Új privát üzeneted érkezett!

Na csajok írogassatok böszen, de egy 10 percre itt kell hadjalak titeket! ígérjétek meg, hogy lesz mit olvassak mikor visszajövök!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika
[quote]M írta:értz én elírtam valamit???

[quote]A írta:z a valahopgyan az valahogyan akart lenni! csak a sok könytől összemosodtak a betük kicsit! Nem a sok tintától!

Csak kissé megkésve reagáltam rá!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Na ez tuti véletlen volt! De sajna én happoltam el a lapostetükét! Na ennyire nem kell tul gratuzni!!!!!!hihihihihihi

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 

 
 

hova tűnsz te lány!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Bridget
Vagy?
Vendég
 


[quote="nócika"]N írta:nócikaa csárlik! Írjatok valamit! És Brid! Légyszi teghyél be még ilyen malackás képet! Ezen olyan jót nevettem!!! lécci lécci lécci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rofogos nincs tobb :roll:

De van ilyen 8) : Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Tinta tinta tinta!!!!!!! Nem kell parázni! na minjá jövök jó!! Igérjétek meg hogy nem mentek el addig!!!!!!!!!!!!!!!!léccike!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


gratu!!! gratu!!!! gratu!!!!
Épp most akartam írni, mert az előzőből lehagytam véletlenül. :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


oké, én kitartok! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


De olyan szép nagyot jó sokat mikor vissza jövök, hogy legyen min nevetnem!!! Csocsi! Minjá jövök!!!!! nem elmenni!
Mondjuk a klotyis is jó amin erölködik az ipse!!! Meg ilyeneket! na csók minjá gyüvök! Csak anyum hív!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


vgyok csak keresem a jeleket 8)

Noci grat a laptetuhoz 8) ez igy voly igazsagos :wink:

Pendi noci bizti ment a tronra :lol: Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


[quote="nócika"]D írta:nócikae olyan szép nagyot jó sokat mikor vissza jövök, hogy legyen min nevetnem!!! Csocsi! Minjá jövök!!!!! nem elmenni!
Mondjuk a klotyis is jó amin erölködik az ipse!!! Meg ilyeneket! na csók minjá gyüvök! Csak anyum hív!!


Nocikam ez a telepatia :wink: Nem olvastam meg az irasod mikor mar ment is a kep :wink: en minnya kidolok mert 3ora van :shock: :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


[quote]P írta:endi noci bizti ment a tronra

Lehtet :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Már én is kezdek. Szegény Nóci!
Mire visszaér, mi lelassulunk. :oops: :oops:
Vendég
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép ezek itt mi vgyunk :lol: a palmat viszont ez viszi meg mindig: Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


az biztos!!! :lol: :lol: :lol:
ez nekem is nagoyn bejön :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


keresek vicceket, de most rittig nem találok! csak hülyeségeket. :cry: :cry:
Vendég
 


Na megjöttem! Csak le vágtam anyukám haját! :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Ragad le a szemem Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Esküvő előtti kis tanmese


Boldog voltam. Már idestova egy éve jártam a lánnyal s így elhatároztuk, hogy megházasodunk. Szüleim mindenben segítettek, a barátok bátorítottak és a barátnőm? Az egy álom.

Csak egy dolog zavart, de nagyon, a leendő anyósom. Anyósom, egy karrierista, okos de főleg nagyon szép nő és időnként nagyon is célzó pillantásokat irányított felém olyannyira, hogy többször hozott zavarba.

Már a készülődés vége felé jártunk mikor meghívott lakására, kontrollálni a már kinyomtatott meghívókat. Elmentem. Egyedül várt leendő anyósom s közvetlenül megérkezésem utan csendes, csábitó hangon közölte velem, hogy hát most már csak egy hónap és utána már nős ember leszek, ám neki igenis nehezen legyőzhető vágyai vannak irántam, tehát mielőtt lánya életéhez kötném saját életemet szeretne velem egyszer szeretkezni. Ezt pontosan így mondta.

Mit mondjak úgy meglepett az egész, hogy szinte gyökeret vert a lábam a földbe.

Szóval nézd, folytatta, én most bemegyek a halószobába, Te pedig, ha te is benne vagy, akkor nyugodtan gyere utánam. Evvel lassan ellibegett, nyál csurogva néztem utána...

Egy pár pillanatig még ott álltam aztán a lakás bejárati ajtója felé indultam... kinyitottam es kiléptem a lakásból. Kint a férje állt és könnyes szemekkel ölelt át: boldogok vagyunk fiam, a mi kis vizsgánkon nagyon sikeresen álltad meg a helyedet, és lányunknak nem kivánhattunk volna jobbat és megfelelőbbet mint Teged. Fiam vagy.


Tanulság: Mindig tartsd a kondomjaidat az autódban...
Vendég
 


Na mi van! Téyleg belassultatok!! Ebből igy nem lesz meg a 100. oldal!!!! :lol: :lol: :lol:
De nem gáz! Én megértem, hogy mindenki álmos!! Szal ha már nem birjátok menjetek nyugodtan aluszkálni! Elröhögcsélek majd magaman!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika
De gyors voltál!! :lol: :lol: :lol: Biztosan jó lett az a hajvágás?? :lol: :lol: :lol: :lol:

Bridget
Ez nagyon aranyos.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


[quote="nócika"]N írta:nócikaa megjöttem! Csak le vágtam anyukám haját! :D


:shock: jo gyors voltal...elotte lenyomtal egy redbullt? :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


[quote]j írta:o gyors voltal...elotte lenyomtal egy redbullt?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Húúúú Pendi! Ez naon gáz!!! Szét száll az agyam!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Brid! Ez a kis zöld békucika jó nagyon jó!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok csajok:)
Veletek mi történt?? Esélyem sincs a vissza olvasásra:) De ez nem baj. Én vagyok a hibás miért nem jöttem korábban.

Kép
csucsu05
 
 


Kuldok nektek valami ngyon aranyosat:
http://jp.youtube.com/watch?v=1kCt5tVTpbs

A Kittinek kuldtem el emailben,hogy mutassa meg Launak es mondja meg neki a Brigi ezt neki kuldi :lol: Irt Kitty vissza tegnap,hogy Lau mikor meglatta este 10ig le se lehetett loni mert megakarta nezni a tobbi magyar mondokat,enekeket :lol: :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Csucsu! Te nem tudod miről maradtál le! Pendit is meg engem is a szonmszédok kicsit sem néznek hülének, hogy magunkban nevetünk olyan hangosan!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika: elhiszem. Tök jó, hogy ilyen
jó kedvetek van. :)

De van mentségem nemrég értem haza azért nem jöttem.

Kép
csucsu05
 
 


Szia Csucsu!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Hát, ha tudnád miről maradtál le! Pedig emlegettünk benneteket, hogy de jó lenne, ha itt lennétek!
Vendég
 


[quote="csucsu05"]S írta:csucsu05ziasztok csajok:)
Veletek mi történt?? Esélyem sincs a vissza olvasásra:) De ez nem baj. Én vagyok a hibás miért nem jöttem korábban.


Szia Csucsu...nyomj le egy redbullt te is es csatlakozz :lol: :lol:

Kicsi lyanykadnak is ngyon ajanlom:
http://jp.youtube.com/watch?v=1kCt5tVTpbs

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Pendi! Mi nem csak a röhögésben vagyunk egyben, hanem tökre egyre jár az agyunk!!!!!! De számolni már nem valoszinű, hogy tudnék!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Bridget: Nincs itthon Redbull:(
Meg reggel korán kell kelnem mert meló van 6kor már indulnom kell.

Kép
csucsu05
 
 


[quote="nócika"]P írta:nócikaendi! Mi nem csak a röhögésben vagyunk egyben, hanem tökre egyre jár az agyunk!!!!!! De számolni már nem valoszinű, hogy tudnék!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:


Mert akarsz te szamolni? :shock:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Brid! én meginyitottam, de nem halgattam végig öket, de ezekt a meséket nagyon szeretem! Sőt imádom! Eztek még mesék! Nem ugy mint amiket most adnak!!!!! Ezeket utálom! Már kicsi korban ölésre tanitják a gyerköcöket!!!! Fúújjjjjjjjjjjjjjj!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Bridget
Ez az esti mese nagyon cuki :lol: :lol: :lol: :lol:

Csucsu
Igy van! Nekem már vissza kellett fognom magam, nehogy átkopogjanak a szomszédból. :lol: :lol: :lol: :lol:
Mit csináltál ilyen sokáig? VAgy csak nekem van "sokáig?"
Vendég
 


Nem tudom, nem akarok számolni, csak ugy mondtam, hogy kitöltsem a sort!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


[quote="csucsu05"]B írta:csucsu05ridget: Nincs itthon Redbull:(
Meg reggel korán kell kelnem mert meló van 6kor már indulnom kell.


Csak ugy virtualisan tudod :wink: En ma konyakoztam :shock: :oops: es az nem virtualis volt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Csucsu! ma voltatok akkor moziban???
Ó te szegény! Holnap munka??? jaj istenem! Te mivel is foglalatoskodsz éppen?? Lehet már irtad de én elfelejtettem, vagy egyszerüen csak nem jól figyeltem!!!! :oops: :oops:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Csucsu te amugy dolgozol?Vgy nem ertem hol lesz reggeltol melo? :shock: :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Nócika
[quote]P írta:endi! Mi nem csak a röhögésben vagyunk egyben, hanem tökre egyre jár az agyunk!!!!!! De számolni már nem valoszinű, hogy tudnék!!!!!

Hát, azt már én sem vállalnám be! :lol: :lol: :lol: :lol:
Abszolúte egyet értek mese ügyben. Én sem szeretem a mostaniakat. Bár a Spongyabob KOckanadrág az egyik kedvencem. De hol van már a jó öreg Futrinka utca, a Kockásfülű nyúl, a Pom-Pom és sorolhatnám

Bridget
Most elkezdtem nézni a meséket a you tube-n :lol: :lol: :lol: :lol:

Csucsu
Jó korán keltél!
Vendég
 


Csucsu elment virtualis redbullt inni....amit aztan rafog a nyuszira :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Pendi! Aért a szomszédokkal vigyázz! Nem jó velük hariban lenni! Bár nem hiszem, hogy olyan hárpiák lennének! Max azon gondolkodnának el erösen, hogy kivel is nevetsz, ha a párod dodozik! vagy elvitte a kulcsot és ezért magdbanc nevetsz!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Amugy én nem ittam ma red bullt!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Valóban Csucsu!
Te melózol valahol?

Ez a sorozat a kedvencem:
http://jp.youtube.com/watch?v=oF7A8u8RL ... re=related

Imádom Szabó Gyula hangját!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Pendi
Van jo sok szerencsere ott :wink: Te ismerted ezt a kis eneket? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Te Pendi! Csucsu mért kellt korán???? Na ezt most nem értem!!!!

Csucsu! Igyekezz az írással mert a következő lapostetü a tiéd kell legyen!! És még van hátra 5 oldal amit ma meg kell írnunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Jajjaj magyar nepmeseket mar mind vegignezegettem :? :roll: dvd-n is megvan :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Pendi! Én is imádtam ezeket a meséket! De én ezt a kockás nadrágos bobos izét nem ismerem!!!!! :roll: :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


[quote="nócika"]T írta:nócikae Pendi! Csucsu mért kellt korán???? Na ezt most nem értem!!!!

Csucsu! Igyekezz az írással mert a következő lapostetü a tiéd kell legyen!! És még van hátra 5 oldal amit ma meg kell írnunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Húúú! Tényleg a magyar népmesék! Jaj de jók is voltak azaz még mindig nagyon jók! Na ezt kéne tanulni meg látni a mai gyerekeknek!!!! :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


[quote]C írta:sucsu elment virtualis redbullt inni....amit aztan rafog a nyuszira
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

[quote]M írta:ax azon gondolkodnának el erösen, hogy kivel is nevetsz, ha a párod dodozik!

HÁt a múltkor jól be is értem! :lol: :lol: :lol: Itt aludt Drága egyik kollégája, amikor buliba voltunk. Reggel mikor felébredtünk, menni is akart, mert dolga volt. Drágámnak nem volt kedve felkelni, ezért én kísértem ki. Hát, épp belefutottam egy szomszédba, amikor elköszöntem tőle, és ráadásul ő meg szokott hozzá ölelni. (jó barátok vagyunk mi is) Hát gondolhatod, hogy hogy nézett rám. Azt hitte, hogy a szeretőm. :lol: :lol: :lol: Hát így jártam. Mikor feljöttem, mondtam a páromnak, hát jót nevetett rajta... :lol: :lol: :lol:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?