Új privát üzeneted érkezett!

Mucska, ez szörnyű, hogy ott is a kedvenc doktornőd van. Nem tudtok máshova menni még ha kicsit utazni is kell? Itt Pesten 7000-be kerül a babanetes kedvezménnyel.

Chello
chello
 
 


Bori!

Most már én is röhögök rajta. Legközelebb már direkt kérni fogom, hogy ő legyen!!!!!!! Most már ŐT AKAROM!!!!
Nem baj , mert hétfőn 2 schering doki is rendel....... , majd nem unatkozok este.
Kíváncsi vagyok most már a különbségre. Már mint, hogy vizsgál délelőtt és hogy vizsgál délután pénzecskééert!
Timi!
Most már csak azért is elmegyünk! A párom nem enged belőle, azt modta, hogy majd Ő beszél azzal az okos fejecskéjével, ha nem úgy viselkedik, ahogy kéne.
Lehet direkt van ez, hogy a kismamiból így szedjék ki a pénzt?

Mucska

Andi
Kép
mucska
 
 


Mucska!

Köszi a kaját!Kép Először csak az alsót láttam, hogy a szőke emberke eszi a combot. Erre már reklamálni akartam,hogy valaki eszi a kajámat!KépKép De utána láttam,hogy Nem is az enyémet eszi!Kép

Lehet,hogy ma ráveszem magam, és kivándorolok egy kajáldába!Kép Még meglátom! Jól kiírom, hogy ebédszünet, és irány enni!KépKép (nincs is ebédszünetem)

timi
hmmm
 

 
 

Most látom, hogy lefokoztam magamat!Kép

Bori!

Köszi a képet, aranyos nagyon!Kép

Timi
hmmm
 


Chello!
Ezt most már juszt is meg csináljuk itt. Ha nem tetszik akkor majd Kecskemétre jelentkezek be legközelebb.
De egyre biztosabb vagyok,hogy a pénz dolog játszik bele....
Mucska

Andi
Kép
mucska
 
 


Cory: jóég! Hogy csinálta?

Van egy ilyen topic, balesetek amikre nem számítunk. Olyan dolgok tudnak történni, hogy a fülem kettéáll...olvasva. Szerintem meg lehet magyarázni a gyereknek, hogy mit szabad és mit nem. Perszehogy a gyógyszereket pl. nem fogom elölhagyni, de túlzásba sem kell esni.

Az etetőszék nálunk egyelőre úgy van letéve, hogy nem tud borulni se jobbra, sem balra sem hátra. Előre meg csaknem Kép
A tálcája ennek is levehetős, ehet majd asztalnál is, ha eljön az ideje Kép Ígyis mindig ott ül Kép

Mondom, nekem szerencsém van, hogy össze tudom hasonlítani a műanyagot és a fát. Mindkettő nagyon klassz, nálam a praktikusság döntött Kép

Anyuéknál pontosan ez van, még színben is:

Kép

dbarbi
DBarbi
 


De a tudás nem attól függ, hogy fizetsz e, vagy sem!? Bár lehet, hogy ha fizetsz, akkor nem kapkod, kedvesebb, és nem beszél hülyeséget, mert ennyi pénzért megvernék!Kép

Timi
hmmm
 


Sziasztok Kismamak!

Köszi, amit a pocimra irtatok!

Csak egy gyors bejelentkezésre futja most, mert dolgozni is kéne... Délutan majd irok többet, valaszolgatok, bar én is megyek fodraszhoz, Kispapaval együtt, mindig együtt megyünk.

Itt egyszerüen gyönyörü nap van. Hatalmas ho, tiszta kék ég, ragyogo napsütés!

Csurog a nyalam a kajaktol, amiket irtatatok.
En levest kérek szépen és utana grillcsirkét!!!

Bori, emil OK.
Zsuzsi, olyan édes ez a kiscsaj!
Mucska, van még töltényed? Le kéne löni az egyik kolléganömetKép

Puszi mindenkinek
Süncsi
süncsi
 
 


Süncsikém!

Már megy a töltény Kép, de van hagyományos mód is:Kép csak ha nem akarsz olyan drasztikus lenni.
Leveskét nem főztem, de egy kis csirkét küldök.Kép
Majd leveszed, ha lesz időd kajálni!
Te gyümölcsöt kapsz, mert jönnek fel a kilók most már: Sajnos majd később kapod meg, mert a gép nem engedi feltenni.
Pusza

Andi
Kép
mucska
 
 


Most már komolyan csöpög a nyálam!Kép
hmmm
 


Timi!

Hajt most már a kíváncsiság! Lassan azért mehetnél rendeset is ebédelni!!! Kép


Süncsi!
megy a desszert is!
Kép
Mucska

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok!

Az én orvosom körzetében van olyan akinél a kislány megkapta az agyhártyagyulladást az injekciótól.KépKépKép
Nálunk ezért nem javasolja.

Majd ha egy éves lesz BenciKépKépKép

Etetőszék: Nálun kAnnának műanyag van, nagyon jól bevált, azt hiszem L.Rossi, 8000 Ft volt a Brendonban.
Nekem meg asztalra szerelhető van, nagyon bevállt, azon kívül, hogy sokszor kell mosni, mert textil, és hogy minden leszóródik a földre. (mondjuk az így is-úgy is)

Zsófi

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Barbi: a lábával elérte az asztalt, és elrúgta magát tőle, és hanyatt vágódott. Szerencsére nem lett semmi baja, de nem sokon múlott.
Szerintem sem szabad túlzásba esni, mert vannak dolgok, amikről időben meg kell tanulnia, hogy nem szabad, mert később úgyis megtanulja, hogyan férhet hozzá, és egy 2 évesnek sokkal nehezebb szabályokat állítani, mint egy 1 évesnek. Pl nálunk ilyenek a fiókok, amik közül csak a gyógyszeresen van gyerekzár. A ruhás fiókjait sokáig rámolta ki, most már nem izgatja. Viszont a videón nagyon sokáig gyerekzár volt, most már le tudja venni, és bizony piszkálja is rengeteget.

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Én grillcsirkét ebédeltem ! Olyan fini volt. Pedig nekem is inkább gyümölcsöt kellene enni a +6 kilómmal, nem?

Chello
chello
 
 


Zsuzsi!

A Schöpf-Merei-be járok. Ott csináltak mindent. Mindehhez hozzátartozik, hogy be voltam jelentve, de úgylátszik ez nem számít.

Chello!

Fizetni kell a tornáért és a felkészítőért? Mennyi ideig tartanak kb?
A torna biztosan jó lenne, de még itthon sem kezdtem el, bár szerencsére még egy kilót sem híztam, pedig egész nap csak ülök az irodában, aztán kis téblábolás a konyhában és 19 óra körül irány az ágy.
A felkészítő úgy érzem még korai nekem, de írd majd meg, hogy miről szólnak. Én elfelejtettem megkérdezni a dokit, úgy ki voltam készülve.

Mucska!

Szerinted a dokinő megcáfolja majd magát? Ez nagyon érdekes lenne! Én biztos, hogy más doki véleményére lennék kiváncsi, hogy a másik mit lát először önállóan, majd ha nem említi, akkor a végén rákérdeznék konkrétan.
Ha valaki rosszat mond a babámról, akkor nem szívesen találkozok többet vele. (Persze, csak ha 2 másik megcáfolja.)

Csicsóka
Csicsóka
 


MÉg itt ülök mindig, mert van egy ügyfél, és levan mint a befőtt, nem úgy néz ki, hogy távozni akar. És én addig semerre....Az előbb kértem meg a szemben lévő céget, hogy nézzenek már át néha, mert már fel kell mennem wc-re. De ők elmentek ebédelni, így ezt a lehetőségemet is kilőtték.Kép

Timi

Ja, én szeretem az uh-os dokimat, aki egyben a szülészdokim. Állítólag nagyon jó uh-os orvos. Már 12 hetesen is nézte a picinek a veséjét, meg minden már akkor meglévő dolgát...
Lehet,hogy hülye vagyok, de engem egy dolog aggaszt!Kép (biztos, hogy hülye vagyokKép) Én mindig attól félek, hogy nincs meg valamelyik végtagja a babámnak. Pedig a 12 hetesen megvolt.Kép Láttam is, de azért majd szeretnék olyan képet róla, amin látszik rendesen!Kép

ismét timi
hmmm
 


Mucska!

Amit Süncsinek küldtél, az egy sárgadinnye? Ebben az esetben sárgadinnyét szeretnék enni. Csak ki ne ejtsem a számon anyósom előtt, mert még felhajt nekem egyet.Kép Így volt a szőlővel is!Kép

Timi
hmmm
 


Timikém jól láttad! Küldjek Neked is?

Csicsóka!

Őszinte leszek. Megbeszéltük a párommal, hogy máshova is bejelentkezünk. De annyira hülye ez a helyzet hisz egyetemi város, ez egy nagy Női klinika és egyszerűen nem hiszem el, hogy csak ez van!!!!! Így most lesza...m, hogy kidobok 10000 forintot csak azért is elmegyünk. De ha nem tetszik amit csinál, most tuti, hogy beolvasok az előzőekért is!!!!!!!!!! Sajnos nagy szájú vagyok én is és a párom is. A pénzemért nem hagyom magam az tuti!
MAjd beszámolok részletesen, nem ússzátok meg a jót!
Mucska

Andi
Kép
mucska
 
 


Egyébként Bori is a fülembe ültette a bogarat a nyaklevesével!Kép Anyukám szokott ilyet csinálni, és imádom a vaskos kis főtt nyakacskát is!Kép Valahol be kell szereznem a hétvégére, úgy érzem!Kép

Timi (aki nem nyugszik maKép )
hmmm
 


Mucska!

IGEN, IGEN, IGEN!KépKép

Egyébént az sosem baj, ha nagyszájú az ember. Legalább meg tudja védeni magát!Kép

Ja, még nem is meséltem, hogy a főnök férfit akar helyettem felvenni.Kép Nem bíírja elviselni a nőket, nem tud bánni velü(n)k.KépKép A cégnél van 3 nő, és vagy 20 férfi.Kép Mondjuk az biztos, hogy a hapsik nem osztják ki a főnököt úgy, mint mi nők!Kép

Timi
hmmm
 


Timi!
Sárgadinnye még nem érett meg, mert hogy ismét nem engedi meg a gép, hogy elküldjem neked. Addig egy kis csemege:

Kép

Igyekszek érlelni a dinnyédet!
Mucska

ui: A férfiak beszaribbak is és szülni sem mennek! ( Ja és elvileg, persze ez nem igaz, nincsennek kritikus napjaik!

Andi
Kép
mucska
 
 


Timi!

Megérett, remélem elég édes!

Kép

Kedveském! Mit tetszett ma enni úgy igazán?!
Valami hosszú listát kreálj ide nekem légyszi! Csak a valót!
Mucska

Andi
Kép
mucska
 
 


Mucska, aztán jól olvassatok be neki ha akkor is hozza a szokásos formáját !!!

Csicsóka, nem kell fizetni a tornáért és a felkészítőért sem. A torna 1 órát tart, a felkészítőt nem tudom. Nekem is korai a felkészítő de mivel nem tudni mikor indul a következő így inkább most elmegyek nehogy lekéssek róla. Ez áprilisig tart, nem hiszem, hogy utána rögtön indítanak másikat.

Chello
chello
 
 


Köszi, Mucska!

TEgnap a kollégám kérdezte, hogy félek e a szüléstől.
-Nem.
-Miért nem? Pedig az nagyon fáj! VAgy nem?
-Van értelme! Minden fájdalmat megér az akis babóca! Minden hónapban szenvednek a nők (nekem a mensi 3-5 napi fetrengés volt az ágyon), és semmi eredménnyel. Ennek legalább van kézzel fogható eredménye!Kép
-Tényleg? Az is fáj minden hónapban??? -óriási csodálkozás, megrökönyödés- Én nem mernék szülni!

Úgy röhögtem a végére!Kép

Ja, lőttek az ebédemnek. A kollégám ügyfélnél, nem is hiszem, hogy visszaér valamikor, már két ügyfél van, a fejem fáj, kezdek ideges lenni, mindjárt sírok!

Timi
hmmm
 


Mucska!

Listaaaa? Hosszúúúúú? És ráadásul valóóóóósss? Ilyen nincs!Kép

Reggel ittam egy pohár kakaót, 10-kor ettem egy kakaós tekercset.Kép Ja, és már megittam egy liter jegyesteát. (tartósító szert nem tartalmazKép )

Timi
hmmm
 


Szomorú vagyok!Kép

Szegény gyerek! Így fog zokogni:Kép
Tessék menni enni valamit! Ha nem kajcsizol rendesen, akkor addig küldöm a kis gifjeimet, amíg azt nem mondod, hogy nem bírod tovább.
Mucska

Andi
Kép
mucska
 
 


Mucska!

Hidd el, most én is dühös vagyok!!! Egyszerűen esélyem sincs még arra se,hogy egy boltba kimenjek! Nem rajtam múlik, és lassan háborogni fogok, mint egy tenger!
Szerintem egy tp-nek az is lehet indoka, hogy nincs a megfelelő feltétel meg a normális munkavégzéshez. Nincs wc-re menési lehetőség, nincs kajálási lehetőség....Nem?

Timi
hmmm
 


Ja, egyébként jeges teát ittam, nem jegyeset!KépKép

Most valami házhoz szállítós kaján gondolkodom! De nem sok mindent hoznak ki, pizzát meg nem kívánok!

Timi
hmmm
 


Chello!

A párom itt tuningolta magát, hogy mit is fog mondani! De ha Ő megakarja mondani, akkor nem tesz lakatot a szájára. Megmondta, hogy addig nem fog kijönni, amíg mindenre nem kapunk kimerítő és kielégítő választ. Ennyiért már várhatok valamit. És meg fogom kérdezni mégegyszer a szerdai dolgot is, hogy volt az. Most már nyugodt vagyok, mert több doki megerősítette, hogy ne idegeskedjek miatta! Azt meg, hogy fiú vagy lány szeretném tudni, de ha a pocaklakó nem akarja akkor úgysem tudom meg. Az egészség a fontos!
Te is kapsz gyümölcsöt!
Kép
Mucska

Andi
Kép
mucska
 
 


Timi!

Ha mondod a dokinak, hogy nincs megfelelő körülmény akkor is símán kiír. De egyébként csak ha azt mondod, hogy szeretnél táppénzre menni akkor sem fog vacakolni veled, hanem símán kiír.
A babónak jobb lenne, ha otthon maradnál a fenekeden! Legfeljebb majd éjszaka levelezünk. Úgy sem bírok aludni!
Mucska

Andi
Kép
mucska
 
 


Kép
Érik a dolog!

És most rendelek egy Gyrost Pitában!Kép Meg egy görög salátát is lehet!Kép

Timi
hmmm
 


Elveszett lányok hol vagytok? Nem akarok név szerint kérdezni, de többen el vagytok veszve egy pár napja!
Bellana a másik topikba sem írt mert leellenőriztem szegénykémet!
Mucska

Andi
Kép
mucska
 
 


Timi!

Ügyi vagy! Ha megetted akkor ilyen babód lesz:Kép
DE CSAK KAJA UTÁN!
Mucska

Andi
Kép
mucska
 
 


PanóKép
Köszi a jókívánságot.Kép
A madarak velünk laknak és jó nagy kalitkájuk van, egy fél szoba az övék.Kép

IldikóKép
remélem minden rendben van a babával, az ellenanyag termelést én sem értem, ha lesz rá válaszod oszd meg velem is légyszi!Kép

BellanaKép
Köszi a jókívánságot.Kép Remélem jól sikerült a felvételid!Kép A rokonságot néha helyre kell pakolni, hogy tudják merre hány méter.Kép

NandaKép
Jobbulást nektek!Kép

ChelloKép
Ne izgulj az AFP miatt, külföldön néhol nem is csinálják, mert annyira nem megbízható és a genetikai UH úgyis jobb! Különben is minden rendben van a babáddal!Kép

ZsuzsaKép
A férjed tényleg profi, nagyon szépek a képek!Kép

BoriKép
A madárkáim két nyelven beszélnek, mivel amerikai állampolgárok.Kép Ez azért nem semmi, nem? Főleg a kicsi zöld dumál, a nagy inkább énekel. Nem akarnátok hallani!Kép

SzösziKép
Nem szemtelenkedni!Kép Egyébként köszi.Kép Az AFP miatt ne izgulj!KépA Szülőszobán én is kiakadtam, szegény kislány azt se tudta jön vagy megy.Ez aztán a felkészültség az anyaságra!Kép

SzösziKépTimiKép
Az öröklődős történetek naggyon jók, kár, hogy a könyvtárban vagyok, itt mégsem illik hangosan röhögni!Kép

TimiKép
Menj táppénzre! A baba fontosabb, mint a munkahelyed gondjai, vannak illetékesek jó pénzért, oldják meg!KépÉs ne emelgess! Boldog fél éves házassági évfordulót!Kép
LinoKép
Kész kabaré amit egyes dokik művelnek! Lottón nyerte a képesítését? Én is ideges lennék az tuti!Kép

ZsuzsiKép
Köszi!KépAranyos a lánykád a ruhácskában.Kép

CsicsókaKép
Nem volt egyszerű napod!Még jó, hogy vittél kaját!Kép

MucskaKép
Hát ez nagyon gáz! Miért nem mész fel Pestre a Praxisba? Szerintem túl nagy a kockázat azzal az idióta nővel!

Az én kispapám is lebetegedett, alig van hangja, fáj a torka, köhög és egyéb finomságok.Kép Sajnos dolgozni bemegy, pedig feküdnie kéne. Remélem azért meggyógyul hamar.

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Szia Egcsi!

Vigyázz, nehogy elkapd a kispapától! Jobbulást neki is!
Az uh dolgot most már humorosan fogom fel, mert ezen csak röhögni lehet. És mint írtam megéri a 10000 forintot még akkor ha olyan mintha az ablakon dobnám ki, hogy elmondhassam a véleményem. Utána majd vagy felszaladunk Pestre, vagy Kecskemétre és azt fogom komolyan venni.
Mucska

Andi
Kép
mucska
 
 


EGcsi!

Köszi szépen! A kispapinak meg jobbulást! Ilyenek ezek a kispapik, akkor is mennek dolgozni, mikor feküdni kéne!

Timi
hmmm
 


Mucska!
Azért a lángszórót vidd magaddal!

Egcsi!
Nem a te kispapád dolgozik külföldön? Vagy már nem? Jobbulást neki.

Timi!
Megjött már a gyros? Nem ám éhen halsz!

Bellana!!!!!!!!
Hova tüntél?
És te, Kinga?

Panó
panó
 
 


Panó!

még nem jött meg, de nagyon várom!Kép

Timi
hmmm
 


Panó!

Inkább a fúrkós botot viszem, mert az halkabb. ( A párom jó erőben van nagyot tud ütni, az apukám pedig bokszoló volt....) Meg a szájunkat! Az egy kicsit hangosabb! Nem hiszitek el, hogy milyen kíváncsi vagyok, hogy mi lesz! Már nem is erre a szegény édes pici babóra. NA ez így nem igaz. De rendben lesz vele minden és a jövő nyáron már a nyaralóban :Kép
Mucska

Andi
Kép
mucska
 
 


Egy táblázat, amiben már Ildikó is benne van:

Kép

Panó
panó
 
 


Húúúú Lányok!

Meghozták a Gyrosomat, hatalmas volt, csak a felét bírtam megenni, meg ha lúd, hát legyen kövér alapon rendeltem görögsalit is....isteni fincsi volt, annak is a felét bírtam megenni, de vérré vált bennem.Kép Buda most boldogan pihizik odabenn!Kép

Timi
hmmm
 


Mucska, köszi a gyümit, már meg is ettem! Kép

Lányok, már túl vagyok egy bőgésen mert kész van az AFP és a laborban rámijesztettek, azt mondták egyik érték magas. A dokimat csak 1 óra után tudtam elérni és szerinte tökéletes az eredmény. 1,5 lett az AFP MOM. Addig azt hittem megőrülök, ráadásul pont utolsó napomon rengeteg munka van. Valami BHCG-t is néztek és arra mondták, hogy magas (2,8 MOM) de a doki szerint csak akkor lenne baj ha alacsony lenne az AFP.

Mucska, teljesen átérzem, hogy milyen ideges lehettél a doktornő vizsgálata után.

Bocsi lányok, hogy másoknak nem írok de muszáj dolgoznom. Otthonról majd írok.

Pusza
Chello
chello
 
 


sziasztok!

Vali!
Köszi az infot!

Timi!
Nem tudsz telefonon valami kaját rendelni magadnak?

Zsuzsi!
Tündéri kislányod van!

Egcsi!
Köszi.Ma már kicsit jobb éjszakája volt a lányomnak,nekem viszont pocsék.Nem tudok úgy aludni,hogy a számon veszem a levegőt,az orrom meg nagyon be volt dugulva.Most már jobban vagyok.

Volt már valaki a Megatoys-ba 4D UH-n?Én febr.12-én megyek.De kíváncsi lennék,hogy milyen.A Mayával még a Kútvölgyiben voltam,de úgy tudom az már megszűnt.

Vigyázzatok a gépetekre mert február 1-re hatalmas vírusáradat érkezik amerikai "hekkerek" jóvoltából!Ne nyissatok ki gyanús e-mail-eket.

Zsuzsa!
Kérlek az e-mail címedet mégegyszer küld el!Köszi!Semmit sem tudok kinyitni,semmibe nem tudok belemenni,annyira tönkrement a gépem,remélem hamarosan lecseréljük.

Jó hétvégét mindenkinek!

Nanda
nanda
 
 


Chello!
Az enyém 1,4 MOM És 41 ug/l és azt mondta 2 orvos is,hogy tökéletes.

Tmikém!

Akkor most már megnézheted az előző képen, hogy milyen boldog Buda!
Végre, hogy ezt is megértük! Így legalább lesz melletted kajcsi, és az a szegény gyerek nem éhezik.
Mucska

Andi
Kép
mucska
 
 


Chello!

Ne idegeskedj, Itt mindenkinek gyönyörű, egészséges babája lesz. Bár biztos vagyok benne, hogy én is halálra fogom idegeskedni magamat, de akkor majd Ti biztattok engem!Kép

Nanda!

Úgy oldottam meg végül, ahogy mondtad!Kép Rendeltem kaját, mert már majdnem leszédültem a székről. Most futott be egyik kollégám pestről, akit a másik telephelyünkről kiküldött a főnök ide,hogy én tudjak menni enni, meg wc-re. Mindezt fél háromkor!!! Ja, és a főnök azért lett ilyen figyelmes hirtelen, mert szerintem a férjem már rászólt,hogy ez így nem állapot.Kép
De most jól vagyok, tele a pocim!Kép

Én már legalább egy hete kapom a férges leveleket, de egyet sem szoktam kinyitni. Ha nem ismerem a címet, vagy feladót, akkor irány a kuka. Néha poénból átküldöm a kollégámnak, ő megnézi, hogy milyen féreg, és kiírtja brutálisan.Kép

Ja, és miután kajáltam, a fejfájásom is elmúlt!KépKép

Timi
hmmm
 


Nanda!
Vigyázz magadra! Jó hétvégét neked és ha nem jó a géped akkorKép
Így tuti cserére szorul!
Mucska

Andi
Kép
mucska
 
 


Van még errefelé valaki így pénteken este? Én már mennék haza szívesen!

t.
hmmm
 


Mucska,
Úgy mégis honnan bogarászod össze ezeket a gif-eket?
Mondtam már, hogy imádom őket?

Átvágtatok, senki nem jött húslevest enni, pedig a biztonság kedvéért 10 főre terítettem.És tudjátok meg, nagyon finom volt.

Chello,
örülök, hogy lejárt a munkád, és otthon lehetsz ezek után.

Most, hogy átfutottam a táblázatot, nézem, mennyien elmaradtak! Hát mindenki elfoglalt? Család, munka?!
Mi meg csak Bellanát és Kingát emlegetjük főleg, de még van vagy 6-7 kismami, aki rég nem köszönt be. Persze, aki ritkán jön, annak a neve nem kerül be a köztudatba...

Nem tudom eldönteni, elmenjek-e Corába, vagy se, olyan messze van tőlünk, a legközelebbi is min.25 km...Attól félek,hogy kibumlizok, aztán nem találok semmit, ami tetszene.Inkább a Madrinába mennék, ott nyáron annyira kedves dolgokat láttam!

Dani nem hagy engem gépelni...

Bori

Kép
drbusborbala
Budapest, XX.
 
 


KépKép

Nagyon jó ez a hirdetés!Kép

Én mentem volna leveskét enni!Kép Dehát kicsit messze vagy, meg most ment el az utsó ügyfél. remélem már nem esik be ma senki sem.

Timi
hmmm
 


Sziasztok Lámykák!

Én is azért nem írtam külön neveket, mert MINDENKI HIÁNYZIK és nem csak egy két személy.

Bori!

Szeretnéd a címet? Egyébként a netről vadásztam Őket! Ha szépen kéred elküldöm ám Neked!

Egyébként vannak szép dolgok a Corában, csak nem mertem venni semmit!

Timi!

Már ne engedj be senkit, ne zaklassanak Téged!

Pusza Mucska

Andi
Kép
mucska
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?