Új privát üzeneted érkezett!

már 19-én meg kellet volna jönnie. :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hűha, akkor már tényleg kéne a tesztnek valamit mutatnia :( Hát akkor lehet tényleg nem jött be ez a hónap :cry: :cry: De azért még picit reménykedjünk oks? Én drukkolok!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


köszi ar vagy..... :wink: :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Azt hiszem mára ennyi voltam! Puszi neked!!!! És nagy ölelés!!!!!
Jó éjt!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


én is megyek pusza szia..és köszike!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jó étvágyat Ácicám, csak nehogy megfeküdje a gyomrod így késő este!

Kép

(a kép nem az általam készített palcsi mert amikor szóltál hogy kérsz már elfogyott :lol: )

Puszi mindenkinek!
Vendég
 


Jó reggelt Lányok!
Meg vagyok,de alig-alig.Ez az ovis betegség teljesen kikészített,,de orvoshoz csakazértsem megyek!!!!!! :) A köhögéstől olyan hasizmaim lettek,mint a csuda és ha az utolsó héten járnék várandósságom alatt,tutira kiköhögtem volna a bébit már magamból.

Lányok!
Senki se menjen sehová innen,mindenki maradjon itt a popóján.Ha jön a hullámvölgy,akkor én is pár napra eltűnök nyalogatni a sebeimet,aztán újult erővel és optimizmussal megjelenek itt! :)

Bikfy!
Szerintem jó a görbéd,de ne foglalkozz vele,ettől még lehet babóca a pocidban.

Nita!
Mikor mész dokihoz?Kíváncsi vagyok,mit fog javasolni,hogyan tovább.Valszeg egy újabb Norcolut kúra...(de ez csak az én véleményem)

Virág!
Most nézem,hogy te meg már a 14.héten jársz!! :o Látszik már a pocid?

Ácica!
Jó,hogy újra jöttél és kívánom,hogy kerüljön el az összes rókakoma és ha lesz képed a babócáról,lécci dobd fel nekünk!!!!

Euonymus!
Nekünk kendőnk volt,de lánykám nem volt hajlandó 5 percnél többet benne tölteni.Az is lehet,hogy az volt a baj,hogy már 3 hónapos volt,amikor először megpróbáltam belerakni. :? De ez a kanguru jobban tetszik,amit te használsz,úgyhogy ha jön a kistesó,akkor beruházunk egy ilyenbe.
jucc 74
 
 


sziasztok!már nem kell norculut se semmi..ma reggel megjött!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!de köv hónapba már remélem jön a baba.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Loulou!
Húúú,lassan a te időd is itt lesz!Olvastam,hogy csak 1 hét késés után fogsz tesztelni.Ki fogod bírni??? :) Érzel valamit?
Jól néz ki ez a hortobágyi,nyami-nyami!

Princzike!
Ha még mindig kínoz a felfázás,akkor van egy tippem,ami nagyon jól átmossa a vesét.Ez orvosilag is igazolt,csak akkor van gond,ha nem szereted a sört.Ugyanis meg kellene inni belőle minimum 2 pohárral.Ha baba van a pocidban,nem ártasz vele,de hidd el,utána sokkal jobb lesz neked!!!!!

Anita!
Ezt a számot én is nagyon imádom,nekem meg van az összes száma Kasza Tibinek és én is folyton ezt hallgatom,ha gondom van. :)

Mi ma megyünk Tatára és ha minden jól megy,talizunk Irdabbal is! :)
Mindenkinek szép napsütéses vasárnapot kívánok!
jucc 74
 
 


Hálleluja Nita!!!!!!!Látod,hogy lehet örülni a mensinek is??? :D :D :D
jucc 74
 
 


jucc jó kirándulást!!!!!!
mot örülök a menzinek mert elkezdhetem szedni holnaputántol a clostit aztán az utrot..remélem lesz hatása is!!!!!! :roll: :wink: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Nita!
Örülök az örömödnek és jó, hogy újra tudsz reménykedni. Ne feledd én nagyon szorítok! :wink:

Loulou!
Addig mutogattad a palacsintádat, míg annyira megkívántam, hogy ma étterembe kell vigyen a férjem. Találd ki, mit fogok rendelni! A desszert meg Nita töltöttkápija lesz mindemellé. :D

Jucc!
Tatára? Irdabbal? De jó nektek! 8)

Kisvirág!
Igazán örülök, hogy megkerültél. Nehogy eltűnj! Minden érdekel bennünket, ami veled történik. Tudod, a pozitív példa... :wink:
bikfy
 
 


bikfy köszönöm..én is szorítok neked is!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jucc hat igen, kibirom... Mert addig sajnos meg megjohet, mert volt mar ilyen (talan ketszer...). De ezt irtam, hogy hulye a vonalzom, csak honapra kell megjonnie, ezert nem ertem miert tesztelnek ma... na mindegy...

Nitacska hajra!!! Ez a te honapod lesz!!! Tuti hatni fognak a gyogyszerek, ugyhogy szupi!!!

Bikfykem jo etvagyat :D .

Puszi csajok, ma nem leszünk, anyósnál ebédelünk.
Vendég
 


loulou táblit teszel majd ki???? :oops: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 



Kép

Kép
princzike
 
 


Egyébként honnan tudod, hogy alacsony a progeszteron szintedd? Bcso, ha valamire nem emlékszem amit írtál :oops:

Kép

Kép
princzike
 
 


lányok lassan én készülődöm..még a mátét el kel vigyem a mamihoz..aztán készülődök..majd holnap mesélek mi vol ha érdekel titeket?! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita milyen tablit? Egyaltalan mi az a tabli? :oops:
Vendég
 


Nita
naná hogy érdekel minket :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Edi
Nagyon sajnálom, hogy nézeteltérések vannak otthon a baba miatt, de örülök neki, hogy nem hagytál végül el minket. Hiányoztál volna.
Nita, Ácica ! Ez ráok is vonatkozik, hoyg nem ám minden mondvacsinált indokkal itt lelépni.

Mindenki nagyon hiányozna, ha csak így eltűnne. Tessék a gondokat, bajokat megosztani és persze a jó híreknak es nagyon örülünk. Ez tartja bennünk a lelket, hogy lehet még pozi teszt :)

Ranita
Köszi :) Azérft ez bíztató. Egy kicsit megnyugodtam.
Tényleg! Most már jó a fülbevaló?

Ácica
Remélhetőleg nem lesz szükség G-s melltartóra :)

Viri
De, jó, hogy jöttél :) Teljeseen eltűntél az utóbbi időben. Veletek mi újság? Tessék minket minden féle jó hírrel elkényeztetni :)

Loulou
Ez már tényleg emberkínzás!!! :) Mosr már a végén felkerekedhetek megint a konyhába, hogy legalább palacsinta legyen itthon :lol:

Jucc
Akkor most már szép kockás hasad van :) Sör? Húh...na ez az, amit nem igazán tudok meginni. Már volt vele próbálkozás. De lehet, hogy most megint erőt veszek magamon. Most ebben a három napban inkább gyógyteáztam, de úgy tűnik, hogy llesz hatása. Azért köszönöm az ötletet :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Nita
Azért leglább pirinek is örülünk - no de csak ebben a kivételes helyzetben - :) De a következő hónaü tuti a tiétek lesz. :)

Jucc
Pussz Irdabnak.
Sajna mi nem tudunk menni most hétvégén Tatára, bár írtam neki, hogy szívesen megvizslatnám a rendezvényt, de mint időközben kiderült, apának edzőtábor van :( Így helyette most egyedül kuksolhatok itthon.

Kép

Kép
princzike
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Látom előkerültetek páran, örülök neki :D :D :D :D .
És annak is Edi, hogy meggondoltad magad. Nem akartam írni tegnap, mert olyan határozottnak tűntél, hogy attól még nem lesz jobb, ha nem írsz, a fejedből nem lehet a babát kitörölni. Itt meg itt vagyunk mi, hogy legyen kinek kiöntened a szíved. Pusssz.

És senki el ne merjen menni innen, ok? Se a pocakosok, se aki épp maga alatt van :!: :!: :!: :!: :!: . Én aztán akkor is jönni fogok, ha épp a béka segge alatt leszek, mert kinek sírjak, ha nem nektek :?: Ha tetszik, ha nem :lol: :lol: :lol: . Nnnna.

Nita!
Akkor kezdődhet az új hónap, hurrrá :D . Gyere majd és mesélj.

Bikfy boszi :D nálam mit tetszik érezni???

Jucc!
De jó neked találkozol Irdabbal, már rég volt, mondd meg neki, hogy pusziljuk és jöjjön.

Nálam pé-nek még mindig nyoma sincs, elegem van már ezekből a hosszú ciklusokból.
Tegnap osztálytalin megint megkérdezték tőlem, hogy tényleg babát várok e, mert hogy azt beszélik. Egyszerűen nem értem az embereket és már annyira bosszant. Legszívesebben elbőgtem volna magam, hogy bárcsak úgy lenne már, ehelyett jópofát vágtam, aztán elpoénkodtam :cry: :cry: :cry: :cry: .
Mostanában a zurammal is mindig összekapunk minden hülyeségen. Pár havonta szokott lenni ilyen, hogy egyszerűen csak úgy elmegyünk egymás mellett, nem tudunk kommunikálni, nem beszélgetünk. Ettől ki tudok borulni. Persze ő ezt nem veszi észre, én meg a falra mászok tőle. Aztán ahogy ez jön, úgy el is múlik. Úgyhogy ebből a hónapból megint sok jót nem nézek ki :? .

Miután kipanaszkodtam magam megyek főzni. Majd még jövök. csók mindenkinek.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Princzike!
Annyira de annyira rendes vagy, nagyon köszönöm a babatervezős oldalt, ha tudnád, hogy már mióta kerestem... :P

Az alacsony progiszintet csak úgy gondolom. Abból, hogy:
1. a lutheális fázisban nem emelkedik meg a hőm rendesen
2. igen hosszan pecsételek és barnázgatok mensi előtt

És a hőgörbém alapján talán peteérésem sincs, de azért akarok néhány példagörbét áttanulmányozni, hogy még többet tudjak erről a dologról is.

Amúgy mi a helyzet? Egyedül vagy?
bikfy
 
 


Ranita!
Bikfy boszi mindenkinél babát érez, ez nem kérdés, csak van akinél rögtön jön, van akinél meg próbára teszi az idegeket. De mindenkinél lesz, nyugi. :wink:
bikfy
 
 


Bikfy
Örülök, hogy segíthettem.
Én is itt tanulmányoztam a görbéket, de aztán már a végén kezdtem kicsit elveszni a sűrűjében :)
Szerintem tisztább lenne, ha elmennél dokihoz egy kis hormonvizsgálatra. Én is azt tettem. :) Hidd el nem fog fájni. Csupán 2-szer kell elmenni, először a mensi 3-ik napjánk (kb) aztán úgy a 21-ik nap körül. Gondolom a második alkalom azért attól függ, hogy milyen hosszúak a ciklusok :).
Azért megéri :)

Ja, egyedül vagyok. Szerintem vagy este 7-ig. :(

Ti mit csináltok?

Kép

Kép
princzike
 
 


Hahó lányok! Merre vagytok?

Jó nagy itt most a pangás :(

Kép

Kép
princzike
 
 


Szia Princzike!

Én most vagyok. Ebédeltünk, gyerek alszik.
Valamit nem értek. Átállítottam a profilba az órát, jó is volt először. Most mikor jöttem azt írta ki, hogy Princzike 14.37- kor küldte az utolsó üzenetet. Most megint átállítottam, most jó.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Most kiléptem és nekem azt írja ki, hogy az utolsó üzenetem 15.24-kor küldtem :shock: . Mit nem csinálok jól????

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Csak akkor csinálja, ha kilépek a netből és minden előreugrik egy órával. :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Most megint visszaugrott. Most mi vaaaaan :?: :twisted:

Kép

Kép
ranita1979
 
 


jobb alsó sarokban van az óra. Elméletileg ő automatikusan átállítja magát. :)

Kép

Kép
princzike
 
 


De ha kétszer ráklikkelsz, akkor feljön egy ablak, ahol be tudod állítani. Elméletileg utána már így kellene maradnia.

Kép

Kép
princzike
 
 


Ott lennt jó az óra, az pontos. Hanem itt a profilba állítottam át a GMT+1-et, hogy a hozzászólásoknál is a pontos idő legyen, ne egy órával több. Valamikor jó, valamikor meg előreugrik 1 órát.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Hello Lányok!
Princzike!
Én itt vagyok, eddig olvasgattam. Én is uram nélkül voltam délelőtt, mert dolgozott, és mire ő hazajött, én jöttem el dolgozni délutánra. Éjszaka érek haza. :evil:
Utálom az ilyen vasárnapokat!
Most derült ki, hogy karácsony másnapján is dolgozok! Majd felrobbanok! :evil: :evil: :evil:
Na miután kidühöngtem magam, a jó dolgokra gondolok, pl. Rátok, meg hogy sorra babásodtok :wink:
Nita!
Örülök menzinek, akkor mihamarabb lehet újra próbálkozni! :D
Tutira meglesz ebben a hónapban a babó!
Ranita!
Át tudom érezni, milyen lehetett az osztálytalálkozón. Tőlem is két éve már azt kérdezgette mindenki, hogy mi van már, jön-e a baba. Én erre mindig azt mondtam, majd jön, ha akar. Amúgy is ember tervez, isten végez. Mindehhez az angyali mosoly, tudom, baromi nehéz. Fel a fejjel! Hamarosan őszintén mosolyoghatsz, és nem fog úgy fájni, mint most! :)
Bikfy!
Talán jó lenne tényleg az a kivizsgálás, hogy azzal se teljen az idő, hogy próbálod megfejteni, minden o.k.-e a babásodáshoz.
Loulou!
Köszi a palacsintát, isteni volt... a kép! :lol: Ránéztem, és máris 3 kilót híztam. Amúgy parázok kicsit a hízástól. Már most úgy érzem, vastagabb a derekam! Ma el is határoztam, hogy tornázok! Réka-kazira nyomom (Légy bombajó kismama! :D )
Megy Neked a drukk ezerrel!!!!
Pussz!
ácica
 
 


Loulou
Holnap tesztelsz, vagy tényleg kivárod azt az egy hetet? :roll:

Ácica
Ti mit dolgoztok, hogy ilyen beosztással éltek? Még hétvégén is munka :(

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike!
A párom buszsofőr, én pedig napilapnál dolgozok! No hétvége, no ünnepnap. Persze vannak szabadnapjaink, de azok rendszerint nem egyszerre vannak :x
Már annak is örülünk, ha fél napot együtt tudunk tölteni...
Most látom, az én órám se jó. Mindjárt megpróbálom...
ácica
 
 


Ranita
Bocsi :roll: De azt hiszem most nekem is jó :)

Ácica
Azért az tényleg nagyon bosszantó, ha az ember a párjával nem tud együtt lenni :x
Tényleg.. már tudod, hogy meddig szeretnél dolgozni? Mármint úgy értem, hogy a 8-ik hónap végéig vagy előbb eljössz? Gondolom kell azért jócskán felkészülés a baba érkezésére :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Ezen még nem gondolkodtam. Szeretnék dolgozni a 8. hónap végéig, mert az azt jelentené, hogy minden o.k. velünk :wink:
Viszont az is igaz, hogy jó lenne pihenni, meg készülni a babára. Meglátjuk. Úgy tervezem, hogy a munkahelyen december, január környékén jelentem be.
ácica
 
 


Úgy tűnik most nekem is jó :) . Kicsit meg volt zavarodva, de most összekapta magát :) .

Ácica!
Szabad tudni melyik napilap az?

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Rosszullétek azóta enyhültek már egy kicsit? VAgy nem változott semmi?
A munkahelyi bejelentés tényleg ráér :) Akkor lesztek 3 hónaposak. De izgi.
Én meg tök dinka. Még jó, hogy itthon senki sem látja. Tisztára úgy örömködik itt a gép előtt, mint egy ovis kisgyerek. :lol:

Kép

Kép
princzike
 
 


Bikfy!
Én is megnéztem azt a görbét. 9. napon biztos nem volt pé, talán a 17. napon. De tényleg eléggé összevissza, jó lesz, ha látja egy doki is. Gondoltad egyébként, hogy lehet, hogy nincs is pé?
Azt hiszem Te írtad, hogy mensi előtt napokig barnázol és már én is gondoltam rá, hogy mi van, ha én is azért, mert nem jó a pé.

Ha az orvos UH-on azt mondja, hogy lát egy összeesett valamit, akkor szerintetek az azt jelenti, hogy ki is tudott szabadulni a tüsző?

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Hát ez fogalmam sincs, hogy mit jelenthet :shock:
Bár lehet, hogy tényleg így nézne ki, mikor kiszabadul?
Én mindig csak a petéket láttam monitoron, mikor még nem volt PÉ.

Kép

Kép
princzike
 
 


Ranita!
Egyelőre nem árulnám el a nevét a lapnak, ki tudja, melyik munkatárs olvasgatja, és még nem szeretném, ha rólam beszélnének. Bocsi, de amint hivatalosan bejelntem, leírom, o.k.?

Princzike!
Jól vagyok, a rosszullétek este jönnek rám, de csak akkor, ha eszek valamit, ha nem eszek, akkor jól vagyok. Csak éppen éhes! :shock: Akkor most mit csináljak?
Cicifeszülés, állandó pisilhetnék és álomkór.Ezek viszont nagyon rajtam vannak. Ja és a szagokra nagyon érzékeny vagyok.
De mindennek nagyon örülök! :D
ácica
 
 


Bocs Csajszik, de lehet, hogy a kérdésem most banális.
De ha jól emlékszem, akkor többen mondtátok, hogy doki megnézte UH-n van-e PÉ, stb, stb. Minden hónapban visszajártok SZTK-s rendelésre és tök nyugisan megnézi nektek a dokI?

Kép

Kép
princzike
 
 


46

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike!
Látom, nem válaszol a kérdésre egyelőre senki. Én viszont nem tudok, bocsi :(
Mi az, hogy 46? :oops:
ácica
 
 


Ácica
Bocsi :( Semmi különöset :) CSak próbáltam megszámolni, hogy mennyit írtunk már összesen és véletlenül elküldtem :)
Kíváncsi vagyok rá, hogy mikor vált :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Sziasztok Csajszik,
csak bekukkantottam, h így hiányoltatok :lol: Nagyon Édesek vagytok :lol: :wink:
Hát én tegnap és tegnap elött csak takarítottam, már csak a falakat kellett volna újrafestenem :wink: Reggel az ágyból alig bírtam kimászni, úgy fájt minden porcikám.
Ma meg kinnt voltunk itt a lehalászáson, ahol találkoztam Jucussal. Tök jó volt :lol: Jó volt végre látni valakit közületek, és tök szimpi volt Nekem Jucus, és a gyönyörűséges Lolliját is láttam, nagyon szép kiscsajszi :lol: Én is majd ilyen gyönyörűséges kislányt szeretnék elsőre, másodjára persze fiút :lol: Egy belevaló kis tökös csávót :wink:
Jó lett volna, ha Ti is eljöttök Princzike :)
Princzike, párod sportoló? Hogy edzőtáborban van?
Szerintem ha körömvirág, illetve cickateás vízbe űlsz az is csökkenti a felfázásos gyulladást :lol: De remélem már jobban vagy :wink:
És tök jó ez a hőgörbés oldal, egész du azt tanulmányoztam.
Igazából Én 4 napja mérem, de már kész vagyok tőle, egyik nap felkeltem 5,13-kór, h mérnem kell :oops:
Bocsika, Ti holméritek?

Ranita, ne legyetek uraddal ilyenek :cry: Próbljatok megbeszélni mindent :roll:
Amúgy honnan gondolták oaztálytalin, h babás vagy? És lesz baba, ilyenkor mosolyogj nagyokat , ha ezt kérdezik, aztán próbáld nem idegesíteni magad rajta. :wink:

Ácica, olyan jó téged hallgatni, olyan pozitív vagy és olyan sok pozítv energiát adsz.

Nitácska, tök jó h végre megjött, új hónap juhéjj, mindent bele :lol: Apira fel :lol: :lol:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Hogy is kell átállítani ezt az órát? segítenétek?!

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?