Új privát üzeneted érkezett!

Csadra!

Védőnőhöz ide jársz Pestre?Nincs ott a közelben?Vagy pont az a baj h ott van és te meg napközben Pesten?Esetleg munka után nem tud fogadni?Vagy olyan későn már esélyed nincs?Mennyire rugalmasak nálatok?Nem lehet h hamarabb végzel a munkával és akkor még el tudsz menni?Nem tudom h hanyadik hónapig akarsz dolgozni,de lehet h azt az 1-2 alkalmat vhogy meg tudod oldani addig :wink:

Szofi!
:lol: :lol: az ördögi kör 8)

annus11
 
 


Sziasztok!

Csadra: A 12. hetes UH-on lemérik a nyaki redőt, hogy kisebb-e 3 mm-nél, és hogy az orrcsontja OK-e a babának. Ha ezek rendben vannak, akkor nyugodt lehetsz. Ha nem akkor még mindig lehet tesztet csináltatni, vagy magzatvízvizsgálatot v. valami. Én 29 éves vagyok, most ezek az eredmények jók lettek, úgyhogy kicsit most már megnyugodtam. Amúgy nagyon izgultam, sokkal jobban, mint Patriknál, nem tudom miért.
Lehet, hogy minden újabb gyereknél egyre jobban izgulunk, pedig azt hittem rutinosabb leszek :shock: Na mindegy.

4d-nél szerintem a 18. hét a legjobb, mi még a 20. után is voltunk, de már nemigen fért bele a baba.

Annus: nem nov.7-e a köv. vizsg. dátuma Nekem, mert a haematoma miatt ma elmentem a saját dokimhoz, és Ő is megcsinálta a 12. heti vizsgálatot. Így legközelebb nov.28-án megyek, az már az AFP lesz. Módosítanád a táblát? Köszi

Szilvi

Kép

Kép
sissy29
 
 


Sziasztok! :lol:

Annus!
neked is gratula a jó hírekhez :D

Pumukli!
a lombik azért növeli, mert a spermiumok nem versenyeztek mint normálisan ahol a legjobb és genet.legügyesebb jut be a petesejtbe, hanem a biológus választott ki egy sp-t és injekciózta bele a petesejtbe, érted?nem volt természetes szelekció, ahol a gyengébb nem jut el a petesejtig :roll:

Mozza!
na, engem is megkavartál :shock:
amikor először mentél volt uhu.
rá párnapra vetté le az első vért(ami a sima kombinált)
és a következőnél amikr mész veszik le a 2.vért(és ettől lesz integrált)
eredményt meg azért nem kaptál a kombiról, mert direkt rajta van a honlapon, meg nekem is mondták tel-ba, hogy csak a 2.vérvétel után pár nappal lesz meg egyben az eedmény.szóval relax. :D

Evamama!
te se legyél lécci paramami!minden oksika lesz!anyukám a kisöcsémet 42 évesen szülte és szép, okos, egészséges kölök lett!(most 21 éves :shock: ) :lol:
ja, és én meg ugye 34 leszek mire megszülöm az első babámat :oops:

Csadra!
hű, nagyon szép helyen lakhattok 8) a lovarda miatt meg különösen irígyellek, nekem eccer lesz saját lovam, lehet h már nagyiskoromban csak, de lesz! :D
ha most sem jött volna a baba, akkor kaptam volna egy lovat :D (de azért így is jó :wink: )

Szofi!
az szerintem is magas!neked van otthon vérnyomimérőd? :roll:
nekem még mérlegem sincs, hálistennek 8)

11 nap mulva jött meg nekem a vérvételtöl az eredmény, de benne volt 2 hétvége is :)

csajok, én még cak egyszer voltam védőnőnél, az gáz? :roll:
és nem is emlékszem, h mikor kellene visszamennem :oops:
Vendég
 

 
 

Nem tudom nálatok hogy van,nekem azt mondta h legközelebb akko menjek ha megvan az AFP meg akkor csinálnak vmi hepatitis szűrést is.Ha megvan akkor kérjek időpontot megint.Így kb dec elején megyek majd hozzá!

annus11
 
 


Sziasztok!

Valszleg holnap benézek du. vérnyomás ügyben a háziorvosomhoz...
Nekem azt mondta a védőnő, h. 4-6 hetente járjak hozzá. a 6 hét sztem elég lesz! :wink:

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Védőnőnél én is egyszer voltam, 21-én megyek megint, mi mindig megbeszéljük, hogy mikor lesz a legközelebbi alkalom :)

Lányok, én még mindig hányok... :?
Vendég
 


Hoztam két fotót Zsófiról :D

Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Hú, nem volt egyszerű visszaolvasni:) nagyon szuper ez a fórum, tényleg sok mindent meg tudunk osztani egymással,,, és meg is nyugtatjukk egymást! :)

Mozza, én 12+6 vagy 11+6-on megyek a 12 heti genetikai UH-ra, és rá 4 napra a vérvételre. Nálad is kb ennyi volt, ami ezek szerint normális.

Évamama, nem simerek rád! tessék a félelmeket elhessegetni!v Pláne neked, akinek már van egy pár jó referenciája!:)

Én is nehezen tudom elképzelni néha, hogy ott nődögél a pici bent. Mi van, ha megállt a növekedésben, stb... szörnyű... ami megynugtat, hogy nagyon jó étvágyam van, és csak a pocim nő, ami azt jelenti, nő a baba.

vettem egy szuper bandázst, csináltunk képeket, mindjárt teszek fel! 2000ft volt a westendben. nekem sajna nicsn ki varrjon, lehet hogy én neki állok majd..

Panndi, fő a lélekjelenlét! Zsófi nagyon édes....

Annus, légyszi írd be nekem hogy kövi vizsgálat 12 hetes UH november 10. Köszi!
vanni
 
 


Ez lennék én és a badász:)
Nagyon kényelmes, melegít, de nem túlzottan, és olyan körbeölelő érzés.

Kép
vanni
 
 


Jó reggelt!

Lányom (a hülye óraátállítás miatt) visszaállt a fél hatos kelésre :twisted: Fujjfujjjfujjjjjj!

vanni: nagyon csinos vagy! :)

Mi holnap megyünk a kombinált tesztes vérvételre, Zsófival kettesben ismét, szóval ki fogunk purcanni mindketten :lol:
Vendég
 


Jó reggelt!!
Ne volt időm visszaolvasni,bocsi.
Mindjárt indulok vérvételre!!Drukkoljatok,félek a tűtől!!!!
Gréti egész hajnalba fenn volt,fáj a pisilés neki,rossz hogy itt kell hagynom.Volt már valakinek így a manója????
Puszi

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Szasztok,

Anita, a barinőm kislánya volt igy nemrég es kiderúlt hogz hugyuti fertőzése van a kislánynak, egy vizelet mintát ha vinnél laborba meg mondják pontosan neked.

Panndi, Zsófi nagyon szép kislány!És sajna én is hányok...már fogytam egy kilot de mondjuk nálam ez nem baj mert én ugy már felvettem 2-3 kilót!

Vanni, nagyon csini vagy!

Szofi, azt jól teszed ha benézel a dokidhoz a vérnyomás ügyben mert ő csak tud okosabbat mondani csinálni.

Szép napot nektek.

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Ági, Jázminról láthatnánk majd egy nagyobb képet? Ezen a kicsin is nagyon szép, szívesen megnézném nagyban :)
Vendég
 


Panndi!

Zsófi tündéri!!!És ezek a szőke fürtök!Remélem nekem is szőke babóm lesz!Mindketten tejfelszőkék voltunk ilyen idős korunkban,szerintem az tök cuki!!!Később persze bebarnult :wink:

Ági!
A 9.héten még oké h hánysz!Szegény Panndinak már lassan csökkennie kéne....remélem nem lesz végig hányós :roll:

Vanni!
Na ne már,hirtelen azt hittem vmi topmodell néz vissza rám egy újság címoldaláról!Nagyon csini vagy!!!!Hozzád képest én egy elefánt vagyok :lol:

Szofi!
Nagyon helyes,nézesd meg azt a vérnyomást!!!És ne idegeskedj!


