Új privát üzeneted érkezett!

Hú még egy laptatőm:) Na remélem szerencsét is hozz mostmár:)

Kép
csucsu05
 
 


Tudom Annus hogy türelmetlen vagyok, de miért van az, hogy a tegnapi pozitív volt, a mai pedig negatív. Tegnap egész nap fájt a hasam, le kellett sokszor dőlnöm. Ma viszont mintha elvágták volna. Lehet hogy most ágyazódott be???!!
Most elmegyek veszek még egy-két tesztet és holnap reggel is tesztelek. Az a fura, hogy csináltam tegnap egy tesztet nem reggeli vizeletből és azon is látszik nagyon-nagyon halványan a csík, viszont a main első vizeletből még annyira sem. Na mindegy, most várok, ha nem sikerült, akkor sem keseredek el. Viszont akkor remélem ebben a hónapban babásodik valaki más helyettem.
Megpróbálom feltenni a teszteket ma, bár nem hiszem, hogy láttok valamit.

KépKép
csige-bige
 
 


csige ne aggódj. Nekem a reggeli első vizeletes mindig alig látszott fogalmam sincs hogy miért, pedig annak kellene erősebbnek lennie. Az utána lévőn meg ugyan azzala teszttel tök erős volt. Majd mindjárt mutizok neked képet róla.
Az bizti hogy nekem a reggeli első vizeletem majdnem átlátszó volt, pedig éjjel nem is ittam, és az azutáni meg erős sárga, nem tudom miért.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 

 
 

szóval ez egy 13. dpo reggeli első vizeletből
Kép

ez ugyanaz a nap, csak délben ugyan olyan teszt
Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


aztán mutatok még

a 10. napon szintén reggeli első vizelből egy clear blue és egy 10-es erősségű teszt
Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Hát Gabi érdekes, valóban. Voltam a gyógyszertárban és azt mondta a nő, hogy ha van köztük pozitív, akkor valszínű, hogy az, mert tévesen nem igazán ad pozitív ereményt. Ha téved a teszt, akkor ikább tévesen ad negatív eredményt.
Én is feltöltöm őket, de jól nyissátok ki a szemeteket és jó alaposan nézzétek meg, mert alig látszanak.
Kép
Ez az első, ami meghozta az örömöt. Ez elég pozitívnak tűnik, bár ezt csináltam első vizeletből tegnap reggel.
Kép
Ez tegnap nem első vizeletből, de nem tudom mennyire lehet látni, de nagyon-nagyon halvány vonalacska.
Kép
és ez a ma reggeli első vizeletből, ami tök negatív, bár mostanra egy nagyon nalovány izé van ott.
Na ezt adjátok össze :shock: Én már tényleg nem értem. Most várok. Holnap reggel még csinálok egyet reggeli vizeletből és szerdán reggel még egyet. Az utrót szedem, de holnap valszínű, hogy nem megyek dokihoz, mert szerintem az első teszt lehet hogy csalt.

KépKép
csige-bige
 
 


Csige!

Én az első képen egyértelműen látom a 2 csíkot, és a 3. képen is valamicskét haloványan, szóval 1-2 nap múlva ha csinálsz újra szerintem már jobban erősödni fog! Fel a fejjel!!! :wink:

Kép
oriandy
 
 


Sziasztok!

csige: akkor most mi van? gratulálhatok meg nem is? :shock:
bár ha még nem sok a dpod, akkor várj pár napot még sztem. Kedden vagy szerda reggel ismételd meg.

Szilvia: a te férjednek is nagyon boldog szülinapot! Végül is a teszt akkor neki is szülinapi ajándék volt?

Kexi: érdekes ez a tüszőrepesztés, hogy megvárjátok a 30 mm-t, nekem a nődoki azt mondta, hogy a 20-22 mm-es tüsző már elég jó.

Minden orvos más.

Andi: megy a drukk a döntőhöz!!

Nita: akkor jöjjön már meg, ha nincs baba, h elkezdhess a gyógyszert!!

Annus: köszi a hányingert, megérkezett!
:lol: Ma is volt reggel, tegnap is. Szóval asszem már mindennapos lesz. Vége a jólétnek, ma megyünk haza szülőktől.


Szép napot nektek!
Vendég
 


csige én is az elsőn látom egyértelműen, a harmadikon meg halvány csíkocskát mintha látnék.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gondoltam csinálok még egy tesztet a doki előtti napon. Azt hiszem ez már egyértelmű:)
Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Hát Gabi ez már egyértelmű, bárcsak én is ilyet látnék.

KépKép
csige-bige
 
 


csige neked is ilyen lesz. 1 hétnek kellett el telnie hogy ilyen legyen.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi: Nagyon erős pozítív ez a teszt. :)

Kép
csucsu05
 
 


köszönöm a biztatást, de egyre inkább nem bizakodom. Ha tegnap olyan erős pozitív volt, akkor ma miért nem volt az??! Bár amit tegnap csináltam az az egy napos terhességet mutatja ki a beágyazódástól, a másikak pedig a három naposat. Most várok, mást nem tehetek :roll:
A tied viszont bazi erős Gabi :lol: Holnap drukkolok neked, de minden rendben lesz a dokinál.
Én elhalasztom a dokit szerdára vagy csütörtökre.

KépKép
csige-bige
 
 


Csige!

Szerintem nincs gond!!Egyszerűen csak olyan kicsi a hcg szint!És ilyenkor elég ha a vizelet hígabb és nem is látszódik szinte semmi a teszten!Mivel 1,5-2 nap kell a hcg megduplázódásához így mást télleg nem tudok mondani csak h várd ki azt az 1-2 napot!Remélem h szépen erősödik majd!!!!
Az utro az kúp vagy gyógyszer?Arra figyelj h ha szükséges akkor kérd h emeljenek az adagon!Én 4x1 kúpot dugdostam,az elég volt(és nem is a progi miatt kaptam)Tehát bármilyen kis pecsételésnél emeltesd meg!!!

Gabi!
Ez már télleg ++++!!!Drukkolok a dokihoz!!

annus11
 
 


Csucsu!
Neked is küldök akkor rókakomát!

Puszedli!
Örülök h hozzád elért már :lol:

Nitácska!
Most főleg gyorsan haladt,kb 1 héttel nagyobb és állítani kellett a vonalzón :wink: :lol:

annus11
 
 


Annus: nagyon köszönöm:)

Csige: ne félj pár nap múlva szintén ilyne erős lesz a teszted mint Gabié. Nyugalom. Tudod ha izgulsz akkor az nem jó a kicsinek.

Kép
csucsu05
 
 


Köszönöm a biztatást, most sokat jelent. Ha van baba, akkor az utró adagot egyeztetni fogom a dokival. Bár nekem multkor sem volt pecsételő vérzésem sem maszatolásom.
Gabi: nekem a multkori terhességemnél akkor csináltam tesztet amikor már 8 napja késett a menzim és akkor volt olyan mint neked a 22.-i délben teszt. Mondjuk én sem reggeli vizeletből csináltam.
Hát én mindenki rókakomáját bevállalnám, csak baba legyen a dologban. Sok esélyem van a rosszullétre, mert anyukám olyan hányós volt velem, hogy végighányta a kilenc hónapot és még a szülőágyon is hányt :shock: azért az kemény lehetett.
Holnap reggel jelentkezem, akkor ismét tesztelek. Egyébként lehet hogy az is befolyásolja a teszt eredményét, hogy én éjszaka kimegyek pisilni, valamint napközben egy csomó teát ittam ami ugye pisiltet és hígítja a vizeletet.

KépKép
csige-bige
 
 


Jaj vki kérdeze és ha jól emlékszem nem válaszoltam :oops: hogy hogy tud a neve mellé képet tenni!
Szóval fönn a profilban van egy olyan h avatar feltöltése.Csak arra kell figyelni h van egy max mérete!Szóval nagyon kicsit enged csak feltenni.....

annus11
 
 


Csige:Már kérdeztem,te ittál ebben a ciklusodban teákat?

Kép

Kép
syl100
 
 


Sziasztok csajszik!
Csige: sztem nagyon ne aggódj,ha már 1* poz.volt,akkor baba van a dologban. Ha nem lenne,a teszt tévesen nem mutat +-ot! Azért holnap még tesztelj,várjuk az eredményt! Nyugi van!
Gabi:nagyon szép a tesztet,vitathatatlan! Sok pihizést! Beszámolókat várunk...
Csucsu: hogy's mint?
Oriandy: szióka,mi újság veled?
Puszedli: minden oksi? Hányinger? Küldd felém is,nagyon várom ebben a ciklusban!!!!
Nitácska: hurrá piri!!!!!!!! Jöhet closti és apára fel! Szorítok!
Syl: szedsz valamit?
misszike
 
 


Szia Misszike:Málnalevél teát iszom pé-ig,után majd palástot.Szedem a barátcserjét,Folsavat E-vitamint.Ja,és elkezdtem ebben a hónapban hőt mérni!

Kép

Kép
syl100
 
 


Csige: Ha éjjel felkelsz pisilni persze, hogy halvány a teszt. Na meg sokat is iszol az higitja . Ne izgulj. Nkeem egyszer egy doki azt mondta a teszt lehet hibás ha negativ és közben babás vagy. De olyan nincs hogy egyszer pozítív volt és az tévedett.
Nyugi. Holnap biztos erősebb lesz a teszt. Már most megviccel a pocaklakó egy kicsit:)

Kép
csucsu05
 
 


Jó reggelt lányok.
Hát az éjjel nem mentem ki pisilni és hajnalban megcsináltam a tesztet és csont negatív lett. Úgy tűnik Csucsu, hogy én vagyok az ellenpélda, ugyanis tévedhet a teszt. Szerintem 99 % hogy nincs baba a dologban, így ma nem is megyek dokihoz. Lehet hogy délelőtt felhívom telefonon, de nem látom értelmét elmenni. Hát nagyon megviccelt ez a hónap és elég rosszul esett. Az nem lett volna olyan rossz érzés, ha egyből negatív, de így.....

KépKép
csige-bige
 
 


Csige: Ez érdekes. Hisz egy teszt akkor lesz csak pozitiv ha baba van a dologban vagy ha vér kerül bele. Tényleg az nem kerülhetett bele úgye??
Nagyon sajnálom ám ezt a nega tesztet. És piri nem is jött úgye??
Most milyen tesztet csináltál?
Én még most is bizok ebben a babuciban. Hisz akkromitől lett a teszt pozítív??

Kép
csucsu05
 
 


Csige!

Szerintem menj el dokihoz!Hátha uhn lát vmit!!!!Vagy csinál egy vérvételt :wink:

annus11
 
 


Csige: Én is elmennék dokihoz a helyedben.

Kép
csucsu05
 
 


Hát tényleg rejtelmes. Vér nem kerülhetett bele, mert még csak maszatolni sem maszatolok, semmi jele a menzinek.
Előszőr, ami pozitívnak látszik, egy olyan teszt volt, ami már az egy napos terhességet kimutatja a többi tesztem viszont olyan, ami csak a három naposat mutatja ki. Kifosztottam az összes patikát, de nem találtam több olyan tesztet ami az egynapos terhességet kimutatná.
Próbáltam hívni a dokit, de foglalt volt, majd később. Kíváncsi vagyok ő mit mond.

KépKép
csige-bige
 
 


Csige: nekem van itthon 10-es erősségű tesztem. Ha gondolod akkor adok neked.
Nem lakunk messze tudod:)

Kép
csucsu05
 
 


Köszi Csucsu, aranyos vagy, de beszéltem a dokival. Hát úgy éreztem, hogy ő is érdekesnek találja a dolgot és azt mondta, hogy menjek el és uh-val bekukkant. Be is jelentkeztem, háromnegyed hatra megyek. Sajnos egyre inkább azt érzem, hogy nincs baba. Kicsit sajnálom kiadni azt a hétezer forintot, de így legalább megtudom hogy mi a helyzet. Így legalább ha nem talál semmit a doki, akkor megbeszélem vele a továbbiakat.
Azrét drukkoljatok nekem estére, hátha vannak még csodák még ha én nem is hiszek bennük.

KépKép
csige-bige
 
 


Csige: Na akkro drukkolok estére. Kivánom, hoyg egy kis pöttyöt lásson már ott bent:)
Ird meg feltétlenül majd mi volt a dokinál.
Szoritok neked!!!

Kép
csucsu05
 
 


Köszi Csucsu.
Egyébként megnéztem a neten, hogy milyen terhességi tesztek vannak és azt olvastam hogy lehet kereskedelmi forgalomban is kapni 10-es érzékenységűt. A Qpidót, ez a net szerint 10-es. Mikor pesten laktunk én mindig ezt vettem, de most a környékünkön sehol sem lehet kapni. A multkori terhességemet én azzal mutattam ki és úgy nézett ki a tesztem, a meg nem jött menzi után nyolc nappal mint Gabinak a 22. délben, vagy talán egy lehheletnyivel halványabban. Szerintem érdemes ezt a fajtát venni, sajnos én most nem kaptam.
Gabi a tied nagyon durva erős, ott egy nagyon stramb babuci van :lol: Gondolok majd rád este, de tuti, hogy minden rendben lesz.

KépKép
csige-bige
 
 


csige sajnálom a negat tesztet, de szerintem is az a legjobb ha elmész dokihoz és megnéz uh-al.
gyébként olyan lehetséges hogy elkezdődik valami és már van hcg a vizeletben + is lesz a teszt de aztán valamiért meggondolja magát a baba és elmegy (legtöbbször ha valami baja lett volna) nekem ez volt multhónapban. És aztán szépen kiürül a hcg és nega lesz a teszt. És mivel ilyenkor még nagyon kevés hcg van a vizeletben nagyon hamar ki tud ürülni. De kívánom hogy nálad ne ez legyen.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Igen Gabi, én is erre gondoltam. Annyiból nem bánom hogy elmegyek a dokihoz, mert így legalább megbeszélem vele a továbbiakat. A következő hónapban uh követést akarok vele megbeszélni, hogy biztosra menjük, van e tüszőérzés és megreped e. Nem akarok a továbbiakaban arra alapozni, hogy én úgy érzem.... Főleg egy olyan szervezetnél mint az enyém, hogy hosszabb is a ciklusom az átlagosnál és később is van pém. Hátha a következő hónapban sikerül.

KépKép
csige-bige
 
 


Egyébként ezek a nyomorult tesztek amiket azóta vettem 25-ös érzékenységűek. Egyszerűen hihetetlen, hogy mennyire nincs választék Miklóson a gyógyszertárakban. De voltam Csepelen, ott dettó ugyan ez. Ennyire nincs rá kereslet??!! Ez tök fura.
Egyébként megvagyok, sokat pihiztem a hétvégén, mert bíztunk benne, hogy talán baba van a dologban. A férjemék megcsinálták a ház előtt a térkövezést, tök jó lett. Megint szépültünk egy kicsit :lol: jó érzés volt. A hétvégén betesszük kivülre a párkányokat és már az is haladás. Idénre be is fejezzük a szépülést kivülről és tavasszal majd folytatjuk.
Kismamik hogy vagytok???

KépKép
csige-bige
 
 


csige sajnos patikába 20-as és 25-ös érzékenységűnél nem lehet kapni érzékenyebben, ezért is rendeltem huncutkától 10-est. Sajnos pesten sem jobb a választék, mindenhol ugyan azok a tesztek vannak.

Nekem viszont maradt egy csomó lh tesztem, ha kéri valaki szivesen oda adom, szerintem 20 db tuti van.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Hát nem tudom. Amikor pesten vettem még a teszteket nagy gyógyszertárban, mindig az orrom alá dugtak egy csomót, hogy melyiket szeretném. Itt volt ahol kazettásat nem is tudtak adni nekem. Na mindegy.

KépKép
csige-bige
 
 


Csige! Sajnálom hogy most nega lett a teszted.. De ha 25-ös erősségű, akkor az lehet még pozitív.. Hányadik napon lehetett peteérésed? És most hány nappal vagy utána?
Látom át is állítottad a voncsidat. De nincs piri ugye? Remélem a doki látni fog szép petezsákot.... Hatalmas drukk neked!!!!

Gabi, nagyon várunk a hírekkel, hogy mit lát nálad a doki!!! Bizti minden oké.

Hát ja tesztekből nincs túlkínálat a gyógyszertárakban. Én sem tudok olyat szerezni, amivel tezsteltem, és így nem látom hogy erősödött-e.. Persze a másik fajta elég erős..

Oriandy! Izgi lehet ez a kártyázás!! Hajráá.

Annus, sajna hozzám még nem ért émelygés, hányinger... Bár néha bizonyos szagok rosszul esnek..

Hajrá lányok, kövessetek minket!
Nita! Most utoljára örülök a mensidnek, aztán 28 nap múlva hozzd a pozi tesztedet!!!

Kép
szilvia80
 
 


Szilvia: a vonalzó automatikusan számol tovább. A teszt amivel ma néztem 25-ös volt, mert nem kaptam érzékenyebbet. Hát eléggé benga a szervezetem, de a pém szerintem 16.-án vagy 17.-én volt, legalább is akkor fájt nagyon a hasam és utána mintha elvágták volna. Tehát ma vagyok a 10 vagy 11. dpo-n. Mezinek nyoma sincs. Szerintem azt történt amit Gabi írt, hogy "volt" baba, de nem maradt meg és majd a menzivel távozik. Szombaton eléggé fájdogált a hasam és csak az segített, ha ledöltem egy kicsit. Most két lehetőség van, vagy akkor ágyazódott be, vagy akkor ment el :roll: Na mindegy, este kiderül. Most már kezdem emészteni a történteket, de eléggé csalódott vagyok. Most már tudom Gabi, milyen egy pozitív teszt után negatívot látni :( és értem hogy miért csináltok egy csomó tesztet, hogy megvan e még a csík. Én a multkor csak egyet csináltam és szépen látszott, nekem ennyi elég is volt. Eszembe sem jutott hogy ez változhat.
Majd jön az a hányinger Szilvia, de az is lehet hogy nem. Mikor mész dokihoz?

KépKép
csige-bige
 
 


Csige, hát ne tudom. Bízzumk bent, hogy csak még korai volt és ott a baba... Nagyon várom hogy gyere a doki után... Szorítok neked..

majd csak 4.-én megyek a dokihoz, még egy hét.. Majd megemészt a kíváncsiság. Az előző terhességemnél kb. olyankor derült ki hogy elhalt a baba. Úgyhogy nem is bánom hogy előbb nem lát doki. Legalább ott már látszania kell sok mindennek...
Pihenj sokat!!!

Kép
szilvia80
 
 


szilvi nem csak rajtam mulik a baba..
csige drkk a dokihoz hogy lásson babát!!!!!!!! :lol: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szilvia: kiderült, hogy miért halt el a baba? Bár ilyen korai terhességnél nem szokott. Kapsz gyógyszert most? Támogatjátok valamivel a terhességet?

KépKép
csige-bige
 
 


szilvi most minden a legnagyobb rendben lesz hidd el!!!!!!
szerintem dupastont fogsz kapni... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csige, nem derült ki sajna.. Igen, kicsi volt még a terhesség..
Én is nagypn bizakodom most..

Nita, köszi a bíztatást. Reméljük...
Utrogestan kupot használom, 3x2-t.. Meg egy csomó gyógyszert kell szednem.. Mármint ahhoz képest csomó hogy régen nem szedtem gyógyszert. Még a fejfájásra se vettem be semmit. Most meg.. Kell szednem ugye az inzulinra a metformint, akkor bromociprint, meg astrixot, ami vérrög ellen van...
A férjem mondta tegnap, hogy milyen narkós gyerekünk lesz nekünk..

Nita, kíváncsi vagyok hogy kell szedned a clostit. Lesz uh is?
Mellé vitamint is szedsz?

Kép
szilvia80
 
 


Hú Szilvia tényleg jó sok gyógyszert szedsz.
Oriandy: bocsi, hogy nem válaszoltam. Igen ittam teákat. Pé-ig cickafarkfű teát és pé-től palástfű teát, de úgy tűnik, hogy hiába :( Nem is fogom inni tovább. A multkor nem ittam és mégis babás lettem.

KépKép
csige-bige
 
 


szilvi a ciklus 12.napján lesz uh..megnézi mennyire hat a closti.. :roll:
majd folsavat és elevitet fogok szedni... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Gabi: néztem a vonalzómat, h mi történt vele :shock: , aztán láttam, h neked is u.ilyen lett:)).

Csige: sajnálom a tesztet! Drukkolok az estéhez azért, hátha csak a baba tréfál meg!

Szilvia: én is félek, mióta volt ez a barnázás dolog, de sztem mindenki aggódik a terhessége elején. Próbálok pozitívan gondolkodi.

Meg erősödik a hányinger, szóval ez már csak jót jelenthet!!:X

andy: na mi lett a kártyaparti vége?
Vendég
 


Gabi: Ha ez a hónap netán nem jön össze akkor én átveszem az LH tesztedet. Akkor nem rendelek majd innen babanetről. DE hadd várjam már meg a ciklus végét. Tudod nagyon bizok ebben a hónapban.

Ma voltam uh-un. Szép tűsszőim vannak. bal oldalt kettő jobb oldalt 1. Bal oldalt egy 22mm. A jobb oldalt ami domináns egy 20mm-es. Nyálkahártya 7mm. Az uh csaj azt mondta mindent bele.
Na kiváncsi leszek. Ma vagyok a 14. napon.Remélem ma vagy holnap meg is reped már:)
Nagyon gfeszit még sosoem éreztem ennyire erősen a PÉ-met.

Kép
csucsu05
 
 


csucsu ok akkor elteszem, és ha netán kell akkor szólsz. De drukkolok hogy ne kelljen:)

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


csucsu nagyon jó híreket hoztá uh-ról..most aztán mindent bele!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?