Új privát üzeneted érkezett!

Csajok! Akkor ne kinozzátok magatokat hanem sipirc aludni!!

Brid! különben is nálad pitymallik!!! Meg nem is tudom a kinti számod, hogy téged is megcsörgesselek!!!! Amugy ja 14 évig németet tanultam! :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


3!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika

[quote]P írta:endi! Küldjek neked leveskét??????
Nyitom a számat! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Csucsu
Most tényleg óraátállítás lesz???? még jó, hgoy beszélünk róla, mert akkor úgy kell a buszhoz küldeni anyósomat vasárnap!

Bridget
[quote]E írta:n ma nem hiszem,hogy rad tudok telozni mert en is minnya bealszom

Abszolúte megbocsátható így (neked) hajnali 4-kor :lol: :lol: :lol:
Vendég
 

 
 

Csucsu jelentem azok mind megvannak nekem dvd-n 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Amugy én még nagyon szerttem a pinokkiot is és szaffit is! Ezek a mesék is jók voltk! Meg régen szerttem volna olyan lenni mint hamupipöke vagy mint hófehérke!!!! De csipkerózsika is aranyos mese! :D :D :D Én szerettem ezeket a meséket!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Na meg jo hogy szobahoztam az oraatallitast...en is ugy tudom,hogy a ho uccso szombatjanal estejen azaz vasarnap mar mashogy kelunk!

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hátén ezt már nem tudom követni. Mire megírom a köv. hsz-mat, már itt is a köv. oldal! Nem is tudom a beszélgetősarok történetében volt-e már ilyen? :lol: :lol: :lol: :lol: Pláne, hgoy itt tudunk lenni 4-en is!

Csucsu
[quote]P írta:endi: Nekem sok mese volt a kedvencem. Magyar népmesék, Vizipók, Vúk, Mekk mester

Micsoda csemegék!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Nagoyn jó mesék ezek is!!

Te Nóci!
Te aztán bespájzoltál ám laptetűből!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


En is.....na de mosma meek aludni :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na és a hónap utolsó vasárnapja most lesz holnap után! De neked Brid Holnap! Jövö hét szombat mindeszentek!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika!
[quote]M írta:eg régen szerttem volna olyan lenni mint hamupipöke vagy mint hófehérke!

Én még most is az szeretnék lenni!!! :lol: :lol: :lol: Nem véletlen az avatarom sem !!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Imádom a Walt Disney (remélem jól írtam) meséket. Képes vagyok bőgni rajtuk! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Pendi! Legalább ez had legyen az enyim, ha már más nem lehet mára az enyim!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Bridget
Neked jó éjt! Szép álmokat!

Kép
Vendég
 


[quote="nócika"]N írta:nócikaa és a hónap utolsó vasárnapja most lesz holnap után! De neked Brid Holnap! Jövö hét szombat mindeszentek!!!


Nalunk nincs oraallitas!

Mindenszenteket meg tom mert itt halloween lesz 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


kocce Pendi :wink: meek csaok :roll:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


[quote]P írta:endi! Legalább ez had legyen az enyim, ha már más nem lehet mára az enyim!!!!!!!

Persze hogy legyen a tiéd! :lol: :lol: :lol:
Én is elköszönök lassan, mert tényleg ott tartok, hogy leragadnak a szemeim. Még jó, hogy van helyesírás-néző a gépemen, mert már nem is biztosan tudnátok kiolvasni, hogy mit is akarnék írni. :lol: :lol:
Vendég
 


Nagyon jó az avatrod! De szerintem ezt régen már dicsértem is! Jó! Titkon még én is szertenék olyan lenni mint ők! DE ez van! Ezt dobta a gép! De a párom mikor megvette a kedvenc automat ami egy gyönyörű szép hófehér skoda octávia volt! Na arra azt mondtam olyan mintha Ő lenne a királyfi és elfisz engem a fehér paripáján!!! :wink: Na de ez a szépség nem sokáig volt nálunk mert kiderült, hogy sikerült egy lopott autot vennünk!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Hát Lányok! Mindannyiotoknak nagyon szép álmokat kivánok!!! legyetek jók! És az angyalok vigyázzák az álmotokat! Sziasztok!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Lányok: Jó éjt álmodjatok szépeket! Én is lelépek fürcsizek aztán alukálok.
Puszi:)

Kép
csucsu05
 
 


uppszzzzz
Ezt hogy sikerült???! De sajnálom!!! Azért a pénzeteket valahogy visszakaptátok? Mert azért nem 5 ft egy ilyen.
Vendég
 


