától. Elmondhatom, h volt egy horror szülésem, de ez mostmár mindegy, olyan jó, h itt van végre. :) És erről bővebben majd kicsit később. Képekkel is holnap jelentkezem. :) 10kor engedtek ki a kórházból, mert a strepto miatt ki kellett várni a 24 órát, úh mostmár asszem kidőlök, mert Lilla is alszik végre, a kórházban nem nagyon ment, iszonyat volt a fesztivál (zajok, többi gyerek, ajtócsapkodások stb), de még ahhoz képest is jó gyerkőc nagyon. Sajna a szopival vannak gondjaink :( kapott már tápit is, de azért reménykedem, h bele fog jönni.

Köszi mindenkinek, h szurkoltatok értünk! :)

Sensi és Lillus

KépKép

Kép
sensimilla
 
 


Sensi!!
Végre jelentkeztél!!!! Már kicsit aggódtunk! Gratulálok Lilla érkezéséhez!!! Sok boldogságot kívánok nektek!!!!

marek
 
 


SENSI!! :D
HATALMAS GRATULA LILLA BABAHOZ!!!

Nem is lett kicsi, szep sullyal szuletett. Es a neve is tetszik :D

Horrorszules :( Kivancsian varom a reszleteket!

Szopival is tuti minden rendben lesz!!

Egyebkent a szopi ugy latszik nekem sosem problemamentes, most epp azon dolgozom,hogy le tudjam fejni a mellemet, de egyszeruen nem megy, sem kezzel, sem a kezi aventtel,pedig tok sokat hagyott benne Balint...irigykedem a Riskakra es a szupi ugyesen fejokre :D

K

Kép
Kép
Kép
bkriszta
 
 


Sensi!!!!!!!!!!!!Gratulálok!!!!!!!Szegénykém 37óra :shock: :shock: :shock: Szerintem egy hős vagy.Várjuk a képeket a kis csajról :lol: :lol: Szopiba majd belejöttök ne add fel és ne görcsölj rajta!!! Kép

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 


Nagy megkönnyebbüléssel olvastam, hogy Sensi Lilllája végre megérkezett, nagy-nagy gratula, nagyon vártunk és várjuk a szüléstörténetet és persze képeket a kiscsajról!!! Kép
A szopival mi a gond??? Biztos rendeződik, nekem is nagyon nehezen indult. A 37 óra vajúdás durván hangzik, de a lényeg, hogy már otthon vagytok együtt!!!

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Adri!

Igen, a császárom után nekem kötelező volt, mert azt mondta császár után nehezebben húzódik össze a méh.de nem volt vele semmi gondom.

Sensie!Nagy nagy gratula, 37 óra vajúdás?jesszus, egy hős vagy.
emmalena
 
 


Tercsi: köszi, akkor várok a kontrollig :D Már csak kb. 3 hét ;)

És neked eredményes volt? Csináltál hozzá diétát is? Nem tudom, mi vár rám... Csak, hogy kb. akkor fedeztem fel, hogy ezt is fizeti a cég, amikor bekaptam a Bori legyet, és hát terhesség alatt nem ajánlott, mert felér egy abortusszal! :shock: :roll: Na, azt meg nem akartam...

Bori kellett inkább :)

Akkor fenék feltörés ellen biciklis nadrágot fogok felvenni, szivacsos feneküt :)


Norika milyen édes nagylány már!!!! Látom bealudt fejlődés közben :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Ildi, Tercsi: az én hasam is olyan :(

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Merek: milyen hatalmasra nőt Borikád! Azta paszta! Biztosan minden nap fürdeted, és adsz neki enni is :)

Gratulálok a szép eredményhez!


Nézd meg kérlek az 1. hósnak feltett képet, ha másikat szeretnél, akkor jelezd! :) Lecserélem... :)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Adri: ez a DM-es fürdőhab, ami fertőtlenítő hatású, ez felnőt dolog... ne a babarészlegen keresd. Az olajoknál találtam meg, és fürdő olaj a típusa... Nekünk pont elfogyott, és apa kidobta a flakonját, ezért nem tudom jobban leírni. De elolvastam, hogy melyik olaj mire jó, és ez fertőtlenítő hatású és nyugtató volt a teafaolaj miatt. Még terhesség alatt vettem, mert jól esett lazítani a kád vízben... Most meg ezt tettem a vízbe, mikor Borit is vártam bele, hogy legyen egy kis természetes fertőtlenítő hatása is...
De szerintem a síma teafaolaj is jó erre a célra bele a vízbe... (Ilyenem is van, ezt a pelusok miatt vettem.)

Esővédőt akkor vettem Lilivel, mikor a barátnőmmel elmentünk csavarogni a környéken... Már elég közel jártunk a Brendonhoz, és a nyakunkba szakadt az ég. Ott ült a közepesen esővédett kocsiban a tökmag Lilim, és beszorultunk egy épület alá, ahol nem ért minket a dézsa víz...
Tehát kissé alább hagyott a zuhatag, én átrohantam a váci úton, és beszaladtam egy esővédőért a brenonba... Azóta annak ott a helye a kocsi csomagtartójában... Még a hordozónkhoz is van esővédő... Nem olyan drága, de nagyon jó találmány...

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Sensi: Hatalmas gratula nektek! Üdvözöljük Lillát a csapatban!
Nagyon vártuk ám az sms-ed, de meg tudjuk bocsájtani, hogy otthon hagytad a telcsit, gondolom mással voltál elfoglalva :D

A 36 óra nagyon durva! Kaptál EDA-t, végül? Nagyon várom a szüli történeted! És a képeket a kislányodról!

Nagyon sok boldogságot, és sok sok tejcsit kívánok!

Remélem, a szopis problémák hamar megoldódnak majd!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


És ha jól gondolom, megérkezett az aktív topikozók összes babája :) Akkor lezárom a terhes táblát :)

Mostantól baba fórum vagyunk! :)


Webünk frissült!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Nagy nagy gratula Sensie-nek! És lám, októberi lett az ő babája is, a hónap utolsó napján végre megérkezett! :D
Temészetesen én is nagyon várom a szüléstörténetet! Ez a 37 órás vajúdás ez nagyon szarul hangzik :shock: de a végén, amikor már csinálhattál is valamit, jól belehúztál, csoda, hogy még volt erőd, nagyon ügyes vagy!!
Nem megy a szopizás? Nekem csak a negyedik napon volt egyátalán látható mennyiségű tejem... szerintem nem olyan gáz, hogy még nem tudtok szopizni, holnap vagy már ma meg lehet, simán beindul.

Kép
anhel
 
 


[b]Sensie! Nagyon sokat gondoltam rátok és GRATULÁLOK Lillához, biztosan tünemény :)!!!![/b] Nagyon hosszú volt a szülés,próbálj most minél többet pihenni, talán az segít kicsit a tejcsi beindulásában is!

Kép

Kép
borkaby
 
 


Sensi hatalmas gratula, sok tejcit és gyors felépülést kívánok!

Nyugtonmalac, elmentem egy hapsihoz itt Kaposváron, aki akupunktúrás tűket rakott a fülembe, azokat állandóan viselnem kellett. Mellette diétáztam és csináltam a hipoxyt is. Együtt a három segített, de nem tudom melyik jobban...

Kép

Kép
tercsimama
 
 


Tercsimama!

Én is nagyon szívesen vennék részt a baba-mama talin.De a részletekről lecsúsztam, vagy elkerülte a figyelmemet.Hogy is lenne?hol?mikor?jó lenne, ha tudnánk találkozni:-)
emmalena
 
 


BABA-MAMA TALÁLKOZÓ!

December közepén lesz valamikor, a délutáni órákban, első alkalommal nálunk, aztán meglátjuk. Nem hatalmas a lakás, de van egy jó kis nappali, ahol elférünk jócskán. A XVIII. kerben fogunk lakni dec 1-től, majd adok pontos címet is ha eljön az ideje. Erről jut eszembe: Nyugtonmalac, elküldenéd nekem a táblázatot? Tudnék csinálni meghívót, és mindenki megkaphatná, nem hagynék ki senkit sem. vassterez@freemail.hu

Kép

Kép
tercsimama
 
 


hmmmm.jól hangzik:-)
emmalena
 
 


Én nem tudom ti hogy csináljátok az éjjeli dolgokat.De Emma kb egy hete nem cirkuszol éjjel, rájött, hogy nappal tud nézelődni, mióta nem hagyom nappal annyit aludni, azóta ezzel nincs gond, csak eszik és alszik is tovább.De a pelussal gondjaim vannak.Már egy számmal nagyobb pelust adtam rá éjjelre, hogy ne ázzon át.ha nem kakis akkor nem cserélek, mert arra nagyon felébred, és akkor nem tudom visszatenni.De így is már 2 napja hajnali 5re átázik, annyit eszik éjjel.Ma este már 2 számmal nagyobb pelust fogok ráadni, hogy ne ázzon át és ne kelljen hajnali 5kor teljes rucicserét csinálni.Ábelnél hasonló volt, csak egy kicsit később kezdődött.Kb 6 kiló lehetett amikor még 2szer evett éjjel és kénytelen voltam a 30 kilós gyerekekre való pelust ráadni, hogy ne kelljen mindent minden éjjel kicserélni.Ti hogy csináljátok?

