Új privát üzeneted érkezett!

Szia Irusc!

Nézd meg ezt az oldalt: http://www.ultrahangvizsgalat.hu/index.php
Én voltam nálluk nagyon jó az uh készülékük, jobb mint ami az Istvánban van. Az orvosok is nagyon jók.
Ha szimpi hívd fel őket és megmondják mi a teendő.

Kép
Kép
kri29
 
 


Csuri,
írtam privit!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Szia Blanyo!
Bár én sem Kodaj doktorhoz járok, de látom, eddig nem kaptál róla infot, úgyhogy leírom az én (jelzem nem túl sok) tapasztalatomat. Immár második babámat készülök az Istvánban szülni, és mindekettőjük genetikai UH-it Kodaj doki csinálta. Egy nagyon udvarias, alapos és kézséges embernek ismertem meg, tény, hogy nem egy szószátyár, mindig a lényeget mondja. Viszont minden kérdésemre válaszolt minden alkalommal. MOst a második terhességem során felmerült pár gond, és nagyon meg tudott nyugtatni, függetlenül attól, hogy voltam gen. tanácsadáson is, stb., a legmegnyugtatóbb számomra valamiért még is az volt hogy Kodaj doki azt mondt, szerinte minden o.k. a babával. Az én szülészem egyébként Radnai doktornő, ő nagyon dícséri Kodaj doktort, direkt mindig hozzá kért nekem időpontot UH-ra. Úgy tudom, elsősorban ez az ő szakterülete, elképzelhető, hogy ezért kevesebb szülést vezet le másoknál, talán ezért nincs róla mostanában olyan sok tapasztalat.
Eszterxx, sajnálom a rossz tapasztalataidat, lehet, hogy sikerült kifognod pont egy szenyóbb csapatot (vagy nekem volt nagy mázlim), viszont a többieket én is inkább megnyugtatnám a saját élményeim alapján: a csecsemősök, szülészeti nővérek is mind nagyon rendesek voltak velünk, pedig nem állt módomban pénzt adni. A csecsemősöknek utólag vittem egy ajándékkosarat, mert rengeteget segítettek, jelzem kérés nélkül is jöttek, a szülészetisekkel együtt (ez tavaly ősszel történt).
Mindenkinek gondtalan babavárást, szülést kívánok, Jetta
Vendég
 

 
 

Kri!
Köszönöm a segítséget! Hívtam Őket, és pénteken megyünk!!

Ilba!
Válaszoltam...

Üdv:

Csuri
Kép
Kép
Kép
irusc
 
 


Köszi az infót Jetta. Én is így ismertem meg, és kiváncsi lettem volna rá, hogy milyen szülésnél, de ez is hasznos és pozitív volt. Köszi mégegyszer :)
blanyo
 
 


Szia Blanyo!
Nagyon szívesen, sajnálom, hogy többet nem tudtam. MInden jót Nektek, J.
Vendég
 


Szia Irusc!

Nincs mit, remélem minden rendben lesz.

Kép
Kép
kri29
 
 


Kri,
Zsombor még nem akar kibújni? :)
Hétfőn megint jössz? :D

Csuri,
mi volt?????

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!
Megjöttünk a 4D-ről! A doki szerint nincs semmilyen eltérés a baba hasüregében. Amit lát, annak ott a helye és normális méretű.... A húgyhólyagja viszont most is legalább 3,5 cm átmérőjű volt, amit a keddi orvos láthatott kóros méretű petefészek cisztának :shock:

Szóval minden rendben! Köszönöm a drukkokat!

Üdv:

Csuri
Kép
Kép
Kép
irusc
 
 


Sziasztok!

Zsombor még túl jól érzi odabent magát. Nagyon úgy néz ki hétfőn megyek ctg-re. :roll:

Irusc! Örülök, hogy minden rendben volt.