Csucsu
Neked is szép álmokat!
Kép
Vendég
 


Nócika
Ne haragudj, de mostmár én is megyek, mert tényleg itt alszom el.
Kép

Jó volt ennyit beszélgetni!
Puszi mindenkinek!
Vendég
 


En mar fentvgyok 8) :lol:

Kép

Delutan 2ig mormoltam :oops: Hogy lesz igy alvas este? :roll: Ma jolenne elmenni fodraszatba megszepulni(no le a hajam :? )Meg a kormoshoz is jo lenne menni mert mar a zsele ott is no le :? :roll: De en olyan lusti vgyok :x es mit fogok enni? :shock: :roll:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok lányok! Hát mit ne mondjak a tegnapi sok nevetésemnek meg lett mára az ára! Na kb 10 másodpercen múlt az egész családom élete! Ha apukámék nem kelnek ma háromnegyed 8-kor akkor már sosem keltünk volna fel!! Ugyanis Zsuzsu látta már a mi házunkat! Mi ikercsaládiban lakunk! Egyik felében anyusék a másik felében meg én a párommal! Anyusék teraszán kigyúladt a vezeték és elkapta a tetőt. anyu látta a nagy lángokat és rohan apuhoz Ő kelti a tesómat, a nagymamám meg mi a párommal még aludtunk! És nekünk a szobáink az a tetőtérben vannak! Na párom kelt kb fél 9-kor, hogy majdnem meghaltunk, ha anyuék nem kelnek fel! Szal apu és tesóm tűzet oltottak ma! Most mentek el a tűzoltok! Totál káó minden! Szal most megköszönöm azt, hogy élek!!!! :D

Csajok! Én ilyet nem szeretnék megérni még1x!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
És nem kívánom senkinek, hogy ilyenre ébredjen! Tönkre ment egy csomó mindenük! Kerti cuccok! Nagyon káó az agyam!!!!!

Ezek után mindenkinek kívánom, hogy milioszor szebb hétvégéje legyen mint a mienk!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Brid! Menj csak el szépen a fodrász nénihez meg a körmösödhőz és csak szépen szépülgessél! :D :D :D
Este meg majd csak elalszol valahogy! Kicsit netezel, meg tanulni nektek nem kell a sulira?? Nincs házi feladat?? Pedig kikérdeznélek, hogy mit is tanultál!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Ja és jó az új vonalzód!!!!!! :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Noci
Uristen :shock: Csak olvasom es amulok :o te jooo eg :shock: :roll: Nocikam mitol kapott langra az a vezetek? :twisted: Es vegul mi lett a szulok ajandekaval? :roll:

Szepulni nem mentem...lusta vgyok ugyhogy itthon netezes volt meg fiokokat kilomoltam.Van tanulnivalom is de azt majd holnap :oops: :roll: :oops:

Hat neked megvan a programod akkor mara :roll: :? Meg jo,hogy nem egett le a haz :shock:

A vonalzokat kocce :wink: Tod en vonalzo manias vgyok allandoan cserelem :? :oops: :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Te jó ég!!!!!!
Nócika!!!!!!
Hogy vagy? Még ak kezem is beleremegett! Alig tudok írni!
De jó, hogy nem történt nagyobb baj!!!!
Örülök, hogy senkinek nem esett baja. De mitől gyulladt ki a vezeték????? Mi ment tönkre? A házba is van víz?

Bridget
Jók az új vonalzók!!
Az ne baj, hgoy cseréled a vonalzókat, mert így legalább a beszélgetősarok arculata is változatos! :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Pendi! Nagyon aranyos vagy, hogy felhívtál!!! De hál istennek minden rendben van!!!


Brid! Kint a teraszon van, volt egy konektor ami az éjszaka alatt bepárásodott és ez zárlatos lett! Na ez gyulladt ki :o :( :( A tűzoltó bácsik rendik voltak nagyon! Ők írtak egy jegyzőkönyvet amit majd a biztosítónak kell odaadni! Hétfőn anyus megy a biztosítóba és Ő rendezi a kárigényünket!!!
Amugy nem baj, hogy vonalzó mániás vagy! Nekem is tetszenek a vonalzók! Én is sűrűn cserélgetem a vonalzóm, de nem úgy mint te hanem azért egy kicsit ritkábban!

Csajok! Nekem megint mehetnékem van, de majd csak később megyünk, mert apácska segít a szomszédnak tyúk ólt készíteni! Lehet elmegyünk egy moziba! Minjá meg is nézem a mozi műsort! :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Pendi te is itt vgy? :lol: Orulok,hogy beneztel :wink:

Noci meg jo,hogy volt biztositasuk anycideknak :roll: Nagy a kar? :?
Hat jah te is cserelgeted de en szinte par naponta :oops: ez mar szinte beteges :lol: :lol: Ajcsirol nem irtal vegul mi lett?! :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Fern Reiss: Egészséges táplálkozással a gyermekáldásért

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Tetszik az uj vonalzom?

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Ja és az ajándék egy hiper szuper kávé fözö lett!! :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Naon de a szuletesi datum nem jo :lol: Remelem hamarosan bekerul a datum :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


[quote="bridget0801"]K írta:bridget0801ataaaa
Eloszor is naon orulok neked,hogy jottel ilyen sok kesessel is :D es hogy minden rendben van ez meg megjobb 8) es milyen reszletesen irtal :o tok jo volt olvasni :wink: felvettelek msn-re az uj cimmel...miert valtozott meg?Meddig gondolod,hogy meg dolgozni fogsz?

Szoszke
Jaj ne,hogy rossz neven vedd mer nem ugy irtam am :lol: Az igazsag az,hogy jo emberismero vgyok...majdnem pszihologus lettem :shock: Na de nem ez a lenyeg...lehet csak a megerzeseim mindig jok az embereket illetoen nem tom de altalaban nem tevedek :wink: Nem baj am,hogy te fiatal vgy nehogy felreertsd :wink: Sot igy tobb eselyed van :wink: Nem ugy,mint egyeseknek vgy pl. nekem :? Nekem is csak Kitty van itt es ez a lany vasarnap megy haza aztan majd juliusban koltoznek ide de csak 1evre :roll:

BESZAMOLO:
Szal elmentem az AZABU-JUBAN megalloba es felvettem a lanyt 8) onnan taxiba ultunk es mentunk Kitty-vel talizni aki mar a ZARA-ban vart minket :lol: O is shoppingolt meg en is...Eleg konnyen belemelegedtunk a beszelgetesbe es 30 az uj lany 29 Kitty meg 28l :lol: :D Aztan leultunk enni a bevasarlokozpontban naon tuti kajat ettunk vgyis semmi extra de naon fincsi volt :shock: 8)Utana meg vettunk sutit is abban ahol a embornek a szulinapi tortajat csinaltattam...mindenki vett elvitelre es mi elgyalogoltunk a megallohoz vissza Kitty meg masik iranyba ment a masik metrohoz. :arrow: Naon ari a lany es naon izgul ami ertheto is mert meg sosem elt Azsiaban...New York-ban elnek jelenleg es Juliusban lesz az eskuvojuk :D Nagyon szimpi lany volt es a Magyar vert le sem tagadhatna 8) :lol: Ugyhogy naon jol ereztem magam es 6utan ertem haza :shock: holnap is talizok vele :wink: most megyunk aludni :? Jo ejt mindenkinek!!!


Na ez egy jooo regi irasom asszem majus vegi es itt mar irtam Patirol nektek 8) Csak gondoltam berakom :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szaisztok lányok.

Nócika: Hő most olvastam mi történt. Hát nagyon veletek voltak az égiek, hogy észre vették a tűzet a szüleid.
Hál istennek jól vagytok.
DE igy is megviseli az embert az biztos.

Kép
csucsu05
 
 


Szia Csucsi
Milyen volt a "meloban"? 8) Jol kibeszelgettetek magatokat? :P

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: Igen meg jól el is fáradtunk:) Mire haza értem a párom csinált vacsorát nekem. Tök aranyos volt.
IMÁDOM:)

Kép
csucsu05
 
 


Na ennek orulok...legalabb neked jol telt a hetveged :wink: :P

Mentem aludni csajok es ne felejtsetek orat allitani!!!!!!!!!

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: Igen nem felejtünk. Mi már átállitottuk igaz igy reggel könyebb lesz a nap illetve könyebben indul:)
Jó éjt neked:)

Kép
csucsu05
 
 


Jo reggelt 8)

Ma a 3valtas haloingbe is sikerult leizzadnom :x Pedig mar nincs is menzim :shock: :?

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kata legyszi kuld mar el a infranwiev-ernek a linkjet....de ne a simat ahol meg megkell keresnem hanem mond meg melyiket mer igy marha nehez :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jó reggelt!

nagyon zaklatottan ébredtem. Sírtam álmomba, és sírva is ébredtem. A húgommal álmodtam, aki már nincs velünk. Nagyon megviselt. Nem tudom meddig fog ez tartani, de jó lenne, ha már legalább egy napot át tudnék úgy élni, hogy szeretettel, nyugodtan gondolok rá, az emlékére, és nem a gyomrom ugrik össze, és nem pánikolok. annyira meg tudnak ezek az álmok viselni. Nem tudom mit tegyek. Olyan valóságos volt, hogy ott volt velem. Ami megviselt, és amiért elkezdtem álmomban is sírni,az az volt, hogy nem volt arca. Szörnyű volt.
Én most állítottam át az órákat. Fura, hogy egy órával korábban vagyunk.


Nócika
Remélem ti jól vagytok. Felmértétek a károkat? Milyen sérülések lettek a házon?
Te meg aztán jól rám hoztad a frászt. :) Csak a vonalzót láttam meg először, aztán mikor olvasom, bumm. Azt hittem babás lettél tényleg!! Már majdnem örültem. Na de most már mielőbb jó lenne elindítani is az óráját.
anyudék örültek az ajcsinak? Volt torta is?

Bridget
[quote]P írta:endi te is itt vgy? Laughing Orulok,hogy beneztel

Igen, sajnos tényleg csak annyi időm volt, hogy benézzek. Ma sem leszek sokat, mert megyünk apósomékhoz ebédre, holnap meg meló. Úgy el tud telni ez a 3 nap.
Az a 3 hálóing az nagyon sok egy éjszaka! Tessék most már elmenni vagy akupontoshoz, vagy valahova máshova, mert így nem tudsz nyugodtan pihenni. Nem lehet ennek pszichológiai oka? Mostanában eléggé sok stressz ér. Lehet, hogy lassítani kellene, és nem kéne annyit rágódni a dolgokon, és kicsit meg kéne nyugodni. Nem akarok én okoskodni, de lehet ilyen is. A páromnak kiderült, hogy pajzsmirigy gondja van, és azért voltak ilyen izzadásai. Ő is totál átáztatta a takaróját. Volt, hgoy neki is le kellett zuhizni az éjszaka közepén, én meg ágyneműt kellett, hogy cseréljek. Még az ágyat is totál eláztatta. Neked nézték már a pajzsmirigyedet?


Csucsu
Neked szupi kis férjed van! Csinál vacsit, mert tudja, hogy neked nincs rá időd. Ilyenek az igazi férjek. Vannak olyan gonoszak, akik ilyenkor is elvárnák a nőtől, hogy még ugráljon a konyhában. De a tiéd is tökéletes emberke. :)
Vendég
 


Most nézem, hogy a babanet órája még nincs átállítva :)
Vendég
 


A babanet nem allit hanem neked kell beallitanod!! :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Pendi
Lehet lelki oka persze de ez mar mint irom 4eve van...azert akkoriban nem ragodtam ennyire ezen :roll: En inkabb a klimaxal hoznam osszefuggesbe bar ne ugy legyen :roll: Nyaron csinaltak egy teljes vervetelt es mindenem rendben volt :roll: Pajzsmirigy is :roll: Es azert en ugy erzem,hogy estenkent jokat alszom...szal nem vgyok ugy ki...ha itt van parom akkor is van :oops: nem tehetek rola pedig akkor is jot alszom :lol: Szal ez ngyon erdekes :roll: Max otthon lehetne ngyobb kivizsgalast de itt :!: :?: :twisted: Aaaah felejtsd el...mondom "kinevettek" mikor mondtam nekik mi a panaszom :roll: Lehet ezeknel nincs ilyen nem tom :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Az almodat meg ngyon sajnalom :( Biztos nem lehetett jo...tudom milyen amikor minden olyan valosagosnak tunik....engem is kitudnak kesziteni :?
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na ugy dontottem teleirom meg a lap veget 8) Szal Pendi a profilodnal vannak az idozonak es ott kell attenni a teli idoszamitashoz.Legalabbis mintha en ott lattam voltna ilyet vgy a nyari van feltuntetve...na mind1 szal ott kutakodj :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Zsu
Te merre jarsz amr napok ota? :roll: Hozzank be se nezel :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Noci Mi a mai program?Hova vitt apa teged tegnap? :roll: :roll:
Jo volt kicsit dumcsizni 8) :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kata
Egyben vgy meg?

Melus es te?

Jah es Noci osszegyujtottem minden infot Szoszkerol :!: :!: 8) Tobb is,mint gondolnank :shock: :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?