Amúgy én is fogyok,annak elenére h nem hányok.Viszont kevés mindent tudok megenni,semmi változatosság...bár ezsem a gyümit,az lemegy szerencsére(mondjuk most épp pizzát reggelizem)Néha én is aggódom h minden oké e,de mivel úgyse fogok rájönni ha baj van,így kivárom a köv hetet a dokinál :wink: Nekem már csak ritkán vannak hányingeres pillanataim,estére meg nagyon elfáradok...És a pocim is szokott fájni,legtöbbször nem tudom h a hólyagom,a méhem vagy a gyomrom fáj....hol az egyik hol a másik :roll:

annus11
 
 


Persze szivesen rakok képet...amúgy hátha a 14 -15 hétig vége lesz a hányinger sorozatodnak neked is Panndi.
Kép
Kép

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Kép
Kép
Kép

annus11
 
 


Atya ég!Ezt már végig nézni is rossz :shock:
:lol:

Jázmin is Tündéri!!Milyen kis nőies :lol: gyűrű,fülbevaló,hajráf :wink:

annus11
 
 


Zsófi és Jázmin is nagyon cuki.
Vanni, meg nagyon csini kismama!

Maját is megzavarta az óraállítás, 2 napig negyed 7-kor kelt, ma már háromnegyed 7kor, de jó lenne ha visszaállna a 7-negyed 8.

Maja sok sötét hajjal született, aztán szép lassan kivilágosodott. De nem tejfölszőke, hanem sötétszőke. :-) Annus, akkor a te babádnak nagy esélye van a szőkeségre :-)

Én se maradok ki a sorból:

Kép
Kép
pumuklii
 
 


Pumukli, Maja is nagyon kis édes!!!
Jázmin is fekete hajjal született és ilyen lett.

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Hú, ennyi tündérke!
Jázmin látom szeret fodrászkodni! Jaj de jó lenne nekem is egy hasonló:) Szőke nekünk bizti nem lesz, én a sötétbarna kunkorira gyúrok, de annak is kicsi az esélye:) A páromnak göndörödik egy kicsit.

Maja hogy tud nézni:) Én is én is :)

Farkas, ti jól vagytok, rég nem írtál! Neked is van tündérkéd, azt hiszem róla nem láttunk még nagy képet...

Annus:) egyébként megvannak a hátrányai is ám a vékonyságnak. Pl ha nincs kellő zsírszázalék a szervezetben, akkor nehezebb a teherbeesés. A dokim mondta is, hogy szedjek fel egy pár kilót, és akkor az már tuti nem lesz akadálya a teherbeesésnek. És hát törékenyebb az ember. Volt is aki megkérdezte, hogy fogok így szülni... De biztos vagyok benne, hogy behozom, Anyukám nem ilyen vékony. Szóval most tudatosan is többet eszem, akkor is, ha megkívánom, legyen az hajnali 4 óra:) mint pl tegnap, csilis bbabos tésztát tejföllel:)

Anita, drukkolok a vérvételre! Nem szabad nézni, és el kell vonatkoztatni, ha nem bírod a tűt.

Panndi, még egyedül sem egyszerű a vérvétel... pláne már kabátosan, táskával... a múltkor jól viselte, drukkolok, hogy holnap is így legyen!

Tinu, na, nem felejtettem el ám amit ígértem, csak külföldön volt a kínai lány, most érkezett meg. Telefonszámot nem adott, mondta, hogy a napokban fog beszélni a tanácsossal, vagy kivel, ő kompetens, és megkérdezi.

Szofi, neked van otthon vérnyomimérőd? Mit mondott a háziorvos?
vanni
 
 


Minden kiscsaj nagyon szép, és Majának milyen sok haja van! Mi még sosem vágtuk Zsófi haját, de nem tudom, másfél éves korára lesz-e neki ekkora.. :roll: Tavasszal meglátjuk :wink:

Kitakarítottuk Zsófival a lakást, így a szokásos egy óra helyett két óráig tartott :lol: Most ő kidőlve alszik :D
Vendég
 


1 évesen neki se volt sokkal több, mint Zsófinak, aztán beindult, vágtam is neki egyszer.

Tőlem is kérdezték, hogy hogy fogok szülni, meg tuti császár lesz stb. De simán ment minden. Gondolom nem véletlenül nőtt Maja csak 2820 g-ra... (én is ennyivel születtem). Szóval a vékonyság nem akadály. Meg a teherbeesés is könnyen ment, csak akarnunk kellett :-)
pumuklii
 
 


Ági, Pumukli, Panndi!
Nagyon édi kiscsajaitok vannak! :) Kiscsatt, kishajpánt, kisruci....alig várom hogy megtudjam h. a lány-gyanús bébikém tényleg az e. :) Már előre tartok tőle, hogy túlzásokba fogok esni! :)

Köszi mindenkinek a nyugtatgatást, kicsit felhúztam magam tegnap, hogy tök hülyének nézik a kezdő kismamit. De mostmár résen leszek! :)

Vanni!
Ari kis pocid van! Már én is növesztem! Teszek fel önfotót! :) Kép ilyen volt kb.2 hete a pocim

Kép
mozza
 
 


Sziasztok,
a tegnapról lemaradtam, de jegyzeteltem és most megpróbálok csatlakozni egy-egy gondolattal:)
Pumukli, a szülés időzítéséről olvastam a kapcsolatanalízis kapcsán. Ott azt javasolják, hogy meg kell beszélni a kicsivel, hogy akkor induljon, amikor Neked is jó… persze ehhez szoros kapcsolat kell a gyerekkel, de már hallottam olyat is, hogy farfekvésből fordult meg a kicsi, mert az anyuka megbeszélte a babájával.

Annus, képzeld kinyomtattam, amit leírtál a vizsgálatokról, és ma ezzel megyek az orvoshoz, mert már nekem teljesen zűrzavarosak a vizsgálatok sorrendje, típusa, várható eredményei stb. A felvétel fantasztikusra sikerül, teljesen lenyűgözött a kicsi mozgása, hihetetlen, hogy már így mozoghat akár az enyém is.

Zsüci, megértem a türelmetlenséged, hogy ritkán láthatod a kicsit. Én csodálkozom magamon, úgy telnek a napok, hogy csak kedden jövök rá, hogy már a következő hétben vagyok és akkor gyorsan megnézem, mit írnak arról a hétről. Lehet hogy naplót kellene írnom, hogy valami majd megmaradjon, hanem úgy eltelik, hogy alig veszem észre valami történik is velünk. Ez eléggé lehangoló… Pedig úgy szeretném megélni azt a várakozást, ami a 9 hónapot jellemzi… vagy csak vágyálmok ezek??? Néha elfeledkezem a picimről, aztán egyszer csak beugrik, hogy bizony ott kell lennie és szörnyű lelkiismeret furdalásom van…

Evemama – kitartást, bíznod kell a kicsiben, ha megfogant, akkor biztosan szeretne maradni is…

Csadra, ne izgulj, ha nem lennék a fórumon, én is alig tudnék valamiről valamit. Az orvosom szerintem ma fogja elmondani, hogy mit kell tennem… Sajnos mi is tervezzük a kiköltözést, de hogy bent vagyunk sem másabb, én naphosszat egyedül vagyok, ritkán találkozunk barátokkal, ily módon segítséget alig kaphatunk. Majd kialakul, ezeket a gondolatokat el szoktam magamtól hessegetni…

A kislányok fantasztikusak, gyönyörűek, édesek… én is kislányt szeretnék, de a férjecském fiúról álmodozik , majd kiderül… Anyumnak göndör-göndör haja van, és úgy drukkolok, hogy az egyik gyerekemnek legalább göndör haja legyen és persze világos szőke, mint a szüleinek. Én mindig göndör hajat szerettem volna, a gyerekem pedig utálni fogja, ha az lesz neki…

Vanni, hú de csini vagy!!! Én már magamra se merek nézni a tükörben! Megmondanád, hogy hol vetted a bandázst?? Nagyon jó árban van!

No, ha ma este lejárt a vizsgálat majd jelentkezem a hírekkel, és remélem már képem is lesz…
Kellemes napot mindenkinek,
Zsuzs

Kép
kovzsuzska
 
 


Sziasztok!

Gyönyörűek és édesek a kiscsajok.
Gondoltam teszek fel egy pasit is:

Kép

Kép

Ő pedig testvérke, nem tudom mennyire látszik jól:

Kép


Szilvi

Kép

Kép
sissy29
 
 


Halihó,
most látom Mozza fotóját és teljesen kétségbe estem: nekem még nincs igazán pocakom, csak hurkáim :cry:
És már három kilót híztam :cry:
Most már lemondhatok csinos kismama álmaimról, pedig nagyon tartottam magam...
No nem panaszkodom tovább, gratulálok a képekhez :)
Zsuzs

Kép
kovzsuzska
 
 


Zsuzsa, nem mondj le róla :-)
Először mindenki úgy néz ki, mintha meghízott volna, aztán egyszer csak szép kismama lesz. Meg amúgy is minden kismama szép :-)

Szilvi, vagány fiad van! :-)
pumuklii
 
 


Szilvi, nagyon cuki a kispasid is én is most egy kisfiút szeretnék ha választani lehetne de ha lány lesz azt sem bánom.

Ne csüggedj Zsuzsa a hizás miatt, mert csunya kismama nincs és majd meglátod milyen szép pocid lesz neked is!

Mozza, szupi a pocid! :)

Jázminnak meg rengeteg haja volt már mikor megszületett 3-szor volt már neki túsi haja mióta megvan, hamarabb nő azóta mióta vágva volt töbszor na de mostmár nem engedi a vágást semmiért akár mit mondok neki.

Panndi, hát elhiszem hogy kifáradt :D .

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Kovzsuzska, a West Endben a szökőkútnál ha megállsz középen az alsó szinten, onnan látod van egy gólya kismama bolt. Amire emlékszem: van sötétbarna, fekete, piros, és vastagabb kötöttek is, (az egy kicsit drágább, 2500ft, ha jól emlékszem, mindkét fajta S,M, és L méretekben.

Sissy, hát igen, szívtipró ksi mosolya van a kisfiadnak. Látszik rajta, hogy nagyon kiegyensúlyozott, boldog baba:) Én egy fiúval is kiegyezem persze:)

Mozza, oh, neked már tényleg nagyon kismamis a pocid...

Panndi, én is imádtam takarítani az anyukámmal, utána egyedül is, 4 évesen felmostam a konyhát, mire hazaért :roll:
vanni
 
 


Vanni!
Mi is láttuk ezt a boltot,de csak kívülről!Mert ahogy megláttam az árakat :roll: Mondtam is apcimnak h irány a C&A akciós részlege :lol: Amúgy rajtam alapból volt most kis felesleg,az utóbbi időben szedtem pár gyógyszert,és jöttek a kilók!De nem bánom,úgy néz ki a baba remekül feléli most :lol:

Zsuzska!

Ez télleg igaz!Először mindenki úgy néz ki mint aki meghízott,aztán jön a szépséges kismama korszak!Én azt várom mikor megszépülök és sugárzok :lol: De egyenlőre semmi :lol: Várunk este!

Szilvi!
Végre egy pasis anyuka!Nagyon cuki satyija van :lol: A szupi járgányával tuti buknak rá a csajok :lol: És természetesen kistesó is csuda jól látszik a képen!!!Mekkora itt?

Mozza!
Csini vagy nagyon!A rendelőben nem is láttam h neked is van már pocid!Mentségemre szólva nem voltam magamnál :lol:

Pumukli!

Maja is kis tündérke!Itt minden gyerek olya szép!Mondjuk nem is lehetne más :lol:

annus11
 
 


Sziasztok!

Egy gyors bekukk a kombi Down-eredményeimmel:

NT: 1,3 mm
1,05 MoM
PAPP-A: 12,08 ug/mL
0,95 MoM
Béta-hCG: 26,9
0,83 MoM

Életkori esély: 1:1100
Számított esély: 1: 18 000

Ez elég jó, nem?
:D
Zs.
zsüci
 
 


Sziasztok!

Olyan jó nézni ezeket a csoda szép gyereketet. Ilyenkor úgy elérzékenyülök. :roll:
Belegondolok, hogy nem sokára ott fog rohangálni körülöttünk is egy tündéri kis manócska. Na de azért szépen lassan...
Minden időt ki kell élvezni. Most éppen az első trimeszter boldogságát kell teljesen átélni :) , persze annak árnyoldalaival együtt. :(

Annus!
Köszönöm hogy belevettél a táblába.
Látom olyan középtájra esek a május 19-cel. Jó volt látni.
Ja és igen, vidéken van a védőnőm, én meg Budán dolgozok. Nagyon kedves egyébként, de megmosolyogtam, amikor lelkesen mondta, hogy szerdai napokon akár 8-tól 15.30-ig is el lehet
érni a falu rendelőjében. Hát igen, ebben a faluban valahogy minden ilyen kis nyugis.
A postán sem voltam még soha, mert az is extra rövid nyitvatartással működik. Szóval semmi sem túl egyszerű. Törzsgyökeres pestiként nem gondoltam volna mikor
kiköltöztünk, hogy egy 2300 fős lakosú faluban ilyen
nyitvatartások vannak. Na de mindegy, megoldom ezt is, mint minden mást! :)

Tegnap tudtam meg, hogy a férjemnek ezentúl a heti 5 nap
helyett csak 4-et kell mennie dolgozni. Nincs elég munka.
Ez elég nagy érvágás, mert nem vet fel mindeket a mani
és most minden pénz számít. Eléggé felhúztam magam!
Remélem csak ideiglenes, ha nem, keresnünk kell valami
melót neki, arra az egy napra.
Tényleg nincs olyan soha, hogy minden "kerek"??? :(
Na mindegy, egyenlőre lesz ideje otthon biztonságosabbá
tenni a lakást a kis jövevény miatt, na meg miattam is
(korlát, lépcső csinálás stb.). :D

Van valakinek tapasztalata, hogy fizetős vizsgálatoknál,
pl. 4d-s uh, lehet-e egészségkártyával fizetni?

Pusza mindekinek!

Kép
csadra
Piliscsév
 
 


Csadra!

Sok 4D rendelőben lehet egészségpénztárra kérni számlát.Attól is függ h miylen pénztárban vagy.Az h a kártyával tudsz e fizetni az az adott rendelőtől függ.
Mi pl úgy jártunk h bár volt csomó eg pénztár a Péterffyben,pont amiben mi vagyunk nem lehetett számlát kérni :roll:
Nézz utána az egészségpénztár oldalán!!

Zsüci!
Ez téleg jó eredmény!!!Te hol csináltattad a kombináltat?

annus11
 
 


Sziasztok!

Zsüci, elég jó! Mostmár csak nekem is hasonló lenne majd...
Jázmin, Zsófi, Maja egyszerűen zabálnivalóan édesek!!! És Sissy, a Te fiadról pedig ordít, hogy egy kis huncut szívtipró! Hogy hívják, és mennyi idős?
Vanni, Mozza, Ti aztán bombázók vagytok! Szupercsinin néztek ki! Mozza, majd rakj olyat is, amin látszol egészben!!
Nekem még mindig semmi... Se hízás, se pocak, most ez gáz???
A vérnyomásom konkrétan tökéletes tegnap reggel óta... Nem értem. Úgy döntöttem, hogy várok keddig, és addig még figyelgetem. A háziorvoshoz így is úgy is el kell mennem, mire legközelebb megyek a védőnőhöz...
Képzeljétek, én írok egy kis naplót egy szép préselt virágos füzetbe. Ajándéknak szánom... A kedves kispapának fogom odaadni, ha megszületett Babóca... Az ötlet onnan jött, hogy az én anyukám is vezetett egy kis füzetkét, és olyan jó volt közösen, így 26 év távlatából végignézni. Olyan történetek jutottak eszébe, amiket már réges rágen elfelejtett volna. Szóval zsuzska, meg mindenki, akinek van türelme, megéri írni. Persze én sem írok bele minden nap, heti 1-2szer.
Na, jók legyetek!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szofi!

Énis fogok írni naplót!Már megvan a füzet!Beleragasztom majd a + tesztet,az uh képeket!Csak eddig nem volt rá időm...de most h jobban vagyok elkezdem!

annus11
 
 


sziasztok

pumukli, panndi, ági, gyönyörűek a lányaitok :)

sissy a te fiad meg nagy nőcsábász lesz :)

ha valakit érdekel itt megnézhet minket:

http://www.babanet.hu/album/foto.php?album=15798

http://www.babanet.hu/album/foto.php?album=7855

magamról meg majd én is csinálok már pocis képet egy reggelit és egy estit :))

ma vásároltam egy pár hosszított felsőt és pulcsit nagyon tetszenek:)

annus légyszíves a köv. vizsgálatom dec. 3-án lesz :)

vanni nagyon csini vagy, én a bandázst teljesen lehúzom a fenekemre is, legalább nem fázik :))

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Hát én múltkor 19 hetesre híztam 1 kg-t, 26 hetesre 4-et. Szóval, Szofi, rendben vagy a stagnálással :-)
Nekem is van naplóm, születés utánra, benne vannak Uh-k, képek, dátumok stb. De mindig csak utólag vezetgetem sajnos.
pumuklii
 
 


Sziasztok!

Köszi csajok! Én is imádom a kiskrapekot! Most már tudom, hogy lehet egyszerre 2 pasiba szerelmesnek lenni. :lol:
Patriknak hívják és szeptemberben volt 2,5 éves. Kicsit hamarabb akartunk kistesót, de nem sikerült csak majdnem egy év után.

De most végre itt van. Azon a fotón pont 12 hetes és 5,3 cm.
Azért örülnék, ha kislány lenne, mert akkor fiam és lányom is lenne, és nem hiszem hogy lesz több babánk. Apa szerint kettő elég :?

Én már írok naplót, Patriknál nem írtam, és most néha eszembe jut, hogy jó lenne tudni, akkor hogy voltak a dolgok.

Én 20 kg-t híztam Patrikkal összesen, de hogy mikor mennyit, arra már nem emlékszem. Most majd ezt is felírom. Most még nem nagyon híztam. Még pocim se nagyon van.

Vanni, Mozza nagyon csinosak vagytok. Mozza, tutin lefotóztad Magad :D

Kép

Kép
sissy29
 
 


Sziasztok!

Ha nem bánjátok csatlakoznék hozzátok. Elvileg május 4-re vagyok kiírva, és szívesen bekapcsolódnék a beszélgetésetekbe.

Rólunk:
Már van egy 19 hónapos kisfiunk, és szerettünk volna egy kistesót, és ebben most ahogy visszzolvasgattam különbözni fogok tőletek, de két babóca is van a pocimban :D Remélem ez nem akadálya, hogy csatlakozzak. Természetesen mi is nagyon meglepődtünk, mikor a doki mondta, hogy két szívhang van, de az első sokk után nagyon várjuk a kis jövevényeket. Én még nem tudom hogyan oldjuk meg, hogy hirtelen 3 gyerkőcről kell gondoskodni, de majdcsak belejövünk :oops:

És ne aggódjatok ha még nincs poci és hízás, ez ilyenkor még teljesen természetes. Én is hányós voltam az első terhességnél is, akkor a 8. héttől a 16. hétig velem volt sajna, most az 5. héten kezdődött, de úgy tűnik, hogy így a 14. hétre kezd rendeződni. Néha még van, de már legalább nem mindennapos. Én is fogyással kezdtem, de szépen visszajött az az 1-2 kg. Sajna vannak, akiket végigkísér 40 hétig, de az azért ritka, szóval a hányósoknak kitartás, nincs már sok hátra!!!

Mi szombaton megyünk 4D UH-ra, mert így, hogy ketten vannak egy kicsit aggódunk, hogy rendben fejlődnek-e, akkor már többet fogunk tudni a babócákról, remélem... És igen, az első terhességnél én sem aggódtam ennyit, de tény, hogy nálam az is sokat számít, hogy nem egyes terhességről van szó.

Kép
Kép
nikole
 
 


Üdv Nicole!
És gratula az ikrekhez. Vannak itt is ikrek!
És egybetéjűek vagy kettő?
Nem semmi lesz 3 gyerekkel, segítség lesz?
pumuklii
 
 


Köszi Pumukli! Tényleg vannak ikrek??? De jó!!! Hát látszik, hogy nem olvastam még el mindent, bár a 35 oldal valószínű soha nem lesz meg :oops:

Kép
Kép
nikole
 
 


Annus, én is félve mentem be abba a kismama boltba. És a ruhák nem is tetszettek, csak gondoltam hátha van jó bandázsa olyan színben, ami megy a szoknyámhoz... Én próbálok nem nagyon venni magamnak semmit télre, max még egy szoknyát, és egy nacit. Van egy szoknyám, ami gumis derekú. A téli kabátomba ha jól számolom úgy 7 hónapos korig kell beleférni, talán meglesz... aztán jön a jó idő:) A tavaszt nem tudom, arra csak 1 ruhám van eddig... :roll:

Nikole, üdv itt köztünk! :)

Jó ötlet a napló... meghoztátok a kedvet hozzá... én is hogy örülnék, ha az anyukám írt volna...

Szofi, szuper, hogy normális a vérnyomásod!

Csadra, hát igen, nagyon nehéz sok helyen most, a párom is most kifejezetten vigyáz a munkahelyére, igaz, hogy az egyik legjobb, és eddig tuti biztos helye volt, de azt mondta, náluk lesz leépítés... most nem mer azért sem szólni, ha zsinórban 2 hétvégén beosztották dolgozni. Pedig ezt nem szokták.:(

Zsüci, szerintem is ezek jó eredmények!:) :roll:
vanni
 
 


Akartam is írni, hogy azt a boltot nem tartottam valami nagy számnak. A kirakatát nézve soha nem láttam olyan szép cuccokat.
De bandázsért én is benézek lehet, de nemtom milyen színűt vegyek...
pumuklii
 
 


Vanni!
Huuu énilye előre nem is gondolkozom h mi lesz ha jön a jó idő....de csak találok vmit ami rámjön :lol:

Nikole!

Üdv itt!És gratula a babákhoz!Még egy ikerpár van rajtad kívül,azt hiszem lombikkal sikerültek!Nektek spontán jött ki így?

Edua!

Jó h írtál,mert akartam kérdezni h mikor lesz a köv vizsgálat,mert mintha én is dec 3at olvastam volna,aztán nem tom mi alapján írtam dec 8at....de javítom természetesen!Ja és neked is cuki kislányod van!Nem is figyeltem fel rá h itt is van album :wink:

Akik ma mentek dokihz,van már vmi hír???

annus11
 
 


Annus: nem akarlak elkeseríteni, de én is azt hittem, hogy tejfelszőke gyerekünk lesz, mert a férjemmel mindketten ilyenek voltunk kicsinek. De nem így lett. Tünci olyan sötétszőke, mint én vagyok most. Szerintem neki sokkal sötétebb haja lesz, mint az enyém. Bár ki tudja, ha barna lenne, akkor már most inkább barna lenne és nem sötétszőke. Persze én göndör voltam, Tüncinek meg szögegyenes haja van. :lol:

Én ma voltam a downos vérvételen. ANnyira profi volt és kedvesek voltak. Még jól le is szúrt a csajszi, hogy mit foglalkozok a súlyommal, ne idegesítsem magam miatta. Mert megkérdezték hány kiló vagyok, és mondtam, hogy fogalmam sincs, mert nem merek mérlegre állni. :roll:

Kép
Kép
tinu
 
 


Pumukli!
Szerintem ha egszínű akkor sok mindenhez megy.Nézd meg h milyen szinek uralkodnak a ruhatáradban,és próbálj olyan színt venni amit sok mindenhez fel tudsz venni,Pl Vannin ez a barnás szín tök jól passzol a bordó felsőhöz! :wink:

annus11
 
 


Tinu!

Azért ha nem lesz tejfelszőke még hazavisszük a kórházból!Apcimnak nagyon durva haja volt,neki csomó forgója van és kicsit göndör is volt mikor hosszúra hagyta az anyja.Nekem meg csak hullámos....Amúgy mindkettőnknek nagyon erős szálú haja van és írtó sok!!!Csodálkoznék ha a gyerek haj nélkül születne :lol: :lol:
Mikor lesz eredménye a vérvételnek?Még szép h nem kell a kilókkal foglalkozni!Hallgass csak rájuk!!!! :wink:

annus11
 
 


Köszi mindenkinek a pocim nevében is az elismerést! :)
Az utóbbi 2-3 hétben indult ám csak be a növekedés! Előtte semmi. Szóval no para! ( mellesleg úgy fáj a méhem és a derekam, hogy néha csillagokat látok, ez áll. a növés miatt van)
Jól lefotóztam magam, mi? :)
Majd lesz rendes is, csak nincs aki lefotózzon, a férjem Totontoban.Még 1,5 hétig. :(
Nikole!
Üdv közöttünk! Neked már van pocid? (az ikrek miatt gondolom neked azért hamarabb látszódik)

Kép
mozza
 
 


Hali! :lol:

Zsüci!
szerintem neked is tök jók az eredményeid 8)

Panndi, Ági, Pumukli!
nagyon csinik a kiscsajszik :D

Sissy!
a te kiskrapekod is helyes :D

Mozza, Vanni!
szemtelenül csinosak vagytok :P

Szofi!
én is írok naplófélét :wink:

Nikole!
üdv!gratula!tényleg, hány petéjűek? :roll:

Annus!
kövi vizsgálat nov.5.-uh 8)

Ti hogy kaptátok meg a down leletet?a sejtbank oldalán a neten?és kinyomtatjátok?
vagy személyesen adták oda ahol levették a vért?
Vendég
 


By the way, észrevettétek, hogy a babanetes óra még a régi időszámításban mutatja a commenteket?

Kép
mozza
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: