Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Szezso,
gratula a sok embrikéhez :lol: :lol:
Hajrá beülti!!!!

Csibi,
örülök, hogy jól vagytok, de sajnálom ezt a r.hadt vizesedést :?

Viki,
feljebb tennél a táblán?

Ma voltam vv-en, és tökéletesek lettek az eredményeim, így ma mehet az első deca :lol:

i.kata
 
 


Sziasztok!

Kata!
Gratula a jó eredményhez. tehát long protokollon vagy. Drukkolok!

Szezso!
Gratulálok, jó sok embrió!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Katám!
Naná h feljebb teszlek! Puszi!
20150601134430
 
 

 
 

Sziasztok,

Czinki,

sajnálom a vizesedést, viszont nagyon ügyik vagytok, hogy mindent beszereztetek :wink:
Látom, hogy megvan a fiúnév, akkor a Nándor a nyerő? Gratulálok hozzá, nagyon szép név. :wink:
Én ma láttam meg álmaim babakocsiját, egy kisfiút toltak benne a szülei, rá is keresek a neten, hogy mennyibekerül, gondolom jó drága, nekem érzékem van hozzá, hogy a drága dolgok tetszenek meg :oops:

Szezso,

gratulálok a rengeteg petéhez, sínen vagy a babásodás felé :wink:

Kata,

gratulálok a jó vérereredményhez, és örülök, hogy elindult a lombik. A deca csíp egy kicsit de nem vészes :wink: (bár én az elsőnél úgy összeszorítottam a fogam, hogy letört elöl a tömésemből egy darab :oops:

Viki mami,

a címedet és a teliszámodat leírod priviben? A férjemmel még nem beszéltem meg, hogy pénteken vagy szombaton ugrunk el Lackó nézőbe, ezért az is sokat segítene ha megírnád, hogy nektek melyik a jó. :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Viki mami,

csak most olvastam a privit, szívem szerint pénteken mennénk délelőtt vagy dél tájt.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Kata, jaj de jó, hogy indul a lombikod!!!! Hát végre eljött ez a nap is, nagyon, de nagyon örülök neki!!!:))

vicky79: sajnálom a fránya cisztákat, hogy nem múltak el! :(
Jót fog tenni egy kis pihi nektek biztosan. Az én barátnőm egyből babás lett, amint elhatározták, hogy pihennek pár hónapot!:) Szóval lehet, hogy nálatok is ez lesz...:) :wink:

Szezso, ennyi szép petéből annyi babád lesz, amennyit csak szeretnél!:)
Vendég
 


czinkeb: Örülök, hogy benéztél. Már a 32. héten vagy!!! Hogy rohan az idő. Annyira irigyellek. A sok házimunka közben azért pihenj jó sokat, ha meg lesz Nándi, akkor már nem lesz erre annyi időd. :D

kata: Nagyon jó, hogy kezdhettek. Mennek a drukkok.

twist: A próféta szóljon belőled. Talán jó lesz a pihi, de most belegondoltam, olyan messze van még január. De ha már eldöntöttük, akkor tartjuk magunkat ehhez a pihenéshez.



vicky79
 
 


CSIBI
Örülök, hogy minden rendben veletek, kitartás a vizesedéssel kapcsolatban, már nem sok van hátra. Szegénykém biztos nagyon kellemetlen lehet! :(

KATA
Ez nagyon jó hír, egy időben kerültünk ide, majdnem egyidőben leszünk babásak, csak figyeld meg! Tuti! :wink: :lol:
Te pedig biztos nem félsz a szuriktól, mert nagy rutinod van benne!

VICKY
Remélem a pihi alatt te is úgy jársz mint Twist barátnője! :wink:
Ha nekem véletlenül nem sikerülne ez az inszem sajnos mi is csak a jövő évben indulunk neki ismét! Belegondolni is rossz, tehát elhatároztam, hogy most sikerülni fog!

Én holnap főzök vagy négyféle kaját, hogy pénteken el tudjak tiplizni anyuékhoz. Szóval nagyüzemi konyha lesz! :lol:

dita75
 
 



Csajok,
köszi a drukkokat! :lol: Délelőtt annyira paráztam, hogy nem lesz jó a prolaktinom, mert még csak most volt először 28 napos ciklusomésféltem, hogy korai lesz a 20. napon vv. De adoki nevetve mondta a telefonban, hogy tökéleteslett az eredmény, úgyhogy indulhat a szuri.

Monic,
ez tényleg csíp :shock: :shock: De azért túléltem, csak még utána is vagy 5 percig baromira viszketett.

Dita,
te egy lehelletnyivel előbb leszel babás, mert neked ez volt az uccsó inszemed :wink:

i.kata
 
 


Sziasztok!

Tudtam, hogy valamit elfelejtek tegnap...ide is megírni az eredményt :oops:

Boni, köszi, hogy megtetted helyettem :-D

Köszi Csajok a drukkokat!!! Mégha ritkán írok is, nagyon sokat gondolok Rátok ! Főleg most, hogy mindjárt visszakapom a kis Bájpacnikat, nagyon jó rágondolni az itteni sikeres lombikosokra - meg persze mindenkire!!! :lol: Ez nagy-nagy erőt ad!!

Kata: hú, de hamar eljött a Te időd is!! :-D izgalmas nem? :lol: Olyan jó lesz, meglátod az elkövetkezendő pár hét!!!

Olyan fura, arra a 13 kis embrióra máris úgy gondolok, mint a gyerekeimre, és szabályszerűen hiányoznak :oops: alig várom a holnapi találkozást :lol:

Mindenkinek jó pihenést!!!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Jó reggelt!

Szezso,
de édes vagy, hogy már hiányolod őket :lol:
Én nem vagyok egy gyomorideges ember, de kedden este annyira elkezdtem izgulni a másnapi vv miatt (hogy jó lesz-e az eredményem), hogy még majdnem hánytam is. :roll

i.kata
 
 


Jó reggelt lányok!
Gyorsan megírom, hogy nekem sajnos megjött. Megint nagyon pontos volt, ma van a 28. nap. :(
Én most nagyon elkenődtem :cry: , de a párom átsegített ezeken a nehéz pillanatokon, mert annyit kérdezett csak, hogy: "Na és mikor van a következő időpontod?". Ez a kérdés segített. Igaza van, menni kell a következőre és hátha majd az fog sikerülni.
A vonalzót is átírtam.

Puszi nektek!
Vendég
 


Desviki, légyszi írj át a táblázatban, hogy 3. inszem következik nálam.
Vendég
 


twist: Nagyon sajnálom. Ne bánkódj, de megyünk együtt a 3. inszemre.



vicky79
 
 


Tényleg Vicky, egyszerre mehetünk, az jóóóó!:)
A harmadik szokott nyerő lenni a statisztikák szerint is, tehát ez lesz a nyerő!

Az elmúlt ciklusban nem vigyáztam eléggé magamra: a csapatépítő tréningre bőröndöt cipeltem, ott bowling versenyen vettem részt és a notebook-omat cipeltem minden nap a munkahelyre stb.. Lehet, hogy ez volt a baj...
De most nem kell sehova sem utaznom, nincs cipekedés, a novemberi ciklusban nagyon fogok vigyázni magamra! :wink:

Vicky, te vigyázz most magadra, még jobban mint eddig. Oksi?
Vendég
 


Kép

TWIST!

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Neked annyiból szerencséd van, hogy rövidek a ciklusaid!
A 3. lesz a befutó! Hajrá! ++++++++++++++++++++++++++++

SZEZSO

Holnapra gigantikus drukk és mennek a babatapik! +++++++++++++++++++++++

KATA

Valóban egy leheletnyivel előbb leszek babás, de egy leheletnyivel előbb is kerültem ide ebbe a topicba. :wink: Viszont nemsokra rá téged is itt üdvözölhettünk, úgyhogy a tábli felső szakaszába is ugyanígy fogsz majd követni engem! :wink: :lol: :lol: :lol:

(persze csak Szezso után! ) :lol:

Most lettem kész a 4féle hamival, a konyha egy csatatér, de most utrozom, így pihizek egy órácskát! De jó is ez az utro, legalább van mire fogni a kis szuszókát! :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Ditus, jaj, annyira édesek a kiváncsi cicák a képen!!! :lol:
Köszi a bíztatást csajszi!
Nálad minden okés, jól vagy? Ha jól számolom, most ágyazódik be a babócád (vagy a babócáid) a pocidba. Megy a drukk!!!!
Hogy tervezed, fogsz korán tesztelni, kíváncsi vagy? (én az ilyet nagyon megérteném, mivel én is az vagyok!)
Vendég
 


Hú, az AXN-en Dr. House maraton van ma egész nap! Annyira bírom azt a sorozatot!!!!
Vendég
 


TWIST
Nem, semmi ilyen nincs.......... várakozom türelmesen, pedig nagy tétje van ennek az inszemnek, de már megtanultam, hogy az izgulással nem megyek semmire!

A múltkor is teljesen nyugodt voltam, csak az az egy hét késés zavart be nekem de rendesen, annyira bíztam benne, hgoy sikerült amikor már 3-nál is több napot késett!

dita75
 
 


Á, ne is nézzünk visszafelé, a sok csalódás felé! :cry:
Hiszen Karácsonykor már a babánkkal a pocakunkban ünnepelhetünk!:)
Vendég
 


Úgy legyen, én is nézem a HAuset, bár tegnap is volt és elaludtam rajta 2x is! :oops:

dita75
 
 


Sziasztok,

Twist,

nagyon sajnálom :cry:

Kata,

én mondtam, hogy csíp, nekem utána tenyérnyi helyen be is pirosodott, a viszketés azt jelenti, hogy jól lett beadva.
Nagyon izgulok érted :wink:

Dita,

milyen ételeket főztél? Én egyenlőre még nem bírtam magam rávenni semmire, eddig aludtam.
Apa ügyes volt mert a hűtőben talált töltött paprikát és evett, így nem halt éhen.
Ebéd helyett vacsira rántott csirkemellet sült krumlival és barackbefőttel szeretnék gyorsan összedobni. Nem nagy munka de eddig még ehhez is lusta voltam. :oops:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


twist: Oksa. Azt hiszem nekem is a cipekedés és az ideg miatt nem sikerült. Egy ideig olyan volt, mintha sikerült volna, aztán jól felhúztam magam és utána már nem fájt a hasam sem annyira és a mellemet se éreztem. A következőnél már tényleg itthon maradok tesztig. Most is ezt mondtam. :oops: Nem baj, majd a harmadik. Lehet, hogy te beelőzöl, mert mi csak január környékén megyünk valószínűleg vissza. Tudod, nekem most 1 hónap biztos pihi.

monic: Nyami-nyami. Nálunk mirelit pizza volt és most sül az inteligans krémesem. Remélem olyan jó lesz, mint legutóbb. Most csak fél adagot sütök.

Mi is House-ozunk, én is bírom az ürgét. Mondjuk lenne egy ilyen főnököm már rég leütöttem volna. :)



vicky79
 
 


Sziasztok!

Twist,
nagyon sajnálom :cry: , de örülök, hogy nem csüggedtek éselőre néztek :wink:

Monic,
én is nagyon izgulok ám :lol: Remélem ma is baromira fog csípni :wink: De ez tényleg így van? Van egyáltalán összefüggés a helyes "belövés" és a csípés között?

Dita,
a próféta szóljon belőled, vagy inkább a boszi?! :wink:

Én tegnap este óta anyuméknál csövezek, így gyorsabban telik az idő, mintha egyedül ülnék otthon. Van egy garázsunk Tbányán, amit el akarunk adni, azt pakoltuk ma ki apumma. Jól kifújta az arcomat a szél, úgyhogy tiszta vörös a fejem :roll:

i.kata
 
 


Kata,

nekem az elsőt a Kaáliban adta be a nővér ás ő mondta, hogy az a jó ha csíp és utána viszket. Egy idő után meg lehet szokni az érzést akkor már nem annyira érzed a csípést.
Mi a telken voltunk én szemetet szedtem a férjem pedig gazat kaszált,a szél nekem a fülembe fújt és fáj a fülem.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Hali csajok, látom mindenki munkával tölti a pihit. Tényleg Ditus mit főztél, hátha tudsz tippeket adni. Én tárkonyos pulykaragut és tarhonyás husit most pedig sütöm a diós piskótát lekvárral.


Twist, Szezso, Kata mennek a drukkok a következő körhöz.

Kép
pgsuska
 
 


Zsuzska,

nagyon finom kajcsikat készítettél, én most nem tudok főzni mert egyeztetünk a férjemmel tartozás listát :? Danika pedig már nagyon éhes, az előbb gyors ettem egy vajas kiflit, most csend van a pocakban, valószínűleg ízlett neki :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Csajok a nyál összefut a számban ...........

sajnos apácskám csak az egyszerű kajcsikat szereti és azokból sem mindent, de a lényeg hogy husi legyen.

csináltam rakott kumpit (nem nagyon szereti, de én már annyira kívántam! ) :lol:
túrós tészta, borsóleves és pöri ubival!
Szombat délutánig remélem kitart, mert csak akkor esz haza a fene! :lol: :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Dita,

ezek nagyon finom kajcsik, mostmár nekem is csorog a nyálam :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Basszus egész délelőtt főztem és azóta szinte egyfolytában kajáztatom a férfinépet, mert mindenki különböző időszakokban éhezik meg............
most már lefeküdtem, mert annyira fáj a pocim, görcsöl mintha meg akarna jönni, pedig hol van az még! :roll:

dita75
 
 


Jujjjjjjjjjjjj lesz a MADAGASZKÁR 2. a moziban!
Ha kiderül, hgoy itt van Bogyó a pocimban megnézem vele! :lol: :lol: :lol:

Riszálom úgyis úgyis riszálom úgyis úgyis.............. riszálod ÚGYIS!!!

http://www.youtube.com/watch?v=HpXXB3n7Nk8 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


A Madagaszkár 2-t én is meg akarom nézni. Nagyon szeretem ezeket a meséket.



vicky79
 
 


Sziasztok!

Tegnap nem voltunk itthon, családilag nagyival kirándultunk Bécsben.

Twist,
sajnálom, hogy nem sikerült, de hidd el, biztos nem azért, mert cipeltél egy bőröndöt, vagy bowlingoztál. Ha így lenne, nekem soha nem lenne kistesó, hisz minden nap többször emelgetek 14,5 kilót :lol:

Én most abszolút nem érzek semmit, se azt, hogy sikerült, se azt, hogy nem. Most nem kapok progeszteronpótlást, semmit, lehet, hogy ezért. Nem akartam, hogy kitolja a ciklust, mert akkor már decemberben az ünnepek miatt nem férne bele a lombik. Így még jó lehet, ha véletlen szükség lesz rá.

Szezso,
nagy nagy drukk mára!!!

Kata,
szurid helye hogy van?

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Köszönöm lányok az együttérzést, nagyon jól esik. :wink:
Egyetlen jó dolog van a mostani mensiben, az, hogy kivételesen nem fájdalmas. Így legalább nincs ez a szokásos kellemetlenség. Ennek higgyétek el, nagyon örülök. Megkönnyebbülés. :wink:
Vendég
 


Monic, lenne egy kérésem. Sajna a kolleganőmnek nem sikerült az inszemi és már nem javasolják neki az inszemit többet. Leirnád nekem a lombik folyamatát, költségeit, időtartamát stb priviben. Szóval amin te keresztül mentél. Ráér. Amikor van időd persze. Előre is nagyon szépen köszönöm.


Nemone, Neked mikor lesz a következő uh???? Vagy 4D lesz neked is???

Kép
pgsuska
 
 


Sziasztok!

Linácska,
köszi, jól van a szurim helye. Tegnap is nagyon csípett, de kevésbé viszketett, és most jobban figyeltem és egy ideig jó nagy piros folt volt a hasamon tőle. Viszont most nincs semmi, nem is látszik hova adtam be :lol:
Bécsben bevásároltatok?

Monic,
füled hogy van?

i.kata
 
 


Sziasztok!
Nemrég mentek el Moncsiék! :D

Nagyon szépséges Anyóca! Képet később teszek fel!
20150601134430
 
 


Viki,
én el is felejtettem, hogy ti ma taliztok :roll:
Biztos jól éreztétek magatokat :lol:

i.kata
 
 


Sziasztok!
Gyors helyzetjelentés:
2 db 8 sejtes szépség beültetve, 5 db pedig sítáborba ment :-D
November 4-én derül ki, hogy SIKERÜLT! :lol:

Puszi Mindenkinek!!! :-)

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso,
már nagyon várom a november 4-ét! :wink:

i.kata
 
 


Csajok, 22 hetes jubilálás alkalmával dobok fel én is két képet magamról. Igy növekszünk Oroszlánnal :P :P

Kép Kép

Kép
pgsuska
 
 


Kata!
Igen, nagyon jó volt, csak kár, hogy kevés ideig maradtak. PocakDaniApu aranyos volt, nagyon sok mindent kérdezett.

Moncsi pocija nagyon formás.
20150601134430
 
 


sziasztok!

Ez nem ér én is akajok Viki anyut ................ :cry:
és Lackó Fickót látni! :cry:

Meg Monic anyut is megint, mert csak lapos hasival láttam! :cry:

Apropó lapos has!
Zsuzska
Én majdnem elájultam amikor megláttam a képedet, tegyé már fel egy egész alakosat, fejjel mindennel mert nem hittem el, hogy te vagy az vazze............. és hova fogysz vazze.............. vazzzzzzzzzzzzzzzeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!
:lol:

kész vok! :shock:

Szezsokám
Ezek nagyon jó hírek, babatapik mennek! ++++++++++++++++

Ja Zsuzska
Hogy-hogy nem ajánlják az inszemit? Még csak a 2.volt neki, nem?

dita75
 
 


Szezso, nagyon jó hírek ezek! Jó tapadást kívánok a kisbabócáknak! :)

Zsuzska, nagyon édi a pocakod!!! Hát, ilyesmi is lehet egy inszemiből? :-))))))))))))))

Kata, neked is jó szurikat kívánok, ügyes legyél! A lombik tutira sikerülni fog, ide a rozsdás bökőt!!! Most már közel a cél! :wink:
Vendég
 


Zsuzska,
nagyon cuki az Oroszlán-lak :wink: Magondoltam rátok, ahogy végigjöttem a Remeteségen.

Twist,
rátok is gondoltam, ahogy felkanyarodtama buszvég után :wink:

Tegnapvégre láttam az unokatesómat, aki dec. 5-re van kiírva és róla azt kell tudni, hogy nagyon alacsonyka és hozzá elég duci is. Megláttam és az volt az érzésem, hogy le van fogyva, pedig márnagy a pocija. Nem tartott diétát, semmi hasonlót és egy dekát sem hízott. Súlyra ugyanannyi, de sokkal vékonyabbnak tűnik. Ez is érdekes azért. :lol:
Szugeráltam pocak Marcellt, hogy dec.6-án akarjon kibújni és akkor egy napon ünnepelhetnénk :lol:

i.kata
 
 


Ditus, no aggódás, már nem fogyok, hiztam már a 9 kg fogyás után 3 kg. Szóval nem fogok azé elfogyni, Oroszlán igy is bőven elfickándozik bennem. A kolleganőmnek nem lehet már több inszemije mert a férje spermaszáma túl alacsony és az orvosok nem ajánlják.


Kata, ari vagy hogy gondoltál rám. Én is gondoltam rád kedden akkor voltunk kint Tardoson a férjemmel.


Twist ari vagy, hát igen doktorbácsink műve a pocakomban :lol:

Kép
pgsuska
 
 


Jó reggelt!

Ditus!

Uccu neki, gyere, mi várunk! ;)

Némóka!
Küldj lsz címet priviben (a tiédet is eltökítettem).
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Szezso,
Mennek a babatapik!+++++++++++++++++++++++++++++++++
Vigyázz magatokra nagyon!

Zsuzska,
Szép pocak! :D
Nekem mostanában nem kell mennem UH-ra. :( Sőt, a védőnő szerint majd csak valamikor a 30. hét környékén kell legközelebb, így addig beiktatjuk a 4D-t mi is.
Tegnap én is csináltam 22. heti pocakfotót, de képzeljétek kisebbnek tűnik a pocakom rajta, mint a 20. hetin. :roll: :?

Twist,
Sajnálom! :cry: :cry: :cry:

Kata,
Remélem, a deca mellékhatásai nem jöttek/jönnek ki rajtad! Én szerencsére megúsztam.

Viki,
Jó lehetett a találkozó Monicékkal! :D
Küldöm a címemet priviben, de miért kell? :roll:

Dita,
Élvezed a kényeztetést? Remélem, jókat pihensz!

Mi jól vagyunk, KisNémó nagyon aktív mostanában. Éjszaka amikor ki kellett mennem pisilni alig tudtam visszaaludni, mert nagyon bulizott a pocakomban. :)

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Halihó!

Nemone,
mik a mellékhatésai? A papírja kicsit érdekes, mert nőkre nem nagyon ír semmit, ha jól emlékszem. :roll:

i.kata
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: