Új privát üzeneted érkezett!

Halihó Csajok!

Tudom régen voltam már, csak arra vártam,hogy Vicuska hiányoljon!!! :P :wink:

Mi megvagyunk, most itt van anyukám, egy hétre jött. Ugyhogy van segítség,meg jokat föz nekem. :D

Mami!
Szuper, hogy még egybe vagytok,de gondolom lassan már kikívánkoznak a bébik! :lol:

Gröni!
En is úgy tudom, hogy betöltött 36 hét után már nem számít korababának! 8) Már minden okés lesz az tuti!! :wink: Varratokat mikor szednek?

Vicuska!
nekemi sokkal magasabb lett a kockázat,mint Fencinek. :roll:
Az egyik 8000 a másik meg 16000 körül.

Fenci!
Gratulálok a kicsi fiúhoz!!! :lol: Lehet már öt érzed, én a 18. hét körül éreztem. :P

Sleepin!
Ilyen fotóm nekem is van,de nekem olyankor bekeményedik a hasam legalább egy percre, mikor ennyire kidudorodik. Szóval velszeg nem a manó dugdossa oda valamiét. :roll:
En anyukám is skorpió, azt mondom, amit te. Böven elég!!! :? :? Mondtam is a pocaklakómnak, hogy nov. 21-e elött ki ne jöjjön,mert nem akarok még egy skorpiót!!!!!!!!!! :oops: :lol:

Csipcsap!
Szépek vagytok Flórával! :wink: :wink:

Mofly!
Sajnálom,hogy mindig van valami gebasz. :cry: A :cry: kis rohadék ciszták!!! :evil:

Zsófi és Krisz!
Most már ti jöttök, nagyon drukkolok. 8) 8)

Vicky!
Az én manóm is felszokott háborodni, ha pl az oldalamon fekszek és neki nem tetszik. Addig rugdos míg kénytelen vagyok megfordulni... :) :)
susy75
 
 


ezt a két képet festettem a babácska szobájába!!! :lol:

Kép
susy75
 
 


Csajok!!!

Kép

Csipcsab!
Flóra baba nagyon édes, én is akarok!!!!!!!!!!!!!!!!

Gyugyi!
Mehetek inni én is? Ha engem kérdezel furcsák ezek a körülmények a fiú körül nem??? Nekünk most van egy fiatal betegünk, ittasan csak úgy kiugrott a 3.-ról, totál összetörte magát, de már jár!!!!!!!!!!! Remélem ő is össze tudja szedni magát! Pusszolgasd meg Andit helyettem is.

Húúúú! Kinek mit is akartam. Jajjjjj ez a szőke haj :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Vendég
 

 
 

Susy!!!!!!!!!!!!!! :lol:

jó h jöttél, ezentúl mindennnap hiányolni foglak 8)
jó h anyukád segít :wink:
a képek nagyon cukik!de hol van Füles? :P nekem ő a favorit.
keményedések ugye elviselhetőek :roll:
Vendég
 


estét

annyira futja, hogy az én anyum is skorpió...nov 13. borzalom....

de én hal mindent kibírok... :d

még jövök majd, egyelőre olvasásra futja


pusszantás

Kép
ticsimû
 
 


Süti kész, bepakoltam, macsek beoltva...(3200Ft)

Vicuska :)
Eefelejtettem: Vinye a Bakonyban van, itten egy köpésre.

Susy :)
De jó, hogy jöttél! Már Te is betöltötted a 32. hetet.... Hihetetlen! :D
Szépek a képek! Valami fa alapra dolgoztál? Milyen festékkel?

Nati :)
Gyere! Csak egy ugrás! :lol:
A fiúról nincsenek biztos infóim, csak amit Andi hall a barátnőitől.... Szerintem ilyenkor a rendőrség is nyomoz hivatalból. :roll: Vagy nem?

Tavirózsa :)
Jó gyorsan átestél a beavatkozáson. Hogyan is derült ki? Citóval vagy szemmel? Nem is dumáltunk róla hétfőn...

KépKép
zapáné
 
 


Gyugyi!

Tuti!Mert 8 napon túli sérülése van, és tisztázatlanok a körülmények, azért lássak be azé ha csengetnek nem esünk ki az erkélyen :shock: :shock: :shock: :shock:
Vendég
 


Örülök, hogy mindenki ilyen jó véleménnyel van a skorpiókról! :lol: :lol: :lol:
Azért sok jó tulajdonságuk is van ám!

