Új privát üzeneted érkezett!

És kell valami beutaló, kérdezték az orvos nevét. Gondolom így akkor ez lesz a hivatalos 12.heti UH, ami ugye jár, fizeti a TB, és a vérvétel a pénzes.
pumuklii
 
 


Sziasztok!

Én is úgy vagyok mint sokan, olvaslak titeket, de nem mindig van időm írni is.

Már csak 1 nap és holnap nagyon remélem, hogy láthatom a kicsikémet, mert ugyebár a dokit még reggel fel kell hívnom :)

Annus én már nem bírok rajtad eligazodni, hány hetes vagy akkor most?


Pénteken az egyik ovis anyuka mondta, hogy menjek hozzá tervez és varr kismamacuccokat, nagyker ár alatt adja nekem.

Amúgy úgy néz ki minden oké, de nem bírok hozzászokni az éjszakai kelésekhez, egész nap hulla vagyok.


Mindenkinek minden jót!

Üdv.

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


huuu,akkor én se értem.Nekem nincs beutalóm és délután megyek.De kombináltra nem az integráltra.Akkor most ez 9 ezer vagy 19ezer?Remélem nem én értettem félre vmit.....bár még mindig kevesebb mint a 29ezer....Amúgy tőlem nem kérdezték h van e beutalóm meg ilyenek.

Na akkor lehet még kell felvennem pénzt...ciki ha nincs nálunk elég :roll:

Az Anna és Petit én is láttam a boltban.Jót röhögtem mert én ugye Anna öcsém meg Peti :lol:

Na elfelejtettem mit olvastam még az előző oldalon...

Edua!
Annyi vagyok amennyi a vonalzómon van.De nekem 35 napos volt a ciklusom,azért ennyi.Viszont előfordulhatott h rövidebb volt és akkor idősebb a terhesség!Ennyi!

annus11
 
 

 
 

Vucuska!

Tesóm is Tökölről ment szülni oda!Az sincs közelebb...

Amúgy akkor mindegy már h van e beutalóm,mert ha délután megyek mindenképp fizetnem kell,nem?Azt tudom h alapból a 12.uht fizeti a tb,de úgy voltam vele h minek menjek 2 helyre,megcsináltatom az uht is itt!Tehát nem csak a vérvételt.Na mindegy,csak legyek már túl rajta :lol: :lol:

annus11
 
 


Annus, szerintem téged még nem érint. Azt mondta a csaj, hogy ez új most, lehet csak nov-től él pl, Nemtom.
Én is a kombináltra megyek, azt hírdették ugye 9e-re. A beutalót gondolom ők intézik, mert csak a doki neve kellett neki.

Olyan jó nektek, nekem még 3 hét..., nov11...
pumuklii
 
 


Sziasztok!
Régen nem tudtam benézni, mert hétvégén költözünk és romokban áll minden, időm semmi. Sajnos lehet, hogy hosszabb ideig kimaradok, mer nem tudom mikor lesz internet az új lakásban. Félig illegálisan költözünk be, mert még nincs használatbavételi és addig se fűtés, se tv, se telefon stb. Azért Annus légyszi ne húzz ki a tábliból!

Az újaknak üdv!

Esztó, Panndi, Evemama! Nem semmi ez az ájulás, kutyaharapás, lépcső. Remélem mindegyikőtökkel minden rendben.

Anita! Örülök a férjed állásának.
Tinu! A kinai nyelvtudás azért nem túl gyakori, biztos talál valamit a férjed, de elhiszem, hogy nehéz lehet így nektek.

Salt&Pepper! Neked a Czeizelék mondták, hogy csak 15 000 az integrált második fele, mert én direkt rákérdeztem és azt mondták, hogy ,ha integráltat akarok, az mindenképp 25.

Mozza! Nekem a 14. és 16. héten is biztosra mondták, hogy fiam lesz, még be is jelölték csillagal a képen, a bizonyítékot, aztán a 22. héten lánnyá változott és a végén lányom született. Még ne éld bele magadat a kisfiuba!

Az elevitet Alíznál a második trimesztertől heti 1-2-re csökkentettem, de most inkább megkérdezem a dokit, mit javasol.

Kicsit megnyugtattok, hogy másnak is vannak hangulatváltozásai, úgyhogy most már én is merek írni, az érzéseimről. Kb. 2 hete kicsit depis vagyok, néha egészen pánik tör rám, hogy biztos, hogy átgondoltuk-e a második gyereket. (akartuk, terveztük) Lelkiismeretfurdalásom van, mer nem akarom egyiket sem hanyagolni majd a másik miatt és félek, hogy hogyan bírom majd fizikailag, anyagilag a kettőt. Igazából, most Alíz egyedül is leköti minden időmet. Remélem ez csak átmeneti állapot. Lehet, hogy a költözés problémái is belejátszanak, rádásul csak 2-3 órát tudok aludni. Bár nem tudom, hogy ez ok vagy következmény.
Na befejezem a sopánkodást, bocs, hogy hosszú lett!

Kép

Kép
hean
 
 


Pumukli!
Oké,akkor majd ott kiderül!Bizti szóltak volna ha vmi változik,bár most arra se emlékszem h megadtam e a telszámom....bár lassan arra se h fiú vagyok e vagy lány :lol:

Hean!
Jaj mindig csúsznak ezek az építkezések....nem húzlak k a tábliból természetesen,várlak vissza!!Esetleg próbálj internet kávézóba bemenni ha nagyon hiányoznánk.Kb 200 Ft/óra! :lol: Amúgy nekem is vannak hasonló gondolataim,h nem is akarom ezt a babát(igaz hónapok óta ezen ügyködtünk)de én is a hormonoknak teszem be és az uh elötti védekező mechanizmusnak.....

annus11
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a "nyaralásból", összességében nagyon jó volt, leszámítva egy-két apróságot.
Sajnos a gyerkőc elkapott egy kis orrfolyást, mi meg elkaptuk az apjával tőle, így most mind a hárman takonykórban szenvedünk. Az a baj, hogy nem engedi az orrát szívni, mintha ölném...

Igyekszem mindenkit visszaolvasni, hogy mik történtek.

Jövőhét csütörtökön megyek a 12 hetes UH-ra a Szent Imrébe. Még mindig nem tudom, hogy a tesztekre Integrált v kombinált)menjek-e, de szerintem addig fogom húzni halasztani, hogy végül elmarad. :oops:
Most annyi minden más elintéznivaló van és a hányingerem még nem múlt el teljesen, bár már egy kicsit enyhült.
Vendég
 


Bocs, megint idepofátlankodom az önreklámmal :D

Kicsit bővült az oldalunk, nézelődjetek ha van kedvetek és légyszi a hasznos menüpontba írjátok meg saját vagy általatok hasznosnak gondolt cikkeiteket! Szerkesszük együtt. Szeretném ha legalább a 10-es cikkszámot elérnénk. Mindenki legyen aktív! :) Köszi előre is a segítőknek!

http://kismami.net/

Pár esetleg számotokra aktuális hirdetés is felkerült az oldalra, böngésszétek!

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Ezek szerint elég figyelmetlenül olvasok. Nem is emlékszem, hogy Mozzának fia lesz. Ilyen hamar látható már? Egy barátnőm a 14. héten volt vmi olyan UH-n, amit kifejezetten úgy hírdettek, hogy már ekkor meg tudják mondani a nemét a gyereknek.

AZ meg végképp érdekes, hogy fiúból hogy lesz lány :-)
pumuklii
 
 


Sziasztok!

Én is eltünedezem, de azért olvaslak Titeket.
Úgy néz ki nem bírom megvárni a nov. 7-ét, amikor az én orvosomhoz vagyunk "hivatalosak" és bejelentkezem egy 4d-re a jövő hétre. Nagyon helyesek már így is a babák, 12 hetesen. Legalább láthatom. Így is állandóan aggódom. Semmi tünetem nincs azon kívül, hogy állandóan nagyon fáradtnak érzem magam. Emellett Patrik is beteg már 1,5 hete: köhögés, orrfolyás. Voltak éjszakák amikor nemigen aludtunk. És idegileg nagyon kimerít, hogy beteg, mert ő sajnos hajlamos a tüdőgyulladásra és ilyenkor mindig attól félek.
Most még ráadásul én is náthás lettem. Múlt héten kezdtem a munkát, de így most újra itthon kellett maradnom.
Kicsit káoszos a helyzet. Ha látnám a pocaklakót, legalább az megnyugtatna.

Gratulálok mindenkinek a hatalmas babákhoz, szépen lassan, de biztosan közeledük a cél felé.
Amúgy én kérdeztem a 4ds-eket még pár hete és akkor azt mondták, hogy 13 hetesen már meg tudják mondani a nemét.
Mi a múltkor a 18. héten tudtuk meg, és akkor már mi is egyértelműen láttuk a kukit. Úgyhogy egyből elhittük, hogy fiú :D

Szilvi

Kép

Kép
sissy29
 
 


Hétfőn estére van is időpontom.
Kérdezték mekkora lesz a baba: mondtam, hogy 12 hetes (igaz még csak 11+5 :) ) Erre azt mondta az ember a telefonban: nagyszerű, akkor megmondjuk, hogy mi van a lábacska között!
Na vannak némi fenntartásaim. Nem akarom beleélni magam valamibe, aztán nem úgy lesz. Majd szólok, hogy csak akkor mondjanak valamit, ha biztosnak látják. Vagy akkor se ...

Kép

Kép
sissy29
 
 


Sziasztok!!

Mi is 18 hetesen tudtuk meg Gréti nemét.Remélem most hamarabb kiderül,mivel az új dokimnak lényegesen jobb gépei vannak.
Bár mindegy,az a fő,hogy egészséges legyen.Viszont nem árt tudni a vásárlás miatt.

Szerintetek melyik a jobb kocsi?Tapasztalat?Mikor Grétinek vettük,kocsin nem volt,ezért autós hordozó sem kellett,de már kell.

http://neobaby.hu/index.php?PHPSESSID=8 ... be0755eea2

http://neobaby.hu/index.php?PHPSESSID=8 ... be0755eea2

Ma nagyon rosszul vagyok,újra fáj a fejem és a torkom.A védőnőtől kaptam könyvet és abban találtam egy megfázásra való gyógyszert kismamiknak.Sinupret a neve!Hallott már valaki róla??

Szép napot!
Anita

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Csatlakoznék én is hozzátok!
Régota olvasom a topicot, nagyon összeszokott kis csapat ez :lol:
Én Viki vagyok, aug. 30-án volt az esküvőnk a férjemmel, de már június óta próbálkozunk (picit türelmetlenek voltunk :oops: ), de most már bizton mondhatom, sikerrel. 9+6 vagyunk most, hétvégén be is kukkantottunk hozzá, nagyon helyes kis Pocaklakó, virgonc és nagyon ficánkol, a kis szívét hallani pedig valami csodálatos volt, el is érzékenyültünk a párommal rögtön :lol:

Kép
bema
 
 


Sziasztok!

Akik voltak vagy mennek kombinált tesztre azokhoz lenne egy kérdésem: nem tudjátok hogy a férj bemehet az uh vizsgálatra?
Én majd az Istemhegyire megyek.

Kép
vucuska
 
 


Sziasztok!

Valamikor kora du. elkezdtem egy hosszú hsz-t írni, reagálni mindenre, amit termeltetek az elmúlt napon... erre nem akkor jutott eszébe a főnökömnek, hogy beszélni akar velem?! :D :D Amikor rátért arra, hogy mik a hosszú távú terveim... Nah, itt gondban voltam. Még nem tudják, h babát várok (még nem látszik rajtam és a téli ruhák is sokat segítenek) :D ... viszont ők hosszú távra terveznek (terveznének) velem, előléptetés stb.... :roll: :roll:
Az első adandó alkalommal be kell szereznem a Raffai-könyvet, és elmagyarázni a babómnak, hogy NEM, ANYA NEM KARRIERISTA!!! :D :D
zsüci
 
 


Vucuska, nálunk (igaz, magánrendelő) minden további nélkül beengedték, sőt! Az uh-s néni jókat mosolygott a Kedves padlóig leesett állán és enyhén párás szemein... :D
Na most léptem, este még jogi angol tanfolyás, 9-ig... :evil:
zsüci
 
 


Uppsz, még egy dolog...

Valaki említette napközben, h nem találja a Raffai-könyvet. A net szerint a Libriben kapható, és meg is rendelhető (2 nap a szállítás).
Bővebben:

http://www.libri.hu/hu/konyvek/csalad_es_szulok/terhesseg_es_szules/lelki_koldokzsinor

Szép estét mindenkinek!

Zs. (12+6)
zsüci
 
 


Anita, nekem ilyen Graco babakocsim volt az elején, én nem szerettem. Egyrészt nehéz, kb 14 kiló és a 2.-on lakunk, lift nélkül, másrészt nagy autónk van, mégis éppen hogy csak befért. Gyöngy 4 hónapos korában vettem egy esernyőre csukható Pierre C. babakocsit, azóta azt használom és szeretem.
Mérlegeld, hogy sokat mentek-e autóval, kell-e sokat cipelni illetve milyen területen sétálsz, mert göröngyös utakon a nagyobb kerekű a jó.

Vucuska, a Szent Imrében beengedik apukát és nagyon türelmesek vele!! :-)

zsüci, mikor mondod el nekik a nagy újságot?

bema, gratulálok! Te merre élsz?
Vendég
 


Vucuska, beengedik az Istenhegyin.

Bema, üdv és éljen május 20!

Anita, nekünk is fontos volt az esernyőre csukás, így befér minden a csomagtartóba. 100eft, nem semmi. Egy barátnőmnek most vettünk 60ért babakocsit, mózest, meg autósülést (az top rider volt).
pumuklii
 
 


Sziasztok!

Annus: törpe schnauzert szeretnék só-bors színben. Már tájékozódtam néhány tenyésztőnél. 100.000 Ft körül vannak a kutyák, "kicsit" sokallom. Még keresgetek.
Tudom, hogy a börze lényege a használt ruha-adás vétel, de arra gondoltam, hogy néhány cég komolyabban képviselteti magát. Turkáltak is ezerrel a mamik. :)
Van egy kifejezett baba turkáló a Keletinél, sok jót hallottam róla. Next, Gap és egyéb jó márkákat is lehet találni (ami nem is mindig a márka miatt lényeg, hanem a tartósság miatt).

A sejtbankkal telefonon beszéltem. A kombinált vizsgálat ingyen van (mert a János kórházban van az orvosom), ehhez kérem a 16. heti vérvételt, ami 15.000 Ft. Megkérdeztem, hogy akkor most a kombináltban van -e UH, amire azt mondták, hogy nincs. Szóval most már tényleg nem értem, hogy a kombinált mitől kombinált. :D

Babakocsi: én a Quinny-vel szemezek, de nagyon drága. :(

Szép estét!

Eszter

Kép
salt&pepper
 
 


Na itten!!

Azt hiszem állítani kell a vonalzómon!12 hetes 2 napos a baba.Izgett-mozgott.Törökülésben ücsörgött,kezeit folyton a feje elé tette.Mindig elbújt...Tuti dierkt csinálta a kis huncut!így a nemét nem tudtuk meg.Alig tudtam követni olyanokat csinált :lol: Többször is próbáltuk kikergetni a méhlepény mögül de nagyon jól érezte ott magát :lol: 5.81 cm és az NT 0.14cm.Vérvételnek csak jövőhéten lesz eredménye...gondolom az ünnepek miatt!Megnéztük 4Dvel is és kaptunk róla dvdt meg egy képet,többet nem kértünk mert annyira izgett mozgott,majd a dvdrő megpróbálok lementeni még.Meg öcsém lerövidíti és feltezsem vhova.
Amúgy a végén 16 ezret fizettünk nem 9et.Valószínű akkor az uh költségeit felszámolta akkor...de mondjuk ezt mondhatták volna,na mindegy.Lehet h csak nekünk nem egyértelmű.De a lényeg h mégse 29 ezer...


Amúgy szörnyen fáj a fejem...bizti jön a hideg :roll: Mozzával is volt szerencsém összefutni :lol: Látom még nem jött a hírekkel :lol:
Kép

annus11
 
 


Ja apuka szerintem mindenhova bemehet uhra!!!Még szép!

Amiket én turizok rucik azok is márkásak.Van már pár Next pólócskám :wink:

Hát kezdek rájönni én is...szóval az uh az ingyenes,a tb támogatja.A vérvétel viszont nem.Tehát uhra ha simán bemész a kórházba megcsinálják ingyenesen.A vérvételért kell fizetni.Itt a Péterfyben is ha délelött mész akkor ingyenes az uh,és csak a 9ezres vérvételt kell fizetni...csak éppen ezt sehol nem írják le így...az Istenhegyinél is fizeted az uht,amit ugye nem kéne a kórházban mert a tb támogatja.Csak ugye nem mindegy h 2 percig nézik/nézed meg a babát vagy kicsit tovább!!!És az se mindegy h milyen az uh....így összességében meg voltam elégedve.

annus11
 
 


Annus, nagyon ari a babád...:) Gratulálok és örülök, h minden rendben van Veletek.

Heni

Kép
szheni
 
 


Gratulálok Annus, nagyon helyes a kis Drága!
Legközelebb meg csak megmutatja magát picit jobban is :lol:

Farkas007!
A Velencei-tó mellett lakom, és mivel a dokim a fehérvári kórházban dolgozik oda megyek majd.

pumuklii!
Köszi napostársam, és tényleg: Éljen május 20.-a!!!!!!!!!

Kép
bema
 
 


Bema!
Elfelejtettelek üdvözölni közöttünk :oops: remélm elnéze nekem,de még nem tértem magamhoz :wink:

annus11
 
 


:lol: Nem csoda én is várom már nagyon a pillanatot amikor újra láthatom :lol:

Kép
bema
 
 


Sziasztok!

Üdv. köztünk Bema!! :D :D

Annus, ez a bébi elképesztő, milyen "emberkés" már most!
Annyira irigy vagyok! :oops:

KépKép
ancsika80
 
 


Sziasztok!

Én még nem vettem semmit...
Mozza, köszi az infót a kengurus könyvről, mostmár csak az érdekel, hogy hol lehet megrendelni? neten valahol?
Böbi, Farkas, a Szent Imrében vannak tapasztalataitok? Én oda szeretnék menni. Hogy lehet bejelentkezni a tesztre? Vagy mi van ott??
Bema, üdv! mesélj magadról egy picit!
Annus, mindjárt megesz a sárga irígység! Nagyon cuki a baba!
Holnap megek a dokihoz, már nagyon várom. Azért majd még délelőtt jelentkezem, mert csak este megyek.
Puszi mindenkinek.

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Sziasztok Lányok...

ne haragudjatok a zavaráséert csak lassan aktuális lesz nálatok a bababbútor választás.én pedig szívesen adnám el másfél éves kislányom kinőtt faktum bútorcsaládból származó mókus névre hallgató babaágyunkat és pelenkázónkat illetve a belevaló kókuszmatracot!!!ha valakit érdekel szívesen küldök képet,írok részleteket...mégegyszer bocsi a zavarásért további jó pocakosodást kívánok Nektek!!!!
Sziasztok
nikky
 
 


Szia Annus,

nagyon jó lehetett :-) Emlékszem Maját fel kellett kelteni, a doki megpöckölgette a hasamat és erre elkezdett nyújtózkodni, mozogni. Nem lehet, hogy a dvd-ért és a képekért fizettél pluszban? És hol tapad a méhlepény? Jó helyen?

Nosztalgiáztam kicsit, elővettem a régi dvd-t. Istenhegyin 6,5 percet Uhuztak. Nagyon jó minőségű volt és a képek is amiket kaptunk, nemhiába... a pénz.
pumuklii
 
 


Pumukli,még jó hogy írtad a top ridert.Megleltem a neten,ugyanazt tudja mint a chicco,de lényegesen olcsóbb.Lehet ez marad.Nem tod véletlen,a mózest sportrész nélkül is fellehet tenni,a vázra??
Annus nagy nagy gratula!!!Csodaszép babád van!!!!!Tiszta anyukája!!!! :D
Bema üdv közöttünk.
Nekem kicsit fáj a hasam körbe meg a derekam,de a betegségtől.Mindig így szokott sajna!
Szép álmokat mindenkinek!!!!
Puszi

Anita

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Anita,

Ezt vette:
http://www.babaholmiolcson.hu/termek.php?ID=352

-a babakocsi mindkét része (a sportkocsi és a mózeskosár) használható külön is és egybe is a vázon.

Az én babakocsim peg perego, és nekem teljesen úgy tünt, mitha lekoppintották volna és hozzá raktak volna pár pluszt is még. Pl lábzsák is volt a sportrésznek. Amiben gyengébb volt számomra, az az anyaga volt. Szerintem 60e ért nagyon megérte.
pumuklii
 
 


Drága Lányok,
nagy lelkesedéssel olvasom a hozzászólásokat, kezdő fórumozóként azonban még nincs stratégiám az összes átlátásához és a válaszokhoz, pedig mindegyikre válaszolnék :)

Annus, gyönyörű a kisbabád, és most már csak egyre szebb és nagyobb lesz :D Gratulálok hozzá!!!

HÚH... én már nem tudok eligazodni a sokféle vizsgálat között, amit említettetek, az árak meg valósággal megijesztenek. De készítem a kis listámat és az orvosomat majd az őrületbe kergetem a kérdéseimmel... Legalább igazolom a pedagógusokkal szembeni előítéleteit :wink:

Úgy látom sokan panaszkodtatok fejfájásra, megfázásra, én kissé aggódom a beharangozott influenzajárvány miatt, a médiának pedig sikerül rájátszania a pánikkeltésre. A férjemnek már beszereztem a védőoltást, ügyfélszolgálaton dolgozik, így nem lenne jó, ha hazahozna akármit is :oops: Bár minden ellen a védőoltás sem véd :wink: Sok gyümölcs és C vitamin, de hogyna lehet még védekezni? Én nem szeretném elkapni...

Mozza, köszönöm a részletes infókat, utánanéztem a honlapukon, a kupont is "átlapozgattam", valóban nagyon jó dolgok vannak benne. Lassan el kellene kezdeni apróságokat vásárolni, havi bontásban valóban nem olyan megterhelő a sok kiadás.
http://www.kengurukid.hu/index.php?acti ... d=10000806

Egyre nagyobb lelkesedéssel olvasom az UH tapasztalatokat, jövő héten nekem is mennem kell. Jaj, már most nagyon izgulok...

No mindenkinek egy kellemes napot holnapra :)

Kép
kovzsuzska
 
 


Sziasztok Lányok,
Jó sokat írtatok egy nap alatt :) Vizsgázni voltam, ezért nem nagyon tudtam követni eddig, de most jól visszaolvastam :)
Üdv az újaknak.
Annus
Nagyon aranyos a bébi, ha van még kép rakjál fel.

Én is úgy döntöttem, hogy a november 3-i uh után elmegyek 3D-re, kedvet kaptam hozzá :)
tegnap voltam én is vérvételen.

Ki, mikor kezdett vásárolni? Én már most elkezdeném, de mi is most fogunk költözni, pár héten belül, ugyhogy majd ha már berendezkedtünk, nekilátok.

Panndi
, hogy vagy?
Anita, gratula a férjed állásához.
Mozza, nálatok mi volt az uh-n? képek? :)

Neveken már gondolkoztatok?
Szép napot.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Jó reggelt!!

Nemsoká megyünk Ladányba.Délután megpróbálok jönni,de nem ígérem mert férjem holnap kezd az új helyen.Szeretne velünk lenni ma,onnan úgysem sűrűn engedik el.
Pumukli,köszi a linket,ez lesz szerintem.Viszont nem tom,van hozzá kocsiba adapter?Vagy lehet kapni hozzá??Nem tudom a rendőrök elfogadják e nélküle.Majd férjemmel megkérdeztetem mert jóban van az összessel.
Mi még semmit nem vettünk a picinek,de már a leltár megvan,összeírtam nagyjából mik kellenek.Majd apránként megveszem őket.Most decemberig Grétinek kell új ágy,autósülés,meg pár dolog még,aztán jön a baba.
Nevek...Hú jó kérdés,eddig a fiú biztos,Marcell,de a lányon vita van.De már nem sok jelölt név van,és mindketten egyfelé hajlunk.Úgy néz ki Flóra lesz.De még nem biztos
Pedig ha megtudjuk a nemét,már a nevén szeretném szólítani.

Szép napot!!

Anita

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Szép reggelt!!!

A mi dvdnk több mint 10 perces.Azért kell majd megvágni h rövidebb legyen és fel tudjam tenni vhova.Amúgy szépen megnézett mindent,a gerincét a koponyáját,megvannak az újjai is,keze,lába minden.És még vigyorgott is!Megpróbálok még több képet hozni amin látszik is vmi,mert annyira mozgott....de ma érkezik a rendszergazdám ő majd megoldja :lol:
Még azt mondta a csaj h nagyon szépne ver a szivecskéje,átlagos a magzatvíz és a pplacenta a mellső falon tapad. :wink:

Nevek...ha fiú akkor nagyon úgy néz ki h az apja után Miklós,ha lány akkor jelenleg az Izabel fut nálam...de a Hanna is versenyben van még.(a többi tucatnyiról ami még tetszik nem is beszélek... :roll: )majd ha kiderül a neme akkor eldöntjük,addig meg elnapoltuk a témát. :wink:

Mi egyenlőre nem vásárolunk,mert szinte mindent kapunk majd.Tesómnak 3 gyereke van,a legkisebb 14 hónapos. :wink:

Mindjárt dobok táblit is!!!

annus11
 
 


Nálunk ha fiú akkor eddig úgy néz ki Álmos. De versenyben van Szilárd és Ákos is. Ha lány akkor Nóri, Dorka, vagy Lola :)
Nehéz dolgok ezek :)
Uzsokiban nem akar senki szülni? én ott fogok.
Na megyek tanulni, délután vizsga megint :(
Szép napot.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Anita, mi az az adapter?

Mi még el se kezdtünk gondolkodni a neveken, majd ha már tudjuk a nemét. Maja unokatesója Álmos, szerintem is jó név, de én nem adtam volna, nem mertem volna :-) Van még egy vezér a családban, egy Huba :-) Pár hete azt álmodtam, hogy ikrek és Csongor+Csanád a nevük :-)

Annus, akkor biztos jó helyen tapad.
Barátnőmnek is mellső falon, de neki túl lenn egyelőre, reménykednek, hogy feljebb megy ahogy nő. Az azért nem jó, mert ha esetleg császár, akkor nemtom hogy... Ha meg túl lenn van, akkor eltakarhatja a szülőcsatornát... Nekem hátul tapadt múltkor, az a legjobb.
pumuklii
 
 


Pumukli!

Hát nem tom,nem mondták h baj lenne ezzel...de majd a dokim bizti mondja .

annus11
 
 


Kép
Kép

Ha vmi nem stimmelne szóljatok,néha kicsit szétszórt vagyok :lol:

annus11
 
 


Annus, írtam privit :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Annus, bizti nincs rossz, helyen, azt már rég mondták volna. Mellső oldalon, de bizti felül. Ezért is takarhatta a méhlepény állandóan a babát :-)
pumuklii
 
 


Sziasztok!

Hú, már csak ma kell dolgozni, holnaptól pihi! :) Nagyon várom.
Annus!
Remélem nem támadtalak le nagyon tegnap :), de úgy fel voltam dobva az UH után, megörültem, amikor felismertelek. :) ( főleg hogy pocsék az arcmemóriám, bár csak ti ültetek a férjeddel a váróban, szóval így azért nem volt nehéz )
És mit szólt apuci a tökmaghoz? Az én férjem, azt se tudta, hogy mit nézzen. :) Össze-vissza ficánkolt a bébike. :)
6cm az ülőmagassága már ( nem is értem, rosszul mérhették pénteken, azért durva lenne 4 nap alatt 1 cm-es növekedés), nyaki redő 1,3mm

Az integráltról annyit, hogy most tudtam meg, hogy igazából felesleges, mivel a 16 hetes AFP-n is szűrik megint a Downt is ( vérből), ergo 1 kombinált + 1 AFP simán kiváltja az integráltat. Na, mindegy, azért elmegyek a második vérvételre, ha már belevágtam.

Pumukli! Megint azt mondták, hogy 'lány-gyanús', bár szerintem még pár hónapig ezt biztos nem tudják 100%-osan megállapítani. Azért kiváncsi vagyok. :)
Szofi!
A Kengurus könyvet a Kenguru Gold boltokban tudod kiváltani. Keress rá a neten, sok üzletük van.
Hean!
Hangulatváltozáshoz annyit, hogy szerintem mindenkinél van, hazudik, aki nem vallja be. Az egyik barátnőm 2 héttel a szülés után üvöltve hívta fel a párját ( aki ügyvéd és pont a bíróságon volt), hogy azonnnal menjen haza, vagy bezárja a lakásba a bébit és ő elmegy...vissza akarta adni, úgy érezte nem gondolták át a gyerekvállalást. Persze imádja a kisfiát, és nagyon jó anyukája. Ő mondta, hogy ez tök természetes, a terhessége alatt is voltak ilyen gondolatai, persze erről senki nem beszél, mert mit gondolnának mások...ugyan! Szerintem mindenkiben van egy kisebb-nagyobb bizonytalanság...

Kép
mozza
 
 


Mozza
kép nincs? Én nem emlékszem ilyen hangulatingadozásokra, Majával se most se...
pumuklii
 
 


Szofi, a Farkas és a Böbi egy és ugyanaz, mindkettő én vagyok! :-) Én az első babámmal is a Szent Imrébe jártam uh-ra, most nem oda terveztem, mert a kistarcsai közelebb van, de mondták, hogy a kistarcsaiban a 12 uh hüvelyi és nem jöhet be az apa, így visszemegyek a Szent Imrébe. Igaz megszünt az dőpont adás, tehát oda kell menni délelőtt ( lehetőleg 11 után, akkor már kevesebben vannak) és várni. Nekem szerencsém volt, mert van ismerősöm, így időpontra megyek, de ezt csak most kivételesen, legközelebb már nekem is sorba kell ülni. 2200 Ft-ért felveszik dvd-re, Gyönggyel tavaly négyszer voltam uh-n, mindig 10-10 perceket vettek fel. természetesen nem 3 vagy 4 D minőségben, azért külön elmentem a kleopátra házba. Plusz adnak 2-3 db fényképet is.
Itt nincs teszt meg ilyenek, vérvételre külön mentem ma reggel a kistarcsai kórházba. Ez ingyenes volt, de csak egy eygsezű vérvétel, nem a Czeizel féle intergrált vagy kombinált.

Annus, gyönyörű a bébid!!!!!!

A keletinél a HÁDA turkálóról beszéltek? Tényleg jó cuccok vannak, voltam én is, de szerintem ha keresgettek a teszvesz-en jobbakat lehet kapni. Nagyjából ugyanazon az áron, de újabbak, szebbek. Vannak eladók akik kifejezetten ezzel foglalkoznak, Angliából hozzák használtan és egyszerre több dolgot is találsz nála, így kisebb a postakötség.
Vendég
 


De! Van, nem sikerült túl jól, mert folyamatosan mocorgott, de mindenképp felteszem ma, csak még digitalizálnom kell. :)
Neked nem voltak hangulatváltozásaid soha? Akkor szerencsés vagy. :) Szerintem normális ha vannak kételyek, vagy bizonytalan vagy, ha senki nem beszél róla attól érzheted 'freak'-nek magad.

Kép
mozza
 
 


Biztos nekem nagy segítség volt a nővérem, 3 hónappal előttem szülte a 4. gyerekét. Vele mindent meg tudtam beszélni, mindenben segített.
pumuklii
 
 


Sziasztok!

Böbi-Farkas, de ciki, bocsi, persze! Köszi az infókat!
Mozza neked is, majd kiváltom a Kengurut.
Ma megyek dokihoz, remélem ad képet, már nagyon-nagyon izgulok!
Majd este jelentkezem, de csak 3/4 hétre megyek, szóval jó későn fogok hazaérni!
Sok puszi mindenkinek!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Mozza!

Ja nem ijedtem meg :lol: Láttam h nagyon felszabadult voltál,miután kijöttem már én is :lol: Nálunk is annyira mozgott a baba...alig tudtuk elkapni!Apcim "csalódott" volt,azt hitte többet lát.Mondtam is neki h mit gondolt mit fog látni :shock: Szerintem nagyon várta h esetleg megmutatja mi van a lába között!

Amúgy a hangulatváltozás nekem leginkább az uh parám miatt van.Sajnos én nem tudok felszabadultan menni az uhra...tavaly sokat voltam és sokat csalódtam ugye,ezt vhogy nem tudom elfelejteni...tudat alatt ott van és uh elött rámtör ez a védekezés...h inkább azt hiszem h baj van :roll:

Böbi!
Én nem arról a turirl beszélek.Itt felénk is van egy a Bárka Színházzal szemben az Üllöin!Én is láttam tök olcsón ilyen csomagokat a teszveszen,vaterán.De hát a turizás élményéről akkor le kéne mondani :wink: :lol:

Szofi és akik ma mennek uhra!
Várunk a hírekkel!!!!És mennek a drukkhegyek!

Ezt a kengurust én is kiváltom ha lesz időm elmenni!

annus11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: