Új privát üzeneted érkezett!

Kiszúrtam a fiammal: van egy kedvenc polca, ahová mindig felkapaszkodik. Örömmel csócsálta a könyveket, nyitogatta cd lejátszó ajtaját -a guta majd megütött, hogy mikor teszi tönkre-egészen eddig. Na: arra a polcra egy dobozba az ő játékait raktam, így most túrhat kedvére (na meg az enyémre is) :lol:
Íme:
Kép
Fogadok: hamarosan, újabb munkát ad nekem!!!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fanetta 2008.10.22 13:50-kor.

Kép Kép Kép
fanetta
 
 


hát igen, én úgy hallottam ezért isvolt pár országban betiltva ez a kiállítás, mert ugye felvetődik a kérdés, hogy kik is lettek preparálva és egyes vélemények szerint kínai rabokból csinálták... nem éppen a beleegyezésük mellett

szóval etikailag megkérdőjelezhető

KépKép
judit18
 
 


LAPETŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ :P :P :P :P :P

Kép Kép Kép
fanetta
 
 

 
 

óde trükkös! :) nagyon nagyfiús ezen a képen Nimi, el tudom képezlni milyen lesz mondjuk 5 évesen...


és - barlagostest :) de szépen fogalmazol

KépKép
judit18
 
 


Fanetta! Húh, de huncut a fiacskád! Valahonnan ismerős ez az arc. :) De honnan is? :roll:

biribon
 
 


Judit18: mikor tartasz nekünk hastánc bemutatót????????

Kép Kép Kép
fanetta
 
 


őőőőőő, valójában egy fellépést értem meg a kárrieremben (nem komoly - művház rokonok közönség...) de maj összeestem idegességemben szóval akkor feladtam a dolgot

pedig a hasam most pont elérte a klasszik hastáncos méretet :)

KépKép
judit18
 
 


Ok Judit - akkor mi leszünk a második előadásod közönsége - és má tudom is, hogy mikor!!!!!!!!!!!!!! Tessék készülni a szabadidőben :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Biribon: lehet, hogy hasonlít a feltett képen levő gyerek a fiamra??????????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

A fiam is csatlakozni akar a PC-hez: az usb kábelt nyalogatja, falogatja. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép Kép Kép
fanetta
 
 


Sziasztok,

ELtűnök két napra, megyünk vidékre, szombaton jelentkezem, addig is jó ünneplést/tüntetést mindenkinek!

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Sziasztok!

Elnézést, hogy ismeretlenül zavarok, de szeretnék a figyelmetekbe ajánlani egy barátnőm honlapját, aki szopopárnákat készít:
http://www.szoptatosparna.atw.hu/

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


na mi van mindenki elijedt a szopopárnáktól ? :)

akkor jóccakát?

KépKép
judit18
 
 


mármint akkor jóccakát!

KépKép
judit18
 
 


Hát vazze!!!

Azért ne máááááá
Szóval jó, hogy nem is nagyon szexelünk mostanában ilyen-olyan okból, dehogy konkrétan felszólítanak rá, hogy szopjak helyette................


Szóval azért ez durva!!!!

Így jár, aki buzi reklámokkal tölti meg az amúgy is sokat megért topikunkat!!!!

De most bezzeg hol van Patti????????


Szopopárna vazze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Csak egy elköszönésre:
holnap utazunk Sopronba 4 napra, nem nagyon leszek net közelben, mert csavarogni fogunk.

Azért légyszi egy kicsit hiányoljatok......

Mindenkinek jó hosszú hétvégét!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
petramama
 
 


Judit, Mona, még most is röhögök! :lol: :lol:

Kép
kikó70
 
 


[quote="kikó70"]J írta:kikó70udit, Mona, még most is röhögök! :lol: :lol:


Ihajcsuhaj!
De régen láttalak!

Hát hogy vagytok??? Fotók???? Mesélj már! Tényleg ezer éve nem voltál mifelénk!!!
Vendég
 


De, voltam, nem is olyan régen...

Nagyjából csak olvasok, ha időm engedi. Az én kisfiam mellett nincs egy szabad percem sem, nem tudom igazából még pár percre sem magára hagyni, met akkor sírás van. Egyébként minden rendben, szép nagy Zalán, állítólag egy éves korú gyermek méretei vannak. A mozgása kb. olyan lehet, mint Melinda Dóriájé. Az ülést is csak gyakorolgatjuk. De sebaj, majd csak egyszer elindul...
Fotót majd rakok fel, de most már olyan fáradt vagyok, hogy nincs erőm kicsinyítgetni. Majd még jövök.

Puszi

Ildi

Kép
kikó70
 
 


Judit, igen beijedtünk a szopopárnától... :D Nekem van egy alig használt szopipárnám, nem tervezem másik beszerzését. :)
Eszterxx, jó pihenést Nektek! :)
Fanetta, szerintem pár nap múlva odébb áll Nimi és másik polcot fog lepakolni. ;)
Szia Kikó! Örülök, hogy benéztél, várjuk azokat a képeket! ;) Lilla sem mászik, Ő is forgással éri el a dolgokat. Épp ma voltunk Ringatón, nekem annyira nem jön be a dolog, de hátha a többi picitől elles valami mászás félét Lilla. :D
Melinda, milyen volt a Bodies?
Kinder adventit meg állítólag a Pecsában is be lehet szerezni, a bolhapiacon. Német oldalon találtam 16 euróért.

KépKép
KépKép
mni
 
 


linocs
 
 


én meg nem :(

Kép

Kép
kolyok28
 
 


deazért minden este olvaslak titeket, csak nincs időm/erőm válaszolni.. :roll:

remélem hiányoztam ... ;)

de látom, Patti jól beizzitott mindenkit az 500dik laptetőre, pedig a) mindegyik laptető izgi :) b) a legizgibb mégiscsak Melindáé ;) az első ;)

örvendek, hogy visszatértél hozzánk ősanyánk ;) add át gondolatunk üdvözletünk Nanóónak ;) remélem vele is minden vidám ;)

Eszterxx annyira örülök Neked, titkon reméltem, hogyhamár dolgozni kezdesz akkor néha a fontossági sorrendben bekerülünk a munka elé ;) Andris hihetetlen aranyos ;) de az a rácsos kép rólad ;) reklámba illő... :lol: :lol:

ne haragudjatok, esélyem nincs viszaolvasva mindenkire reagálni, mert akkor még efy darabig nem írok.... :(
itthon nem elég nekem Máté ;) háború folyik a penész ellen... jelentem nyerésre állunk, de nem egyszerű és még egy ideig eltart... :(
de Máté csudaédes kispasi, eszik rendesen és a nagy kúszások mellett most a felállást és az ülést gyakorolja... :)

most még néhány dolog ami eszembejut ilyen korahajnalban:

nekem az az adventi naptár tetszik, ami mindennapra egy ördöglakat :) bár a kindertojásos sem rossz... emeg a legos sem... oooo nem lehetne mindet?

Judit18, hihetetlencsúcsszupi vagy a hastáncos képen

minden kascsaj és kissrác tündéri ;) ha enyémkölök engedi még rakok fel képet ;)

Panny, Isten éltessen sokáig!
és csúcs pasijaid vannak, icsit irigykedem... ;)

mindenkinek jóóó hosszúhétvégét, hozzánk jönnek ki a szülim! már úúúgy várom őket! :) na megyek képetkicsinyiteni ;)

Kép

Kép
kolyok28
 
 


eszik:
Kép

fogacskák:
Kép

fogmosás:
Kép

kocka:
Kép

szétszed:
Kép

London:
Kép

nem photoshop, télleg nem volt felho az égen:
Kép

háton bealudva:
Kép

Kép

Kép
kolyok28
 
 


mennem kell... vidám napot ;)

Kép

Kép
kolyok28
 
 


Linocs, összedobtad amíg Fruzsi aludt? :)

Kölyök, de tündér Máté! hát ő is többnek néz ki mint a kora, nagyfiú...

Kikó! hello, tényleg hozzál Zalánképet még!!
úgy sajnálom, hogy pont nem találkozunk az Almafában....megnézném a "kis"fiúcskát

KépKép
judit18
 
 


Jó reggelt!

Mi el akartunk menni Szécsénybe kirándulni, de olyan borús idő van nálunk... szóval nem indultunk el sehova. :( Délután lehet elmegyünk az Oldtimer autókiállításra...
Kölyök, jók a képek, Máté is már olyan nagyfiús! ;)
Én is ördöglakatos adventit szeretnék! :)

KépKép
KépKép
mni
 
 


Helló!

Nem tudtok valami programotamit le lehetne valahonnan tölteni és naptárat lehet vele készíteni???
Régen volt nekem ilyen és most eltünt az a cd-m. És kéne kari ajcsikat készíteni!

Kölyök!

Nagyon jó aképek, édes Máté, nekem a hátonalvós a favorit! :wink: :lol:


Fanetta!
Tévedsz, nem te szúrtál ki a fiaddal! Kinek is kellett lepakolnia a saját dolgait? És most kié van ott? Akkor ki nyert??


Mni/Feri!

Lillának annyira jellegzetes az a szép kis hajkoronája hogy alig ismertem meg a képen így sapiba! :lol:

pepike


Kép

Kép
pepike
 
 


Linocs, nagyon szuper a linkgyűjtemény! Ezeket már régóta gyűjtögetted vagy tényleg most szedted össze? Gyorsan le is mentem!

KépKép
KépKép
mni
 
 


Pepike, nézd meg ezt az oldalt: www.naptar.lap.hu
És itt pl. lehet naptárt csináltatni: http://www.dm-drogeriemarkt.hu/content/ ... gozas.html

KépKép
KépKép
mni
 
 


Gyorsan jövök én is, amíg ilyen nyugi van minálunk: nagygyerek, kutya, apa sétál, kisgyerek durmol. Én meg élvezem a csendet. Most éppen melóm sincs (a múlt héten volt egy kisebb lélegzetvételű), viszont a kedvem remek, mert végre kifizették a fordítás felét (2 részletben fizet a csaj, és elvileg mostanra már az egészet meg kellett volna kapnom, csak éppen költözött a kiadó blablabla...). Baromian nyomasztott már a pénznélküliség (konkrétan 900 forint volt a folyószámlán, 0 a cégesen, és még tartoztunk is apukámnak 70ezerrel...), de most megkönnyebbültem egy picit.

Linocs: lementettem gyorsan a fájlt, szuper vagy!

Az ajándékötleteket is sasoltam ám. Mi annak idején Flóra első karácsonyára FP járássegítőt vettünk (ablakon kidobott pénz, kb. 3szor használta, aztán szaladt anélkül), formabedobálóst (ezt viszont nagyon szerette és sokáig használta). Nem sokkal később kapott letörölhető,mágneses rajztáblát, ezt még ma is naponta előveszi. Marcinak még lövésem sincs, mert annyi minden van Flórától, de talán valami pasisat fog kapni (dömper, markoló stb.), hogy építsük szépen a nemi identitást :lol:
Flóra idén anyuéktól trambulint kap (szigrúan olyat, amit össze lehet csukni, mert már lassan nem férünk el a lakásban a vacakjaitól). Tőlünk még nem tudom, mit fog kapni. Tavaly egy babaházat csinált neki a férjem.

Van még Marcimon kívül, akinek nincs foga?
Ja, és mozgással mi is úgy vagyunk ám, hogy: hasrafordul, négykézlábnyom, rugózik, tolat, üvölt :oops:

Kép
KépKép
nebula
 
 


Ja, Pepikének akartam mondani, h köszi a kövirózsás tippet, azzal cseppentünk mi is. Eleinte Flóra visított, h hideg, de mostanra már röhögcsél rajta, mert csikizi a fülét :D

Kép
KépKép
nebula
 
 


Úgy döntöttem, h kicsinek cukibb voltam, úgyhogy inkább azt mutogatom az avataron :)

Kép
KépKép
nebula
 
 


Niki, tök jó ötlet az Oldtimer Show, mi is épp itt tipródtunk, hogy mit lehet csinálni ilyen időben...még lehet, hogy ott összefutunk! :)

KépKép
judit18
 
 


Mona!

Ilyen ügyesn ül már Nóri is??!4Basszus az én kölköm egyátalán nem akar még ülni...pedig tök jó lenne néha ha pl.a pelenkázón úgy tudnám már öltöztetni megstb..na mindengy.!!Cuki a csaj az tuti!!!

Teljesn egyet értek Fakopáncs ügyben!!A srácaim játékainak 90%-a kizárólag onnan van...a Mária utcánál van a hivatalos boltjuk ahol az összes játék megvehető ami a katalógusban van.Mi nagyon szeretjük,izlésesek a játékok,szépek,készségfejlesztőek,szal szuperek!!És a festék rajtuk nem mérgező!!!

Van 1-2 FP játékunk is(mindent csak kaptuk).

A Bodies kiállításon nagyon gondolkodom...de valszeg elmegyek rá a barinőmmel mert hajt a kiváncsiság.

Zsu!

Én semmiképp nem vennék kompot Vikónak.Sajnos a káros hatása nem 1-2-3 év múlva jön ki, hanem esetleg később,akár felnőtt korban is.A szakértők mind tíltják,talán nem véletlenül!!!


Niki!

Engem is érdekel ez a Kinderes Adventi naptár.A srácaim tutira örülnének. :wink:
Általában Milkásat veszek nekik...vagy volt olyan is h én készítettem anyagból egy 24 kis zsebecskés tartót és főleg kicsi ajándékokat vagy estleg csokikákat tettem bele.

Kölyök!

Máté is klassz pasi!! :wink:

szopopárna :lol: :lol: :lol:

Biribon!

Luca is jó húsban van,nagyon édes!!Csini a lánc.

Judit!

Aztaaaa....jó kis hastáncos vagy!!
Ne aggtódj a fogak miatt..Márk fiamnak egy évesen bújt ki a foga és most elmúlt 6 és még egyátalán nem kezdte meg a fogváltást...a dokik szerint az a jó minél később törénik.

Mi ma anyáméklnál leszünk mert ma köszönt engem a család.

Holnap meg megyünk a nagyokkal az Őslény kiállításra a Városligetbe.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Az idő tényleg vacak, a nagy egész éjjel nagyon lázas volt, alig tudtam levinni, már féltem hogy lázgörcsöt kap, nagyon hajlamos rá...

Akartak menni horgászni apjával ide a Fóti tóra de nem tudom így tudnak-e menni, bár délutánig még bármi lehet!


Linocs!

Szupi vagy, nagyon hasznos a mit csináltál!

Mni!

Köszi, olyat keresek ahol én tudok csinálni.

Nebula!

remélem nektek is beválik, most is rögtön fáj a füle pepinek ahogy taknyos, nekünk bevállt.
Mielőtt cseppenteni akarsz rakd előtte egy picit a radiátorra én úgy szoktam és akkor szívesebben engedi ha langyos!!(csak ott ne felejtsd tudnék mesélni)
:roll: :lol:

pepike


Kép

Kép
pepike
 
 


Nebula!

Azt hittem Flóra van az avataron! :shock: :shock: :lol:

pepike


Kép

Kép
pepike
 
 


Linocs,
nagyon jó a linktár!!!!!!

Juditk, Kacika,
hogy vannak a törpék? Jövőhéten tali???

Nem voltam egy csomó ideig, és persze senki nem hiányolt....úgyhogy most pukkadok!!! :wink:

nesze nektek egy új vonalzó, beeee

KépKép
kmanna
 
 


Anna, jövő heti tali rendben, nekem okés! JuditK? Ti hogy vagytok?

Linocs, húú de jó amit csináltál.

Nimród is meg Máté is olyan aranyosak!!

Pepike, nagylányodnak jobbulást!
Vendég
 


bocsi, hogy én is adok-veszeket játszom, deúgy néz ki megszívtuk az új esernyőkocsival, mert Eszter nem szereti (mondjuk minden babakocsit utál, de ezt különösen), szóval ha valakit tudtok akit érdekel akkor szívesen eladnánk.
nem nyerészkednék rajta, mi 33,000ért vettük vadiúj, mi csak egyszer használtuk. Brendonos (meg más e-boltos) ára 48,000
annyi, hogy nem garanciális, mert én is interneten vettem

itt vannak a paraméterei:
Kép


Összehajtva rendkívül kis helyet foglal
* az anyósülés előtti lábtérben elfér
* Mindössze 69 x 27 x 30 cm-es helyet foglal
* ideális utazáshoz
* Az első kerék bolygósítható
* nagyon könnyen manőverezhető
* Egyszerűen összecsukható
* könnyű szerkezetű
* Tartozékok: napfénytető, esővédő, hordtáska
* Újszülött kortól a Maxi-Cosi Cabrio hordozóval kombinálva használható

Szilvánusz, tudom, te megmondtad, hogy ne siessük el!

KépKép
judit18
 
 


ja quinny zapp a neve

KépKép
judit18
 
 


Nebula: mi is csatlakozunk a még fogatlanok, de veszedelmesen nyálcsorgatók táborába :lol: :lol: :lol:

Judit18: honnan tudod, hogy Esztipeszti különösen utálja?? Hangosabb decibeleket bocsájt ki annak környékén?? :lol: :lol: :lol:

Kép Kép Kép
fanetta
 
 


Kép Zalán kirándulni volt!

Kép
kikó70
 
 


Kacika, Anna!
Mi olyan betegek vagyunk mindannyian, hogy azt sem bírom elképzelni, hogy valaha normális állapotba kerülünk. (Levi ugatva köhög, Nimónak taknya nyála egybe, hörög, Feri meg én szintén megfázva, nekem a légcsövem fáj nagyon, + köhögés stb. még a derekam is becsípődött....Szóval egyenlőre semmit nem tudok mondani. És mindemellett már nyakamon a vizsgák..Nov elején már lesz, és pár beadandó is, amikhez hozzá sem kezdtem...
Világvége a hangulatom.. :cry: :cry: :cry: :cry:

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


Fanetta, Kölyök, Kikó!
Köszönjük a képeket, a lurkók nagyon édesek...Jó látni a kis boldog pofijukat....

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


Pati, nekünk sincs fogunk! (Illetve Laurának nincs, nekem még van pár... :) )

Kép

Kép
mzx
 
 


Jók a képek!

Fanetta: tetszik a polcos megoldás. Amúgy is híve vagyok a kritikus helyzetek elkerülésének. Jobban szeretem, mint a tiltást, utólagos katasztrófaelhárítást. Meglátjuk, Marcival mennyire fog működni (kicsit több a cuccunk, mint anak idején Flórával, ott könnyebb volt bababaráttá tenni a lakást).

Örülök, h nem csak mi fogatlankodunk még :wink: (Mzx: igen, én is a gyermekre gondolok :lol: )

Még egy körkérdés: kinél hányszor alszik napközben a ded? Nálunk nagyon lassan megy a 3 alvásról kettőre átállás. Vannak bíztató napok, de aztán valamitől borul (korábbi kelés, rövidebb délelőtti szunya stb.), és máris visszatérünk a kiindulóponthoz. Úgy emlékszem, h Flóránál ezzel még nem volt ilyen huzavona (na a 2ről 1re átállással annál inkább), elég hamar már csak kétszer aludt. Úgy már valamivel könnyebb szervezni az életet.

Juditk: jobbulást nektek!

És Pepikének is.

Kép
KépKép
nebula
 
 


Nebula!!!

Enyém lányom még 2-3-4x-i alvásokat variálja ezerrel.............. Ma már másodszor nyomja, de tegnapelőtt összesen aludt 1x másfelet meg egyszer felet, aztán ennyi. Estére meg minden nyavaján ordított, annyira fáradt volt!

Szóval nálunk is nagyon zavaros ez az alvás ügy......

Most ha felébred ebédel majd, és 2-3 óra között megint alszik egyet, és lehet, hogy 6 körül megint, de ez változó!!

Jelentem jönnek a felső fogacskák is nálunk......


Kikó!!!!
Zalán csodaszép! Azok a kék szemek!!!! Egyszerűen elolvadok!

Panny!
Köszi, igen ennyire ül........ És ennyira kis ügyes!!!! Rohamosan fejlődik, mióta rájött miket tud, napról napra újakat próbál!!!!! imádom! ALig vártam ezt az időszakot!!
http://www.youtube.com/watch?v=JXUsVE8Hflc
Vendég
 


Nyah, fel is ébredt.................

Most tartunk 2x egy óra alvásnál..............

Régi szép idők, mikor másfél és három üra közt mozgott az alvásidő.................... :roll: :roll: :roll:
Vendég
 


Mona: kicsit megnyugodtam, akkor nem csak nálunk ilyen zavaros ez az egész.
Hajrá fogacskák!

Kép
KépKép
nebula
 
 


Mini babanet tali az Oldtimer Show-n:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

feri (mni)
 
 


Néhány kép kedvcsinálónak a régi szép autókról - 2.500 forint a beugró, ami nem kevés, de nekünk nagyon tetszett, érdemes megnézni. Vasárnap estig tart amúgy a kiállítás.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Mpatr: ezt az utolsó motoros képet direkt Neked fotóztam, ugyanis a motor neve Norton Dominator. :)

feri (mni)
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?