Új privát üzeneted érkezett!

Kinga!

Nekem még most is néha megy a hasam, pedig semmi olyasmit nem ettem, nem eszem, szóval... :wink:

Lyndee!

Miért nem lehet édesítőszert használni? Csak, mert mű dolog, vagy valami más oka is van?

Kép
Kép
tabati
 
 


Kinga:Már péntek vagy szombat,olyan mindegy ,nem? :wink:

Kép

Kép
syl100
 
 


tabati:azt nem tudom miért nem lehet de a védőnő mondta amikor egy kicsit magas lett a cukrom.Viszont a diabetikus termékeket lehet fogyasztani.
Azóta nem is kávézom,mert ugyebár a kávé cukor nélkül ihatatlan :x

KépKép
lyndee
 
 

 
 

Lyndee: Igen tudom mert a lányomnál mikor vártam a kávét és teát ádesitőszerrel ittam. és a cukrom nem lett jó. Erre a védőnő első szava mivel iszom a kávét teát?? Mert az édesitőszert a baba nem tudja lebontani és felmegy a cukrom .
Szóval azt tudom. Addig viszont még igy iszom. Na de ha megtudom , hogy pocakomban baba van rögtön elhagyom. :)

Kép
csucsu05
 
 


Hát igyátok mézzel! :wink: Én mindig mindent mézzel iszom, ami tea, vagy kávés dolog.

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati: Kávé mézzel?? Na ezt sem hallottam.

Kép
csucsu05
 
 


Na eldöntöttem: holnap reggel tesztelek. Gondoljatok majd rám!

Kávé mézzel? Na ezt én sem hallottam még. Azt hiszem inkább lemondanék a kávéról. :?

Na tényleg gondoljatok...

Kép
németh
 
 


Kinga: Hú nagyon szoritok. Holnap reggel itt foglak várni:)
Már 6kor itt leszek.
Sok sikert .
Puszi.

Kép
csucsu05
 
 


Kinga:Én érzem,hogy lesz valami jó!+++++++++++++++++++++ :wink:

Kép

Kép
syl100
 
 


Kinga
drukkok holnapra.++++++++++++++++++++++++++++ :D :D

egész nap nem neteztem, jó sokat írtatok!!!!!!!! :lol:

Csucsu
elfogyott az lh? én adtam volna (ha el tudnál jönni érte) de ha ma és a napokban együtt lesztek nem lehet gond. sőt még az is lehet hogy a peteérés előtti katonák már célba is értek. :wink:

kávét én sem tudom elképzelni mézzel. :? amúgy a méz se tuti, abba is raknak sok helyen cukrot. akkor jó, ha tudod ki a méhész... :roll: én jó sok tejjel iszom a kávét kb fele-fele arányban. de ez már régóta így van, még mielőtt kiderült hogy gond van a cukrommal.

az lh-zást én szombat- vasárnap kezdem. (12-13 nap.)

Kép

Kép
syrynx
 
 


Kinga
drukkok holnapra.++++++++++++++++++++++++++++ :D :D

egész nap nem neteztem, jó sokat írtatok!!!!!!!! :lol:

Csucsu
elfogyott az lh? én adtam volna (ha el tudnál jönni érte) de ha ma és a napokban együtt lesztek nem lehet gond. sőt még az is lehet hogy a peteérés előtti katonák már célba is értek. :wink:

kávét én sem tudom elképzelni mézzel. :? amúgy a méz se tuti, abba is raknak sok helyen cukrot. akkor jó, ha tudod ki a méhész... :roll: én jó sok tejjel iszom a kávét kb fele-fele arányban. de ez már régóta így van, még mielőtt kiderült hogy gond van a cukrommal.

az lh-zást én szombat- vasárnap kezdem. (12-13 nap.)

Kép

Kép
syrynx
 
 


Sziasztok!
Teljesen negatív.
Úgyhogy gondolom ma vagy holnap megjön, mivel ma vagyok 17 dpo-n. Mindenesetre az utrot abbahagyom.
Hát eléggé kiborultam.
Köszi mindenkinek a drukkot.
Puszi

Kép
németh
 
 


Kinga: Pedig most keltem és jöttem.
Sajnálom de nem lehet , hoyg még van esély?

Kép
csucsu05
 
 


Hát nem tudom. Annyi talán, hogy még mindig nem jött meg. Semmi több.

Kép
németh
 
 


Kinga: Azért amig nem jön meg addig jó. Hisz van remény. VAn akinek csak a 20napon mutatja.

Kép
csucsu05
 
 


Syrynx: Köszi az LH felajánlást. Ari vagy. De tegnap már nem csináltam legalább nem izgulok. Mondjuk tegnap elaludtunk :( Ez van. De előtte bele húztunk minen nap remélem az elég lesz.
Meglátjuk.
Mikor talizunk???

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu
jövő hét eleje? esetleg hétfő??????????? most jut eszembe, hogy akkor viszi a párom a dédit a temetőbe, kölcsön kocsival, minket is el tudna akkor vinni egy darabig. priviben megírom a telszámomat. jó a hétfő amúgy nektek?

Kinga
itt is sajnálom. :cry: :cry: dokival mikor konzultálsz? gondolom belevágtok a következő inszembe. :wink:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syrynx: Irtam privit.

Kép
csucsu05
 
 


Kinga!

Szerintem ne hagyd abba addig a gyógyszert, amíg nem jön meg, ki tudja... :roll:

A mézes kávéról meg annyit, hogy fősulis koromban szoktam rá, egy kedvenc kávézóban volt mézes kávé. Asszem gold kávé fantázianéven. Szerintem fini! :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Ja! Tejes kávé volt, hosszú üveg pohárban és látszódott a méz az alján, úgy kellett összekeverni. Méz, tejeskávé, tejhab. Jól nézett ki és fini is volt! :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


kinga:sajnálom,pedig annyira drukkoltam.még azért várd meg a 7végét és ha akkor megjön akkor hagyd abba az utrot! :cry:


csucsu:ejnye bejnye,de mai napot nem kihagyni ám :wink:

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee: Igyekszünk igen ma még azért. De igy is jó lehet még nem, hogy a tegnap kimaradt? Hisz a tegnap előtti elég nem?
Na nem agyalok mert meghülyülök.

Kép
csucsu05
 
 


csucsu:lehet így lesz a jó :wink: Emlékszem tabati is hogy leszúrta a párját amiért elaludtak az időpont körül.És lehet éppen ez volt a jó?csak ne görcsölj rá annyira.SIKERÜLNI FOG!!!!!!!!!!!!

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee: nem görcsölök rá most úgy érzem. Eddig hálistenneks ikerült. csak jó lenne ha össze jönne mert nem szeretnéma clostit sokáig szedni. Mégis csak hormon gyógyszer.
Na majd meglátjuk.

Kép
csucsu05
 
 


Na megjött még délelőtt. Az az igazság, hogy nem is vagyok annyira ki, mint ahogy azt előre gondoltam, hogy ki leszek ha megjön. Tudjátok, mint a viccben: csak akkor fáj, ha nevetek. :mrgreen:
Legalább nyugodt szívvel elmehetek melíroztatni. :? :roll: :shock: :lol:

Csucsu: az a lényeg, hogy a closti mellett mindig kövessék uhun, hogy mi a helyzet.

Kép
németh
 
 


Kinga:Na csak ki kellett volna a holnapot akkor várni!Spóroltál volna egy tesztet!
Amúgy én is mindig így járok,mikor csinálok egy tesztet,rittik,hogy másnap megjön,mindig így van!

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl: Eygszer nem lesz igy. Meglátod egyszer a teszt pozítív lesz:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu:Már azt az alkalmat nagyon várom!

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl: Elhiszem mert én is igy vagyok ezzel.

Kép
csucsu05
 
 


10 nap van a gyerekeink között,remélem ez jelent valamit,és akkor egyszerre babásodunk megint 10 nap külömbséggel?
Te mikorra nem várod?
Én nov.15-re!

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl: nov 12-re nem várom a pirit. Most 3nap akkor:)

Kép
csucsu05
 
 


Nem baj úgy is jó! :wink: :lol: :lol:

Kép

Kép
syl100
 
 


nekem is:)

Kép
csucsu05
 
 


És akkor még pont lehet 10 nap különbség megint a gyerekeitek között. :D

Kép
németh
 
 


Csucsu!

Tényleg , most hogy Lyndee írta, épp ebben a ciklusban volt, amikor valamikor nekünk is közbejött egy fáradtabb nap, és látod!! :wink:

Kinga!

Hát akkor én is irigyellek legalább, mert nekem is elkéne már egy melírozás, de majd csak karácsony előtt lehet. :D

Kép
Kép
tabati
 
 


Na mit szóltok az új arculatomhoz? Nagyon kreatív vagyok ma, ugye? :D

Kép
németh
 
 


Kinga:Nagyon jó ez a kép rólatok!Csini vagy!
A vonalzód is nagyon pozitív!Így kell ezt! :wink: :lol:

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl: köszi! :D

Kép
németh
 
 


Kinga: Ez a tesztes vonalzó szuper:)

Kép
csucsu05
 
 


Kinga:nagyon szépek vagytok a kisfiaddal!Hogy mennyire hasonlít rád.. :D És a vonalzód is tetszik,hozzon szerencsét az új ciklusban!Örülök hogy nem kenődtél el,ez azt jelenti hogy pozitív vagy.És ez a legfontosabb!!!!!!


csucsu,sly:Drukkolok! :wink:

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee: Köszi. :)

Kép
csucsu05
 
 


Kinga!

Csinik vagytok, vonalzó csúcsszuper! Hajrá!! :D :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Kinga
tényleg jó az új voncsi, meg a kép is rólatok. pozitív gondolkodás, pozitív teszt! :lol:

Ma megcsináltam az első lh-t naggggyon halvány második csík van, szinte alig látszik. 12. napon vagyok. úgy döntöttem holnap nem is csinálok, majd a 14-et újra. mivel 31-32 napos ciklusaim vannak az utóbbi 4 hónapban, így még korai volt szerintem. :wink:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Kinga
mentek ebben a hónapban a köv. inszemre?????

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syrynx: Én is hamar kezdtem el tesztelni. Azért is fogyott el. Jól etszed ha vársz még egy napot.

Kép
csucsu05
 
 


Nem is gondoltam, hogy ekkora sikert aratok az új vonalzómmal. :D

Lyndee: köszi, ezen a képen tényleg nagyon hasonlítunk, még nekem is feltűnt.

Syrynx: hát remélem, hogy igen. Ha minden rendben lesz akkor megyünk. A teszttel szerintem is várj, főleg ha ilyen hosszúak a ciklusaid.

Ja, egyébként ez a ciklusom volt hosszú idő óta teljesen normális.

Kép
németh
 
 


Kinga: Akkor végre helyre állt a ciklusod. a dokim szerint egy normális ciklusnál van esély:)

Kép
csucsu05
 
 


szerintem csajok,ti már nagyon közel vagytok a pozitív teszthez! :wink:

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee: Reméljük is:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Úgy néz ki maradok veletek még egy ideig.
Ma reggel teszteltem egy negatívat.

hát, így jártam. de új hónap, új lehetőség. :)

Énis mézzel iszom a kávét, teát. Először irtóztam a látványtól is, de megkóstoltam és ízlett.

kinga: sajnálom hogy neked (is) negatív lett a teszted. Úgy látszik ez a hónap nem jött be nekünk.

Timi
titimee
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?