Kép
Kép
kri29
 
 


Csuri,
érdemes még szerinted ilyenkor 4D-re menni? Csak "élvezkedés" miatt? Jól látni babókát? Nem teszel róla képet?

Kri,
én 4re megyek, most már tudom kit keressek! :D

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba!

Nem sikerült most sem jó képet csinálni :( !
Totál belefúrta magát (az arcát) a méh falába, és már szinte minden végtagja is ott volt egy helyen. Szerintem már nincs túl sok lehetőség egy jó fotóra, miután már nehéz pl. kimozdítani a helyzetéből...

Üdv:

Csuri
Kép
Kép
Kép
irusc
 
 


Csajok, tessék már menni szülni!!! Mire vártok még? :wink: lassan a megasztárnak is vége már, indulhattok :lol: :lol: :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Hékás!

Mink aztat nem nézzük!! :D
Nekem még van 10 napom! Még elég jól bírom magam....

Üdv:

Csuri
Kép
Kép
Kép
irusc
 
 


Sziasztok!

Irusc! 14-re megyek.

Hékás! Mi elindultunk, de meggondolta magát a gyerkőc és haz jöttünk :lol:

Kép
Kép
kri29
 
 


Bocsi Ilba-nak akartam írni, hogy 14-re megyek :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
kri29
 
 


Hékás,
még én is ráérek. :D

Kri,
azért ha holnap délután 4 körül jönne Rád, akkor szólj, hogy ne induljak el. :lol:
Tényleg bementetek?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


[quote="kri29"] írta:kri29Mi elindultunk, de meggondolta magát a gyerkőc és haz jöttünk :lol:


Tényleg???? És azért volt vizsgálat, vagy hazajöttetek, még mielőtt beértetek volna a kórházba?

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Ilba! Szólok :lol: :lol: :lol:

Hékás! Volt vizsgálat, de nem volt értelme bentmaradni, mert még korai lett volna.

Kép
Kép
kri29
 
 


Sziasztok!
Tudnátok információt adni nekem Dr. Radnai Katalinról?
Gajdos doktornő már nem vállal, és Őt ajánlották nekem.
h.bernadett1
 
 


h.bernadrett!

Mire vagy kiváncsi? Ha tudsz várni még egy hetet, tudok írni arról is, hogy milyen volt a szülésnél.. :)

Üdv:

Csuri
Kép
Kép
Kép
irusc
 
 


Szia Bernadett!
Én nála szültem az első babám, és most is hozzá járok a másodikkal. Nagyon rendes, alapos, megbízható, mindig lehet kérdezni, eddig mindent meg tudtam vele beszélni. Csak jót tudok róla mondani, szerintem válaszd őt bátran.
Üdv, J.
Vendég
 


Sziasztok!
Radnai doktornőről pont ezt szerettem volna hallani :)
Mármint azt, hogy "Nagyon rendes, alapos, megbízható" :)

Van magánrendelője? vagy csak a Szt. István kórházban rendel?
Mennyibe kerül egy vizsgálat?

És Kedves irusc!
Ha nem vagyok indiszkrét, a szülésért mennyit kér?

Jó babavárást és könnyű szülést Kívánok!
h.bernadett1
 
 


bernadett!

Én az Istvánba járok/jártam hozzá, mert ott bérel egy vizsgálót, és ott "zajlik" a magánrendelése. Itt (függetlenül attól, hogy ez magánr.), nincs szabott ára, annyit adsz, amennyit gondolsz. Engem többnyire csak vizsgált, nem ultrahangozott, ezért sosem fizettem 5 ezernél többet egy-egy vizsgálatért. Alapos, és kedves valóban, de majd nyilatkozok a szülés után is. Szerintem nincs fix ára a szülésnek sem, hasonló elveket követhet itt is.
Az én nagy mázlim, hogy szívesen dolgozik együtt azzal a szülésznővel, akinél a lányom is született, tehát ez már eleve ad egyfajta biztonságot, de egy hét múlva meglátjuk....
Ha van még valami, amit szeretnél tudni, és én tudok, szívesen válaszolok, segítek!

Üdv:

Csuri
Kép
Kép
Kép
irusc
 
 


Csuri!
Köszönöm a gyors választ!
A nem szabott ár zavarba hozhat.......
Mindenképpen írj, ha megvan a babád!
Drukkolok !
h.bernadett1
 
 


Ilba!
Mi volt a Ctg-n?
Nekem sajnos a mai kontroll uh. nem jött össze, ugyanis nem hétfőre, hanem keddre írtak be, viszont én holnap már nem tudok bemenni.... Egy szülésznőnek viszont megmutattam a pénteken kapott papírt. és azt mondta, hogy így nem kell foglalkoznom már a dologgal. Holnap azért még felhívom a Radnait..

Kri!
Még egyben vagy?

Üdv:

Csuri
Kép
Kép
Kép
irusc
 
 


Csuri,
hááát, most nem dicsérném agyba-főbe Tesókát, végig aludta az egészet. :roll: Határeset. :?
Pár napja amúgy is kevesebbet mozog, most számolnom kell, de lehet holnap bemegyek CTG-re, most ideges lettem.
Holnap akkor Te nem mész CTG-re se?

Délutáni infóm szerint Kri még egyben. :D

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba!

Ó, ez a lusta tesó!!!!
Mi holnap 18.30-ra megyünk CTG-re...
Számolni miért kell, ilyenkor már nincs túl sok helye mozogni. :shock: Szerintem normális, ha már csak óránként jelentkezik (legalább is nálam így van, és a szívhangja mindig normális értéket mutat :? )

Üdv:

Csuri
Kép
Kép
Kép
irusc
 
 


Sziasztok!

Köszi az érdeklődést még egyben vagyunk. :roll:
Szerdán újabb ctg, hacsak addig nem bújik ki.

Kép
Kép
kri29
 
 


Csuri,
10 óra alatt 10x be kell, hogy jelentkezzen.

Kri,
vonalzód már tud valamit. :lol:
Barbi mondta, hogy egyben vagy még. :)

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba!
Igen, a 10 óra alatt 10x bejelentkezés azt jelenti, hogy óránként 1x :D
Te délelőtt mész ctg-re?

Üdv:

Csuri
Kép
Kép
Kép
irusc
 
 


Csuri,
:D
még nem tudom, mert mióta hazajöttem nem nyugszik. :D
Elvileg a következő CTG hétfő délután van, ha aggódom megyek csak be. :roll:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba!
Mi a helyzet a tesóval? Bementek ctg-re?

Kri!
Kibújt már a kislegény?

Üdv:

Csuri
Kép
Kép
Kép
irusc
 
 


Ilba! A vonalzó elfelejtett szólni a gyereknek, hogy már jöhet :lol: :lol: :lol:
Bementél ctg-re?

Csuri! Még odabent élvezi a létet, nem akar előjönni. :roll:

Kép
Kép
kri29
 
 


Szia Csuri!

Nov. 10-re kaptam időpontot Radnai doktórnőhöz :)
Viszont nem jártam még sohasem a Szt. István kórházban.

Oda még talán odatalálok :), de el tudnád mondani, hogy a kórházban pontosan hol van a rendelője?
Ez annyira ciki... de hogyan ismerem meg a doktornőt? /szőke-barna-vékony-duci- fiatal-vagy idősebb?/

És csak úgy besétálhatok oda? Vagy van betegfelvétel, ahol be kell jelentkeznem?

Bocsi a hülye kérdésekért, de annyira nem járok kórházba....

Előre is köszönöm
Berni
h.bernadett1
 
 


benadett!
A rendelő lent van az alagsorban, ott ahol ctg-zni szoktak. Azt hiszem 33 a szobaszám.
A doktornő vékony alkatú, rövid hajú (azt hiszem tépettnek mondják az ilyen tipusú frizurát), szőkített. (a legegyszerűbb, ha megnézed iwiw-en :) )
Az asszisztense Miklósi Enikő. Ő a laborban, az uh-n szokott délelőt dolgozni. Szőke, kicsit teltebb, mint a doktornő - Őt is meglesheted az iwiw-en.
Ha van időpontod, akkor csak le kell ülnöd a folyosón, és szólítani fognak.

Remélem tudtam segíteni!
Üdv:

Csuri
Kép
Kép
Kép
irusc
 
 


Köszönöm szépen Csuri!

Megnézem Őket az iwiw-en :)

Így még sosem vártam a "nőgyógyászati" vizsgálatot :)

Üdv
Berni
h.bernadett1
 
 


Sziasztok!

Most olvastam a novemberi topikban, hogy Ilba kisfia ma délelőtt megszületett!
Mindjárt átmásolom az adatokat.... (jól beelőzött!!)

Üdv:

Csuri
Kép
Kép
Kép
irusc
 
 


Ma délelőtt 11 óra 17 perckor megszületett Molnár Bertalan!
Berci méretei: 2900 gramm, 56 centi, és hasonlít a bátyusra.

Csuri
Kép
Kép
Kép
irusc
 
 


Tényleg jól beelőzött :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
kri29
 
 


Ilba gratula a babához :D :D :D

Kép
Kép
kri29
 
 


Ilba, gratulálok a babához!!!

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Sziasztok!

Nagy a pangás.

Mindenki megszült? :lol: :lol: :lol:
kri29
 
 


kri!

Én még egyben, de Neked már nem az Istvánban kellene nyomulnod?! :D

Nekem szombaton van a köv. ctg! A nyákdugó tegnap óta "megyenelfelé", de semmi.... (bár nov.1-én nem nagyon akaródzik szülni!)

Üdv:

Csuri
Kép
Kép
Kép
irusc
 
 


Csuri!

Még egyben :roll:
Tegnap voltunk ctg-én még semmi, a következő majd holnap lesz. A doki szerint hétvégére meglesz a pici (én se vagyok oda a nov. 1-ért).
kri29
 
 


Csuri, Kri! Okt 31? :) apukám akkor született, az a takarékossági világnap. és amikor összeugrottak anyuval, anyu mindig azt vágta apám fejéhez, hogy igazán spórolhattak volna vele :lol:

De komolyan. TESSÉK MENNI SZÜLNI!!! :D :D :D

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Hékás!
Ez vicces! Nekem egyébként már minden jó lenne....
(bár tegnap óta egyfolytában azon gondolkodom, hogy a második szülés tényleg fájdalmasabb-e, mint az első, mert akkor Nekem lőttek!!)

kri!
Szurkolok, hogy kibújjon már az a baba!!!

Üdv:

Csuri
Kép
Kép
Kép
irusc
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen a gratulációkat. :)
Már itthon is vagyunk, most épp mindkettő fiam alszik. 8)
A szülésről annyit, hogy elfolyt éjjel a vizem teljesen váratlanul, fájásaim nem voltak egyáltalán, kaptam Oxitocynt és 47 perc alatt megszületett ő:
Kép

Hajrá Csuri és Kri!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!

Ilba!Gyönyörű a kisfiad, mégegyszer gratulálok.

Pont ma voltunk ellenőrzésen, még semmi. :shock:
Keddig várunk.
Ha addig nem lesz baba kedden már biztos meglesz :D
Köszi a biztatást csajok :D
kri29
 
 


Ilba!
Nagyon aranyos ez a fiúcska! :D
Jó gyorsan kibújt! Ügyesek vagytok!!!

Kri!
Kedd az én napom is elvileg, de jó lenne, ha előbb megszületne, mert ma már nagyon nem bírom... :?

Üdv:

Csuri
Kép
Kép
Kép
irusc
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?