Új privát üzeneted érkezett!

A suli, ahol párom tanít, "kirándulást" szervezett a Bodies kiállításra holnapra. Megyek én is. Valaki volt már? Mire lehet számítani, nagyon sokkoló?

Melinda

Kép
melinda80
 
 


hello Melinda! de jó, hogy jöttél, már megijedtem, hogy a múltkori megjegyzésem miatt megsértődtél!

hááát, szerintem elég ijesztő lehet a Bodies, majd meséld el milyen volt!

mindenkinek mennyi foga van már, van akinek nincs még mint nekünk??

KépKép
judit18
 
 


Szia Judit!

Dehogy sértődtem meg. Én is láttam azt a műsort, amiről írtál, csak a doki véleményét írtad le. Egyébként Dórinak biztos, hogy nem az orrszívás hiánya miatt volt fülgyulladása, mert pár hete náthás volt és szívtam az orrát, amikor hallottam szörcsögni, és hamar meggyógyult. :)

Erre a megjegyzésre gondoltál? Egy szó, mint száz, nem sértődtem meg. :) Csak nem kéne hagynom, hogy lemaradjak, mert akkor nehéz visszajönni...

Melinda

Kép
melinda80
 
 

 
 

Biribon, szerintem egyértelmű: amíg csak álldogál, totyorog, addig nem bokatartós puhatalpú, utána pedig ha lehet akkor egyenetlen talaj mezítláb vagy nem bokatartós puhában, vagy bokatartós keménytalpú. MEGOKOSODTAM :D :idea:

Melinda, ahány ismerősöm volt, azok nagyon dicsérték a kiállítást. Mi még nem jutottunk el, de nagyon szeretnék elmenni, Gordont is vinném. Mondjuk ő elég sokat látott már állatorvos anyuci mellett :roll:

A borostyánlánc nem csak fogzási nyígra jó?

Ügynökanyó! Gyerek kései tünetei?

Judit, adig örülj, amíg nincs fog, nincs ami romoljon!!!!

Pumperka! Holléból én babakétszersültet vettem, tönkölylisztből vab, csócsálni való. Nagyon profi módon keni szét magán és a kocsiban ám! :wink:

Mni, valami lájtos tortát is tudsz? Mert akkor gyüvök!!! :wink: :wink: :wink:

Mona, Biribon, pont ezért kérdeztem, hogy milyen ajándékokban gondolkoztok, mert egyik oldal ugye a FP és társai, de ha tudtok jobbat, nosza, engem érdekelne!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Mi van a vonalzómmal?? Csak én nem látom?

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Melinda!
Igen, én éjjelre is rajta hagyom, nem zavarja egyáltalán! Nem is érdemes levenni szerintem, több ideig tart le-fel tenni...............

Patti!
Linket feltettem, én onnan fogok rendelni, ott vannak mindenfélék, építők, makattek, modellek, fűzős, montesszori, kártyajátékok..... És minden csupacsupa fából!!!!!
Alig várom!!!!
Uram rám dörrentett a maga módján: Csak okosan......................... :lol:
Egyébként de igen, a borostyán fogzási nyígra jó, de nem értem a kérdést.....
Vendég
 


Mni!

Meglett a masina, illetve kinéztük, már csak a rávalót kell "összeseperni". illetve a végét...... Kevéske kell még hozzá!
Vendég
 


Hát csajok, eddig nem tudtam, milyen ha egy nagyobb iromány eltűnik... hát most majdnem a guta ütött meg, hogy eltünt az egész. :( Szóval most újra nekidurálom magam.

Délután elmentünk egy nagyot sétálni a mi kis csapatunkkal. Egyre többen csatlakoznak hozzánk, minden du. 3 körül szoktunk találkozni, van mikor csak ketten, de van, hogy 6 babakocsis Anyuka. :) Már van egy jó pár bejáratott útvonalunk, hegyre fel és vissza, hogy kicsit faragjunk a súlyunkból, de ez még nem jött össze... lehet, hogy azért mert valaki mindig hoz valami útravaló elemózsiát? ;) Engem annyira feldobnak ezek a séták, tök jókat dumálunk közben és már most azon törjük a fejünket, hogy télen mit fogunk csinálni?

Panny, nagyon édesek a srácok, de Márk tényleg kakukktojás. ;) A másik kettő viszont nagyon hasonlít egymásra! :)
Biribon, Lillát is képtelenség pelusozni! Folyton pörög-forog. :( Én kis dobozkákat akasztottam a pelenkázó fölé, de csak fél napig tartott a varázsa. :(
Pati, nagyon szuper ez a LEGO adventi, én tuti örülnék neki. Amúgy létezik Kinder tojásos, az is jópofa. :)
Eszterxx, rém bosszantó lehet a németül éneklő Elmo! Én visszaküldeném a feladónak! Én a FP játékokat a www.jatsszvelem.hu oldalról szoktam beszerezni. Ott tuti magyar nyelvűek. :) Jó lehet a bébiszitter! ;)
Köszönjük a kiscipős linkeket, igyekszem elraktározni a későbbiekre! :) (húúú, ezt már a topik legelején kitalálhattam volna, mert soha semmit nem találok :cry: )
Mona, nagyon szuper ez a két link! Főleg a fakopáncs tetszik, majd tűzetesebben megnézem. :)
Judit18, nagyon csini voltál a hastáncolós képen!

Karácsonyra: http://www.gemklub.hu/ nagyon jó társasjátékok vannak ezen az oldalon.

KépKép
KépKép
mni
 
 


Mpatr, milyen a lightos torta? Azt nem salátának hívják? :lol:

KépKép
KépKép
mni
 
 


Pati,
úgy akartam írni, hogy mikor nem volt Dórin a lánc, nyűgösebb volt a foga miatt.

Melinda

Kép
melinda80
 
 


én látom a vonalzóidat!

Melinda

Kép
melinda80
 
 


http://fakopancs.hu/rapelli-p-762.html

http://fakopancs.hu/fallino-p-751.html

http://fakopancs.hu/jarmuvek-eichhorn-v ... 26_55.html


Pati!
Gordonnak!!!!!!!!!!!!!!
Szerintem imádná, és ráadásul KÖZÖS játszi a lényeg mindegyikkel!!!!!!! És azért (a vonatos készletek kivételével) viszonylag olcsók..... Viszonylag!!!
Vendég
 


a Fakopánccsal azért annyiban vigyázzatok, hogy én vettem ott több dolgot (pl. katicás montesszori) de jön le róla a festék. namost az ugye valószínű hova távozott... mondjuk baja még nem lett tőle Eszternek, de azért nem frankó.
de ők le vannak védve, mert megnéztem és még a bébi cuccokra is rá van téve az áthúzott3éves jel, ami érdekes

KépKép
judit18
 
 


Niki, Kinder tojásos???????????? Hol??????????

"Mpatr, milyen a lightos torta? Azt nem salátának hívják? "

Kép
[/quote]
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára mpatr 2008.10.21 19:57-kor.

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


http://fakopancs.hu/puzzle-puzzo-c-82_89.html

És ez....................

Ez engem elvarázsol!!!!!!!!!
Vendég
 


ja meg nekem tök csalódás volt, hogy nem magyar gyártmány, már épp büszke lettem volna magamra, hogy még támogatjuk is a magyar terméket amikor látom, hogy Made in China...

de amúgy mi is nagyon csípjük, tök jók...

KépKép
judit18
 
 


http://fakopancs.hu/kacsas-teke-p-1786.html


Befejeztem..................
De azért jó lenne most gyereknek lenni nem?????????
Vendég
 


Judit, az a kép!!!!!!!!!
EJHA! :shock:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Pati, így néz ki a Kinder adventi. Nálunk csak piacokon lehet beszerezni meg az Asia Centerben. Pedig annyira jópofa, minden napra egy tojás. :D Ezt én is boldogan nyitogatnám!
Kép

KépKép
KépKép
mni
 
 


Én a Fakopáncstól egy mókuskerekes csörgőt, meg egy babakocsi láncot vettem. De a formaválogatókat nézegettem, hogy majd lehet, veszek. A csörgőt Dóri nagyon szereti, rágni is. Szerencsére még nem pattogott le róla a festék.

Judit,
nem is vettem észre a csomagoláson, hogy kínában gyártják őket, ez tényleg csalódás.
Nagyon csini voltál a hastáncos képen! :) Fel is léptél?

Melinda

Kép
melinda80
 
 


Köszi, Niki, még nem is láttam ilyet :shock: :shock: láttál mostanában már piacon belőle? Gordon beájulna tőle, lehet, hogy nem is LEGO-t kap, úgyis az lesz a karácsonyi.
Mondjuk nálunk ilyenkor dömping van, mert 25-én szülinap is.... úgyhogy karácsony*2............. :roll: :roll:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Judit, nem minden festék ártalmas ( :roll: :roll: .....) Vannak speciális, gyerekjátékokra is használható, természetes alapú festékek. A gyártó vagy a forgalmazó kellene tudjon tájékoztatást adni, hogy milyen festékkel kezelik a terméküket.

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Niki! http://www.jatsszvelem.hu/index.php?lap=94 ezt a játékot vettem tegnap Borókának az Auchanban 2.490 Ft-ért, itt 3.300 Ft. :shock: Ez elég nagy különbség!!!

Kép
Kép
Kép
petramama
 
 


Na, milyen sok lett már megint a hsz. :D
MAjd jövök olvasni. Most fürdetés, etetés, altatás, el vagyunk csúszva... :roll:
De addig is egy kép a borostyánláncos husi Lucáról. :D
Szerintem nagyon jól néz ki ez a tarka. Babáknak főleg. :)

Kép

biribon
 
 


De jó, nem azt az oldalt illesztette be. Szóval: Fisher Price piramis építő játék kisbabáknak

Kép
Kép
Kép
petramama
 
 


Milyen piacra kell menni a Kinderes adventi naptárért???? Az Asia center innen elég messze van!

Kép
Kép
Kép
petramama
 
 


Petramama, itt tényleg nagy a különbség. Mi játszószönyeget, meg tanuló kutyát vettünk ott. Azokat máshol nem láttuk. :(
Mpatr, majd megkérdezem Húgomat, hogy hol lehet venni. :)
Biribon, nekünk is ilyen színes láncunk van. :)

KépKép
KépKép
mni
 
 


[quote="biribon"]A írta:biribon természet nem úgy csinálja meg a gyereket, hogy ne kelljen mesterségesen fixálgatni a bokáját? :o


De igen Biribon!!!! Bingóóóóóó!!! Természetesen a természet tudja a legjobban!!!!!!!!Ezért is a legegészségesebb a mezítlábalás a természetes környezetben!!!!
De aztán jön a kelekótya ember, mindenféle dolgokat (lábbelit és egyéb járó alkalmatosságokat) elkezd magára szedni (sze' az ember mindig mindent jobban tud!!!), arról nem is beszélve, hogy szétrombolja a jó kis hepehupás természetes természetet (az utalat, járdákat lebetonozza a saját kényelméért), és ezzel jócskán elszúr mindent, többek között a saját testartását is. Hát ezek vagyunk mi. :wink:

Kép Kép Kép
fanetta
 
 


Judit18: :shock: :shock: :shock: Micsoda nőőőőőőőőőőő!

Mona: nagyon jók a kisasszony ruhái!

Mni: én mindig berakom a linkeket a kedvencek közé. Na majd egyszer kirakom valami doksiba, aztán közkinccsé teszem...

A gyermek ma este tovább gyakorolta hogy is kell mindenféle útjába kerülő dologra rátámaszkodni, majd felállni. De előtte megszerelte a lábam:
Kép Kép
linocs
 
 


Eszterxx: szerintem a legjobb ha nem adsz rá cipőt!! A zokni a legjobb. De ha adsz rá valamilyen cipőcskét, akkor most még vigyázz, hogy milyent adsz. Szerintem.

Judit18: nem vagy semmi, azon a képen!!!!!

Kép Kép Kép
fanetta
 
 


Judit18! Csini voltál! Megnéznék most is rólad vmi hasonló ruhás képet! :D :wink:
Én most nézem a terhességem első hónapjaiból a képeket, hogy én milyen vékonyka voltam! :o Akkor bezzeg nem tűntem annak.
Most meg a ruháim legalább 3/4-e nem jön rám. :( Pedig mondjuk csak kb. 4 kilóval vagyok több. A fránya nagy cickóktól szabadulnék meg! Sokkal jobban tetszettek a kis feszes félalmácskáim. :oops:
Nálunk sincs még fog! Csak gyakori éjjeli ébredések. De vazt mondják a fogorvosok, hogy minél később bújnak ki a fogak, annál jobb. :)

Mona a délutáni szerkó is édi! :) Főleg ahogy néz és vigyorog, hogy hohó itt fényképezés van! A színben harmonizáló cumi jó! :D Én a zoknikkal próbálom ugyanezt.

Pati! Én is vmi hasonlót okoskodtam ki. :D :roll: A borostyánláncra azt írják, hogy másra is jó lehet.
[quote]A írta: borostyánkő a népi gyógyászat szerint támogatja a szervezet saját immunképességét, így számos bőrbetegségre neurodermitis, ekcéma), allergiára, bronchitisre, de főképpen fogzási fájdalmak enyhítésére alkalmazzák.Állítólag egyéb lázzal járó betegségeknél is segít.


Melinda! Gratula a fogacskákhoz. Fogas vigyori kép??? Én is rajtahagytam éjjelre a nyakláncot. A használatin azt is ajánlják és a legtöbben rajtahagyják. Nekem nem tűnik veszélyesnek. Nincs mibe beleakadjon, rövid és ruha alatt van.
Mi is tervezzük, hogy elmegyünk a Bodies kiállításra, lehet most hétvégén a párom fiával együtt. (Ugyanis dohányzik a kölök! :evil: Hátha látunk vmi elrettentőt erre vonatkozóan.) Azért a magzatok 9 hós korig elég durvának hangzanak... Itt írta vki (Linocs?) nem?

Niki! Eltűnt iromány. :( :( De jó lehet a kis bandával sétálni, főleg arra amerre ti laktok. Itt semmi jó sétáló hely nincs. Így nem is vágyom sétálni. :( Akkor minden nap kitalálhatnál vmi újdonságot Lilla pelenkázója fölé. Esetleg egy idő után vetésforgó megoldással ismétlődhetnek. Hátha úgy kevésbé unja meg. :wink:
Jó lehet ez a Kinder Adventi naptár vagy mi... Drága nagyon?

Fanetta! Amíg zokniban, mezítláb jó a gyereknek, addig ebben a cipőcskében is jó szerintem. Mivel majdnem olyan, mint egy zokni. Majd, ha betonon rohangál, gyalogol, akkor persze mindenképp kell valami jó cipő.

biribon
 
 


Sziasztok!

Annnyira jók az ajándékötletek!!! Akinek van még ossza meg velünk!

Nagyon aranyosak a képek is ezek engem mindig felvidítanak! :lol: :lol:

Zsu!
Tudom sokan ellene vannak a kompnak de én pepivel csak azzal boldogultam különben még wc-re se tudtam volna nyugodtan menni.
Semmilyen káros hatással nem volt rá és ő így is megtanult pont egy évesen járni azaz ebben sem hátráltatta. Nekem az a véleményem ha nem visszük túlzásba, jó kis találmány.

pepike


Kép

Kép
pepike
 
 


Judit18, nálunk is a fogak száma zéró :lol:

Zsu, nálunk Petinek volt komp, egyszer pofára esett vele a küszöbön :( , de a mozgásában nem okozott gondot, mindig nagyon ügyeske volt. De a lánynál nem veszek....

Képek szuperek, csinosak!!

Karácsonyi ajándék...hát nálunk a traktorok mennek most, mármint Petinél, mindegyik fajtának kaphatóak a kisebb változatai, na az lesz neki, Petra...passz, valami olyasmi amiket felraktatok.

Ja, és Pati te kérdezted a motort mikortól lehet használni, szerintem másfél 2 éves kor körül, attól függően milyen ügyes, mennyire ér le a lába róla, stb.

Rohanok, mert nincs ma ovi, és kettővel vagyok....
Vendég
 


Kacika, Judit 18!

Pepinek 11 hónaposan jött ki az első foga, már megkérdeztem a védőnőt hogy van-e olyan gyerek akinek nem lesz foga?! :wink: :lol:
Pedig a fogzási tünetek nála is 5 hósan már elkezdődtek.
Úgy hogy lesz fogacska csak ki kell várni! :roll: :lol:

pepike


Kép

Kép
pepike
 
 


Jól nyomtátok itt tegnap este. Van hsz bőven. :lol:
Nekem az esték álltalában fullon vannak.

Lábacska ügyben Fanettához csatlakozom. Annyi még, hogy ráadásul, ha nem szoktatjuk őket as mezítláb egyenletlen talajon való járáshoz őket (bármi okból kifolyólag), akkor bizony kényelmetlennek is érzik később az olyan helyeken való mezítlábazást, és ha később mégis van valami lábprobléma, akkor nehéz őket rávenni, a mezítlábas futkosásra. (A sulinkban az egyik gyógytornász tesitanárral beszélgettünk egyszer erről) sőt a teremben lévő tornát se szívesen csinálják a speciális szőnyegeken stb.....

Linocs!
A szőlő még nem volt mustos. :D Akkor a Te lábad már bizti nem lesz lúdtalpas, ha Fruzska megszerelte. :lol: :lol:

Niki!
Télen majd szánkóra pattantok a hegyoldalban. Legalább a lefeléúton egy kicsit sporoltok. :lol: Addig is szerezzetek be egy min. kétszemélyes karfás szánkót. :D No meg egy rénszarvast. :lol: :lol: A bandáért irígyellek, a régi lakhelyünknél mi is bandáztunk, itt most alig van baba... :(

Melinda! Ne törődj a viszzaolvasással! Csak gyere. :D Elkébzeltem, hogy milyen aranyos lehet Dóri ahogy gurolva közlekedik. Olyan talán más nincs is most itt a topikon. :wink: Állítólag én közlekedtem így mászás helyett egy darabig. Tök messzire is eljutottam. Bár a kanyarokat nem tudom, hogy vettem be. :lol: :lol:

Én ezt a játékmárkát szeretem nagyon:
http://www.haba.de/Clutching_Toys.clutch.0.html

közben felébredt a ház ura.
pusssz :D

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Mona, húú az a fakoppáncsos puzzle-puzzo- nagyon király!!!!
Vendég
 


[quote="kacika"][ írta:kacikab]Mona, húú az a fakoppáncsos puzzle-puzzo- nagyon király!!!!


Ugyeugye!!!!

Apával is itt örjöngtünk este és kiszámoltuk, hogy már most kellene elkezdeni vásárolni, hogy pénz is fussa rá................

Pumperka!
A ház ura Zsombi?????? :) Férjed hogy viselte az átállást?

Linocs!
Fruzsi annyira édes! Egyébként azt álmodtam, hogy nálatok voltunk vendégségben, és még Szilvánusz is, meg Judit is.... Biztosan a videók miatt, tegnap megint megnézegettem!!! Imádom őket!

Biribon!
Néha nekem is hiányik néhány ksimama, de aztán ideülök a gép elé, és nem is értem, mi bajom volt előtte. Meg lehet itt beszélni minden dolgot asszem..... Bodies! Ákost is vihetnétek............. A tökorrú is bagzik, de minden egyes szál előtt, ha itthon van, enedélyt kér!!!! Egyem a jól nevelt fejét................ :evil: :shock: :? :lol:
Vendég
 


Csajok!

Olyan fürdőkádra lenne szükségem, ami zuhanyba rakható. Valamikor régen beszélgettetek erről, de bezzeg a linket nem mentettem el.......
Szóval aki tud segítsen ebben jó????


Előre is köszi!
Vendég
 


[quote="monácska"]
írta:
monácskaPumperka!
A ház ura Zsombi?????? :) Férjed hogy viselte az átállást?



Keveset van sajna itthon, így fel se tűnt neki az átállás. :lol:

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Monácska! Én a macis babafürdetőnket szoktam a zuhanytálcába betenni. Vagy mire gondolsz?

http://www.brendon.hu/ProductSearch/bro ... agifurdeto
Ezen oldalon találsz füdető karikákat is.

Kép
Kép
Kép
petramama
 
 


[quote="petramama"]M írta:petramamaonácska! Én a macis babafürdetőnket szoktam a zuhanytálcába betenni. Vagy mire gondolsz?

http://www.brendon.hu/ProductSearch/bro ... agifurdeto
Ezen oldalon találsz füdető karikákat is.


Nem tom............
Volt szó valamiről, hogy majd ha már biztosan ül, akkor leeht betenni a zuhanyba is. Erről beszéltetek?????

Tényleg nem tudom ám!!!

CSak nálunk a konyhában van fürdetés hely hiányában, és nagyon unom, hogy állandóan ki-be kell cipelni azt a nagy kádat! Ezért gondoltam, hogy mostmár lehet olyanban is fürdetni, ami befér a zuhanyba, emrt nagyon fixen ül a lady!!
Vendég
 


Egy jó nagy lavor a megoldás. :lol: :lol:

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Szerintem a Bodies nem is annyira szörnyű, és mégis az - és ez a kettő egyidőben érvényesül (van még kérdésed, amire még ilyen egyértelmű választ adhatnék, Melinda? :lol: ). Nem annyira szörnyű, mert nem társul a vér látványa és semmifele szag a kiállított testekhez, testrészekhez, és mert profi módon vannak tartósítva, ezért aztán akár műanyag vagy bármi más "bábuknak" is gondolhatnád.
És hátborzongató, ha egy kicsit is belegondolsz abba, hogy ezek valódi emberi szervek, testek. Pl. látod a valaki bőrét lenyúzva, a szó szoros értelmében, ahányszor mondani készülsz valakinek, hogy megnyúzlak, egyből eszedbe jut. Vagy ha a hátteren kezdesz el agyalni (honnan, kik, hogyan...) akkor ez számos kérdést vet fel, és rájössz arra is, hogy a " hülye" vagy az " idióta" megbélyegzésnél rosszabb is van pl. Kerülj a Bodiesbe, de ne látogatóként :shock: Ne mondjam, hogy a látogatás utáni első pár héten, bármire ránéztem, egyből annak a Bodies "párja" is beugrott -pl. mondtam is a páromnak, hogy azt a bizonyos barlangos testet én felezve is láttam -azt mondta azonnal hagyjam abba, és ne részletezzem :lol:

Kép Kép Kép
fanetta
 
 


Niki:engemisengemis érdekel az az adventi kalendárium!!!! És az ára is!
A képekkel most megfogtatok: nem tudom melyik tetszik a legjobban!!!!! Annyira szép az egész!!!

Kép Kép Kép
fanetta
 
 


Fanetta, a Bodies-on nem többnyire műanyagból vannak kiállítva a "dolgok" ?
Vendég
 


Kacika: lehet, hogy valakinek jobb, ha ezt hiszi, de NEM! Igazi emberek, valódi szervek és testrészek valódi emberektől a nagy Kínából.
http://bodiesbudapest.hu/hu/
A honlapjukon katt rá erre:
Közlemény a kiállításon látható preparátumok eredetéről
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára fanetta 2008.10.22 13:27-kor.

Kép Kép Kép
fanetta
 
 


Aha, most olvastam utána, hogy nem műanyagok, hanem preparátumok....hááát....
Vendég
 


Kínából?? Kínai emberek preparátumai?
Vendég
 


Na, valamiért nem frissített a gép és nem láttam a válaszokat. Így törlöm a Bodies hsz-emet. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára biribon 2008.10.22 13:55-kor.

biribon
 
 


Aha, látom az eredetét is, hogy Kína.

Ma csupa "aha élményem" van :lol: :lol: :lol:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?