Új privát üzeneted érkezett!

Ranita
Szerintem még lehet PÉ :)

Nyanya
Franc piribe! :evil:

Kép

Kép
princzike
 
 


hóhó!!! Laptető :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Bikfy,
akkor nem csak én vagyok ezzel most így?
Csak engem az zavar, hogy a lapar utáni hónapban úgy kezdtem, hogy a 15. napon volt a pé, aztán most az utóbbi 2 hónapban a 21. napon volt. Most meg....

Princzike,
lehet ez még a pé, sőt egyre inkább azt érzem, hogy ez az. Ha holnapra elmúlik ez a fájdalom, akkor tényleg az volt. Csak mint írtam én attól vagyok kész, hogy a 24. napon...
Egyre messzebbre kerülök a tesótól :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép
ranita1979
 
 

 
 

Nyanya :twisted: :twisted: :twisted: elhúzhatná már ez a piri! :twisted:
Ranita, ne keseredj el. lesz ott tesó, ne izgulj.
De sokan vagyunk úgy,hogy nekünk az első sem jön össze, neked meg legalább már van egy kis tündéred.
Mimi örülök, hogy jobban vagy. :wink:

Kép
kissedi
 
 


Edi!
Igen, tudom, hogy nekem már itt van a Hanna, de hidd el, nem kevésbé akarok még egy babát, mint Őt vagy mint ahogy Ti szeretnétek.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


elhiszem Ranita, és bocs. Nem gondolom, hogy nem szeretnéd kevésbé, mint mi. Bocsi, rosszul fogalmaztam. :oops:
biztos én is így lennék, ha már lenne egy és szeretnénk másikat.

Kép
kissedi
 
 


És lehet, hogy nektek még idegesítőbb, hiszen az első összejött, akkor most mi van, hogy a második nem akar!? :roll:

Kép
kissedi
 
 


sziasztok!
eonumus most kivételesen elég jol sikerűlt Máté haja..... :lol: :roll:
princzike nem lehetett könnyű átélni az ta balesetet..hála égnek nem lett semmi bajod!!!!
az meg sajnos sok van hogy továbbhajt aki a balesetet okozza! :(
ranita örülök hogy Hanna jobban van már..sok gyógypuszi neki :wink:
annak a lánynak lehet tényleg nem kellett volna megszűlni a babaát..vagy agyja örökbe ahol jó helye lesz!!! :wink: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok.Ne haragúdjatok,hogy ennyi ideig eltűntem,igazán nem akartam és minden este el is olvastalak benneteket,csak írni nem volt erőm.Nagyon reménykedtem ebben a hónapba,emlékeztek mikor írtam,hogy mennyire szerelmes vagyok apiba?? :oops:
És annyira minden jó időben volt,meg Jónás nap meg minden....szóval nem akartam rágörcsölni,inkább szép csendben vártam és az eredmény meglett.....délután pozitívatteszteltem.Először csak nagyon halványan jelent meg a csík azt hittem csak az én szemem káprázik,elrohantam vele a barátnőmhöz,aki hozta a tesztet nekem és megmutatta a keresztfiam tesztjét ami pont ilyen volt mint az enyém....szóval a nyugalom és szerelem meghozta a gyümölcsét,holnapra nem várom pirit (még mindíg nem hiszem le :cry: ).....hétfőn egy reggeli vizelettel csinálok mégegy tesztet a biztonság kedvéért.
Egyébként tényleg nem bíztam benn,mert nagyon menzi tüneteim voltak,fájt a cicim ma reggelig,a hasam pedig menzi szerűen szúrkál...de hát a teszt pozitív....
tennék is fel képet róla,ha a gépünk nem tűnt volna el,szerintem tesóm lenyúlta :evil: ...de amint lesz felrakom nektek.
Lányok kitartás,szeressétek egymást nagyon és jönni fog aza babó...
Nyanya nagyon sajnálom pirit...

Vernike

Kép
vernike25
 
 


vernike hatalmas gratulaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jaj köszönöm,de még mindíg nem merem elhinni......mindjárt jön a kép...

Vernike

Kép
vernike25
 
 


várjuk nagyon a képet..pedig elhiheted!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kép

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Ennyire sikerült lefényképeznem,a lényeg nem akart sehogy se látszani..ugye ez pozitív? :oops:

Vernike

Kép
vernike25
 
 


100%-ig pozitív!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Képzeljétek rögtön felhívtam páromat,nem bírtam várni amíg hazaér....éppen a munkahelyi wc-n ült (csak utánna mondta)...hát nem a legromantikusabb helyzet,de így sikerült....
nem hiszem el......

Vernike

Kép
vernike25
 
 


grtaulálok kismama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Drága Vernike!
Nagyon nagyon sok szeretettel gratulálok! Annyira örülök neked!!!
Hát igen, mondhatod hogy szerelmetek gyümölcse :D !
És milyen erős pozitív (pedig még csak egy nap késésnél vagy és ráadásul délutáni) úgyhogy ÓRIÁSI GRATULA NEKED!
Vendég
 


vernike keretbe is teheted a tesztet emléknek..mi eltettük mátéét.!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


És mostantól Vernikén felbuzdulva pedig következik a pozitív tesztek időszaka! ok csajok :D ?
Vendég
 


ok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nyanya: piri miatt :( Megértem, hogy elkeseredsz picit, de még "csak" pár hónapja próbálkoztok! Tessék gyorsan talpra állni. Ti Barnusra sokat vártatok? És ha Barnus összejött jönni fog a tesó is!

Rantia: elhiszem, hogy belefáradtál, hiszen több mint egy éve küzdötök. :( Dokihoz mikor mentek? Vagy most nem készültök? Egyébként mi volt a lapar eredménye? Bocsi, ha már régebben írtad, de nem emlékszem rá.

Vernike: HATALMAS GRAT. Látod, hogy összejött, pedig a múlt hónapban nagyon el voltál kettyenve!!! Nagyon örülök nektek! Szuper a teszted!!!

Enci: tuti okés lesz az afp-d. Szorítok nagyon! Uh nem volt???

Euo: ez most mit is jelent? Kapsz valami gyógyszert? Vagy ilyenkor mi van?

Mimi: örülök, hogy ma már jobb kedved van!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


JAj lányok,annyira aranyosak vagytok!!!!És ugye nem haragúdtok,hogy csak úgy eltűntem....nem akartam....de nem ment.....
A hőm tartotta bennem a lelket,mert egy hete kezdtem méregetni,és nem esett le....
Medi-labos teszt volt,2 nappal menzi előtt már kimutatja....
De tényleg nagyon menzisen szúr a hasam...ez lehet???És ha nem is igaz az egész????vagy elvetéltem és azért poz.majd holnap megjön nagyon.....annyira parázok....

Vernike

Kép
vernike25
 
 


vernike az ilyen hülyeségeket gyorsan verd ki a fejedből!!!!!!!!!!!!!!!
mért vetélnél el????? :x
amint tudsz menj dokihoz!!!!!!mégha nem is lát semmit se....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Vernike NYUGI!!! Ilyenekre ne is gondolj! Meg se forduljon a fejedben! Ott van a baba, jo helyen, örülj nyugodtan! Semmi okod az aggodalomra!!!!
Vendég
 


Vernike: ne gondolj ilyen baromságokra légyszi. Nyugodj meg. Minden okés odabenn!!!! A hasszurka, mensis érzés teljesen normális. Nyugi és lazíts!!!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


és pihiz azért amennyit tudsz..és a legfontosab ne emelj nehezet! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jaj,de én olyan peszti miska vagyok ám mindíg....dokihoz igyekszem,de azt mondta 2-3 héttel menjek csak menzi ideje után,gondolom a szívhang miatt....de hétfőn felhívom,meg az a gond még,hogy neki nincs uh-ja oda külön kell a kórházba mennem,de mikor?????meg nem is ő csinálja azt hiszem...szerintetek váltsak olyan dokira akinek van uh-ja????Majd talán jön Jucc és segít ő ott dolgozott a kórházba....lányok mégegy kérdésem lenne..milyen az a hüvelyi uh?Fáj?Leírnátok nekem....és arra hányszor kell menni??

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Ne emelgessek.....nem tudom,hogy adom ezt be az ovisaimnak..ma is a hátamon lovagolt az egyik.... :? Meg a sok téli infu...jaj előre félek....a sok vírus...de dolgozni meg még szeretnék amíg tudok...

Vernike

Kép
vernike25
 
 


JAj,indulok api elé....megpuszikálom,majd jövök.puszi mindnenkinek...

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Vernike: azt nem tudom válts-e dokit, de ha annyira izgulsz, akkor menj el az sztk-s rendelésre és kérj egy uh-t. De még túl sokat nem fog a doki látni. Úgyhogy utána nehogy a miatt parázz, hogy nem láttatok csak valami ici-pici petezsákot. Azért érdemes a 6. hét felé menni, mert akkor már azért biztosabbat látni.
A hüvelyi uh nem fáj. Csak furi. És általában a 12. hétig csinálják.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


vernike asszem virág el is mondta a ényeget a hüvelyi uh-val..igazábol még annyit hozzá olyan mintha a doki kézzel vizsgálna.. :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Vernike!!! HURRÁ,HURRÁ,HURRRÁÁÁ!!!! Látod megérte egy kicsit lazítani. Vigyázz nagyon magadra, és semmi pesszimizmus! tessék pozitívan gondolkodni, mert a babának is úgy jobb!!!
DE JÓ, DE JÓ!
Na megyek apiért! puszika

Kép
kissedi
 
 


lehet nekem is lazítani kéne???????? :roll: :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Na hazaértünk,apa gyorsan meglátogatta a borospincét egy pohár borért a nagy örömre míg én becsuktam a házba az ablakokat...
Azt mondja fura érzés,még fel kell dolgoznia.
Egy kicsit féltem a hüvelyi uhtól,de akkor nem vészes...megnyugtattatok köszi,meg apa is,hogy minden rendbe lesz...remélem is...
Próbálok sokat pihenni majd,de most 2 nap lambéria festés vár még rám...aztán vége....Szerintetek mikor mondjam meg az oviba?ott azért elég vírusos lehet a helyzet....

Vernike

Kép
vernike25
 
 


vernike szerintem mindenképp emlcsd meg hogy várandos vagy mert az influenza veszélyt jelenthet a babára!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát ez az....ott tuti lesz...de azt mondja a párom egy hónapot várjunk legalább....de én nem igen szeretnék...majd alakul valahogy...

Vernike

Kép
vernike25
 
 


hát kívánom hogy a legjobban döncs! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Vendég volt nálunk ma, ezért csak most tudtam jönni, egész nap nem gépeztem. És most először is:

Vernike,
hatalmas gratula! :) Éljen, éljen! :) Úúúúúgy örülök nektek! :)
Hüvelyi uh: nekem az volt a legviccesebb, hogy ahová én jártam, ott óvszert húztak rá a higiénia miatt. :lol:

Másodszor rólam: toxo: az a gond vele, hogy addig nem szabad teherbe esni, amíg friss a fertőzés. Én nem tudom, hogy az enyém mennyire friss, ehhez további vérvizsgálatok kellenek, így most kivételesen nagyon reménykedem abban, hogy ebben a hónapban nem sikerült eddig a baba (és most abba is hagyjuk a projektet, amíg ki nem derül, mi a helyzet). A gondom az, hogy lehet, hogy nem csak ez a hónap veszik el, mert ki tudja, meddig kell várni (és ugye 10 hónapot adtunk még magunknak). És egyelőre nem is tudom, milyen dokihoz kell menni, aki szakértő, és meg tudja mondani, mi a helyzet, és nem küld el nem terhesen (általában ugye terhesekkel foglalkoznak az ilyen helyeken). De az legalább jó a rosszban, hogy nem terhesen derült ki (hacsak most nem sikerült...). Szóval egyelőre a jelenlegi ciklus és esetleges babásodás, a doki megtalálása, és a várakozás kérdése ami letargiába taszított. Hétfőn elkezdek telefonálgatni doki ügyben, minél gyorsabban kiderül a dolog, annál jobb. És drukkoljatok, hogy ne legyek babás! (Közben meg vérzik a szívem, hogy ezért kell drukkolnom...)
Most, hogy kerestem nektek infot, találtam egy cikket, ami kicsit megnyugtatott magammal kapcsolatban, viszont a gyerekeimmel kapcsolatban nem, lehet, hogy őket meg kéne nézetni? Jaj, hétfőn első dolgom doki után nézni!
Itt a cikk: http://www.hazipatika.com/services/bete ... zis?id=248
Itt egy másik, ami szerint a közvetlenül a terhesség előtti fertőződés is rossz, meg ebben úgy tűnik, hogy hónapokig jelen lehet az aktív fertőzés az anyában (közben találtam egy cikket, ami szerint 2-6 hónap, jaj): http://www.vitaminsziget.com/cikk.php?id=185
Harmadik cikk egy állatorvostól (ez az utolsó, ígérem ;) ): http://betegsegek.macsek.hu/toxoplazmozis.htm

Nyanya,
sajnálom a pirit. :(

Ranita,
nem lehet, hogy nem repedt meg a tüsző? A férjem munkatársának a menyasszonyának volt ilyen, és eléggé fájt neki. Kapott Norcolutot, és utána helyrejött.

Jó éjt!

E.
euonymus
 
 


Sziasztok.Elég korai vagyok,egy kicsit be vagyok még mindíg parázva mert a menzis tüneteim nem akarnak múlni,reggel wc után nagyon szúrkált meg fájt azt hittem meghalok,most elmúlt.Anyukák és kismamik és mindenki aki átélte ezt,ez normális?Kisvirág azt mondtad igen,de ennek van valami biológiai oka is,vagy csak a szervezet menzire készült,de baba miatt mégse (ez most lehet hülyeség volt).....nem tudom,félek egy kicsit,hogy manóka nem akar velünk maradni,de sokat próbálok majd pihenni.Na most mennem kell,majd még jövök....
Legyen szép napja mindenkinek....

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Vernike: én már csuda régen jártam felétek, és most is csak beugrottam...nem tudom mennyire emlékszel. De csak meg akarlak nyugtatni, mert nekem anno amikor a pocaklakó fogant a mensi napján reggel meg is jött, és másnap reggel is véreztem....

És lám, már 12 hetes a csöppség. Azt hiszem az hogy vérzetem már több mint pre-mensis tünet...de babánk lesz. Ne aggódj, minden rendben lesz, és csak azt tudom neked mondani amit anno ti mondtatok nekem, hogy ezen ne idegeskedj...mert a végén a sok stresszből lesz a baj.....

Csajok.
Bocsánat a nagy eltűnésért...ha egyszer végre le tudom írni mik történtek azóta velem...Volt itt anyós sztoritól kezdve minden....
Szóval majd jövök, pl leróni a tartozásaimat is...

Puszi mindenkinek.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Hááát, Vernike :D :D :D :D :D Gratulálooooooook
Ugye mondtam, hogy nem kell neked még elkeseredni :D :D . Nagyon örülök Nektek :lol: :lol: Olyan aranyos vagy, hogy ennyire izgatott vagy :D .
Amiket most érzel teljesen normális. A szervezeted megérzi, hogy itt lenne az ideje a mensinek, azért érzed úgy, hogy mindjárt meg fog jönni. Ezt akár több hónapig is érezheted. Pihenj sokat :!: Pont valamelyik nap írtam, hogy nekem pl. megjött első nap.
Jajjj, úgy örülök, jó kedvem lett egész napra :P .

Viri,
nekem a lapar a PCO miatt volt. A bal petefészkem most üres, a jobban viszont sajnos vannak ciszták. De ennek ellenére szerintem ott is van pé. Még. Ezenkívül minden rendben odabent.
Orvosnál múlt hónapba voltam, most nem megyek, csak következő hónapba.

Euo,
az UH szerint megreped, a doki látja a bevérzett tüszőt + a folyadékot. És amikor ezt a fájást érzem, rá pont 14 napra meg is jön. Sajnos.

Egyébként tegnap estére a fájdalom enyhült, mára pedig elmúlt.
Viszont azt hiszem, nem is hiszem tudom, hogy jövő hónaptól megint szedni fogom a clostit. Ez volt a 3. hónap kihagyás és attól talán nem lesz ilyen hosszú a ciklusom.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Euo!
Ha egyébként nem repedne meg, akkor mit kellene látni az UH-on, nem tudod?

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Vernike, Pingi!
Örülök, hogy végre megkerültetek, boldog vagyok, hogy mindkettőtök élete sínen van. :D És persze egy kicsit önző is vagyok, a ti babáitokból nekem is van hasznom: újra boldog reménykedés tölt el. Lám, mindenkinek lassikán sikerülni fog. És abszolút igazat adok Vernikének, mindössze szeretni kell egymást, attól tuti jön a babó. Nem hőmérő kell ide, hanem szerelem.
Pingikém, engem érdekelne az anyós sztorid, remélem elmeséled majd nekünk. Addig is puszi Mindkettőtöknek, és ne tűnjetek el, kell a pozitív példa mindannyiunknak.
Vernike! Én még tuti nem mondanám el senkinek a dolgot, biztos megvárnám a 12. hetet. Márcsak babonából is...

Ranita!
Ha nem reped meg, akkor olyant látsz a hőgörbéden, mint amilyent én mutattam. Ilyen cikk-cakkos, vagy fűrészfogas. De hogy ez mitől van, halvány lila gőzöm sincs.
bikfy
 
 


Bikfy,
nem hőmérőzök. Amikor szoktam akkor az szépen mutatta a pé-t. Csak már nincs hozzá idegzetem :?

Kép

Kép
ranita1979
 
 


vernike normálisak ezek a fájdalmak..kezd nőni a méhed! :wink:
pingi hogy vagy?mostanába olyan keveset vagy! :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Euo: szerintem mindenhol óvszert húznak a hüvelyi uh-ra. :)

Verni: nyugi minden okés nálad. A mensis görcsök is!!! Nekem a mai napig szúr a hasam pisilés után pedig 15 hetes vagyok! Szimplán az az oka, hogy kezd nőni a méhed és a méhet tartó szalagok is nyúlnak. DE amint ne adj ég vérezni kezdenél azonnal doki!!!

Pingi. Amúgy jól vagy? Gyere és mesélj!

Ranita: nekem is rövidítette a closti a ciklusomat.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!

Nem vesztem ám el én sem, csak inkább olvasgatok mostanában.

Először is:
Vernike: Nagy-nagy gratula!!!! :lol: :lol: :lol: És ne stresszelj!!! Egyébként Marcival mikor trehes lettem simán megjött, pontosan, csak másnap kezdett gyanús lenni a dolog és csináltam tesztet, ami pozi lett. Szóval még az sem jelenti, hogy nincs baba, de akkor tényleg rögtön doki!!! A bejelentéssel még én is várnék, legalább amíg nincs szívhang, de persze tiéd a döntés.

Hüvely UH: nem vészes, nekem is csinálták már többször, és mindig húznak rá gumit :lol:

Ma voltunk 4D-n minden rendben van, vagyis mint utólag kiderült, de okozott egy pár perc szívdobogást a doki. Az egyik babóca agyméretéről azt mondta, hogy elfogadható, a másikra meg azt, hogy feltételesen elfogadható. Hát gondolhatjátok, megállt bennünk az ütő, de a végén kinyögte, hogy semmi különösebb vizsgálatot nem igényel, csak nyomon kell követni, de csak annyi, hogy az egyik gyereknek 36-os, a másiknak meg 42-es a lába. Na most akkor én azt veszem ebből ki, hogy nincs nagy baj. Folyamatosan a doki szavai járnak a fejemben, de ha baj lenne, csak nem viccelte volna el a végén Majd két hét múlva megyek a saját dokimhoz, azért neki is elmondom, majd kiderül mit mond rá. 20 hetesen azért mégegyszer visszamegyünk a 4D-re, hogy akkor mondja meg, mit lát, remélem semmi kórosat. Egyébként nagyon édik voltak, a doki meg is haragudott az egyikre, mert annyira kapálózott, meg mocorgott, hogy nem is tudta lemérni Végül persze elfáradt a drágám, és akkor sikerült. A másik is mocizott, de neki legalább voltak nyugodt pillanatai A nemüket még nem tudta megmondani (vagy csak nem akarta), de annyit sikerült kiszedni belőle, hogy talán különbözőek, az egyiknél még mi is láttuk a kis dudort, és végülis a másiknál is volt valami, de az a doki szerint a másik irányba dudorodott Egy kisfiút mindenképpen szeretnénk, és szerintem az meg is van, a másik meg akkor lehet kiscsajszi. Majd kiderül. A méreteik: CRL 8,07 és 8,39

Hű, most mennem kell, de megpróbálom az előző oldalt is elolvasni és reagálni!

Kép
Kép
nikole
 
 


Sziasztok.NAgyon köszönöm a válaszaitokat,nagyon megnyugtattatok velük.Ma már egyáltalán nem paráztam a dolgon,sőt majdhogynem boldog kismaminak jelentettem ki magam.Egész délelőtt festettem,most pihizek aztán indulunk a temetőkbe...Megvan a másik teszem majd hétfőn reggel a bizti kedvért megcsinálom,de nem is jött meg,úgyhogy remélem nincs gond. Viszont ami még egy kicsit nyugtalanít,az a kis fehér folyásom ami kb.1 hete van,dokihoz nem mentem vele,gondoltam majd ha megjön utánna :wink: ,de most félek,hogy valami kis fertőzést összeszedtem.Szerintetek ez árthat a babának?Lehet emiatt hamarabb elmegyek dokihoz,hogy ezt gyorsan kezelje ki,nehogy gond legyen....szerintetek lehet?1 éve volt egy komoly vellnesses hétvégénk után ilyen,de az sokkal rosszabb és több volt....
Bikfy nagyon aranyos amit írtál.....drukkolok nagyon (és mindenkinek),hogy nektek is hamarosan összejöjjön.Nem gondoltam volna,hogy nekünk a 3. hónapba már sikerül... :wink:

Vernike

Kép
vernike25
 
 


vernike a fehér folyás ilyenkor normális...
érezd is magad nagyon boldog kismamának!!!!!!!!!!!!!!
nikole..jó hallani hogy jol vagytok!!!!!!minden rendben van a babókkal!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?