Új privát üzeneted érkezett!

Mimilee, :cry: hú ez nem hangzik túl jól. De ha hajlandó volt szakemberhez menni, akkor az már jót jelent. Anno az exem, nem akart dokihoz menni, mert szerinte a házasságokban az normális, hogy már csak nagyon ritkán szexelnek az emberek.
egyébként tuti, hogy pszichés? Hormont néztetek már? Mertlehet, hogy egy bizonyos hormonszintje alacsony és ezért va ez. Ezen viszont lehet segíteni. Ha szeretitek egymást, akkor tuti, hogy mindenre van megoldás! Fel a fejjel!Ölelés.

Kép

Kép
luli
 
 


Mimilee!
Ne haragudj ám, nem akartalak megbántani, csak nem jutott eszembe más szó.
Hú, én ilyenről még nem is hallottam :oops: . Nekem is egyből a hormonok jutottak eszembe. A nőknél is van egy ilyen hormon -most meg nem mondom mi a neve- , biztos, hogy a férfiaknál is, ami ezért felelős.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


igen, az jó, hogy nem zárkózik el a külső segítség elől és azért ő is belátja, hogy ez így nem oké. (bár szerintem ez az egész engem sokkal jobban zavar, mint őt. ő valahogy ezt elfogadja).
biztos, hogy nem hormonális a gond, mert ha akarja, akkor azért úrrá tud lenni ezen, és régen nem volt ilyen gond nála.

(luli, laptetőőőőőd van!)
mimilee
 
 

 
 

az előbb minden elveszett, amit írtam :evil: :evil: :evil:

szóval Ranita,
dehogy haragszom. tényleg jót mosolyogtam a gyatrán :wink:
én örülnék a legjobban, ha csak valami hormonális gond lenne. akkor valami bogyót szedne, és minden elmúlna. (tesztoszteronra gondolsz?)
de ennek az okai inkább a gyerekkorában keresendők. nagyon szar házassága volt a szüleinek, és ott a testiség nem volt egyáltalán jelen ebből kifolyólag. szóval inkább ilyen lelki okai vannak...
meg tudom, hogy azért ő is szenved ettől, csak kevésbé mondja.
meg tényleg nagyon szeretjük egymást, csak úgy még senki nem lett terhes, hogy sokat beszéltek róla :cry:
(meg hát amúgy is hiányzik ez a fránya szex)
mimilee
 
 


Mimilee, ha alacsony a hormonszint, attól még persze üzemképes a szerszám, csak nem hiányzik a szex, nem gondol rá, nem vágyik rá.
Persze ez egy olyan probléma, amivel a férfiak nem szívesen mennek dokihoz és nézetnek hormont.
Én azért ennek utánajárnék.

Hát, sajnos tudom min mész keresztül..... baba ide-vagy oda anélkül is rossz érzés. De amikor az ember lánya babát szeretne, akkor ez a feszültség hatványozódik.:(
Remélem valahogyan megoldódik a problémátok.

Kép

Kép
luli
 
 


Mimikem sajnalom hogy nehezsegeitek vannak ilyen teren, de ha mindketten akarjatok sikerulni fog es tul lesztek ezen!!! Es lesz babatok is!!! Es a parod is akarja, ezt irtad mar, ugyhogy fel a fejjel! En is orulok az unokatesomnak meg a baratnoimnek hogy terhesek meg gyerekeik vannak csak mar en is szeretnek vegre!!!

Tudom tok nem ide tartozik megcsak nem is hasonlit a tortenet de hogy egy no egyszeruen keptelen volt a hazaseletre, nem tudott ellazulni es vegulis 4 gyereke lett. Mondjuk a tortenet nem 100 szazalekosan happy mert nem tud tovabbra sem szexualis eletet elni viszont otthon "csinaltak" gyereket hazi inszeminacioval, amikor peteerese volt egy injekciostuvel befecskendeztek. Csak azert irom le hogy a nehez szitukra is van megoldas.

Puszi
Vendég
 


loulou, már én is gondoltam erre... :oops:
de olyan jó lenne, ha nem kéne így!
(csak vettek egy sima injekciós tűt? hát nemtom... nem túl romantikus, de a cél szentesíti az eszközt.)
mimilee
 
 


Loulou!
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Ez csak így menne, hogy injekcióstűvel befecskendezem, aztán jóvan :?: :?:
Azért ezt szakemberek egy kicsit bonyolultabban csinálják, nem?

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Hú, szerintem csak fecskendő, semmiképpen sem tű. Az egy kicsit veszélyes lenne. :oops:

Kép

Kép
luli
 
 


Ranita, a hivatalos inszem nyilván nem így néz ki, de ott mások az okok. ott magától valamiért nem jött össze.
de ha csak pszichés okai vannak, amúgy meg minden oké, akkor miért ne? én is így képzeltem. ha majd elfogy a türelmem, akkor bemegyek a patikába és zsupssssz, belövöm magamnak :P
mimilee
 
 


igen, a tű egyelőre nem kell :lol:
mimilee
 
 


Jó hülye vagyok :P :P :P :P :P . Én tűvel együtt gondoltam :D :D :D
Végülis egy próbát megérne. Bár így elgondolva, tök vicces :) .
Menni fog ez magától is, ne aggódj.

Fölkelt a gyerkőc :D :D :D .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Sziasztok, még nem volt időm visszaolvasni, csak most estem haza meloból :(
Szóval nem jött meg még, de nem reménykedem, mivel nagyon ici picit elkezdtem barnázni, de ez sem folyamatos.
Amikor wc papírral kitörlöm :oops: bocs, csak akkor látszik, és akkor sem mindig.
Amúgy ez a 31. napom, és szerintem ez a palástól van.
Tegnap elött, azaz vasárnap (29. napomon) teszteltem este nagy negatív lett. Mondjuk lehet h nem este kellett volna tesztelnem :oops: :oops: :oops:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Irdab drágám,
és hol a pozitív hozzáállás???
tehát: 1. este teszteltél, ami fityfiritty. reggel kéne.
2. nem jött még meg.
3. bármi lehet :) csak gondold is ezt!

Drága lányok, én most búcsúzom. amúgy is rengeteget pofáztam ma... ezért bocsi :oops:
de sokkal jobb a kedvem, mint reggel, hála nektek.
és hátha a pasimat is elkapom ma?
puszi,
mimi
mimilee
 
 


Irdab, tessék tesztelni reggel, ahogy a nagykönyvben meg vagyon írva!!! :!: Mindenesetre az jó jel, hogy piri nincs még a kanyarban sem.

Nita, merre vagy, másik tesztelőnk??

Pozitív híreket kérünk mára!!!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :!: :!: :!:

Majd még írok, üdv

Kép
judi79
 
 


Mimilee
Ez nem jó hír, hogy ilyen nehézségeitek vannak. :( Viszont az tényleg dícséretes, hogy önszántából szakemberhez fordult :).
Remélem nem kell home made insemhez fordulnotok :)

Még jó hogy nekem nem tűvel csinálták 8) :lol:

Irdab
Azért szerintem lehet még reménykedni. Ha harminc naposak a ciklusok, akkor mikor is volt PÉ-d kb? Mert ha onnan számítod, szerintem biztos kell neki vagy 14 nap, hogy ki tudja mutatni. Vagy lehet, hogy hülyeséget mondok. Legalábbis abból indulok ki, hogy most ahogy nekem a doki megcsinálta az inszemet, azt mondta, hogy "mához" 2 hétre teszteljek.

Kép

Kép
princzike
 
 


Jött anyósom, elvitte a Hannát.

Olyan pipa vagyok :evil: :evil:
. Múltkor kicseréltük a bébifülbevalóját, egy elől kapcsos kis aranyosra. Mindig kikapcsolódott, volt olyan nap, hogy 2* is. Kapott egy másikat. Ma kicseréltük, az egyik kapcsa fura volt de úgy tűnt bekapcsolódott. Erre kel fel, nincs a fülébe :evil: . Kiesett ez is, még szerencse, hogy itthon. Most ezt is vihetem vissza :evil:

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Irdab!
Tesztelj egyet reggel is!
Nem érezted mikor lehetett a pé?

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Nem én sosem éreztem még h érik
de Jónás napom az volt 17-én azaz a 27. napomon.
Hát mi 2-3 nappal elötte dolgoztunk is rajta rendesen :oops:
A hőmet meg nem mérem úgyhogy nem tudom :oops:
De a 11. napomon voltam dokinál és ő uh alapján azt mondta 2-3 nap múlva reped.
Ha reggelig nem jön meg akkor reggel tesztelek

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Euonymus nagyon cukik a gyerekek. szorítok, hogy összejöjjön a negyedik!
Luli sztem is lehet a hő emelkedése a beágyazódástól. Sajnálom nagyidat. :cry:
Idrab remélem holnap mikor hazajövök azt olvasom, hogy pozit tesztelsz!!! szorítok!
Mimi! hát elég szar ez a helyzet! remélem sikerül változtatni rajta. drukkolok a ma estéért :wink:
Ranita! lehet, hogy ikrek lesznek most, és nem kell gondolkodni a 3-on!? :wink:
Rólam annyit:
már nem vagyok olyan szarul. reggel csak piritóst ettem, így alig vártam, hogy hazaérjek, már éhes voltam.
Éjszaka meg olyan remegés volt rajtam, belülről, hogy rendesen féltem. sztem már idegi alapon van.
Ma voltam állásinterjún, remélem pozi lesz az elbírálás. nem lenne egy álommeló, de jobb mint most :oops:
Na megyek betakarom a virágjaimat, le negy fagyjon..
majd még benézek.
pusz

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok! Csak par szora jovok! Nem; csak fecskendot hasznaltak, mert egyszeruen lehetetlen volt a behatolas, ugyhogy igy vittek be jo melyre a katonakat :oops:
Irdab!!! Holnap reggel tesztelj!
Pusszi
Vendég
 


Es nyilvan nem volt a nonel semmi hiba (hormonilag gondolom) szoval csak a fizikai reszet helyettesitettek igy.
Edi! Orulok hogy jobban vagy!
Vendég
 


Sziasztok!

Nem tűntem el, csak kicsi fiam 24 órás program volt az elmúlt napokban.
Már jobban van szerencsére, de az orra tele van még és rekedt a hangja mint a repedt fazék.

Nagyon drukkolok minden tesztelőnek :roll:

Pruci köszi a privit.

Judi örülök, hogy jobban vagy és hogy megint pozitívan látod a jövőt. :D

Mini nem irigyellek benneteket, de tuti felül fogtok ezen is kerekedni és meg lesz a baba nagyon hamar. :lol:

Mennem kell megvacsiztatni Barnusomat.
Szerintem ma már nem fogok tudni jönni, de megpróbálok.

Addig is mindenki aludjon jól

Pusza

Kép
nyanya77
 
 


Ranita! Figyeld csak meg h a 3. baba pikkpakkra össze fog jönni a legváratlanabb pillanatban! :wink:

Mimilee! Nem túl jó h ez van, de az ilyenről senki nem tehet. És az h a párod elment magától szakemberhez, az már egy fél gyógyulással felér. Hidd el, minden rendben lesz és hamarosan ott lesz az a pici babó a pocidban!!!

Ez az otthoni inszem elég bizarrnak hangzik... Csak azt nem értem, h a fecskendő nem zavarta? Ahhoz meg el tudott lazulni? Én is baromi nehezen lazulok el, de valahogy egy fecskendőtől nem biztos h sikerülne.

Irdab! Azért még ne add fel!

Edi! Nyugi-nyugi-nyugi! Vigyázz magadra! Drukk az álláshoz!!!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Nyanya! Szegény Barnus! De az a lényeg h már jobban van!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Pruci gondolom az meg epp befert :oops: annak az atmeroje azert kicsi, ahhoz nem kell ellazulni.
Vendég
 


Köszi mindenkinek a további dicséreteket! :)

Ranita,
szerintem még nyugodtan lehet harmadik gyerek is, egyszerűen azt már úgy kell majd felfogni, hogy adtok neki x időt, ha addig jön, akkor oké, ha nem, akkor nem. :) És ezzel a hozzáállással tutira jön majd! :wink:

Mimilee, Bikfy,
álmodjatok rólam is babásodást, légyszi! :wink: :D Meg a többi topiktaggal is! :D Cserébe mi is álmodunk veletek, no? 8) :wink:

Mimilee,
hű, nem könnyű a problémátok! :( De szerencsére a párod nem zárkózik el a megoldástól, hátha összejön valami!

Irdab, Nitácska,
drukkok mennek a zebrás teszthez!

Edi,
azért csak meg kéne nézetni magad, nem hangzik jól ez a sok vacak tünet! :? Álláshoz drukkok mennek!

Ma voltunk vérvételen a toxo miatt, a középsőm nagy érdeklődéssel figyelte, ahogyan megcsapoltak :D , a kicsi meg aludt a hátamon, szóval egyáltalán nem volt semmi gond. 8) Remélem, holnap elküldik az eredményt!

E.
euonymus
 
 


Kép
Vendég
 


Irdab millio drukk Neked!
Nitacska? Tegnap nem jottel :roll:
Euo azta bator a kicsiked hogy nezte a vervetelt :shock: es hordozoban ott volt a hatadon a legkisebb? :)
Vendég
 


Bikfy?

Naaa keljetek mar feeeel!
Vendég
 


Szép jó reggelt Lányok!!!

LouLou!
Te aztán korán keltél!Kidobott az ágy??


Euonymus!
Gyönyörűek a skacok,mi is egy olyan huncut kissrácra gyúrunk,mint a kicsid!

Régen jelentkeztem,ennek az az oka,hogy sikerült benyalnom jánykámtól valami ovis vírust és így amiből ő 3 nap alatt kikeveredett én már 5 napja szenvedek vele.Viszont,olyan jó búgó,mély hangom,van,mint Hernádi Juditnak(kivéve,amikor este még be is rekedek) :)

Majd még jövök és írok mindenkinek,csak most el kell vinnem Lollit a "dühöngőbe"(ovi).
Puszi Nektek!!!
jucc 74
 
 


Benéztem, hogy tesztelt-e már valaki, látom, még nem. Mi megyünk a Margitszigetre, kihasználjuk a jó időt. :)

Loulou,
a legnagyobbam teljesen kiakadt, hogy ő nem volt ott, amikor vették a vért, és nem nézhette; és kikötötte, hogy legközelebb vele kell mennem, hogy ő is lássa. :lol: A kicsim mei-taiban volt a hátamon (magyaros nevén kötős kenguru), abban szoktam hordozni. Ilyen: http://www.babakozelben.hu/bolt/bolt_mt.htm . Nagyon szeretem! :D

E.
euonymus
 
 


Jucc,
köszi! :) Drukkolok akkor a huncut kissráchoz! :D
Ne is mondd az ovis vírusokat, nálunk a lányom 3-4 nap alatt letudja őket, mi meg 7-10 napig szenvedünk velük... Szeptember óta három nap volt mindössze, amikor mindenki egészséges volt. :? Jobbulást! (De addig is énekeld a Hamvadó cigarettavéget! :lol: :wink: )
E.
euonymus
 
 


Sziasztok,
a tesztet megsporoltam, mivel piri éjjel rámtörte az ajtót :oops:
Reggel már el is kezdtem hőmérőzni magam.
Így újabb hónap, újabb remény :wink:
Most lépek dolgozni, és köszönöm a drukkokat, de továbbítom nitácskának aki nagyon eltünt, és neki még lehet szurkolni :lol:
Szép napot mindenkinek :lol:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Irdab, :( Tetszik a hozzáállásod, remélem nekem is így fog menni!

Hát nekem ez most nem is barnázás. Rendes vér volt. Vagyis ilyen erős rózsaszínes és délután egész sok volt a tisztaságin. Mindez a 22. napon. Barnázás helyett.
Ma még semmi, de fájdogál a pocim. :( A hőm viszon még feljebb ment, be is rakom:
Kép

Nita??????

Kép

Kép
luli
 
 


Ja és a ciklus.hu egy nappal előrébb tette a pét, tehát azszerint most PÉ után a 12. napon vagyok.

Ne haragudjatok, hogy fársztalak itt Titeket ezzel a görbével. :oops:

Kép

Kép
luli
 
 


sziasztok..a tegnap reggeli teszt is negatív..éreztem..de piri sehol..megkérem szülésznőm csináljunk uh-ot mert ez nem állapot..
a dokim azt modnta várjunk..de én nem akarok..norculutot se akart adni.... :? :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Irdab
Nagyon sajnálom :( Az az utálatos piri :x . De jön a következő hónap.

Nita
És biztos, hogy nincs bent senki? Norculut? Az mire jó?

Ranita
Sikerült végül egy normális fülbevalót adniuk? Ez azért szörnyű, hogy az ember vesz valamit és min. 6-szor fordul, mire egy normális minőségű a kezébe akad. :(

Szerintetek az normális, ha most nekem úgy 36,8-ra beállt a hőm?

