Új privát üzeneted érkezett!

Gabi!
Nagy levegő és relax!!!!! Próbáld meg elterelni a figyelmedet!!!!

Katka!
Merre jársz?
20150601134430
 
 


Némócska
Most már rugdald ki a könyvvizsgálót vazze! :twisted: Várlak! :lol:

dita75
 
 


Sziasztok!

Némóka,
annyira, de annyira örülök :lol: Az első kiscsaj a bandában, aki nem ikerterhességből születik :lol:

Mara,
nagyon örülök, hogy a legutóbbi mintád negatív lett. Remélem ez az utolsó is nega lesz.

Monic,
nem akarsz dokihoz menni????

Dita,
örülök, hogy rendeződni látszanak a dolgok, csak így tovább.

Linácska, Dita,
remélem pár nap múlva kellemeset csalódtok a tesztjeitekben!

Viki,
itt vagyok, csak tegnap családi problémák miatt nem jöttem, ma meg Csillebércen voltunk egy kísérleti atomreaktorban. :? Be is vittek minket a reaktorhoz, ami akkor éppen nem működött. Többen elkezdtünk nyomást érezni a mellkasunkon, ki akartunk jönni, de nem engedtek ki minket, csak ha mindenki megy, és persze így maradtunk. :evil:

Valakiket biztos kifelejtettem, bocsánat! :oops:

i.kata
 
 

 
 

Sziasztok!

Dita,
Itt vagyok, csak azért elolvastam a mai termést, és vacsizom, mert nagyon éhes voltam.
Köszönöm szépen, hogy tájékoztattad a Lányokat!

Évi,
Sajnálom a kiütéseket! :(

Gabi,
Nyugi, és türelem nekem a sikertelen inszemeknél, és a sikeres lombiknál is ugyanolyan tüneteim voltak.

Lányok nagyon szépen köszönöm a gartulációkat!

Azért továbbra sem marad egyszerű az életem, mert nem ám egyszerű eredményhirdetés volt, előtte még csináltak egy alapos UH-ot, ahol látott a doki valami eltérést a szívében, a beleiben, és a köldökzsínor is markánsabb... :? Szóval, hétfő reggel vérvétel, 12-kor pedig megyek magzati szív UH-ra. Ja, a drágaságom takarta a kis arcát, illetve a köldökzsinor is útban volt, így 2 hét múlva pedig újra UH, hogy megnézzék a felső ajkát is.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


KATA
Nemone után mi jövünk az újabb kislányokkal, hogy javítsuk az arányt! :wink:
Linácskát csak azért nem mondom, mert vegyes párosa lesz! :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Sziasztok!

Némóka hát mégiscsak kislány! úgyhogy beköszönt :wink:

Kata

:roll: jó kis program lehetett

Évi szijja! örülök,hogy jól vagytok!
Vendég
 


ja ma kapotunk oltást, ismét ügyi volt fiacska

és már 6190g :lol:
Vendég
 


Dita,
nekem már mindegy a neme, csak mivel a családban a kislányokat láttam/látom felnőni, ezért el sem tudom képzelni, mit kezdenék egy kisfiúval. Teljesen rá vagyok állva a lányos mesékre, ruhákra... De ha fiam lesz, őt is imádni fogom. És ahogy ezt most írtam, még könny is szökött a szemembe :oops: Szóval, bármi legyen a neme, mindegy.

Boni,
Zsigi egy igazi hős, hogy így bírja a szurikat! :lol:
Ez a mai nap nagyon sz@r volt. Néha be is szóltunk a tanárnak, ami nem hiszem, hogy előnyünkre válik, mivel szóbeli vizsga lesz :roll:

i.kata
 
 


BONI
A fiacskád egy angyali teremtés!

