Új privát üzeneted érkezett!

Tabati: Minnél több folyadékot iszol annál jobban átmossa a szervezeted.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok Lányok!



Angelica: vártam, hogy írsz, de sajnos nem kaptam levelet tőled. Szomorúan olvastam, hogy nem sikerült. De ne add fel!!!!


Esetleg van valaki, akinek kb. szept-ben volt az inszeme? Csak azért kérdezem, mert azóta nekem teljesen össze vissza van a mensim, most pl. 16 napra. Ez szerintem biztos nem normális!!!
veramo
 
 


Sziasztok!

Veramo: Kingának volt rövid ciklusa ciszta miatt. Szerintem jó lenne megnézetned magad a dokival. Írtam privit.

Tabati: szerintem neked is jobb lenne elmenni dokihoz emiatt a viszketés miatt, nehogy baj legyen. Ha meg már elmész, akár el is kezdhetnéd a kivizsgálásokat. Egyébként nyugodtan mondhatod szerintem, h 1 éve próbálkoztok, végül is már majdnem igaz.
Bár látom a ciklusod végén tartasz, jó lenne ha másért kéne felkeresned. :lol:
Vendég
 

 
 

Veramo: igen, nekem is volt egy 18 napos ciklusom. Azt mondta a doki, hogy a ciszta zavart be.

Angi: veled most mi van? Mikor mész dokihoz?

Tabati: remélem már jobban vagy.

Kép
németh
 
 


Csucsu!

Igen, azért próbáltam megerőltetni magam és ittam sokat, hogy menjenek a bacik. :) És lám már teljesen el is múlt.

Köszi lányok, hogy aggódtok, de nem volt annyira vészes. Talán kétszer voltam úgy felfázva, hogy a falat kapartam, de azóta zoknit húzok, tanultam a hibáimból. Mindig azt hittem, hogy csak úgy lehet felfázni, ha hidegre ülök. Rá kellett jönnöm, hogy nem így van. Azóta nagyon vigyázok. :oops:

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!

Nekem pénteken kéne mennem 8. napi uh-ra, de nem lesz rendelés, csak legközelebb hétfőn. Akkor viszont olyan tömeg lesz, hogy szerintem viszek egész napos hideg élelmet, könyvet, gondolkodom még a kemping széken is. :lol:
Viszont rá 1-2 napra már inszem lesz: a 3., a sikeres! :D

Tabati már csak 1 nap van! Tesztelsz valamikor?
Egy kismama hordjon csak mindig zoknit! :D
Vendég
 


Angi: nagyon tetszik az optimizmusod! A kemping szék is jó ötlet. :lol: Meg szerintem vigyél egy oxigénpalackot is, mert én a múltkor levegőt sem kaptam már ott. :D

Tabati: tényleg! Mikor derül ki, hogy terhes vagy? :D

Kép
németh
 
 


Tabati: Kivánom , hogy most a vonalzód helyet cseréljen egy babás vonalzóval:)

Kép
csucsu05
 
 


Tabati:holnap reggel tesztelsz egyet a kedvemért? :wink:

KépKép
lyndee
 
 


Angi:8.napi uh-ra miért kell menned?
Mert én ma vagyok a 7.napon,ma voltam dokinál és azt mondta,hogy még ilyenkor nem látni,hogy növekszik-e a pete.

Amúgy a cisztáim hál'istennek eltüntek,nagyon örülök neki.De így is lesz laparoszkópiám.
De a jövőhét kedden a 14.cn-en megyek még uh-ra nézni,hogy egyáltalán lesznek -e petéim.

Kép

Kép
syl100
 
 


Lányok!

De rendik vagytok, hogy így drukkoltok! :D

Lyndee!

Nem tesztelek, csak szombat reggel ha addig nem jön meg. De azért bírlak ám :wink: , csak épp elég tesztet elpazaroltam már eddig is.

Syl!

Az szuper hír, hogy eltűntek a ciszták, csak így tovább! :wink:

Angi!

Hajrá a 3. sikeres inszem lesz!!!

Szilvi???

Csucsu!

