Új privát üzeneted érkezett!

hát eddig csak az én fiam eszik éjjel :) :) :)
Vendég
 


uuuupsz :oops: :oops:
Vendég
 


[quote="marcianya"]J írta:marcianyaa, és Bogi neked van egy ilyen nagy lányod is? Tiszta ciki, biztos írtad, de kiment a fejemből! :oops: :lol: De Ő rád hasonlít! :D A szineiben mindenképp!


??? aZT HISZEM MÁR ESTE VAN...NEM ÉRTEM...

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 

 
 

Jaj Kamilla!! Nagyon tetszik a videó! Egyszerre sírtam és nevettem!
Nagyon édesek!!!!És milyen csöppek voltak! :D

Kép
marcianya
 
 


Ollem ne hozz zavarba! :lol: Azt írtad a nővérével. Ő is a te lányod? Fúú, de ciki. Ez van, amikor rohangálok a gép és a gyerek között. Na gyorsan vissza lapozok. :oops: :oops: :oops: :lol:
Bocsi :lol:

Kép
marcianya
 
 


Olyan kár, hogy nem tudom megnézni a videókat... :cry:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa,
Köszi, itt vannak az adatok: Név: Kovács Boglárka Anna, 2008.05.13., 3700 g, 57cm,
És gratula a négy csajhoz! Én mostanában jöttem rá, hogy kistesónak is lányt szeretnék. :D Meg talán hármaskának is. Persze, gondolom, akinek meg fia van, az fiút szeretne még! :D Ez így természetes! :lol: :lol:

Bebe,
10 kg? Hú, az szép!! Jó kis markos legény tényleg!!

Szibi
:cry:
Csöppöd viszont gyönyörű!! :D És Te is nagyon csini vagy!!

Lekri,
Ősembered cuki!! Látom nem szorítja a ruci a lábát!! :lol:

Mary,
De jó, rucik!! :D Mi is több helyről kapunk kölcsön folyamatosan sok-sok szép holmit és nagyon imádom őket (pedig Bogi születése előtt két héttel még szomorú voltam, hogy senki sem ajánlja fel, kérni meg nem mertem, de aztán hirtelen annyi lett, hogy napokig csak mostam, szárítottam, vasaltam..). De a magam örömére azért turizni is szoktam, a kilósok némelyike nagyon jó áron gyönyörű darabokat kínál.
Hát ez a piros overál! És benne a mosolygós bébi :lol:

Emi,
Ti melyik szivacsot vettétek arról az oldalról (16 v 36 darabos?) csak mert látom, jó nagy felületű, én is vennék ilyet! Bogi szobája nem túl nagy (18nm) de én nem bánnám, ha beborítaná az egészet :lol: Az auchanossal nekem csak az volt a bajom, hogy olyan erős (festék?) szaga van, féltem, hogy ártalmas, ha nyalja.. így csak játszószőnyeg alá mertem rakni.
Vendég
 


[quote="marcianya"]O írta:marcianyallem ne hozz zavarba! :lol: Azt írtad a nővérével. Ő is a te lányod? Fúú, de ciki. Ez van, amikor rohangálok a gép és a gyerek között. Na gyorsan vissza lapozok. :oops: :oops: :oops: :lol:
Bocsi :lol:


Ne lapozz vissza...... :lol: :lol: :lol:
Boginak van két bátyja és egy nővére.
A két fiú 19 és 17 évesek, a nővére 12 éves.
A férjem első házasságából!!! :D

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Jaj, Ollem de ciki! Pedig a lányzó akkor is hasonlít rád. De lehet, hogy csak a haja.. Na jó, nem magyarázom a bizonyítványom, jól beégtem... :oops: :lol: De remélem nincs harag?

Már megint sííír. Csak azt nem tudom, ha álmos miért nem alszik? :?

Kép
marcianya
 
 


Lekri,
én Bogim is eszik éjjel. Ha felsír, megszoptatom - ha nem, akkor alszunk egy jót :lol: De csak nagyon ritkán, hetente max 2-3 alkalommal aludja át az éjszakát.
Vendég
 


[quote="marcianya"]J írta:marcianyaaj, Ollem de ciki! Pedig a lányzó akkor is hasonlít rád. De lehet, hogy csak a haja.. Na jó, nem magyarázom a bizonyítványom, jól beégtem... :oops: :lol: De remélem nincs harag?