KATA
Engem sem érdekel, de persze azért kiugranék a bőrömből hogy ha velem is közölnék punis van a pociban, végre 2-2 ellen lenne! :wink: :lol:

Szerintetek Szilvi miért töröltette magát?????????????????????

dita75
 
 


a hősünk hugom fényképezte Kép

kata én is így voltam ..de már nem cserélném le egy kislányra sem..talán majd egy hugi... :lol:
Vendég
 


Boni,
Igen, akkor beköszönt! :wink:
Nagyon ügyes fiad van!

Kata,
Hát, érdekes programod volt ma... :?
Amúgy én is így voltam vele, hogy teljesen mindegy a neme ennyi idő után, csak egészséges legyen!

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


BONI
Én sem cserélném el ez a mosoly magáért beszél! :lol:

NEMONE
Remélem nem bánod, hgoy a BMC-sbe is megírtam a jó hírt, örültek nagyon! :wink: :lol:

Már ott is fárasztom a jónépet! :oops: :lol:
De azért még holnap tesztelek egyet hátha lemondhatom ezt az időpontot is, de most nem ugyanúgy mint a múltkor :roll:

dita75
 
 


Dita,
töröltette magát? Lehet, hogy besokallt, nem tudom.

Boni,
jajj, majd megzabálnám, ahogy vigyorog :lol:

Némóka,
hát igen, szívesebben mentem volna uh-ra, csak még nem lett volna mit nézni :oops:

i.kata
 
 


Dita,
Köszönöm, pont most voltam odaát, és meglepődtem, hogy már tudnak róla. :D
Én nagyon örülnék, ha le kellene mondani az időpontotokat! :wink:
Olvastam, hogy írtak neked árakat is, de az mindenkinél egyéni. Aki jól reagál, annak kevesebb hormon is elég. Nekem pl. nem érte el a 100 eFt-ot, persze nem sokkal volt alatta.

Képzeljétek, keressük az utódomat, és olyan fizetési igényeik vannak a jelentkezőknek, hogy a mai fizetésosztásnál a főnököm megemelte a fizetésemet. :shock: :D

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Nemone, szuper, hogy kislányod lesz!!!:) Én is azt szeretnék!

Dita, december 24-én van a szülinapod!:))) Tök jó, igazi karácsonyi ajándék voltál akkor!
Szerinted nekem is végig kell csinálnom 6 inszemit, hogy lombikra mehessek?
Tesztelj légyszi, nagyon szorítok neked én is!!!!
Vendég
 


Oksi! Akkor NO PARA!!! :D

Gabesz
gabesz_83
 
 


Megirigyeltem a BMC-s topicot és ezért nyitottam egy SOTE-I-es meddőségi centrumos topicot. Érdekes, hogy még nem volt ilyen.
Megirigyeltem Ditulitól, hogy a BMC-ről ilyen konkrét infókat tudott szerezni a topicról:-))) Tök jóóóóó!

A SOTE-n sokan vagyunk a váróteremben, és sokan ismerik is egymást és jól elbeszélgetnek. De azért újként is jó lenne tudni az infókat, milyen protokoll van stb.
Vendég
 


Kata,

ma délután óta jól érzem magam, sokat javultm, biztos jót tett, hogy délelőtt kint voltam a friss levegőn.
Nem semmi programod volt ma :?

Nemone,

biztos minden rendben lesz a kislányoddal, nálunk is mindig jön valami amin izgulni lehet és mindig kiderül, hogy minden rendben.
Nagyon szép a vonalzódon a kis rózsaszín cipellő :wink:
Gratulálok a fizetés emeléshez. :wink:

Dita,

drukkolok, hogy ne legyen szükség a BMC-s időpontra. :wink:

És egy mai pocakfotó:

21+3

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára monic80 2008.10.30 19:52-kor.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Boni,

nagyon szép a kép Zsigiről, aranyos kisfickó :wink:

Twist,

jól tetted, hogy nyitottál SOTE I-es topicot :wink:

Kata, Dita,

nekem is teljesen mindegy lett volna Danika neme, de azzal, hogy kisfiú egy nagy álmom vált valóra. A következő pedig kislány lesz :wink: :lol: :lol: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


KATA
Keresgéltem megint az általam feltett jogszabályt és akkor nézem névtelen már Szilvi! :cry: :cry: :cry:

TWIST
Karácsony 25-én van, 24 csak szenteste! :)
Anyukám szenteste rosszul lett közel éjfél körül, konkrétan majdnem a klozettba születtem! :shock: Apu éjszakás volt taxizott. Anyunak még volt annyi lelkiereje, hogy átkússzon a szomszédba h. értesítsék aput. Aput cd-n értesítette a taxitársaság, és 1000-el száguldott haza anyuhoz. Úgy 3 óra körül ki is pottyantam anyuból a Tétény úti Szent Imre kórházban a cca. 4,5 kilómmal! :lol:
A két nővérem csak kakukkolt, hogy megszületett az öcsi, így még egy nem várt ajándék az ölükbe huppant! :lol:
A szülészetek, kórházaknál mintha láttam volna SOTE-s fórumot, de nem merem aláírni!

MONIC
ÖRülök, hgoy jobban vagy!
Szép poci, csini mami, jók a pindurkaburkolatok! (rucik) :)
Az ágy melyik oldalán alszol? Már annyit láttam, gondolom megkérdezem, hogy hová képzeljelek! :)

NEMONE
Választhatnál utódodnak! Gratula a fizuemeléshez! :lol:

dita75
 
 


Monic, annyira szuper a pocid!!!!!! :P
Nemsokára megszületik Danika, mindjárt itt a március!!! :lol:

(remélem, ír valaki a SOTE-s topicra majd:-))) Tényleg olyan sokan járunk oda és csak akkor tudok beszélgetni a csajokkal, ha éppen a váróteremben ülök. Jó lenne azon kívül is informálódni. Bár Zsuzskától sokat megtudtam és köszönöm is, de azért még kéne infó.... :wink: )
Vendég
 


Dita,

én ott alszom ahol a pléd az ágyon van, mert én fázós vagyok ezért éjszaka mindig pléddel is takarózok :wink: Köszi a ruha dicséreteket :oops:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Ditus, nem mondod, hogy 4,5 kg voltál, ez igen csajszi! Szép nagy egészséges babóca!:)))) Az én párom volt több mint 4 kg-os babóca, állítólag nem találtak rá megfelelő réklit és könyékig ért rajta minden, kilógott belőle:-) :P
Nézegettem a szülészeteket, de a SOTE meddőségi centrumról nem találtam fórumot. Csak a SOTE szülészetről, meg a csecsemőosztályról. De ha van mégis olyan, akkor szóljatok!
Vendég
 


MONIC
Szóval a radiátor mellett! :lol: És még pléddel is, mégis megfáztál! :roll:
Sztem az lehetett a baj, hogy az ágy lábára nem húztatok zoknit! :lol:

Nálunk is így van elrendezve az ágy, de azon az oldalon a párom alszik, nekem leégne a popómról a bőr ha azon a felén kéne aludnom annyira feltekeri a konvektort!

TWIST
Szülészetek, kórházak - on belül egy rakat SOTE-s fórum van, SOTE I. is! :wink:
Kukkants bele!

dita75
 
 


NEm biztos, hogy 4,5 lehet, hogy csak 4,1 de 4 fölött az tuti, állítólag úgy néztem ki mint Bud Spencer be voltak hízva a szemeim! :lol:

dita75
 
 


Ditus, Oks, megnézem. Köszi!
Vendég
 


TWIST
Belekukkantottam én is az utolsó oldalra és hát ahogy elnézem inkább mamik írnak! De talán vannak sorstársaid is.

Szegény párom 3.30-kor kel! Asszem le is fexünk mindketten, mert én is fel szoktam kelni amikor ő.

Holnap remélem nem motorral megy, mert én is azzal akarok menni, mert holnap nálunk fizetés lezs és akkor egy órát csak azzal töltenék a napomból, hogy bemegyek, hazamegyek, visszamegyek, megint hazajövök! Ingajárat!

Kép

dita75
 
 


DIta,

érthetetlen, hogy sikerült megfáznom ilyen körülmények között :lol: :lol:
Jó éjt nektek!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


nemone: Gratulálok a kislányodhoz, most már lesz a fiúknak barátnője. Remélem nem lesz baj a babával. Drukkolok+++++++

dita: A nyilatkozatot csak az élettársaknak kell bevinni, pedig már több van, mint házas. Itt biztos, hogy fogják kérni és nekem azt is mondta a doki egyszer, hogyha enélkül csinálná meg az inszemet, akkor visszavonhatja a tb a támogatást és ki kellene fizetni. Nem hallottam mondjuk olyanról, hogy valakinek utólag fizetni kellett volna.

mara: Azt ugye tudod, hogy a Kaáliban fizetni kell az inszemért? 40.000 Ft! Én csak ezért nem mentem oda. Majd talán a lombikra...(de arra remélem nem lesz szükségem)

kata: Én is ezért tartok a kisfiúktól, mert nekem is hugom van és az unokatesóim közül a fiúk mind nagyobbak és utánam már cska lányok jöttek. Nem tudom, mit fogok kezdeni vele, ha fiam lesz, de majd megoldom. Most már egy kicsit megbarátkoztam a kisfiús dologgal, mert a barátnőm fia imádnivaló.

Lányok! Ma kipróbáltuk a párommal a nintendo WII-t és annyira tetszett, hogy megállapodtunk hogy megpróbálunk karácsonyra venni egyet magunknak. Naggggyon élvezetes vele a játék és 5 perc alatt elfáradtam tőle! Edzésnek se rossz.



vicky79
 
 


Vicky,

milyen az a nintendo WII?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic nekem is eszembe jutott, hogy abbahagytam a clostit és azért. Na mindegy megek dokihoz.

Dita azt hiszem szívesebben szülnék most mint nyugdíjasan.

Némóka gratula a kiscsajhoz.

Mindenkinek szorítok nagyon.

timejka
 
 


monic: Olyan, hogy a mozdulataiddal irányítod a játékot. Mozogni kell hozzá.

http://www.youtube.com/watch?v=zqaPFAZS1K8



vicky79
 
 


Vicky,

nagyon jó játéknak látszik, ilyet még soha nem láttam. :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok csajok


Ma voltam 4D-én majd teszek fel képet is holnap csak hulla vagyok már. Megnézték Oroszlánt nagyon cuki volt. Hála Istennek minden rendben van vele. Nagyon szépen fejlődik. Belehúzott a lelkem. Úgy néz ki hogy két héttel hamarabb fog megszületni mert annyira gyorsan fejlődik. Képzeljétek el már majdnem 70 dkg. Pedig még csak holnap leszünk 23 hetesek. Az még hagyján, de doktornéni azt mondta hogy hosszú combú és karú bébink lesz a többi tesrésze arányos. Megerősitette hogy Kisfiú. Sokat nevetett ahogy láttuk és mindig az arca elé vagy a fejére tette a kezét. Nagyon öröm volt látni újra.


Nemone, hatalmas gratula a kislányodhoz :lol: :lol: biztos vagyok benne hogy minden rendben lesz.

Kép
pgsuska
 
 


Jó reggelt!

Kata!

Én buta nem is tudtam h van kísréleti atomreaktor. :oops:

Sok vizsgád lesz?

Némóka!
Drukkolok h a kis csajszi majszival minden oké legyen!

Boni!

Gratula az oltáshoz! Zsigi nagyon csini! Hat neki a borostyán karkötő?

Ditus!

Te tényleg kis karácsonyai ajándék voltál, vagy! ;)

Moncsi!
Csini pocika! ;)

Zsuzska!
Gratula az uhuhoz!
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Vicky: Ennyit az orovosomnál is otthagyok. Nekem egy inszem egy 100-as körül jött ki eddig mindíg, de inkább több volt.
Jó szórakozást a játékhoz! ;) Nekem is tetszett, amikor a bemutatót láttam.

Zsuzska: Örülök, hogy minden rendben Oroszlánnal! Szóval a hosszú combú mamának hosszú combú fiacskája lesz? ;)

Dita: Én a másik véglet voltam. Itt akkor még ablakon át mutogatták a babákat a rokonoknak, és amikor engem mutattak csak integetnek, hogy miért üres a pólya???? Belecsúsztam :oops: 2,5 kilóval nem volt nehéz :)

Én hiába nyitnék az ittenieknek egy fórumot. Az is csoda, hogy ketten vagyunk innen. :roll:

hofeherke
 
 


Mara!
Majd jól megterhesedsz és akkor írsz a szabolcsi anyukákhoz, mint én. ;)
20150601134430
 
 


Viki: Úgy legyen! Ámen

hofeherke
 
 


Mórning!
A mai 10-es tesztem is nega!
Tudom, hogy a negázásért kövezés meg dádá meg hasonlók járnak, de én úgy gondolom, hogy megérezném ha sikerül.
Ez nem azt jelenti, hogy sosem bíztam benne, dehogy, sőt nagyon is! Mindegy, nem érdekes, megyünk tovább az úton, tudom, hogy sikerülni fog egyszer és kész!
Ennyi!

Ja a vonalzómat ne nézzétek, mert rosszul számol!
Most dódozom, tengernyi a meló, ráadásul este 7-ig! Majd ha ráérek letörlöm!
Szép napot!

dita75
 
 


Sziasztok!

Szerintem Lili nekem is valamit félrenézhetett a vegyespárossal. Bár tesztet nem csináltam, de ahogy a nagykönyvben meg van írva, ma 36.5-re leesett a hőm, és szerintem holnapra meg is jön. De legalább az nyugtat, hogy jól működöm.
Én azt hiszem, nálunk az a gond, hogy nem jutnak el a katonák oda, ahova kellene. Amikor Lili fogant, a páromnak 240 milliós eredménye volt, és 94%-a mozgott, most 100 millió, 40%-a mozog, és csak 20%-a gyorsan. Szerintem jelentős különbség. És ugye ott az ellenanyagtermelés, lehet, hogy nemcsak a méhnyaknyákban pusztulnak el, hanem bentebb is. Mást nem tudok elképzelni, hisz már gond nélkül fogant két babánk.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska!
Sztem sokan örülnének a 100 milliós hadseregnek.

Én úgy érzem h Te fejben gátolsz. Kineziológushoz nem szeretnél elmenni?
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Dóri nevében köszönjük szépen :) :oops:

Dita!

Sajnálom :cry: És ez a beszéd, persze, hogy sikerülni fog hamarosan!!!

Linácska!

Azta, a 100 millió milliliterenként értendő? Hát az egy komoly sereg!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Baccus most nézem, hogy amit reggel írtam eltünt :roll:

Zsuzska gratula Mosolygós oroszlánhoz, várjuk képet!

Viki szerintem segít, mert mások szerint nyűgösebb lenne, így csak azt látom, hogy piszkálja a z inyét és nyálzik...

:roll:

Dita :cry: hétvégén lesz nagy beszélgetés anyukával?

na megyek takarítani
Vendég
 


Linácska
Ne viccelj már apának a 81 millióra szobrot akartak emelni!
A párod eredménye csúcs, és a tieid is, mindig egy csomó tüsződ van, itt valami más bibi van! Érdemes elolvasni azt a hozzászólást ami most a sikeres inszemesben van, hogy Odry Dávidja hogy fogant! Elgondolkodtató! :wink:

Boniko
Nem most, sztem majd jövő héten vagy azután! Arra gondoltam, hogy megtartjuk a gyerek szülinapját nálunk és lehívom a kedves anyukát, így két legyet ütünk egy csapásra!

dita75
 
 


Évi,
nem, nem milliliterenként. 25 millió/ml. De 40%-a mozog, vagyis összesen 40 millió életképes. Tudom, annak is bőven elégnek kell lennie.

Viki,
természetgyógyászon gondolkodom. Azért azon, mert van előttem két pozitív példa. Az egyik lánynak 4 év után lett babája és összesen 2-3 alkalommal volt nála.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska és kb 1 hónapja voltam először természetgyógyásznál, akkor épp megvolt és mondta, ha elmúlik akkor a párommal menjek. Most voltam a párommal tegnapelőtt, nekem a derekam épp beállt és most azt "gyógyítjuk", tegnap is voltam és már sokkal jobb. Ma is megyek. Szóval én hiszek az ilyenekbe.

Dita fránya nega.

timejka
 
 


Dita,
sajnos én tudom, hogy negatív a hozzáállásom, de azt is tudom, hogy nem volt mindig így. Mikor elvesztettük tavaly a kisbabát, teljesen természetesnek fogtam fel, úgy voltunk vele, hogy sajnos ez előfordul, nem mondom, hogy nem esett rosszul, nem sírtam, de hamar túltettük magunkat rajta. És akkor azt hittem, hogy mivel az a kisbaba úgy jött, hogy ahogy elterveztük megfogant, hittem, hogy kivárjuk a 3 hónapot, és újra sikerül. De addigra biztos, mire Angyalka született volna. És nem így lett. A bizalom a hit pedig az idővel egyre halványult. Sorra derültek ki a problémák. Az elején még örültem is, és hittem, hogy Angyalka csak azért fogant, és ment is el, hogy kiderülhessenek a bajok időben, különben nem mentem volna orvoshoz. Aztán jött az immunitásbeli probléma, az elzáródás. Most a múlt hónapban új erőre kaptam, úgy éreztem, most már semmi akadály nem jöhet közbe, átjárható vagyok, van 6 tüszőm, jó nyálkahártya, minden, és mégsem. Pedig abban nagyon hittem. Ebben a hónapban fele annyira sem, és így sem lett.
Szerintem gátol az is, hogy itt lebeg a fejem felett a december 20, hogy elvileg eddig van munkám, ok, a meddőségi kezelés miatt ez ki fog tolódni, de biztos lesznek miatta harcaim.

Na jó sok lettem... Ha megjön holnap, bejelentkezem a természetgyógyászhoz.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Monic,
Csini a pocakod! :) Remélem, mára még jobban vagy!

Zsuzska,
De jó sűrűn látjátok Oroszlánt! Várom a képeket!

Évi,
Nagyon csini nagy lány kezd lenni Dóri!

Húúú, nagyon nehéz a lánynevek közül választani. :?
Ma volt itt egy férfi jelentkező a helyemre, és ha neki is megfelel, akkor őt fogjuk felvenni. Majd hétfőn kiderül. Igaz a főnököm szerint furcsa egy férfi könyvelő, de ez az ember tényleg alkalmasnak látszik erre a munkára.

Kaptam egy nagyon megható levelet, megosztom veletek:

Kép

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Némóka,
gratula a fizuemeléshez! :lol: Ugye akit a helyedre akarnak felvenni, azt nem Szilárdnak hívják? Mert pároméktól most küldtek el egy pasi könyvelőt, aki gyakorlatilag semmit nem csinált, csak felvette a fizut.

Némóka, Denika,
nektek a decától késett a mensi?

Dita,
én nem látom a képeket az e-mailben :cry:

i.kata
 
 


Viki,
én sem tudtam, hogy van ilyen itt Bp-en.

Vicky,
az a Nintendo nagyon tetszik nekünk is. Mi is kipróbáltuk a Media Marktban.

i.kata
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: