Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Hettuli gratulálok akkor hivatalosan is! :D :D :D
Jó vigyorogtam a sztoridon, simán mintha magamról olvastam volna én is tudok ilyesmi szituációkat produkálni.
Pl. varratszedésnél mondta a doki hogy feküdjek fel az asztalra, de nem kell a lábakat a kengyelbe rakni. Közöltem vele hogy jó is mert mostanában nem akarom ezt a mozdulatot megtenni elég volt egy darabig :D Persze kiröhögött :D

Blaskó dokinak én is megköszönném amiért segített az egész terhességben és szülésben, örülök hogy őt választottam, főleg hogy láttam a többi orvos munkáját. Aki még nagyon normális és szimpatikus volt, egy fiatal doktorúr a Tóth Károly.

Tündi de jó hogy otthon vagytok!
Barni imádnivaló ahogy csodálja a hugicáját! :lol:
Mi is ilyen mamos cumival nyomjuk csak a miénk nyuszkós. Az aventes cumit nem fogadja el a Matyi, már a nagynéni szerzett neki ilyen cumit mert ebből csak egy van.

KépKép
winchi
 
 


Mindenkinek köszönöm a drukkokat is persze és a jókívánságokat :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


tündi csodaszép Bianka!!!Barni is milyen szeretettel néz rá! :wink:

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 

 
 

Winchi: Ma lesz az első közös éjszakánk a picivel izgulok. Nektek milyen volt?
Nappal én ébresztem még enni, félek hogy éjjel él :(

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Az első közös éjszakánk nagyon jó volt, kialudtam a kórházi fáradtságomat. ettünk 9kor, 2kor és 5kor :D
De azóta sajna nem alszik nagyobbat szigorúan 3 óránként ébred és enni kell, mert különben éhen hal :D Igazi férfi :D

Tejecskéd megindult?

KépKép
winchi
 
 


Winchi: Ma már szopi után fekni is tudtam :) Mondjuk nem nagy mennyiséget de tudtam :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


de jó de jó, örülök neki :D Nehogy már kimaradj abból hogy majd leszakad a cickód :lol: :lol: :lol:

Aranyos lett a vonalzótok :lol:

KépKép
winchi
 
 


Hű csodaszép Bianka :) nagy-nagy gratu mégegyszer, és örülök, hogy itt vagy!

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


winchi de jó a képed!!! :D

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


sziasztok!

trundike milyen volt az éjszakátok??? hogy vagy amúgy?

többiek, mindenki elvan a párjával ezen a jó kis hosszúhétvégén? :) :D

hamarosan megyek a doktorúrhoz, majd este , vagy délután jövök! sok puszi

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok Lányok!Trundike:Mégegyszer GRATULÁLOK nagyon szép a kislányod!!!!És milyen édesek Barnikával!!! :D :D :D :D Hogy tellt az első éjszakátok?Örülök hogy beindul a tejcsi!Puszi nektek!


Gégéé:Gondolok rád este vigyázz magadra és várunk a jó hírekkel!


Winchi:Nagyon szépek vagytok a képen!Nálatok hogy tellnek az éjszakák?


Hettuli:GRATULÁLOK :D :D :D :D :D


Bende:Olyan régen voltál remélem nincs semmi gond!
Vendég
 


Hello Lányok!

Ötös lett az egész vizsgám! Szóbeli, írásbeli, szakdoli! Na, ezért voltam úgy be***va!

Gégéé: köszönöm a képeket! Csini a menyasszony! És nagyon aranyos a pocós kép is. Végre láttalak! :) Ezek szerint sikerült átméretezni!
Majd kérek még képeket!!!

Winchi: Matyi manó naggggyyyon szép!!!! Igazi kis fiúcska. Ha nem bánod lestoppoljuk vőlegénynek. Úgyis itt már minden kislánynak van vőlegénye! És olyan jó az a kép apával, persze a szülés utáni is nagyon megható! Ügyesek voltatok! Ugye milyen jó anyának lenni?

Trundike: hát hurráááá! Gyönyörű ez a kislány. Kis hercegnő. És ezek a rózsaszín ruhák...nagyon csini benne! Barnikán látszik, hogy oda van érte. Nagyon szépek együtt!!! Jajj, lányok, még a könnyem is kihullott a sok szép babától. Jázmin meg már olyan nagy! Akarok én is mégegyet!!! Asszem tuti, hogy lesz majd kistesó, csak még kicsit később!

