Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Helenának boldog 2. szülinapot!
Kép
Balunak boldog névnapot!
Kép
Zafi???? Rebi??? Infót!!KépKépKépKépKépKépKépKépKép
Borcsa

Borcsa
KépKépKép
borsts
 
 


Olyan jók a képek a fiúkról!
Énisénisénis kérek hamarra kisfiút!!!!KépKépKép

Borcsa

Borcsa
KépKépKép
borsts
 
 


Szilvik!
Hogy vagytok? hol vagytok?

Zafi???? Kép

Balu!
Boldog névnapot! Kép
És cory,
gratula a vizsgádhoz! Kép
Balu nagyon vagány ezen a képen (isKép)
solya
 
 

 
 

Menta! Helenanak boldog szulinapot kivanunk! Kép Kép
Kép
Danimama es Dani
danimama
 
 


Cory! Boldog nevnapot Balunak! Kép Kép

Danimama es Dani
danimama
 
 


Sziasztok lányok!

Zsuzsi ma nagyon ari volt, írt egy SMS-t (kösziKép), hogy hol vagyok, gondoltam, most írok egy jó hosszút, de képtelen vagyok rá, hulla vagyok.

Mi is bekaptuk ezt a Mydoom vírust meg még valami másikat is hozzá, elég horrorosra sikerült, a Word szövegszerkesztőt pl. eltüntette, 2003. nov. 6. óta letörölte az összes bejövő és kimenő levelezésemet, a weboldalhoz szükséges képek kb. egynegyede is vírusos lett, használhatatlan... a hab a tortán: a winchesterünket is tönkretette, letörölt vmi olyan file-t, ami a beindításhoz kell... "adatvisszahozó-guruhoz" kellett elvinni a régi vinyót, hogy varázsolja elő az egész adatbázist... hát kb. ennyi...
Apa pár napig nem engedte, hogy bármi közöm is legyen az internethez, nagyon be volt tojglizva, mondjuk érthető, elég nagy pusztítást végzett a vírus.

A legfontosabbat még gyorsan, aztán holnap mindent visszaolvasok, ígérem:

Minden szülinaposnak és névnaposnak: az Isten éltessen Titeket sokáig, érjen a bokátok a fületekigKépKépKép

Bácu jól van, bölcsizik, én is jól vagyok, bár sokat nyilall-vacakol a hasam, főleg este. Csütörtökön megyünk dokihoz, hát eléggé várom...

PUsza, holnap jelentkezem normálisabban,
Beja+Bagázs

UI: Most is folyamatosan jönnek a kamu-emailek, persze tele vírussal...Kép
beja
 
 


Sziasztok!


először is...

Szilvinek és a családnak gratula a kis Nikihez KépKépKépKép
A FrissKismamás topikban asszem LKata írta, hogy nem sikerült a spontán, Niki is császáros lett....

Petinek BOLDOG SZÜLINAPOT! KépKépKépKépKépKépKép

Helenának BOLDOG SZÜLINAPOT! KépKépKépKépKépKépKépKép

Márti
BOLDOG SZÜLINAPOT!!! KépKépKépKépKépKépKépKépKép

Balunak BOLDOG NÉVNAPOT!!! KépKépKépKépKépKépKépKépKép

... remélem nem hagytam ki senkit....

de... bogancsiék... sok-sok utólagos gyógyKép ... rémesnek tűnt a mellhártyagyuszi... Vigyázz azért jobban Magadra...
Virtuális sütit is köszi Kép

Egyelőre még nem vagyunk kint Telkiben... Mire tényleg költözhető állapotban lesz, megszülök... de hogy akkor ki fog itt összepakolni... Múlt héten mondjuk 5 napot kint voltunk... aztán szombaton még lementünk a Velencei tóhoz... szerencsére még épp hideg volt, jót mászkáltunk/szánkóztunk a jégen.... Kép Csengus nagyon élvezte Kép Néha már ő is enged coffit csinálni... ha lesz rá érkezésem, felteszek egy olyan képet... annyira kislányos KépKép Időnként fergeteges hisztit vág le... KépKépKépKép pár napja döbbenetes volt Kép A kocsi néha nem indult... Kép attól az egész család parázott... Kép Ati szempontjából már csak a jövő hetet kell egyben kihúznom, hogy még ő legyen GYES-en beiratkozáskor... a 180 nap miatt 14-éig... Magam miatt meg minimum 29-éig, hogy elkészüljek pl. a kisruhák kimosásával KépKép .. meg elkészüljön a kiságy... meg hasonlók... Holnap megyünk dokihoz, remélem, bíztatót mondd... Ja... épp most készül kitörni rajtam a nátha meg torokfájás... na ezen is jó lenne túl lenni szülésig... durva lenne úgy, hogy alig kapok levegőt... Csenge nem tudom, hogy fogja viselni, hogy pár napig nem leszek... most megint "csak Anya" időszaka van Kép főleg, ha netán ő is elkapná a nyavalyát... Kép PocakLevi időnként úgy dönt, hogy nyújtózkodik egyet... szó szerint beleremeg néha az ágy, akkorát rúg... KépKépKépKép Sokszor nem tudok ülni, úgy befeszít... szóval nem unatkozom Kép Annyi mindent kellene még csinálni, félek, hogy kifutok az időből... Kép

... jót monologizáltam... Kép ... jövök, amint tudok... az olvasásig még csak-csak eljutok, csak írni nem nagyon van erőm ...

pussssz
Rebiék (holnap elvileg 37)

Ja...
Zsuzsi
Csengét anno már éreztem a 16. héten... most meg a 20. hétig semmi... úgyhogy nyugi Kép (bagolymondja...Kép)

Csenge (2001.11.07.), Levente (2004.02.13.), Emese (2006.11.08.), Réka Zselyke (2009.03.11.)
rebi
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi,
visszajött a profilodban lévő mélcímről a levél, amit küldtem,mi a másik emailcímed is?

GOrsi,
melyik az a Reggeli muffinod, ami vajjal és lekvárral is ehető reggeli gyanánt?

Rebi,
egyél sok vitamint, és próbálj meg pihizni minél többet'Kép

Gwen,
ááááKép, így már értemKép.

Szila
szila
 
 


Sziasztok!

Solya! Elég horrorisztikusan hangzik ez a "betenni egy-két ujjad a hasadba"... Gondolom, ha nekem is szét lenne nyílva a hasizmom, azonnal megértettem volna, miről beszélsz, mikor kipróbáltam, amit írtál. Kép

Norci! Egy egész nap édes kettesben?! Kép Na, azért majd én irígykedek! Kép

Linato! Ezek szerint nem kell külön magyaráznom, miért jó egy másik nővel menni vásárolgatni? Kép

Rebi! [color=#ff0000] Kép


BMárti

BMárti
bmárti
 
 


Sziasztok!

Alszik az aprónép Kép Ki tudja, meddig (reggeli szopi már megvolt mindkettőnek Kép), úgyhogy megpróbálkozom a lehetetlennel... pótolom elmaradásaimat! Kép

Csenge! Boldog névnapot! Kép

Norci! Boldog születésnapot! Kép (ugye, ma?)

Bogancsi! Bizonyítványokhoz grat Kép, mellhártyagyuszi utólag is Kép, még jó, hogy vége Kép Tomi tényleg nagyon nagyfiú! Kép Egyedül elalvás Kép

Zafi! Merre jáááársz??? Kép

Beja! Én is kíváncsi vagyok, mit mond majd a doki! Kép

Rebi! szerintem még azállamvizsgához semgratuláltam Kép, úgyhogy most gratgratgrat KépKépKép REmélem, kihúzzátok a gyes-edőig, a költözködés végéig, aruhavasalási Kép, sőőőt, még aludj is át egy éjszakát előtte KépKépKép Aztán lássuk Levit! Kép

BSzilvi! Hogy vagy?

SZilvi! Otthon vagytok már? Kép Nikiről? Szüléstörténet, Zsani reakciói?

Gorsi! Lesz akkor a szombat? Én nagyon számítok rá! Kép (András is - azt mondtam, haelvisz és értünk jön, kap egy kis szabadidőt itthon egyedül Kép)

Szila! Recepteket köszi! Kép Mitől válik muffinná egy sütemény????? És miért lett most minden topikban muffinláz? (ha megsütném, lehet, hogy azonnal magamtól is megérteném - csakhogy teát főzni sincs mindig időm Kép)

Gwen! Huh, ez a Franciaország-térkép! Kép Ollllyan nagyon nosztalgiám lett!!! Úgy látszik, én azon kevesek közé tartozom, akik nagyon kedves franciákkal akadtak össze 5 héten keresztül mindig és jaaaaj, de mennék! Kép Virágaidat ámulom-bámulom Kép és jó, hogy végre meggyógyultatok! Kép

ZSuzsi! Sztem se aggódj, hogy kevésbé érzeda tesót! Valszeg ugyanúgy mozog, csak kevesebb nyugodt pillanatod van ráfigyelni! Én végig ezt éreztem Vilkával, hogy sokkal kevesebb idő jutott rá Kép De azért nem tűnik boldogtalannak Kép

Borcsa! Meggyógyultál (orrfolyásból)? És a lelked? Úgy örülök, hogy viszonylag gyakran írsz, sok Kép-val! Sajnos András nem td scannelni mostanában mégsem Rékának Kép Neki is rengeteg a munkája és a scanner is folyton dolgozik - és én azt mondtam neki, hogy emiatt ne maradjon még bent - remélem, nem nagy baj?

Heni! Nagyon szépek a fiaid! Kép És a képen elég szelídnek látszanak! Kép Szakdoga: brrr Kép

Cory! A te fiaid is nagyon szépek Kép És élőben sem kevésbé Kép

Laura! Anyukádnak gyógyulást Kép - nem irígyellek, hogy még ez is pluszba rádszakadt Kép Lakáshoz drukk!

Solya!Jaaaj, ez a hasizom szétnyílás nagyon rosszul hangzik Kép Persze, én is kipróbáltam, van-e lyuk - de biztosan hamarabb is feltűnt volna, ha van! Még nem álltál neki csomagolni a hazaútra? Kép

BMárti! Igenigenigen!!! Egy másik nővel vásárolni! Kép Értem én! Kép És mennék is...

Andi! JÖttök szombaton Gorsiékhoz? Olyan jó lenne! Kép

Linato! Tb ügyek: brrrrrr Kép Jaj, hogy én hogy utáltam - remélem, most még másfél évig nem kell semmit tennem!

Most magunkról nem írok, mert a frász kerülget, hogy kitörlődik, amit eddig írtam, úgyhogy majd még külön írok rólunk is...

Márti++
márti
 
 


Sziasztok!

Kép
Na, ki vagyok? Kép
legujabb_zebra
 
 


Van 4 tippem kizárásos alaponKép
BMárti?
Tikk?
Szila?
Esetleg Edit?
solya
 
 


Nekem BMárti Kép - szintén kizárásosan Kép

Tikknek ilyenkor már a suliban kell lennie...
Editnek nincs netje...
Szila azt mondta, még várnak...

De, persze, minden lehet másképp is KépKépKép
márti
 
 


Nekem is ő az első számú gyanúsítottam! Kép
solya
 
 


Sziasztok!

<pre>
Anyuka neve Gyerkőc neve Születési idő Születési hely Lakóhely (város-kerület) Többi gyerkőc
Andi3 Luca 01.08.16 Budapest, Kútvölgyi Kórház Kerepes Zsófi (sz.: 1998. december 25.)
Cory Balu 01.09.12 Budapest, Szent Imre Kórház Budapest, XXII. ker. Zsombor (2003. augusztus 31.)
Heni Barnabás 01.09.21 Budapest, MÁV Kórház Szada Boldizsár (2003. november .13.)
Zsuzsa Bea 01.09.25 Kistarcsa Gödöllő István Gábor (1993), Miklós Bence (1995)
Ladányikata Peti 01.10.17 Budapest, SOTE II. Budapest, XIX.ker. pocakban
Szilvi (sztigris) Zsani 01.10.17 Budapest, Jáhn Ferenc Kórház Ócsa Nikolett (2004. január 28.)
Gwen Gwendoline 01.11.01 Saint Herblain (Franciaorszag) Nantes, Franciaország Salomé (1996.február 17.),Anna (1999.december.30.)
Rebi Ildikó CSENGE 01.11.07 Budapest, MÁV Kórház Budapest, II. ker. pocakban
Márti Ármin 01.11.15 Budapest, MÁV Kórház Budapest, IX. ker. Vilka (2003. május 29.)
Tikk Hanna 01.11.21 Budapest, Schöpf-Merei Kórház Budapest, XIX. ker.
Nyuszimanó Donát 01.11.25 Helsinki Petra (2003. szeptember 29.)
Laura Romola 01.11.30 Budapest, Péterfy Kórház Budapest, XVI. ker. Antal (2003. június 5.)
Zsuzsi Dorottya 01.11.30 Budapest, MÁV Kórház Budapest, XI. ker. pocakban
Beja Bálint 01.12.12 Budapest, MÁV Kórház Budapest, IX. ker. pocakban
Zafi Réka 01.12.18 Budapest, MÁV Kórház Budapest, XI. ker. pocakban
Bogancsi Tomi 01.12.18 Budapest, MÁV Kórház Telki Zsófi (1986), Juli (1987) és Dani (1990)
Danimama Dani 01.12.20 Vancouver, Kanada Kanada
BMárti PiciLaci 01.12.23 Budapest, Szent Margit Kórház Budapest, III. ker.
Szila Hanga 01.12.25 Budapest, Péterfy Kórház Budakalász
Linato Korina 02.01.26 Budapest, István Kórház Budapest, II. ker. Miléna (1999.09.01), pocakban 3.
Dzsili Napsugár 02.01.28 Budapest, Szent Imre Kórház Márk László (1992), Máté Richárd (1996)
Gorsi Peti 02.02.01 Budapest, MÁV Kórház Budapest, IV. ker. pocakban
Menta Helena 02.02.03 Budapest, MÁV Kórház Budapest, III. ker. pocakban
SzaBori Bátor 02.02.25 Budapest, Kútvölgyi Kórház Budapest, XV. ker.
Solya Máté András 02.03.08 Budapest, SOTE II. Ravensburg és Budapest, III. Ker. is Sára Réka (2000. december 11.
Andysj Madison Shannon 02.03.22 Carrolton, TX USA San Jose, CA Fatime (1994 aprilis 25.)
Krita Nelli 02.04.19 Nyíregyháza pocakban
Edit Riki (Henrik Sándor) 02.04.29 Budapest Párizs
BSzilvi Peti 02.05.01 Budapest, II. Ni Klinika Budapest, XIII.ker.
Borcsa Barbara Luca 02.05.24 Budapest, HIETE Budapest, Kelenföld Réka Sarolta (1993),
Norci Vili 02.05.31 Budapest, Szent István Kórház Budapest, XI. ker. pocakban
</pre>

Tikket és BMártit én tutira kizárom. És magamat is.

Esélyesek: Danimama és Edit, esetleg Solya, Andysj.

De szerintem DanimamaKép.

Szila
szila
 
 


Amikor Zebra írt, Danimamáéknál kb. éjfél lehetett...Kép
szila
 
 


Andysj-nak most volt a műtétje, szerintem ő is kizárt. Sajnos én is. Kép

Nekem van egy nagyon titkos vágyam, de az kb. 1%, hogy bejön.
solya
 
 


Sziasztok!

Szila! Te tényleg figyelmesen olvasol! Kép A közelmúltban írtam, hogy megint megjött... Kép Persze akkor voltak sokkal rosszabb hírek, nem csoda, hogy sokan átsiklottak fölötte.

A Zebra szerintem Danimama! Kép Neki is akkortájt következett (volna?) megjönni, mint nekem, és azóta is hiába kérdezgetem, hogy mi van velük. Kép


BMárti

BMárti
bmárti
 
 


Szerintem meg Solya a zebrácskánk!Kép

Szila: zsuzsi17@hotmail.com, ha nagyobbat küldenél, akkor küldök egy mailt a hivatalos mailcímemről, csak az nagyon bonyolult leírni.


Gwen: húúú, de beszállnék most egy autóba és írány Nyugat, mindegy hogy hova. Nagyon szép helyen laktok! Nekem volt 6 évig egy francia levelezőpasim, aki persze a végén kiderült többet szeretett volna, a legjobban azon akadt ki, hogy nem akartam 3 puszit adni találkozáskorKép 6 éven át 6-8 oldalas leveleket írt nekem németül, hol meg franciául, amiből egy szót sem értettemKép Egyszer megmutattam egy franciául tudónak és kiakadt a pasitól, mert állítólag nagyon irodalmian fogalmazottKép Jó lenne neked megmutatni, mert máig titok nekem mi is van abban a levélbenKép Nekem nagyon furák a franciák, de amit mostanában látok a tévében, a hozzáállásuk a gyerekekhez az nagyon tetszik. Tényleg ilyen nagy gyerekkultusz van? Férjeddel hogy ismerkedtél meg? Milyen nyelven beszéltetek az elején? Most nagyon utaznékom van, lehet, hogy mégis beadom a derekamat apának és márciusban elutazunk pár napra vagy Párizsba vagy Londonba, bár férjem meg állandóan Izlandra akar visszamenni, most van is egy jégmezős túra, na de arra már nem vagyok hajlandóKépKép

Voltunk tegnap a Margit-szigeten, isteni volt, a madarak állandóan csicseregtek, mókussal is találkoztunk, a kisállatkertben aranyosak voltak az állatok, pacik. Volt mondjuk egy hülye szituáció, egy öreg pasi ránk szólt, hogy miért megyünk a piros úton, ami a fútóknak van kijelőlve, hogy rossz példát mutatok a gyereknek. Úgy felhúzott, hogy bezzeg a pitbullt sétáló ugyancsak piros úton rohangáló kutyásokra nem szól, de a kismamát le kell szidnia...Ennek az esetnek egy előnye volt, hogy megismerkedtem egy aranyos másik kismamával (2 kislánya van), aki próbálgatott megnyugtatni, hogy ez az öregapó csak cseszegetni akart minket, nem szabad foglalkozni vele. Csak azt nem értem, miért a gyermeket vállaló embereket kell állandóan bántani, semmibe venni, ahol lehet megsérteni, és persze a médiában elfogadott fizető keresletnek meg miért kell kinyalni a seggüket (bocsi).... 100%, hogy a bácsi egy kifent külsejű nőhöz nem ment volna oda... Mostantól járjak a játszótérre bálirruhában és fessem magam, ha azt akarom, hogy a társadalom elég érdemesnek tartson??? és talán embernek érezzem magam és nem kioktatható hülye gyereknek???? Egyszerűen megőrülök ezektől az öregektől, remélem sosem érem el ezt a szintet, hogy másokat b...gassak és ebben leljem örömömet.Kép

na elég volt ebből, majd reagálok mindenkire este, addigra remélem kiderül ki pocakos!Kép

Üdv: zsuzsi
zsu26
 
 


Akkor DanimamaKép?????
zsu26
 
 


Zsuzsi,
kettővel feljebb írta Solya, hogy ő nem. A muffinokat pedig elküldtem a mélreKép, egyébként nem is nagy a fájl mérete, csak 173 KB.

Szila

ui.: szóval egyre biztosabb vagyok benne, hogy Danimama a pocakosKép
szila
 
 


Boldog Névnapot Csengének!Kép

Boldog Szülinapot Norcinak!!!!Kép

Zsuzsi és Dorka és egy kistesó, aki lehet, hogy mozogKép
zsu26
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk mégKép

Zebra: Danimama?KépKépKép

Menta! Helenának nagyon boldog második szülinapot!KépKépKépKépKép

Márti, Norci! Nektek is boldog szülinapot!KépKépKép

Balunak és Csengének boldog névnapot!KépKépKép

De sok ünnep van mostanában...

Heni, Cory, nagyon jók a képek a fiúkról!KépKépKép

Hasplasztika: beszéltem erről a MÁV-os gyógytornásszal és azt mondta, hogy 1-2 ujjnyi rést még bőven lehet korrigálni célirányos gyakorlatokkal és attól, hogy nem záródott a hasizom, nyugodtan lehet babát vállalni is, mert terhesség alatt is lehet olyan gyakorlatokat végezni, amik karbantartják a hasizmot. Persze szigorúan szakemberrel! Ne akarjatok már mindjárt kés alá feküdni!Kép
Egyébként nekem is szétnyílt eléggé az elsőnél és még hasfalsérvem is lett szülés közben, de az szépen elmúlt és mivel rendszeresen tornáztam és tornázok még most is, azt mondta a gyógytornász, hogy nagyon jó a hasizmom, azért ilyen formás a pocim!Kép

Egyébként meg tényleg jól vagyunk, nyugi, tudni fogtok róla, ha történik valami!Kép Továbbra is fájogatok össze-vissza, leginkább nagyon szeretnék már túlleni rajta, aztán néha meg mégsem. Kicsit kezdek félni a fájdalomtól, de már nagyon vágyom rá, hogy babázhassak!KépKépKép
Remélem Tikknek bejön a hidegfrontos jóslata, bár a szülésznő szerint a melegfront szokta meghozni a babákat!Kép
Mindenestre pénteken megyünk ctg-re, dokihoz, hátha akkor már bíztatóbbat mondanak!
Ma csilis-babot ebédelek, hátha...Kép

Rebi! Nagyon kíváncsi vagyok, mit mondanak neked, feltétlenül számolj be róla!

Zafi
zafi
 
 


Sziasztok!

cory
Gratula a vizsgádhoz!Kép Balunak boldog névnapot! Kép A kép pedig nagyon tuti a srácokról.Kép

Menta
Helenának nagyon boldog szülinapot kívánunk! Kép Mi van veletek? Alig írsz.

Szila
Ez a mandulás jól hangzik.Kép Mindjárt előkotrom a receptet.

Márti, Norci
Boldog szülinapot nektek is!Kép

Rebi
Boldog névnapot Csengének és sok időt, hogy mindenre jusson.Kép

BMárti
Kitartás, majd csak megunja pár év múlva Lacika a mászkálást.Kép

Gwen
Elismerésem, hogy ennyi ideje kint tudsz élni. Biztos, hogy beállítottság kérdése is, de nem lehet könnyű.

Heni
Barni szerintem is tiszta apja.Kép Nagyon aranyosak így együtt.Kép

Tali: Sajnos a szombat kétesélyes, ui. Peti köhög, apával éppen dokinál vannak. Kíváncsi vagyok mit mond a doki, mert amúgy azonkívül, hogy folyamatosan köhög, semmi baja, jókedélyű meg minden. Szerintem a torka sem piros. Szóval kúrálunk ezerrel és pénteken megmondom hogy állunk. Közben kiderült, hogy apáéknak mégsem lesz játék, de elhúz itthonról, hogy ne legyen láb alatt.Kép Azt is mondta, hogy ha Peti még bacis, akkor együtt mennek valamerre, én meg talizzak kedvemre.Kép Az szerintem szemétség lenne Petivel szemben, szóval majd jelentkezem. Pedig vettem nutellát is a palacsintához, mert anélkül ugye nem úsznátok meg.Kép

Beja
Vírusok. Kép

Olyan jó lenne már mindenkivel találkozni!

Tegnap megjött Peti ágya, de majd csak akkortól akarom beleszoktatni, ha meglesz a szoba átalakítása, mert rendezünk, meg új polc meg ilyenek, szóval nem lehet majd ráismerni. Apával persze 2 napja alkudozom, hogy hány polc legyen. Szerinte minél kevesebb.Kép Kép
Pocakbaba jól van, csak hol fél napon át meg sem áll, máskor meg jó, ha este érzem a rugdosását. A kis szeszélyes. Remélem lány lesz, de még nincs nevünk. Levinek olyan nevek jönnek be a legjobban, amiket én mereven elutasítok.Kép

Szila
200 gr liszt
3 csapott teáskanál sütőpor
1 teásk. cukor
1 vaníliacukor
5 ek. étolaj
150 gr natúr joghurt
4 tojás

Ezeket összekutyulni, majd bele mehet egy kis darált mák, vagy darált mandula, vagy csokidara, vagy mazsola, stb.
Ebből 12 muffin lesz. Kettévágva margarinnal kenjük meg bármilyen lekvárral. Magában kissé ízetlennek tűnik.

Egyébként ajánlom a Dr.Oetker sorozat Rázott sütemények c. könyvét, amiben tiszta ilyen könnyű tészta van, a végén pár muffin recepttel.

Ennyi elég is volt mára. Üdv és szép napot mindenkinek, küldjetek sok gyógyot, hogy legyen tali!Kép
Gorsi
gorsi
 
 


Gorsi,
köszi!Kép

Zafi,
sikerült találnom egy keresztszemes progit meg kis extrát is hozzáKép. Érdekel? Ja, és megoldható, hogy Kisvakondos képet küldj nekem? Mert akkor megpróbálnám megcsinálni a mintájátKép.

Szila

ui.: Lányok,nálunk ma májgombócleves lesz meg palacsinta, nálatok?Kép
szila
 
 


szila! mitőőőőől muffin a muffin????

ármin nézte, amint olvasom a babanetet. már a múltkor kérdezte, hogy mit jelentenek a sárga és kék fejek. mondtam, hogy azt, hogy vki örül ill. hogy vki szomorú. épp egy kékkel teliírtnál tartottam, mikorazt mondta (gondolom, a kresz táblák analógiájára, amiket imád): "itt nagyon kell vigyázni, mert itt szomorúak laknak"

másik, hogy mondtam épp a múltkor, hogy "fordítva" beszél, vagyis ő a te, mindenki más, akihez szól, az én. andrás mosogatott, ármin kint ült a konyhaasztalnál. kérdezi: mi van a kezemben? andrás felé sem nézve mondja, hogy kislábas. ármin megint: mi van a kezemben? még mindig kislábas! mondja andrás. ez így harmadszor is. erre ármin sírva: nem ízlik a kislábas! mint kiderült, friss datolyát evett, amit apám hozott előző nap - és néha már nem fordítva beszél!

kaja nálunk saját névtelen kreálmány, de fini: srépa, fehérrépa, zeller és bőrmentes csirkedarabkák comb+ mell babérlevéllel, sóval megpárolva pici olajon, maradék fehérborral nyakon öntve, puhára párolva, ehhez rizs - sajna muszáj lesz ennem belőle nekem is! esetleg össze lehet turmixolni a hús és a babér kivételével, plusz egy kis tejföl - biztosan jó tésztával vagy gombóccal is, mint a vadas.


márti++
márti
 
 


"Apa pocakjában született a Máté, és Sára meg Anya posakjában született." (Sára Kép)
Logikus, nem? Kép
solya
 
 


Zafi,
te ismersz olyan gyógytornászt, aki tudna segíteni a gyakorlatokban? Esetleg járni hozzá tornára?
solya
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk, megvagyunk csak kicsit felemásan.

Köszönjük a sok szülinapi jókívánságot! Megmutattam Helenának a gifeket és mondtam, hogy ezt ti küldtétek neki. Persze nem volt elég neki, amit neki küldtetek, eltulajdonította Gorsi Petiéit is. Kép Remélem nem baj, Peti!? Kép

Egyébként elég kevés ajándékot vettünk neki, főleg könyveket, de azoktól nagyon odavan. Anyósomtól Kisvakondos videót kapott és az is nagyon tetszik neki.

Tényleg ki lehet a pocakos? Végülis akár Cory, Márti, Laura, Nyuszimanó vagy Heni is lehet? Kép

Igazából nem szeretném ezt a neten így nyílvánosan megírni, de egy kicsit írok, hogy legalább ti tudjátok, hogy miért írok mostanában megint keveset, miért vagyok magam alatt.

Tudjátok nekem is a "hírhedt" doki volt a dokim és hát ezért váltanom kell. De ma már a második doki utasított el azzal, hogy már túl sok betege van. Azon kívűl, hogy baromira rosszul esik, nagyon rossz érzés is, mert nem tudom, hogy kihez fordulnék most, ha valami baj lenne.
Ráadásul a szülésznőm is nagyon eltűnt, egyszerűen nem tudom utolérni és már péntek óta várom, hogy visszahívjon. Már sms-t is küldtem neki...
Kicsit üldözési mániám van már, azt hiszem, hogy velem van a baj, pedig az eszemmel tudom, hogy nem. Ma felhívtam a szülőszobát és egy szülésznő azt mondta, hogy ne aggódjak, ha a szülésznőm egyszer azt mondta, hogy elvállal, akkor el is vállal, biztos megmondaná, ha valami baja van velem. Most 1 hétig szabin van és biztos olyan elfoglaltsága van, ami miatt nem tud hívni. Remélem, hogy tényleg így van és aztán valóban sikerül vele beszélnem!
Már kezdek nagyon bepánikolni és bizalmatlanná válni és ez nem tesz jót senkinek. Legszivesebben mindig sírnék. Kép
Na jó, már így is túl sokat írtam erről, nem szeretném ha beazonosítanának és ezért utasítanának el.

Puszi mindenkinek!!!

Menta++ (29.)
menta
 
 


Márti,
én sem tudom, mitől muffin a muffinKép. Ez olyan könnyű tésztájú nagyon finom dologKép. Máshogy nem is tudom elmondaniKép, ja és Hanga imádjaKép.

Szila
szila
 
 


SZiasztok!

Zebra nem vagyok még.Kép Márti jól kiasakkozta, hogy én akkor már suliban vagyok. Kép

Tippem nekem is Danimama. Bár Menta feltételes tippjei is lehetnénekKépKép

Sajnos a szombat nekünk sem lesz okés, Hannát ma haza kellett hoznom a bölcsiből, mert lázas lett. Dokinem talált nála semmit, holnap megyünk vérvételre.Kép

Gorsi! Ti is nagy lakás átrendezésben vagytok? És hol vesztek polcot?

Menta! Biztos rossz érzés lehet, hogy nem találsz senkit, de szerintem ne idegeskedj. Én tudnám neked ajánlani az én dokimat, de a schöpf-mérei nem az a kórház amire te vágysz szerintem.

Zafi! Te csak pihengessél. Rékát hogy kaptad vissza? Nagyi nyomok vannak rajta?Kép

Szila! Nálunk gombás husi volt rizzsel. Hannáéknak becsinált leves, piskóta meg csokiöntet, de nem evett csak levest.Kép Mostanában azt mondják nem eszik jól, pedig itthon meg fal fel mindent.

Beja! Örülök, hogy megjavult a masina és hogy ti is jól vagytok. Majd jelenkezz mi volt pénteken. Lehet kikcsit pihenned kellene ha szurkál a hasad.

Na megyek, mert van mit csinálnom még.

Sziasztok!

Tikk
tikk
 
 


Sziasztok!

A férjem úgy néz ki fél napokat itthon fog dolgozni, úgyhogy ezzel párhuzamosan csökkent az az idő, amit a gép előtt tölthetek. Kép

Isten éltessen minden szülinapost és névnapost! Kép Kép Kép

Zebrácskánkra én is kívácsi volnék ám! Kép

BMárti! Csak elolvastam, miket csinál Lacika, hááát, minden elismerésem. Bár én is lótifuti vagyok egész nap, azért ilyenkor befogom a szám.

Na megyek, a délutáni alvásunk nem akar összejönni úgy hallom. Kép
krita
 
 


BMárti,
elfelejtettem mondani, a hugi volt nálunk hasonlóan kíváncsi természetű, mint PiciLaci. Nálunk a kilencediken az ablakra láncot tett fel apum, amivel résznyire ugyan ki lehetett nyitni az ablakot, de nem tovább! próbáld meg, megnyugodhatnál.
Azon gondolkodtam, hogy valahol a génjink közösek lehetnek! KépKépKép
A héten néálunk a majoranna landolt a kanapén. Kiterítve teljes szélességében. Az aranygyűrűjeimet az ágy alól halásztam ki ma reggel, az egyik illóolajam a lányom és a fiam kezei között elillant, felszívódott az éterbe, a húzvétra félretett műanyag tojások már masnira várnak, a tavalyi újévi malacok lábatlanok és fületlenek lettek. A gyerekek asztalának a lábával vmi történt, amikor Sára kicipelte a konyhába, hogy felállva rá elérje a csokispolcot. mert ez könnyebb volt, mnt kérni... Szerencsére csak egy bögre csorbult az akcióban, a gyerekek viszont teljes egyetértésben, síri csöndben vitték véghez akcióikat. KépKépKép
solya
 
 


BMárti! Elolvastalak figyelmesen a múltkor is - de sokaknak megjön még, pedig már van pocaklakójuk! A sógornőm emiatt nem isgyanakodott terhességre... Ablakra lánc szerintem is jó - mi rácsot szereltettünk tavaly tavasszal, így merek szellőztetni Kép

Krita! Vérvizsgálattal hogy álltok?

Solya! huh... azt gyanítom, lesznek még nálunk is hasonlók, ha Vilka kicsit megnő... Kép

Menta! Kép sajnálom! Én ajánlanám a dokimat, de tudom, hogy neked valamiért nem volt rokonszenves... drukkolok, hogy találj megfelelőt! Kép még van majdnem három hónapod rá Kép Boros Judit a Péterfyben? A kházat nem ismerem, de a dokit dicsérik... vagy vki az Istvánból? Bár én még mindig a MÁV-ba mennék, ha én lennék a zebra ... de nem én vagyok (az azért most nem biztos, hogy feldobna)

Márti++
márti
 
 


Solya,
cselesek ezek a gyerekekKép.

Menta,
amiatt ragaszkodsz a MÁV-hoz, mert ott elfogadják azt, hogy neked vannak bizonyos elképzeléseid a szülésről (szülésterv), stb.? És a régi dokid után nem akarsz menni a másik kórházba? Egyébként a Boros Judit nekem is eszembe jutott. A Péterfy szülészete pedig szerintem remek.

Szila
szila
 
 


jelentem én sem!

h.

majd jövök
gesztenye
 
 


Sziasztok!

Amíg alszik a mi kis Nikink, gondoltam írok néhány sort.Kép

Nem tudtam még visszaolvasni, de a zebrácska rögtön feltünt, szóval bárki is vagy GRATULÁLOK!Kép

Mindenkinek köszönjük a drukkokat és a gratulákat! A szülés most sem volt komplikációmentes(szétrepedt a hegem és még kb. 10 percem lett volna, hogy a méhem is teljesen szétrepedjenKép), így 16 óra vajúdás után csaszi lett, de legalább magától indult meg a szülés és mindezek ellenére mindketten jól vagyunk.Kép

Rólunk annyit, hogy hétfőn hazajöttünk a kórházból(ez is tökéletes szülinapi ajándék volt TominakKép) és azóta csak eszik alszik a mi kis Nikink. Igaz a tegnapi éjszaka nagyon húzós volt, mivel még hétfőn jól belázasodtam(valami vírus vonul végig a családonKép) és azóta 6 óránként kell bevennem lázcsillapítót, hogy legalább 38-ig lemenjen a lázam. Közben a tejcsim is megcsappant, így 2 óránként ébreszteni kellett Nikit, amit nagyon-nagyon nehezen viselt a megszokott 3 órákénti szopizás után. Ma végre ismét van tejem 50-60g-okat szopizik, így ismét nyugodtan aludhat 3 órákat.

Jövök még, amint tudok.

Pussz
Szilvi + Zsani + NikiKép
sztigris
 
 


Sziasztok!

Köszi a szülijapi jó kívánásgokat! Vili is kívánt "Boldog szülinapot apa" és közben meghúzta a fülem Kép mióta apának szülinapja volt, így kíván mindnekinek boldog szülinapot!

Vili végre eszik rendesen Kép nagyokat alszik, huncutkodik Kép Kezd jól lenni, ami oylan jó érzés, olyan rossz volt olyna elesettnek látni.

Gorsi!
Végül milyen ágyat vettetek? Nálunk is megy a gyerkszoba átalakítás, sajna a bútor (szekrény polc, stb) igen borsos, de tök jó lesz hosszútávon is.
PEti hajalandó volt nem rögtön az új ágyában aludni? ÉN is azt hittem, hogy majd fokozatosan szoktatom, de Vili azóta csak ott hajlandó aludni és ki se lehet robbantani onnan, sőt egyedül megy lefeküdni. Mese után után picit hozzám bújil a fotelban, majd közli "jó éjt puszi új ágyon" és lefekszik aludni Kép . A kiságyban meg mindig műsorozott egy darabig.

Zebra: Danimama!

Menta!
Sajnálom. A dokim nagyon melegszívvel ajánlom, bár ő az Istvánban van

Balu! CSenge!
Boldog névnapot!
.
Ebéd: zellerkrémleves piritós kockával, főtt brokkoli+kukorica+zöldborsó sajtmártásban sütve és gyümölcstorta


Norci
norci
 
 


Zafi!
Nekem azt mondta a nőgyógyász, hogy az én hasam olyna amit sem kenegetéssel, sem tornával, stb nem lehetett volna megelőzni és helyre hozni sem, csak műtéttel Kép Kép Magamtól nem akarnék kés alá feküdni, de ez van.

Norci
norci
 
 


Sziasztok!
Rebi!
Csengének nagyon Boldog névnapot kívánunk!
Norci! Neked meg Boldog születés napot!

Zebra!
Ki vagy?KépKép:

Beléptünk mi is a betegek táborába. Hál istennek nem komoly, csak lázas volt a Bea, és reggel betermelt egy kis bukás-hányással.Kép

Hasplasztika!
Ma vettem meg a Meglepetést, és abban van, hogy hasplasztika kb 320-350 ezer foiintba kerül. Nem olvastam még a cikket, csak az árat néztem meg.

Sziasztok!
Zsusza

beababa
 
 


Sziasztok!
De jó! Új zebra! Ki vagy??? Elsőre nekem is BMárti ugrott be, de tagadásban vanKép. Danimama?

MentaKép! Ócska dolog a bizonytalanság. Viszont +++tapasztalatom a bajombólból: a világ tele van együttérző, segítőkész dokikkal. Én csupa olyannal akadtam össze a Szt. Imrében, akit előtte sose láttam, mégis kedvesek voltak, figyeltek rám. Persze, azt nem tudom, hogy szülést milyen stílusban vezetnek.

Bár ma sikerült gutaközeli állapotba juttatnia a magyar eü.-nek. Pocisok! Lapozni!
Kész lett a szövettan: "Residuum post abortum". Ami szabad fordításban vetélés utáni maradványokat jelent. Ezt az operáló doki már a műtőből kijövet megmondta. Én a naív fejemmel vmi olyanban reménykedtem, hogy megállapítják, mennyi idős volt, mondanak vmit, amiből lehetne tippelni a miértre.

KépInnen már a vigyorik jönnekKép
Luca apró:
Szerzett egy darab krétát, és nekiállt összefirkálni a nacimat. Mondom, hogy ne csinálja. Erre ő: bocsánat! Majd tündér vigyorral folytatta a ténykedést a másik nadrágszáron.
Aktuális kedvence a Mini Izmok c. ovistorna-kazetta. Van egy része, ahol kosarazást imitáló gyakorlatok vannak. Ha nézi, vagy csak eszébe jut, ő is mondja, hogy egy-egy(eredetileg kettő)-há(r)om és dob. Persze ugrál hozzá, és a kezét is nyújtja.
A nevelés is kezd fogni rajta: már tudja, hogy ha rászólok valamiért, akkor át kell karolnia és adni egy nagy puszitKépKépKép.

Norci! Boldog szülinapot!KépKépKép
Csenge! Boldog névnapot!KépKépKép

Kép

Borcsa

Borcsa
KépKépKép
borsts
 
 


Sziasztok!

Zebrácska! Gratulálok és nem találgatok.Kép
Előbb utóbb most már úgyis elárulod ugye???

Norci! BOLDOG SZÜLINAPOT!

Borcsa! Cuki lehetett Luca ahogy firkálja a nadrágodKép

Zsuzsa! Beának gyógyik! Rég chateltünk.Kép

Szilvi! Ez a repedés elég rémesen hangzikKépKépKép
Pont tegnap előtt kérdeztem erről az egyik dokit. Nem nyugtatott meg, hogy ritkán fordul elő. De az a lényeg, hogy otthon és jól vagytok! Sok tejcsit kívánok a pici Niki babának.KépKépKép

Elintéztük a gyest 1 óra alatt. Aztán átmentünk a Teve utcába gyed igazolásért az adóbevalláshoz. Fél óra alatt végeztünk. Nem is reméltem, hogy ilyen gyorsan sikerülKép
Holnap farsang lesz az oviban, úgyhogy megyek is jelmezt varrni, mert Mindy rágja a fülemet.Kép

Az összes névnaposnak nagyon boldog névnapot kívánok előre és utólag is.Kép
linato
 
 


Lányok,
nem akarok már megint ezzel zavarogni, de ma kaptam 155 gépeld oldalnyi muffin-receptet, a nlc-ről összegyűjtve, az elején pár oldalnyi jótanáccsal. Érdekel valakit?

Szilvi,
de jó, hogy már otthon vagytokKép.

Szila

Linato,
jó, hogy ilyen hamar el tudtad intézni; nekem a mhelyem, vagyis az egyszem munkaügyis csaj lusta volt elmenniKép, mondván, hogy irtó sokan vannak, így postán adta fel, és kb. másfél hónap volt, mire elintézték.

Borcsa,
ez az ölelgetés+puszilgatás ismerős...Kép.

Szila
szila
 
 


Igen!!!!!!!!!!!!!!!!
solya
 
 


Solya! mi igen? Az 1 %?
Te vagy a Zebra?

Zsuzsa

beababa
 
 


Zsuzsa,
nem. Kép
A receptek igen! Kép
solya
 
 


Bocsi Solya! Azóta már tudom.Kép Nem vagyok magamnál, bocsi. A Bea majd 40 fokos lázzal ébredt fél 4-kor 1 órás alvás után. De most a kúp beadása után tök jól van.Kép

beababa
 
 


Sziasztok!
Hogy mik tortentek, amig mi aludtunk... Kép
Hat igen, vallok, en vagyok a zebra... Kép Egyelore nem sok tunetem van, kicsit be is vagyok tojva, hogy minden rendben-e, mivel mar volt anno vetelesem, es Danival hanyingerem volt... de remelem, minden rendben! Kép

Kulonben eleg ramatyul vagyunk. Ferjem tegnapra teljesen lebetegedett. Kohog, razza a hideg, folyik az ora... Igy itthon maradt (ez komolyan eloszor fordult vele elo miota egyutt vagyunk...). Drukkolok, hogy mi (ertsd: Dani es mi Kép ) ne kapjuk el, akarmi is ez... Azonban most ejszaka eleg ocskaul sikerult. Hajnal fele Dani uvoltesere ebredtunk es szegeny osszehanyta magat... Atoltoztettem es magam melle fektettem es ejszaka tobbszor felsirt es kohogott, parszor oklendezett... Ez az elso eset, hogy ilyen tortenik vele igy elegge meg vagyok ijedve. Ti mit csinaltok hanyas eseten? Mit lehet nekik enni adni - ha egyaltalan eszik... ? Hanyhat a kohogestol? Tegnap teljesen vidam, eleven volt...
Remelem, kimaszunk belole mielott tenyleg elkapnank... Kép

Sziasztok, Danimama
danimama
 
 


Sziasztok leendo Zebrasok!!
Meg azt akartam irni, hogy mar nem lehet nevtelenul csatolt allomanyt feltenni a babanetre, igy nyitottam egy Legujabb zebra bejelentkezot es a jelszo: zebra. Ezt az uj, leendo zebrasoknak irom, hogyha mar bezebrasodtak, es szeretnenek egy kepet feltenni, ezt hasznalhatjak...

Sziasztok, Danimama
danimama
 
 


sziasztok!

először is gratulálok a pocakosnak! ki lehet vajon???

BALUNAK ÉS CSENGÉNEK BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK!

boldi ma egész nap kézben, már hulla vagyok, plusz kb egy hete pocsékul alszom - nem a gyerekek miatt, úgyhogy MOST szeretnék szabadságot kivenni!!!

nagyon jót szórakozom viszont a gyerekbeszédeken- írjatok méééég! egy barnitól (kissé naturalisztikus):
-anya, pukiztam!
-egészségedre.
-ne mondd, hogy egészségedre, BÜDÖSET pukiztam Kép

szilvi, szia! gratulálok még egyszer!!!!sajnálom, hogy nem az elképzeléseid szerint alakult a szülés, de a lényeg, hogy minden rendben! betegségből gyors felépülést! hogy viselte zsani a távollétedet? és hogy reagál nikire? képet kérünk szépen!

tegnap megsütöttem a csodás csokis muffint, nem sikerült Kép
mi ma halat ettünk rizzsel és paradicsommártással (food expressz Kép), barninak pedig főztem karalábélevest. Kép
norci! hogy csinálod a zellerk. levest? és a sajtmártást?

most nem tudok többet írni, puszi:
heni
gesztenye
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?