Új privát üzeneted érkezett!

Vicces, hogy azt írom hirtelen. Hány év is áll mögöttünk? Mégis úgy éreztem. Nekem az összes évem eltűnt, minden bánatával együtt amikor bejelentkezett.

Junko
junko
 
 


Sziasztok.:)
Angel
de jóóóó! Gratu, nagyon drukkolok!!!!!
Junko
Hajrá! :wink:

Kép
katica_75
 
 


Junko,
jól van, akkor egyikünk sem volt idétlen! :lol:
Tényleg nagyon örültem a hívásodnak! :oops: :D

Mikorra is jelentkeztél be?

Ja, és amit írsz, igen, valami hasonló érzés... persze soha nem fogom elfelejteni milyen utam adatott eddig a hcg szintig, de hirtelen nagyon távoli lett a sok szívás!

Katica,
köszi! :)

Hajrá őskövület-szánikák! Kezdek benne hinni, hogy előbb-utóbb mindenki ex-száni lesz!

Viszont ha nem bánjátok, UH-ig még semmiképp nem hagynálak el benneteket! :oops: Persze utána sem! :wink:
angel37
 
 

 
 

Angel!!!!!
Nem is tudom, mit írjak örömömben! A hideg futkos a hátamon, s eszembe jutott az első levélváltásunk... :D
Nagyon drukkolok tovább!

Junko! :wink:
Mindenkinek eljön, amiért küzd!

Kép
Kép
zsazsóka73
 
 


Zsazsó!
Köszönöm :D , nagyon szép így, amit írtál!

Az első levélváltásunk itt babaneten? Vagy utána? :wink:

Néha megdöbbenek, hogy hogy eltelt az idő közben... Zsombi is már lassan másfél éves...
angel37
 
 


Angyal :)

Ha itt hagysz minket agyon csaplak... :twisted:
Csak jeleztem a dokinak, hogy élek és készen állok. A histero megejtésén múlik mikor megyek. Vmikor még az évben.
Zsazsó!

Köszi. :)

Sziasztok lánykák...

Junko
junko
 
 


Junkom,
igazából sosem hagynálak itt benneteket, tudod! Szal itt leszek! :wink:
Csak ex-szániként nem illik már maradnom sokáig, a régi ex-szánik is elszállingóztak...

Ebből az évből már nincs sok hátra! :) Csak a hysterora értetted, vagy a köv kezdésre is?
angel37
 
 


Angyalka!

Nekem minden ex-száni hiányzik...én nem bánom ha továbbra is írsz. :) De hát ezt tudod.

A histerot. szeretném most novemberben lezavarni. Talán már a jövő héten. Aztán majd lássuk mi fér még bele az évbe.
:wink:

Te hogy vagy?

Junko
junko
 
 


:D :D

Az jóóó! Akkor még férhet az évbe több is :wink:

Köszi, vagyok, úgy igazán semmi különös érzet nincs! Várom a jövő hetet!
angel37
 
 


Junko!
Férjen több az évbe, kívánom !!! :wink:

Angel!
Úgy egyáltalán a kommunikációnk. S én azóta is várom a leveled. :wink:
S persze figyelem a távolból a sorsod.

Meg a többiekét is a régi időkből...

Kép
Kép
zsazsóka73
 
 


Helló csajócák.
De eltűnt mindenki.


Monyó!
Mi újság a halacskákkal? Lassan jön a köv. menzid is, nem? Mennyi is van még a fogigátlóból? És egyébként, hogy vagy? Pároddal rendben vagytok?

Kokusz!
Műtétnek is lassan itt az ideje. Fel vagy te arra készülve, hogy te leszel a következő? :wink:

Tildi!
Mond már, mikor indul a lombik?

Ancsa.
Neked is mindig mondom írj magadról pár szót...

Zsazsóka!
Hát jó volna, de sztem nem fog menni. Dec. közepén leállás van a Kaáliba. Sztem max. a fogigátló jön össze...Na de jövő héten kiderül talán.

És frisskismami Angyalka.
Hogy bírod a várakozást? Sztem jól, ahogy ismerlek. Most aztán meg kell reguláznod Dorkabébit, ne ugráljon rosszalkodjon nagyon.
Én most menzizek. Kicsit reménykedtem a spontánba, de azért az túl szép lenne. De bírom, már nem is sírok csak az állandó feles marad az első napon....

Na csajok, én most kikérdezősködtem magam. Iparkodjatok hamarjában válaszolni.
(mindig fosom a szót, amikor dolgoznom kéne....:oops: )

Puszi

Junko
junko
 
 


Halihó :)

Junkokám

Ne is mond már fosom a gyepet rendesen. Tegnap végre meglett minden papír az altatáshoz, jó sokat kellett rohangálni. Remlem minden rendben lesz.
És hogy felkészültem e? :) Nagyon várom a lombikot az az igazság :) Aztán majd meglátjuk
kokusz
 
 


Sziasztok!

Zsazsó,
tudom, tudom :oops:
Ígérem fogok! :D

Junko,
bírom! :wink: Természetesen a két véglettől tartok (üres petezsák vs több, mint 2, ehh meg egy kicsit a méhenkívülítől is), de összességében okés! Fogom, hogy már ez az helyzet is mennyire jó! :D

Dorka meg a regula! :roll: :lol: Szerencsére annyira kicsi (még), hogy ha felugrik hasat ne érjen! Viszont olyan de olyan cuki orros puszikat tud adni, hogy jaaaj :D

Ó, de kár, hogy nem jött össze a spontán hónap... :? Kellemes felesezést, megvan a maga haszna ilyenkor! És így akkor hajrá hystero, szorít az év vége! :wink:

Kókusz,
hagyd a gyepet, tényleg nem lesz durva! :wink:
Mi volt az a sok papír az altatáshoz? :shock: Belgyógy vv kell meg ekg, nem?

Szuper, hogy várod a lombikot, jó is az! :lol:
angel37
 
 


sziasztok.

junko koszi az erdeklodest halak rendben nekem vilagvege hangulatom van ezert nem irok.
Sajnalom a spontan honapot.

Angel mehenkivuli az nem lehet,vagy igen?lombiknal is van olyan?
remelem minden rendben lesz nagyon megerdemelnel egy kis csodat :!:

kokusz szepen haladtok elore.Kb mikor lehet a lombik?meg az iden?

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok :P
Benéztem, mint ex száni.

Junko :P Kokusz :P Monyo :P
Drukkjaim... néha benézek ám,... csak írni nem szoktam...

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Monyóka,
nem gyakori, de előfordulhat, akár szimultán is... de bízom benne, hogy nem lesz semmi ilyen! :wink:

Hű, a halacskáidhoz még nem is gratuláltam! :D

Miért ez a világvége hangulat? :? Történt valami?

Fanni,
:P
angel37
 
 


angel semmi kulonos csak kivagyok ettol a szar fogitol. :cry:
az meg hagyjan hogy nem igazan tudunk egyutt lenni mert kozben kiderult hogy valami gaz van a sikositonkkal is mert olyan mintha forro vassal egetnenek,lehet allergias vagyok ra vagy mifene.
ami ennel is jobban idegesit hogy szinte allandoan gombas vagyok.
van erre kenocsom,szepen elmulik aztan meg 2-3 nap es ujra elojon,reggel is erre keltem...hat bazi jo.tutira ez is a fogitol van mert azota ilyen miota a masodik honapomat elkezdtem.
Komolyan mondom ma mar azon filoztam hogy abbahagyom(a doki ugyis 3hoapot mondott,es az most telik le).Persze ha lenyugszok akkor majd maskepp latom a dolgot csak most minden bajom van,az idegtol majd szetesik a gyomrom.hat ennyi.

Kép
monyo83
 
 


Monyóka,
nem hangzik valami jól :(
A gomba miatt biztos, hogy kellene szünetet tartani a szexben, mert ping-pongozni kezdtek így vele csak... párod is kap vmi kenőcsöt?
A fogi valóban hajlamosíthat sajnos rá.
A fogit lehet, hogy tényleg ideje volna abbahagyni... már csak az a ciklus volna hátra?
Egyfázisú bogyó? Mert abból nem feltétlen kell beszedni mindet, tizenvalahány után akár abba is hagyhatod.
angel37
 
 


Helló!

