Új privát üzeneted érkezett!

[quote="bridget0801"] írta:bridget0801
[quote="nócika"]T írta:nócikae Pendi! Csucsu mért kellt korán???? Na ezt most nem értem!!!!

Csucsu! Igyekezz az írással mert a következő lapostetü a tiéd kell legyen!! És még van hátra 5 oldal amit ma meg kell írnunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:


Na ezzel most mi a baj???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Na nem mondjátok! Ezt pedig Csucsunak szántam!!!!! :o :o :o :o :o :o

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


[quote="nócika"]P írta:nócikaendi! Én is imádtam ezeket a meséket! De én ezt a kockás nadrágos bobos izét nem ismerem!!!!! :roll: :wink:


En latasbol ismertem csak meg hallasbol....aztan most amcsiban lattam egy reszt vgyis beleneztem....haaat tatott szajjal figyeltem ember meg aszongya te meset fogsz most nezni? :lol: :lol: Szal tetszett erdemes belekukkantani :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

 
 

Na nem mondjátok, hogy ennyire most mesét néztek?????? Csak be ne aludjatok rajta!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Jó majd egyszer kisakkozom mikor lesz és akkor megnézem!!!!

Csucsu! Hova lettél?? Vagy már el is köszöntél?? Vagy ilyen sokáig tart a virtuális red bull???? :lol: :lol: :lol: :lol:

Tud valaki valamit Csucsuról???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Te Brid! Hol vannak az amcsis képek????

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Végül is elirogatok én magamnak itt! Nem gond! Csak már igy kezd uncsi lenni!!!
:shock: :( :wink: :roll:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Pendi! Te teljesen leépitettél!
Brid! Te azért még néha jössz! De ugylátszik velem már nem nevet senkise????

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Na mire megírtam a hsz-mat, megint tele lett egy oldal! És már megint mennyit írtatok
Most olvashatok bőszen én is!


Nócika
[quote] írta:s még van hátra 5 oldal amit ma meg kell írnunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Én már nem bizti, hogy be tudom vállalni!!! :lol: :lol: :lol:
Spongyabob-kockanadrágot nem ismered? Hát pedig jópofa. Kicsit hülye tengeri szivacsról szól. Keress rá! Én szeretem! :lol: :lol: :lol:

Bridget
Látom akkor te is Magyar népmesék "függő" vagy! Imádom őket!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Ugye? Spongyabob jópofa! :lol: :lol: :lol:

Csucsu!
Ne igyál ilyen sok red-bull-t!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Én itt vagyok Nócikám!!!!!! Csak már nem megy úgy a gépírás, mint az elején. Nem hiába! 24 órás szoli, az 24 óra.......
Vendég
 


Noci 5oldal???? :shock: Amcsik kepek a gepen...majd a hetvegen lesz idom es felteszem :wink: remelhetoleg :roll: egyenlore a kandallos kepeket varjuk nem igaz :twisted: :lol:

Anyud hajat hogy vagtad le ilyen gyorsan?Csak nem 0-as geppel estel neki szegenynek? :shock:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Közben elkezdtem hallgatni a Magyar Népmeséket a you-tube-n
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Pendi en megvgyok rola gyozodve,hogy a szomszedotok egy beepitett FBI ugynok 8) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Pendi! Jól van! Ha ma nem akkor majd legközelebb! Egyébként én is lassan huzok mert éheske vagyok, meg lejárt már rég a 2 óra amikor is ugyanis ennem kéne! Mert 2 óránkánt ennem kell mint egy kisbabonak!!! Szoval oáoáoáoáoáoá

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


[quote]A írta:nyud hajat hogy vagtad le ilyen gyorsan?Csak nem 0-as geppel estel neki szegenynek? Shocked


A kérdést már több formában feltettük Nócikának, de eddig még nem mert válaszolni!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


[quote="nócika"]P írta:nócikaendi! Te teljesen leépitettél!
Brid! Te azért még néha jössz! De ugylátszik velem már nem nevet senkise????


Na ezt most nem ertem....nem ugy akartad irni,hogy en mindig jovok :?: :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Csajok: Kicsit a férjemmel beszéltem és mire vissza jöttem már megint alig tudom utolérni magam.

Kép
csucsu05
 
 


Brid! Nem nem 2-ás géppel áltam neki hanmem egy jó kis olloval és egy still fésüvel! És mindig csak a végéből vágok kb 2cm-it! Ez nem vasziszdasz! Én vágom neki már egy pár éve! Szal már a kisujjamban van!!!

Pendi! Megértelek én! És olvass csak böszen!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol:
Csucsu
Kösd fel a gatyót, mert majd' 5 !!! oldalt írtunk ma tele :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Brid! De ugy akartam írni! sorry sorry sorry!!!!

Csucsu! Hát neked sem tudok mást írni mint az, hogy sorry! Olvass nyugodtan!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Pendi az osszes magyar mese megvan dvd-n...hogyne lennek magyar mesefuggo 8) nalam a szoli az szolariumot jelent :lol: mindig bezavar...mer szoliba en is jarok de nem olyanba,mint te :oops: :lol:

Csucsu feladta a harcot a technika ordogevel..kesz nincs mit tenni gyorsak vgyunk mint a villam 8) :lol: :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Csucsu! Gatyamadzag fel jól! Mert még 4 hátra avn! ha ügyik vagyunk meg gyorsak akkor hamar meglesz! meg különben is 4-en vagyunk! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Bridgetnél már mindjárt reggel van!
Én meg most jut eszembe nem is vacsiztam! Kezdek kajás lenni, de már késő van a kajáláshoz. :cry: :cry:
Vendég
 


Gyorsak mint szupermen?? Vagy mint pokember?? vagy mint batman???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Szóval én nem melózok mert gyesen vagyok. De mivel most a gyes nagyon felvett anyagilag ezt a 25ezret nem tudom mire költeni igy néha elszoktam menni dolgozni.
Egy takaritó vállalkozónál melozok néha hétvégeken. Iroda házakat takaritunk. És csak gyesen kismmai dolgozik szinte nála. Na vajon miért?? Igen mert sok nagyona gyes. De nagyon szeretek velük menni mert egész nap dumcsizunk és közben persze melózunk is. ma a Renault céget takaritottuk. És holnap is megyek oda.
De van becsületes munkám is. Ges előtt egy Rt-nél tendereket irtam irok. Igaz februárban kellene vissza mennem dolgozni de nem fogok mert kiköltöztek Dunakeszire és napi 4-5óra lenne a bejárás. Igy most vagy babás leszek és húzom az időt vagy keresek új állást.

Kép
csucsu05
 
 


Noci te beszlni oroszul? :shock:

Pendi hallgatja a magyar nepmeseket es bealszik majd a gep elott a 24oras szoli utan :lol: :lol:

Csucsu jobban jarsz ha lecsereled a geped olyanra mai hangosan olvas mert amugy sosem ersz be minket :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Pendi! Nagy a kajáláshoz valoban késön van! De egy almát vagy egy körtét még megehtezs!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Bridget
[quote]n írta:alam a szoli az szolariumot jelent Laughing mindig bezavar...mer szoliba en is jarok de nem olyanba,mint te

Bocsi, igyekszem kiírni, csak a megszokás..... tudod mi így hívjuk a szolgálatot! :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Bridget: lehet igazad van a hangos számitógép nem is rossz ötlet:)

Kép
csucsu05
 
 


Na de jó ez a you tube
Ezt még nem is ismertem!!!! :lol: :lol: :lol:

http://jp.youtube.com/watch?v=dTXrnNCnX ... re=related
Vendég
 


De Pendi! Én ma csülkös bablevest föztem! Totál norbi updates1-es! Szal abból is megkinálnálak mert abbol is ehetszu ilyenkor!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Na Csucsu akkor most oruljunk neki,hogy mesz vgy ne? :roll: egyik szemunk sir a masik meg nevet szituacio lepett fel... :?

Pendi en ma joool behagymaztam :lol: :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Brid! Nem beszélek oroszul! Miért?? Nálam a mi korosztályunknál már nem ez volt a kötelező nyelv! De a teom még ezt tanuélta! Én német szakos voltam! 14 évig tanultam! azaz tanitották, de nem tanultam!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Bridget: nem végülis örülök ha mehetek. Hisz keresek lovét , jó a társaság is. Mi kell még??

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu
Ezek a közös melók nagyon jók! Olyan jókat lehet dumcsizni közben! És a meló is jobban halad. Én a szőlőbe jártam sokat csoporttal, amikor munkanélküli voltam. És nem bántam, mert akkora "buli" volt! :lol: :lol: :lol:

Bridget
[quote]P írta:endi hallgatja a magyar nepmeseket es bealszik majd a gep elott a 24oras szoli utan

igyekszem nem bealudni!
Azért, ha ezt írom:
kdfjéaliutaásljdgéaksdutfgajéslkjfdopeiuifjksdklhfsdakfljewiouAJKSDÉawiurfhsdfjasdh

akkor azért csörgessetek meg telefonon, mert valószínűleg ráborultam a klaviatúrára!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Csucsu!4-5 óra utazás??? Egy melohelyért???!! ÁÁÁ kizárt dolog! tessék bebabásodni!!! aAz nagyon messze van!!! És ráadásul szerintem akkor sem fízetik meg kellöképpen!!!! Szal hajrá! Aára fel!! És a takarítás is egy munka!! Szal semmi gond!!

Brid! A hagymát én is nagyon szeretem! A héten vettem a lidl-ben ujhagymát meg kaliforniai paprikát és azt ettem májkérmes kiflivel!! naon fini volt!!! És lehet azt fogok vacsizni!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Noci te csak irsz de nem olvasol? :roll:

Csucsu
Apum is dolgozott ilyen cegnel :roll: :?

Pendi en ma lattam 8)

uristen hajnal 4 van :shock: gyerekek mikor van oraatallitas? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


http://www.youtube.com/watch?v=f7Rdfphe ... re=related
Nócika
Ez a Spongyabob :lol: :lol: :lol: :lol:


[quote] írta:n ma csülkös bablevest föztem!

Húúú Kérek! Kérek!!!!
Vendég
 



KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Pendi! Ígérem Én megcsörgetlek, de ahoz az kell hogy néha fordulj z egérnek a ba gombjára is, mert csak akkor tudjuk, hogy tuti elaludtál!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Bridget
[quote]P írta:endi en ma lattam

Bizti voltam benne! Nekem nincs meg dvd-n!
De mostmár tudom,hgoy itt megvannak! :lol: :lol: :lol:

Óraátállítás majd a hónap utolsó szombatján lesz. Lehet, hgoy épp holnap? Vagy majd 1-én?
Vendég
 


Brid! Mért ne olvasnék! Mit nem láttam???
Amugy oraállitás 3-ról 2-re van!! Szal már meg történt!!!

Pendi! Küldjek neked leveskét??????

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika: persze , hogy becsületes munka. alig érzem a testem annyira elfáradtam. Mondjuk a fönőknő jár vele a legjobban mert full milliomos lett ebből. Igaz ő nem is dolgozik. De kit érdekel hisz kell a pénz. Persze szivesebben lennék a családdal de havonta vagy kéthavonta belefér.
Amúgy a 4-5óra utazás tényleg frusztrál nagyon. Hiába jól kerestem a régi helyemen. Várnak ám vissza de szerintem nem vállalom be.
Tönkre menne a család.

Kép
csucsu05
 
 


Jaj! Sorry! Brid! Most lesz csak szombaton! Éjjel! Csak én egy nappal elörébb vagyok! De hogy mért azt nem tom!!!! Sorry

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika: Holnap kell az órát átállitani nem ma:)

Kép
csucsu05
 
 


En asszem elvesztettem a fonalat...nem tok ilyen gyorsan reagalni....mindenesetre Noci abbol gondoltam amikor azt irtad nem egy nagy vasziszdasz...de azota rajottem az nem is orosz nahem nemet :oops:

Csucsu akkor orulunk :) Es akkor holnap mesz reggel?Gyerkoccel apoca marad?

Pendi
En ma nem hiszem,hogy rad tudok telozni mert en is minnya bealszom :lol: :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


[quote]P írta:endi! Ígérem Én megcsörgetlek, de ahoz az kell hogy néha fordulj z egérnek a ba gombjára is, mert csak akkor tudjuk, hogy tuti elaludtál!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Bridget
Jajjj a szívembe találtál!!!!!! Még most is énekelem a zenéjét!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Csucsu
Neked mi a kedvenc meséd???

Most mese áradat van! :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Csucsu! Én szívből kivánom, hogy babás legyél! És ha isten is ugy akarja akkor lehet, hogy most a következő 3 év alatt közelebb költözik a cégetek!!!! :wink: :wink: :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Bridget: igen A férjem vigyáz a kicsire. De ma nagyon jól elvoltak.
Persze voltak boltban megvett neki minden szart. Ilyen iszi olyan csoki. Volt ma kényesztetés rendesen.


Pendi: Nekem sok mese volt a kedvencem. Magyar népmesék, Vizipók, Vúk, Mekk mester.

Kép
csucsu05
 
 


Na csak azert csajok mert ez egy ngyon fontos informacio...ugyanis nyari idoszamitasban csak 7oraval vgyunk mi elorreb budapesttol...viszont teli idoszamitasban mar 8!!!UGyanis Nalunk nincs oraatallitas!!!! :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?