Új privát üzeneted érkezett!

Szerintem is! :)
Tegnap együtt voltatok?Mi igen,meg jó lenne ma is!

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl: Nem :( Na azért ma még együtt leszünk.

Kép
csucsu05
 
 


syl bocs tévedtem... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Látom lányok nagyon dolgoztok a babócán :wink:
Nekem már szépen múlik a menzim, ami jó, mert szerdán irány a doki. A férjem már kérdezte tegnap, hogy akkor most próbálkozni sem lehet??! Sajnos attól tartok hogy egy ideig nem. Szerintem előszőr vérvételek és nem hiszem hogy a doki ha mi a vizsgálatok közben próbálkozunk majd. Szerdán kiderül, de ha várnunk kell, bizti nem lesz könnyű. Viszont arra gondolok, hogy muszály várni, hogy elkerüljünk egy újabb vetélést. Talán így könnyebb. Remélem azért mihamarabb sikerül.
Hogy vannak a babások?

KépKép
csige-bige
 
 


Csige: miért kéne várnai? Hisz lehet a vizsgálatok közben jön össze a babó.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Syl: sztem megvolt a pé-d.
Ilyenről nem is hallottam, hogy egyik lh-teszt érzékenyebb mint a másik.
Azt viszont olvastam leo oldalán, hogyha több napig + az nem jó. Nekem azt hiszem egyszer volt oan, hogyx két napig + volt, de utána nem is ment fel a hőm, meg lett egy 72 napos ciklusom:(.

Picimami, Syl: drukkolok nektek nagyon! Meg persze a többieknek is!!!!

Nita: te akkor már szeded a clostit?

Csige: sztem próbálkozni lehet, hisz a vizsgálatok eredményi meglesznek, és soha nem tudja az ember..ne álljatok rá, csak maradjatok élesben ;).

Nálam semmi különös, ma hányingerem is csak reggel volt egy pici, meg kicsit fájt a fejem, du. aludtam egy jót.

Szép estét nektek!

Pusz
Vendég
 


Csige:Most fogsz kérni majd a 3.meg a 21.napi vérvételhez beutalót?Vagy neked már volt ilyen?
Mert én is azt akarom megnézetni,de már ha a menszim után megyek akkor már késő a 3.napihoz!

Kép

Kép
syl100
 
 


Puszedli!
Köszi a drukkot.
Édes vagy!!

Syl. Hogy áll most az lh-d?


Ha nem sikerül nekem sem, én is úgy döntöttem megyek Konchoz a BMC-be.
Rossz várakozni, és nem tudni miért nem sikerül a baba.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Tényleg Nitácska!
Neked ez az első closty-s hónapod??

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Picimami:Már két napja negatív az Lh-m!Akkor csak jól működik! :D

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/0 ... 84000_.png

Kép

Kép
syl100
 
 


Sziasztok!
Én megvagyok!Bár 2 napig nagyon feszült a pocakom...feszült a cici és hányingerem is volt.Remélem h szépen növöget babóca odabenn!

Dobok egy táblit,persze nem sok új van benne,de szerintem csak jó lenne egyszer aktualizálni....

Kép

annus11
 
 


Sziasztok!

Rég voltam már itt, azért olvaslak benneteket :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Annus:Ha már majd a mensim után megyek dokihoz és akkor kérek vérvételre papírt,21.napira úgy lehet ?
Hogy előtte meg a 3.napi kimarad?

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl!
Persze!
A 21.napon úgyis a peteérést nézik,hogy volt e.A 3.napon szokták a hormonokat.Persze általában 1 cikluson belül szokták nézni,de a 2 nem zárja ki egymást!

annus11
 
 


sziasztok,
RO-ból kérdeznék, ha segítenétek.
mi a tapasztalat, megváltoztatja a ciklushosszt / mennyiséget mensikor a closti?
ez persze azoknál érdekes akiknek előtte rendszeres ciklusuk volt.
nekem rendszeres volt, első clostis hónapom végén, kb most kell megjönnie, csak nem tudom mire számítsak.... kicist izgulok,.
köszi a választ!!
mm
medvemancs
 
 


Szia medvemancs!

Én ebben a kérdésben nem tudok segíteni. Nekem 37 napos ciklust csinált volna a closti, de én az első clostis hónapomban babás lettem.

Van akinek lerövidíti, van akinek kb. u.olyan hosszú lesz a ciklusa. Sztem ez egyénfüggő, szóval nem lehet nagy következtetéseket levonni.

syl: sztem ott lehetett pé-d ahol a ciklus.hu is behúzta! drukk-drukk!!
Vendég
 


puszedli tegnap szedtem be az utolsó clostit.! :wink:
picimami igen ez volt az első clostys honap.. :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Syl: nekem is előszőr a 21napit nézték. Utána a 3napit mert nem akartam húzni az időt.

Kép
csucsu05
 
 


Syl!
Akkor örülök neki. Lehet kicsit nehezebben bújt ki a petécskéd!
Drukkolok.

Nitácska!
Nekem is ez az első clostis hónapom.
Ki is készített amíg szedtem. Nekem napi két szemet kellett.
Olyan voltam tőle, mint akit fejbe vágtak.

Remélem mindkettőnknek sikeres hónapja lesz. És nem kell többé szedni.
Neked néznek majd uh-val dominás tüszőt??
Nekem 10. napon volt 19 és 17 mm -es.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


nekem a 12.napon nézik meg uh-val mi az eredmény..nálam a clsotx hőhullámot okozott"csak" :lol:
nagyon drukkolok akkor mindkettőnknek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Örülök neki, ha neked csak ennyi tünet volt.
Izgulok az Uh eredményed miatt.
majd írd meg!

Szorítok neked én is!!

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Nekem a closti csak haspuffadást okozott . Úgy látszik mindnekinél más és mást okoz.

Kép
csucsu05
 
 


de a lényeg hogy senkinél nem vol komolyabb tünet! :wink:
picimami köszi!természetesen megírom! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Medvemancs!

Nekem is hosszabb ciklusom volt és rövidebb lett a clostitól!De télleg egyén függő!Talán akkor lehet pár nappal hosszabb a closti mellett,ha vmi olyan gond volt a ciklusoddal h pl rövidebb volt a luteális fázis,és akkor így azt a szakaszt meghosszabítja!

Amúgy nekem a clostinál csak hányingerem volt....ami persze a terhesség velejárója is...szóval volt h megörültem neki,de hamar rájöttem h csak a closti az :wink:

annus11
 
 


annus pont ma vagy 14 hetes..gratula! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Annus: Köszi ezta hányingeres tünetet hiába ne kezdjünk el örülni netán ha nekünk is lesz.

Kép
csucsu05
 
 


hányinger nekem most is van.pedig a nem vettem már be clostyt.. :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát a vérvétel dologra én is kíváncsi vagyok. A 3. napiról mi is lekéstünk, de a 21. napi még belefér és így gondolom a következő ciklusban nézik majd a 3. napit. Nem tudom. Szerdán már többet tudok mondani, akkor megyek dokihoz és gondolom megbeszéljük.
Azért írtam hogy lehet hogy jobb ha megvárjuk amég a hormonokat beállítja a doki, mert félek tőle, hogy ha úgy esek teherbe hogy még nincsenek rendben a hormonok, akkor ismét vetélés lesz a vége. Nem tudom. Gondolom a doki ezt is jobban tudja, majd rákérdezek.
Drukkolok mindenkinek hogy babás legyen mihamarabb.

KépKép
csige-bige
 
 


Csige: Persze a doki biztos megmondja mit tegyetek:)

Nita:a closty később is hat. Ezért is van az, hoyg ha éppen nemszeded a clostit mert szünet van akkor is hat még.

Kép
csucsu05
 
 


csucsu ezt jo tudni! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Annus, gratula a 14. héthez! Tuti jól van maszatkátok!! Hamarosan uh, ugye? Szorítok!
Bekerülhetek a tábliba?
Kor: 28
2007. május óta próbálkozunk
Kezelések: merckformin, utrogestan, bromo, astrix, folsav
Uh: nov. 4.
Ciklus: 28-42 nap
Nincs gyerek.
Szülés időpontja: július 1.
Köszike..

Csajok, én a Hunci féle teszteket használtam. Nekem mutatta az ovulációt is, és a hcg 10. dpo-n már nagyon halványan kétcsikos volt.. Én úgy olvastam, hogy a ciszta bekeverhet az lh tesztnek..

Picimami, 5 nap múlva várunk a kétcsikos teszttel!!

Szerintetek ha kedden 5+6 naposak leszünk, hallhatunk már szívhangot??

Kép
szilvia80
 
 


Szilvi: szerintem nem.

Kép
csucsu05
 
 


szilvi szerintem is igen ..de ha szívhangot nem is akkor a pulzálást már láthatjátok! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi csajok.
Igazán akkor nyugodnék meg kicsit, ha már szívhang is lenne. Akkor az mikortól van? 7. hét??? Ti tapasztaltabbak vagytok, azért kérdezlek titeket..

Kép
szilvia80
 
 


ezt nem tudom pontosan mert én 11.hetes voltam a mátéval mikor elmertem menni a dokihoz! :oops: :roll:
de általába 6-7.-hét körül kel szívhangnak lennie! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok

szilvia nekem a dokim azt mondta hogy ha biztosra akarok menni akkor a hetedik héten tutira van szívhang úgy hogy már hallható is., előtte csak pulzálás van, de ha később fogant akkor lehet csalódás hogy nincs még szívhang, sem pulzálás. Engem nov 17-ére rendelt vissza hogy akkr már tutira kell lennie. Én izgulok emiatt, mert az utóbbi terhességnél eddig jutottunk, első uh-on még petezsák látható, másodikon a hetedik héten meg szabálytalan petezsák üresen:( Szóval az emlékek miatt félek, és jó lenne már túl lenni rajta és azt hallani hogy minden ok. És sokszor gondolok rá hogy elkellene menni egy mások uh-ra is, ahol előbb fogadnak. de közben meg magyarázom magamnak hogy minden rendben van, ott dobog a szivecske. Jaj nehéz eset vagyok. Tudom hogy igazán megnyugodni csak az uh után fogok.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Köszi a gratulációkat a 14.héthez!

Szilvi!
Én először 4+4en voltam,akkor még nem látta csak a petezsákot,aztán rá 2 hétre 6+4en már volt szívhang.Bár kiderült ugye mostanra h pár nappal nagyobb terhességről va szó!
De mivel 1 nap is sokat számít,télleg érdemes később menni,illetve fel kell készülni h lehet nem lesz még szívhang!Viszont ilyenkor ha megkéred a dokit h pár nap múlva visszamehess akkor bizti megengedi!Csak h megnyugodj!És akkkor nem kell megint 1-2 hetet várnod! :wink:

annus11
 
 


annus lassan majd tehetsz fel ujjab pocifotot..had gyönyörködhessünk benne!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Gabi:Ilyenekre ne is gondolj!
Csak nagyon pozitívan és hidd el minden rendben lesz,szülsz majd egy egézséges kisbabát 8 hónap múlva! :wink:

Kép

Kép
syl100
 
 


syl igen próbálok pozitívan gondolkozni mikor előjön a hülyeség akkor próbálom elhesegetni, és már tényleg nem kell sokat várni. és már csak 15 nap.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


gabi azt jol teszed ha tényleg elhesegeted a rosszdolgokat!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ma pl voltunk a Brendonban. Illetve először a Kikába mentünk rendelni a hálószoba szettünkhöz komódot, és aztán bementünk a brendonba megnézni a kiságyakat hogy mekkorát vegyünk ami befér a hlóba. Vagy is hát nem tudom eldönteni hogy a szobánkba bölcsőbe tegyem vagy kiságyba. Aztán ha már ott voltunk néztem is ki két babakocsit. Még nem tudom eldönteni hogy melyik legyen. Ráadásul az egyik elég drága viszont ahhoz minden van és elég jónak tűnik ez a Brevi ovo. A másik meg a Retrus fire exclusive. na majd meglátjuk még van időnk bőven.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


jó is a brndon csak drága!
nekünk már megvan a babakocsi ami lesz..egy barátnőmtől fogom megvenni! :wink: de az még sajna nem mostanába lesz! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nekem sajna Rékáról nem maradt semmi, mert a babakocsit odaadtam egy ismerősömnek kölcsönbe és totál le amortizálta. Úgy hogy azt kidobtam. Réka kiságya meg elég ramaty volt, a végén már a költözést nem bírta, így az is ment a kukába. Ruhákat meg nagy részét odaadtam az unokatesómnak, neki most születik meg a babája , elvileg november 30-ra van kiírva, na abból majd visszakapom azokat amik rá már nem lesznek jók, de hát az kevés lesz. Úgy hogy gyakorlatilag minden meg kell vennem mintha első gyerek lenne.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


kiságyat is kapok a barinőmtől pelenkázoaszallal együtt.nagyon örülök neki... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nitácska akkor nekeed legalább ezeket nem kell megvenni, sokat számít.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


hát tényleg sokat számít...sajna nem olcsok a kiságyak és babakocsik! :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi mindenkinek az infokat!

Akkor tényleg makd a dokinál derül ki hogy mit lát.. Gondolom ez is mindenkinél más..
Ő mondta ezt az időpontot, úgyhogy valami tud.. Elég messze van az orvos, úgyhogy nem hiszem hogy pár nap múlva megint megyek hozzá. De majd meglátjuk..

Gabi, teljesen tudom sajons amit írsz. Nekem is elhalt a bébi, így én is csak a szívhang után nyugszom meg kicsit. Aztán kicsit jobban majd a 12. héten. És majd ha kibújt, akkor nagy kő esik le a szívemről.. És ugye utánna a másik fajta aggódás.. De ti gyakorlott anyukák ezt jobban tudjátok..

Brendonban mi is voltunk a párommal. Hát tényleg iszonyú drága. Én is majd máshol fogok körülnézni..

Na megyünk alukálni!
Jó éjt nektek!
Jó pete növeszgetést akinek aktuális!
Pocakos társak nektek meg jó bébi növesztgetést!

Kép
szilvia80
 
 


szilvi nemtudom felétek van e ASTI?
ez egy baba bolt és nagyon jó bolt és elérhetőek az árakis!
de a neten is tudsz jó dolgokat venni.... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csajok: A brendon tényleg drága. De a soroksári úton van egy baba outlet bolt. Mi szinte mindent ott vettünk anno a lányomnak. Nagyon sok a választék és jó áron is van. babkocsiból van vagy 50fajta. De kiságyból meg bútorból is nagyon nagy a választék. Ruhából meg pláne.

Kép
csucsu05
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?