Ja, és meg valamit szerettem volna a büfiztetéshez írni csak elfelejtettem.Úgy lehet megállapítani, hogy a büfi miatt sír-e, hogy a hátát megveregeted, és olyan kongó szerű hangot ad, akkor van benne levegő.Ha olyan matt az ütögetés, akkor nincs.nem tudom jobban megfogalmazni, nem tudom értitek-e:-)
emmalena
 
 


sziasztok!

Sensie...nagyon gratulálok! Végre te is babázhatsz! :lol:
Durva lehetett ez a hosszú vajúdás, sajnálom! De a kis Lilla kárpótol mindenért! :lol:


Marek...én is próbálom betartani hogy csak a nagy üvöltésnél veszem Norbikát ki a kiságyból. Néha nagyon sajnálom, de nem akarom elkényeztetni! :roll:
Ő is mindíg nyekereg kaja után, nem találja a helyét, de legtöbbször sírás a vége, mert nagyon hasfájós. Felhúzza a lábait, biztos görcsöl, szegénykém! :(
Az Infacol szirup se segít! :( Mindenki azt mondja hogy a fiúk ilyenek! :roll:

NyugtonMalac.....valóban, talán meg is született az összes baba? :shock: Aztííí, hogy repül az idő! :lol:

Tejcsi....Képzeljétek megszült az unokatesóm 6 napja(akivel le is lettem pocakosan fotózva) és neki nagyon sok teje van! :shock: :D
Olyan ari volt, adott nekünk 150 ml-t, hogy adjam oda Norbikának, még tegnap este fejte le. :lol:
Hát, Norbi be is vágta, 3 részletben, meg mellé cicizett az enyémből is! :lol: Ma nem is evett tápszert. És ami megdöbbentő, hogy ma nem fájt a hasa! :lol:
Így van okom feltételezni, hogy a tápszer a bűnös! :?
Jó lenne ha Adri máskor is gondolna ránk, még fizetnék is érte, csak lenne anyatej! :) Szerintetek elmerjem mondani a védőnőnek, hogy más adott tejet, vagy inkább ne?

Kép
Ilyen kis lökött képet tudunk vágni és olyanokat grimaszol, hogy majd bepisilunk a nevetéstől! :lol:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Tercsimama...Nórika igazán szép, formás baba! :lol:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


A www -re tettem fel a Norbert albumba még több képet! :lol:

Kép

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Tercsi: írtam emilt! Kíváncsi vagyok a válaszodra :)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Peva: hívtuk a szerelőt, köszi :) Holnap délután jön megnézni a dolgokat! Remélem meg is tudja csinálni... Már nincs ruhája Lilinek :S Uff

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


LK: Norbika is nagyon édes ám! Csúcs, ahogy néz az ágyijában :)

Védőnők támogatják a tejtesó dolgot, ha sok teje van valakinek, és keres tejtesót, akkor neki lehet szólni, és ő keres rászoruló kismamát, kisbabát...
Tehát nyugodtan megmondhatod neki! :)

És nagyon aranyos az uncsitesód, hogy adott neked tejcsit! Illetve Norbikának!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!!

SENSI!!

SOK BOLDOGSÁGOT, JÓ EGÉSZSÉGET NEKTEK!!

Emma!
Nálunk nincs pelus gond, sima Lidl-s pelust használok, midi 4kg tól....
Próba cseresznye.... :)

Csajok!
Nektek milyen a baba füle mögötti rész??? Nekünk hámlik, olyan,. mintha befülledt volna.... Mit csináljak???

Úgy tűnik gyarapodik Konsti, 3 nap alatt többet hízott, mint máskor 10-14 nap alatt.... Pedig alig eszik :o :)

Nem tudom mit csináljak, kicsi fiam nagy örömmel cumizik a cicin, enni alig. Ha elveszem üvölt. :cry: :cry: :cry:

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?