Már megint sííír. Csak azt nem tudom, ha álmos miért nem alszik? :?


:lol: :lol: :lol: :lol:

Jaj nem haragszom, nyugi!
hát igen, anyja helyett anyja vagyok neki is. de tényleg hasonlit rám??? Ő egyébként apára hasonlit inkább. ayjára annyira nem.

Tente Marci baba tente.... :lol:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Borsika

mi még soha nem aludtuk át :(
amig csak szopizit (3,5hóig) addig 2x fordult elő a hajnal 4ig alvás.azóta se :lol: :lol:
Vendég
 


Emi,
na, azért nem vagyok ennyire gógyi, látom, hogy 6x6-os.. :oops: :lol:

Lekri,
ami késik, nem múlik! :lol: A fiúcskák amúgy is nagyobb étvágyúak, nem ezért?

Csajok,
szerintetek a nagyon gyakori peluscsere megkönnyíti később a szobatisztaságra való átállást? (a gondolatom az, hogy ha megszokja, h mindig száraz odalennt, talán szívesebben válik meg a pelustól és szokik át a vécére..) Csak elmélkedek itten, talán a többgyerekes anyukák már tudnak konkrétumot..
Vendég
 


Bori,
mi a 36 darabosat vettük. (Nálunk a hálószoba sincs 18 nm, a gyerekszoba is csak 11 nm :) ) Egyébként én az auchanosat és ezt is lemostam és megszárítottam mielőtt leraktam a földre. Az auchanosnak tényleg nagyon erős műanyag szaga volt, de mosás után elmúlt. Ez a számos/betűs nagyon szép tiszta volt, és egyáltalán nem volt büdi, de azért a biztonság kedvéért szappanos vízzel lemostam.

Kép
emi29
 
 


Na most pedig utólagos engedelmetekkel visszaolvasok az április-májusi hónapokra :D :D :D
Vendég
 


Fruzsi: én is köszönöm a naptárprogit nagyon klassz –nyomytatás: copy general? Mi ott szoktunk már amikor (úgy félévente… ha kell)

Marcianya: azóta nekem sem válaszolt a kismamás újságírónő… szólok ha válaszol de sztem nem fog. Kis koloncnak hívta? basszus

Magi: ugyan későn olvastam, de drukk a vizsgádhoz –hogy sikerült?

Sajnálom a rossz alvásokat

Jaj, szegény Szonja! Mi lehet a gond? Gyulladás? De hol, mi??? Gyógyiljon meg mielőbb!!!! És jó, h Nono vele lehert. És Márk! Hú! Kis ügyes!!!! Gratula! (Látta már Nono ezt az új produkciót?)

Mary: sajnálom a rossz anyagi helyzetet –ismerős sajna .

Klarka jó h írtál! Jobbulást mindannyiótoknak!!!

a fotókon nagyon édesek a bébik, a videók szuperek, megnéztük Julinkával és sokat mosolygott nevetett közben, neki is tetszettek!

Magi jó a blogod!

lépnem kell lau nyers lencsét akar enni meg a földre szórni

Kép Kép
celesztina
 
 


[quote="borsika25"]E írta:borsika25mi,
na, azért nem vagyok ennyire gógyi, látom, hogy 6x6-os.. :oops: :lol:


:lol: :lol: azért nem vagy gyógyi :lol: :lol:

Kép
emi29
 
 


Bori: sajna én nem hiszem -ezek a modern eldobhato pelusok ha tele is vannak olyan jó nedvszívók h nem zavarják a kicsit. Lau 2,5 éves és sokszor nem engedi h cseréljek pelust én emg aggódom h ki fog folyni a pisi, ugyan nem folyik kki de nem is zavarja hisz nem elsz a bőre nedves (cserénél érzem h nem lett az) a moshatózás jobb ebből a szempontból: msot kezdtük és Lau egy pisi után rögtön érezte h ez más most pisi volt és kérte, cseréljek! De sajna már nem hagyja h azzal pelenkázzam :( ő még nagyon nem akar leszokni és még nekem sem sürgős, majd tavasszal...

Kép Kép
celesztina
 
 


Borsi
szerintem a korai szobatisztaság is gyerek függő.nem te döntesz róla,.hogy mikor veszed le róla a pelust.majd amikor ő megérik rá akkor elfogjátok hagyni.

látod Celesztina azt irja ,hogy Lau még nem az.nekem Levi viszont 20hósan kezdtük és majd 3hónapja nappalra nem kell már csak alváshoz.meg ha megyünk valahova akkro adok rá mert hidegvan és ha séta közben rájön nem akarom vetköztetni nehogy megfázzon.
viszont Celesztinának ha jól emlékszem Laura szépen beszél.nekem Levi most kezd igazán beszélni csak de még mindig sokat csak mi értünk.igaz amiket tud azokat már össze teszi mondatba de még messze van a szép folyékony beszédtől.
Vendég
 


Sziasztok!

Kamilla, gyönyörű a videó!!!! :) És milyen mozgékonyak a lurkók! :wink:

Rendszer: az én Lócim rendszeresen akkor eszik és alszik amikor akar. :lol:
Az egyetlen fix pont, hogy este 7-kor fürdünk hármasban a kádban. Éjjel ha csak négyszer kel, akkor király az éjszakánk. A kiságyát csak hírből ismeri. Velünk alszik, nappal meg a hátamon, vagy ahol épp elnyomja az álom. :wink:
Hozzátápival még várunk..

Vajon hogy van Nono-Szonja?

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Kamilla! Nagyon aranyos lett a kis videód, szépek és ügyesek vagytok. A vége pedig a kacagással nagyon jó.

Lekri! Bius is szopik éjjel. Ő most pótolja be, amit 4 hónapig nem tett. Azt hittem mi megúsztuk a hajnalozást. Hát nem felcserélte a hónapokat.
Napirend:
7ó szopi, passz, hogy mennyit, soha nem mérem már
9ó sinlac tejpép 160ml+ szopi
13-14ó (attól függ mennyit alszik) főzelékfélék 160ml+szopi
16-17ó tejpép vagy tápszer 130ml
19-20ó szopi+ tápszer, ha nem volt elég 100ml
hajnal 2ó szopi
És mégse hízunk. Két hete ugyanannyi a súly, pedig most már eszünk a tejcsin kívül mást is. Mi ilyenek vagyunk.

Mary! Nagyon hasonlít rád Bogi, mintha te lennél a képen.

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Emi! Én is csalódtam ebben a habtapiban, a régi csomagunk sokkal vastagabb és nagyobb volt. Úgy látszik már ezen is spórolnak.

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Megmutatom, hogy milyen lesz a táblázat. Ebben benne vannak az újak is már, kivéve Kiscsillagot, tőle még várom az adatot.

2008.márciusban-áprilisban születtem
2008.májusban születtem

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Sziasztok lanyok!

Nono!
Mielobbi gyogyulast kivanok nektek.
Nagyon szoritok. ++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Mindenkinek köszönöm a Katica dícseretet, illetve a drukkokat.

Kamilla!
Lattam a videot es nagyon jo!
Nagyon tetszik.
Edesek vagytok.

Magi
Vendég
 


Köszi-köszi a sok napirend leírást. Majd gyúrok magamnak belőle valamit. Tényleg sokat segített.

Meg a video dicséreteket is köszi.

Betegeknek jobbulást.

Zorroné! Én is puszilom Katát. A 6 hós kontrollon összefutottam vele, de szerintem nem tudott engem hova tenni hirtelen.

Na megyek aludni.

Jó éjt!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Még egy kedvenc kép babausziról:

Márkó Phelps:

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Köszönjük a képdicséretet! Tényleg jól megnőtt Trudi. Holnap mérik hivatalosan, kíváncsi vagyok.

Emi!
Értem, miért van annyi habtapitok. Elhiszem, hogy nem akarod, hogy a hideg padlón legyen. Egyébként nálunk is kissé hiányos még a lakás berendezése: nálunk a nappaliban nincs még szőnyeg, a gyerekszobában is csak most lett.

Lekri!
Trudi is szopik éjjel, csak nem tudom, mennyit. Tegnapelőtt aludt először 5 és fél órát egyben (meg persze én is :wink: ).

Marciaanya!
Ne szomorkodj a szoptatáshiánya miatt! Nekem is nagyon hiányozna, ha nem ment volna, de azért e nélkül is sok mindent meg lehet tenni egy babáért. Marci óriási egy baba! Nagyon édes.


Na, akkor én is írok egy napirendet (hasonló Csöppke Lócijához :lol: ): akkor eszik, amikor akar (illetve szopik, ami van, hogy evést jelent, van, hogy ivást, máskor meg csak vigasztalódást), de az alvásban azért van némi rendszer: dél körül szeret egy nagyobbat aludni, úgy 2-3 órát is (bár mostanában inkább kevesebbet), meg általában van még két kisebb alvása délelőtt és késő délután (fél-egy óra), de ez nem állandó.
Vendég
 


Na szóval Márkó Phelps még egyszer:

Kép

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kerekes,

tök jó a tábli! Hat hós súlyunkl 8 kg, hossz az passz, majd lemérem.

KépKép
kisfruzsi
 
 


Sziasztok!


Zsuzsa és Gumimaci!

Először is nagyon köszönöm a féléves köszöntést, nagyon jól esett, hogy eszetekbe jutottunk, mivel elég ritkán tudok írni :oops:

Gumimaci,
Nimródnak utólag is szintén nagyon boldog feledik szülinapot! :)

Zsuzsa,
a táblázathoz az adataink: István születési súlya 3760 g, hossza 57 cm, 6 hósan pedig 7910 g és 69 cm.

Marcianya!

Kutyust mi is akarunk venni, és -ahogy már Emi is írta - az Auchanban most 5900,- Ft, holnaptól írja az újság.

Ollem!

Bogi tényleg nagyon hasonlít Rád! :)

Lekri!

CSatlakozom, nemcsak a te fiad eszik éjjel... :) Az a helyzet, hogy már elég fáradt vagyok ahhoz, hogy ne számoljam hányszor és hány óránként, de Isti most mintha többször szopizna éjjel, mint újszülött korában :)

Csöppke!

Nálunk is pont úgy van, hogy Isti akkor eszik, amikor kedve tartja. Ebéd környékén egy gyümi,( illetve próbáltam már főzeléket is, de erőteljes köpködés és fuldoklás lett az eredménye :D ), de ezen kívül szopi van amikor épp eszébe jut. Bonyolítja a helyzetet, hogy elaludni is csak szopizva tud... úgyhogy időnként nyolcvanötször eszünk naponta, de rábízom :) Ja és mi is együtt alszunk.

Medina, Atizka!

Auchan újságban láttam most 29x29 cm-es habtapit.

Nono, Szonjának mihamarabbi gyógyulást, minden rendben lesz! És gratula a diplomádhoz!

Kép

Kép
nóna
 
 


jó reggelt

hát látom többen irtátok,hogy eszik éjjel a manó csak az a baj,hogy mindenki manója aki irt anyatejes.enyém gyerek meg már nem és mégis felkel enni.a mai napunk megint fél6kor kezdődöt.

Kamilla
Márkó nagyfiúnak néz ki ahogy ott ül.mint,egy 1éves.nagyon helyes :lol: :lol:
Vendég
 


Magika
gratulálok a 100%-hoz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Hello Mamik!!

Tegnap Maszat kimondta az első "szavát": Bá-Bá
Olyan édes!!!!

Kamilla
Nagyon jó volt a Ti videótok is!! Páromnak is megmutattam!!!

Zsuzsa
Köszi a táblát, nagyon jó lett, le is mentettem! Adatokat priviben küldök!

Bogi
Beninek jobbulást!

Emi-Téjé-Zorróné-Nici
Sz@r a freemailom, nem tudok válaszolni, de tuti ,egyek hétfőn ringatni!!! 11:15!!

Kép

Lilypie Second Birthday tickers
kisscica80
 
 


Sziasztok!
Ma mi sem aludtunk sokat, újra Bogival egy szobában, (anyuéknál vagyunk, nálunk parkettáznak), még egy ilyen szörcsögő dumagépet, és még a csörgőjét is rázta... :twisted: :lol: :lol: :lol:

Nem is maradok sokat, mert itt ül az ölemben és sorra nyúlja le az iratokat az asztalról, és rágcsálás után dobja le a földre...
Csak elmesélem, hogy tegnap először ült fel magától! úgy örülök!
Na megyek, beírom a blogba is!

Michael phelps! :lol:

Köszi a hozzászólásokat peluslessness ügyben, szerintem se szabad siettetni, majd egy nyáron elszórakozom vele a balcsin :lol: :lol: Kitartást most a próbálkozóknak!!
Vendég
 


Először is, Szonjának jobbulást, Nononak pedig sok erőt kívánok! Sokat gondolok rájuk!

Gumimaci, köszi, Emma már jól van, tegnap alig kellett neki orrszívózni.

Habtapis infókat nagyon köszönöm: Kerekes, Emi, Nóna.
Nóna, ahogy Kerekes is írta később, ez a kisebb fajta nem olyan jó, könnyen kipotyognak a tartozékok. Igazából olyat kerestem, amit Emi írt, de azért köszi.

Kamilla! Márkó Phelps :lol: :lol: :lol: Nagyon komoly!
Nagyon-nagyon tetszik a videó. Most teljesen belelkesedtem, én is akarok ilyet. Zorrónéé is annyira jó volt, úgyhogy koppintani fogok én is. (remélem nem baj, bár szerintem megteszik még egy páran :wink: )

Sotske, elfelejtettem írni neked, hogy nem ismertem azt az orrsprayt, amit írtál. Most még elég sok van a Stérimarban, de ha legközelebb veszek, akkor kipróbálom a másikat.

Kerekes, szuperek a táblik!!! Köszi!

KépKép
KépKép
atizka
 
 


ööö izé, Márkó Phelps!! :oops: :lol:
na szóval a kép nagyon jó!! :lol: :lol:
Vendég
 


aki már nem szoptat és még nem jött meg neki az elkezdte szedni a sima fogamzásgátlót vagy megvárta még megjött.nekem még sehol nincs mensim.

emlékszem mikor Levit már nem tudtam szoptatni akkor a dokim felirta a gyógyszert és azt mondta kezdjem el ettől majd megfog jönni.

3hónapra rá,hogy abba hagytam a szoptatást meg jött.





most másik dokinál voltam csak itt az Sztk-snál gyógyszert feliratni.ő meg azt mondta,hogy csak akkor kezdjem el szedni mikor megjön.1,5hónapja nincs tejcsim egyátalán de még mensi se :(

de jó lenne már védekezni is.



szerintetek?
Vendég
 


Régen jártam sajnos erre. Csak ezt az oldalt sikerült visszaolvasni. És persze valamelyik nap kevéske időmben rákerestem, hogy vizsgázott Nono, mert nagyon kíváncsi voltam, sokat gondoltam rá. :)

Nono: Gratulálok a sikeres államvizsgádhoz! És erőt és kitartást továbbra is, olvastam, milyen rosszul van Szonja! Kicsi Szonjának meg sok-sok erőt, gyógypuszit, energiát és mindent, hogy mihamarabb meggyógyuljon!!!

Csöppke, Nóna: Nálunk is hasonlóan van az alvás: ahol és amikor rájön (vagy szopizva - éjjel, vagy egyedül a babakocsiban - nappal). Éjjel még többször kelünk (változó mikor és hányszor), sokszor inkább visszaaltatónak kell neki a cici. De nem zavar a többszöri kelés, mert köztünk alszik. :) Ja, és csak szopizik még, hozzátápival még várunk (bár majd' kilesi a falatot a szánkból, mikor eszünk apával :lol: ).

Mostanában sokat vagyunk kint, imád a szabadban lenni, sétálni, bár ő babakocsizik, mert a mei taiban nem sokáig bírom a hátamon sem, sajnos hátfájós vagyok, meg már öreg is. Az az igazság, hogy car a matracunk, újat kellene venni, ez túl puha.

Borsika: Gratula a felüléshez! :)

Kerekes: Tök jók a táblák! Köszi!

Most csak ennyire tudok válaszolni, Bogi teljes figyelmet kíván tőlem, nincs sokat el egyedül, bár egyre többet. Jaj, ez a kisasszonyka elaludt mellettem! Akkor még olvasok. :D

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Kamilla:nagyon édes Márkó
Lekri:enyém fiam tápszeres,sosem volt anyatejes,mégis kelünk minden éjjel.Ma csak egyszer, fél 1-kor,játszottunk 3-ig,majd 7-kor kelt legközelebb.
Bori:gratula Boginak a felüléshez
Nono?Szonja hogy érzi magát?

Kép
ágnes27
 
 


Kép ma reggeli kép

Kép
ágnes27
 
 


Kerekes
tényleg,nagyon jók a táblázatok :)

Ágnes
hu játszik éjjel?ha eszik nem alszik vissza?enyém gyerek hála vissza alszik kajcsi után.nem is birnám ha éjjel játszana
Vendég
 


De jó! Elszállt a hsz-em! :evil:

Ágnes: De szép nagyszemű baba ez a Miklós! Ügyesen ül!

Jaj, horkol a lányom. Tiszta apja. :lol:

Az előbb olvastam Mango hírét Nonoról-Szonjáról! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Magika: Nagyon jó a blogod, édesek a gyerkőcök! Nagyon szép a kis csuris Katica! :)

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


hu nagyon helyes.milyen szép nagy szemei vannak :lol: :lol:
ilyen szépen ül?
Vendég
 


Köszi a dícséretet!
Csak kb. 1-2 percig,azután eldől.Nem erőltetem pedig az ülést,csak utál háton feküdni.Általában hasalni szokott.
Ha szerencsém van visszaalszik.Ez nem az az éjszaka volt.

Kép
ágnes27
 
 


Jó reggelt!

Ugyan nekem már 4 óraóta reggel van, de most sikerűlt jönnöm.
Ollem örülök, hogy nem haragudtál meg, én viszont haragszom magamra, hogy ilyen figyelmetlen voltam. :lol:
Emi és mindenki, aki a kutyussal kapcsolatba válaszolt: Köszönöm az infót, már hívtam is Apát, és ráparancsoltam, hogy hazafelé feltétlen meg kell vennie! :D :D :D
Kerekes, jó nagyon a táblázat, köszönöm én is! Majd írom, ha tudom a pontos adatokat :D
Celesztina, szerinten már sosem fognak válaszolni a Kismamások, már biztos régen el is felejtették! Csak nekem jut minden alkalommal az eszembe, amikor a kezembe veszem a magazint. :?
Kamilla Édes nagyon Márkó!!! :D

Húú, szobatisztaság :lol: Én még gondolni sem gondoltam rá :lol:
Mi lehet Nonoékkal? Remélem már legalább tudják, hogy mi lehet a baja szegénykémnek, és tudják már kezelni! Úgy aggódok értük! Éjjel még velük is álmoDTAM :(

Bocsánat, de most jutott eszembe (az alvási szokásokról), hogy valami még a jómutkor kérdezte, hogy hogyan tudtam beszoktatni a Marcit a kiságyba.
Szösszenet tanácsolta, hogy ha van kedvenc játéka, akkor azzal rakjam őt be. Így is tettem. Először kis időkre, hogy játszon a játékkal, és hozzászokjon az ágyikójához, aztán egyedül hagytam őket (mármint Marcit a játékával), és végül hagytam benne éjszakára. Lehet, hogy sokkal hamarabb is beleszokott volna, de nekem borzasztóan hiányzott, hogy nem szuszog itt mellettem. Még így is kb. egy hónapig nem költöztünk be a saját hálószobánkba, hanem maradtunk a nappaliba(addig hárman aludtunk ott), mert minden éjjel 2 körül felébredt hamizni, és akkor már nem is raktam vissza a kiságyba, hanem magunk mellett tartottam (de ez csak Apának és nekem volt fontos :lol: Marci akor már jókat aludt egyedül). Aztán elérkezett az idő, és kb 4 hónap után ismét birtokba vettük a hálószobát. Persze először ide is átcipeltem magunk közé, az éjjeli evés után, de mióta nem evett éjjel, már nem tudtam magunk közé rakni. Bár bevallom, néha a reggeli után még mindíg átviszem, viszont akkor nekem ki kell jönnöm, mert nem hajlandó elaludni, ha ott vagyok én is. :( :lol: Úgyhogy amikor Őurasága reggel 6-kor még jókat alszik(hétvégén Apával), én kint ülök a nappaliba, és kornyadozom :lol: Ill. kávézok.
Hú, jó sok tellem! El is dugúltam :lol:

Kép
marcianya
 
 


És amivel el vagyok maradva:

Nicci: Barnabásnak, Emi: Lilinek, Katavirág: Olivérnek nagyon boldog 7. hófordulót!

Mannogab Milánjának,
Kisfruzsi: Almának,
Marcianya: Marcinak,
Gumimaci: Nimródnak,
Emma2008 Emmájának és
Nóna Istvánjának

NAGYON SOK BOLDOG FÉLÉVES SZÜLINAPOT!
Kép

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Tudom, kicsit elkéstem a köszöntéssel. :oops:

Bogi felkelt! Jó "sokat" aludt!!! :lol:

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Na mire befejeztem, milyen sokat írtatok! :lol:
Ágnes, milyen szépen ül Márkó!Nagyon kis pasis :D

Kép
marcianya
 
 


Bolygó!

Köszönjük a féléves jókívánságot. Azt szeretném kérdezni, h. milyen a mei tai? Tényleg jól tartja a babát? nekünk sima kengurunk van, amiben a párom cipeli Istit, de nézegettem én is a mei tai-t, csak nem tudtam senkitől kérdezni róla, így nem mertem megrendelni. És nálatok a babkocsis séta működik? Mert én úgy szoktam Istivel sétálni, kenguruban nekem nehéz lenne, viszont a babakocsiból mindig "kinyüszögi" magát, és félútról úgy jövünk haza, hogy egy kézben gyerek másik kézzel tolva babakocsi... így sem egyszerű :) Te sportkocsit használsz már, vagy még fekteted?

Marcianya!

Én kérdeztem a kiságyba beszoktatást, köszi az infot! Szerintem nálunk is az van, hogy nekem nincs szívem még megválni a picurkám éjszakai társaságától, olyan jó, amikor ott szuszog mellettem. :) MOndjuk István nappal elvan a kiságyában, ha beleteszem, imádja a forgó csilingelős játékát, ami fölé van akasztva. Altatni eddig még nem is próbáltam benne, bár szerintem nálunk csak úgy menne, hogy elaltatom, és aztán beteszemaz ágyba, mert szopi közben alszik el, illetve úgy, hogy felém fordul oldalt, és megkapaszkodik bennem, aztán ha elaludt, olyankor már nem kell folyamatosan mellette lennem. NAppal saját szobájában alszik, viszont ott is a nagyágyon körbepárnázva :)

Ja, és mi már reggel beszereztük a tanulókutyust az Auchanból, illetve a párom szerezte be, várom hogy délután hozza haza. Szóval tuti hogy van, siessetek érte! :) És tényleg nagyon "olcsó" az eredeti árához képest.

Kép

Kép
nóna
 
 


Nóna: Szépen tartja Bogi hátát a mei tai, jól körbefogja, szereti is a lányom, csak az a baj, hogy nehéz, nem bírja a hátam sokáig, eddig max félóra, amit benne volt. Nekünk is van kengurunk, de már régóta nem használom, mert elől még nehezebb cipelni. Bogi már 8,2 kg. A babakocsis séta csak úgy műxik nálunk, hogy az autós hordozóban van Bogi, azt rakjuk a babakocsiba. A mózesből mindig kikívánkozott ő is, és mi is úgy jöttünk haza, mint ti. Így viszont szépen kilát, sokszor elalszik nézelődés közben, és csak félülő helyzetben van, jól megtámasztott háttal. Mondjuk mi eleve úgy vettük az autós hordozót, hogy beleférjen a babakocsiba, ha már kinövi a mózest, de még nem használhatjuk a sport részt. Hátha nálatok is belefér a babakocsiba és akkor kilát Isti is. :)

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?