Új privát üzeneted érkezett!

Szezso,
Gratulálok! Te aztán kész tüszőgyár vagy! :lol: Pénteken mennyit kapsz vissza?

Amúgy Nellikének is 15 tüszőt szívtak le szombaton, de abból csak 6-ban volt pete, és végül csak 5 termékenyült meg. Ma kapott vissza 3 embriót! :D

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Nemone,
van olyan, hogy a tüszőben nincs pete? Én ilyenről még nem is hallottam.
Hajrá Nellikének! :lol:

Viki,
beírnád Nellikét?

i.kata
 
 


SZEZSO, NELLIKE
:shock: :shock: :shock: és +++++++++++++++++++++++++++++++++++++

dita75
 
 

 
 

Kata!
Már beírtam Nellikét az utsó tábliba!

Szezso, Nelli!
Gruppen drukk!
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Drukk, drukk Nelli, Szezso!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Monic!
Szép a pocid!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Lányok!

Vikimamival közös barátnőnk szopipárna készítéssel foglalkozik (bocs, ha már Viki is felrakta), akit érdekel, az itt tájékozódhat:

http://www.szoptatosparna.atw.hu/

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumikám!
Nem raktam fel, de szándékoztam! :wink:
20150601134430
 
 


Akkor kép is a szopipárnáról Kép

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Ez a Tiéd?
20150601134430
 
 


Azért is nézzetek fel az oldalra, mert Lackó az egyik modell :oops:
20150601134430
 
 


Egy barátnőmnek ma született meg a kislánya, és neki rendeltem ajándékba. :)

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


desviki írta:Azért is nézzetek fel az oldalra, mert Lackó az egyik modell :oops:


Bizony-bizony! :)
Én már láttam :)

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


BUMI, VIKI
Nekem kéne olyan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :roll: :cry:

Mellesleg mi ez a pangás! Apával zsugáztunk és ő nyert, pedig azt mondta, hogy úgy csinálja, hogy én nyerjek aztán mégsem úgy lett! Szóval örihari van! ( :) )
A tiétek lennék, ha itt lennétek! :? :lol: :lol: :lol:

Ja megnézte a hajnali tesztemet aztán azt mondta, hogy az nokedli!
Mondtam neki, hogy szeretnék én a hónap végén olyan nokedlit gyártani! :wink:

dita75
 
 


VIKI
Hoooooooooooool??? A fotógalériában? Na me nekem az pont nem jön be.... egyetlen kép sincs ott! A gépem szerint legalábbis ! :cry:

dita75
 
 


Ditus!

Arra vigyázz a teszteknél, hogy nagyon sok becsíkozódik bizonyos idő eltelte után. Szóval ha nem 10 percen belül jön ki a csík, az nem csík.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


A galériában még nincsenek képek, a nyitólapon!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


BUMI
Jajj már látom! Kezdtem megijedni, hogy nem látom a mi kis modellünket! :lol:

Tudom, hogy neked már nagyobb tapasztalatod van a tesztelésben, de azt kell mondjam, h. már elhasználtam a 6 évem alatt én is jópárat...... de még a büdös életbe nem lett kétcsíkos még napok múlva sem! Pedig vagy két percenként szugeráltam, hátha .......... de nem! :roll: :?

dita75
 
 


Ditus!
Azt kívánom neked, hogy ne kelljen ilyesmiken agyalnunk, mert gyönyörű erős pozit tesztelsz, aminél a tesztcsík hamarabb előjön, mint a kontroll!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


BUMI
Na ennek nem sok esélyét látom, mert korai tesztelők hirében állok! :oops: :oops: :oops: :wink: :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Viki,
Lackó a csíkos kiskrapek?

Bumi,
amikor nekem volt az a halvány tesztem, akkor több helyen is olvastam olyanokról, akiknek nem jelent meg egyből a csík, csak 1 óra múlva vették észre és mégis babásak voltak. Ez is egyénfüggő szerintem, aztán fene tudja.

i.kata
 
 


Ja amúgy milyen jó a hőd Bumikám, és ahogy elnézem fej-fej mellett haladunk!
:wink: :wink: :wink: :D

dita75
 
 


KATA
Ja én is tudok egy pár lányról akinek fél óra múlva mutatta ki, alig hitt a szemének, kitúrkálta a kukát, mert kettőt csinált és a másodikat már nem dobta ki, hanem ottfelejtette a mosdókagylón. Mindkettő halvány csíkos volt, de ott volt!
Ma már 7 hónapos a kiscsaj! :D

De én nem kötözködöm Nyh-akkal, mert tegnap is egy odavalósi anyuka rám akarta küldeni a testőrét! :roll: :roll: :roll:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Kata!
Én szerintem az véletlen egybeesés lehetett. Persze nem biztos. De nem hiába van a tesztekre az írva, hogy egy idő után már nem értékelhető rajtuk az eredmény. Aztán persze van olyan teszt, ami nem csíkozódik 2 nap múlva sem, de vannak olyanok is, amik szinte mindenkinél. Pl a Maria Romed , meg a Corax kazettás az mindig becsíkozódik.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Ditus!
Ha tényleg akkor volt pém, amikor a ferty mondja, akkor láthatjátok, hogy nem volt keksz. Meg ugye nálunk a spontánnak egyébként sincs semmi esélye. :(

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Ditus!
Egyébként én nem vagyok Nyh. :) de azé vazze ne kötözköggyé velem!:) :) :)

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


BUMI
Ja azt nem is néztem! :oops: :roll:
Na most kéne ide Bikfy! :?
Látom te már nem nagyon hiszel a csodákban!
Pedig vannak!
De jó lenne hogyha ezt most be is bizonyítanád nekünk! :wink: :D

dita75
 
 


Kérek engedélyt meghunyászkodni! :oops: :oops: :oops: ( :lol: :lol: :lol: )

dita75
 
 


le is léptem............ megyek pancsolni............. na jó bevallom félek! :oops: :roll:

dita75
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Na lányok, én lassan lépek!
Mindenkinek szép estét kívánok!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


boniko: Örülök, hogy Zsigi jól van.

monic: Mayának jobbulást. A barátnőm fia a bölcsiből hazavitt egy ilyen vírust, azóta az egész család hány/fosik. Már alakulnak, de nagyon aljas egy vírus.

lilla: Nekem az 1 merionaltól is annyi tüszőm lett, hogy egyszer nem csináltuk meg az inszemet. Azóta néha 1/2-t, néha 3/4-t kell szúrnom. Elég nehéz belőni.

dita: A korai kelés engem is kikészít, mert én sosem voltam az a korán kelő típus. Most 5-kor kell kellnem, de nagyon szenvedek.

denika: Köszi, hogy próbálsz biztatni, remélem ha nekem is altatásra lesz szükségem, akkor így fogok én is járni.

linacska: Most lökte a bébiket a helyére a pasi.: )

szezso: Grat a sok tüszőhöz és jó pihit a beülti utánra.+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Lányok! Én is próbálom a régi sorozataimat nézni, de egyre később van vége és én meg korábban kelek 1 órával. A múlt heti Grace klinikát letöltöttem és a telefonomon megnéztem, amíg kiértem dolgozni :). Kicsit nem néztek hülyének, amikor megpróbálták megmenteni a Bambit és nekem meg könnyes lett a szemem. A NCIS az egyik kedvencem (a főcímzenével csörög a telefonom), azt megnéztem. Meg is szenvedtem ma reggel. A Grace-klinikát megint letöltöm szerintem.

Szőrök: Nekem is van a hasamon is és a mellemen is egy pár szál. A csipesz és a borotva csodákra képes. :D

Teszt: A barátnőm a fia 1/2 nap után jelentkezett a teszten. Megcsinálta a tesztet reggel és mivel nem jött elő semmi, ezért nyugiban elment otthonról. Mire hazament pozitív volt a teszt! Most lesz 11 éves :)



vicky79
 
 


Én is itt vagyok, de most kivételesen itthon is dolgoznom kellett egy kicsit, aztán ráment 2 órám :cry: Na mindegy, de megígértem egy kolleganőmnek, és neki mindenképpen meg akartam csinálni.

Tesztek: én nagyon érdekesen működök. Ha nekem pozitív a teszt, akkor a tesztcsík már a kontroll előtt kijön, azonnal. Még mikor Lili a 36. napon pozitív lett, meg sem vártam a kontrollt, tudtam, az már nem lényeges, előtte a 32. napon meg még egy halványka sem volt. Vagy erős, vagy semmi. Az angyalka babánál is rögtön jött.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Tegnap engem megviccelt a 10-es teszt. Teszteltem és negatív lett, félretettem és fél óra múlva ránéztem és láss csodát, kétcsíkos volt (halványan). Ezt a második csíkot még a férjem is látta, nemcsak képzelődtem. És aztán lassan felszívódott róla a második csík. Így újra negatív lett :cry:

Ez a múltkori inszemi után is így volt, biztos a 10-es teszt így működik...Ezért szokták mondani, hogy rosszak ezek a tesztek?
Vendég
 


Na, a mostani is pontosan ezt csinálja, itt van előttem a teszt.....
Vendég
 


Csajok, mindenki tesztezik vadul :o :o ,


Kata, én is tudom erősiteni azoknak a táborát akiknél a kukából kiszedett teszt bizonyitotta a terhességemet. Az volt az első terhességem. Amikor rápisiltem és vártam semmi nem volt aztán kidobtam a kukába egy fél óra múlva ott volt ahogy kitúrtam a kukából. Pár nap múlva csináltam egy másikat és egyértelmű volt a terhességem. :o De abban teljesen egyetértek hogy egyénfüggőek a tesztek. Kinek hogy reagál rá a szervezete.


A kolleganőmre vagyok kiváncsi aki majd pénteken megcsinálja a következő tesztjét hogy a halvány csik valóban mit is takart, én nagyon drukkolok neki :lol: főleg hogy az én doktorbácsim csinálta és neki is a mádodik inszemi volt.


Viki, küldöm majd priviben a cimem és előre is köszi Oroszlán nevében a rucit!!

Kép
pgsuska
 
 


Viki, jövöhéten megyünk 4D-re és küldeni fogok majd uh képet Oroszlánról :lol: :lol:

Kép
pgsuska
 
 


Twist,
nem ezért mondják, nekem ilyet még soha nem csinált a 10-es teszt sem, másik sem. Azért mondják szerintem, mert túl hamar kimutatja a terhességet, már akkor, mikor lehet, hogy utána meg meg is jön.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


JÓ reggelt!


10 es teszt valóban amiatt mondják, mert lehet nem is marad meg baba, csak elindult valami...

Szezsó drága itt is hipermegaextra++++++++++++++

Megkukkantottam Lackó modellt :lol: nem árt időben elkezdeni
szép a szopipárna,... nem szokott tömzsibb lenni? legalábbis amiket eddig láttam.. hogy tartsa a babát :roll: enyém is tömöttebb volt...

sorozatok:? nekem ami bejön az a Váratlan utazás, McLeod lányai és Amynek itélve , Szellemekkel suttogó ezeket nézem is minden nap fiammal :lol: ja és esténként Jockey Ewing intrikáit szívja magába lefekvés elött :mrgreen: Vészhelyzet azóta nem jön be mióta arégi szereplők lecserélődtek...

Szép napot, ma nagytakarítok, holnap jön Anyóspajtás 4 napra unokázni :lol: Arany életem lesz :wink:
Vendég
 


Jó reggelt!

Boni!

Ez is tömör, csak a huzat miatt látszik máshogy.

Sorozatok: Heroes, Lost, Pushing daisis (MO-n ez idióta Halottnak a csók címmel van), Lost, Dexter.

Mi ezeket angolul nyomjuk, hadd szokja Lacus is :lol:

A McLeod lányait én is nagyon szeretem.
20150601134430
 
 


Kata!
Igen, Laci a csíkos! :lol:
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Bumi,
Én pont múlt héten vettem egy szoptatós párnát, így nekem már nem lesz többre szükségem...

Twist,
Remélem, azért csinálja ezt a teszted, mert baba van a pocidban! :lol: :wink:

Lányok ezt láttátok már?
http://cukisag.blog.hu/2008/10/21/aproc ... erak_elott

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Szezsónak 13 megtermékenyült :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Halihóóóóóóóóóóóó!

Boni köszi a hírt!
Szezso ez fantasztikus! Ennyi baba! :wink:

Nemone
Aranyos cica, és úgy hívják az egyiket mint a te kis punisodat! :wink: :lol:

Viki
Látom a LOST-ot duplán szereted, én az elejét láttam, de aztán olyanok történtek, hgoy már totál elvesztettem a fonalat. :roll:

Twist
Reggeli pipiből csináld! :wink: :D Drukk ++++++++++++++++

dita75
 
 


Szezso,
Ez szuper! :D :D :D

Dita,
Ha lányunk lesz valószínűleg nem Csenge lesz a neve, mert a rokonságban, és a baráti társaságban is van már kislány, akiknek Csenge a neve. Lánynévből nekem most az Izabella a kedvencem, fiúnevekből pedig a Levente. Persze ez még változhat, bár a férjemnek is tetszik egyenlőre. Majd jövő hét csütörtöktől elkezdünk élesben gondolkozni a neveken! :wink:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Szezsó,
húúú mennyi baba :lol:

Holnap megyünk Bécsbe, úgy várom!!! Bár ez a válság betett, mert meg akartunk venni előre egy csomó karácsonyi ajándékot, hogy ne utolsó pillanatra maradjon, de hát valószínű nem most fogjuk. Viszont Lilinek kell 5+-os pelenka. Nem értem, Magyaroszágon van 4, 4+, 5, 6, hogy 5+ miért nincs, Ausztriában ez is benne van a méretválasztékban. Az 5 már kicsi, a 6 hatalmas. Tudom, már igazán lehetne szobatiszta, de az óvónéni szerint is kihúzzuk jövő nyárig, mert annyira messze van még tőle Lili.
Pedig már kisházat is ígértünk a télapó által, ha nem lesz pelus. A kis rafkós meg közölte, hogy ok, akkor nem pelust kér, hanem bugyipelust (felhúzható).

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


szezso: Gratula! Remélem nem lesz több leszívásra szükséged, betároltál rendesen.

linacska: Lili nagyon rafkós. :)

Megjöttem az uh-ról. A cisztáim még megvannak, csak egy kicsit összementek, de most pihi. 1 hónapig biztos, de szerintem a 3. inszemre csak jövőre megyünk vissza. Nálunk már biztosan nem lesz + teszt a karácsonyfán. :( Apát meg elküldte baciszűrésre, mert már rég csináltak neki. Remélem nem találnak semmit.



vicky79
 
 


vicky79 írta:szezso: Gratula! Remélem nem lesz több leszívásra szükséged, betároltál rendesen.

l.


én meg remélem nem lesz több beültire szükséged , csak tesónál :wink:
Vendég
 


sziasztok lányok,

itt az elveszett Czinke! :oops:

Monic: nagyon szép a 20. heti pocid, szerintem is lányos még mindig!!!

Linácska, Dituli: gondolok rátok, remélem inszemmel minden rendben volt, és most már csak pár nap és egy jó nagy pozitívat fogtok tesztelni!!

Szezso: 13 megtermékenyült !!! nem semmi!! ebből baba kell , h legyen!!

Némóka: nem mutatja magát a kis szégyenlős??? nagyon izgi, kiváncsi vagyok nagyon!!

mi jól vagyunk! vagyis Mákszem Nándi szépen rugdos, szépen fickándozik. egyik este úgy bordán rúgott 2* is, h csak na, nekem nagyon fájt, remélem neki nem lett baja!!! továbbra is vizesedem 1000el. homeos vízhajtót és csalánteát leraktam. most tornáztatom a kezem, masszírozom, és esténként beáztatom termálsós meleg vízbe. de amúgy nem panaszkodom! :oops:
babarucik kimosva, kivasalva a szekrénybe sorakoznak méret szerint. ma is vettem 2 édes takarót és egy hálózsákot, nem bírtam ellenállni nekik!! de azt hiszem már csak a babakocsi hiányzik, bár az még nagy projekt és nagy kiadás lesz!! :roll:
nagyon jó otthon, házimunkát végre van időm csinálni, szép rend és tisztaság van otthon. sokat pihenek is! és nézem a sok hülye romboló hatású tv műsort! :oops:

Némóka: ha rucikat akarsz venni, v bármit Mária bababolt a Balzac u. sarkán a Westendnél, és van egy babadiszkont a Lehel u. 4 -ben (szintén a Westend környékén) , nagyon jó dolgok vannak ott és olcsók és eladók nagyon segítőkészek.

mindenkinek mennek a drukkok !!! nagyon hiányoztok, hiányoznak a napi trécselések!!!
pusz mindenkinek!!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Boni: köszi a túrótippet!! akkor szerencse, h túrós - zöldséges lasagnat ettem a westendben!! :lol:
bár egy kicsit úgy érzem, h ez olyan mint halottnak a csók és tényeleg egyetlen megoldás, h tűrök!!
bár egyik este már sírtam a fájdalomtól és bekentem a kezem innoreumás krémmel! az nagyon jó, bár lehet, h nem lehetne, pedig csupa gyógynövény! :roll:

ja, tegnap voltam védőnőnél, ő meg azt mondta, h 1* v 2* a héten tartsak olyan napot, amikor csak ebédre eszek rendesen, és de és du is csak gyümölcsözök. majd teszek 1 próbát!
és a védőnő rámtett egy kis gépet, és végre hallottam a kis Mákszem Nándi szívhangját is (eddig csak láttam !). nagyon klassz volt!!!

hétfőn megyek nődokihoz uh-ra, majd akkor felnézek!!!
most rohanok felkészítőre, pusz mindenkinek!!!
vigyázzatok magatokra és egymásra!!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: