Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

tegnap voltam dokinál és 22x23 mm-es tüszőm van bal oldalon. De nem repesztette meg, azt mondta, hétfőig várunk...mondnaom sem kell, hogy nem a saját dokim volt, ő szabadnapos volt. Ez az orvos azt mondta, hogy 30 mm az ideális méret...hát ez nekem új. Az én orvosom ilyenkor már ad szurit...úgyhogy mehetek hétfőn is. De nem fog így túl stimuláldóni szerintetek?
kexi
 
 


Húha: asszem megveszem a pezsgőt....van itt aki kortyolgat és pirulgat Nitacska igaz? :wink: :lol:
Most énis... :wink:
misszike
 
 


Kexi: nekem a 19mmeseket is repesztettük szurival,és akkor jött össze! Sajna utána nem maradt meg,ezt már tudod...De miért hagyja a doki ekkorára? :shock:
misszike
 
 

 
 

Csige, nem jössz a jó hírrel?? Reméljük pozi a teszted!!!

Gabi, nagyon parázok én is, hogy rendben van-e odabennt a bébi... Sajna nekem nem sok tünetem van... Viszont ma is tezsteltem, és két csikos. Úgyhogy csak bízni tudok, hogy minden okés.

Puszedli, az én férjemnek is ma van a szülinapja! Boldog szülinapot a párodnak! Aztán vigyázz ám magadra!!! Akarom írni magatokra..

Nita, drukk hogy menjen a piri!! Vagy lene már pozitív a teszted!!!

Kép
szilvia80
 
 


Misszike: nem tudom és én sem értem. Ez a rossz, hogy az embert egy másik doki vizsgálja és totál mást csinál, mint amit a jól bejáratott orvos csinálna. Tegnap eléggé fel is húzott vele, dehát ez van. Meglátjuk, mi lesz hétfőn...
kexi
 
 


Sziasztok lányok.
Ki az aki várta a menzit, küldtem, remélem ott is marad egy darabig, mert úgy tűnik nekem kilenc hónapig nem lesz rá szükségem.
Reggel teszteltem és nagyon-nagyon halovány pozitív lett. Utána csináltam egyet délelőtti vizeletből, de az negatív. Reggel ismétlem. Bár szerintem 9. dpo-n nem várható csoda, de a férjem azt várt :D Beszéltem a dokival, hétfőn uh és voltam az ügyeleten, kírattam az utrót, napi 2*1-et mondott a doki hogy szedjem. És szigorúan pihi. Megyek is pihizni. Köszönöm a drukkot mindenkitől, de még rám fér.
Puszi mindenkinek.

KépKép
csige-bige
 
 


csige istenem de jó, annyira örülök, vigyázz magadra, szedd az utrot és akkor hétfőn egymásért drukkolok. Hurrá, hurrá:)
halk gratula:)) És ha minden ok és te is úgy gondolod akkor gyere a várandóság/2009 júliusi babavárók topikba, szilvi te is ha van kedved.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Csige: halk gratula!!! Nagyon örülök Neked(-tek)! Minden rendben lesz,reggel is ++++++++++++++++++lesz a teszted,csak pihenj nagyon sokat! Puszika! Holnapi tesztet is várjuk!
Kexi: megértelek! Úgy választottad ezt a dokit,vagy csak őt érted el?
Szilvia80: neked is gratula,sok pihenést!
Annus: hogyan tudok feltenni képet magamról a profilomhoz?
misszike
 
 


csige gratula..milyen jó nektek!!!!!! :lol: :wink: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska: azt hiszem össze kell szednünk magunkat,mert nagyon lemaradunk! Olyan jó a babásoknak! Vigyázni magukra és pihenni sokat!
misszike
 
 


hát igen misszike szinte már csak mi maradtunk!!!! :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska: mikor van péd? Tudod mit? Akkor most mi jövünk...És mi is babásodunk!
Csige: clostiztál? Már elfelejtettem! Tüszőrepi szurid volt?
misszike
 
 


misszike a doki szerint nincs pé-m ill nem érnek meg..azt mondta volt minkét petefészekbe de tul kicsik hogy megérjenek.... :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


És akkor nem stimulál tabival? Clost vagy Merional?
misszike
 
 


Egyébként nekem sincs pém,csak clostival... :wink:
misszike
 
 


kaptam clostit és utrot is.de akkor kezdhetem el szedni ha megjött! :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska: akkor legyen már pirid,hogy elkezdhessed szedni a tabikat! Az utrot hogy kell szedned? Mindjárt a clostival? Merionált nem kapsz a closti mellé? Sokkal erősebb tüszőid és érettebb petécskéid lennének! Énis azt kaptam,mert a clostitól lettek tüszőim,petéim is,mégis a merionál még kellett hozzá!
misszike
 
 


ugy van hogy a menzi 3.napjátol kell szednem a clostit és a 14.naptol meg az utrot!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csige: Jajj de jó erre a hirre jönni. Gratulálok és nagyon örölük. Pihenj sokat hétfőig :)

Kép
csucsu05
 
 


Csige: :D

Misszike,Nita.:Én is szoktam picit alkoholizálni így középidő táján,egy kis kedv csináló azért néha kell!!!Amúgy én vörösbort.!

Kép

Kép
syl100
 
 


én ilyen csokiflippet csináltam..nagyon fini lett!meg is tette a hatását..éreztem.. :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszönöm lányok, aranyosak vagytok.
Gabi: hétfőn drukkolok neked és ha minden oké lesz nálunk, akkor jelentkezem a topicban.
Misszike: nem szedtem szemmit. Teljesen spontán volt a dolog. A vetélés előtt szedtem clostit, de már akkor is a closti utáni hónapban lettem babás. Azóta pedig semmit nem szedtem. Ittam a teákat és a Gravida és folsav és ennyi. Most utrózom, napi 2*1, de ki fogom készíteni a dokit már látom :lol: egyből azzal indítottam, hogy nem kevés az??!! Azt mondta, hogy elég így az elején, de majd hétfőn megbeszéljük. Most nem engedem lerázni magam, minden apró részletre kíváncsi vagyok és tudni akarom :lol: Kíművelődtem itt a babaneten köztetek :lol: :lol:
Szilvia: bocsi, de délután csak írtam és nem olvastam :oops: nagy-nagy gratula neked is. Mikor mész dokihoz?
Most ti jöttök lányok!!!! Megy a drukk nektek is ezerrel, még a végén 2009 júliusi topicban végezzük mindannyian :lol: :wink:
Holnap reggel ismét teszt, bár minél jobban nézzük, annál pozitívabbnak látjuk :shock: próbálom nem beleélni magam, de nagyon nehéz. Kicsit fájdogál a hasam, de ma sokat feküdtem. Ha felkeltem, akkor meg csak sétáltam és nézelődtem, semmi komolyabb meló.
Jó éjt mindenkinek.

KépKép
csige-bige
 
 


Csige gratulálok!

Nem kell jönnöm és akkor mindig van egy babás. Tök jó! Most már mi következünk.

timejka
 
 


csige már nem lesz semmi gond..minden rendben lesz!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Timejka: Igy igaz mostmár mi jövünk:)

Kép
csucsu05
 
 


csige nekem is fájdogált a hasam ez a beágyazódás miatt van, na meg attól hogy a méh készül a növekdésre. Minden rendben lesz nyugi. Kép nincs a tesztről?
Hétfőn hányra mész dokihoz?

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Csige:Most ebben a hónapban ittál teákat?

Kép

Kép
syl100
 
 


:lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csajok: Hétfőn akkor ketten is mentek dokihoz. De jó lesz akkor mert jöhettek a jó hírrel :)

Nekem ettől a clostitól már 2napja úgy érzem a hasamat. Feszit rendesen most is. Na de remélem meglesz az eredménye nekem is :)

Kép
csucsu05
 
 


csucsu baba lesz a vége!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Egyszer biztos.

Kép
csucsu05
 
 


Lányok úgy látszik most baba eső van, úgy hogy mindenki pocakjába beköltözik valaki ez tuti.

Csucsu igen hétfőn, csak nagyon későn megyek, de ha tudok akkor még jelentkezek utána. 3/! 9-re megyek.

Ma moziban voltunk a gyerekekkel, majdnem elaludtam, de a gyerekek nagyon élvezték. A high scool Musicalt néztük meg, lányom kedvence mostanság.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


gabi jó is lehet az a film..majd mi is elmegyünk párommal mozibade csak a téliszünetbe mikor a máté a nagyiéknál lesz kicsit!!! :lol: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nitacska szerintem jó volt, először azt gondoltam hogy hogy fogom én ezt végig nézni, kinőttem én már ebből, de végül nagyon tetszett. Most játszanak valami magyar filmet is nem tudommilyen, én meg azt akarom megnézni.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


a mozizásból meg az ilyen filmekből sose lehet kinőni..... :oops: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok

Én már egy órája kukorékolok, ez az óra átállítás kikészíti az embert, amúgy is mostanában hajnalban már fent vagyok.

csige csináltál tesztet?

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Szép Jó Reggelt!

Látom még szinte mindenki szunyál!? Csag Gabi és én vagyunk talpon? :wink: :lol:
Én is aludnék, de Dani ugyebár felkelt, hogy mesét szeretne nézni és kakaót inni. Pedig elég fáradt vagyok. Tegnap este apával (azaz eredetileg én kezdtem) kártyáztunk itt a neten és bejutottunk a döntőbe, ami ma este lesz. :D Aztán persze jól megünnepeltük.... :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nagy gratula az új kismamiknak! Olyan szuper, most talán beindul a sor. :wink: :lol: :lol:

Kép
oriandy
 
 


Ja és tényleg! Csige!
Teszt?????

Kép
oriandy
 
 


oriandi drukk a döntőhöz is!!!! :lol:
nekem ma reggel megjött végre!!!!!!!!!!..holnaptántol kezdhetem én is a clostit aztán az utrot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi Nita! Az első 200 kap pénzjutalmat. Arra hajtunk, mert azért az első helyre kerülni igen nehéz.
De ha sikerül valami jó helyet elérni, szerintem megint jól megünnepeljük! :wink: :lol:
Neked pedig akkor mától újult erővel mindent bele! :wink:

Kép
oriandy
 
 


köszönöm!!!!!nagyon drukkolok hogy jó helyet érjetek el..ügyik vagytok!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok lányok.
Hát csináltam ma reggel tesztet, de sajnos mind a kettő negatív lett. Hát nem tudom. Szerintem nincs baba a dologban, korai volt az öröm. Ma lehet hogy elszaladok még tesztért és holnap reggel is csinálok egyet. Azt nem tudom, hogy az utrót most dugdossam vagy ne??!

KépKép
csige-bige
 
 


Jó reggelt :)

Csige: Most hányadik napon vagy?



Andy: Gratula. Remélem hasonló jó helyezést értek el mint multkor.

Kép
csucsu05
 
 


csige ne aggodj ot van van az a baba!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


lányok segítsetek.van lh-tesztem azokat mikor kezdjem el használni? :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Félidő közelében
Most még csak menzisel igy semmi szülség az LH tesztre.

Kép
csucsu05
 
 


Csige!

Szerintem várj egy picit!Tudom h hamar akarod tudni,de ez még nagyon nagyon korai!!!Majd holnap reggel remélem ismét pozitív lesz a teszt!!!!

Tök jó h beindult a babásodás!!!Én elküldtem rókakomát,el is ment vkihez,szóval várjátok!++++++++++++++++++++++++++

annus11
 
 


csucsu köszi a segítséget!!! :wink:
annus nagyon megy az idő nálad!!! :shock: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Annus: És szivesem átveszem a róka komát tőlled:)

Kép
csucsu05
 
 


én is...én is.!!!!! :wink: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?