Új privát üzeneted érkezett!

kinga a legfelső vonalzod is nagyon jó! :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Rám fér egy kis pozitív gondolkodás...

Kép
németh
 
 


Nita: laptető :)

Kép
csucsu05
 
 

 
 

mostanába elég sok véletlen laptetőm van..ki érti ezt?amikor azt akartam tuti nem volt...laptetőm.. :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


AKarattal nem is hat a véletlenek a jók.

Kép
csucsu05
 
 


ahogy mondod.. :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kinga!

Nagyon jó lett az új arculatod!
Ez biztosan szerencsét hoz majd! Ha a pozitív gondolkodás kitart, akkor tuti!

Szerinetm írd ki pár olyan helyre ahol gyakran látod, hogy 2009. augusztusában egészséges babád születik. Ez hatni fog a tudatalattidra és jön is baba még ebben a hónapban. :D

De ezt mások is megtehetik. Nekem bevált. :D
Vendég
 


Cat: nem is rossz ötlet:)

Kép
csucsu05
 
 


tényleg jó ötlet!!hajrá mindenkinek! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: nem mentetek temetőbe? vagy később mentek?

Kép
csucsu05
 
 


itt vagyunk már kint pátyon csak várjuk az unokatesom hogy megjöjjön és együtt megyünk ki a temetőbe! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jah értem már.

Kép
csucsu05
 
 


:lol: :lol: ma veszem be az utolsó clostit..nagyon remélem hogy meglesz az eredménye.. :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Kivánom , hoyg meg legyen.

Kép
csucsu05
 
 


köszönöm..viszont!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


:)

Kép
csucsu05
 
 


Másik tipp pozitív gondolkodás elősegítéséhez babára vágynóknak:

A negatív tesztre filccel húzz egy vonalat mintha pozitív lenne. És képzeld azt, hogy valóban pozitív, éld át azt a boldogságot!
Naponta többször is megnézheted.

(A Titok című könyv ill. film alapján.)
Vendég
 


catherine én egyszer ezt megtettem.jó volt nézni de tudatalatt ugye tudtam hogy nemigaz! :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!

Akkor megvan még az a teszted, amit Mátéval csináltál? Vagy egy kép róla? Esetleg az első UH?
Vedd elő, nézegesd, és éld át azt az érzést újra!
Az érzés a lényeg!
Vendég
 


igen a máté tesztje megvan még..az uh-képek is ..keretbe vannak rakva..azokat sokszor nézegetem és ilyenkor visszagondolok azokra a szépidőkre!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Cat: nekem még megvan a Szabina tesztje. Sokszor szoktammegnézni és olyna jó érzés. Lehet ki is teszem a konyhába hadd lássam sürübben :)

Kép
csucsu05
 
 


csucsu nekem is a konyhába van kitéve a teszt!!!!!!!! :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


KINGA: Sajnálom.. :cry: :cry: :cry: Gondolom ez nem vigasztal, de keveseknek sikerül elsőre az inszem. Kívánom, hogy minél előbb összejöjjön a kistesó. Nekem is tetszik az új design :)
CATHERINE: Tegnap nem tudtam jönni, utólag is boldog szülinapot!!!!!!!!! Megjött a fényképezőgép? Hogy ünnepeltetek? Képek? AFP-nek mikor lesz eredménye?
Vendég
 


Betsy!

Köszi!
Igen, megkaptam a gépet! :D Nagyon jó.

Nem volt nagy buli. Apa hozott rózsát, tortát, elmentünk hármasban vacsizni és a fényképezőgép. De nagyon jó volt.

Két kép:

Kép Kép

Afp-nek jövő hét végén, vagy utána hét elején lesz eredménye.
Genetikai UH majd 13-án.
Vendég
 


CATHERINE: Helyes kis család vagytok! :lol: A vacsizás alatt Beni rendesen ücsörgött az asztalnál, és evett? Ennyi idősen Peti elég örökmozgó volt (bár még mindig az..) A képeken határozottan látni Rajtad, hogy kismami vagy. :wink: Pocakfotót is mutatsz?
Vendég
 


Cat
Boldog Szülinapot neked!
Klasszak a képek a családodról. :lol:

Én is őrizgetem ám Máté tesztjét. (sőt amikor a tesóm bejelentette, hogy jön náluk a 3. gyerkőc, kértem mutassa meg az övét, olyan jó nézegetni.) elkezdtem ám lh-zni. még elég halványka. :?

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syrynx: Majd jó erős lesz pár nap múlva:)

Kép
csucsu05
 
 


Betsy!

Köszi!

Hamarosan készül a pocakfotó is, ha lesz rá időm amikor Beni alszik.

Egyébként Benivel mindig jártunk étterembe. Egészen pici korától. Mindig nagyon jól viselkedik. Nagyon szerencsések vagyunk.
Vendég
 


Cat: Szabina is elég ügyesen viselkedik étteremben. Na jó lehet attól van, hogy imád enni:)
Tavaly mikro voltunk Olaszországban félpanzóra voltunk befizetve a szállodában. Az első nap Szabina végig rohangálta az éttermet. De az olaszok nagyon barátságosak szeretik a gyerekeket és nem szóltak. Mivel nem szóltak rá meg mi sem hisz gyerek másnap már végig ülte a reggelit és vacsorát. Sőt délben az éttermekben is szuperül viselkedett. Lehet ha rá szóltam volna márcsak azért is csinálta volna.
Pont tegnap voltunk kínai kajáldában és ott is tök aranyosan végig ülte a kaját.

Kép
csucsu05
 
 


cat nagyon helyes család vagtok..és nagyon szép kismami vagy!!!!!! :lol:
Mátéval mé csak kissebb éterembe voltunk akkor egész jol viselkedett...de ezt lehet azért mert még kissebb volt... :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Elkészültek a pocakfotók!

Bocs, a minőségért! Még meg kell szoknom az új gépet!

Kép Kép Kép
Vendég
 


Cat:Jó nagy már a pocid?Csini vagy! :wink:

Kép

Kép
syl100
 
 


Catherine: nagyon szép kis családod van! És csini a pocakod!
Nagyon boldog szülinapot kívánok Neked! Jövő ilyenkor már 4-en lesztek a tortánál. :P

Kép
németh
 
 


Betsy: köszi, holnap megyek megint dokihoz, kezdődik az e havi procedúra.

Kép
németh
 
 


cat nagyon csinos kismami vagy!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszönöm a dícséreteket!

Nem is látszik annyira az a 102 kg. :oops:

A képeken tuti, mert én csináltam, de még a védőnő is elcsodálkozott, amikor meghallotta.
Vendég
 


Cat: Biztos nehéz csontú vagy csak hisz tényleg nem látszik rajtad ennyi kiló. Vagy rossz a mérleged otthon:)

Kép
csucsu05
 
 


cat ez ugye csak vicc 102 kilo?????????
semmi nem látszik rajtad...... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy rövid leszek, de nagyon fáradt vagyok (ami érthető :wink: )
Van egy nagy hírem, de olyan ciki így leírni, hogy olyan sokan vártok már régóta babára!
Szóval tegnap pozitívat teszteltem és már a 10. hétben vagyok az utolsó mensi óta.
Hát mi nem szerettünk volna 3.-at, de eltévedt a gólya, aminek természetesen örülök csak nagyon hamar jött.
Félre ne értsetek a nagy rémület mellett nagyon boldog vagyok, mert ő is az én gyerekem. Már csak a dokin múlik, hogy meg is marad e, mert nem tudom, hogy 2. császár után mikor lehet megint terhes az ember, hogy ne legyen baj.
Ez a gyerkőc nagyon akart jönni, mert csak 1x bújtunk ösze kicsit felelőtlenű és amúgy is csak max. kb. 3x. :oops:
A fiúknál hónapokig próbálkoztunk mire összejöttek (mint tudjátok) most meg csak ripsz ropsz.
Ja és egyáltalán nem vérezgetek, barnázgatok, pedig elég nagy stressznek voltam kitéve az elmúlt hónapokban Levi nem evése miatt és elég sokat cipekedtem stb..
Hát meglátjuk mit mond a doki.

Ha valaki tud egy nagyon jó dokit és nem túl drágát az kérem segítsen, mert a régihez az előzmények miatt nem szívgesen mennék vissza.

Bocsi mégegyszer, hogy csak rólunk írtam, de most ennyire futotta!
Múltkor láttam a táblit, jó volt nézegetni a második részét és olyan rossz, hogy az eleje még nem csappant...

Jó éjt mindenkinek!

(remélem nem haragszotok, hogy ennyi távollét után újra bepofátlankodtam)

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Titanilla: Hú szivből gratulálok. Tényleg hamar össze jött a harmadik gyerek. De ha már igy van biztos igy kellet lennie. Kivánom , hogy sikerüljön minden úgy ahogy szeretnél.
Ezek szerint nem voltál még dokinál??

Kép
csucsu05
 
 


Titanilla
dehogy haragszunk, hogy írtál!!!! sőőőőőőőőőőőőt nagyon örülünk!!!!!!!! :lol: ez aztán váratlan volt. :wink: fő hogy minden rendben legyen. dokit nem tudok ajánlani, bár az enyim jó, de sajnos nem olcsó. és közel is lenne hozzád, mert a 13. kerületben rendel. így szokott ez lenni, hogy van amelyik gyerekre sokat várnak/várunk, aztán meg hirtelen jön. :lol: :lol: vigyázz magadra/tokra, és írd meg a fejleményeket.

Kép

Kép
syrynx
 
 


titi hatalmas gratula!!!!mázlista vagy azthiszem!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


CATHERINE: Én is azt kérdezem, amit Nita, hogy ugye csak viccnek szántad a 102kg-t? :shock: Tuti nem vagy annyi! Amúgy jók a képek, a minőséggel sincs gond, szépen kerekedik már Marci odabent :)
TITANILLA: Hatalmas gratula Nektek! Örömteli pocakosodást kívánok! Majd ha lesz időd, rakjál képet a fiúkról! Levi evése nem oldódott meg?


Kép
Vendég
 


betsy jol vagytok? :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


NITÁCSKA: Köszi, nálunk minden okés :) Utrot, clostyt meddig kell szedned?
Vendég
 


clostit még 2 honapig ha közbe nem jön a baba..az utrot is gondolom ugyan addig.... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi csajok, nagyon arik vagytok!

Sajna Levi még mindig nagyon nehézkesen eszik és tápot egyáltalán nem fogad el. Most gasztóshoz járunk, vizsgálgatják. Eddig izotópos vizygálattal az derült ki, hogy refluxos. (ez a vizsgálat alig egy hónapja volt és én voltam mellette amig tartott és most parázok, hogy a kicsinek nem lett e tőle baja. Kedden megyünk megint a dokihoz, majd megkérdezem, hogy erről mi a véleménye) Most nagyon vacolálok a régi dokimon. Arra is gondoltam, hogy letojom, hogy milyen velem, mert a gyerekre nagyon odafigyel. Sajna nincs se időm, se energiám másik dokit keresni, így valószínűleg vissza fogok hozzá menni.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép Kép Ez egy régi a telegfonomból!

Betsy: nagyon jó a tábbli, köszi! :wink: :lol:
Már csak a doki mondja azt, hogy minden rendben és megtarthatom!

Most megyek pihizni, Levi végre elaludt!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


A fordulós képek Levi első megfordulása. :lol:

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


titi nagyon helyesek a gyerekek..szépen növögetnek!!!!!!
biztos megtarthatod a babát!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


NITÁCSKA: Akkor remélem, hamarosan abbahagyhatod. :lol:
TITI: Nagyon édesek a fiúk. Majd kicserélem a fotókat a tábliban. Az elsőn nagyon sokat változott Levi, mióta nem raktál róla képet. Olyan nagy már! Az izotópos dolgot nem tudom, de biztos minden rendben lesz. Biztos nem lesz könnyű az elején, de ügyes csajszi vagy. A császár miatt aggódsz? Hogy kevés idő telt el a két szülés között?
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?