Új privát üzeneted érkezett!

MARCIANYA, MARCINAK IS NAGYON BOLDOG FÉLSZÜLINAPOT! Kép

:( Sajnálom a nehéz éjszakákat. Nem tudom mi lehet az oka, hogy Marci nem álmos. De látom az éjjel 3 órai vigyorgás nálatok is megvan. :? :)

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


Mary! Neked is köszi. Bogi jól alszik mostanában?

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


Szióka,

Már olvastam csak mire írtam is volna Fruzsi felébredt.Itthon már nehezen alszik de. vagy szinte semmit előtte nagy sírással du-án alszik persze a kocsiban akakor nemtudok semmmit csinálni .
Most jött a postás,hogy 2 héten belül be kell fizetnünk tartozás címén 60000 Ft-t,mert Tomi üzeltkötő volt régebben.
Pont most mikor jár magántanárhoz a nyelvvizsgája miatt és arra is elmegy havi 30000.:(

Nono gratulálok! Jobbulást a gyerekeknek! minednkinek aki beteg!

marcianya Kitartást!

Sajnálom,h nem jött össze a tali!

Nálunk Fruzsi egyre akaratosabb,kiabál,ha v.mi nem a kedve szerint történik.Van aki szerint elkényeztetem,de inkább felveszem nem szeretem,ha sír.(sokszor egyébként a büfi nem jön ki azért sír mivel ő inkább a játszószőnyegen fekszik)

Kép
kritta
 
 

 
 

[quote="gumimaci_1"]M írta:gumimaci_1ary! Neked is köszi. Bogi jól alszik mostanában?


Mondhatjuk úgy, hogy jobban alszik. Épp kb több mint egy hete vagy lehet kettő is, hogy nem igényelte a hajnali kaját...hát ma igen reggel hatkor úgy döntött, hogy éhes...aztán evett és kilencig velem aludt a nagy ágyban, apa fél 7 kor már elment dolgozni.
Inni szokott felkelni egyszer kétszer meg cumiért, de fél perc és alszik....vagyis akkor is félálomban sirdogál, nyöszörög.
meg azért szokott sírni éjjel, mert átfordul a hasára és a takarótól már vissza nem megy...ott négykézlábazik az éjszaka közepén.
Legújabb most , hogy négykézlábazik és hinta előre hátra...a járóka elindul alatta... :lol:
Néha halad előre, de a legjobb, amikor páros lábbal hintázás közben ugrik egyet előre mint a nyuszik és persze fejre esik... :lol:
A hátra haladás már nagyon megy...vagyis csúszik hátra... :lol:

Anettoo!

Talán te kérdezted....igen Bogi ilyen kis huncut! Imádom!

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Marcianya!

Sajnálom a rossz éjszakákat , nappalokat.
Bogi se alszik már olyan sokat nappal. Általában 11 vagy dél körül alszik el, ami lehet, hogy most egy óra lesz. kb 20 perc és újra itt sikítozik....
aztán talán délután alszik...de sokszor már csak akkor is fél óra...előfordul több is, de mostanában nem.
szerintem azért nem alszanak, mert sok minden érdekli őket, nem érnek rá aludni....fel akarják fedezni a dolgokat. végülis ebben a korban vannak..

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Alma baba nagyon édes, ahogy szemez a mosógéppel!!! :lol:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


köszönjük a köszöntéseket!

Marcianya,

Alma eddig délelőtt aludt 2 órát, majd délután kint talán felet. Aztán elmentünk Pestre 4 napra, ahol nem szívesen vittem ki a belvárosba, mert semmit nem aludt az ismeretlen zajoktól. Ennek köszönhetően átállt teljesen és nem alszik délelőtt max. fél órát...felkelüónk 5-6 körül, majd kb. 9-kor már hulla fáradt és sehol sem jó neki...akkor jön a szőrösszívű anyu, aki beteszi a kiságyba :roll: , majd nagy sírás és hiszti után elalszik. Tegnap aludt megint másfél órát, de ma csak felet eddig, de tízórai után most visszatettem az ágyba, mert hisztizik nagyon dörzsöli a szemét...mondanom sem kell, hogy nem alszik, de nem is nagyon sír, csak játszik. Ha elkezd sírni, akkor az azt jelenti, hogy álmos és nemsokára elalszik. A nehéz az, hogy kb. fél-1 óráig is eltarthat nála mire elalszik és addig bevet mindent, hogy kivegyem. Néha bedőlök neki, vagy megunom, hogy beszaladgáljak a cumit odaadni neki, vagy megunom hogy ott álljak felette az ágyban és kiveszem. Rendszerint kb. 10 perc múlva kezdődik újra a szenvedés, hogy álmos....
Szóval ezzel a regénnyel csak azt akartam mondani, hogy a következetes "erőszak" (hogy az ágyban marad) nálunk beválik és remélem, hogy visszaáll a délelőtti alvásra, mert ha nem alszik, akkor rossz napom van nekem is :lol: :lol: :lol:
Néha 4 körül felébred és 6-ig nem alszik.....néha szerencsére

KépKép
kisfruzsi
 
 


Még olvastam kicsit! :)


Nono milyen doktor leszel?


Ági aranyos a kisfiad!


Marcianya Marci stramm legény!

Nici aranyos a kislányod és h kiszőkült :lol:
Téjé gyógyulást !

Ollem
Nagyon ügyes Bogika

Boldog hófordulót és féléves fordulót mindenkinek!


Kitartást akinek nem alszik a Picije asszem Anetto volt aki panaszkodott.

Képzeljétek 3 napja akarok sütni palizsánt (mindig beraktam pl. riskók mellé)és nem sül meg a sütőben pedig ma krumpli mellett volt már tele van vele a... :)

Kép
kritta
 
 


Sziasztok!

Megint tettem fel videot a blog-ba.

Katica tegnapi jateka!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Magi
Vendég
 


hát ezt nem hiszem el! Amióta Alma forog átfordul álmában is, eddig többnyire felébredt rá és vissza kellett fordítani. De most hason aludt el, rendesen cumival a szájában :shock:
Eddig csak háton aludt el

Magika,
Katica hihetetlen ügyes!

KépKép
kisfruzsi
 
 


Téjé! Időzónát a profilodban tudsz változtatni.

Gumimaci, Emmának csak a múlt héten adtam először krumplit, eddig csak gyümölcsöt evett, ill. sütőtököt.

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Marcinak is boldog féléves szülinapot!
Kép

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Törölt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2009.05.18 09:55-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


MARCI NAGYFIÚNAK BOLDOG FÉL ÉVES SZÜLINAPOT!

Kisfruzsi!


Bogi is átfordul álmában hasra, volt, hogy hajnalban kimentem és láttam , hogy igy aludt... :shock:
Mostanában szinte minden éjjel vissza forditgatom, mert nem megy neki a sok takarótól.... :lol:

ALMA BABÁNAK IS BOLDOG FÉL ÉVES SZÜLINAPOT!Julinka baba meg nem kövér. És szerintem bunkóság igy kritizálni bárki szeme fényét.

Magi!

Katica nagyon ügyes kislány! Bogi csak úgy sikongatott amikor néztük a videót együtt! Tetszett neki is az a játék. Hol lehet olyat kapni?


Boginak sütöttem almát. Alufóliába kell betenni a sütőbe héjával. Nagyon izlett neki. Én meg megettem a maradékot.
Ebéd nálunk ma körömpörkölt volt...persze hogy kinézte a szánkból. Hát kapott egy kis kóstolót. tényleg csak pindurkát. krumpli szafttal. persze hogy cuppogott... :lol:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Atizka köszi, hogy te válaszoltál. Átállítottam. meg is nézem az eredményt

Szerintetek, ha szerdáig szedem a gyógyszert, csütörtökön már megpróbálhatom újra a szopiztatást? Csilla merre vagy?

Kép
téjé
 
 


Anettoo!

Nekem Bogi azt szokta csinálni, hogy pl. reggel, hogy elkezd enni, aztán eszik 100-120 ml-t és abbahagyja. Kinálom neki, de nem kér többet. Aztán böfiztetem. Szórakoztatom (addig a kajáját a melegen tartóba elteszem) és később bepróbálkozok nála. Van amikor tiz perc után elfogadja, van hogy fél óra...úgy látszik pihen a felénél. Nekem 200 ml körül eszik átlagban.

Igy néz ki Bogi kajája: (napi 4x eszik)

Bár már csak reggel és este eszik tápszert. Négyszer eszik egy nap. Reggel tápszer 200-225 ml nyolc, kilenc körül. Aztán Egy óra körül egy üveg bébikaja vagy házi készitésü egy üvegnek megfelelő kaja. Aztán délután tejpép (egy egész adag) 3-4 órával ebéd után. Fürcsi előtt másfél két órával ha tudom hogy éhes llehet(mondjuk, ha három órája evett pépet) akkor fél adag tejpépet még csinálok neki. Fürcsi nyolc és kilenc között. Utána pedig 180-200 ml-t eszik.

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Sziasztok,

csak beköszönök. Nálunk 4-kor volt ébresztő, Kisati felkelt játszani és persze Csenge partner volt... 5-kor sikerült visszaaltatni őket, aztán persze Apa alig bírta elvinni Csengét a bölcsibe.. kicsit álmos vagyok..

ALMÁNAK ÉS MARCINAK BOLDOG FÉLÉVES SZÜLINAPOT KÍVÁNOK!!!

Gumimaci, Benettke és a többiek Ezeket a képket honnan szeditek? Mármint a köszöntősöket ?? Na már fogalmazni se bírok

Mary, Bogi csak 4x eszik, komolyan el sem hiszem, hogy ilyen is van :shock: De tök jó nektek!! Nálunk még mindig divat az éjszakai/ hajnali evés...

TÁPSZERES KÉRDÉS állt már át valaki 1-es tápszerről 2-es tápszerre? Hogy csináltátok? Csak úgy egyszercsak azt kapja a baba vagy az 1-essel váltva?

Judit, én nem tudom milyen gyógyszert szedsz, mert nem olvastam még vissza, de ha gondolod megkérdezhetem, van elég orvos a családban

Kép
Kép
mango.
 
 


jajj, amúgy azért jöttem, mert a ROSSMANNBAN CSÜTÖRTÖKTŐL 1799 FT LESZ A MILUPA 2-ES ÉS 3-AS TÁPSZER, meg néhány bébiétel is le lesz árazva

Kép
Kép
mango.
 
 


Mango!

Mi csak úgy egyik napról a másikra álltunk át a kettesre. Pont úgy jött ki, hogy aznap amikor 6 hónapos lett.
Sajnos már nem irják receptre, mert nem támogatott a kettes tápszer , igy árban több mint dupla annyiba kerül... :cry:

És hát igen négyszer eszünk. Igaz ma hatkor reggelizett, de csak fél 12 kor evett megint. aztán meg most fél 3kor. Most lehet igy eggyel több kaja lesz. De általában nem kel már fel hatkor enni. Most az óraátállitás is bekever.

És köszi a leárazásos infót!

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Sziasztok nem sok időm van Anna bármikor felkelhet!
Képzeljétek nem tudom megnézni Boti blogját.Fenn volt a kedvencekbe de me próbáltam bejutni és jelszót kér.Vki tudja mi lehet velük?
Mi cak 1-es tápszert eszünk még a múltkor elfelejtették a receptet beolvasni és 1600körül lett volna a Humana1.Persze aztán megkaptuk receptre 700ft-ért.Mikor kell átállni?Miért nem támogatják?
Vendég
 


Törölt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2009.05.18 09:56-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Törölt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2009.05.18 09:57-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Tegnap este fél hétkor már nagyon nyügi volt mondom apának tegye le aludni fürdés előtt(már nem bírtunk vele)és képzeljétek ma reggel 6-kor kelt fel.Ilyet se csinált még.Erre ma kész művészet volt megetetni.A végén már anyósom felállt vele mintha büfiztetné és így kis adagokban sikerült etetni.Általában a hordozóban ülve etetem.Eddig kétszer volt h nem evett csak tápszert egész nap mikor jöttek a fogai de h ma mi volt vele az rejtély.Most meg majdnem 1 órája alszik kinn a levegőn.
Vendég
 


Én vettem neki bébi fogápoló készletet.Múltkor voltam fogorvosnál és rákérdeztem h kell-e már ilyenkor mosni neki.Azt mondta nem árt he belevesszük a napi rutinba h szokja.Persze most még fogkrémet nem használunk,de az egyik "fogkefével"én megmosom neki a másikat a kezébe adom.Azon van egy müa.kör alaku vmi h ne dugja le a torkán.
Vendég
 


Ha én váltani akarok(mi a dokival íratjuk)akkor felírják a másikat is?Eddig egyszer váltottunk mert úgy láttam a másik nem elég laktató.Azóta tovább alszik reggel.Nem 4-5kor kel hanem 6-7körül aztán megint tápszer +1-2óra alvás.
Vendég
 


Mi Milupa Milumil tápszert eszünk.

Annál 6 hósan kell váltani. van olyan tápszer amelyiknél csak egy éves korban.

Nekünk is 700 Ft körül volt egy dobozzal, most meg több mint 2000 Ft egy doboz. Sajna nincs már fél éves kortól receptre... :cry:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Gitka, szerintem pont ezt írta Mary és Anettoo, hogy a kettes tápi már nem támogatott, csak a hipoallergén Beba 2-es. Én is úgy tudom,h. a kettes már nem támogatott, úgyhogy sajna nem lehet receprte íratni :(

Mary, Anettoo, köszi a választ! A DM-ben lehet kapni ilyen tanuló fogkefe-készletet, én annak idején azt adtam Csengének.. Kisatinak még nem aktuális, mert még mindig nem bújtak ki a kis fogai, pedig már az egész lakás egy merő nyál :D

Kép
Kép
mango.
 
 


[quote="anettoo"]H írta:anettooú, én meg tényleg azt akartam még kérdezni, hogy olvastam valahol, hogy már ilyen korban is tisztítani kell a fogakat. Használ valaki tisztítókendőt? Vagy csak egy jó kis pénzfogás?


Nekünk még nincs fogunk, de vmit olvastam, hogy már amikor kibújtak kell tisztitani

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Gitka!

Boti blogja titkos lett.

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Kár mert érdekelt volna h mi lett vele.Remélem felgyógyul.
Vendég
 


Fog: Én még nem nagyon kezelem a fogát (ill. ínyét, mert még nincs foga), de azon a bébi fogkefén már gondolkodtam, hogy veszek.

Tápi: Nem is tudtam, hogy a 2-est nem támogatja az állam. De szerencsére mi Beba Ha-zunk. A dokinő mondta is, hogy legközelebb már azt ír fel. De ebből így is 2000 Ft egy dobozzal.

Edina


Kép
medina83
 
 


Mary! Bogi édes lehet, ahogy hintázik négykézláb. :D

Magika! Nagyon aranyos Katica!:D Ügyesen játszik, áll!:)

Kisfruzsi! Nimród sem volt hajlandó eddig hason aludni, most sem alszik el úgy, de múlt éjjel egyszer csak hason kötött ki és egy pár órát úgy aludt. :shock: Csak lestem, hogy került hasra ez a gyerek és hogy alszik így. Azóta nem fordult elő.

Atizka! Remélem kiderül mitől pöttyösödött a kis arca. Gondolom, akkor maradtok a többi bevált kajánál.

Anetto! Nem nagyon értem, hogy miről írsz. A növényvédelemnél tiltják, hogy zöldségeket főzz??? :roll:
Amúgy, igen, én még csak a gyümölcsökről írok, pontosabban eddig csak almát evett Nimród. Ma vettem egy kecskeméti őszibarackot, amit majd holnapután kóstoltatok meg vele.
Én nem mondom azt, hogy a kész bébiétel rossz, csak én nem akarok majd sokat venni, mert egy részt alíg várom, hogy főzzek majd a kis manómnak, más részt meg tudom, hogy ellenörzött termékek, de pl. ebben is van cukor, amit még nem szívesen adok neki.
Fogápolás: nekünk van kezdő szettünk. Az elsőt használtuk már, mielőtt kibújtak a fogacskák, a másodikat még nem, de hamarosan használni fogjuk. Tényleg nem árt, ha hozzászokik már az elején. :D

Téjé! Nem tudom milyen gyógyszert szedsz, de a tejcsiben van ellenanyag. Mondom én, aki egy fejfájáscsillapítót sem mer bevenni. :?

Mango! :) Én innen:
http://www.hoxa.hu/?p1=kepeslapok&p3=22

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


Gumimaci!

Nagyon vicces ahogy hintázik Bogi... :lol:
jókat nevetünk rajta. közben ő is nevet, sikongat...

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


sziasztok

minden hófordulós babának sok boldogságot.

hu valaki kérdezte,hogy hogy alszik Kristóf.ő csak hason tud aludni.ha játék közben bealszik véletlenül háton akkor 20perc és tuti fel kel.

betegeknek jobbulást.

Gumimaci
Kristóf ha üvegeset kap akkor én mindig kecskemétit veszek.Levinek is azt adtam anno.

mindenki manója nagyon ügyi.ahogy látom Kristófóm a leglustább :( :(
még vissza mindig nem sikerült fordulnia.kuszni is csak akkor kuszik ha sir :( :(
nem aggodok,hogy ilyen lusta ,mert hát nekem Levi még ennél is lustább volt de azért sokszor irigykedve olvasom a mászos manókat :)

foga sincs még a láthatáron se bár ezt nem bánom. :)

az éjszakáink továbbra is siralmasak.ugy döntöttem inkább megetetem ha fel kel,mert ha csak inni adok neki akkor óránként kel vagy sűrűben.

védőnő szerint túl gyors az emésztése.estére meg adjak neki kalóriadusabb kajcsit.tejpépet szokot kapni de próbálkoztam már főzivel is mégis ugyan ugy ébred :( :(

probáltam sirni hagyni.hát tuti sirt volna reggelig :(
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.14 14:34-kor.
Vendég
 


Törölt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2009.05.18 09:58-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Nono
kitartást.gyógyuljatok meg minnél előbb.te nagyon erős vagy!!!!!!!!
Szonjának nagy gyógy puszik.

Anettoo
nálunk meg hasról hátra fordulás van.meg vissza is szinte teljesen vissza fordul csak a keze nem engedi :(
a hason körbefordulás meg a fenéken körbefordulás is megy nálunk :lol: :lol:

na Mátét meg Kristófót össze kellene engedni egy napra :) :)
Vendég
 


Sziasztok!

Vagyok én is, de csak ritkán.

Csodaszép babákat láttam, elnézést érte, hogy igy egyben mindenkinek, de nem tudom név szerint megjegyezni.

Nononak szeretnék most csak név szerint gratulálni a diplomához!
Szonja pedig ijesztően beteg, ahogy leirod. A kórházban nem mondtak semmit? Ennyi??? Virusra utal a vizelet és vérkép eredménye? Több? Könyörgöm, milyen virusra? Azt nem mondták? Hol voltatok, melyik klinikán?
Ha napok óta ilyen magas láza van, azt valami okozza. Ilyenkor ki kellene vizsgálni, hogy mi és célzottan adni neki gyógyszert, ha kell, antibiotikumot! De célzottan arra, ami miatt ennyire beteg.
Sajnálom szegény kislányt meg titeket is Nono, ez nagyon nem egyszerü és nehéz végigcsinálni, de erős vagy és neked menni fog. A férfiak kevésbé birják az ilyet, mi nők muszály vagyunk birni.
Ha nem múlik egy-két napon belül, kérj beutalót a gyerekorvostól egy teljes kivizsgálásra, mert valamiért védekezik a szervezete, valamivel szemben és ha ez elhúzódó, utána kellene nézni tüzetesebben!

Puszi! Vigyázz a kicsi Szonjára!

Téjé! Köszönöm a hiányolást, megvagyunk, csak sürüek a napjaink. :( igyekszem jönni majd.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.14 14:34-kor.
Vendég
 


Nono!

Kicsi Szonjának mielőbbi gyógyulást kivánok!

Jaj annyian betegek! Sógornőm kisfia is lázas.
Minden betegeskedőnek gyógyulást kivánok!


Kicsi babám már alszik. Nyolc óra után picivel már aludt. Elaludt kaja közben...Nagyon elfáradt, ma nem aludt túl sokat, éppen elmosogattam, kicsit takaritottam kora délután és már ébredt is...
Kiváncsi vagyok mikor ébred.

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.14 14:34-kor.
Vendég
 


Nono,

NAgyon-nagyon erősek vagytok! Remélem, hogy már lesz Szonja nem lázas!

Köszönjük a köszöntéseket :lol: :wink:

KépKép
kisfruzsi
 
 


:oops: szóval érted.........

KépKép
kisfruzsi
 
 


Nalunk ket eve volt ilyen. 5 napig 40 fokos laz, nem lehetett tudni mitol. Csak laz volt, semmi mas. Nalunk volt hemakultura es az sem mutatott semmit. Ahogy irtad egyszer csak lement es nem volt tobbe. En is fel orankent mertem a lazat, en kupoztam, a jol bevalt amidosophen kuppal. Az szepen mindig kicsit levitte. Nem hutofurdoztem, mert 40 fole nem ment soha es a kuptol mindig kicsit lement.

Gyogyulast nektek!

Na es jo sok pihenest!

Magi
Vendég
 


[quote="anettoo"]H írta:anettooú, én meg tényleg azt akartam még kérdezni, hogy olvastam valahol, hogy már ilyen korban is tisztítani kell a fogakat. Használ valaki tisztítókendőt? Vagy csak egy jó kis pénzfogás?


Jó reggelt!

anettoo, én sima vizes textilpelussal töröltem le Domka fogait. Neki 5 hósan már 6 foga volt... de mivel csak anyatejes volt, így nem vittem túlzásba.
Aztán kezdtem el a kezébe adni ilyen kis gumivégű fogkefét, hogy ismerkedjen.
És ahogy elkezdett egyéb kaját is fogyasztani, 8 hó után, akkor már picifogkefével mostuk neki.
Szerintem fontos hogy megszokja, ne legyen neki nagyobb korában idegen a dolog.. :)

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Jó reggelt,

Nono, Szo jobban van??

Mi megyünk ma orvoshoz a pneumo oltásért. Remélem nem fog esni az eső, mert gyalog megyünk 1 óra kb az út.

Lekri,

Próbáltad már ezeket a jó éjt tejpépeket? Azokban több a kalória, hátha za is beválna.

KépKép
kisfruzsi
 
 


nono hogy van Szonja??
Tudtál pihenni?

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Jó reggelt,

Nono, hogy vagytok??

Csöppke, Úristen, Dominónak 6 foga volt 5 hónaposan???? Kisatinak még mindig nincs egy se :(

Mi megint 4.kor keltünk, 5:25-kor már a második tiszta pelusát kapta ez az ördögfióka. Megpróbálom délután elaltatni, hogy este ne 6-kor dőljön ki, hanem 8-kor. Bár a menetrendszerinti hajnali kakit ez nem fogja érdekelni...

Kép
Kép
mango.
 
 


Mango,

és a hajnali kakira mindig felébred??

KépKép
kisfruzsi
 
 


Igen, ilyen érzékeny a fiatalúr... ha napközben kakil be, akkor is reklamál, ha nem veszem ki azonnal...

Kép
Kép
mango.
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?