Gyugyi, végülis semmiről nem beszéltünk...majd bepótoljuk! :wink:
Először beszélünk, aztán iszunk!

Szemmel semmi nem látszott, a doki úgy bocsátott utamra, hogy minden teljesen rendben van.Aztán jött a citó, az arculcsapás.
Kicsit feljebb volt a gond, mint ami első ránézésre látszik...
Második ránázásre már látszott is.
Harmadikra meg eltűnt! :lol:
Vendég
 


Tavirózsa!

Örülök, hogy minden rendben van!!!!!

Kép
Vendég
 


sziasztok
ma voltam dokinál, mert barna volt. aszonta, 10mm-es petezsák, 2 hét mulva kontroll. barnára nem adott gyógyit, aszonta nem lesz baj töle. bár davinál is barnáztam, arra kaptam duphastont. és a szivét se látták még, pedig ilyenkor már kéne, nem? egy nap hijány hat hetes. Zsunál is ez volt :(

csipcsp
Flora szeme kék, ha jol látom. Az is marad már? kis hercegnö

susy
azta, d eédes képek. milyen papirra festette? átmásoltad képröl, és ugy festetted ki, vagy ilyen ügyeskezü vagy?

zsofi
hajrá szurik. ki adja be? még jo, hogy ez az utso honap, amikor majd adni kell:)))

krisz
te se maradj le, egyböl 2 kismamink lesz lombikbabás.

gyugyi
jo azért már, hogy nagyok a gyerekek, és elmehettek bulizni. Olyan, mint amikor már anyukádtol nem kellett elkéredzkedned:)
ujra fiatal vagy

sleepin
a pocifotorol elöször azt hittem, hogy vizszintesen kell nézni, és egy felpuposodott padlot ábrázol :shock: aztán elolvastam a szöveget is
Vendég
 


Kata!

Nekem 5 hét 6 naposan 3 mm-es CRL volt. De ez nem jelent semmit!!!!!!!!!! :? :? :?
Vendég
 


Gyugyi!
milyen oltás volt?veszettség?leukémia?vagy vesz+kombi?vagy sima kombi? :roll: én úgy beojtanám ingyé ha itt laknál :wink: (na jó, egy korty pezsi jöhetne cserébe :oops: )

Kata!
jujj, ne gondolj rosszra egyből! :shock: de kinél voltál?és mi az h nem írt progipótlást? :evil: ez a minimum amit ilyenkor egy doki megtehet, és neki nem kerül semmibe....akkor nem értem mér nem írnak sokan??????
Vendég
 


Hali!

Tavirózsa
Mi volt a baj? :shock:

Zapáné
Téged is műtenek? :shock: Minek a lapar???
Itt is kiesett pár hete egy fiú a 2-ról, de az részeg volt :? , és már semmi baja. :shock: :)

Én 10e-t adtam mert csórók vagyunk meg amúgy is hülye rendszer ez! :evil:

Kukac is long protokollra készül, ha az lesz akkor deca-t kap ő is. :)

Kata
Ilyen baromságot, hogy nem kell duphaston! :twisted: Ártani bizos nem ártana.Nincs otthon??? Nekem van, elküldjem??? Én majd sztem úgyis utrot kapok. :twisted: Ha van babó és miért ne lenne ez csak segít.

Én kos vagyok, párom vízöntő...de ez minket nem izgat...mondjuk én márc 21-i vagyok, úgyhogy biztos van bennem kis hal is. :D

Susy
Szép festmények!!!Biztos tetszeni fog a babácskádnak! :D
vizkriszisback
 
 


Kata!
nekem meg van 38 szem utrom(az is progi, szájon át is lehet meg hüvelybe is szedni, ill.dugni :oops: ), én is elküldhetem, ha akarod! :P
Vendég
 


Krisz, rossz lett a citom, azért kellett a műtét.

Kata, én sem értem, miért nem írt progit a doki...
Igaz, nekem sem írt, én is magamtól szedtem.
Vendég
 


Tavirózsa
Akkor jó, hogy időben elkaptátok akármi is volt! :D
Hát ezeket a progipótokat már nyugodtan szedhetjük magunktól, nem? :wink: Főleg Kata ha már az előző terhességnél is kellett.
Nekem barátnőm 2x vetélt el mire rájöttek a tisztelt dokik, hogy progihiánya van...harmadszor már szedették vele és nagyon szép egészséges babát szült , sőt azóta már egy másikat is! :D
vizkriszisback
 
 


Hogy hogy üt ez a kis bor! :shock: Szopogatom azt a kis egri bort amit Kép hoztunk...egy decitől forog velem a szoba. :roll: nem is iszok ám többet, csak és kizárólag eü-i célzattal. :D
vizkriszisback
 
 


Krisz!

Egészségedre!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Vendég
 


Vicuska!
:lol:
Fülest még nem csináltam!!!! :roll: Èn Malackát és Tigrist szeretem.
Ha odafigyelek és nem csinálok túl sokat, pihizek eleget, akkor szerencsére nincs túl sok keményedésem!!! :wink: :P

Gyugyi!
Köszi!! :D Lenvászon a képalap, és akryl, meg olaj festékkel festettem. Az olaj jobban fed, de lasabban szárad... :? :?
Hát igen, repül az idö. Bár néha nem éreztem!

Kata!
A vászonra én rajzoltam meg a figurákat, a mintát kinyomtattam nagyban, és arról lestem
Azért egy kis progi biztos nem ártana a barnázásra! :roll:

Krisz!
De boroznék én is kicsit!!! :P Föleg egri bort... Hmmmmm :wink:
susy75
 
 


Krisz, Vicus!

Édesek vagytok lányok.De nem vagyok még babás!A műtét előtt már egy héttel nem lehettünk együtt.Meg ugye a műtét után sem.:-(

Dike!

Nekem is napi felet kell szednem este.Majd akkor kell egészre váltanom ha megjön.Megnéztem az összes orvosi papiromat (a amiből nem kevés van) de nem láttam rajta semmit.a legfrissebb
vérvételi eredményem ami a műtéthez kellett az meg a házidokinál van.majd megnézetem vele.
Vendég
 


Natika :D Gyönyörű csajszi vagyok és nagyon szépen néztek ki apjukkal!

Mamika :D Ne húzd azt a pocakfotót, mert a végén lemaradunk róla! :lol: Mamikám Te vagy most asszem az egyedüli aki 2 méhlepénnyel bír. Mongyáááá mááá nekem lécci valamit, mert ma sem találtam semmit a neten. Neked hogyan helyezkednek el? Kicsit paráztat ez a dolog, hogy nagyon lent van az első. Azt olvastam, így csak császár lehet ha nem megy feljebb....

Gröni :D Azt mondod innen már repül az idő??? Pont most este panaszkodtam a páromnak hogy milyen hamar elment az idő eddig, de majdnem félút távlatából olyan rohadt messzinek látom még a végét.... Nálatok már minden kész a babó fogadásához? Neked is elől volt a méhlepény? És elérte/rálógott a méhszájadra?

Kukac :D Ez tecc, majd csak összemegy. :lol: 7. héten már szívódott fel a hozzá tartozó babó, azóta miért szeret engem ennyire, hogy továbbra is nőő? :lol: :lol: :oops:
Holnap dokker??? Nagyon-nagyon drukkolok!! :wink:

Mofly :D Honnan a francból azok a k...va ciszták... :evil: Nagyon sajnálom... :cry: :cry:

Vicky :D Ma épp msn-eztem Sleepinnel és írom neki, hogy érzem Márkot. Aztán egy jó negyedóra múlva rájöttem, hogy bablevest ebédeltem és lehet, hogy azt éreztem?? :lol: :lol: De szerintem Márk is közbejátszott. Akkor reméljük Levente idekint is ezt a menetrendet tartja majd. Azt mondják igen. Tetszik ahogy írtál a birtokháborításról. :D

Gyugyi :D Ezen kurva jót röhögtem, hogy Mami mérje meg a derékbőségét.... :lol: :lol: Fel akarsz vágni a kockahasaddal vazze??? :lol: :lol: :lol: Milyen szünet van mááá megint? :D :wink: Irigyellek!

Csipcsab :D Ez a lányka csodálatos!

Tavirózsa :D Örülök, hogy túl vagy a műtéten! :wink:

Sleepin :D Haláli ez a pocakfotó! :wink:

Vicus :D Nehogymááá aggódja a kombiteszt miatt, pont tegnap olvastam egy másik topikban, ott pont ugyanígy határozták meg az eredményt mint nálad, hogy 50000 vagy mi, már nem emléxem. Tök negatív az a lelet, megnyugodhatsz! :wink: Én dúskálok tudod a méhlepényekben, elől is van, hátul is van. És már így is érzem haloványan a mocorgást. :D Kb 2-3 napja.

Susy :D Örülök, hogy végre jelentkeztél! Szuper, hogy ott van a mindjártnagyi! :wink:

Kata :D Ne parázz kérlek. Nekem mikor 11 milis petezacsi volt, még babót sem nemhogy szívhangot nem láttunk. Nyugi minden rendben van a babócáddal! :wink: Én sajnos felzabáltam a topik összes duphastonját, már nincs több.... :oops: :oops: :roll:

Megyek, vízszintbe rakom magam...

Pussz mindenkinek!
fenci
 
 


Nati drága, azt akartam írni, hogy gyönyörű csajszi VAGY!!! :lol: :lol: :lol: Tudom-tudom, ez az önimádat... :lol: :lol: :lol:
fenci
 
 


Fenci!!!!
Azt írtad gyönyörű csajszi vagy!!! :lol: :lol: :lol: Ez biztos igy is van, hisz kismama vagy!!!!!!! :wink: :wink: :wink:
Vendég
 


Egyszerre írtunk!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D
Vendég
 


Éjt!

Olyna jó titeket olvasni!

Gyugyi

Megdöbbentő...a lendület? Elképzeltem magam előtt, és nem tartom lehetetlennek, főleg, ha felidézem uncsitesóék panelos erkélyét! Nagyon szorítok, hogy rendbe jöjjön.

Tavirózsa

Én vhol lemaradtam, h miért műtöttek, de már látom, hogy rossz citó miatt...P3-4 volt? Legalább időben kiderült... Akkor most gyógyuló üzemmódra váltasz...:D

Fenci

Ez a két méhlepény...nekem is rálógott a méhszájra, de jó irányba indult el...a doki mikor először mondta, hogy rálóg, azt kérte ne emeljek nehezet...és amikor lehet vízszintbe tegyem magam...hát elég nehéz volt betartani Árppi mellett, de elindult fölfelé. Nekem is mellső fali volt.Vmikor még le is mérte, hogy 2 cmre van már a méhszájtól...hát nem nyugodtam meg...de minden sima lett. Gröninek is rálógott az elején...
Amúgy ha tényleg így marad, akkor csaszi...nem jöhet ki a lepény a baba előtt!!!

Vicuska

Ne aggódj! Minél több vizsit lehet elvégeztetni annál parásabbak vagyunk! Egy cuper manó lapul a pocakodban! Csak pozitívan!

Suzy

Nagyon cépek a képek! A barátnőm is, tudod aki szintén németben él, ő is babót vár, már 16 hetes körüli...végül spontán sikerült nekik, mert a lombikra még mindig nem tudtak menni, vmi bürokratikus cucc miatt...ma tudta meg, hogy kislányuk lesz! :D Azt mondta vmi kínai fogamzás naptár szerint csinálták...bejött!

Kata

Köldök már nem vérzik. Gátseb hát....mintha találtam volna még cérnát, vagy sebet, vagy tudom is én mi az? De már nem olyan vészes érzés. Beszéltem tegnap a szülésznővel, nekiadom a homeos bogyókat, kérdezte hogy vagyunk...mondom neki, hogy lassan, de gyógyulok...erre, hogy de miért? nem is volt olyan vészes az a sérülés...ááááááá...aszongya csak horzsolások voltak, de kérdem én, akkor minek kellett varrni, meg mi az hogy horzsolás, nem smirgliztek? Na mindegy, majd helyrejövök...
mi volt a 3. kérdés...nya majd megkukk

Mami

Cupppppppppppp...kitartás! Bibiiiiiiiiii én láttam a pocidat! És bevallom nektek, nem is nagy....formás pocak! :D

Gröni

Neked is kitartás...nagyon curkolok...nem kívánok gyors szülést, de hosszút se...normálisat, élvezhetőt!
Mikor lesz a varratszedés? Tudom már írtad, de elfelejtettem ... :oops:

Tüncsi

Kűdök kávé... Vmit tudtak az öregek azzal a mákgubó teával...

Zsófi, Krisz, Mofly

Muszáj folytatni a sort, kifogynak a kismamik, és kellenek újak! Hajrá!

Nya vissza kell olvasni, kinek mit még... de nem sokáig, mert mingyá kell a bélpoklos enni! :D

Babcsi
Sztem te is hasonló cipőben úszol, mint mi Tüncsivel....KArikák szemed alatt? Kérsz kávét?

Kép
ticsimû
 
 


Szép estét csajok!

Tavika!

Akkor lesz egy kis gondom, de nem bánom! Majd megnevelem! 8) Ha két halakkal kibírom, elbírok egy skórpióval is! :lol:
Még nem nagyon jutott semmire, próbálja elérni a tisztiorvost vagy kit! Holnap még próbálkozik! Tényleg jó választás volt ez a doki! Örülök, hogy ilyen jól vagy!

Zsófi!

Nem bizony! De akkor te sem! :wink: Még használd ki ezt a pár napot és szórakozz, igyál, oszt helyezd magad vízszintbe egy darabig! :wink:

Basszus Mofly! Ez nem igazság! :cry: De tényleg elmúlhatnak maguktól, nekem a mensivel mindig elmúlt!

Marietta!

Ez a leányzó olyan gyönyörű! Eddig is szép volt, de most mégszebb! :wink: Te is nagyon helyes vagy! :wink:

Gyugyi!

Ha 15-e, akkor lehet találkozunk! Majd valamelyikünk le vagy fel ballag! Ha nem megy meg ott a lift! :lol:

Vicuska!

Nehogy elkezdj parázni, nincs semi baja a bébinek! A lepény miatt lehet, hogy később fogod érezni, asszem most én is később éreztem, mint a többit, talán a 17. hét környékén! :roll:

Susy!

Végre jöttél! Nagyon szépek a képek! Én tigris, nyuszi fan vagyok! Fülest csak sajnálom, olyan szemetek vele! Még nem tom mikor veszik ki a varratokat, holnap megyek dokihoz, szerintem már mond valami biztosat! :roll: De jó, hogy ott van anyukád és kényeztet! Mostanában az enyém is, nem tom mi van vele, de igazán jólesik! Eltudnám visleni! 8)

Kata!

Ne aggódj. Nekem pont 6 hetesen volt akkora, mint Natinak 5+6-on, ennyit számít pár nap! Inkább a barna az ami nem jó! Valahogy bekéne szerezned utrót vagy valamit! Nekem sajnos nem maradt, pedig szívesen elküldeném!

Fenci!

A 24. héten még a méhszájon volt, de a 28. héten már jó helyen volt! Igaz addig parátatott az uh-os doki, hogy legyen készenlétben a kórházas csomag, mert bármikor baj lehet, de nem lett és neked sem lesz, de ne emelj semmiképp nehezet! És itt nem cementes zsákra gondolok, hanem minden amit már érzel a pocidon, hogy nehéz, azt hanyagold! Na jó, nagyjából a 20. héttől csak úgy repült az idő, de én addig nagyon paráztam (Littike és Tavika tudja mennyire :oops: ) biztos azért érezetem, hogy vánszorog! Hát az első mondatod nagyon teccet, még mindig röhögök! :lol:

Ticsi!

Azért a halak sem egy eccerű eset! :lol: Mesélj, hogy telnek a napjaitok?

Babcsi, Tündi? Írjatok pár sort!

Kép

Kép
gröni
 
 


Ticsi!

Gyorsat én sem szeretnék, szép lenne a születési helynek Táplány és Mindeszentpuszta közt félúton! :lol: Majd holnap megtom és emgírom, hogy mikor emgyek a mészárszékre! Mert azért remélem altatásban csinálják! :shock: Ugye úgy? :roll:

Kép

Kép
gröni
 
 


Hali!

Hőm tényleg lemenőben sajna :? ...úgyhogy majd este tornázok! :D
Kép
vizkriszisback
 
 


Sziasztok, jó reggelt!

Krisz,ez sajnos tényleg megy lefelé... :cry:

Gröni, Gyugyi, én meg majd viszem Nektek a sütikéket!!! :lol:

Gröni, légyszi jövő hét végére ne időzíts semmit, mert nem leszek itthon! :wink:
Lelépek 3 napra, rám is fér.A munkahelyemen országos sportnap lesz, és jelentkeztem pingpong-versenyre.

Fenci baba nélkül is gyönyörű csajszi, gondolom, babával még szebb!!! :lol:

Kisbabások, kitartás!
Igaz a mondás, hogy "kisgyerek kis gond, nagy gyerek nagy gond."
Néha visszasírom azt az időszakot, amikor "csak" kelni kellett hozzájuk éjszakánkánt...( Akkor én is nehezen viseltem...sokszor már hányingerem volt a kimerültségtől.)
Pedig a lányok nem is tartoznak a problémás gyerekek közé.
Vendég
 


Pálinkásat :!:
Kép

Gyors leszek, mert készülnöm kell. 9-kor indulunk, én meg itt pötyögök kócosan, csipásan, köntösben....

Kata :)
Igen, tényleg olyan! Nagggyon élvezem! :wink:

Vicuska :)
Felocell CVR ...'szom se tudja, mi ez. Ja, és aszonta, mivel már csak ritkán tüzel és megviseli (minket is :twisted: ), figyelni kell, mert lehet neki ettől gennyes méhgyulladása. :shock:

Krisz :)
Sterilizációm lesz. Aztán havaj!!!! :lol: :lol: :oops:

Fenci :)
Őszi! :lol:

Gröni :)
De jó lenne találkozni! Luca jön be hozzám, felmegyünk és dumcsizunk. :wink: Meg babázunk.....

Tavirózsa :)
De "rég" beszéltünk... :lol: Minnyá elolvasom gyorsan, aztán pakolok....

Na, iparkodnom kell..... Le ne maradjak a velkámdrinkről! :shock: :lol: :lol:

Holnap délután leszek. Hogy milyen állapotban, az még kérdéses....

Kép

KépKép
zapáné
 
 


krisz
aptyuk is márc 21, én bírom őt :lol: bár ö azt mondja magárol, inkább halak.
vicus
priviben megirom a cimem, krisz elöl ne halászom el a dupf-t, hátha kell még neki utoljára :lol:

gyugyi
van ám egy ilyen nevü falu Balcsiotol délre, majd rákeresek a térképen. jo züllllést :lol:

gröni
te nem is raktál pocifotot. tök jo, hogy a nagy gyereked már nagy, és mellette tudsz pihenni. mit kezdenél most egy ovissal :shock: neked se sok van vissza, aztán megint ujszülött babákat nézegetünk sorra, mint ticsi, babcsi és tünde után :lol:
Vendég
 


Vagyok és még élek. Most éjjel okés volt, de az előző halál. De majd csak túlélem. :)

Skorpió - hugom fia is az, de nincs vele gond. :) Ja, és szegénynek egymás utáni napokon van a név- és szülinapja.

Ticsi
Még mindig nem válaszoltál a privikre. :(

Kata
Én is barnáztam, meg véreztem is anno és nem kaptam progipótlást, de nekem haematomám volt. Szerintem is harcold ki! Vagy a lányok küldenek. Nekem 5 hetesen még csak petezsák és szikhólyag volt. Ne izgulj, nem lesz gond!

Mofly
Hogyaza! :( :( :(

Sleepin
Nekem is van hasonló kép Dóripocakkal, csak már nagyobb terhesen.

Vicus
Nyugi, nekem is mellső fali lepényem volt és kb. ugyanakkor éreztem először mocorogni, mint Rékát, pedig a 2. babát már előbb lehet. 17-18 hét volt.

Vicky
Ugye Neked ígértem a homeos cuccot? Rajta vagyok az ügyön. :)

Susy
Ügyi vagy!

Grönikém
Mingyá' 36!!! Nem megmondtam??? És nyugi, Rékát sem vitték el az intenzívre. Minden úgy ment, mint egy nem kora babánál.

Krisz
Az a fránya hő! :(

Babcsi
Tényleg, merre jársz?? Kimerültség detto??

Mami
Nagyon kivi vagyok a pocidra!

Ma lett 1 hónapos Dóri. El sem hiszem, úgy repül az idő! :shock: Kedden megyünk méricskélésre. De tegnap már 4,5 kg volt a drága. 1 kg 1 hónap alatt. Nem semmi!
gtünde
 
 


Kép

maminak :lol:
Vendég
 


Sleepin
Na, megtaláltam. Ez fekve, felülnézetből készült (36+5).
Kép
gtünde
 
 


Suzy, nagyon helyes a malacka és a tigrincs. :)

Én is festegetek, és ezzel kapcsolatban asszem van egy apró parám. Lányok, ugye jól tudom, hogy amíg a terhesség ki nem derül, vagyis mondjuk a 4-5. hétig nem tudok ártani mindenféle környezeti hatásokkal a babának? Mondjuk cigi, pia, festékszag, ilyesmi.. Na nem mintha pálinkásüveget szorongatnék és cigifüstöt inhalálnék minden este :), viszont oldószeres festékkel ügyködök elég gyakran, amin ott a figyelmeztetés, hogy ártalmas meg tűzveszélyes, és hát a szaga is elég orrfacsaró.
Szóval HA babás lennék de még nem tudok róla, és közben festenék, akkor ugye jól tudom, hogy nincs okom ezen aggódni?

Hú, de parás kismama leszek... :)
Vendég
 


Vicuska, te állatorvos vagy? Ha igen, akkor lehet egy röpke kérdésem? :)

Lili, hogy vagy? Mensi..?
Vendég
 


krisz!! én ezt nem tudom elhinni, ezek után már tényleg nem hiszek a görbékben :(

kata! kérlek ne gondolj rosszra, mert az nem jó, minden rendben lesz.

pompom! én nem tudom a választ, de engem is érdekel amit kérdeztél.

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a Flóra dicséreteket. Szerintünk is gyönyörű, de hát egy szülő mindig annak látja a gyermekét. 8)

Kata!

Igen Flórának kék a szeme. Sötétkék. Hát szerintem, ilyen is marad mert nincs szinelváltozás eddig még sehol. Én is világos szemű vagyok a kék és a zöld keveredik.

Sleepin!

Hogy most mennyi kg Flóra azt nem tudom. De 3 hónaposan volt 5kg80dkg és 64 cm. Az elsó 2 hónapban havi 1 kg simán meghízott. És a 3-ik hónapban valamivel kevesebbet. 9-e körül megyünk újabb sturira akkor lesz megint mérés.

Hát jól leírtátok a skorpiókat. :lol: Nem vagyunk azért olyan problémás emberek. 8)
csipcsab
 
 


Hahó! :lol:

Kép

Krisz!
csesszus..... :evil: de a long protokoll be fog jönni neked is :wink:

Dike!
laptetűűűűűűűű :D

Pompon!
aha...bár most nem dolgozom mióta babás vagyok, de elméletben még válaszolhatok :lol:

Babázó csajok!
kitartás!!!!!!! :D

Fenci!
örülök h szép vagy!!!! 8) 8) 8)
biztos nem a bablevest érezted :wink:

én jövő szerdán megyek uhura megint.akkor leszek 14+5 ,lehet már látni fogjuk az ivarát? :roll: (jujj, ezt állatoknál mondjuk :oops: )
Vendég
 


Dike
Ez a szép görbe csak olyan amilyennek egy normális görbének lennie kell :) :ciklus első felében lent, 2. ban fent. A babásság gyanúját csak az vetné fel ha a 28. nap után is fent tanyázna a hő. Sajnos itt ez nem jött be. :? Elvileg ez a jó görbe csak a hormonok jó működését mutatja, azt nem, hogy volt-e megtermékenyülés stb.
Szeretnék már én is olyat látni amelyiknek a végén nem indul zuhanásnak a hő.Remélem ez nekem a kövi lesz. :D
vizkriszisback
 
 


Szép napot csajok!

Ó Krisz, a fenébe! :( De sírattam én is márciusban a lemenőben lévő görbémet, oszt délután teszteltem egy pozitívat! Úgyhogy még van remény! :wink:

Tavika!

Igyekszem, főleg a süti miatt! :lol: Asse nem tom mikor ettem utóljára! :roll: Ügyeskedj majd, drukkolok, hogy mindenkit elverj! :wink:

Gyugyi!

Tényleg, te tod, hogy működik a rendszer a szülészeten? Be lehet jönni a kórteremben vagy csak üvegen keresztül lehet csodálni a csodát? :roll: Na, majd azért még megpróbállak lebeszélni erről a műtétről! Szép vagy, fiatal vagy és sovány is, belefér még és van önkéntens bébiszittered is, nem is egy, így a kiruccanásokkal sem kéne felhagyni! 8) Jó szórakozást, igyál helyettem is! :lol:

Kata!

Ó, ha tudnád! Asszem most több a gondom, mint jópár éve, de élvezem ezt is! 8) Pocakfotót lehet, hogy dobok majd! Nem is készült a 20-onvalahányadik hét óta! :roll:

Tünci!

Jaj de megnyugtattál! :wink: Ha már így bejön a jósolgatás, jósolj nekem egy dátumot is! :lol: Hú, szép súlya van Dórinak! Olvastam tegnap a másikban milyen rossz éjszakátok volt! Most azért jobb volt?

Pompom!

A fene sem tudja. Valaki megtesz mindent, elszigetelődik a világtól és még is baj lesz, valaki éli tovább az életét és még sem! Engedd el magad, lazíts, így nem lehet élni! Majd ha kiedül vigyázol, az pont elég! :wink:

Marietta!

Nálunk 2 éves koráig volt kék, most olyan szürkéskékeszöldes! :roll: :lol: Pedig azt mondják, hogy a domináns színt örökli, nálunk nem így lett, apjuké hasonló, mint a gyereké, enyém barna!

Vicuska!

Szakmai ártalom! :lol: De jó, hogy ilyen sokszor mész! Bár én sem panaszkodhatok, 4 hetente jártam, járok! Drukkolok, hogy megmutassa az ivarát! 8)

Kép

Kép
gröni
 
 


Vicuska!
Elképzelhetö,hogy látjátok majd, nálunk a sasszemü szonográfus már a 13. héten látta. :lol: :lol: szerencsére helyesen!!!!!!! :wink:

Ticsi!
A kínai fogamzásnaptár nekem is bejött. Arra a hónapra fiút írt, és bizony az!!!! 8) :lol:
susy75
 
 


Sziasztok!
Megjöttem Tapolcáról. Doki felírta a decapeptylt, kedden kell elkezdenem szurni. :lol: Már alig várom. :lol:

Most mennem kell, majd jövök még bővebben. Addig is cupp mindenkinek!!! Kép

KépKép
zsófikukac
 
 


Kata!
basszus..... :evil: ott voltam a lépcsőházatokban....de nem volt kiírva a neved......se a csengőn e a postaládán...sehol sem.....mindenhova meg nem akartam becsengetni :shock:

Kkac!
de szuper!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: mennyit kell szúrnod?az hányadik nap lesz? :roll:

Krisz!
jól mondja Gröni, még ne add fel :D

Gröni!
pocakfotót!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8)

vettem halacskákat.....nem enni, az akváriumokba :wink:
Vendég
 


Napot!

Pazar éjszakám volt! Hajnal fél kettőkor kipattant a szeme, és nem akart lecsukódni...apjuk meg a nagy, hogy fel ne ébredjen, mindent megtettem...kiccccsiiiiitt elfáradtam! De most bezzeg alszik!!!!!!!!!

Suzy

A kínai nekem is bejött! Nekem is fiút írt, és az lett, viszont az uncsitesóéknak fiút írt, és tuti kislány! Lehet csak a tervezett gyerekekre igaz? :D

Kár, hogy magunkat nem tudom visszakeresni ilyne módszerrel...kivi lennék, én minek készültem!

Vicuska

várjuk az ivarát!

Gröni

Nagyon aktív lettél! hogy bírod? mi is 4 hetente jártunk, akkor nem is voltál sűrűbben...pedig mintha mégis többször mentél volna...
Győrben fogsz szülni? Kivi vagyok a körülményekre!

Csipcsab!

Akartam írni csodásak vagytok! És hogy megy az idő!!!!! Te írtad a múltkor a mensit? Visszajött, vagy csak megijesztett?
Végül mit eszel tejre homeosat?

Zsófi

Készítsd a hasizmodat! Vagy popsiba kell? Az ikreseink mindig azt mondták, mintha tűpárna lenne a hasuk, úgy néznek ki...:D

Krisz

Igazad van a görbékkel, meg a fogamzással, de olyan hihetetlen, hogy ilyen minta görbével mégse legyen semmi...a lombiknál nem mondták, hogy esetleg nehezen töri fel apa anyát...vagy vmi más?

Kép
ticsimû
 
 


Ticsi!

Kitartás az éjszakákhoz.
Én írtam múltkor a mensit. Hát csak megijesztett. 3 napig barnáztam aztán elmúlt. Azóta szerencsére nem volt semmi.
Tejcsire urtica 5ch és ricinus 5ch szedek felváltva, és használ. de nem folyamatosan szedem. Meg szoktam a teát is inni. meg ha van kedvem fejek. Szerencsére van bőven tejcsim.
csipcsab
 
 


vazze, vicus, de kár, hogy nem olvastam elöbb a prividet. akkor télleg talizhattunk volna
Vendég
 


rakok 2 képet a két törpéről

azonos idősek, sztem totál mások

Kép Kép
Árpi és Ádi

Kép
ticsimû
 
 


Gröni, köszi a választ, én is így gondoltam. :)
Vendég
 


csipcsab

én is urticázok....dől is mint a duna...fejni, csak ha sztrájkol és nem eszik annyit...:d

Kép
ticsimû
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?