Kép

Kép
princzike
 
 


Nita :(

Princzike, ha megnézed az enyém görbét, nekem is beállt egy jódarabig 36,7-re! Nem teszed fel a tiedet?

Kép

Kép
luli
 
 


Sziasztok csajok :!: :!: :!:

Irdab!
:( :( :( :(
De azért az jó hír, hogy csak egy picit barnáztál, ugye?

Loulou :D :D :D !
Hát te hova keltél olyan korán?

Luli!
Dehogy haragszunk :) . A görbe magában nem rossz.
Ilyen nekem is szokott lenni a barnázás közban. Olyan rózsaszínes-pirosas (bocs :oops: ), azt hiszem megjön, aztán mégse. Nem értem én ezt, hogy mitől lehet :roll: .

Nita!
:( :( :( :(
Azért ne hagyd, hogy a dokid olyan sokat várjon azzal, hogy meghozassa.

Princzike!
Majd csak szombaton tudom visszavenni, mert nem itt vettük :x :x :x Nincs szerencsénk ezekkel a fülbevalókkal, pedig aztán nem is volt ócsó.

Délután megyek a szemészetre. remélem abbahagyhatom a csöppögetést, mert már tényleg nagyon utálom :x

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Háát, lányok, eszem ágában sincs itt politizálni, de most néztem a híreket és be vagyok tojva. Nem tudom én vagyok e az egyetlen, akinek itt lakáshitele van, de hogy most mi fog történni, az nagyban befolyásolja a további terveinket is. Gondolok itt a babára.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Sziasztok!
Ranita, nem vagy egyedül :cry:
nekünk is deviza alapú lakáshitelünk van, és hát kissé megugrott a havi törlesztő ebben a hónapban. de szerintem ez az egész válság (ami mögött Magyarországon piaci pánik és nem valutaválság áll ) lezajlik egy-két hónapon belül. úgyhogy szerintem ne adjátok fel a terveiteket semmiképp!

Irdab, Nitacska,
még bármi lehet, nem feladni ám!!!

Lányok,
bár nekem ez a Jónás-módszer kicsit furcsának tűnik, de szerintem most majd megpróbálom. ráadásul kislányt ír, 1-es rizikófaktorral erre a hónapra. hm... de jó is lenne....
nektek van olyan ismerősötök, aki a jónással esett teherbe?
nekem most a ciklusom 5. napjára teszi. furi....
mimilee
 
 


Mimilee!
Fórumokon már olvastam, hogy valaki így esett teherbe. Legalábbis szerinte :D . Egy próbát azért megér, veszteni való nincs. És most hogy mondod, ebbe a hónapra nekem mára tette. Mi mindent megtettünk az ügy érdekében, pedig el is felejtettem. Mondjuk nálam így a 15. napon jele sincs pé-nek :( :( :( .

Nekünk forint alapú hitelünk van, én ehhez az egészhez nagyon keveset konyítok, így azt sem tudom kell e aggódnunk vagy sem. Mindenhol csak a devizahitelről hallani. De nem hinném, hogy mi kimaradnánk a jóból :evil: :evil: :evil: . Nincs köztünk véletlen egy banki szakember, mert ez engem nagyon érdekelne?
Egyébként rossz szokásom, hogy kicsit képes vagyok túlaggódni dolgokat :P . Ha kiakasztó vagyok, cak lőjetek le :P

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Hát hogy az előbb én hogy kiakadtam :evil: :evil: :evil:
Az a nem normális lány, akiről múltkor beszéltem, tudjátok, megszült :evil: . Itt mondom a magamét :evil: . Csak azt nem tudom hol volt benn a gyerek, nekem 4 hónaposan volt akkora hasam, mint neki szülés előtt 2 hétte :shock: :shock: :shock: .l.
De ez nem túlzás.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


és egészséges lett?
mimilee
 
 


Edi
Nem mondták, hogy mikor lesz eredménye az állásinterjúnak?
Remélem minden jól ment és meglesz az az állás :)

Ranita
Ez tényleg eléggé bosszantó. Tuti megjegyezném az eladónak eme páratlan minőségét a fülbevalónak. Ráadásul már másodszorra kell fordulni :evil: És ugyanolyanra szeretnétek kicserélni vagy választotok inkább egy más típust?
Doki mit mondott? Mikor mész? Remélem már nem kell csepegtetned és már inden ok. :)
A lakáshitellel nem vagy egyedül. Nekünk is van. Bár mondjuk nekünk is forint alapú. Remélhetőleg ez sokkal jobb ebben a helyzetben mint a deviza. Bár ehhez én nem értek. Azért majd megpróbálok utánakérdezni.

Mimilee
Hajrá! Apára fel hát :!: :!: Szerintem egy próbát megér.
Nekem a Jónás-napomat pl 31-re tette. Ha jól emlékszem, akkor 0 rizikófaktorral és kislányt írt :?: jellel :)

Luli
Rakok fel görbét, amint sikerül, de most azt hiszem szivatnak :roll: Valahogy nem akaródzik. Ha lementem a képet, akkor php-ben vagy miben menti, így most egy kicsit kísérleteznem kell.

Kép

Kép
princzike
 
 


Edi
Nem mondták, hogy mikor lesz eredménye az állásinterjúnak?
Remélem minden jól ment és meglesz az az állás :)

Ranita
Ez tényleg eléggé bosszantó. Tuti megjegyezném az eladónak eme páratlan minőségét a fülbevalónak. Ráadásul már másodszorra kell fordulni :evil: És ugyanolyanra szeretnétek kicserélni vagy választotok inkább egy más típust?
Doki mit mondott? Mikor mész? Remélem már nem kell csepegtetned és már inden ok. :)
A lakáshitellel nem vagy egyedül. Nekünk is van. Bár mondjuk nekünk is forint alapú. Remélhetőleg ez sokkal jobb ebben a helyzetben mint a deviza. Bár ehhez én nem értek. Azért majd megpróbálok utánakérdezni.

Mimilee
Hajrá! Apára fel hát :!: :!: Szerintem egy próbát megér.
Nekem a Jónás-napomat pl 31-re tette. Ha jól emlékszem, akkor 0 rizikófaktorral és kislányt írt :?: jellel :)

Luli
Rakok fel görbét, amint sikerül, de most azt hiszem szivatnak :roll: Valahogy nem akaródzik. Ha lementem a képet, akkor php-ben vagy miben menti, így most egy kicsit kísérleteznem kell.

Kép

Kép
princzike
 
 


Luli
Ha minden igaz, akkor most sikerült:

Kép

Viszont az az érdekes, hogy a www.ciklus.hu oldalon pl nem ír semmi PÉ-t. A másik érdekessége a görbének az, hogy szombaton kellett beadni a repesztő injekciót és hát egész jól leköveti :).

Kép

Kép
princzike
 
 


Mimilee!
Hát én nem tudom, de majd egyszer meglesem. Nem akarok bunkó lenni, de ha abból a nőből+abból a hasból egészséges gyerek született, akkor eldpbom az agyam.

Princzike!
Lehet, hogy a ciklus pár nappal később teszi be a vonalat.
Már ez a 2. is másfajta fülbevaló volt. Lehet csak igazítanak a kapcsán, nem tudom. Majd 3 körül megyek, már alig várom.

Jajj, képzeljétek mit álmodtam. Uh-on voltam, láttam is a monitort és mondták, hogy a baba kb.2850g és kisfiú :D :D :D . Még a kis micsodáját is láttam, de nem akartam elhinni, hogy kisfiú, mondtam is, hogy az kizárt, nekem csak lányom születhet. De annnyira jó álom volt :D :D :D

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Ranita
A végén kiderül, hogy mégis meglesz az a második kisfiú :) hamarosan? :) :lol:
Az viszont tényleg furi, hogy annyira kicsi volt a pocija. Mondjuk nekem van olyan ismerősöm, hogy a 6-ik hónapban gömbölyödött csak ki. Addig, (aki nem ismerte) az meg sem mondta volna róla hogy terhes. Pedig a csajszi kb 40 kg volt vasággyal együtt. Azóta - hihetetlen - 4 vagy 5 gyereke van. Én kb a 4 negyedik gyerkőc után abba hagytam a számolást.
De azért azt tudni kell, hogy ők, vagy legalább is a lány úgy gondolja, hogy nem védekeznek, de ha összejön, akkor természetesen megtartják. Azért ezt a végletet is félelmetesnek tartom....

Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele. (mondjuk nem sajnálom tőle)

Kép

Kép
princzike
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?