Új privát üzeneted érkezett!

hát remény van..majd ugyis megyek dokihoz megkérem csináljon uh-ot és nézze meg miujság van odabent..
egyépként nagyon szimpi vagy!!!!!bocs hogy olyan gyorsan bekellett jönnöm de a gyerek már fentt volt.. :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


semmi gond, köszi:) Te is ari vagy:) Juhé, elintéztem egy pesti patikát felhívtam ahol anyuék laktak, és azt mondták hogy adnak utrogestánt, de jó ezt is megoldottam.

Most megyek a gyerekekért.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


gabi hány gyereked van? :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Ügyi vagy Gabi, így kihúzod addig. Hosszú lesz az az egy hét :shock: próbálj meg pihenni egy kicsit, bár nem hiszem hogy könnyű lenne ilyen nagy családban :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


megkaptam csucsutol is az lh-at is egyet megcsináltam és hát..majdnem ugyanolyan a második csík mint az első.. :roll: ez mit jelent? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nitácska 3 gyerekem van. Betti 10 éves lesz, Norbi 7,5 éves, Réka 4,5 éves.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


és nemsokára már 4 lesz!!!!!!!!!
:roll: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska!

Az lht használhatod jóstesztnek,azt reggeli első pisiből kell.És egy teszt nem elég,tehát több napig kell nézni h erősödik e a 2.csík!
De szerintem ne pocsékold az lht!Mert ha a baba a pocidban van akkor a hcg is kimutatja 1-2 nap múlva!!!

Gabi!
Tök jó h sikerült elintézni a gyógyszert!Mondjuk legrosszabb esetbe az SZTKs doki is felírta volna,vagy nem?Amúgy direkt megnéztem h nekem nem maradt e egy levél,de pont elfogyott mind,kb 2 szem ha maradt...az meg kevés :wink:

annus11
 
 


annus köszönöm hogy ezt megírtad sokkal okosabb lettem!!!!!!!!!!
nem állt meg a vonalzod?mintha tegnap is 11+2 lettél volna? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


annus köszi, aranyos vagy. Nem tudom hogy fel írta e volna, még sosem voltam sztk-ban, itt Halásztelken nem is tudom hol van, van e egyáltalán, ha meg nincs akkor hova tartozunk. Azt már láttam a halásztelki honlapon hogy vérvétel is hetente két nap van csak. Szerintem majd bejárok a kh-ba és a szülésznőm majd leveszi.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi: Mi Szigetszentmiklós gyártelepre tartozunk. A kisgyár utcában csak vérvétel van.
Hiába lettünk város még van mit fejlődnünk.
Ügyes vagy, hoyg szereztél gyógyszert :)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Gabi gratulálok.

Annuska még mindig hányinger van? Ejnye-bejnye. nem volt jó a gépünk, nem tudtam jönni. Most hébe-hóba visszaolvastam és most Nita is terhes vagy nem?

Syl ízléüsnk egyezik, nekem is a Csenge és a Blanka név tetszik, csak a páromnak nem.

timejka
 
 


timejka még nem tudom hogy van e baba..reggel tesztelek megint mert a ma délutáni csont negatív lett.de a hasam most is fáj.. :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jó reggelt lányok és kismamik :D
Na Nitácska, mi az eredmény? Izgatottan várjuk. Remélem tesztelt ma egy pozitívat és hétvégén rajtam a sor :lol: Drukkolok neked.
Én megvagyok, néha van hasfájás, de ezen kívül semmi. Jött egy-két gyilkos pattanás, ami egy kicsit elszomorít, mert nem jelent jót.

KépKép
csige-bige
 
 


Na szép reggelt!

Nem állt meg a vonalzóm,bizti az zavart meg h szombat is munkanap volt :lol: Én előző héten egy nappal később jártam....szerdán azt hittem h kedd,pénteken meg h csütörtök :roll:
Hányinger lecsökkent,már csak néha van egy picikét! :roll: És az utroval is leálltam teljesen.Ma meg doki!!!Annyira izgatott vagyok 8)

annus11
 
 


sziasztok

Nitácska? Merre vagy?

Én ma is csináltam tesztet, azt hiszem most már elhiszem hogy lakik valaki a pocimban. Egyre jobban látszik ahogy erősödik.

Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Annus hú drukkolok, de minden rendben lesz nyugi. Nekem a fogmosás volt reggel katasztrófa hányingerem volt a fogkrémtől. De bekaptam ey mentolos rágót attól elmult.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Hú ma mész dokihoz, akkor majd gondolok rád. Hányra mész? Utána gyere ám az infókkal. Remélem a róka komát hozzám küldted, mert már nagyon várom. Most már nincs más dolgod, csupán növeszteni a pocakot :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Hát Gabi, látom nem hiszed el :lol: azért ez már elég meggyőző :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Gabi: Én az első tesztet látva is elhittem. DE , hogy minen nap csinálsz remélem látod, hogy erősődik?
A hányinger is jó jel. Ilyenkor az ember még annak is örül:)
A melled nem érzékeny?

Kép
csucsu05
 
 


Lányok: akartam kérdezni, hogy nem volt valakinek a clostitól barnázása?
Merta mensim elmúlt és tegnap az utolsó clostis napnl kicsit barnáztam. Én mensi után nem szoktam.

Kép
csucsu05
 
 


csucsu de a mellem is érzékeny, sőt kimondottan fáj.
Nekem nem volt sosem barnázásom.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi: nekem az elős jelem a lányomnál a mellem volt. mert nagyon fájt és aludni sem tudtam hasom.
:)
Hát remélem nekem sem lesz barnázásom mostmár. Nem volt sok de azért volt.
Remélem csak a gyógyszer mozgat meg.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Én closti szedése közben nem barnáztam, csak abeágyazódás körül, ill. a napokban, ami ugye jobb lett volna ha nincs :(.

Gabi: szépen erősödik a csíkod! ;)

Annus: szorítok, h rendben legyen minden!!!

Nekem is nagyon érzékenyek voltak a melleim, onnan is sejtettem, h vmi más. Most már nem annyira, csak kicsit duzzadtak.

Nita: ?

Csige: lassan neked is itt az idő! Szorítok!!!
Vendég
 


Puszedli: Phenés megy még ugye?? Jó kislány vagy??

Kép
csucsu05
 
 


Nekem csak puffadtam voltak a melleim amultkór.
Köszi Puszedli, már nagyon várom, de azért félek is, mert egyre bizonytalanabb vagyok.
A clostitól nekem sem volt barnázásom.

KépKép
csige-bige
 
 


Akkor csajok én vagyok orvosi eset :(

Kép
csucsu05
 
 


Hát ha orvosi eset nem is, de lehet hogy érdemes rákérdezni a dokitól, hogy mi lehet ez. Voltál hormonvizsgálaton? Nem emlékszem bocsi.

KépKép
csige-bige
 
 


Csige: Igen voltam. Ezért is kaptam a clostit mert a progeszteronom 6,1 lett. 5fölött mutatt valami pé-t de a doki szerint a 10-15 feletti eremény hozz babát csak. Ezért kaptam a clostit, hogy a petefészkemet kicsit megmozgassa.

Kép
csucsu05
 
 


Akkor hasonló cipőben járunk :? Nekem is alacsony lett a progi szintem és azt mondta a doki, hogy csak gyógyszerrel lesz baba, mert gond van a peteérésemmel.
Nektek Szabina spontán sikerült, vagy ott is kellett gyógyszer?

KépKép
csige-bige
 
 


Jelentem, szigorúan fekszek. Tegnap du. fel kellett kelnem vagy 20 perce kicsit járkálni, mert n. fájt a derekam.

Nekem 0,1 alatt volt a progszintem.
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Nem haragszotok meg, ha olvaslak titeket? És hozzátok is írok?
Csucsut ismerem egy másik topikból.
Puszedli veled már váltottunk pár privit.

Én is szedtem a clostyt ebben a ciklusban. (2 szemet egy nap)
6.1 volt a progeszteronom.
Ma vagyok a 12. napon.
Tegnap voltam uh-n. 19 mm és 17 mm tüszőim vannak.
Szóval már nagyon izgulok. Remélem sikerül a hónap.
Ugye Csucsu?? Most együtt babásodunk.

Kismamiknak gratulálok, a többieknek nagyon szorítok!

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Csucsu:Nekem is volt barnázásom mikor szedtem a clostit,de nekem anélkül is mindig van.A menzesz előtt is,meg után is,sajna! :?

Nita:?

Kép

Kép
syl100
 
 


Hát Puszedli az igen alacsony, de én sem járok jobb cipőben. Szedd a gyógyszert ezerrel és pihizz sokat. Rám is ez vár majd :cry: pedig én olyan örökmozgó vagyok, biztos nehéz lesz.

KépKép
csige-bige
 
 


Sziasztok,

Gabi: gratulálok, tök jó , hogy így Babásodik a fórum. És hát változatlanul szorítok Mindenkinek mindenhez :D
Én tegnap voltam dokinál, ez a 9.napom és azt mondta, mindkét petefészekben van domináns tüsző. Úgyhogy pénteken reggel kell mennem és megerepsztik, biztos, ami biztos!
Csucsu: nekem is van barnázás a Clostitól, csak a mensi után!
kexi
 
 


Kexi: Nekem is a mensi után volt barnázás. akkor megnyugszok.

Pici: szia :)
És igen egyszerre babásodunk :)


Én ma a 8. napon vagyok de nagoyn érzem a hasam. Lehet, hoyg a clostitól hamarabb is lesz PÉ-m.


Nita elment ma dokihoz a closti receptért meg azt hiszem a mamájához is. Este biztos jön.

Kép
csucsu05
 
 


Hát úgy látom lányok, hogy mindenki kap tüszőrepi szurit csak én nem. Ha ebben a hónapban nem sikerül, akkor mondom a dokinak, hogy szeretnék uh-ra járni, hogy nyomon kövessük a peteérést és kapjak szurit és mondja meg, hogy mikor ugorjak rá a férjemre otthon, mert már kezd kiborítani hogy nem tudom, hogy mikor aktuális, csak gondolom. Másfelől pedig elég kimerítő naponta vagy két naponta csak "azért" összebújni, mert idő van. Félre ne értsétek, nem az összebújással van a gond, csak az én férjem van hogy éjszaka jön haza a melóból és éjjel kettőkor azért bököd, hogy akkor most vagy soha :oops: persze kötélnek állok, mert babára hajtunk ugye. Viszont én rá három órára kelek és meló. Minden reggel negyed hatkor kelek és este érek haza. Ez így hosszú távon elég kimerítő. Normál esetben ugye nem éjszaka esik egymásnak két pár, amikor az is komoly megpróbáltatás, hogy a szemdet nyitva tartsd. Ebben a hónapban annyira aktívak voltunk, hogy teljesen kimerültem. Tegnap fél kilenckor már lefeküdtem :? az uram sincs jobb állapotban :? szóval nem úgy van mint a filmekben :roll:
Azért bízom ebben a hónapban, mert kemény munka áll előttünk :oops:

KépKép
csige-bige
 
 


Csige!

Hát igen,a kemény munka meghozza gyümölcsét!!! :lol:


Fél 5 re emgyünk,szóval csak este érek haza.Megpróbálok még ma írni,de lehet hulla leszek mire hazaérünk.Most fáj a fejem kicsit...jön a hidegfront :roll: Rókakoma szinte teljesen elszállt!

Amúgy nekem pont a melleimmel nem vlt semmi.Legalábbis ilyen hamar!Olyan 5-6.héten éreztem ha hozzáért vmi(vagy vki)h fáj de ennyi.Kicsit nőtt is,de nincs annyira bedurranva.1szer volt olyan h írtóra feszült,azóta sincs semmi.Már éjszaka is sokkal jobban alszom ha ráfekszem véletlenül :wink:

annus11
 
 


Hát Annus igazad legyen és valóban meghozza a gyümölcsét a kemény munka.
Várunk a hírekkel és a képpel ha kapsz :D biztos hatalmasat nőtt és már olyan szépen látszik mindene.

KépKép
csige-bige
 
 


Gabi: milyen teszttel csináltad, hogy már a 10.dpo-n kimutatta ennyire erősen? Én csak 25-ös érzékenységű HCG teszteket kapok, pedig nekem is minélelőbb tudnomkéne, ha összejött, merthogy muszáj gyógyszert kaponom a dokitól...
Köszi.
kexi
 
 


kexi sima clear blue tesztet vettem, meg a huncutka féle 10-es teszt volt itthon, ezeket használtam.

Annus várunk a hírekkel.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Hát vettem ma két tesztet, hogy legyen itthon és megpróbálok ellálni a kísértésnek. Mivel szombaton leszek a 28. napon, így akkor reggel csinálom meg a tesztet. Kexi, nekem is egyből kell gyógyszert kapnom majd. A doki azt mondta, hogy azonnal hívjam majd. Elég nagy a kísértés, de erős vagyok, azt hiszem :? Én elolvastam a tesztben lévő papírocskát és nem írta, hogy hányas erősségű. Az egyik teszten van rajta, hogy 20 mlu/ml HCG. Ez azt jelenti, hogy 20-as erősségű??!
Annus????!!! Mi a helyzet. Jól érzi magát a bábi odabent :lol:
Nekem ma délután fájdogált a hasam és most is fáj egy kicsit, olyan menziszerű és estefelé mintha a cicim is érzékenyebb lenne. De lehet hogy már csak beképzelem magamnak :shock:

KépKép
csige-bige
 
 


Na itten!!

Azt hiszem állítani kell a vonalzómon!12 hetes 2 napos a baba.Izgett-mozgott.Törökülésben ücsörgött,kezeit folyton a feje elé tette.Mindig elbújt...Tuti dierkt csinálta a kis huncut!így a nemét nem tudtuk meg.Alig tudtam követni olyanokat csinált :lol: Többször is próbáltuk kikergetni a méhlepény mögül de nagyon jól érezte ott magát :lol: 5.81 cm és az NT 0.14cm.Vérvételnek csak jövőhéten lesz eredménye...gondolom az ünnepek miatt!Megnéztük 4Dvel is és kaptunk róla dvdt meg egy képet,többet nem kértünk mert annyira izgett mozgott,majd a dvdrő megpróbálok lementeni még.Meg öcsém lerövidíti és feltezsem vhova.
Amúgy a végén 16 ezret fizettünk nem 9et.Valószínű az uh költségeit felszámolta akkor...de mondjuk ezt mondhatták volna,na mindegy.Lehet h csak nekünk nem egyértelmű.De a lényeg h mégse 29 ezer...


Amúgy szörnyen fáj a fejem...bizti jön a hideg :roll:
Kép

annus11
 
 


Jaj Annus óriási gratula :lol: :D Olyan szépen látszik a képen, de akkor ezek szerint nagyon titokzatos. Hát nagyon örülök nektek. Mikor mész legközelebb? Kicsit irigyellek, természetesen jó értelemben, ez a kicsi édes csemete ott van a pocidban. Hát további szép növekedést kívánok nektek és vigyázz magatokra. Hol voltatok uh-n?

KépKép
csige-bige
 
 


Csajos rámjött a cicifájás. Olyan furán fáj a mellbimbóm. Ez normális???! Remélem a gólya kopogtat nálunk :lol:
Kár volt megvenni azt a hülye tesztet, már produkálom is a tüneteket :lol: :oops:

KépKép
csige-bige
 
 


Annus, gyönyörű a kép!! És rajta a picikétek!! Én ahogy rá néztem olyan fiúsnak tünt. Bár ez bizti hülyeség..
Vigyázz magatokra.. Azért most már megnyugodhatsz kicsit, nem?? Gratula a 12. héthez!!! Élvezd a kismamiságot!

Csige-bige, megy szomnbatra a drukk

Kép
szilvia80
 
 


A Péterfyben voltunk a Hepinetnél.

Csige türelem babát terem :wink:

2 hét múlva megyek a saját dokimhoz,nem tudom h csinál e megint uht.Jövőhéten meg védőnőhöz megyek!

annus11
 
 


Na én is voltam ma vissza a dokihoz.Ciszták nincsenek már. :D
De így is lesz majd laparoszkópia.Ma vagyok a 7. napon,azt mondta jövőhét kedden menjek vissza hozzá egy uh-ra ,akkor lesz a 14.cn-em.Hogy megnézze van -e tüszőm.

Nita:Eltüntél!

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl: örülök, hogy eltűntek a ciszták. Egy gonddal kevesebb. Drukkolok neked, hogy jövő hét kedden olyan szép kis tüszőkéket lásson a dokid, hogy még a lélegzete is elálljon :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Syl: ez nagyon jó hír, hoyg a ciszta eltünt:)

Annus: Nagyon jó a kép a baburól. :)

Kép
csucsu05
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?