Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!

Süni!
Gratulálok!!! :)

Witch, Juzsika, jól vagytok?

Kira, Nemone???

Nika!
Aranyos a babaszoba, és a pocid is szép nagy már! :)

Velünk minden rendben. Hétvégén 2 napot anyóséknál pihiztünk, 2 másikat meg a XVI. ker-ben "túráztunk": nézegettük a családi házas részeket, jegyzeteltük az eladó házak telefonszámait... Most már "csak" fel kell hívogatni őket, megnézni, és a legjobbat megvenni!!!
Tegnap délután voltam az integrált teszt első vérvételén, aztán Koncnál UH-on. Most már egyre jobban kivehető a bébi, és végre én is úgy láttam, mintha mocorogna! Pontosítottuk a szülés várható időpontját, ezek szerint ma vagyok 13 hetes!
Most már bármit csinálhatok, vége az óvatosságnak! Ajánlott egy ismerős dokit, akinél az Uzsokiban szülhetek, egy hónap múlva már nála kell jelentkeznem.

Tubikriszta!
Kérlek, vegyél be a táblázatba! :)
1. lombikból fagyi
13 hét
2009.05.05-re várjuk

Kép
Kép
vuki124
 
 


Sziasztok!

Én is megvagyok, csak most nálunk sem történt semmi különös. Sokat pihentünk a hosszú hétvégén.
Viszont a héten végre lesz egy kis esemény! Csütörtökön megyek az amnio eredményemért, és végre kiderül, hogy kisfiúnk, vagy kislányunk lesz-e! :D Amúgy egyre többször, és egyre erősebben érzem már a mocorgását. Sőt, egyik éjszakai fürdőszoba látogatásom után már nem is hagyott visszaaludni a kis Drágaság. :wink:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok!
Vuki!
Hát sok sikert a házvásárláshoz! :) Nem lesz egyszerű!
Én jól vagyok, csak velem sem történik semmi küli. De minden nap elolvasom mit írtatok. Nika! Megnéztem a szobát és mit ne mondjak megint csak irigykedek. Csúcs szuper lett!!!! Mi annyira nem tartunk sehol, hogy az már fáj. Jó mi nem csak festünk, de akkor is! Most tök megállt minden. Mindíg csak a pénz-pénz... Mostmár kezdek aggódni, hogy nem leszünk kész. :(
Witch!
Téged is régen olvastalak már! Jól vagy? Helyzet változatlan??
Vigyázzatok magatokra!!!
Pussz mindenkinek!

Kép
kira76
 
 

 
 

Köszi lányok a dicséreteket! :)

Én most értem haza a városból...
Azt hiszem nem nekem való a séta. :? viszont kell a mozgás.

Kép
nika28
 
 


Sziasztok!

Na megjöttem a 4D-ről. Elkeseredtem... :cry: Az én kicsi lányom kezét lábát az arca elé tette, és nem mutatta meg az arcát, még képet sem tudott csinálni a doki. De a DVD megvan, majd abból veszek ki képet... és felrakom. Ilyet sztem még úgy sem láttatok. De a lényeg, hogy egészséges... és már 1014g-osak vagyunk :) :lol:

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Witch!

Nem semmi a kis csajod! :)
Ne csüggedj...nemsokára megláthatod a tündérke kis pofikáját. :)

Szép súlya van a drágának! :)

Kép
nika28
 
 


Witch,
Ne aggódj, majd legközelebb láthatod, milyen kis rafinált :) de az a legjobb, hogy minden rendben vele és szép súlya is van!

én most megyek, már nagyon izgulok, mert lehet, hogy az enyém meg aludni fog, mert most kb két órán keresztül mozgolodott, biztos bealszik :)

majd holnap tudok csak jelentkezni!

puszi
Kriszta

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Ez ma készült. :)
Kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Masut
masut
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltunk 4D-n meg a kötelező uh-n.

Kislányunk lesz :)

Sajnos képet mi sem kaptunk, mert nem mutatta úgy az arcát, azért 4D-n megnéztük lehetett látni az orrát meg a szemét száját, arcocskáját, de izget mozgot, így képet nem tudott csinálni a doki, pedig sokáig próbálta.
Majd mondta, hogy egy egészséges kislányunk lesz :)
1120 g a súlya.

Mondta a doki, hogy már nem érdemes később 4D-re mennünk, mert nagyon vastag a hasam és a baba már fejvégű fekvésben van, és nagyon kitölti az űrt, így nem kapnánk azt a látványt amit várunk. Szerinte ezért felesleges legközelebb akár 10eft-ot kifizetni érte, ezt ő csak tanácsolja. De szerintem nagyon rendes, hogy legalább nem álltatott.

Witch,
Nagyon aranyos a dokid, mármint nagyon normális.

Masut,
Gratula aranyos a babó :)

Üdv
Kriszta

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Kriszta!

Gratulálok a kislánykához :). Örülök hogy szimpi volt a dokim. Ahogy látom a te lánykád sem egy magamutogató :)
Azt hittem manócskám "túlsúlyos", de ezek szerint nem. Jó, hogy neked már befordult, az én manóm ücsörög a pocakban...

Masut!

Gratula, a manócska nagyon szép :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Masut, Kriszta!

Gratulálok! :)


Nekem sem javasolták a későbbi 4D-t, mert mellső fali a lepény, és már a 21. héten sokszor kitakarta a pofiját.

Kép
nika28
 
 


Kira!

Megint szarakodik a net???

Kép
nika28
 
 


Sziasztok!

Azoknak, akik nem vetik meg a használt rucikat tudok egy jó helyet a Rákóczi úton a Grandhotellel szemben, egy angol használtrucis. Nagy jó, 12.000 Ft-ot hagytam ott, és két nagy szatyor rucival jöttem el :).
Remélem tudtam segíteni :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Szaisztok!

Witch!
Ezek szerint már jobban vagy?
Én nem vetem meg a használt ruhákat, sőt szerintrem főleg turiban fogok vásárolni, esetleg rendelek a Tesz-veszről, vateráról, mert iszonyat drágák a babaruhák, aztán lehet hogy nem is tudja sokáig hordani.
Hamarosan úgyis láthatod a kislányodat, a lényeg meg tényleg az hogy egészséges! :wink:

Lányok!
Ti mikor kezdtetek el babaruhákat vásárolni?

Kriszta!
Én is gratulálok a kislányodhoz. A környezemben annyi fiú van, szóval örülök hogy azért még lányok is fognak születni. :D

Süni!
Volt már 2. uh?

Vuki!
Mi is házat nézünk, igaz Egerben. Nagy meló lesz.

Én tegnap voltam terheléses cukorvizsgálaton. ma hívott a doki hogy minden rendben van, de azért a diétát tartsam. Ahogy tudom tartom is, de már nem méricskélek.
Pénteken megyek EKG-ra éa a teljes vérkép eredményért, majd hétfőn megyek az Istenhegyire kombinált tesztre. Nagyon izgulok, remélem minden rendben lesz a manókkal.

Kép
vucuska
 
 


szia vicuska,babaruhákat én mindig akkor kezdtem vásárolni,amokor megtudtam,hogy terhes vagyok.szia

mó73
 
 


Sziasztok!

Na sikerült kiszerkesztenem a legjobb képet manóról, már amennyi látszik. Az arcocskája látszik oldalról :)

Kép

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Tubikriszta!
Gratulálok a kislánykához! :)

Witch! Ne keseregj a 4D miatt... persze, biztosan jólesett volna látni a kis arcát, de ha így alakult, akkor így alakult. Előbb-utóbb úgyis meglátjuk őket mindannyian. :)
Köszi a használt cuccos tippet. Ez a Rákóczi út melyik részén van, közel a Keletihez?

Masut
masut
 
 


[quote="witch26"]S írta:witch26ziasztok!

Na sikerült kiszerkesztenem a legjobb képet manóról, már amennyi látszik. Az arcocskája látszik oldalról :)


És épp felemeli a kezét, igaz? :)

Masut
masut
 
 


Masut!

Igen, a keletihez közel :)
Én a Fiumei úton álltam meg és onnan egy kis séta :)
Apukám azt hitte, hogy újak a ruhák, annyira szépek ...

Igen igen, a kezecskéjét emeli fel :lol:

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Witch
Gratulálok a pici Manódhoz :lol: nagyon kis szép!!!!
Puszi Nektek!

Kép
noki&potyi
 
 


Noki!

Köszi szépen :)
Veled mizu? Olvasom a másik fórumot, fiegyelemmel kísérlek ám :lol:

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Witch
Nagyon aranyos vagy,hogy olvasol a másik fórumon :lol:
Mi is már készülünk a nagy napra,de eluralkodott rajtam a pánik :shock: :oops:
Szerintem az első szuri után el is fog múlni........addig is kicsit izgulok még :oops:
Mikor leszel gép előtt? Konkrétan azt akarom kérdezni,hogy mikor lesz időd MSN-en beszélgetni egy kicsit?

Puszi Nektek!

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok!
Kriszta, gratulálok a kislányhoz!!!!

Vucuska, múlt héten kedden volt a 2. uh. Legközelebb jövő kedden megyünk. Egy picit mindig izgulok előtte. Kellemetlen tünetek még mindig elkerülnek? Még én se kergettem rókát :) De mindig van bennem egy pici félsz. Ha már nem fáj annyira a cicim, máris parázok. Tiszta hülye vagyok...

További szép napot mindenkinek!

KépKép
süni76
 
 


Witch!

Nagyon jó a kép! :)
Édes kis pisze nózija van! :)

A mi manónk is mindig a fejét fogja...nagyon gondterhelt a Drága. :D

Kép
nika28
 
 


Witch,
Nagyon aranyos a kép, azért látni, hogy milyen szép már most :)

Süni,
Köszönöm. Ne aggódj, én is mindig aggódtam és azóta rájöttem, hogy nem kellett volna, igaz a lányok itt mindig megnyugtattak. Szóval ha nem érzel semmit, attól még a babó bent van a pocidban és nagyon jól érzi magát. Nekem is a terhesség egy áldott állapot tényleg, mert semmi rossz érzésem nem volt, csak néha ijesztgettek az orvosok.
Minden rendben lesz!

Lassan rakom fel a táblát, csak mindenkivel kis szeretném egészíteni, aki eddig megadta az adatokat!

puszi
Kriszta

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Kép
tubikriszta
 
 


Sziasztok!
Már nem titok nemrég kaptam az esemest, NEMONE kisbabája:

Kép

Drága Barátném!
Itt is irigykedem és itt is gratulálok neked! :wink: :lol: :lol: :lol:

Igaz azt nem mondtad, hgoy ide is megírhatom, de gondoltam az itteni lányok is kiváncsiak mi van Kisnémó lába között! :roll:

Puszi
Dituli

dita75
 
 


Dita,
Köszönjük szépen, hogy megírtad nekünk.


Nemone,

Gratulálunk a kislánykához! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Nemone!

Gratulálok a kis csajhoz! :)

Kriszta!

Nagyon szép neve lesz a babátoknak! :)

Kép
nika28
 
 


Nika,
Köszi, de ez még változhat, mert a férjem gondolkodóba esett :) igaz mondtam neki, hogy azért jó lenne eldönteni.

Lányok,
Nem tudjátok, hogy miért érzem azt, hogy kisfiút várok? igaz a terhesség elején mondták kétszer is, hogy fiú lesz, és lehet,hogy ezért? de ma is amikor csináltam a táblát ösztönösen kékre színeztem. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Sziasztok!

Látom már tudjátok, hogy kislányunk lesz nekünk is! :D

Kriszta,
Gratulálok nektek is a kislányhoz!

Witch,
Nagyon jó a kép!

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Nemone!

Gratula a pici lányhoz :)

Kriszta!

Biztos csak akkor lesz, ha kibújik :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!
Nemone, Kriszta!
Gratulálok a kislányokhoz!!!!! :D
Hát nekünk ez a 4D uh. valahogy kimard az életünkből. :( Egyszerűen nem is tudok bejelentkezni, mert a férjem nem tudja előre, mikor ér rá. Na de sebaj! Remélhetőleg még jó sokat nézegethetem ha megszületik. :)
Ha kész lesz a gyerekszoba, fogok valahogy felrakni képet, mert úgy csináljuk meg, hogy egyszínű sárga és én fogom kidekorálni. Mármint mindenféle állatkákat, figurákat rajzolok fel és kifestem. Tegnap már a festék is megérkezett. Remélem jól fog sikerülni! Biztos tudjátok miről beszélek. (falfreskó) Nika! Olvasod??? Megjöttek a festékek is!!!! Haladás... :lol: :lol: :lol:
Adri!!!!! Bessy!!!!!!!!
Mi a helyzet veletek????? Írjatok már légyszi ha tudtok! Olyan kiváncsi vagyok ti, hogy bírjátok! Izgultok már?? Közeledik... :lol:

Kép
kira76
 
 


Witch
Tök jó a kép, gratulálok.
nemone
én is gartula a kislányhoz, mi is kislányt, iletve kislányokat szeretnénk.
juzsika
 
 


szia tubikriszta!hát 2 oka lehet,az egyik,hogy olyan típus vagy,mint én ,hogy inkább csak kisfiút szeretnél.meg nyílván a férjed is elsőre jobban örülne a kisfiúnak,ez természetes!!!!!!!!!hány %-ra mondták,hogy kislány?látszott rendesen,vagy még van remény ,hogy fiú legyen?hát én szurkolok,de,ha most kislány attól még lehet 5-6vagy akár egy tucat fiad is.a barátnőmnek az első 2 kislány lett és utána zsinórba 5 fiú jött ,most szülte június elején a 7.babát.na szia

mó73
 
 


Momó,
Igen talán ez is benne van, amit írtál. Nem mondtak %-ot, csak annyit mondott a doki, hogy ez nagyon biztos. Meg a hasam is inkább kerek, mint csúcsos, pedig az afp-m is páratlan volt(0,87). Majd meglátjuk, ha kibújik. Végül is annak örülünk, hogy végre lehet babánk, másodlagos, hogy kislány vagy kisfiú. Nagyon várjuk és szeretni fogjuk ez a lényeg :)

Ti hogy vagytok? Hogy bírsz a lurkókkal?

puszi
Kriszta

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Kíra!

De ügyes vagy, hogy ilyeneket tudsz kreálni :D Ha majd kész leszel, teszel fel képeket? Nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz. Biztos gyönyörű. Én kb annyira vagyok kreatív, hogy a rajzaim után lehetne újból hívni a festőt :lol: :lol:

"A szépség mindenütt ott van, nem rajta múlik, hogy nem látjuk meg."
(Rodin)
rony77
 
 


Sziasztok!

Megvolt tegnap a 4D, és KISFIUNK lesz! :D

Majd később jövök, most megyek pakolni, mert este vendégek voltak :)

Puszi
Maggie
maggie75
 
 


szia tubikriszta!hát még érhet meglepetés!amikor az ikreket szültem volt egy nő,akinek biztosra mondták,hogy lány lesz,rózsaszín cuccot vegyen,és mikor megszült nagyon csodálkoztunk ,mert kisfia lett.szóval ilyen is van.köszi amúgy jól vagyunk,most ez az őszi szünet kicsit hosszúnak tünt,de próbálom a gyerekeket kordába tartani.puszi.

mó73
 
 


szia maggie75!gratu.,hogy kisfiad lesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mó73
 
 


Sziasztok Kismamák!
Hosszú idő után keveredem fórumközelbe, és örömmel látom mennyi kismama van már itt. Mindenkinek szívből gratulálok és kellemes pocakosodást kívánok! :)
Most látom,van itt két régi fórumos ismerős: Babyke már jóval túl a félidőn és Sünike! Annyira örülök!
Süni!
Örülj, h nincs rókakoma! Attól még növöget a picur!

Lányok,élvezzétek minden pillanatát a kismamaságnak! Annyira szép időszak ez! Na persze utánna sem rossz, csak fárasztóbb kicsit. :wink:
Puszi
Gica

Kép
gica1
 
 


Sziasztok!

Ma voltunk az Istenhegyi Géndiagnosztikán kombinált teszten. Szerencsére minden értékem jó lett:
- Down kockázat: 1:15.555 (életkori kockázat 1:779)
- 13+18 triszómia: 1:127.611 (életkori kockázat 1:6.381)
- Uh alapján az egyik baba 71,8 mm, a másik 73,7 mm
- magzatvíz, szívműködés rendben
- placenta helyzete: mellső fali és hátsó fali
- ép koponya, jól telt gyomor és hólyag, zárt hasfal és mellkas
- mind a négy végtag meg van.

Az uh alapján most 2008.05.06-07 a születés időpontja 05.12 helyett, szóval durván egy héttel előbbre járok. :D

Szóval nagyon örülünk. :D
Kaptunk dvd-t is az uh-ról, valamint képeket 2 és 3 dimenzióban. Ha tudok, majd teszek fel képet.

Csütörtökön megyek a rendes nőgyógyászomhoz.

TubiKriszta!
Most már szívesen bekerülnék a táblába. Az adatok:
- 1. lombikból 1. fagyi babák
- holnap töltöm be a 13. hetet
- szülés várható időpontja: 2008.05.12. legyen egyenlőre
- nemük: titkos
Előre is köszi

Kép
vucuska
 
 


maggie!

Gratula a fiúcskához :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Vucuska!

Gratulálok! :)
Ezek nagyon jó hírek! :)

Mi is előrébb járunk egy héttel a méretek szerint...

Miért titkos a nemük?
Ti sem tudjátok még vagy csak elmondani nem akarjátok?

Kép
nika28
 
 


Nika!
Még nem tudjuk. Szeretnénk majd egtudni és természetesen majd meg is osztom veletek, amint kiderül.
Egyébként a babák egymás mögött vannak és az egyik rugdosta a másik veséjét. Szegénykém. :D

Kép
vucuska
 
 


Kép 12. heti 3D UH

Kép
vucuska
 
 


Sikerült!!!!!!! :D
A képen az látható ahgy az egyik gyerek lerúgja a másik veséjét és ez neki tetszik, mivel mosolyog. :D
Ők a mi drágáink.

Kép
vucuska
 
 


Vucuska!
Nagyon Gratulálok Neked a két kis gyönyörűségedhez :lol: :lol:
Vigyázz magatokra nagyon!
Millió Puszi Nektek!

Kép
noki&potyi
 
 


szia vicuska!aranyos nagyon az uh.kép.kívánom neked,hogy 1fiad és egy lányod legyen.nekem is 2 neműek az ikreim,ennél nincs szebb.szia

mó73
 
 


Vucuska

Szépek a manók :). Aranyosak így ketten :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?