Monyo, mi az a gombusz elleni kence? Lehet, hogy gyenge, kellene vmi hatásosabb, esetleg kúp. És valóban, a párodnak is mindenképpen kenőccsel kellene kezelnie a dákóját :lol: , különben egymástól kapjátok oda-vissza.
athiz
 
 


angel mar lassan ket hete szunetelunk a sexben,bizti nem egymasnak adogatjuk,a paromnak nincsenek tunetei,megjegyzem amikor regen elkapta akkor viszketett neki is es o is kenegette magat a kenocsommel es elmult.
meg 3 ciklus van hatra pont a felenel tartok.Ragaszkodtam a 6 honaphoz hat megkaptam.
nem tudom ezt a fazis dolgot,nem tudom hogy egyfazisu-e mert nem tudom milyena ketfazisu. :oops:

athiz,kansen a neve egy itteni gyartmany.Nagyon jo kenocs mar egy ideje hasznalom.tavaly tobbszor elojott a gombam,foleg akkor ha antibogyot szedek vagy sok edeseget eszem.Eddig mindig elmulasztotta,meg vagyok a kenoccsel elegedve.
majus ota most jott elo eloszor a gomba eddig a gynevac vedett,nagyon orultem neki.

Kép
monyo83
 
 


Monyo, akkor nem ártana egy ismétlés Gynevac kúra, főleg, hogy ugye a babásodás dolgot is elősegítheti. :wink:
athiz
 
 


Sziasztok!

Monyo

Nem lehet, hogy candidád van ???(így ,ahogy írod,nekem eléggé gyanús.. :roll:) Mert akkor nem biztos,hogy elég a tüneti kezelés ... Ha meg akarsz tőle szabadulni,akkor nem elég a kenőcs... :(

http://hu.wikipedia.org/wiki/Candida_albicans

(és szt nem a sikosítóval van a gond,hanem amikor beindul a gomba elszaporodása,akkor gyulladásba jön a hüvely nyálkahártya,amitől bizony fáj a szex :(....)

anyapoc
 
 


Üdv!

Monyóka,
mi a fogi neve?
Ha egyfázisú, akkor általában egyszínűek a bogyók, ugyanaz mindegyiknek a tartalma. A két v. háromfázisúnál a különböző hormontartalmúak más színűek. A papírjából is sztem ki kell, hogy derüljön!
Én nem kultiválom a Gynevacot, de ez a visszatérő gombás cucc tényleg az az eset, amikor használhat! Talán tényleg érdemes lenne!
És Anyapochoz is csatlakoznék a síkosítóval kapcsolatban! (Bocs, azért gondoltam, hogy nincs szex-szünet, mert írtad a síkósítót :oops: )
angel37
 
 


anyapoc kb 2.5 eve mondta az egyik doktorno hogy candida gombam van.kerdeztem tole hogy befolyasolja e a teherbe esest,azt mondta nem.Mi a teendo?semmi ,vigyazzak az edeseggel es hasznaljam ezt a kremet.
Megfogadtam a tanacsat igy igen ritkan volt problemam ezzel.
szerintem a fogi kutyult ossze nagyon valamit mert azota vagyok ilyen azelott tenyleg nagyon ritkan fordult elo.

angel akkor az enyem egyfazisu mert csak egyszinu bogyok vannak benne,diene 35 a neve.
a gynevacot bizti nem veszem fel megegyszer,csak abban az esetben ha abbahagyom a fogit es nem all vissza a dolog a regi jol megszokott kerekvagasba.

tegnap eldontottem hogy meg ket ciklus es abbahagyom,egy honapot lecsalok a kurabol.csak meg azt nem tudom hogy mikor mek dokihoz,valszeg a ket unnep kozt.
jaj meg azt akartam kerdezni hogy ha en most dec 31 en abbahagyom a fogit akkor ha megjon akkor 3cn en mehetek vervetelre?vagy varnom kell egy ciklust?

Kép
monyo83
 
 


Helló csajok!

Monyo elég durva lehet ez ... én sem vagyok gynevac párti de lehet tényleg jó lenne.

Nekem eléggé világvége hangulatom van .... ma reggel már sikeresen összekaptunk emberemmel. Tudom hogy nem kéne idegeskednem a hétfő miatt de ez van ... Még nem jött meg a mensim sem, pedig már meg kellett volna. Lehet bekavarodtak a dolgok. Mondjuk 5 napig véreztem a sófeltöltés után :roll:
kokusz
 
 


Sziasztok!

Monyo

Az a baj,hogy a krém csak helyileg kezeli a tüneteket.A hüvelyben visszaszorítja a gombát,ami a tested többi részében ettől még kellemesen elszaporodik,ha pl nem jól étkezel(ahogy írtad),vagy éppen stresszes vagy (ami az utóbbi időben,amint olvastam,szintén megvolt...).Ezért gondoltam,hogy esetleg érdemes lenne más gyógymódot is kipróbálni,hogy teljesen megszabadulj tőle.Azért én nem tenném a nyakam arra,hogy nem befolyásolja a teherbeesést,mivel pl a hormonrendszert is megborítja rendesen... :roll: Arról nem is beszélve,ha szünetel a szex miatta :?....
És a fogi lehet most a ludas,hogy előjött,mivel a fogigátló a hüvely pH-ját lúgosítja,ami kedvez ennek a dögnek az elterjedéséhez... :?
Na de nem akarok beledumálni ám,bocsi :oops: ....


Kokusz

Sokat gondolok rád és remélem,hogy hamar és gond nélkül túl leszel rajta.... :roll: Asszem én is paráznék... :?

anyapoc
 
 


Kokusz: minden rendben lesz! Gondolok majd Rad hetfon!!!!

Monyo: egyetertek Anyapoccal, ki kellene kezeltetned Magad alaposan hogy ne okozzon tobb gondot a candida!

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Kokusz

Holnapra nagy drukk!!!!

Angel

5-éig tűkön ülök :wink:!
Remélem,azért majd visszatérsz néha a Hőmérős-babás topikba .... :roll:

anyapoc
 
 


Helló Csajok!

Mg egész jól vagyok, de azért kezdek izgulni :) köszi a drukkokat. Holnap nem engednek ki csak kedden, úgyhogy majd jelentkezem mikor hazaértem.

Angelnek drukk :)
kokusz
 
 


Kókuszka,
drukkdrukk! Várunk! :)

Anyapoc,
:wink:
ott már mindenki (rég) pocakon kívüli babás, nem? :oops: de ígérem be fogok nézni! :)
angel37
 
 


Angel

Hát azért vannak még várományosok :wink:!Azért csak lesz miről beszélgetnünk... 8) Vagy nem bízol bennünk? :lol:

Kokusz

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Többieknek is +++++++++++++++++++++++++++++++++

anyapoc
 
 


Na halihó :)

Mégis hazaengedtek :) Jól vagyok, minden rendben van. Nagyon izgultam, de elég hamar túl voltam rajta. Alig vérzek, a férjem meg ugrál körülöttem :)

Köszönöm a drukkokat!!!

Holnapra pedig drukk Angelnek!!!!!!!!!
kokusz
 
 


Figyelek, és drukkolok! :wink:
athiz
 
 


sziasztok.

kokusz orulok hogy minden rendben es hazaengedtek.nem meselsz hogy mit csinaltak veled?

angel lassan elerkezik az ido amikor lathatod mi van a pocidban,izgulsz mar?

mi ma megyunk fogdokihoz.A paromnak csak tomese lesz nekem ha minden jol megy huzas.Ki kellene vetetnem az utolso bolcsifogam csak a sajat dokim nem valaja el igy beprobalkozok a ferjem dokijanal.ha o sem valal el akkor marad a mutet amitol nagyon felek :oops: :? kerlek gondoljatok ram 3 korul hogy elvalaja hogy kiveszi valahogy a fogam.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Kókusz,
szuper hírek! :D

És köszi!

Tegnap este - minden különösebb ok nélkül, s persze itt a célegyenesben :roll: - kicsit megbillent az optimizmusom... annyira hihetetlen, hogy holnap szívverést fogok (kellene) látni... :oops:

Eddig babonából nem váltottam oldalt a progiszurival, eddig mind jobbra ment, öszesen 26! Úgyhogy holnap váltani akarok! :wink:
angel37
 
 


Monyóka,
szurok a fogdokihoz!!!
Ha ki kell vésni az valóban baromi szar! :?

Áááá, nem izgulok! :lol: na, viccet félretéve mér kezdek, azt hiszem sosem izugltam még ennyire, mióta a kaáliba járunk! :oops:
angel37
 
 


angel megkerdezhetem hogy miert progi szurit kapsz nem utrot?
menyibe kerul az ilyen progiszuri mi a neve?

Kép
monyo83
 
 


A progiszuri erősebb! De kapok mellette én napi 3x2 utrot is! :D
A progiszurinak nincs külön márkaneve, progeszteron injekció, 50 ampullás kiszerelésben létezik, és nem lehet kapni nálunk - gondolom nálatok sem - receptre a Pharmafutárnál kell megrendelni és ők hozzák be asszem Ausztriából.
angel37
 
 


Ja, 50 Euro egy doboz.
angel37
 
 


Na itt vagyok sziasztok

Nemrég keltem fel illetve ébredtem. Nincs étvágyam, lehet ez normális, vagy mittomén ....
Szóval elég gyorsan megvolt a műtét. Izgultam nagyon és ráadásul reggel mikor felkeltem látom, hogy megjött a mensim ... de nem volt baj hálistennek mert már azon paráztam, hogy majd így nem csinálják meg. Na aztán bekísártek a műtőbe, bekötötték az infúziót és már aludtam is. Kb negyed óra volt állítólag, utána elég durván fájt a méhem, de pár óra alatt elmúlt. Aztán délután jött a dokim és mondta hogy ha akarok hazamehetek. Úgyhogy inkább hazajöttem, itthon mégis jobban pihenek mint a kórházban. Feküdni kell, meg pihenni. 2 hétig no szex, mert ki vagyok tágítva. Jó túl lenni rajta. Még fel kell hívnom a Kaálit mert decemberben menni kell megbeszélni a lombikot, mert januárban indulnak a szurik.

Monyo drukk neked a foghúzáshoz!

Angel :) csak optimistán :)
kokusz
 
 


Kókusz,
nahát, nem gondoltam volna, hogy vérzés alatt megcsinálják! :shock: De úgy látszik mégse volt probléma... Végülis polip, mióma így is látszott volna, ha van!

Persze, hogy jó túllenni! :)
Hajrá január!
angel37
 
 


Angel

Polip volt tényleg, nem túl nagy de kiszedték :)
Már kértem is időpontot, dec. 10-én megyünk megbeszélni a lombikot.
kokusz
 
 


angel koszi az infot.Te ebbol egyet szursz naponta?nem tudod veletlenul hogy egy ilyen szuri mennyi tabletanak(utro) felel meg?
Megkerdezem majd a gyogyszertarban hogy van-e,tudod nalunk semmihez nem kell recept es igy szinte minden van a gyogyszertarakban.
ha terhes leszek ezt szeretnem kapni,nekem biztosabbnak tunik mint a tabletta.

kokusz akkor jo gyorsan tulvoltal rajta,mostmar akkor teljes gozzel elore.hajra januar(mi is akkor kezdunk,csak mi ugye kissebb eselyel)

Kép
monyo83
 
 


Kókusz,
tééényleg, polip! Na, akkor mostmár belülről renben vagy, lak készen a fogadásra! :wink:

Gyors voltál! :)

Monyó,
nap két ampullát kapok!

Most megnéztem neked, egy ampulla 25mg-ot tartalmaz, és ugye egyből vérbe megy, messze jobban hasznosul, mint a trutyigolyó (abban 100mg van/db), aminél nehéz tudni a pontos felszívódást. bár azt mondják, a szükésges mennyiséget felveszi a szervezet.
angel37
 
 


huh azert azt hittem tobb progi van a szuriban.
ezt most elbizonytalanitott.

Kép
monyo83
 
 


A nálam hozzáértőbbek azt mondják, hogy tul.képp mindegy. Szerintem nekem sem ezen múlott.
A "sima" progipótláson kívül az a szerepe, hogy ellensúlyozza a stimuláció miatt nekilódult ösztradiolt.

Szerintem lombikon kívül nem érdemes csomósra szétszúratni a fenekedet! :wink:
angel37
 
 


Angel! Kalappal holnapra!!!!!!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok!

Kokusz

Örülök,hogy minden rendben és ilyen gyorsan haza is jöhettél :).A többihez meg nagy drukk!!!!! :)

Angel

Neked meg holnapra hatalmas drukk!!!!Jaj,nagyon izgulok :oops:!

anyapoc
 
 


Sziasztok :!: En nem jarok errefle, csak Angel miatt neztem be, olyan reg nem tudok Rola semmit. Es latom, nagyon celegyenesben van. 1000 drukk :!: :!: :!:

ui.: a szani egyebkent mit jelent :?: :lol:
katavirag
 
 


hali!

Katavirág, hú de régen nem "láttalak", már 7 hónapos a fiad? Atyaég, még ott maradtam le, amikor tizenvalahány hetes terhes voltál. :o
Hogy vagytok?

Angel, én is szorítok neked továbbra is, remélem, hamar jössz, és hogy jó hírrel szolgálsz nekünk!!!+++++++++++++++++

Kókusz, örülök, hogy túlélted, és figyellek ám téged is! Most már aztán seperc alatt bebabásodsz, és punktum! :wink: :lol:
athiz
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?