Új privát üzeneted érkezett!

Timi: akkor pénteken mész? ne izgulj lehet addigra megindul kifelé a picur.

000kata
 
 


timi: de irigyellek már!!

Kép
andy30
 
 


Sziasztok!

Kata:Meg kaptam a privit.Nekem csak két dolgot ajánlott a szülésznő.Így én csak azokat veszem meg.Azt mondta ezek a fontosabbak.Málnalevél teát végűl ma kezdtem el inni :D Annyira azért nem szörnyű az íze :lol:

andy:Écike babája a 26.hétre született 850grammal.Katica babája pedig a 31.hétre született 1480grammal.Katica épp a napokban vihette haza a kislányát :D Úgy,hogy neked már nincs félni valód :) Persze azért maradjon bent még :) Én annak idején 2300grammal születtem meg 5 nappal előbb.És semmi bajom :D

beagle:Én már tuti,hogy nem fogadok szülésznőt.Drukkolok,hogy minden rendben legyen!!!

Ancsa:Sajna meghívót nem enged küldeni,mert azt írja ki,hogy ezzel az email címmel már van regisztrált tag. :cry: Várjuk a híreket!!!

Timi:Változatlanul szurkolok neked!!Már időben vagy.Nekem a védőnőm azt mondta,hogy a 36.héttől már bármikor jöhet a babó.Ne izgulj minden rendben lessz.Irigyellek ám nagyon!!!!Én is szeretnék már szűlni :D

Rólunk:Ma voltam ctg-n minden oké. :D Kicsikét elfáradtam,mert dokitól egyenesen a páromhoz mentem a melóhelyére és reggel fél9-től kb.fél4-re értem haza.Nem tudom számít-e,de kb.3x volt 30-as fájásom.Mindenesetre a dokim nem mondott rá semmit.Csak,hogy jövőhéten megint ctg.Olyan jó volt hallani a drágám szívverését :D Várom már a következő ctg-t :D A hasam meg egy éjszaka alatt eléggé lejebb ment párom vette észre hajnalban :shock: :D Jó lenne már menni szűlni :oops: :D :lol: Párom már zavarna nagyon :lol:

Kép
Kép
reni_24
 
 

 
 

Kata:Azért köszike az infót :D Hogy vagy?

Kép
Kép
reni_24
 
 


reni: köszi:) azért a 26. heti elég veszélyes, reméljük nem lesz baj. én még kihuzok 2 hetet és akkor ott tartok mint te akkor már megnyuxok

Kép
andy30
 
 


Andy:Szivesen :) Hát igen elég veszélyes,de hál istennek jól van Zolika és amikor írt róla Écike akkor már kb.1450gramm volt :) Pihenj sokat és akkor tuti nem lessz baj.

Kép
Kép
reni_24
 
 


Nem is írtam,hogy a súlyom változatlan már kb.2 hónapja :D Megis lettem dicsérve érte :D Pedig olvastam,hogy ilyenkor szokott hízni egy kismama.Remélem én tartani fogom a súlyom :D Pedig kívánom az édességet ezerrel.Főleg a somlóira vagyok nagyon ráállva :oops: :lol: Meg a citromos ásványvízre :D Ti nem vagytok kívánósak?És eszek rendesen,mert szinte állandóan éhes vagyok :oops: :D

Asszem megyek lefeküdni,mert hosszú volt ez a mai nap.Holnap meg reggel 9-re megyek védőnőhöz.

Jó éjszakát kívánok mindenkinek!!!

Kép
Kép
reni_24
 
 


Reni: te végül fogadtál szülésnőt?melyik 2 bogyeszt vetted?
én jol vagyok köszike ,ma voltam védőnőnél.
A bébim ezerrel mocorog,nem fér el:-D ügyi vagy hogy nem hiztál.Nem ér korán szülni,egyszerre kell velem :lol: :roll:

000kata
 
 


Sziasztok!

Voltam dokinál, méhszáj zárt. BDP:90 súlya kb 2,9kg,de ezt csak vmi táblázatból nézte, én abban nem bízom annyira, főleg h miket írtatok a téves becslésekről. Ja és még mindig kislány
Jövőhéten teljes labor+az első ctg. azt hiszem hétfőn, de holnap beszélem le pontosan a szülésznővel.

Timi: mennek a drukkok péntekre, de lehet hogy a babód úgy dnt hogy előbb jön.

Kata: Dóri baba sem fér már el a pocakomban. A kis popsijával majd szétfeszíti a bordáimat. Már éjjel is felébredek hogy nagyon nyom :)

Reni: És milyen volt a ctg? meddig tart kb? nem emlékszel melyik szülésznő csinálta? szülőszobán csinálták?
Súlyom sajna nekem nő. Eddig 8,5kilkót híztam. Az elmúlthónapban több mint 2kilkót. Remélem 10 alatt maradok. Ti mennyit híztatok eddig?
Az én hasam még nagyon fenn van, várom h menjen lejjebb,még ha többet is kell pisilnem, mert a levegővétel is nehézkes..

Ancsa: nem jöttél a hírekkel.. remélem minden ok.
Vendég
 


beagle: az én hasam is fent van még,nyomja is a bordám,gyomrom.
én is eddig 8.5kgot hiztam :lol: remélem többet nem fogok.

Ancsa: merre vagy?nem jöttél a hirekkel

000kata
 
 


sziasztok! :lol:
Hazajöttünk tegnap! Annyira boldog vagyok!
Majd mesélek! És utánna olvasok mik történtek azóta :wink:

Remélem mindenki jól van, és köszi Ancsa az Sms-eket!

Kép

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


L.Kata: jaj nagyon gyönyörű a kis drága :-)
majd mesélj jol vagytok?milyenek az éjszakák.

000kata
 
 


LKata: Mégegyszer gratulálok a gyönyörű babádhoz. Jaj lányok amennyire tartok a szüléstől annyira készülök is,és várom hogy mehessek :D
Vendég
 


EGy kicsit magunkról:
Én ma elég ramatyul vagyok. Úgy ébredtem, hogy ahogy felkeltem az ágyból úgy éreztem szét akarok szakadni lenn. Voltam házidokinál a táppénzes papírokért, közértbe, zöldségesbe,de alig tudtam magam haza húzni. A múltkori frontnál is végig feküdtem,remélem csak erről lesz szó. A 4 naposban ablakot szerettem volna pucolni meg függönyt mosni,de a szülésznőm ma mondta h vasárnapig elutazik, ne most szüljek.... nem mintha éreznék bármit is ami miatt aggódok, de lehet az ablakpucolást vasárnap csinálom, ha beindít valamit, vasárnap már lehet.
Vendég
 


beagle: pihizz akkor sokat,megvárnak az ablakok :lol:

000kata
 
 


Aida , Ancsa , Reni : merre vagytok????

000kata
 
 


lkata: gyönyörűűűű! dejómárnektek


beagle: az a 8ésfél nagyon jó sztem mások 10 fölés mennek van aki 20 is. eddig én is 7et hiztam de még két hét van köztünk. 10 tuti nem lesz. én pl. egy hónapja megálltam a baba meg nő:)

ui:neked nincs kinyilva a méhszájad h igy járkálsz? bár a 36.hét után már én is mernék

andy

Kép
andy30
 
 


sziasztok

kislányom beteg,hányás,hasmenés és ilyenkor nagyon anyás, 2 percre se hagy ,azért nem jöttem eddig..

tegnap voltam dokinál,hát leesett az állam :shock:
méhszájam 1 ujjnyira visszahúzodott :shock: :? és nagyon vaskos lett :? a babám már be sincs illeszkedve, feljebb is mennt! doki szerint ugy néz ki egyhamar nem szülök :? :shock:
Én azt hittem ilyen nincs, és ugy néz ki mégis van :?
Nyákdugóm folyamatosan megy el,doki szerint már csak egy kicsi van belőle bennt, remélem most az egyszer téved és hamarosan babázhatok. De jó is lenne.................

Jó-jó,időm még van, de hát már szeretnék tul lenni rajta,annyira terhes a terhesség,fáj mindenem,szétszakadok és már vizesedek is, bokám sincs már, annyira

Kéne valami homeós bogyó, hátha segítene valamit és mégiscsak babázhatnék a közeljövőben! :lol: van valami tippetek? persze a málnalevél teán kívül..........

LKtata
Gyönyörü Norbert! :roll: :lol: :lol: :lol:
Örülök h már otthon vagytok!
remélem te nem hagysz itt minket és néha benézel,ha időd engedi :lol: mi meg gyönyörködhetünk a képekben.ugye majd kapunk még? :lol:

beagle
Én ugy tudom a takarítás nem indítja meg a szülést önmagában,mert az egy elég összetett dolog,de azért érdemes mindenképpen pihenni és perzse az a fő,h ne erőltetsd meg magad! Én is több részletben takarítok, muszály,nem is bírnám máshogy........

000kata
Hogy vagy?

Aida
Merre vagy?

Andy
Hogy vagy?

Gröni????

Reni
Örülök,h jó az NST-éd! :lol: Méhszájadra mit mondott a doki???
nekem is ilyen 30-40-es fájásokat mutatott a gép. pedig nem is éreztem semmit sem.......

amint tudok,jövök megint,ha hagy a kislányom ideülni

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Sziasztok!

Kata:Nem nemfogadtam szülésznőt.A bogyók neve:Cimicifuga 9 vagy 12 CH-s,Caulophyllum 9 vagy 12 CH.Nekem ezt a kettőt ajánlotta a szülés előtt és közben is.És ezeket csak a 37.héttől lehet elkezdeni szedni.Ha érdekel akkor elkűldöm priviben mit írt.Meg,hogy hogyan kell szedni őket.Örülök,hogy jól vagy és,hogy minden oké.Az én picurom se nagyon fér már el :D Mocorog elégrendesen.Nekem már lejebb ment a poci így már a légszomjam is elmúlt persze pisilnem többet kell így,de se baj :D Hát pedig már nagyon mennék szűlni :D :D Ma én is voltam védőnőnél vizelettel minden okés hál istennek.És a streptom miatt akkor kell bemennem majd a kórházba amikor elkezdődnek a fájások így nem vajúdhatok itthon sajna :cry: Mondta a védőnő,hogy ha megint lesznek ilyen fájásaim amik voltak akkor egyből irány a kórház,hogy hamar kaphassam az antibiotikumot nehogy valami legyen a picurral.

beagle:Hát végülis nem volt semmi különös rám tettek két érzékelőt és kb.20 percig volt rajtam.Persze nekem az sztk-ban csinálják,mert oda járok dokihoz.És ott kicsit gáz a gép,mert amivel a babó szívverését veszik azt nekem fognom kellett végig így most eléggé izomlázas a kezem :cry: De a kórházban ott tudom,hogy jó a ctg gép és nem kell fogni sem :lol: Hát megmondom őszintén,hogy az én súlyom az első 6.hónapban iszonyatosan gyarapodott volt,hogy hetente híztam 1 kilót :cry: Megis ilyedtem,hogy ha így haladok akkor 100 kiló felett leszek mire megszülök.De aztán a 7.hónaptól elkezdett leállni a gyarapodás így eddig összesen kb.13 kilót híztam.Persze a terhességemet nem pehely súllyal kezdtem :oops: :cry: De sokan mondják,hogy majd szülés után lemegy remélem így lessz.Meg azért vizesedek is.

lovaszkata:Norbika nagyon aranyos :D Majd várom én is a beszámolót :D És még képet :D Örülök,hogy már otthon vagytok.Hogy vagy?

Rólunk:Hát ma elég furin érzem magam.Olyan erőtlen vagyok meg kicsit szédülök is :cry: Pocakom nyilalgat meg görcsölget.Bizti a front miatt.Védőnőm mondta is,hogy hát nem olyan jó,hogy front érzékeny vagyok.Félek is a frontoktól,de valahol reménykedek is,hogy lessz valami tudom még várni kéne legalább egyhetet,de olyan türelmetlen vagyok már :oops: :D Védőnőm megnyugtatott,hogy igaza van anyósomnak,hogy ha majd szűlni megyek akkor nem lessz időm megilyedni sem olyan gyorsan folynak majd az események :D Legyen igazuk :D

Ancsa:Merre vagy????

Kép
Kép
reni_24
 
 


ancsa: köszi megvagyok még egyben:) azzal nyugtatom magam h már egy hét is elég lenne a boldogsághoz..
hogyhogy visszaállt a méhszáj?ilyen van?? na kiv. leszek nekem mi lesz nov.3-án kell visszamennem, majd megirom! amugy keményedek folyamatosan meg iszom a mg-t, ja meg vizszint.

amugy aida a decemberi kismamikban szokott lenni jol van.

andy

Kép
andy30
 
 


Ancsa:Hát nem semmi :shock: :shock: Pedig már azt hittem,hogy hamarosan megszületik a kiscsaj.Úgy látszik meggondolta magát a drága.Asszem én olvastam a neten,hogy van valami koktél ami beindítja a szülést utánna nézek neked hátha megtalálom.Hát elhiszem,hogy túl lennél már rajta ezzel én is így vagyok.De hát nem sűrgethetem meg a kisdrágámat majd akkor jön amikor szeretne.Remélem hamarosan :D :lol: Méhszájat most nem nézett lehet majd jövőhéten.De kíváncsi lennék rá milyen.Kislányodnak jobbulást kívánok!!!!

Kép
Kép
reni_24
 
 


andy:Hát látod van ilyen mondjuk velem is így volt C2000-ről C3000-re lett.Persze azóta nem tudom,mert ez augusztusban volt.Persze sokat feküdtem akkor és mondták is,hogy valószínű attól álllt vissza.Most meg annyit tudok,hogy a 33.héten méhszájam zárt volt de értéket nem írt a doki.Azóta meg voltak fájásaim is 10 percesek így szerintem tuti már nem 3000-res.

Kép
Kép
reni_24
 
 


Helló!

LKata, Norbi gyönyörű kisfiú!

Ancsa, :shock: :roll: ejha.. a végén még 41. héten sem akar előjönni a kisasszony. :D

Kb. 1 óra múlva indulunk Orosházára hosszú hétvégézni szüleimhez. Nagyon várom! Teljesen zsongok! :D ;) Találkozok nagyon sok mindenkivel, akiket rég nem láttam. Nagymamám is átjön hozzánk. A szintén várandós barátnőmmel is. Régi haverokkal. Tegnap is oda voltam találkozni régi ismerőssel, olyan jó volt kicsit kikapcsolni.

Most sokat jövök-megyek, ezért keményedik a pocim meg feszül, meg gondolom az izgalomtól is :D de majd azért otthon pihenek. Legalább most takarításra, főzésre nem lesz gondom. :D Otthon szüleimnek is van nete szóval majd írok onnan is.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


reni: nekem 33 hetesen 1110 volt és azota fexek (egy hete) igy reménykedek h nem rosszabbodott. két hét mulva kell visszamenni addig kell kihuznom azt mondta a doki h utána már szülhetünk:) remélem az már menni fog mármint a maradék két hét szülés nélkül. állitolag sokan kihuzzák még ugy is h nem fexenek vele. lsd ancsát. mondjuk holnap én is elmegyek a szülésfelkészitőre egész de.-ös progi, de az meg fontos annyitol csak nem lesz bajom nem? jövő hét ugyanigy egy fél nap védőnő.

andy

Kép
andy30
 
 


Ancsa. ezt nem értem,már nem akar kijönni a kisasszony?ejnye-bejnye :lol:

Reni: küld el légyszi köszike

000kata
 
 


mi jol vagyunk,ma még megvettük a maradék cuccost a babónak,lassan már minden megvan :lol:
A ki drágám egyfolytába mocorog :lol:
Kiváncsi vagyok ki fog legelőször szülni :roll:

000kata
 
 


reni: remélem nem én:))

Kép
andy30
 
 


andy: majd mesélj mi volt a szülésfelkészitőn :lol:

000kata
 
 


ok

Kép
andy30
 
 


Sziasztok!

Ancsa: Nagyon meglepett amit írtál. Nem gondoltam volna hogy a méhszáj kedvező irányba is változhat. Mondjuk nálad többet szerintem nem sokan feküdtek a 9hónap alatt, meg az a rengeteg magnézium.
Viszont szerintem nem fogod túlhordani a babát. Nem tudom miért gondolom így,csak megérzés.

Tudom hogy a takarítás nemindít be semmi olyat ami magától nem indulna el, csak mikor a szülésznő mondta hogy vasárnapig elutazik ne most szüljünk, rögtön minden bajom lett...egész délután feküdtem. Szerintem én is a frontot érzem, a múltkor is ramatyul voltam.

Andy: nekem zárt a méhszájam, mindig is zárt volt. A keményedések miatt, és a magas vérnyomás miatt kezdtem ide írni,na meg azért mert itt sok novemberi "barátom" van. :D

Lányok nem értek valamit. Én a szülés napjáig szeretnék táppénzen lenni, és utána kérni a tgyást. DE a háziorvosom ma azt mondta hogy a kórházban töltött napokra is táppénz jár,de akkor a tgyásmégse a baba megszületésétől ketyeg? Lehet hülyeséget kérdezek,de tök összezavarodtam.
Vendég
 


Sziasztok!

Kata:Okés akkor elkűldöm :D Hogy vagy?Téged nem zavart be a front?

andy:Hát remélem,hogy nem lessz semmi,mert azért neked most csak wc-re lenne szabad menni meg gyors tusolásra.Ancsa is csak nemrég kelt fel az ágyból,ha jól tudom.Azért vigyázz magatokra!!

Aida:Akkor most nagy az öröm :D Azért pihenj sokat!!És jó hétvégét kívánok nektek!!

Hát nekem a tegnap estém nem volt valami fényes kicsit beilyedtem,mert elkezdett valami belőlem folyni,de csak akkor amikor babóm nyomta lefele magát.Éreztem,hogy lejebb megy.És egyfolytában jártam a wc-re,mert azt hittem,hogy pisilnem kell,de nem.Amikor haza értünk anyuméktól egyből lefeküdtem,de úgyis szivárgott valami.Reggel meg arra ébredtem,hogy nagyon fáj a derekam meg a hasam alja meg görcsöltem is.És persze azóta is vannak ilyenek.Azért remélem,hogy a front nem indít be nálunk még semmit ráér jövőhéten :D Tudom írtam,hogy már szűlnék,de jobb lenne,ha már betöltöttük volna a 37.hetet,de az jövőhéten van.Na majd kiderűl,hogy mi lessz.

További szép napot kívánok mindenkinek!

Kép
Kép
reni_24
 
 


beagle:Sajna nem tudok hozzászólni,mert nekem sajna pont nem volt munkahelyem amikor megtudtam,hogy terhes vagyok.És te,hogy vagy?Nem jósolgatsz?Én eléggé.

Kép
Kép
reni_24
 
 


000kata: igen, holnap már megyek befeküdni és ha minden igaz, akkor holnap már babázhatok is. :? :lol:

andy: már neked sincs odk hátra :lol: :wink:

reni24: köszi :lol:

beagle: köszi :lol: . irigyellek a súly miatt, én 23kg-t szedtem fel :oops: :oops: /165cm 45kg-ról indukltam/

lovaszkata: nagyon édi Norbi baba, olyan kis zabálni való :lol:

ancsa: lányodnak jobbulást.úgy néz ki, hogy mindenki, akit koraszüléssel fenyegettek, szépen ráhúz :? . ki érti ezt :?: :?: én még nem találkoztam a nyákdugómmal :shock: :roll: .

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


ma este csináltatok a férjemmel friss pocak fotókat /vagy holnap reggel indulás elött/ , voltam fodrásznál, kozmetikusnál, kicsit rendbe rakattam magam, majd feldobom azokat is, de addig is dobok fel nektek 38.hetisset.
holnap már nem tudok jönni. 8-ra kell bemennem a dokihoz. reggel zuhany, készülödés, stb.
lehet, hogy még ma este benézek.
már nagyon izgatott vagyok, egy kicsit félek is.

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Kép
Kép

38.hét

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Timi, szép nagy pocak! :)

No, én meg most már Orosházán. :)

A tegnapi utazás nem volt annyira kellemes a pocimnak, de kibírtam. Ma meg jól kezdtem a napot, véletlen penészes kalácsot ettem. :? Aztán volt kocsimosás, Noel meg nagyokat pörgött odabent, sztem nem értette mi ez a nagy parti. :D

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Timi: nagy drukk holnapra, én is nagyon izgulnék a helyedben, éjszaka se tudnék aludni az bitos. Csinos vagy, én nemlátom azt a 23kilót. Tudod én se pehelysúlyról indultam mint Reni, ezért nekem nagyon kellett figyelni. A terhesség kezdetén is kb 13kg felesleg volt rajtam. Én nagyon szeretném ezzel a 8,5kg-val azt is eltűntetni.Akkor leszek igazán elégedett magammal.

Reni:Jó hogy neked megálltak a kilók, nekem nem. Ma pl már 9kg-t is elértük,és még van 3 hét. Reménykedem, hogy megáll. Sajnálom, hogy nem vagy jól. Fura mert én is tegnap óta érzem hogy több a folyásom, ill nem tudomez folyás e. Egy jóslófájásom volt reggel felkelés után,bár még mindig nem vagyok benne biztos, hogy ez a jósló. A semmiből jött erős mensi görcsa derekamban,ami vagy egy percig kitartott majdeltűnt. Azóta nem éreztem.

Aida: Párod is ment veled? Azért pihenj is, de jó hogy kicsit feltöltődsz.
Vendég
 


Sziasztok!

Hoztam képeket meg rakok fel a WWW alá is , jó???

Majd leírom a szüléstörténetet,bár a császármetszés nem olyan élmény mint a rendes hüvelyi szülés....gondolom! De azért az érzéseimet majd összefoglalom.
Nekem külömben egyből jöttek az anyai érzések, elöntenek az érzelmek :oops: már 3x bőgtem, csak mert boldog vagyok, hogy itt van már velünk ez a kis ártatlan tünemény. Olyan hihetetlen!

Kép
Itt még csak 1 napos!

Kép
Félálomban

Kép
Elfáradva :lol: :lol:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok!

Talán még emlékeztek rám, nemrég leírtam a történetemet, igaz azóta nem nagyon jeletkeztem.
Viszont kedden megszűnt a kötelező fekvés, mától csökkentem a gyógyszert, már többször felkelek, csak hamar elfáradok.

Először is szeretnék Lovászkatának gratulálni a gyönyörű kisfiához!
Sok-sok boldogságot kívánok a családnak!

Ancsa! Hihetetlen, hogy még mindig egyben vagy! Sajnálom, hogy a kislányod ilyen beteg lett, pont most! Remélem hamar meggyógyul. Azt hiszem mi ketten visszük a pálmát a fekvés hossza tekintetében. Illetve én vagyok a második helyezett és te az első.

Aida! Remélem otthon feltöltődsz és sikerül eldöntened merre tovább! Azért kiváncsi lennék mire gondol a párod mostanában.... hogy csak így hagyja elmenni a várandós párját.De gondolom ez nagyon bonyolult történet.

Timirosicka! Drukkolok a holnapi naphoz! Remélem szép élmény lesz a szülés és nemsokára babázhatsz, szoptathatsz!

Hétfőn voltam terhesgondozáson, de a dokim szabin volt. a helyettes elküldött nst-re, jó sokat mozgott a baba. Szerencsére jó lett a görbe, bár a gyógyszer hatása érezhető a baba szívverésén is. Nem 140 az átlag hanem 160. UH-ot nem csináltak, pedig jó lenne. A 31. héten volt utoljára. Remélem azért minden rendben a babával. A héten nem szeretnék szülni, mert nincs a dokim.

Ennyit dióhéjban, a többieket is üdvözlöm és kitartást kívánok, nemsokára eljön mindenkinél a nagy nap!

Sziasztok!
Kati

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


L.Kata : nagyon gyönyörű Norbika :lol: Hogy telnek az éjszakák,jó baba?olyan jó neked hogy már babázhtasz.A csaszi sebed már begyogyult,fáj még?Vigyázzatok magatokra.Sok sok puszi

Reni: nem lehet hogy a magzatvized szivárog?figyelgesd.Nekm még nincsenek josloim,csak néha nyilalgatások.köszi az infókat.Reni neked az ultrahangos csaj szokta csinálni az ultrahangot vagy a doki?

Aida: de jó már lent vagy :lol: biztos nagyon örülnek neked.Azért pihizz ott is.Kellemes hétvégét :lol:

Timi: megy a drukk ezerrel,ügyes legyél és ne félj.Bár tudom ezt könnyű mondani.Majd jelentkezz ám.

000kata
 
 


Sziasztok!

Ó Kata, micsoda izgalomról maradtam le! Szívből gratulálok gyönyörű kisfiadhoz! Csodaszép és milyen jó husiban van!

Ancsa!

Örülök, hogy zöld utat kaptatok! Érdekes ez a méhszájas dolog. Én is meglepődtem mikor múltkor mondta a doki, hogy már nincs felpuhulva a méhszáj! Mindenképp írj majd, ha meglesz a kislányod, mert én nagyon ritkán tudok csak jönni és nem szeretnék lemaradni!

Kati!

Én csak Bridgeten keresztül ismerlek. Mikor bekerültél a kórházban tölem kért tanácsot, hogy mit javaslok, de hát szerencsére nem volt szükség semmire csak pihire és gyógyszerre! Persze a csak idézőjelben, mert hozzám képest azért itt mindenki jobb helyzetben van, volt! Én a 9. héttől nyíltam, azóta fekszek, így enyém az első hely! 8)

Timi!

Holnap már babázol? Ne haragudj, nem olvastam vissza! :oops: Kitől fogjuk megtudni, hogy mi a helyzet? Nagyon szorítok és sokat fogok rád gondolni!

Most csak ennyi, mert írtó rossz ülni, gyerek még mindig a gyomromba. Ilyenkor ha üres a gyomrom is jön vissza valami! :oops: Eddig azért feküdtem, mert muszáj volt, most meg azért, mert annyira erőtlen és lusta vagyok csak ágyban jó! Ne haragudjon aki kimaradt, mindenkinek szorítok és sokat gondolok rátok, már nincs sok hátra senkinek sem! :wink:

Kép

Kép
gröni
 
 


Gyors bekukk.

beagle, igen párom is itt van.

Nagyon jó itthon. Finom kaják, egész nap ettem, most aztán van ám gyomorsav.. :? :) Meg este ültem kint a teraszon a hintaszékben, az tök jó volt. :D Itt jó idő volt ma. 22 fok is volt napközben.

Remélem mindenki okés. Ancsával mi újság?

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Sziasztok

Jó sokat írtatok, örülök h nagyjából mindenki jól van és még mindíg egyben! :D

Én is egyben vagyok, pedig mennék már szülni. Gondolom ez senkit se lepett meg :lol:
Fájásaim egyre többet vannak,egyre erősebbek, és ezek már fenntről indulnak lefelé :lol: csak mindíg elmulnak, plussz leakar szakadni sokszor a derekam,a hátam alsó része is,ugy h se ülni se állni nem tudok,csak kínlódok és totyogok a lakásban sokszor :?

Mivel visszafele megy a méhszájam :( vettem a patikában egy homeos bogyeszt :) CAULOPHYLLUM 15 CH-t
Állítólag segít felpuhítani a méhszájat és könnyebben tágul majd a szülésnél.
Szedi valaki rajtam kívül? :roll:

Lányom még beteg, és engem is elkapott valami :? fáj a torkom,kapar, ugyhogy most házi hársfa mézet iszogatok teába :) és eszem a citromot amit amugy is imádok,nemcsak akkor ha beteg vagyok :D

Timi
Gyönyörü a pocakod! :D És az arcod is szép formás :D enyém eltorzult de nagyon :?

Aida
Érezd jól magad!! :D Jó h anyudéktól is tudsz jelentkezni! :D
De vigyázz magadra!

000Kata
Örülök h jól vagy! Már te is a 28 napnál tartasz! :lol:

Gröni
Írok persze! :lol:
Fantasztikus,h még egyben vagytok, nagyon-nagyon örülök neki! :lol: :lol: :lol: Mikor veszik ki a varratokat? És utána már bennt is kell maradnod? :roll:

szakmarinekati
Jó h már te is itt tartasz! :D És még egyben vagytok! :D
Milyen gyógyszert is szedsz?? És azért lett a picurnak 160 körül a szívverése??

beagle
Én a szülés várható időpontja elött 1 hónappal kértem a TGYÁ-t :roll: De ugy tudom,h a szülés napjával autómatikusan jár, de majd csak amikor mentek haza a babával,akkor kapod meg a hozzá szükséges papírokat a kórháztól :roll:
Van egy infóm róla,megkeresem és belinkelem neked,oks? :roll:

Reni
Még a végén beelőzöl,NEM ÉR! :lol:
Az én pocim is megérezte ezt a hidegfrontot ,lehet a tiéd is.
Van olyan,amikor nyom a baba ls elcseppen a vizelet,észre sem venni, aztán meg nem tudja eldönteni az ember,h mi is az :roll:
Mindenesetre ha elfolyik a magzatvíz,akkor utána bekéne indulnia a fájásoknak :roll: ha 1-2 napig nincs semmi,akkor talán nem magzat víz volt. :roll:
Dokinál voltál? Említetted neki? Mit mondott?

Andy
Én azt hittem h nincs ilyen. :wink:
Olyat már halottam h a megrövidült méhszáj visszaállt ,de hogy a nyitott méhszáj kezd becsukódni,olyat nem.. :shock:
Ugyanis én már majdnem 2 ujjnyira voltam nyitva,most meg éppen hogy csak 1 ujjnyira :?
Még a végén mire legközelebb megyek dokihoz, már lehet h zárt leszek :lol: :(
Na,ez viccnek is rossz :?

Drukkoljatok, 29-én nem szeretnék bennt maradni a kórházban :cry: max csak szülni :lol: :lol: :lol:

LKata
Gyönyörű kisfiad van!!!!! :lol:
Sajnálom,h a végén nem lehetett természetes szülésed,mint ahogy szeretted volna :( de az a lényeg,h jól vagytok,egészségesek vagytok és van egy csodaszép kisfiad :D Te pedig már boldog anyuka vagy! :lol:
Majd mesélj! Ha lessz időd :roll:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Sziasztok!

Timi:Szurkolok neked nagyon!!Bizti minden rendben lessz!!Akkor lehet,hogy már ma babázol :D Majd gyere a hírekkel amint tudsz!!

Aida:Örülök,hogy jól vagy!Kellemes hétvégét kívánok neked!!És pihenj sokat!!

beagle:Hát nekem se sikerűlt kideríteni,hogy mi ez a folyás,de mindenesetre ma még nem volt.De előtte 2 napig volt kisebb-nagyobb kihagyásokkal.Görcsölgetéseim is vannak egésznap hol erősebb hol gyengébb.Most is olyan volt mintha wc-nem kellett volna és közben eléggé erős görcsöm is volt nyomtam én,de semmi így kicsit megilyedtem és inkább gyorsan felálltam :oops: A hétvégét mindenképpen szeretném egyben tölteni.Bár vasárnapra megint frontot mondanak :cry: Amit éreztél az jósló volt.

lovaszkata:Norbika nagyon aranyos :D Várom a történeted.Hát én is bizti így leszek vele.Ha belegondolok,hogy nemsokára a karomban tarthatom a drágámat rámtőr a sírás :oops: :)

Kati:Örülök,hogy jelentkeztél és,hogy minden oké.És,hogy már nem kell feküdnöd :D Biztos nincs semmi baj a babával.

Kata:Igazából nem tudom,hogy magzatvíz-e.De az bizti,hogy a bugyim tiszta víz volt tőle úgy,hogy betétem volt/van bent :shock: Hát nekem csaj csinálta,de már az sztk-ban,mert már nincsenek szabin.Ott nagyon aranyosak a csajok :D

Gröni:Örülök,hogy jelentkeztél :D És,hogy minden rendben van veletek!!Tegnap óta engem is nagyon húz az ágy.Olyan erőtlennek érzem magam meg bennem van valami kis feszűltség is.Én is szorítok neked!!!

Ancsa:Örülök,hogy jelentkeztél.Szurkolok,hogy hamarosan babázhass!! :D Én is olyan homeós bogyót veszek majd hétfőn.Nekem szülésznő ajánlotta.Így szerintem bizti jó.Jobbulást kívánok nektek!!!Hát ,ha nem igyekszel előfordulhat,hogy beelőzlek :lol: Hát tudod anyum is ezt mondta csak ugye a vizeletnek van kicsi szaga ennek meg nincs.És elég rendesen vizes lett tőle a bugyim úgy,hogy betét volt benn.És szintelen is volt.Még tegnap is jött,de már nem annyi.Hát igen ha az volt akkor ma már szűlnöm kéne :lol: Görcsöltem is hajnalban meg keményedtem.Meg nemolyan rég olyan érzésem volt mintha nagy wc-nem kellett volna és közben görcsöltem nyomtam én,de semmi és ugye megilyedtem és gyorsan felálltam ma már másodszor volt ilyen :shock: Anyósom mondta is,ha ilyen van akkor inkább ne nyomjak.Kíváncsi leszek,hogy alakul majd a mai napom/éjszakám.Párom persze ma pont melózik :cry: Dokihoz kedden megyek akkor majd megemlítem neki a dolgot,ha addig nem lessz esemény.Vasárnapra megint frontot mondanak :shock: Nem tudom tudod-e,de a novemberi topicban beindult a babaeső :D :D Drukkolok,hogy ne kelljen bent maradnod csak szűlni :D

Az én éjszakám szörnyű volt.Szinte nem aludtam semmit.Rámtört valami fura érzés és a szivem is hevesebben vert.Hogy mi volt az azt nem tudom.De hozzá bújtam páromhoz és így nagy nehezen eltudtam aludni.Így a délelőttöt végig aludtam.

Kép
Kép
reni_24
 
 


Sziasztok!

Reni: Nem lehet neked egyszerű, hogy ilyen sok görcsöd van. Egyébként a méhszájad zárt volt? Lelkileg viszont segíthet a sok görcs felékszülni, mert tudod majd hogy ott mire számíthatsz, csak gondolom erősebben.
Igen,már én is tudom, hogy az jósló volt. Azóta nem éreztem.

Ancsa:köszi ha belinkeled nekem. Kicsit káoszos ez a sok intéznivaló.

Timi mennek a drukkok, de szerintem te is babázol már.

Magunkról nem tudok mit írni, helyzet változatlan. A szeméremcsontom fáj, más most nem.
Hétfőn reggel ctg.
Vendég
 


beagle:Dokim szerint a méhszájam zárt volt a 33.héten is.Ez persze most változhatott a sok görcs/keményedés miatt.Inkább az a rossz,hogy párom nincs itthon és csak holnap reggel jön haza.És csak ezért parás a dolog nagyon,mert szeretném,ha az elejétől velem lenne.Hát igen anyum felkészített még régebben,hogy kb.10*erősebb mint a mensis görcs.De az már akkor nagyon a vége.Nekem azóta cifrább a dolog,mert már nyilalgat a hasam aljába és fáj a derekam is.Ma már nem ittam málnalevél teát nem kockáztatok majd holnap,ha párom itthon lessz.

És képzeljétek nekem már a magnézium sem akar segíteni :cry:

Merre vagytok??

Kép
Kép
reni_24
 
 


Sziasztok!
látom már sokan szülni készülnek :D ! Drukkolok Reninek, Ancsának, Timinek. Katának nagyon gratulálok!
Velünk minden ok! Ma vagyok 33 hetes, már csak kibírom a minimum 3 hetet :D :shock: Szuper, hogy így átvészeli, kibírja mindannyiunk :P . Remélem nem kiabálom el...
Aida! Vigyázz magadra! Szerintem jó lenne családterápiára elmennetekm pároddal.
Mindenkinek szép hétvégét!
dawn
 
 


dawn:Örülök,hogy jelentkeztél.Köszike a drukkot :D És nagyon örülök,hogy veletek is minden okés csak így tovább!!!Neked is megy a drukk!!!!

Kép
Kép
reni_24
 
 


Sziasztok!

Timi kisfia, Sanyika megszületett, ma 16,20-kor, 2750g, 48 cm. Gyors, ügyes szülés volt, 15.00-kor kapott puhító kúpokat,utána kezdődtek a fájások, 16,00-kor vitték be a szülőszobára.

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Wink Wink Wink Wink

Ügyes volt a Timi! Wink

Kép
flóra 11
 
 


Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?