Új privát üzeneted érkezett!

Kata,
Olyan egyszerre írtunk, meg aztán jött az oldalváltás, hogy csak most olvastam....
Sajnálom. De öröm az ürömben, hogy jó kezekben vagytok és hamar kiderült.
Jobbulást Nektek!
Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Ezt Bogi csinálta meg teljesen egyedül :D Nagyon büszke vagyok rá, be is kereteztem neki :D

Kép

Anita
putyu
 
 


Anikó,
te nem alszol? :)

Anita
putyu
 
 

 
 

Kisbetegeknek:

Kép

Hú, csajok tényleg gáz, hogy ennyien betegek a csöppségek :(

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Anikó,

Nem beszéltem mostanában a Pityuval:) Kellett volna?:)

Anita,
Köszi, Kati nem nekem kell, hanem anyu akar hozzá jönni. Magamnak én is tudok jót, már ajánlgattam is a többieknek:)Anyám ragaszkodik a Katihoz:)
Nem semmi, hogy Bogi már rejtvényezik...jó lesz eldugni előle a Sudokumat:)

Ancsi is tök ügyi a rajzolással.
Vendég
 


Na és magamra is büszke vagyok, ezt a hálózsákot Botondnak csináltam.

Kép

Na és akkor azt hiszem mára el is dugultam....

Zsani,
milyen volt a könyv? Hogy vagytok?

Anita
putyu
 
 


Sziasztok!

Minden betegeskedőnek nagyon gyors jobbulást kivánok!!!!Mi még nem vagyunk betegek,de ahogy igy olvasom szinte elkerülhetetlen ez.

Nézegettem a képeket,szerintem Szandra nálatok tök mindegy ki az apa :lol: a csajok rád hasonlítanak de nagyon.És szerintem Anita gyerköcei is nagyon anyásak.

Katus,kész mű amit a lánykád rajzolt :arrow: tessék bekeretezni és kirakni.
bibolya
 
 


Már megint elszállt amit írtam :evil:

No, akkor újra:

Judit!

Beelőztél, mert én is most akartam kérdezni a Szandrától, hogy volt-e a srácnál és milyen lett a frizuja :roll: Merthogy én még persze nem jutottam el, pedig már nagyon kellene... :oops:

Anita, Szandra!

Nagyon jók a képek, kísérteties a hasonlóság! Sztem nálunk nincs ilyen, de azért nézegetek majd pár múlt századi fotót rólunk...hátha :wink:

Vajon miket írtam még az előbb :roll: ? Elhúzok ebédelni, hátha evés közben eszembe jut :wink:

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Anita,nem is tudtam,hogy te ilyen jól tudsz varrni :lol: .Csak akkor tudnám,hogy az Anikó miért is vett neked a börzén hálózsákot :shock:
bibolya
 
 


Anita,
Ibolya beelőzött :D Én is ezt akartam kérdezni :roll:
Hihetetlen milyen ügyes Bogi! Nem semmi!
Nem alszom, mert Maja még fél órával ezelőtt matatott az ágyban, alvás helyett. Aztán meg olyan kiszámíthatatlan, hogy mennyit alszik, hogy csak kómásabb leszek, ha hamar ébred. Aztán lehet hogy ez a teóriám sem jön be, mert már majd leesik a fejem. Majd du. 5 körül nyilatkozom újra :wink:

Judit,
Nem kellett beszélned Vele, csak Ő tuti tudja, hogy hol vannak a Katáék. Ő mindig mindent tud :lol:

Ibolya,
Geri gyűri a bölcsit? Mikortól dolgozol?

Évi,
Mi volt az a gyászos múltkori beírásod? Gond van?

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Anikó,igen Geri "gyűri" a bölcsit.A héten még ebéd után jár haza,tán jövő héten megpróbáljuk az ottalvást. Minden reggel már itthon sirással kezd,bent meg úgy "fejtik le rólam" :cry: Sajnálom szegényt,mert hát tudjátok-láttátok ti is,hogy mennyire "anyafüggő",de hát muszáj beszoknia,januárban kezdek dolgozni.De minden nap mikor megyek érte ebéd után,nevet,mosolyog, elmeséli mi volt bent,mondókát tanult már .Sőt ami az érdekes,hogy a 4 nap itthonlét alatt szinte minden nap felemlegette,hogy menni akar a bölcsibe :shock:

Anita,nagyon jók az új képek,főleg az avatari,még a baba sem hiányzik róla :lol: még Gergő a neve?
bibolya
 
 


Sziasztok!

Anita!
Aznap este mentünk Anyumékhoz, de még az éjszaka leküzdöttem a könyvet :D Pedig annyira nem is volt jó....Képzelheted ha vmi jó akad a kezembe ;) :D
Nálunk sajna gáz van, épp a bölcsi/ovi téma megy, csak ez az év közbeni beiratkozás szinte lehetetlen. Pedig mennem kéne dolgozni...

Kislányom hiányolja a nagylányod ;) Mindig meg kell néznünk a képeket :D Elmeséli, h Márk (egy kisbarátunk) kisebb, Bogi pedig nagyobb és Ő lány és biztos jár oviba, úgyhogy Ő is akar.
Legalább ebben szerencsém van, talán egyszerű lesz a beszoktatás.
Ha lesz rá lehetőségünk...

zsanett
 
 


Anikó,

Látom beszélnem kell Majával, hogy aludjon délután:) Ez a múltkor is bevált:) Zorka most ébredt, 3,5 órát aludt:)
Vendég
 


Judit,
Légyszi, tedd már meg :D

Anita,
Persze 3-kor nem bírtam tovább, úgyhogy lefeküdtem. Erre a kis piszok nem kijött negyed 4-kor. Most mint a zombi olyan vagyok :?

Ibolya,
Sajnálom, hogy ilyen nehezen megy, de az már azért jó jel, hogy legalább emlegeti, ha nem mentek. lesz ez jobb is :D

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Mi is most keltünk majd 3!!!!! órát aludtunk :D mind a négyen.

Kata!
Húúúú, ez tényleg nem semmi, jobbulást Marcinak.

Meg persze minden kis és nagy betegnek, nem semmi milyen nyavalya terjeng itt Vecsésen.

Katus!
Ancsi csodaszépet produkált.

Na lépek mert csinálnom kell a suliba dolgokat.

Évi!
A gyümölcslevesem tuti rég meggyógyított volna :wink: .

Na tényleg megyek mert így is nagyon el vagyok maradva.

Szandra

szandrakiss
 
 


Hú de jó Mindenki előkerül...

Én most csak azért jöttem,hogy
Szabusnak (Szaszának) ! Sok boldog névnapot kívánjak!


Kép
ildikó
ilgya1
 
 


Jajj Lányok!

Aranyosak vagytok, de -szerencsére- semmi bajom :P ! Nem is gondoltam, hogy ez jön le a múltkori hsz-emből :roll: :oops: Csak gondoltam mentegetőzök kicsit a hanyag fórumozgatásom miatt...

Na, mondjuk azóta sem sikerült persze normálisan bekapcsolódnom...mostanában mindig úszok mindennel...de olvastam ám amit a Szandra írt a Reninek :wink: ...mondtam is Uramnak, hogy sztem jöhetne a ketteske, mert kéne már egy kis szabadidő nekem :wink:

Na, lépek aludni...terveim szerint holnap (is) jövök!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Szasza!

Kép

Anita
putyu
 
 


Ha-hó!
Van itt valaki :?: Kép

Anita
putyu
 
 


pang a topic, mindenki beteg :(

Anita, nagyon jók az új fotóitok!!!

Szaszának boldog névnapot!

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Sziasztok!

A kórság minket is, de szerencsére csak enyhébb verzióban. Dóri tegnap du 4-szer is hányt elég sokat. Miután szegénykét harmadszor is kitakarítottam a .....-ból, látszólag jobban is, de azért felhívtam Gyöngyit, hogy vigyem-e dokihoz. Miután semelyik dokit sem értem el és még a HEIM Pál is foglalt volt, Dóri pedig szépen szopizott és nem hányt újra, nem vittük aste sehova. De azért ma Gyöngyi javaslatára és a mi megnyugtatásunk du elvittem az Esek. Megnyugtatott minket, hogy nincs semmi komoly, rajta szerencsére ilyen gyorsan és láz nélkül ment keresztül a Vecsésen terjengő vírus.

Mindenkinek jobbulást, mennem kell!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok!

Nem semmi ez a betegséghullám :evil:

Adri,
nem értem, hogy a picik is így elkapják, ez már tényleg a levegőben van :(

Ibolya,
akkor már előkészítettem az anyagot, amikor börzéztetek, de csak most lett kész, tegnap díszítettem ki a macikákkal, kivánság szerint :) én azért nem vagyok egy profi ráadásul igen lassan megy. ( addig hagytam volna fagyoskodni szegény gyereket? csak fütetlen szobába alszik :roll: )
Anikó egy angyal, hogy hozott, azóta abba alszik :) ( Nagyon köszönjük!!!)
Örülök, hogy Gergőnek jól megy az ovi, legyél erős és kitartó, nemsoká semmi gond nem lesz vele :D
A baba neve jelenleg Anna-Panna :lol:

Szandra,
na szép nekem nem is kinálgatok a gyümilevesed :lol:

Judit,
dugdost is a rejtvényeidet, mert ez a gyerek, ha rájön valamire Ezt tök egyedül számolgatta, írogatta, csak a végeredményt mutatta meg :D
Botonddal nem szeretnél beszélgetni? Jó nem panaszkodom az 1 óra is jó, de azért 3 és fél :!: :shock:

Ildi,
szerintem már vége a szabadságolásnak :!: :)

Kata,
Köszi! Marci hogy van?

Évi,
ha kiszeretnéd próbálni szólj nyugodtan, szerintem van vállalkozó aki kölcsönadja próbára a gyerekét :wink: ( de a kölcsön gyerek mindig rendesebb és szófogadóbb, mint a saját :lol:

Zsani,
Legalább van hová visszamenned dolgozni? Határozott legyél akkor biztos sikerül beteni valami jó oviba Lilkát. Gyertek ki amig nem dolgozol, vagy egy topikos talira, igaz, hogy délelőtt szokott lenni, de ha ovisok lesztek, úgyis új időszámítás kezdődik :D

Katus,
van újabb remekmű? csiga-biga?

Anita
putyu
 
 


Sziasztok!

Meg kéne most már gyógyulni mindenkinek!!!!

Anita,
már kezdtem magamra büszke lenni, hogy annyit használom a porszívót, hogy tönkrevágom a motorját és így a nyomdokaidba léphetek... :) Aztán mondtam anyósnak, hogy nem szív a porszívó, még egy nagyobb morzsa is ottmarad a padlón. Erre szétszedte a cuccot és megpillantottam a csőben egy (figyelj!!!!) fogkefetokot!!!!!!!! A minap Atti porszívott és tett róla, hogy többet ne kérjem meg :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Alig bírtuk kioperálni a cuccot a csőből, azóta viszont úgy szív a gép, mint 3 kirby :) :D Kíváncsi lenék, hogy most mennyi cuccot szedne össze a csodamasina utánam a padlóról. Hehe.

Egyébként így porszívóztak ŐK:
Kép Kép

Jatka,
Szabinának sok boldog névnapot!!!
Kép

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Ja, majd elfelejtettem.

Ibolya,
hát naná, hogy elraktam ezt az első igazi alkotmányt!
Nagyon élvezi egyébként ezt a rajzolás dolgot, már dugdosom előle a ceruzát, papírt, mert mindenre csigát kell rajzolnom :shock: Iszonyú csigamániás a csaj! :D
Gerinek, meg neked is sok kitartást, sikerülni fog!!!

Anita,
nagyon ügyesen varrsz, szép a hálózsák! Boga meg.... nincsenek szavaim! :D
Hogy vannak a csemeték?

Kata,
hát nagy szerencsétek van a dokitokkal. Ilyen váladékokat nagyon ritkán vesznek a gyerekektől... Ugye jobban van Marci?

Holnap cinire jön valaki? Mi tervezzük, Ancsi mostanában fél 8-kor kel, szóval elvileg odaérünk...

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Katus

Nem semmi ez a páros-porszívózás. Látom Neked is annyira tetszett, hogy megörökítetted:)A fogkefe-tok sem semmi:)))De legalább nem kell új porszívót vennetek:) Attinak meg legalább értékeld az igyekezetét:) Az én férjem azt sem tudná hol kell a porszívót bekapcsolni:))

Anita

Szívesen beszélek Botonddal is. :) Igény szerint kiscsoportos foglalkozásokat is tartok:)

Mi megyünk holnap cinire, majd kiderül melyikre érünk oda.
Vendég
 


Hú Anita! Olyan jó volt szabadságon lenni,az a 4 nap szuper volt nagyon. Krisztiéknél voltunk Tatabányán,és felmentünk Dobogókőre is.

Tök jó lett a profilod!
Tudtam,hogy kreatív vagy,de ez a hálózsák mindenen túltesz.
Mostmár tudom kire ütött Bogi,aki 5 és fél évesen ír és olvas...

Néztem énis a képeket,hát tényleg nem tudod őket letagadni...

Szandra!
Edó tényleg tiszta te vagy.

Évi!
Már kezdtem megijedni,hogy valami baj van....

Adri!
Gyógypuszik mennek Dórinak is!
Kata! Marcinak is!

Merci!
Hát még nem voltam azóta Patikába,hogy vegyek parafinolajat,azért már látjátok...

Dávid is elkezdett köhögni,azért Rékát elmerjem vinni holnap Cinire?

Katus!
Most hirtelen azt hittem,hogy már láttam itt ezeket a képeket,de rájöttem,hogy mi van...nem elég,hogy a gyerekre vigyáz még takarít is,de jól áll...


Reni???Neked már lassan mindennap be kell jelentkezned...

Anikó!
Holnap ha megyünk elviszem a Minimanót,igaz történt egy kis "baleset" Dávidnak megtetszett benne a tököcske és a sajátja példájára azt is kiszínezte :oops: jobb ha ezután Szandrára bízod a dolgot,mert nálunk semmi sincs biztonságban.

Azért még vannak itt rajtam kivül is jópáran szabin...

Andi?Gyöngyi?Jutka? Anett? például.....

Na jó éjt még rendelést kell leadnom..
ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok! Köszönjük! :) Sajna Ecseren is megy a hasmenős vírus, Dórinak sikerült 1 takonyhoz rágyűjtenie. :( Napokig nem evett, 1 kg-t fogyott. Még nem volt ilyen beteg sosem! :( Most kezd javulgatni! Szasza is negatív rekordot döntött a takonyban és a köhögésben! :( 2x ment a hasa, aminek 1 makacs pelenkakiütés lett a vége, meg fogzunk... Kijutott nekünk is! MINDENKINEK JOBBULÁST!!! Puszi: JuDóSza
jatka
 
 


Lányok, akinek van gmailes postája nektek sem enged hagyományos nézetet csak lassú HTML-t, vagy csak engem tüntet ki már két napja? :evil:

Betegeskedők gyógyulást!
Úgy tünik már nem tartozunk közétek :roll: :)

Katus,
Büszke lehetsz Atira! és le ne szúrd! Takarít, gyerekre vigyáz... az a tény, hogy beszívott egy apróságot :lol: Én is gyerekkel poszívóztam folyton, csak nekünk kengurunk volt :)

Ildi,
olvasni nem tud, csak írni (másolni és néhány szót magától) és számolni :)
Élménybeszámoló vagy Krisztitől várjuk?

Anita
putyu
 
 


Aranyos vagy, Ildikó! Itt vagyok én majdnem minden nap, de hihetetlen béna volt tagnap is az internet. Végül meg sem jelent az irományom, pedig igazán kitettem magamért.

Ma megint NST-re jövök... megyek... már félúton vagyok :-) Sajnos szerintem semmi jelét nem mutatja majd, hogy jönne már. Pedig én mennyire szeretném.... Csak nő, nő és hamarosan azt kell majd hallanom, hogy nagy a sima szüléshez. Talán jobb is lenne. Legalább tudnám mire készülök. Még mindig nagyon sokat mozog, éjjel-nappal. Szerintem mostanra teljesen be is illesztette a popsiját, így már jobbról-balra sem fordul, csak kapálózik :-) Csibész!
Húúú, meg a holmit össze kéne pakolnom, ami kell majd a gyötrelmes 5 napra. Utálom ha nem alhatok a helyemen.

Tudtok jó éttermet mondani nekem Vecsésen? Apukám szülinapja lesz pénteken...
almi
 
 


Sziasztok!

Anita!
A cég, ahol dolgoztam, becsődölt nem sokkal azután h eljöttem...Hiába nah, nem tudtak nélkülem működni ;) :D
Amúgy egyelőre megoldódni látszik, maradok itthon.

Almi!
A "mi topikunk" kismamija tegnap szült, kisfia lett. Egyik napról a másikra, 39. héten, de mindenféle előjel nélkül.
Kitartás, szedd össze Magad még most, m ha megszületik, rengeteg energiára lesz szükséged. (Legalábbis amíg "összerázódtok";) )

zsanett
 
 


Sziasztok!

Anita, nekem is szaraqszik mostanában a levelezőm.Én egy pár napja járok úgy,hogy első nekifutásra be sem tölti az oldalt a keresőből.Ja,és nekem is iszonyú lassú :twisted: Nézzétek meg,hogy nem valami virust szedtél össze,mert olyankor lassul nagyon.Mondjuk nekem most tök szűz :oops: a gépem,múlthéten volt virusirtózva és szinte semmi progit nem telepítettünk még fel rá mégis lassú.
Varrni én is igy szoktam :arrow: nagyon lassú a megálmodás,a kiszabás már egy kicsit gyorsabb,a varrással meg már egész gyorsan haladok :arrow: már amikor jó a gépem :twisted:

Betegeskedőknek további javulást!

Reni,hol fogsz szülni?Már kevés helyen van 5 nap benttartózkodás.Én a Gergőt kedden délben szültem és péntek délben már itthon is voltunk,igaz,sima szülés volt.
Az hogy semmi jele nincs a szülésnek: én hétfőn du.még a szomszédasszonyommal vigan beszélgettünk egy bevásárlás után,ahol is megjegyezte,hogy milyen fitten és frissen vásárolgatok és szaladgálok és másnap hajnalban megjöttek a fájások :lol:
Ja,és én is a 38.hétig vezettem - befértem a kormány mögé,pedig nem voltam akkor sem egy aprócska :oops: -és csak azért hagytam abba,mert egy hülye faszkalap túl közel jött hozzám és letörte a kocsi tükrét.Ezek után megijedtem és többet nem vezettem a szülésig már.

Katus,le ne szúrd a porszívózásért a párodat:D akkor soha többet nem fogja csinálni.Az enyém olyan igazi férfi ,ugy évente kb.2x van a kezében :arrow: mikor a kocsiját porszívózza.
Geri is régen a csigabiga vonalat rajzolta,majd nyáron áttért a körökre.Az egész betonjárda ezzel volt tele,merthogy vettünk neki többszinű krétát és hát minddel csinálni kellett köröket.

[quote="vojudit79"] írta:vojudit79Igény szerint kiscsoportos foglalkozásokat is tartok:)
Judit,szóljál ha nem bírod már,szivesen segítek :arrow: az én fiam is nagyalvó még mindig :lol:
Viszont az óraállítással megzakkant :shock: mostanában 6-kor kel :x :twisted:

na mennem kell ebédet készíteni :arrow: drága fiam 1-2 falatnál többet nem eszik a bölcsiben :twisted: :twisted:
bibolya
 
 


[quote="almi"]
írta:
almiTudtok jó éttermet mondani nekem Vecsésen? Apukám szülinapja lesz pénteken...


A Vadász étterem a Dózsa Gy.uton majdnem a sorompónál,vagy a Cream Caffé a lakóparkban.
bibolya
 
 


Almi,

Én is a Cream Cafet ajánlom, bár az nem olcsó, vagy a Fő úton van egy Csárda-szerűség, nagyon jó a kaja és az olcsó is.
Vendég
 


Sziasztok!

Nem mentünk cinire... olyan fejgörcsöm volt reggel, hogy azt hittem behalok :( Szerencsére jött anyu, sőt, apu is vele (szünet van a suliban :) )

Anita, Ibolya,
dehogy szúrom le :D Igazán rendes pasas. Csak hát néha olyan dilinyós dolgokat csinál. Tegnapelőtt este nyitva hagyta (de tárva-nyitva!) a mélyhűtőt! Még szerencse, hogy a kamrában nyitva van az ablak és nem fűtünk, így nem olvadt le. De mennyit fogyaszthatott: :shock:

Ráadásul ebben a sötétben (most nem, de ha esik az eső, akkor töksötét van kint is) nappal is égetni kell a lámpát. Utálom és rettegek a villanyszámlától...

Reni,
kitartás :D Emlékszem, a vége nehéz tényleg, de volt időszak, hogy visszasírtam :D
A VAdászy a Dózsa György úton nekünk törzshelyünk, amikor Vecsésen nézegettük az eladó házakat (jóóó, nagy pocakkal március közepén), cidris idő volt és ott ebédeltünk. Ancsi szülinapját is ott ünnepeltük és ha jövünk haza nyaralásból, üdülésből, akkor is mindig ott kötünk ki. Legutóbb szeptemberben voltunk a házassági évfordulónkon. Még sosem csalódtam, jó a kaja és nem is drága sztem.
Apósom is szereti, pedig ő nem kicsit finnyás :D

Judit,
hát Te? Cini???
Ja, tegnap találkoztunk a péknél Mikivel :D ÉS képzeld, már négytől nyitva van, bocsi a félreinfóért (igaz, csak a héten állt át).

Szandra,
kész lettél a sulis dolgaiddal? Akkor gyere, oszt mesélj, mi van? :)

BEtegeknek további gyógyulást, Ancsi már tünetmentes (= ma még nem f.sott és láza sincs már, halleluja :D )

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Igen, hallottam Mikitől, hogy találkoztatok:) Meg, hogy Atti nem ismerte meg:) Mi voltunk cinin:)Tökjó kevesen voltunk.
Ezt a Vadászyt már meg kell néznünk közelebbről úgy látom.
Nálatok is pocakos háznézés volt?:) Hihi:) Nálunk is. Csak nem márciusban, hanem októberben:) De akkor nem voltak 20 fokok, mint most...:)
Emlékszem még a kórházban is telefonálgatott Miki hitel-ügyben:)
Vendég
 


Reni!
Kitartás!!!!
Én a Gyertyafényt ajánlom. (Katt) vagy pedig a négyesen a Halászt(Katt)

Anikó!
GRATULÁLOK!!!!
Kép

Anita! Csak a te kedvedért:
bemásoltam a blogból:
Csütörtök reggel indultunk,a 8 órai indulást nem tudtuk tartani,mert a kiskakukosóránk(Réka) elromlott és elfelejtett reggel ébreszteni,bezzeg másnap már 5kor csipogott.

Réka: Igen csipogtam,mert nem tudtam aludni,mert sokkal érdekesebb dolgok voltak,ami rám várt,hogy felfedezzem,mink annyit aludni????
na de kezdjük az elején...
Csütörtökön végül is 9 fele sikerült elindulnunk,minél hamarabb akartunk menni,hogy kikerüljük a lezárásokat,és a tűntetőket,anyáék mesélték,hogy lezárják a várost sok helyen,és a bácsik nénik jönnek tűntetni,és láttunk sok sok rendőrbácsit is sorakozni,mert ők vigyáznak a rendre....de olyan tűntetőkkel nem találkoztunk...
Annyira megéheztünk olyan fél 10 körül,hogy útközben meg kellett állnunk a Mekiben harapnivalóért;mivel reggeli volt ilyenkor,csak krumplit sikerült magunkhoz venni,ugyanis a tojásos toast nem volt inyünkre a bátyussal,de azért a játéknak nagyon örültünk,mivel a veszélyeztetett állatok a téma és mi nagyon a szívünkön viseljük a sorsukat.
Nagyon régen (húsvétkor) találkoztunk a Kevinékkel utoljára,ezért nagyon örültünk,hogy viszontlátjuk egymást.
Az elején kissé szégyellősek voltunk Dáviddal,de a kedvességüktől hamar feloldódtunk és utána nem kellett kétszer kérni minket,ha halacskákat akartak nézni.
Gyorsan fel is mentünk a szobájukat megnézni,és úgy halottam,hogy van egy kis hörcsögük is,nagy állatbarát lévén ezt muszály volt közelebbről megnéznem,fel is mentünk a szobába.
Juj,de kis huncut volt az az "egér",ahogy benyúltam hozzá a ketrecbe úgy megharapott,hogy kibuggyant a vér az újjamból,nagyon megijedtem,mert még nem találkoztam olyan élőlénnyel (kiv. szúnyog) ami megharapott volna,ezért anyához szaladtam és elpanaszoltam neki a dolgot,hát ő meg jól lefújta First-el és Kriszti is adott valami kis szopogatós bogyókat a nyelvem alá,hogy elálljon a vérzés. Úgy hallottam,hogy anyáék azt mondták,hogy nemrég kaptam DiPerTe oltást,amiből a Te a Tetanusz,így védve vagyok,ezért nem mentünk doktorbácsihoz. (Már nem is látszik neki-a szerk.)
Na ezután szegény hörcsögöt mindig eldugták előlem,sosem tudtam megsimogatni,pedig ha megtalálom akkor megint megpróbáltam volna megsimizni, így be kellett érnem a halakkal,szerencsére elég sok volt belőle,így jutott mindhárom napra bőven . Ketrinnel még a kerti tóban lévő aranyhalakat is megetettük,oda se engedték,hogy benyúljak,és megtiltották az egész családnak,hogy ezt nekem megengedjék...micsoda banda,asszem ezután csak egyedül fogok Tatabányára jönni,talán rá tudom őket venni egy kis pancsira....
Az akváriumban is sokáig csodáltam,olyan nyugalmat árasztottak,rá kell vennem apát,hogy nekem is vegyen egy párat...ha már kutyát nem akar....
Apáék kivonultak bográcsozni marhapörköltet,kicsit borus volt az idő,de nem esett,
anyáék meg micsoda jót dumcsiztak,ki se látszottak a pletyiből,mikor néha arra jártunk...
aztán vendégek is jöttek,akik nagyon aranyosak voltak és mind velem akartak játszani,hú de jó dolgom volt,Ketrin annyira aranyosan bánt velem,ő volt a pótmamim,anyát alig láttam. Ő etetett,itatott,szórakoztatott,altatott és még tisztába is tett. És elvitt sétálni,meg a mamáját is meglátogattuk,aki küldött finom káposztáspogácsát.
Aztán még jöttek vendégek és még jöttek...júj de sokan lettünk,így jól tudtam magam produkálni,de főleg a csajokkal játszottam,Ketrinnel és Dorinával,akik már nagyon nagy lányok ,már 8 adikosok,azt mondták nekem,és én elhiszem nekik...A fiúk a másik szobában játszottak,Kevin,Dominik,és Dávid,ők is olyan jól elvoltak,csak Dávid csengő nevetését halottam sokszor,olyan jól elvoltak. Ők még csak másodikosok és harmadikosok,de nagyon aranyosak voltak,mindig megnevetetteték a bátyuskámat.
Mindenki nagyon jól szórakozott,ettek,ittak,dumáltak,nevettek,a lányok( Kriszti,Melinda,Gabi,Rozi,anya )egy jót kártyáztak römiztek és fire-eztek ,közben ették Melinda néni finom süteményét és nevetgéltek,én persze odasettenkedtem néha és besegítettem anyának,mert állandóan vesztésre állt. Mondtam is neki,hogy úgy látszik a szerelemben van szerencséje,mert a szerencsejátékokban nem igazán remekel...
A fiúk (István,Feri,Árpi,Laci és apa) kint a konyhában ettek és ittak,és beszélgettek,de még hogy beszélgettek,sokszor be kellett csuknom a fülem,mert anya szerint ez csúnyául van,amit nem kéne megjegyezni,így meg se hallottam....majd még ráérek ezeket elsajátítani....de olyan jókat rötyögtek,hogy már folyt a könnyük. Jól érezték magukat na....
Engem Ketrin vitt fel altatni és ő csinálta meg a tejcimet is,már nem tudom hány óra volt,de késő...anya azért hiányzott,de most nélküle is elaludtam,nem úgy mint a déli alvásomnál,ami elcsúszott egy kicsit,fél 4kor sikerült elaludnom.
Anyával és Dáviddal aludtunk hármasban Ketrin szobájában,apa is ott volt,de ő külön utakon....azért reggel az ő fején is ugráltam egy jót....
Másnapra (péntek) beterveztünk egy kirándulást valahová a közelbe, de azért a neten keresgéltünk beltéri programokat is ha esetleg az idő ránkszakadna, nem találtunk semmit...
de nekünk kedveztek az égiek,így István bácsi javaslatára Dobogókő felé vettük az irányt.
Mi elaludtunk bátyussal az uton,csak félálomba hallgattam anyáékat,ahogy egyik ámulatból a másikba estek,és csak gyönyörködtek a tájban,ami szép napsütéses őszies színekben pompázott. És Esztergomot emlegették meg a Bazilikát,hogy ők már voltak itt és hogy milyen szép,de nem mutatták meg nekem,pedig ezek után már nagyon kiváncsi voltam rá,na de sebaj azért láttam én szép templomokat menet közben,a bazilika sem lehet sokkal különb...de akkor miért áradoztak róla ennyit???
Arra ébredtem,hogy leállították a motort és valami olyasmit suttogtak,hogy lezárták az utat filmforgatás miatt ...így gyalogolni fogunk,de nem tudom mégis hogy gondolták,hogy Dávidot a kocsiban hagyjuk? mivel nem hoztak babakocsit,így aztán cipelhetik a nehéz seggünket vagy mi....
de aztán az útzárat felodották és továbbmehettünk,és Dávid is felébredt,nem pihente ki magát szerintem,mert kb. fél órát sem aludt,és ilyenkor mindig nyűgős ,így apa nyakában jött a kilátóig. hú de szép volt a kilástás,ráláttunk valami vízre,ami az Ősök szerint a Duna volt,mindenesetre nekem tetszett,és ha nagy leszek elfogok jönni egy hosszabb kirándulásra ide,mert szerintem nagyon keveset maradtunk.
Azért egy büfét még útba ejtettünk,valahogy el kellett csaljanak ,mert megláttam egy aranyos kis kutyulit,de az olyan édi volt,hogy nem tudtam neki ellenállni,és muszály volt megsimogatni,pedig anya direkt mondta,hogy ne menjek oda, mert megharaphat a kis termete ellenére lehetnek hegyes fogai lsd. hörcsög tegnapi nap,de én csak szaladtam utána és kiabáltam?hogy kuta deje máj! Aztán a néni,aki a gazdája csak megerősített a döntésemben,bízva kis szelid kutyuja természetében idehúzta nekem és megsimogathattam,de én úgy megpuszilgattam,és beszéltem hozzá,és ölelgettem,tiszta izgatott lettem tőle,én imádom a kutyákat nagyon. apa vegyél már egy kutyát nekem léccciiiii!!! A nénik bácsik körbe álltak és enegem néztek,mi olyan furcsa ebben nem értem,nem láttak még picilányt kutyát szeretgetni???

Anya alig bírt elvonszolni,ígért nekem finomságot meg minden csillagos eget,de azért jól kifeszítetttem magam,ahogy felvett a földről,nehogymá azt higyje,hogy ő parancsol....
A büfében végül pizzát kaptam,mert ő mindig betartja amit ígér úgye. Dávid két palacsintát kért,ők is ettek valami hot dogot,meg hamburgert,de abból nem kértem...
.....és szedtünk sárga,piros,barna,zöld falevelet és makkokat is gyűjtöttünk sokat,meg szaladgáltunk az avarban,én nagyon jól éreztem magam. Én nagyon szerettem itt lenni...
Még sok dolgunk volt,így gyorsan visszamentünk Tatabányára...
Még bementünk a Kevin és Ketrin nagyijához,ahol finom sajtosrudat ettünk,vagyis én elaludtam a kocsiban,Ketrin örködött felettem,fél szemmel kikucskulátam,nehogymá ittthagyjanak egyedül a bezárt kocsiban...




Visszaérve a családhoz megebédeltünk,fini rántotthusit krumplival,és irány a vendégség....láttatok már ilyet? vendégségben voltunk és elmentünk vendégségbe,de mókás igaz?egy kocsiban préselődtünk be 8 -an,vagyis nem is voltam bepréselve,mert saját ülésbe utaztam,pedig jobb lett volna Kevinnel,Ketrinnel és Dáviddal nyomorogni hátul a kisüléseken,na mindegyj,így is jó volt,arra a fél percre míg átértünk Melindáékhoz.Apáék valami pimpongmecsre mentek hárman fiúk,így mi maradtunk,a kis hangulatos lakásban,ami egy lakótelep magas földszintjén található,de nagyon ízlésesen volt berendezve,anyának nagyon tetszett az új konyha is,én először a kutyust támadtam le,de aztán elzárták előlem,biztos féltették tőlem szegényt,pedig csak simán megdögönyöztem volna...

na itt aztán kiprodukálhattam magam kedvemre ,és ezért cserébe kaptam két szép gyönyörűséges könyvet,és meg is dícsértek,hogy milyen okos vagyok,láttam anya szemében a büszke csillogást és nagyon boldog voltam.

Szerencsére csak víz volt a poharamban,így azt öntöttem ki az asztalon lévő tálcára,de anyának így is kellemetlen volt,pedig tényleg nem vittük túlzásba a rosszalkodást Dáviddal.

És képzeljétek még egy teszkózás is belefért a napba,hát ez egy cseppet sem volt a kedvemre való,én mit össze szenvedtem,és nem akarták észrevenni,rágóval tömtek,meg kiflivel,minden trükköt bevetettek,de ellenálltam,el akartam innen menni,miért kell elrontani egy ilyen szép napot vásárlással? és akkor még nézelődnek egy csomót,főleg anya,kihasználta,hogy vannak segítői a figyelmem elterelésére,és kedvére nézelődhetett... mostmár kezdem érteni apát,hogy miért nem szeret anyával vásárolni,ez tényleg mindent megnéz....(-ne a szerk.)

Másnap már indultunk haza,ebéd után terveztük,de anya már nem bírta a rikácsolásomat,mert az úgy volt,hogy én is kaptam tegnap ajándékot egy mágneses rajzolótáblát,és a Dávid egy fél perc alatt megcsinálta az összes labirintust ami a rejtvénykönyvében volt feladva,és kipécézte az én rajzolokámat,de én azt nem engedtem neki,mert az az enyém,és kész...erre anya bepöccent,pedig végig olyan jók voltunk ez igazán beleférhetett volna neki,de nem..ugrasztotta apát,bepakoltak és hazahúztunk....azért alvásidőre igazították a kis piszkok,megint egy nagyot aludtam hazáig,vagyis nem nagyot,mert Tatabánya tőlünk 78 km.

Már most visszamennék.....mikor megyünk????

Vagy inkább ők jöjjenek? Mindegyj, csak történjen valami...


Kevin És Réka:
Kép
Ketrin és Réka:
Kép
Dobogókőn:
Kép
Kép
ilgya1
 
 


Kriszi,

Ketrin csodaszép! Kevin meg. Anyám, mekkora! :shock:

Na, Reni most aztán választhatsz! :D Bár úgy látom mindegy hová mentek, Vecsésen minden hely szuper :D Hehehe

Ildi,
pont akartam mondani, hogy milyen vagy, titkolgatod a tatabányai élményeket,pedig volt belőle bőven :) És az osztálytalis beszámolóval is lógsz!!! :D

Judit,
hát Atti csoda, ha a saját anyját megismeri... Titeket már vág, de ne tudd meg. MEséltem lelkesen, hogy kivel mit csináltunk, bólogatott és a végén megkérdezte, hogy a Zorka az melyik is???? ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ: De most már biztosan tudja MAját, Zorkát, Rékát, Dávidot és Botit. A hozzájuk tartozó anyukákkal együtt. A többiekkel még mindig hadilábon áll, de dolgozunk az ügyön. Szóval mondd meg Mikinek, hogy bocs... De én megismertem :D

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Katus,

:)))Ismerős, ne aggódj Miki is csak azóta azonosít be Titeket, mióta múltkor Ancsival itt hancúroztak:)

Anikó,

Jó az új vonalzód:)
Vendég
 


Nocsak :D

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Anikó,örülök hogy most már végre GRATULÁLHATOK én is!!!!
Kép

Kb.3 hete gyanítom a "dolgot",több mozdulatod elárult,de mivel sem személyesen sem irásban nem osztottad meg velünk/velem a dolgot igy nem akartam felhozakodni a dologgal.
bibolya
 
 


ANIKÓ, GRATULÁLUNK!!!!! :) :) :)

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Anikó,és ezt igy kell megtudnunk hogy a Judit kiszúrta az új vonalzódat? :shock: :shock: :roll: :roll: :cry: :cry: Én azt hittem,hogy ezt örömujjongásban fogod velünk közölni,hisz olyan rég vártál már erre a pici babára.
bibolya
 
 


sziasztok,

ha képet csatolok miért száll el mindig :?:

Anikó, gratulálok!
Gyöngyi, Ti hogy álltok? :lol:

Reni, ha előre tudod, hogy császár lesz, az egy fokkal jobb, mintha menet közben derülne ki. én 12 órát vajúdtam előtte... Amúgy szerda este 8-kor született Eszter, másnap reggel már 7-kor felkeltem, vasárnap reggel meg már itthon voltunk.

Mi voltunk cinin és játszón is és senkivel nem találkoztunk. :(

Jobbulást minden kicsi és nagy betegnek!
Lehet E. is beteg, ma 3x alszik (már másfél órája) és du. elkezdett köhögni. :?
amúgy az normális, hogy cinin+játszótéren is idegen gyerekek puszilgatják? ok, aranyosak, de mi van a bacikkal? :oops:

Csatolok egy képet a Gyömrői-tónál készült 2 hete:

Kép

Viki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Kukucs:)

Viki,
nagyon szuper a kép :D Esztike hatalmasat nőt, mióta nem találkoztunk.
Szerintem elég gáz, ha tökismeretlen gyerekek puszilgatják... bár most gondoltam bele hogy Ancsiék is összeölelkeznek a játszón a többi gyerekkel - igaz, őket már elég jól ismerjük. Úgysem tudsz teljesen bacimentes környezetet csinálni, ha meg tiltjuk, visszahúzódó lesz... nem tudom. Ötletek még, csajok??? :D

Ibolya,
szerintem Anikót itten mostan lebuktatták :D VAn egy olyan sejtésem, hogy nagyon örül :D

FIGYELEM! FIGYELEM!

Attiék cégéhez keresünk megbízható, dolgozni akaró, kisegítő munkatársat, napi 4-6 órában, laboreszközöket kellene mosogatni, pakolászni. Bérezés korrekt, étkezési, közlekedési hozzájárulás van. Rugalmas főnök, normális kollégák. Életkor nem számít, a lényeg, hogy bírjon állni a munkaerő napi 3-4 órát. Ha valaki tud valakit, akit érdekel a munka, szóljon nekem és megadom a főnök számát, vagy írjon Attinak: stelczer.attila@kviplusz.hu . Ja, a labor a Gyömrői úton van, az Újhegyi úthoz közel.

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Most miért én vagyok a bűnbak???Ildi szúrta ki, ő írt előbb, hogy gratulál...
De mindegy, széles a hátam, elbírja...:)
Vendég
 


Amúgy Anikó majd megvédi magát, de azért én is elmondom, hogy tök érthető szerintem, hogy kivárja a 12 hetet, mielőtt nagy dobra veri...és nem tudom hogy lehetne egy ilyen hírt közölni, hogy azért diszkrét maradjon...
Vendég
 


Drága Judit,
Megkövetlek :D És nem is széles a hátad :D És nem is mondtam, hogy ki buktatta le :D És egyébként is :D

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Szerintem is érthető. De még mennyire... :?

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Ó, anyám, milyen béna lapkezdet! Kérlek Titeket, pörögjünk fel és nyomassuk a hszeket :) És ne felejtsétek megkukkolni az előző lapon az álláshírdetést!!!!

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Judit,ne vedd már magadra,nem gondoltam komolyan :lol: :lol: :lol: én legalábbis nem gondoltam komolyan az irásomat.
És nem is széles a hátad :roll: :lol:
Persze,mindenkinek magánügye,hogy mikor közli ezt a hírt a topicos társaival ,csak szerintem mindenki tudta ,hogy már nagyon régóta várnak a bébire,ezért gondoltam én naivan,hogy hamar megossza velünk is a jó hírt. Nekem csak az volt a furcsa,hogy mára felkerült a bébivonalzó,csak az Anikó nem jelent meg a hirt bejelenteni.
bibolya
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?