Mindegyőtöknek nagyon jó egészséget, meg sok-sok örömöt, és tegyetek még fel képeket, hadd sírjak rajta!! :lol:

hettuli: Nagy-nagy gratuláció! Na, most veled is végigizgulhatjuk a terhességet. De jó! :)
Elég vicces volt a sztorid a dokinál. Nekem is vannak ilyenek. És utána olyan jókat röhögök magamon!

Anyany: szépek vagytok Zsófival! És ne kezdd megint a tehenezést. Ja, amúgy híztam 2 kilót! Zabálom az édességeket, pedig szülés előtt nem voltam édesszájú, mostmeg...szóval asszem be kell lépnem a répaevők klubjába!
Tudod, ha már nem szopiztatunk, együtt fogunk fogyózni!

Lara: hogy vagytok?
Még nem mentem vissza a dokibácsihoz a spirált feltetetni, nem volt időm...lehet jól lecsesz. Szept végén kellett volna menni...Te már döntöttél spirál ügyben? Én még hezitálgatok. Félek tőle!

Bende: hol vagy? Mi van veletek?

Ja, képzeljétek, szerdán lett fülbevalónk!!!
Majd dobok fel pár képet. Szegény úgy ordított, tiszta vörös volt a feje. Alig tudtam megnyugtatni.
Tegnap hülye napunk volt. Tiszta zizi volt a lányka. Egész nap üvöltött. Biztos ez a hülye szeles idő. Fájt a pocakja is, egész nap bukott, de akkorákat, hú...nekem fájt. Akármit csináltam vele csak üvöltött. Már azon gondolkoztam elviszem orvoshoz, hátha valami nagy baj van. De aztán fürdés után bealudt hajnali 3-ig.
Ma meg egész nap alszik a kocsiban kinnt a hidegbe.

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Sziasztok!

Hettuli: Gratulálok a picihez :)

Mindenkinek köszönöm a babadicséretet :)

Ancsi_pancsi: Gratulálok az 5-ös vizsgádhoz :) Ügyes vagy!!!
Nekünk ma volt nyugtalanabb éjszakánk. Vagy az étvágya kezd megnőni, vagy a baj az hogy még nem volt kaki de csak kézben. Szerencsére ott azért nyugtatható. :)

Lányok! Kérdés: Sír a baba de nem kell a cum,i, amit eddig köszönt szépen elfogadott. Görcsöl vagy éhes?
Borzasztó dő van, tiszta letargkus vagyok. Be vagyunk zárva, és a nap sem süt. Amikor rövid időre kisütött Bius elaludt, én elmosogattam és porttöröltem. Nagyon szupi volt!!!

Első éjszakánk nem volt túl jó, mert 1. amikor lehett volna egyszerűen nem tudtam aludni. 9-kor elaludtam, 11 körül kért enni a pici. Ő visszaaludt 3-ig de én egy picit sem tudtam aludni, mad 3-tól 6-ig fenn volt a Bius.
Nem tudom mit csinálok ha most éjjel is ezt fogja tenni.
6-kor bereggelizett aztán 9-ig durmolás megint.

Lehet hogy már itt a nem tudok kakilni vagyishogy fáj a pocim? Ne korai még? Sokszor akart ma már kézben lenni ( tegna egy angyal volt sokat is aludt lehet hogy ennek volt köszönhető a 3-6-ig tartó kukorékolás), most elszik egy normálisat 2-től. Egy 3 napos baba. Remélem éjjel így alszunk :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


trundike: Gyönyörü ez kiscsajszi :lol:
Te aztán jól kiszámoltad mikor mész be. Honét tudtad mikor érdemes? Én ettöl parázok :?
ancsi_pancsi: gratula a vizsgáidhoz. Ügyi vagy!!! :wink:

Kép

Kép
s. zsófia
 
 


csáó csajok!

most nem reagálok az előttem szólókra, bocsi...

na a ciszta hál' isren nem nőtt tovább...vagyis már 3 hete stagnál, csökkenget, így azt mondta doktorúr, hogy lehet nem is kell piszkálni a babácskát, ha megszületett...viszont a nagy izgalmak közepette 2200-as lett a méhszájam...eléggé megvizsgált a doki, hazáig görcsöltem, itthon is egy kő volt a hasam, pedig eddig ilyen nem volt...azt mondta, hogy a feladat most az, hogy még 3 hétig tartsam bennt a babácskát, minimum!!! kaptam diaphilint...gondolom attól, de nekem annyira, de annyira melegem van, lázasnak érzem magam, de nem vagyok, úgy érzem szétégek...a férjem szerint hideg a fejem...szerintetek a diaphilintől?

sokat kell feküdnöm, amit persze betartok, vagyis igyekszem!

ja és a császárra rákérdeztem, és azt mondta majd meglátjuk, egyelőre tartsuk bennt a bébikét, ja meg kérdezte, hogy a szülésznővel felvettem-e a kapcsolatot...

fel amúgy.
csajok nektek is volt olyan, hogy hüvelyi vizsgálat után kivoltatok kicsit?

majd reagálok mindenkinek, de most lepihenek, gratu a vizsgához, meg minden baba nagyon édes, sarmon te remélem jól vagy...

puszik

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok!

Ancsi gratula a vizsgához :D
A vőlegény már alszik, ma sűrű napja volt itt volt az anyukám meg a 13 éves öcsikém ment a babázás egész nap :D

Gégéé ez jó hogy nem nő a cisztátok, a vizsgálat a vége felé nekem is egyre kellemetlenebb volt, pihenj sokat!

Megyek én is aludni fárasztó anyukának lenni :D

KépKép
winchi
 
 


gégéé örülök,hogy minden rendben. Én is szedem a diaphilint nekem ilyen tünetem nincs csak gyakran van hányingerem nemtudom,hogy mitöl elöjött megint. Nekem 25 hetesen 2100 lett a mészályam megijedtem pihiztem és mikor mentem 4 hét mulva 2000 lett visszazárult. Persze én már nem bánom,hogy nyilik. :lol:
Nekem a 36 heti vizsgálatik nem volt semmi bajom utána már én is kivoltam, fájt keményedett nekem is a hasam.

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


irigyellek benneteket. 10kor aludni...
Zsófi 1ig fenn volt, nyűglődött meg bőgött, most is olyan nyugtalanul alszik. már fürödtem, de a fejés még hátra van...
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


ti olyan aranyosak vagytok!!!!!

anyany :( zsófit is megviseli az évszak váltás. ne szomorkodj; olyan szép kicsibabád van! majd mond ezt légyszi nekem, ha 2 hónap múlva itt ülök, és visszaírok neked fél kettőkor...
trundike: azt olvastam, ( :) ) hogy a babák néha csak azért sírnak, mert bennt akarnak leni a pocakoban. se nem éhesek, se nem fáradtak, se nem fáj a pocikájuk, csak nem akarnak kinnt lenni. Ilyenkor ölelgetni kell őket :D jaj persze tudom, hogy -mit pofázok, nekem még nincs gyerekem- de csak segíteni szeretnék. :D remélem nem haragszol, nem okoskodásként mondok ilyeneket.

s.zsófia hányingerem nekem is volt a diaphilintől függetlenül, de durván... amúgy hogy vagy? már nincs sok hátra!!!

WINCHI :D igen nagyon jó, örülök ám neki nagyon!!!

ancsi_ pancsi le a kalappal, én egy sort sem bírnék megtanulni most :D

Lara köszi, hogy gondoltál ránk. Amúgy csajok tök sokan voltak a dokinál, én persze kivoltam, mert olyan meleg volt a váróban, hogy még :) bennt a rendelőben meg tök jó idő volt. Mondta a doki, hogy keresztelőre megy, de tuti elkésik :) szegényke.

na megyek én is....pihengetek. puszik

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


hű, ja még azt akartam mondani, hogy nem bírom levenni a szemem Biankáról...a férjemnek is tetszik nagyon, mondta, hogy wow nagyon szép baba. éééés még azt is szerettem volna, hogy

mizu sarmon, hogy vagy? még bírod? :D

ja és azt, hogy naynay, gondolkodtál-e már a közös sportoláson? persze ez a többieknek is szól...úszás ne legyen, mert én nem vagyok valami nagy vizinudli..
na megyek. puszik

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Tündike Biankájának boldog névnapot!!! :lol:
Gégéé én is szedem a diaphillynt,jelenleg is,én úgy kerültem el a kellemetlen mellékhatásokat,hogy a napi két szememet elosztottam 4-re
is gyengébb az egyszeri dózis de mégis megvan a 2x1.Ezt a doki javasolta igy és azóta nincs is semmi bajom tőle.Nekem nagyon fájt a fejem,szédültem és hányingerem volt tőle.

Egyébként egész jól vagyok de sokat kell hogy pihenjek csak igy megy.Mert ha nem ülök /dőlök le egy kicsit nagyon fáj a keresztcsontom,a szeméremcsontom,a hasam bekeményedik és görcsöl alul a császárom hege.Tehát mindig jelez a szervezetem hogy na most állj!Pihenj! :lol:

Bablevest főztem ma jó sok csipetkével meg krumplis pogácsát,valamint apa sütött nyulat,de én azt nem szeretem. Most lemosom a festéket a hajamról aztán alszom egyet a gyerekekkel.

És ezt tanácsolom a friss anyukáknak is pihenjenek amikor csak lehet!!!

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Winchi: Bianka is háromszor kel enni este, de szerencsére tegnap vissza is aludt simán, szóval nem éjszakáztunk.

Zsófi: 10 percen belül minunimum 3 fájás ami 40-45 mp-ig tartottak, szóval menni kellett :)

Gégéé: Örülök a jó híreknek a cisztával kapcsolatban. 3 hétig szerintem simán benn tartod a bébit ügyi vagy!
Drukkolok hogy már ne legyen semmilyen meglepetés.
Nem haragszom, ölelgetjük is rendesen :) Csak annyira nem szeretem amikor vígasztalhatatlan. A tehetetlenség bánt.

Anyany: Sajnálom az éjszakázást. Nagyon fáradt lehetsz! :( Valami bántotta szegénykét? Meddig aludtatok?

Sarmon: Köszi Bius nevében is :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Na végreeee!!!!! Itt vagyok!

Először gratulálok mindenkinek, szépen sorban. Winchinek a gyönyörű fiatalúrhoz, Trundikének a sógornőnkhöz :) és Hettulinak most már hivatalosan is.
A legkisebbeknek kívánok sok-sok tejcit az anyukáknak meg sok sok alvást. Szuper, ahogy egyre gyarapszik a gyerkőcök száma.

Most sorolom miért nem voltam.
1, egy ideig nem volt számítógép
2, aztán lett, de tönkrement a billenyűzet
3, szülinapot rendeztem Apumnak
4, koszorúkat csináltam, meg őszi ablakdíszt- majd teszek fel fényképeket
5, Ő az első a rangsorban, de most ide került, az én pici lányom.
Szóval mire mindezeket összehoztam, valahogy már nem volt kedvem leülni a gép elé. Mire megcsináltam mindent, házimunka, séta, bevásárlás + a fentiek inkább ölembe vettem a csemetémet és benne gyönyörködtem.

Niki hétfőn lesz 3 hónapos. Anyany múltkor írt egy listát, most utánzom és én is számba veszem mit tud a kisasszony. Tehát: elkezdett őrülten gagyogni, mindenfélét mond, néha egészen halkan, úgy hogy közben vigyorog. Az ágynemű kiesett a pikszisből, most már én is érdekes lettem. Imád állni. Néha nem hajlandó sem ülni, sem feküdni, csak állni az ölemben, úgy hogy fogom a hóna alját. ( ezért én nem lelkesedem, mert félek, hogy a lábának valami baja lesz )Rengeteget eszik, szerintem néha bekajál 200-at is, bár ezt nem tudom pontosan mérni. Fürdött a nagykádban! Imádta. Először amikor ellepte a víz, kicsit összeráncolta a szemöldökét, aztán szélesen elvigyorodott. Olyan volt mint aki kutat az emlékeiben, aztán azt mondja: aha, én ezt már éreztem valahol...és akkor is jó volt, most is az!!! Apája elkezdte hullámoztatni a vizet, akkor nekiállt gagyogni is. Tetszik neki a dolog nagyon.
Már néha nevet hangosan. A mosolyától már mindenki elolvad. Legfőképpen én, mikor reggel felkel, megpillant és elmosolyodik. Az csak nekem jár. Felveszem körbesétálunk a lakásban, köszönünk a matricáknak a falon, a hűtőmágneseknek, az összes lámpának. Mindent nagy vigyorral üdvözöl. Aztán felöltöztetem nagy gagyogás közepette.
Rossz hír: a szeme csúnyább lett és én már előre rettegek attól, hogy mit fognak csinálni az én kicsi kincsemmel. Másik rossz hír- bár tele a hűtő tejjel, Niki cumisüvegből nem kéri. Csak a gyári csomagolás passzol neki. Nyelt két kortyot, elfintorodott, kiköpte, aztán mikor felhagytunk a próbálkozással mohón rávetette magát a cicire. A teát benyeli üvegből. Szóval erre még edzenünk kell

Jó hír- fogytam és most már eljárok edzeni. Hetente kétszer, addig Anyukám vigyáz rá. Általában elsétálok vele a teremig, ott találkozunk Anyuval, aztán amíg bent vagyok addig ők sétálnak. Bár még csak 3 alkalommal voltam és fogyást nem ennek- hanem a szopinak köszönhetem- a közérzetem nagyon jó lett tőle. Még 2 plusz kilóm van a teherbeeséshez képest és 6-7 plusz a vágyotthoz viszonyítva.
bende
 
 


Na ennyit rólunk.
Nem hiszem, hogy tudok mindenkinek reagálni. Köszönjük, hogy hiányoltatok bennünket.
Géégéé!! nagyon örülök a jó híreknek. Biztos elmondtad Emmácskának, hogy mennyien szorítunk érte, ezért az a hülye ciszta abbahagyta a növekedést. Most mindenki azért drukkol, hogy bent maradjon. Biztos ez is sikerülni fog :)

Sarmon! neked is szurkolunk. Kilók száma? változatlan?

Anyany! sajnálom, hogy Zsófi nyűgös volt. Múltkor Niki is nyekergett, ezért elveimmel ellenkezve ölben altattam. Nekem ez annyira jó érzés, de nem akarom rászoktatni. Pedig olyan jó, amikor beleszuszog a vállamba.

Ancsipancsi! nagynagy gratula a vizsgáidhoz! nekem mostanában nem fog az agyam. egy csomó mindent elfelejtenék ha nem írnám fel. Szerintem attól van, hogy kevesebbet alszom.
9 és fél tízkörül vetem bele magam az ágyba, aztán Niki fél kettőkor ébred, akkor a szopi meg a fejés egy óra. Aztán fél 3-tól alszom fél 6-ig és kész. Ezután már nem fekszem vissza, napközben meg szintén semmi.
bende
 
 


Bende: Sajnálom a kicsike szemét :( Remélem nem lesz semmi brutális dolog vele. Ami a fogyást illeti gartulálok. Nekem meg nem akar visszmenni a pocim :(

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Trundike!
ne bomolj, még csak pár nap telt el. Hasszorító?
bende
 
 


A szeme miatt nagyon aggódom. Mikor láttam, hogy csúnyább lett és megbeszéltük a párommal, hogy hétfőn felhívjuk a dokit, már akkor majdnem elbőgtem magam. Rettentően félek, mert így valószínű, hogy műtét lesz a vége. Megpattanhatott egy ér, a szmhéjában, mikor született és úgy tűnik még most is szivárog belőle. Szemcsepp nem használt, ilyenkor már muszáj valamit tenni.
bende
 
 


még mindig hulla vagyok...
de azért voltunk kint sétálni. és ami a nagy szó, Zsófi nem üvöltötte végig a sétát, hanem kicsit nayafizott, ivott és jókislány módjára aludt is.


gégéé!
örüök a jó híreknek! növeszgesd szépen Emmácskát. jobb még neki odabent. biztosan nem lesz gond, ha a hormonjaid nem zavarják majd.
gondolkodtam hát. úszni én sem fogok, mert víziszonyom van és nem is tudok. most a görkörin jár az eszem. meg a futáson, de majd csak szépen sorjában. még kell a tejcsi a hölgyemnek.

hettuli!
egyszer írtad, hogy a kisfiad csúnyán nézett amikor elkezdted a hozzátáplálást. meddig tartott? a kislánykám pofákat vág, és úgy köpköd, vagy éppen mosolyogva, de le nem nyelt szerintem még egy falatot sem abból, amit a szájába pakoltam.

tündi!
milyen kétszeres anyukának lenni? nagyon nehéz?
nem tudom mi lehetett a baja Zsófinak. nyafogott, bőgőtt, nagyon fáradt volt már, néha pár percre el is aludt, de aztán felébredt és bőgött.
aztán persze 5kor kért enni, utána pedig fél 11ig durmolt. én meg 9től malmoztam, hogy mikor ébred már fel...


szia bende!
na végre!!! megjöttél!
húúúúúúúúú nagyon irigyellek. én inkább megint híztam... Zsófi is szeret állni az ölemben, meg ücsörögni is. de ölben, meg feküdni, na azt nem...
és a reggeli mosoly is így van.
mi lett Niki szemével? nem mutattátok meg végül dokinak?

ancsi!
gratula a vizsgádhoz!!!
Vendég
 


Bende: Nagyon sajnálom :( Biztos minden rendben lesz.
Hasszorító van rajtam minimálisan segít. Ha nem lenne egyáltalán nem véreznék azaz nem tisztulna a méhem.

Anyany: Nekem úgy tűnik hogy fogacska. Aludni akarna de nem tud mert fáj neki :( Barni szokott ígyviselkedni. Nem értettük mert nem láttunk a szájában semmit, de aztán egyszer csak.. Jé egy fogacska!

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


bende én hízogatok ami nálam még elő is van írva!!! :lol: 5nél járok! :lol:
De csupa pozitivum ami az írásodból kiolvasható nagyon örülök nektek.

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Köszi a gratulációt a vizsgához lányok. Nehéz ügy volt, de legalább túl vagyok rajta.
Ma családlátogatáson és temetőjáráson voltunk, jól el is fáradtunk. A gyerkőcöt mindenki megbabusgatta, és nagyon tetszett neki. Egész nap vigyorgott, most meg du. 4 óta alszik.

Bende: nekem is elég szita az agyam. Én is nagyon fáradt vagyok, kb ugyanígy néz ki nekünk is az éjszkánk. Este 9 körül beájul, felkel éjjel 2-3 körül, utána max. fél 6-ig alszik, aztán ébresztő. Hulla vagyok. Napközbeni alvás felejtős...
Remélem Niki szemét nem kell megműteni. Istenem, a kis manócska..
Nálunk Dorka még nem áll, de nem lehet fektetni, mert mindíg ülne, vagy kézben nézelődne. Hétvégén reggel nézi a Micimackót, és a Mikiegér és barátait a tévében. Pont odalát a nagyágyról, és hangosan kacag, és kiabál nekik. Amikor meg a hasát puszilgatom akkorákat nevet, meg tudnám zabálni. De hasra nem lehet fektetni, mert begerjed, és veri a fejét az ágyba....
Hát igen, elég akaratos lesz, már most látszik. Tegnap meg akartam fordítani, miközben őkelme nézte a tv-t, és elkezdte magát kifeszíteni, és nyüszögött, hogy ugyan már, hadd nézze a mesét.. :) (kész tévéfüggő lett a gyerek,és még csak 3 hónapos)

Trundike: gyönyörű kis Biankának boldog névnapot kívánunk!!!Sok-sok puszika neki!
Tényleg, lehet, hogy Dórcinak is jön a foga, állandóan csorog a nyála már vagy 2-3 hete...de 3 hónaposan? Vagy csak most kezdődik a fogképződés?

Winchi: remélem a kis vőlegényünk jó kisfiú, és hagyja anyát azért néha pihenni! :)

Gégéé: örülök, hogy nem nőtt a ciszta! JUHEJJJJ!!!!
Ugye mondtam, hogy beszéld meg Emmával, hogy ügyes kislány legyen.

Jó éjt lányok, megyek fürdetni, holnap megyünk Nagymamimhoz!
Puszi mindenkinek!

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


A bablevestől olyan bélgörcseim vannak ,nemhogy mindjárt megszülök,de még meg is halok! :shock:

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


ma alvós napunk van. 5kor evett, 10:30kor kért megint. utána sétálni voltunk. 2kor evett és aludt 5ig, amikor enni kért és megint aludt fél7ig. aztán játszottunk, fürdettem, etettem és megint beájult, fél9kor.
remélem nem fog azért kukorékolni nekem éjszaka...
Vendég
 


Jól vagyunk csak már türelmetlen vagyok. Ez a várakozás,hogy mikor kell menni nehezen visele. Olyan jó lenne elöre tudni pláne Dórka miatt dehát.... :)
Biankának boldog névnapot :lol: :lol:
Nektek is elég közel sikerült a szüli,névnap :D
Nekünk feb. 6 névnap és 15 szüli :lol:
Hogy teltek a korházi napok?

Nekünk is 2-3 hó már ugy nyáladzott Dórka,hogy azt hittük jóna foga de mégis csak 6 hó volt mikor meglett az elsö fogacskánk. :)

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


anyany, remélem te is pihentél így ma egy kicsit!!!!

sarmon :roll: :roll: :roll: jobban vagy már?

ancsi_pancsi én is örülök :) :D sőt:)

bende drukkolok, hogy ne legyen semmi gond!

puszik!

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


s.Zsófi! kitartás! mást nem nagoyn tudok írni. ügyesek lesztek! a Zsófik már csak kis ügyesek!

Biankának boldog névnapot!!!

na hát aludni... azt nem. este tízkor felébredt, evett, és bőgött fél1ig... most még a fejés hátravan.
végülis a védőnő, az otthoni, azt mondta, mostmár mocoroghatnak a fogacskák. de még meggondolják párszor, hogy kijönnek e.
nyáladzás az persze van rendesen.
Vendég
 


gondoltam rád, amikor hajnali kettőkor fennt ültem, néztem a tv-t, vérzett az orrom, fájt az összes csontom, és emma meg csak táncizott ezerrel a pocimban...kb 4kor aludtam el...

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


gégéé!
nem irigyellek... legalább hajnalban mi alszunk... ilyet azért a pocakomban sem csinált...
cvitamint nem szedsz?
Vendég
 


Sziasztok!

Ancsi_pancsi: Igen már 3 hónaposan elkezdődhet a folyamat bizony :)
A fog már kész van, de a fogzás már elkezdődhet. Elég hosszadalmas de én úgy tudom hogy amikr ki akar bújni az a pár nap a húzósabb.

Anyany: Milyen volt az éjszaka? Tapasztalataim szerintha a baba nappal jól alszik éjjel sem lesz nagy gond bár vannak kivételek, de szerintem ha nappal végre ki tudja pihenni az előző nap fáradalmait az nem jelenti hogy éjjel kukorékol. Kíváncsian várom hogy mi is volt mert őszintén szólva én is emiatt aggódok mindíg.
Ezek szerint nem jött be :( Sajnálom. Tegnap este Bius sem volt toppon.

Zsófi: Kicsit uncsin teltek a napok a kórházba, mert egy napig nem volt szobatársam :( De azért jó volt. EL kellett volna hoznom azt a kis kocsit amibe a babákat teszik. Nagyon klasz és praktikus!!!
Veszünk is egyet szerintem. Hol lehet ilyet venni tudja valaki?
Én már sosem tudom megtudni milyen a várakozás hogy mi lesz már, de végülis nem is baj :)

Gégéé: Sajnálom de vígasztal is, hisz eszembe juttatta hogy amikor még nem volt meg a Bius akkor is voltak olyan éjszakák amikor nem tudtam rendesen aludni (mert hát azért alszunk így is) és bár fáradt voltam nem voltam nagyon ki tőle, max ebéd után aludtam egyet.

Lányok: Biusom 4 körül felkelt és szinte óránként cicire kérte magát. Evett is. Vagy túl korán teszem le a ciciről, vagy pasz. Úgy tűnt, hogy 9-ig, 10-ig folyamatosan cicin van. Ja! És este megetettem bealudt majd mikor teszem át a mózesbe felébred és nyűglődik. Keresi a cicit. Kinél hogy volt vagy van ez?
Eddig azért megette ami kellett aztán elvoltunk. Ennyire megugorhatott az étvágya?
(Ma reggel szopi után 30-at még fejtem :D )

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


szedek én már mindent :) szerintem azért is volt a nagy mozgás, mert a diphillin+magnézium, meg ezektől úgy ellazult a méhem, hogy tuti tök sok helye volt a drágámnak :)

úgy megnézném, hogy mit csinál ilyenkor :D

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


hát az éjszaka... elég sokáig tartott. 7kor kelt, evett és most még alszik. de már nem fekszem vissza. mert fel akarom majd ébreszteni, óraállítás jobbra vagy balra, a rend azért maradjon meg.

tündi!
Bianka cicifüggő lett? lehet, hogy csak cumizott a végén...
Vendég
 


Anyany: Nem tudom. Én úgy hallottam hogy nyelt is, de pasz. Ez egy kicsit sok, de mivel délelőtt jó baba (kopp-kopp) így azért elnézem neki

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


tündi!
akkor passzolok, sajnos nincsen túl sok közöm a szopihoz...
:(
Vendég
 


Anyany: Sajnos nekem sincs :(

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Tündi van hogy többet igényel a baba,van hogy kevesebbet...Igény szerint szoptass,az ő igényei szerint,aztán majd egy idő után beáll a ritmus. :wink:

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Hello!

Köszönöm a drukkokat. Sírni tudok, arra a gondolatra, hogy valaki hozzányúl, ahhoz a gyönyörű szeméhez. Ma felhívok egy másik dokit is. Sajnos már kialakult bennem ez a reflex, hogy ha valami fontos dolog van, akkor egy doki véleménye nekem nem elég.

Niki is rettentően nyálzik. Annyira, hogy valamelyik nap át kellett öltöztetnem, mert köldökig eláztatta magán a két réteg ruhát.

Elkezdett hullani a hajam. :( elég rendesen. Ma el kell mennem és vennem kell rá valamit, mert kopasz anyu leszek. Utánaolvastam a vashiánytól is lehet. Elképzelhető, hogy ,ég mindig vérszegény vagyok? Abbahagytam a vasat, mert Nikinek és nekem is szorulásom lett tőle.

Hű Gégéé! te nagyon megszenveded a végét! Én csak a betöltött 36. héttől nyűglődtem. Onnantól a párom kérdésére: mit szeretnél Drágám? mindig az volt a válaszom, hogy kettőben lenni. De azért Neked még jó pár hét hátra van...mi lesz később...????Szegényke.

S. Zsófi! hajrá! Te vagy a következő. Biztosan nagyon ügyesek lesztek. Nyugi!!!!!!

Ancsi-pancsi! Niki is tévézne...gonosz anyu lehetek a szemében, mert nem engedem. Mikor leteszem a nagyágyra és be van kapcsolva a tévé, akkor oda teszek egy párnát, hogy ne lássa a képernyőt. A párnához odatámasztok néhány plüss állatot, hogy ne legyen olyan unalmas. Hétközben ez nem is probléma, keveset megy a tévé. Hétvégén, majdnem egész nap, mert a párom sokat nézi. Ekkor kellenek a fortélyok. Micimackó színeit ő is szereti, de én a pelusról mutogattam neki meg a figurákat. Azokhoz is beszélt:)

Trundike! szerintem is az a legjobb, amit sarmon mondott. Szopitasd, amikor kéri, majd kialakul valamilyen rendszer. Két nap múlva úgyis másfajta következik. Én egyetlenegy dolgot nem hagytam a Nikinek. Ha már nem evett, nem nyalogathatta, szívógathatta a cicimet. Ha bealudt evés közben, akor kicsit elhúztam tőle a cicit. Erre felébredt, folytatta a kaját. Ha nem ébredt fel, akkor ment az ágyába.
Most viszont felkelt, úgyhogy megyek....
Bocsi ha valaki kimaradt....
bende
 
 


Bende én úgy tudom,hogy a szülés utáni hajhullásnál csak az a haj hullik ki ami a terhesség alatt szépen kinőtt.Tehát ugyanannyi hajad marad mint a terhességed kezdetén... :wink:

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Jó reggelt csajszikák!

kivel-mizu?
sarmon jól vagytok?

Bende ari vagy, igyekszem ám nem szenvedni, meg panaszkodni ;)
lehet az gond, hogy bazi nagyra vagyok hízva :D bár a terhesség alatt eddig 11-12 kilót szedtem fel, az gondolom elmegy, de előtte is volt rajtam plussz...azt meg, hogy valalki non-stop, megállás nélkül kidudorodik belőlem azt általában jól viseléem, csak amikor már nagyon fáradt vagyok, akkor nem...

2200as méhszájjal nem biztos, hogy sokáig húzom, még....szerintetek? néha úgy érzem, hogy annyira lennt van a baba, hogy a nunimnál forgatja fejét...

jaj sajnos vége a hétvégének, én meg várom következőt, mert olyan jó volt, hogy itthon volt a férjecském.

puszi, írjatok sokat

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


nem is 10:38kor küldtem a hozzászólást, hanem 9:38kor

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Szia Gégéé,köszi megvagyok,de az a "mindjárt kipottyan alul"-érzés nekem is megvan.Igyekszem sokat lefeküdni,úgy nem nyomja a méhszájamat se,no meg a húgyhólyagomat se.Úgy valamennyire elviselhető,de mihelyst lefekszek,a kisasszony beindul,rúg-kapál,és az sokszor már nagyon fáj... :roll:

Én még 3 hétért imádkozok,hogy addig maradjon bennt,hogy ne legyen koraszülött!(Meg még annyi kell kb.hogy elkészüljön a gyerekszoba... :lol: )

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?