Igen, én is unom már az ovus vonalzókat, jó lenne már egy babás! :roll:

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!
nálam ismét egy új ciklus kezdődött ma. :cry: :( úgyhogy egy újabb reménykedős hónap kezdődik. viszont 31 napos volt a ciklusom. :wink: nyár elején volt 38, meg 42 napos is. :evil:

Tabati neked rettttttttttttttttttenetesen szurkolok, hogy szombaton KELLJEN tesztelned és + legyen! :wink:

Syl
jó hogy nincsenek már ciszták! :D szóval akkor követi a doki a peteérést uhval? laparoszkópia mikor lesz? ti mióta is próbálkoztok amúgy? (bocsi már nem tudom, pedig egy másik topikban is találkoztunk már. :oops: )

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syrynx: sajnálom pirit:(

Kép
csucsu05
 
 


Juli:Hát nem mondanám,hogy követi,csak gondolom most fogja megnézni,ez amúgy nem a magándokim a kórházba megyek hozzá!
A laparoszkópiát nem tudom mikor lesz,gondolom,majd kedden mindent elmond.
Mi is mint ti januártól próbálkozunk!Már bánom,hogy nem kezdtük el hamarabb,mert már nagyon szorít az idő!
Sajnálom,hogy megint megjött neked!Ez ilyenkor olyan szar érzés!Hogy nem látni,hogy hol a vége!

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl: nálunk a 6-7.cn-on kell először menni az inszem előtt, utána 2-3 naponta, így látja a doki a tüszők növekedését és a nyálkahártya vastagodását. Én nem kapok semmiféle stimut sem, mert van peteérésem. Egyébként a 7. napon nekem 9-11mm-es tüszőim szoktak lenni, a nyálkahártya pedig 5-5,5mm. Próbáltam megbeszélni, hogy a hétfői tömegben ne keljen mennem, de azt mondták nem csinálnak inszemet egy uh alapján, látni kell a növekedést. Hétfőn már így is a 11.cn lesz, elég késő.
Laparoszkópiád miért lesz?

Syrynx: sajnálom az 1. cn-t, az a legpocsékabb az egész ciklusban!

Tabati: drukkolok!

Szilvi nagyon eltűntél!
Vendég
 


sziasztok lányok!

nem tűntem én el, csak ugyebár nálunk most nem történik semmi különös.

De azért olvaslak titeket és szurkolok mindenkinek :wink: :)
Vendég
 


Szilvi!

Na, majd 5 nap múlva történik! :wink:

Syrynx!

Igaza van Anginak, az első nap a legrosszabb, legalábbis nekem is akkor iszonyúan fáj a hasam, meg dől belőlem a vér. Aztán minden kezdődik előlről... Remélem most végre nem lesz első cn. , bár olyan nehezen hinném el, hogyha a teszten két csík lenne. Sőt azt is nehezen hiszem el, hogy szombatig nem fog megjönni. Mindig ez van. Régen 28 napos volt a ciklusom, mostanság 29-30. A 28 napon elkezdek reménykedni, pedig tudhatnám, hogy még 1-2 nap és megjön... :roll: No mindegy, hiszem, hogy egyszer megváltozik a forgatókönyv! :)

Kép
Kép
tabati
 
 


Angi:A laparoszkópiát azért csinálják,hogy megnézik átjárhatók-e a petevezetékek,meg áttükrözik a méhet.

Kép

Kép
syl100
 
 


Syry: sajnálom a pirit. Remélem legalább a hasad nem fáj.

Syl: na látod, neked is eltűntek a ciszták! Biztos minden rendben lesz a laparoszkópiánál is!

Tabati: hát kihajítanám már én is szívesen a régi forgatókönyvet! Jó lenne beleszólni, legalább azokba a részekbe, amiket még nem játszottunk el. :) +++++++++++++++++++++++++++++++ a hétvégére!

Szilvi: azért még nem biztos, hogy nálatok nem történik semmi!

Csucsu: én is szavazok a babás vonalzóra! Már igazán kijárna mindannyiunknak egy!

Kép
németh
 
 


Kinga!

Hát az lenne az igazi, ha mi lennénk a forgatókönyv írók, de erről már lecsúsztunk. :lol: Max. rendezők lehetünk (és muszáj annak lennünk) , az is valami... :roll: Köszi a drukkokat! :)

Kép
Kép
tabati
 
 


én meg közben kicsit számolgattam csajok és ha az lh tesztnek hiszek - márpedig az csak nem hazudik - akkor 12én volt ovum és akkor 25-én telik le a ciklusom második fele, a 14 nap.
Ha viszont a piri kezdetétől számolom, akkor csak hétfőn lesz meg a 28 nap.

Eléggé görcsöl a hasam, úgyhogy elképzelhető, hogy tényleg 25-e lesz a helyes dátum.
Vendég
 


Lányok!

Nem bírtam ki, és délután teszteltem egyet isteni sugallatra. Halványan ott az a második csík. :shock: Csak apósom volt itthon (70 éves) neki mutattam meg, hogy vegye a szemüvegét és látja e a csíkot. Ő is azt mondta, hogy látja. Viszont úgy félek, hogy csak az van, hogy túl későn néztem meg és tévesen jelez pozitívat. Szerintem nem vártam sokat, de én ilyenkor már nem bízom magamban. Úgyhogy még nem merem elhinni. Viszont amikor régebben teszteltem negatívakat, akkor nem dobtam ki utána rögtön és nem lett rajta sokkal később sem második csík. :roll: Férjem azt mondja, hogy bármi lehet, még az is hogy tényleg igaz, csak nem fog beágyazódni. De a tesztek nem csak akkor mutatják ki amikor már beágyazódott? Szörnyű!! Annyit babaneteztem, most meg mintha semmit nem tudnék ezekről a dolgokról, úgy elbizonytalanodtam. Szerintem még azt is elfelejtettem, hogyan fogan a baba. :lol:

Szombat lesz az én napom, akkor csinálok egyet első pisiből. Drukkoljatok nagyon!!!! Úgy izgulok!!!Annyira szeretném, ha igaz lenne!!!!

Viszont ugyanúgy érzem magam, mint máskor, semii tünet, csak a hasam fáj picit, mint mensi előtt. Tudom ez nem jelent semmit, úgyhogy picit azért szerintem reménykedhetek. :roll: :oops:

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati: :)
Jajj de örülök neked:) Hidd el a reggeli is pozítív lesz. nem egy tesztet csináltam már én is volt, hogy 1-2órát ott hagytam mert éppen szaladtam dolgomra tovább és sosem lett második csikos. nyugi kismami:)
Nagyon nagyon örülök. reggel az első dolgom lesz, hogy elolvasssam igen extra erős a második csik:)
Jajj ez szuper :)

Kép
csucsu05
 
 


Jaj,Tabati ez nagyon jó hír!Tuti ott van a baba! :D Pihenj sokat,hogy ott is maradjon!Én biztos nem bírnám ki és tesztelnék holnap reggel is!
Ti mióta próbálkoztok?Szedtél valamit?Bocsi,de most nagyon nem vagyok képben! :oops:

Kép

Kép
syl100
 
 


Tabati: ez fantasztikus! Ha ott a második csík, akkor baba van! Reggeli pisiből biztos gyorsabban és erősebben fog látszani.
Férjednek üzenem: ne paráztasson! :)
A HCG egyébként csak a beágyazódáskor kezd el termelődni. Tehát azon már rég túl vagy.
Várjuk a reggeli 2 csíkos tesztedet!
Vendég
 


Sajnálattal közlöm veletek, hogy ma nem volt időm tesztet venni, holnap meg ünnep és minden zárva lesz. :roll: Úgyhogy max. péntek reggel vehetek egyet, amit ugye csak szombat reggel tudok megcsinálni, mert pénteken nem bírnám pisilés nélkül 8 óráig... :lol: Akkor nyit a gyógyszertár.

Csucsu!

Most egy kicsit lelket öntöttél belém, ha veled is volt már ilyen, akkor lehet, hogy csak a biztonság kedvéért írják rá, hogy dobjuk el. Remélem...

Angi!

Ez a hcg-s dolog azért nem tiszta nekem, mert amikor volt a méhen kívülim, akkor is termelődött hcg, viszont akkor elvetéltem. Annyira pici volt a petevezetőmben, hogy szerencsére nem repesztette meg sőt, sokkal később találták meg, hogy ott van, előtte csak valószínűsítették a méhen kívülit. Szóval ha annyira pici volt attól még beágyazódhatott, mert hcg az volt, onnan jöttek rá a dologra. Sajna már elfelejtettem, hogy mennyi volt, pedig akkor azt hittem, hogy sosem felejtem el, annyira kellett drukkolni, hogy két nap múlva bizonyos szint alá csökkenjen.

Syl!

Ez a 9. ciklus a méhenkívülim után, akkor másodjára jött össze, csak sajna így jártunk. Pár hónapja szedem az eurovitnek a kismamavitaminját. Amúgy minden betegeskedőnek tudom ajánlani, férjem már két takonykóron van túl, én eddig megúsztam, és én hiszem, hogy a vitamin miatt. Eddig sosem szedtem semmit, csak amióta próbálkozunk, folsavat.

Annyira izgulok, hogy ne jöjjön meg, nem is tudom mennyit fogok aludni az éjjel... :roll: Ráadásul reggel még dolgoznom kell pár órát, de azután pihizni fogok. Pénteken meg állatkertbe készülünk, remélem jó idő lesz. Muszáj kibírnom ezt a pár napot még! :roll:

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabatiiiiiiiiiiiiiiiiii
jaj de szuper!!!!!!!!!!! annyira örülök. épp ma gondoltam rá, hogy most már muszáj valakinek pozitívat tesztelni a "társaságunkból" már iszonyú rég nem volt pozitív teszt. erre mit olvasok!!!!!!! :wink: NAGYON ÖRÜLÖK NEKED!!!!!!!! ÉS A BABÓNAK! :wink: tuti hogy ott van. a beágyazódás meg hamar megvan ám, a fogantatás után 7-10 nap (legalábbis asszem. :oops: :roll: ) magától nem lesz második csík!!!!!(nekünk is a 9. hónapban fogant Máté. :wink: ). aranyos vagy, hogy apósoddal ellenőriztetted! :wink: tudta, hogy mi az amit mutatsz neki? az hogy nincs tüneted, nem jelent semmit. még később lehet ám! van akinek csak a 6.hét körül kezdődik! a szombati szupi erős tesztedet meg majd fényképzed le nekünk. :wink: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
syrynx
 
 


tabati: jajjjj, de izgalmas!!! szorítok :) )
Vendég
 


Tabati: hát ez tök jó! Nekem van itthon egy rakás tesztem, nem jössz el érte? +++++++++++++++++++++++++++++

Kép
németh
 
 


tabati:Éreztem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Amikor azt mondtad hogy olyan felfázós érzésed van én már akkor mondtam neked hogy tesztelj reggel!Ugyanis velem is így volt! :lol:
Sőt a pocim is fájt menszisen,de piri nem jött!És neked sem fog. :wink:
Ügyeletes gyógyszertár?Ott tudnál tesztet venni és ha ma már nem is de holnap reggel egyből azzal kezdhetnéd a napot :lol:
JAJJJJJ DE ÖRÜLÖK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!HURRRRRRRRRRÁÁÁÁÁÁ!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D

KépKép
lyndee
 
 


Ja,és azonnal jönni ám a teszttel,nem eltűnni napokra :lol:

KépKép
lyndee
 
 


Tabati: nekem is van itthon tesztem. Most kellene , hoyg közel lakjunk egymáshoz.
De reggel ha pisilsz tedd félre igy ha elmész a gyógyszertárba a reggeli pisiből tudsz majd tesztelni:)
Csak előtte keverd meg a pisit. Na érted mit akarok irni.
Én már teszteltem igy:)
És akkor nem kell egy napot várni.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu:Már én is csináltam így,hogy reggel belepisiltem egy pohárba és rá 1-2 órára csináltam meg vele a tesztet!De megkeverni minek kell? :oops:

Tabati:++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép

Kép
syl100
 
 


Tabati
úgy látszik mindenki feltankolt tesztből, csak te nem. :wink: tiszta Murphy. (nekem is van itthon 1 db! :wink: ) írjál majd, hogy hogy érzed magad!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syl
látom egyforma vonalzót választottunk. :wink: csak a "jelzőnk" más.

Kép

Kép
syrynx
 
 


Csucsu!

Jót nevettem a pisi megkeverésén! :lol: Tényleg minek is kell? Most úgy érzem kibírom szombatig, főleg, hogy még mindig félek, hogy időközben meg fog jönni. :roll: Csak annyit érzek, hogy néha megfájdul a hasam, pont úgy, amikor meg szokott jönni, akkor imádkozom is sűrűn, míg el nem múlik a pillanatnyi fájdalom, hogy ne jöjjön meg.

Úgy látom tényleg mindenki feltankolt tesztekből. :lol: Köszi lányok, de most inkább élvezem a nyugit, már itthon vagyok (vagyis a sógoroméknál vagyunk kettesben a férjemmel, anyósék nélkül.) Kínait ebédeltünk, azt is fogunk vacsizni, a köztes időben meg ledöglöm a kanapéra és zenét hallgatok, meg dvdzünk párommal. Ki nem mozdulnék ilyen időben, reggel is majd megfagytam. Holnap állatkertbe készültünk, de lehet, hogy semmi nem lesz belőle.

Lyndee!

Nekem úgy volt felfázós érzésem, hogy csípett picit, de nem kellett sokat rohangálnom pisilni, és tulajdonképpen most is normális mennyiség jön... :lol:

Syrynx!

Apósom először nem tudta, de elmondtam neki. Erre csak azt mondta, hogy látja a vonalat, de halvány, úgyhogy biztos negatív. De megmutattam neki utána a használati útmutatót, hogy az is pozitív.

Lányok!

Annyira aranyosak vagytok, hogy így örültök, de bennem még mindig van bizonytalanság, éjjel is össze- vissza álmodtam, pl. azt hogy fürdés után a törölközőn ott volt a vér, megjött. Rémálom volt!!! :x
És állandóan a tesztet nézegetem, mintha azt várnám tőle, hogy mondja el, hogy ez most komoly, vagy csak szórakozik velem. :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Syl: nekem a dokim mondta egyszer. Mert a pisiben a részecskék leülepednek. Illetve nem biztos, hoyg olyan erős az egész vizelet ha nem kevered meg.Mert valami kicsapódik vagy mi. Lehet nem jól mondtam el de valami ilyesmi. Nekem is egyzser a dokim magyarázta ezt.
Lehet hülyeség. :)

Kép
csucsu05
 
 


Tabati: Pihenj is ilyen időben. tutti kismama lettél :)
Hétfőn meg jössz a nagy pozítív teszttel:)

Kép
csucsu05
 
 


tabati:nem teheted hogy csak hétfőn tesztelsz!Addig meg fogok őrülni :shock:
Szerintem tüneteket még ne nagyon várj,mert az csak nekem is a 6-7.héten jött.Nekem is pont igy volt a csípős érzéssel,de pisilni én sem jártam többet.Biztos megváltozott odabent valami :wink:
és a pocifájás is normális,de piri nem fog jönni,én tudom :lol:

KépKép
lyndee
 
 


Tabati: na azért írjál már valamit! Az állatkert már rég bezárt!!! MZ/X jelentkezz! MZ/X jelentkezz!

Kép
németh
 
 


Kinga: Ez igaz :) És jót nevettem ezen, hoyg az állatkert már bezárt. Lehet most 24 óürában van nyitva:)
Vagy Tabati a zebrát akarja éppen lefotózni:)

Kép
csucsu05
 
 


Ott a második csík, most már tuti!! :D :D :D

++++++++++ :D :D

Azért nem írtam tegnap, mert egész este hasmenésem volt, ki tudja miért...

Szóval ma teszteltem is ahogy ígértem (szerintem Csucsu csak félreírta a hétfőt, vagy félreolvasta :lol: ), felkeltettem férjemet is, kezébe adtam egy órát, hogy figyelje a 3 percet (erre a tesztre meg ez volt írva :roll: ) Ő meg persze elrohant egy másikért, mondván, hogy amit adtam nem pontos. :lol: (mintha nem lenne mindegy, hogy az eltelő 3 percet pontos avagy pontatlan órán nézi e :lol: ) Szóval ki sem kellett várni az egészet, halványan már hamarabb megjelent. Ráadásul furi volt, mert olyan tesztet kaptam a gyógyszertárban, ahol a második csík piros. Poénkodtunk is, hogy már most kimutatja, hogy kislányunk lesz. :lol:

Annyira örülök, látjátok vissza sem tudtam aludni! Tervezem, hogy már csütörtökön elmegyek dokihoz, a méhenkívüli miatt, ugyebár nekem már volt egy, és szeretném tudni, hogy most jó helyen van.

No megyek mert kigúvad a szemem (férjem még visszafeküdt, sötét van) De azért még bejelentkezem a júliusi kismamákhoz! :D

Kép
Kép
tabati
 
 


Vissza tudtam még aludna (nagy nehezen), azóta már csináltam vonalzót is! :wink: Még csak ilyen teszteset, meg kérdőjeleset, majd ha a doki megerősíti, jöhet a babás. :wink: Hétfőn fel is hívom, remélem csütörtökre lesz még időpontja.

(még mindig nem jött meg!!!! :D :D :oops: :oops: ) :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


tabati: gratulálok :) Örülök neked, de azért kicsit irígy is vagyok :oops:

Nekem ma jött meg a mikulás, ahogy sejtettem. jól számoltam a multkor. tehát ez a hónap sem sikerült.
kezdek eléggé kilenni, ezér úgy döntöttem, hogy egy időre elbúcsúzom tőletek.
muszáj elterelnem a gondolataimat valahogy erről a témáról.
vigyázzatok magataokra, mindenkinek szorítok.
sziasztok.
Vendég
 


Tabati gratulálok!!!! :D
Azért a doki kézzel ugye nem fog megvizsgálni?Mert ilyen korai stádiumba nem javasolják!

Kép

Kép
syl100
 
 


Tabati: gratulálok! Vigyázz magadra! És nem lesz semmi baj!
Syl: tényleg? Ezt még nem is hallottam. Amikor Mátéval terhes lettem, nekem kézzel állapította meg először (5hetes voltam), mert akkor még nem volt uhu a rendelőjében a volt dokimnak.

Lányok, remélem nem Szilvi törölte magát a rendszerből!

Kép
németh
 
 


Sziasztok!

Tabati: nagyon-nagyon gratulálok!!!!!
Biztosan jó helyen van!!! Annyira jó!!!! :D :D :D

Velünk minden rendben! Képzeljétek van neve a Kisfiúnknak!!! Vendel lesz...
És Apa egész hétvégén fest, készül a babaszoba!!!!

Már lassan 26 hetesek leszünk. Most olyan hihetetlen, hiszen nemrég még én is azt írtam Nektek, hogy két csíkom lett.....

Tényleg, azt honnan lehet tudni, hogy ki törölte magát???

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Visszaolvasva úgy tűnik, hogy Szilvi törölte magát.... :cry: :cry: :cry:
Annyira sajnálom...................

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Szilvi!

Sajnálom, hogy nem jössz mostanság, de ha úgy érzed ettől jobb lesz, akkor te tudod... Remélem azért jössz azon nyomban, ahogy sikerül nektek is! :roll: Hiányozni fogsz... :(

Syl!

Én nem tudom, hogy fog megvizsgálni, bemegyek, elmondom neki, hogy mikor volt az utolsó mensim, aztán majd ő eldönti. Muszáj megbíznom benne, különben az egész várandósságom egy merő aggódás lesz. Amúgy nem is értem miért rosszabb kézzel, mint hüvelyi uhval? Kézzel nem is tud olyan mélyre nyúlni... Amikor egyszer egy hetet késett és elmentem, akkor is hüvelyi uhval nézte meg, hogy sikerült e. Kézzel nem is vizsgál. Mondjuk most egy másik dokihoz megyek, úgyhogy nem tudom mi lesz. Viszont még az eszembe jutott, hogy amikor méhen kívüli gyanúval mentem be, akkor meg először kézzel vizsgáltak, pedig még az is fenn állt, hogy csak egy nagyon korai terhesség. Szóval nem tudom...

Amy!

Neked is köszi a gratulációt. :D Szép név a Vendel, és nekem a becézése is tetszik : Vendi .Van egy ismerősöm akit így becéztek, tetszett, de nagy sokára esett csak le, hogy Vendelnek hívják, előtte nem nagyon ismertem ezt a nevet. Inkább a Vencelt, az közismertebb.

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati: nagyon gratulálok neked!
Amikor pár napja ránéztem a vonalzódra és láttam hogy 2 nap van a ciklusod végéig, megéreztem hogy terhes vagy. Most is érzem hogy minden rendben lesz veled. Ne idegeskedj!

Szilvi: sajnálom hogy így döntöttél!
Azonban az a véleményem, hogy nem kéne a figyelmed elterelni a témáról, mert neked is akárcsak nekem spontán igen kicsi az esély az ellenanyag termelés miatt. Igen is menni kell tovább, csinálni az inszemeket. Ha nem sikerül akkor lombik.
Tudom, hogy mindannyiunknak sikerülni fog szépen sorban. Tabati megkezdte ebben a topicban a sort, mi többiek pedig folytatjuk!
Várunk vissza!!!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: