Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Én szeretném, ha törölnétek a Rubint Réka-a tökéletes anya című topikot!
Illetve azt is szeretném tudni, hogy van-e módja annak, hogy ez a beteges regisztrálatlan felhasználó ne tudjon többet a Babanetre írni! Amit ma írt, az mélységesen felháborít, sőt...!
Lécci tegyétek meg a szükséges lépéseket!!!
Előre is köszönöm!
Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Jé, pont ezért jöttem!
Az utóbbi pár hsz. már ízléstelen, és úgy látszik, csak nem akar befejeződni ez az áradat, ami teljesen idegen a babanet stílusától.
rjuli
 
 


Szerintem is felháborító, ami ott történik. Persze nem kötelező olvasni, de fiatalkorúak számára is nyitott a fórum, ez pedig már 18-as piros karikában!!!
Márti
T-Márti
 

 
 

Sziasztok!

Énis ezt szeretném (RR törlése). Förtelmes ami ott megy!
Barbi
DBarbi
 


Úgy látszik nem vagyok egyedül! Én is szeretném a törlését kérni, mert annyira idegen az itt uralkodó stílustól. minősíthetetlen hsz.-ők születtek ott. Legalább azt a részt, ahonnan kezdve a névtelenek elkezdtek beszólni!
Köszi
Zsuzsa
gyuzsu
 
 


Szia Zsuzsa!

Szerintem az egészet kéne törölni, mert különben újra és újra megjelennek Kép és folytatják a mocskolódást.

Barbi
DBarbi
 


Jöttem én is!
De ha ma kitörlik, holnap nyithat újat! Kép Sajnos ezzel nem lehet hatásosan védekezni az ilyen beteg elme ellen. Kép
Solya
solya
 
 


Solya, nem igazán értek a dologhoz, de talán le lehetne tiltani az IP címét. Vagy az nem járható út? Azt hiszem, ez a torzlelkű igazán rászolgált arra, hogy ki lehessen innen tiltani. Az infoim alapján más topikokban is felütötte a fejét. Tudom, hogy egyszerűen tudomást sem kellene venni róla, de láthatjátok, hogy akkor is ír, ha nem reagál rá senki, akkor magának válaszolgat!Kép
Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Pirus,
nem követett el bűncselekményt. Szerintem addig nem lehet kitiltani senkit, amíg ezt meg nem teszi. Az más kérdés, hogy a közízlést sérti. Ebben az esetben nem tudom, mi a teendő. Gondolom Apáék a lehető legjobbat teszk majd az ügyben! Kép
solya
 
 


Énis hallottam olyasmit, hogy IP cím alapján be lehet azonosítani és letiltani. Átnézni rajta sem megoldás. Valaki úgyis hozzászól, így vagy úgy. Bűncselekményt hogy lehet elkövetni? Ha erre kell várni, még sokáig itt lesz...
DBarbi
 


Pirus, DBarbi,
nem mindenkinek van álladnó IP címe. ha jól rémlik, akkor pl a modemeseknek nincs, ill. szolgáltatója válogatja. EThát ez alapján nem lehet letiltani...
Szerintem teljesen meg kellene szüntetni a névtelenül írás lehetőségét, bár mint tudjuk, ez sem az igazi; simán regisztrálhat egy (másod)nicket, és azzal fog írni...
Szerintem egyszerűen nem kell figyelembevenni, akkor majd elhallgat.

Zsóka
zsóka
 
 


Zsóka,
ez már nem működött Kép Feléledt a topic. Engem addig nem zavar, amig ott maradnak RR-ben.
Szerintem is megoldás lehet a névtelenség megszüntetése. A csak reg. topicba asszem nem szóltak be.
DBarbi
 


Beletöröltem az RR topikba. Ha újra megjelenik/nek ezek a hozzászólók, letiltom a hozzászólást a topikhoz.
A társalgóból még soha senkit nem tiltottunk ki, a nem állandó IP cím miatt ez nem is lenne könnyű.
Gabi
Társalgó Adminisztrátor
 


Köszi Gabi! Kép
DBarbi
 


Köszi Gabi!

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Gabi!

Ha megnézed a fél órával utánad bejelentkező hsz-t, akkor egyértelmű, hogy csak az utóbbi megoldás marad.Kép
rjuli
 
 


Gabi vagy Apa, vagy valaki aki kompetens!
Az jutott eszembe, hogy a legtöbb fórumon csak úgy lehet irni, ha regisztrálva van az ember. Világos, hogy vannak témák amikhez kell a névtelenség. De vajon lehetne e forditva csinálni? Mármint, hogy mindenhova csak regisztráltan lehet irni. És van egy kényes témák topikcsomag (mint pl ahogy most csak regisztráltaknak van), ahova lehet névtelenül? Vagy ez hülyeség?

Zsunya

zsunya
 
 


Gabi,

Julinak igaza van! Ezen a szerencsétlenen nem segít a törlés!Kép
Csak tudnám mi fájhat ennyire neki...
Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Pirus,
az igazság! KépKépKép
solya
 
 


Apa,
hogy tudom eltüntetni a profilból a mailcímem?
Solya
solya
 
 


Solya!

Ráklikklesz a profilodra, bejelentkezel, és a preferences-nél pipát teszel az "e-mail cím ne jelenjen meg" kockába, majd a változtatások mentésére lépsz. Ennyi.
rjuli
 
 


juli,
köszi! Kép
solya
 
 


Solya szia!
rjuli megelőzött...Kép
apa
apa
 
 


Most olvastam bele az RR-es topicba felháboritó!!!!! valóban nem kéne válaszolni neki semmire és figyelni mit csinál és ha folytatja akkor letiltani.Ha máshol nyit akkor sem kell neki válaszolni talán majd megunja a szerencsétlen elmebeteg
Kelemen Péterné
 


Az RR-es topicban engedik ki a kedves nőtársak a gőzt!
A sok ájtatos, negédes, finommodorú anyuka név nélkül ordenáré sarki ribancá alakul, és nem csak ebben a topicban, máshol is el-el engedik magukat, ha azt hiszik névtelenül felismerhetetlenek.
FlORE
 


Kedves Apa, vagy Gabi!

Korábban nyitottam egy topikot a Keres-Kínálban Nania babakocsit keresek! címmel. Nos, mivel sikerült vennem, így szívesen töröltetném az egész topikot, hogy ne foglalja a helyet!
Köszönöm!
Menta
menta
 
 


Elhiszem, hogy nem dolga a szerkesztőknek napi 24 órán át figyelni, hogy mi megy itt, de ennél azért hatékonyabb hozzáállást várnék RR-ügyben.
rjuli
 
 


Köszi, köszi, köszi.
rjuli
 
 


Szerkesztők
archiválnátok a Babanet Társalgó/Anyaságról/"Friss" babák topicját? már nagyon hosszú...

köszi Kép
psandi
 
 


Kedves Szerkesztő(k)!

Bár már irtam egy mailt amire ezidáig nem kaptam választ, szeretném mégegyszer feltenni a kérdést: lehetséges hogy megkapjam az azonosítómat és a jelszavamat az e-mail cimem alapján? Újból sem tudok regisztrálni mert az dobja ki hogy ezen az e-mail címen már regisztrált valaki. Naná, én voltam, de elfelejtettem a jelszavamat.
Ezenkívül idáig úgy gondoltam, hogy a szerkesztőnek irt levelek eljutnak a szerkesztőhöz és ő meg is válaszolja azokat. hát sajna tévedtem ezek szerint.
Azért várom a választ és a megoldást a problémámra.
köszi
szunyi (szunyogh@mail.datanet.hu)
szunyika
 


Sziasztok!

Kedves szerkesztők!
Szeretném megkérdezni, hogy az archiválás 1-1 topicban, hogy működik? Automatice, vagy kérni kell? Látom sokszor kérik itt a lányok.
Ha kérni kell és van egy kis időtök akkor szeretném ha archiválnátok az Ismerük meg egymást/Kata007 képeit Legalább a 2002 és 2003 évet.
Köszi!

Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Szia Szunyi!
Elküldtem e-mailben.

Kata a hozzászólások automatikusan arhiválódnak, de a témaköröknél jó ha szoltok

Attila

:-)
ata
Eger
 
 


Attila!

Köszönöm!Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Attila,
miért van az, hogy nem lehet a különböző babanetes oldalak webcímét belinkelni? Pontosabban: kimásolhatom bármelyik fórum címét, de ha rákattintok, mindig a Társalgó kezdőlap jön le. Köszi,

Virág
Virág
 


Virág

Mert a babanet egy úgynevezett ablakos szerkezetű weblap.
Ha a kívánt oldal felett állva jobb egérgombbal kattintasz, akkor felugrik egy menü. Ebből a menüből válaszd az új ablakba nyitást. Akkor lesz egy rendes címsorod, ezt linkeljed.
valakik
 


Köszönöm szépen a választ. Megpróbálom. Kép Magára az oldalra kattintsak vagy a fent lévő webcímre? Angolul hogy van ez a menüpont? Köszi. Kép

Virág
Virág
 


Virág

Például választod szoptatos topicot, felé állsz egérrel amikor kezecske lesz akkor jobb egérgombot nyomsz.
Angolul :new windows as document vagy valami hasonlo.
Valakik
 


Virág!
Ugyanakkor választhatod a "copy shortcut" menüpontot is (legalábbis Explorerben ez a neve), és akkor már csak beszúrni kell oda, ahova akarod.
Borcsa

Borcsa
KépKépKép
borsts
 
 


Köszi, sikerült. Kép Operám van, ennél a "copy link adress"-t kell megnyomni.

Virág
Virág
 


Bocsi,
de kérnék. Kép

Állítsátok már meg Kenéz Kírát! Kép

minden topicba beírja, hogy milyen köyvet írt és azt hol lehet megrendelni. A könyv még hasznos is lehet, de számomra kezd használhatatlanná válni az 'Elmúlt napon'.

köszi és bocsi:
Solya
solya
 
 


Solya: én is ezért jöttem Kép
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Nem tudom, hova szokott írni K.K., de mindenkit kérek, hogy csak a Keres-Kínálba írjon hirdetésjellegű hozzászólásokat. Valamikor ígértem, hogy máshonnan ki fogom törölni az ilyeneket, de persze nem tudom követni, és másutt is megjelennek a hirdetések.
Gabi
Társalgó Adminisztrátor
 


Gabi,
gyakorlatilag minden topicba beírta/ja. Kattints az elmúlt naponra. Olvasni nem olvas, csak ezért jön.
Solya
solya
 
 


Én is pont ezért jöttem. Pontosan 88 topikba tette fel a hírdetését. Remélem a babanetről senki nem vásáról tőle.
Kriszta
Nyanya
 


Oké, törölgetek néhányat belőlük.

De most S.O.S segítségre lenne szükségem. Olyan jelenet kéne, amelyben együtt szerepel Ludas Matyi és a Csontváz, esetleg kiegészítve egy Hamupipőke- Katicabogár párossal. Kösz, ha bárkinek lenne ötlete. (szintén duplikálva a hozzászólás, de majd kitörlöm)
Gabi
Társalgó Adminisztrátor
 


Gabi, a vásári forgatagra gondoltál már?
Esetleg Hamupipőke találkozhatna ott Ludas Matyival. Ha Hamupipőkének lenne egy nagy virágja, akkor arrafelé szálldoshatna a katica.
A csontvázat viszonylag nehezen tudom ugyan ilyen jelenetben elképzelni... Kép
Nem könnyű feladat. Kép
solya
 
 


Sziasztok!

Attila: Ha a társalgóba nem a főoldalon keresztül megyek, hanem pl a Rendelőből, akkor nem ide hoz. Onnan ide: http://ujgep.babanet.hu/discus/ -re visz.

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Kösz Solya, megpróbálom!
Gabi
Társalgó Adminisztrátor
 


Köszönöm szépen a segítséget!

Cili
foltvarró_cili
 
 


Attila
működik a Melléklet feltöltése!!! Kép Akármit is csináltál, köszi szépen. Kép

Virág
Virág
 

Vissza: Szerkesztõ

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?